[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2014/2015, grupa: Bydgoszcz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Janikowo 24 70 23 1 0 103-12 12 0 0 58-4 11 1 0 45-8
2.  Dąb Bąkowo 24 50 16 2 6 64-35 10 0 2 37-11 6 2 4 27-24
3.  KS Brzoza 24 47 14 5 5 53-34 7 2 3 29-19 7 3 2 24-15
4.  Burza Nowa Wieś Wielka 24 43 14 1 9 76-49 8 0 4 42-25 6 1 5 34-24
5.  Piast Kołodziejewo 24 41 12 5 7 65-44 7 3 2 38-19 5 2 5 27-25
6.  Czarni Wierzchosławice 24 33 10 3 11 47-52 8 2 2 28-17 2 1 9 19-35
7.  Kujawianka Strzelno 24 32 10 2 12 42-51 6 1 5 26-23 4 1 7 16-28 2 6 2 0 0 4-2
8.  Unia Gniewkowo 24 32 10 2 12 48-49 8 1 3 31-15 2 1 9 17-34 2 0 0 0 2 2-4
9.  Noteć Łabiszyn 24 30 9 3 12 51-49 7 1 4 32-16 2 2 8 19-33
10.  Znicz Rojewo 24 25 6 7 11 38-66 4 4 4 20-26 2 3 7 18-40
11.  GLZS Sadki 24 19 5 4 15 23-55 3 4 5 17-24 2 0 10 6-31
12.  Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 24 17 5 2 17 38-87 4 1 7 25-39 1 1 10 13-48
13.  Pałuczanka Żnin 24 10 3 1 20 19-84 3 0 9 13-33 0 1 11 6-51
Victoria Gnojno została wycofana z rozgrywek po 13. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów. Jej wyniki zostały anulowane.
Pałuczanka Żnin została wycofana z rozgrywek po 24. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Unia Janikowo    7-1 3-0 7-1 6-2 2-0 2-0 5-0 9-0 6-0 3-0 5-0 3-0* 
 2 Dąb Bąkowo0-2     1-2 3-1 2-1 2-1 5-0 4-0 3-0 6-1 4-0 4-3 3-0* 
 3 KS Brzoza2-3 2-2     1-2 3-0 5-1 5-2 2-1 0-5 1-1 1-0 3-1 4-1 
 4 Burza Nowa Wieś Wielka0-3* 2-4 1-3     2-1 4-2 3-1 6-4 0-3* 5-2 1-0 9-2 9-0* 
 5 Piast Kołodziejewo1-3 2-2 1-1 3-4     3-1 3-1 2-2 5-2 3-1 8-1 4-0 3-1 
 6 Czarni Wierzchosławice2-3 4-0 2-2 2-1 1-4     3-2 3-1 2-1 2-2 1-0 2-1 4-0 
 7 Kujawianka Strzelno2-5 2-4 1-2 0-6 1-3 2-0     1-0 2-2 6-1 3-0* 1-0 5-0 
 8 Unia Gniewkowo0-5 2-1 0-1 1-0 2-2 2-1 2-3     3-1 2-0 3-0 5-1 9-0 
 9 Noteć Łabiszyn0-1 0-3 0-3 2-1 4-0 6-2 0-1 2-1     2-0 4-1 9-0 3-3 
 10 Znicz Rojewo0-6 0-1 4-4 0-0 0-4 4-4 2-0 4-1 2-2     1-0 1-3 2-1 
 11 GLZS Sadki1-1 0-5 0-2 3-7 0-0 0-2 2-2 2-0 3-1 2-3     1-1 3-0* 
 12 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie0-8 3-2 2-0 2-7 4-7 2-3 1-3 2-3 1-0 4-4 1-2     3-0* 
 13 Pałuczanka Żnin0-5 0-2 0-4 0-4 0-3 3-2 0-1 1-4 3-2 1-3 1-2 4-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Kujawianka Strzelno 2-2 Noteć Łabiszyn 17 sierpnia, 17:00
Dąb Bąkowo 2-1 Czarni Wierzchosławice 17 sierpnia, 17:00
w Dąbrowie Biskupiej
GLZS Sadki 0-2 KS Brzoza 17 sierpnia, 17:00
Victoria Gnojno - Znicz Rojewo 17 sierpnia, 11:00
było 1-1, anulowany
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 4-7 Piast Kołodziejewo 17 sierpnia, 17:00
Burza Nowa Wieś Wielka 9-0 Pałuczanka Żnin 17 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 9-1, w zespole gości wystąpił zawodnik nie wpisany do protokołu meczowego
Unia Janikowo 5-0 Unia Gniewkowo 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Noteć Łabiszyn 2-1 Unia Gniewkowo 23 sierpnia, 16:00
Pałuczanka Żnin 0-5 Unia Janikowo 23 sierpnia, 17:00
Piast Kołodziejewo 3-4 Burza Nowa Wieś Wielka 24 sierpnia, 17:00
Znicz Rojewo 1-3 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 23 sierpnia, 17:00
KS Brzoza - Victoria Gnojno 24 sierpnia, 11:00
było 7-2, anulowany
Czarni Wierzchosławice 1-0 GLZS Sadki 23 sierpnia, 17:00
Kujawianka Strzelno 2-4 Dąb Bąkowo 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

GLZS Sadki 2-2 Kujawianka Strzelno 30 sierpnia, 17:00
Victoria Gnojno - Czarni Wierzchosławice 31 sierpnia, 16:30
nie odbył się, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 2-0 KS Brzoza 31 sierpnia, 17:00
Burza Nowa Wieś Wielka 5-2 Znicz Rojewo 30 sierpnia, 17:00
Unia Janikowo 6-2 Piast Kołodziejewo 31 sierpnia, 17:00
Unia Gniewkowo 9-0 Pałuczanka Żnin 30 sierpnia, 17:00
Noteć Łabiszyn 0-3 Dąb Bąkowo 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Piast Kołodziejewo 2-2 Unia Gniewkowo 6 września, 16:00
Znicz Rojewo 0-6 Unia Janikowo 6 września, 16:00
KS Brzoza 1-2 Burza Nowa Wieś Wielka 7 września, 16:00
Czarni Wierzchosławice 2-1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 6 września, 16:00
Kujawianka Strzelno - Victoria Gnojno 6 września, 13:00
było 7-1, anulowany
Dąb Bąkowo 4-0 GLZS Sadki 7 września, 16:00
w Dąbrowie Biskupiej
Pałuczanka Żnin 3-2 Noteć Łabiszyn 7 września, 12:00

Kolejka 5 - 13-14 września

GLZS Sadki 3-1 Noteć Łabiszyn 14 września, 11:00
Victoria Gnojno - Dąb Bąkowo 14 września, 11:00
było 2-4, anulowany
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1-3 Kujawianka Strzelno 14 września, 16:00
Burza Nowa Wieś Wielka 4-2 Czarni Wierzchosławice 14 września, 12:00
Unia Janikowo 3-0 KS Brzoza 14 września, 16:00
Unia Gniewkowo 2-0 Znicz Rojewo 13 września, 17:00
Pałuczanka Żnin 0-3 Piast Kołodziejewo 14 września, 12:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Noteć Łabiszyn 4-0 Piast Kołodziejewo 20 września, 15:00
Znicz Rojewo 2-1 Pałuczanka Żnin 20 września, 16:00
KS Brzoza 2-1 Unia Gniewkowo 20 września, 16:00
Czarni Wierzchosławice 2-3 Unia Janikowo 20 września, 16:00
Kujawianka Strzelno 0-6 Burza Nowa Wieś Wielka 21 września, 15:00
Dąb Bąkowo 4-3 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 21 września, 12:30
w Dąbrowie Biskupiej
GLZS Sadki - Victoria Gnojno 21 września, 11:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 7 - 27-28 września

Victoria Gnojno - Noteć Łabiszyn 28 września, 11:00
było 0-4, anulowany
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1-2 GLZS Sadki 28 września, 15:30
Burza Nowa Wieś Wielka 2-4 Dąb Bąkowo 27 września, 16:00
Unia Janikowo 2-0 Kujawianka Strzelno 27 września, 16:00
Unia Gniewkowo 2-1 Czarni Wierzchosławice 27 września, 16:00
Pałuczanka Żnin 0-4 KS Brzoza 28 września, 12:00
Piast Kołodziejewo 3-1 Znicz Rojewo 28 września, 15:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Noteć Łabiszyn 2-0 Znicz Rojewo 4 października, 15:00
KS Brzoza 3-0 Piast Kołodziejewo 4 października, 16:00
Czarni Wierzchosławice 4-0 Pałuczanka Żnin 5 października, 14:00
Kujawianka Strzelno 1-0 Unia Gniewkowo 4 października, 15:00
Dąb Bąkowo 0-2 Unia Janikowo 5 października, 14:00
w Dąbrowie Biskupiej
GLZS Sadki 3-7 Burza Nowa Wieś Wielka 5 października, 11:00
Victoria Gnojno - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 5 października, 11:00
było 1-2, anulowany

Kolejka 9 - 11-12 października

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1-0 Noteć Łabiszyn 12 października, 15:30
Burza Nowa Wieś Wielka - Victoria Gnojno 12 października, 14:00
było 27-0, anulowany
Unia Janikowo 3-0 GLZS Sadki 12 października, 15:00
Unia Gniewkowo 2-1 Dąb Bąkowo 11 października, 16:00
Pałuczanka Żnin 0-1 Kujawianka Strzelno 12 października, 12:00
Piast Kołodziejewo 3-1 Czarni Wierzchosławice 12 października, 15:00
Znicz Rojewo 4-4 KS Brzoza 11 października, 15:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Noteć Łabiszyn 0-3 KS Brzoza 18 października, 14:00
Czarni Wierzchosławice 2-2 Znicz Rojewo 19 października, 14:00
Kujawianka Strzelno 1-3 Piast Kołodziejewo 18 października, 15:00
Dąb Bąkowo 3-0 Pałuczanka Żnin 19 października, 14:00
(wo)
w Dąbrowie Biskupiej / goście nie dojechali
GLZS Sadki 2-0 Unia Gniewkowo 19 października, 11:00
Victoria Gnojno - Unia Janikowo
w Janikowie; Victoria gospodarzem / w pierwotnym terminie (19 października, 11:00) odwołany na prośbę gości / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu (22 listopada, 12:00)
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 2-7 Burza Nowa Wieś Wielka 19 października, 13:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Burza Nowa Wieś Wielka 0-3 Noteć Łabiszyn 26 października, 14:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Unia Janikowo 5-0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 25 października, 14:00
Unia Gniewkowo - Victoria Gnojno 25 października, 14:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Pałuczanka Żnin 1-2 GLZS Sadki 26 października, 12:00
Piast Kołodziejewo 2-2 Dąb Bąkowo 26 października, 14:00
Znicz Rojewo 2-0 Kujawianka Strzelno 25 października, 14:00
KS Brzoza 5-1 Czarni Wierzchosławice 25 października, 14:15

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Noteć Łabiszyn 6-2 Czarni Wierzchosławice 8 listopada, 13:00
Kujawianka Strzelno 1-2 KS Brzoza 8 listopada, 13:00
Dąb Bąkowo 6-1 Znicz Rojewo 8 listopada, 13:00
w Dąbrowie Biskupiej
GLZS Sadki 0-0 Piast Kołodziejewo 9 listopada, 11:00
Victoria Gnojno - Pałuczanka Żnin 9 listopada, 11:00
było 3-3, anulowany
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 2-3 Unia Gniewkowo 9 listopada, 13:30
Burza Nowa Wieś Wielka 0-3 Unia Janikowo 9 listopada, 12:00
(wo)
na boisku 4-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Unia Janikowo 9-0 Noteć Łabiszyn 15 listopada, 12:00
Unia Gniewkowo 1-0 Burza Nowa Wieś Wielka 15 listopada, 13:00
Pałuczanka Żnin 4-1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 15 listopada, 13:00
Piast Kołodziejewo - Victoria Gnojno 15 listopada, 13:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Znicz Rojewo 1-0 GLZS Sadki 15 listopada, 13:00
KS Brzoza 2-2 Dąb Bąkowo 15 listopada, 11:00
Czarni Wierzchosławice 3-2 Kujawianka Strzelno 16 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Pauza: Znicz Rojewo.
 
Noteć Łabiszyn 0-1 Kujawianka Strzelno 21 marca, 16:00
Czarni Wierzchosławice 4-0 Dąb Bąkowo 22 marca, 15:00
KS Brzoza 1-0 GLZS Sadki 22 marca, 11:00
Piast Kołodziejewo 4-0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 22 marca, 15:00
Pałuczanka Żnin 0-4 Burza Nowa Wieś Wielka 21 marca, 14:00
Unia Gniewkowo 0-5 Unia Janikowo 21 marca, 16:00

Kolejka 15 - 28-29 marca

Pauza: KS Brzoza.
 
Unia Gniewkowo 3-1 Noteć Łabiszyn 28 marca, 16:00
Unia Janikowo 3-0 Pałuczanka Żnin 28 marca, 14:00
(wo)
goście nie skompletowali składu i zrezygnowali z gry
Burza Nowa Wieś Wielka 2-1 Piast Kołodziejewo 28 marca, 16:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 4-4 Znicz Rojewo 29 marca, 16:00
GLZS Sadki 0-2 Czarni Wierzchosławice 29 marca, 11:00
Dąb Bąkowo 5-0 Kujawianka Strzelno 28 marca, 16:00

Kolejka 16 - 4 kwietnia

Pauza: Czarni Wierzchosławice.
 
Dąb Bąkowo 3-0 Noteć Łabiszyn 4 kwietnia, 16:30
w Dąbrowie Biskupiej
Kujawianka Strzelno 3-0 GLZS Sadki 4 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-1
KS Brzoza 3-1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 4 kwietnia, 11:00
Znicz Rojewo 0-0 Burza Nowa Wieś Wielka 4 kwietnia, 13:00
Piast Kołodziejewo 1-3 Unia Janikowo 4 kwietnia, 15:00
Pałuczanka Żnin 1-4 Unia Gniewkowo 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 11-12 kwietnia

Pauza: Kujawianka Strzelno.
 
Noteć Łabiszyn 3-3 Pałuczanka Żnin 12 kwietnia, 15:00
Unia Gniewkowo 2-2 Piast Kołodziejewo 11 kwietnia, 17:00
Unia Janikowo 6-0 Znicz Rojewo 12 kwietnia, 16:00
Burza Nowa Wieś Wielka 1-3 KS Brzoza 11 kwietnia, 16:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 2-3 Czarni Wierzchosławice 12 kwietnia, 16:00
GLZS Sadki 0-5 Dąb Bąkowo 12 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

Pauza: Dąb Bąkowo.
 
Noteć Łabiszyn 4-1 GLZS Sadki 18 kwietnia, 17:00
Kujawianka Strzelno 1-0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 18 kwietnia, 17:00
Czarni Wierzchosławice 2-1 Burza Nowa Wieś Wielka 18 kwietnia, 16:00
w Gniewkowie
KS Brzoza 2-3 Unia Janikowo 18 kwietnia, 11:00
Znicz Rojewo 4-1 Unia Gniewkowo 18 kwietnia, 17:00
Piast Kołodziejewo 3-1 Pałuczanka Żnin 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

Pauza: GLZS Sadki.
 
Piast Kołodziejewo 5-2 Noteć Łabiszyn 26 kwietnia, 15:00
Pałuczanka Żnin 1-3 Znicz Rojewo 25 kwietnia, 17:00
Unia Gniewkowo 0-1 KS Brzoza 25 kwietnia, 17:00
Unia Janikowo 2-0 Czarni Wierzchosławice 26 kwietnia, 16:00
Burza Nowa Wieś Wielka 3-1 Kujawianka Strzelno 25 kwietnia, 17:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3-2 Dąb Bąkowo 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 2-3 maja

Pauza: Noteć Łabiszyn.
 
GLZS Sadki 1-1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1 maja, 15:00
Dąb Bąkowo 3-1 Burza Nowa Wieś Wielka 1 maja, 16:00
w Dąbrowie Biskupiej
Kujawianka Strzelno 2-5 Unia Janikowo 1 maja, 17:00
Czarni Wierzchosławice 3-1 Unia Gniewkowo 1 maja, 16:00
w Gniewkowie; Czarni gospodarzem
KS Brzoza 4-1 Pałuczanka Żnin 2 maja, 11:00
Znicz Rojewo 0-4 Piast Kołodziejewo 1 maja, 17:00

Kolejka 21 - 9-10 maja

Pauza: Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie.
 
Znicz Rojewo 2-2 Noteć Łabiszyn 10 maja, 14:00
Piast Kołodziejewo 1-1 KS Brzoza 9 maja, 17:00
Pałuczanka Żnin 3-2 Czarni Wierzchosławice 9 maja, 17:00
Unia Gniewkowo 2-3 Kujawianka Strzelno 9 maja, 16:00
Unia Janikowo 7-1 Dąb Bąkowo 9 maja, 17:00
Burza Nowa Wieś Wielka 1-0 GLZS Sadki 10 maja, 17:00

Kolejka 22 - 16-17 maja

Pauza: Burza Nowa Wieś Wielka.
 
Noteć Łabiszyn 9-0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 16 maja, 17:00
GLZS Sadki 1-1 Unia Janikowo 17 maja, 11:00
Dąb Bąkowo 4-0 Unia Gniewkowo 16 maja, 17:00
w Dąbrowie Biskupiej
Kujawianka Strzelno 5-0 Pałuczanka Żnin 16 maja, 17:00
Czarni Wierzchosławice 1-4 Piast Kołodziejewo 16 maja, 17:00
w Gniewkowie
KS Brzoza 1-1 Znicz Rojewo 17 maja, 11:00

Kolejka 23 - 23-24 maja

Pauza: Unia Janikowo.
 
KS Brzoza 0-5 Noteć Łabiszyn 24 maja, 15:00
Znicz Rojewo 4-4 Czarni Wierzchosławice 23 maja, 17:00
Piast Kołodziejewo 3-1 Kujawianka Strzelno 24 maja, 17:00
Pałuczanka Żnin 0-2 Dąb Bąkowo 23 maja, 17:00
Unia Gniewkowo 3-0 GLZS Sadki 23 maja, 17:00
Burza Nowa Wieś Wielka 9-2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 23 maja, 15:30

Kolejka 24 - 30-31 maja

Pauza: Unia Gniewkowo.
 
Noteć Łabiszyn 2-1 Burza Nowa Wieś Wielka 30 maja, 17:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 0-8 Unia Janikowo 31 maja, 17:00
GLZS Sadki 3-0 Pałuczanka Żnin 30 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Dąb Bąkowo 2-1 Piast Kołodziejewo 30 maja, 17:00
w Dąbrowie Biskupiej
Kujawianka Strzelno 6-1 Znicz Rojewo 30 maja, 17:00
Czarni Wierzchosławice 2-2 KS Brzoza 30 maja, 17:00
w Gniewkowie

Kolejka 25 - 6-7 czerwca

Pauza: Pałuczanka Żnin.
 
Czarni Wierzchosławice 2-1 Noteć Łabiszyn 7 czerwca, 14:00
w Gniewkowie
KS Brzoza 5-2 Kujawianka Strzelno 6 czerwca, 11:00
Znicz Rojewo 0-1 Dąb Bąkowo 6 czerwca, 17:00
Piast Kołodziejewo 8-1 GLZS Sadki 6 czerwca, 17:00
Unia Gniewkowo 5-1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 6 czerwca, 17:00
Unia Janikowo 7-1 Burza Nowa Wieś Wielka 6 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 13-14 czerwca

Pauza: Piast Kołodziejewo.
 
Noteć Łabiszyn 0-1 Unia Janikowo 13 czerwca, 16:00
Burza Nowa Wieś Wielka 6-4 Unia Gniewkowo 13 czerwca, 15:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3-0 Pałuczanka Żnin
(wo)
GLZS Sadki 2-3 Znicz Rojewo 13 czerwca, 16:00
Dąb Bąkowo 1-2 KS Brzoza 13 czerwca, 17:00
w Dąbrowie Biskupiej
Kujawianka Strzelno 2-0 Czarni Wierzchosławice 13 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska II)

Klasa okręgowa 2014/2015 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2014/2015 (Włocławek)

Klasa B 2014/2015 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2014/2015 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2014/2015 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2014/2015 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2014/2015 (Bydgoszcz V)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas