[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2014/2015, grupa: Włocławek
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kujawiak Kruszyn 14 36 12 0 2 90-16 7 0 0 44-5 5 0 2 46-11 2 3 1 0 1 9-6
2.  Lubienianka Lubień Kujawski 14 36 12 0 2 62-19 6 0 1 37-8 6 0 1 25-11 2 3 1 0 1 6-9
3.  Ziemowit Osięciny 14 33 11 0 3 50-19 6 0 1 26-9 5 0 2 24-10
4.  Polonia Bytoń 14 20 6 2 6 21-23 4 1 2 13-8 2 1 4 8-15
5.  Tęcza Topólka 14 15 5 0 9 22-34 4 0 3 18-12 1 0 6 4-22
6.  Orion Popowo 14 14 4 2 8 32-45 3 0 4 19-16 1 2 4 13-29
7.  WAP Włocławek 14 5 1 2 11 14-64 1 1 5 8-34 0 1 6 6-30 2 4 1 1 0 3-2
8.  Wiślanin Bobrowniki 14 5 1 2 11 13-84 1 2 4 10-37 0 0 7 3-47 2 1 0 1 1 2-3

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Kujawiak Kruszyn    7-2 1-0 3-0* 2-0 10-2 8-1 13-0 
 2 Lubienianka Lubień Kujawski4-2     2-3 3-0* 9-0 5-2 5-1 9-0 
 3 Ziemowit Osięciny3-2 2-3     3-0 2-1 3-1 3-1 10-1 
 4 Polonia Bytoń1-4 0-2 1-0     1-0 2-2 2-0 6-0 
 5 Tęcza Topólka1-6 1-3 0-2 3-0     5-1 5-0 3-0* 
 6 Orion Popowo2-3 1-3 2-4 1-3 3-0*     5-1 5-2 
 7 WAP Włocławek0-11 0-9 3-6 0-3 2-3 2-2     1-0 
 8 Wiślanin Bobrowniki0-18 0-3 1-9 2-2 3-0* 2-3 2-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Polonia Bytoń 0-2 Lubienianka Lubień Kujawski 23 sierpnia, 17:30
w Morzycach
Kujawiak Kruszyn 10-2 Orion Popowo 24 sierpnia, 15:00
WAP Włocławek 2-3 Tęcza Topólka 24 sierpnia, 10:00
Ziemowit Osięciny 10-1 Wiślanin Bobrowniki 24 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Ziemowit Osięciny 2-1 Tęcza Topólka 30 sierpnia, 16:00
Orion Popowo 5-1 WAP Włocławek 30 sierpnia, 17:00
w Lipnie
Lubienianka Lubień Kujawski 4-2 Kujawiak Kruszyn 30 sierpnia, 17:00
Polonia Bytoń 6-0 Wiślanin Bobrowniki 31 sierpnia, 15:00
w Morzycach

Kolejka 3 - 6-7 września

Polonia Bytoń 1-0 Ziemowit Osięciny 7 września, 13:00
w Morzycach
Kujawiak Kruszyn 13-0 Wiślanin Bobrowniki 6 września, 16:00
WAP Włocławek 0-9 Lubienianka Lubień Kujawski 7 września, 10:00
Tęcza Topólka 5-1 Orion Popowo 6 września, 16:00
w Dębiankach

Kolejka 4 - 13-14 września

Ziemowit Osięciny 3-1 Orion Popowo 14 września, 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski 9-0 Tęcza Topólka 14 września, 16:00
Wiślanin Bobrowniki 2-2 WAP Włocławek 14 września, 10:00
Polonia Bytoń 1-4 Kujawiak Kruszyn 14 września, 16:00
w Morzycach

Kolejka 5 - 20-21 września

Kujawiak Kruszyn 1-0 Ziemowit Osięciny 20 września, 16:00
WAP Włocławek 0-3 Polonia Bytoń 21 września, 10:00
Tęcza Topólka 3-0 Wiślanin Bobrowniki 20 września, 16:00
(wo)
w Dębiankach / goście nie dojechali
Orion Popowo 1-3 Lubienianka Lubień Kujawski 20 września, 17:00
w Wichowie

Kolejka 6 - 27-28 września

Ziemowit Osięciny 2-3 Lubienianka Lubień Kujawski 27 września, 12:00
Polonia Bytoń 1-0 Tęcza Topólka 28 września, 15:00
Kujawiak Kruszyn 8-1 WAP Włocławek 27 września, 16:00
Orion Popowo 5-2 Wiślanin Bobrowniki 28 września, 15:00

Kolejka 7 - 4-5 października

WAP Włocławek 3-6 Ziemowit Osięciny 5 października, 10:00
Tęcza Topólka 1-6 Kujawiak Kruszyn 4 października, 16:00
w Dębiankach
Orion Popowo 1-3 Polonia Bytoń 4 października, 16:00
w Wichowie
Lubienianka Lubień Kujawski 9-0 Wiślanin Bobrowniki 5 października, 16:00

Kolejka 8 - 11-12 października

Wiślanin Bobrowniki 1-9 Ziemowit Osięciny 12 października, 14:00
Lubienianka Lubień Kujawski 3-0 Polonia Bytoń 12 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Orion Popowo 2-3 Kujawiak Kruszyn 11 października, 16:00
w Wichowie
Tęcza Topólka 5-0 WAP Włocławek 11 października, 16:00

Kolejka 9 - 18-19 października

Wiślanin Bobrowniki 2-2 Polonia Bytoń 19 października, 14:00
w Bytoniu; Wiślanin gospodarzem
Tęcza Topólka 0-2 Ziemowit Osięciny 18 października, 15:00
w Dębiankach
WAP Włocławek 2-2 Orion Popowo 19 października, 12:00
Kujawiak Kruszyn 7-2 Lubienianka Lubień Kujawski 18 października, 16:00

Kolejka 10 - 25-26 października

Ziemowit Osięciny 3-0 Polonia Bytoń 26 października, 14:00
Wiślanin Bobrowniki 0-18 Kujawiak Kruszyn 26 października, 14:00
w Kruszynie; Wiślanin gospodarzem
Lubienianka Lubień Kujawski 5-1 WAP Włocławek 26 października, 14:00
Orion Popowo 3-0 Tęcza Topólka 25 października, 15:00
(wo)
w Wichowie / na boisku 1-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 11 - 11-12 kwietnia

Orion Popowo 2-4 Ziemowit Osięciny 11 kwietnia, 16:00
w Bobrownikach
Tęcza Topólka 1-3 Lubienianka Lubień Kujawski 11 kwietnia, 15:00
w Dębiankach
WAP Włocławek 1-0 Wiślanin Bobrowniki 12 kwietnia, 16:00
Kujawiak Kruszyn 3-0 Polonia Bytoń 11 kwietnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 12 - 18-19 kwietnia

Ziemowit Osięciny 3-2 Kujawiak Kruszyn 19 kwietnia, 14:00
Polonia Bytoń 2-0 WAP Włocławek 19 kwietnia, 13:00
w Morzycach
Wiślanin Bobrowniki 3-0 Tęcza Topólka 18 kwietnia, 16:00
(wo)
w Topólce; Wiślanin gospodarzem / na boisku 1-3
Lubienianka Lubień Kujawski 5-2 Orion Popowo 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 25-26 kwietnia

Wiślanin Bobrowniki 2-3 Orion Popowo 25 kwietnia, 16:00
w Wichowie; Wiślanin gospodarzem
Lubienianka Lubień Kujawski 2-3 Ziemowit Osięciny 26 kwietnia, 16:00
Tęcza Topólka 3-0 Polonia Bytoń 25 kwietnia, 16:00
w Dębiankach
WAP Włocławek 0-11 Kujawiak Kruszyn 26 kwietnia, 12:00

REKLAMA

Kolejka 14 - 2-3 maja

Ziemowit Osięciny 3-1 WAP Włocławek 3 maja, 16:00
Kujawiak Kruszyn 2-0 Tęcza Topólka 2 maja, 16:00
Polonia Bytoń 2-2 Orion Popowo 1 maja, 11:00
w Morzycach
Wiślanin Bobrowniki 0-3 Lubienianka Lubień Kujawski 3 maja, 16:00

Klasa A 2014/2015 (Włocławek)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas