[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2014/2015, grupa: Bydgoszcz V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zjednoczeni Szarlej 26 65 21 2 3 90-25 11 2 0 48-11 10 0 3 42-14
2.  Noteć Inowrocław 26 63 20 3 3 87-24 11 1 1 47-7 9 2 2 40-17
3.  Mikrus Szadłowice 26 60 19 3 4 95-31 10 2 1 58-16 9 1 3 37-15
4.  Fregata Polanowice 26 54 15 9 2 72-26 10 3 0 50-9 5 6 2 22-17
5.  Unia Leszcze 26 42 12 6 8 51-45 7 2 4 31-28 5 4 4 20-17
6.  Tarant Wójcin 26 39 12 3 11 51-56 7 2 4 26-15 5 1 7 25-41
7.  Kolorowi Krusza Zamkowa 26 34 10 4 12 44-50 6 3 4 28-22 4 1 8 16-28
8.  Orłowianka Orłowo 26 32 10 2 14 68-74 7 0 6 44-33 3 2 8 24-41
9.  Kujawy Kozy 26 31 10 1 15 67-77 6 0 7 37-42 4 1 8 30-35
10.  Kujawiak Sukowy 26 26 8 2 16 52-67 4 1 8 24-30 4 1 8 28-37
11.  Iskra Sikorowo 26 23 6 5 15 41-76 5 3 5 31-30 1 2 10 10-46
12.  Grom Ostrowo 26 21 6 3 17 38-86 2 2 9 21-33 4 1 8 17-53
13.  Arkadia Jaksice 26 17 5 2 19 46-101 4 1 8 30-40 1 1 11 16-61
14.  Gopło Kościeszki 26 15 4 3 19 31-95 3 2 8 11-31 1 1 11 20-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zjednoczeni Szarlej    2-1 2-2 0-0 3-2 8-1 2-1 2-1 5-1 3-0* 4-0 6-0 8-1 3-1 
 2 Noteć Inowrocław3-0     0-1 3-0 0-0 7-0 3-2 7-0 4-2 2-1 6-0 3-0 4-0 5-1 
 3 Mikrus Szadłowice0-3 3-3     1-1 1-0 2-1 4-0 6-2 3-0* 8-2 11-0 4-1 9-1 6-2 
 4 Fregata Polanowice3-1 2-0 5-1     2-2 3-0* 4-1 1-1 1-1 2-1 5-0 12-0 5-1 5-0 
 5 Unia Leszcze1-4 0-4 1-7 1-1     3-0* 3-1 9-3 2-1 2-1 1-0 1-2 3-3 4-1 
 6 Tarant Wójcin1-4 1-2 1-0 1-3 0-2     4-1 1-0 1-0 3-3 2-0 0-0 7-0 4-0 
 7 Kolorowi Krusza Zamkowa2-4 1-1 0-3 2-2 1-2 3-1     2-1 3-0 1-5 1-1 5-1 4-1 3-0 
 8 Orłowianka Orłowo0-7 2-3 1-3 1-2 1-2 6-2 1-3     7-5 4-2 4-0 6-1 3-2 8-1 
 9 Kujawy Kozy2-5 1-8 0-4 1-4 3-1 1-3 4-2 0-3*     4-1 5-3 3-4 4-0 9-4 
 10 Kujawiak Sukowy1-0 1-3 1-3 2-1 1-1 2-3 1-0 6-3 2-5     1-2 2-3 2-3 2-3 
 11 Iskra Sikorowo0-5 0-3 0-3 0-2 1-1 2-2 0-0 3-1 1-5 4-2     6-2 5-2 9-2 
 12 Grom Ostrowo0-1 1-2 1-4 1-2 1-2 2-5 1-2 1-5 2-1 1-3 2-2     6-2 2-2 
 13 Arkadia Jaksice1-5 2-7 2-0 3-3 2-5 2-4 1-2 1-2 4-5 1-2 3-2 4-0     4-3 
 14 Gopło Kościeszki0-3 1-3 1-6 1-1 1-0 0-3 0-1 2-2 0-4 2-5 1-0 1-3 1-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Kolorowi Krusza Zamkowa 1-5 Kujawiak Sukowy 24 sierpnia, 17:00
Gopło Kościeszki 0-3 Tarant Wójcin 24 sierpnia, 15:00
Arkadia Jaksice 1-5 Zjednoczeni Szarlej 24 sierpnia, 16:00
Grom Ostrowo 1-2 Unia Leszcze 24 sierpnia, 14:00
Kujawy Kozy 1-4 Fregata Polanowice 24 sierpnia, 10:00
w Piotrkowie Kujawskim
Mikrus Szadłowice 6-2 Orłowianka Orłowo 24 sierpnia, 16:00
Iskra Sikorowo 0-3 Noteć Inowrocław 24 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Kujawiak Sukowy 1-3 Noteć Inowrocław 31 sierpnia, 15:00
Orłowianka Orłowo 4-0 Iskra Sikorowo 31 sierpnia, 15:00
Fregata Polanowice 5-1 Mikrus Szadłowice 31 sierpnia, 11:00
Unia Leszcze 2-1 Kujawy Kozy 31 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Szarlej 6-0 Grom Ostrowo 31 sierpnia, 16:00
Tarant Wójcin 7-0 Arkadia Jaksice 31 sierpnia, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 3-0 Gopło Kościeszki 31 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 6-7 września

Gopło Kościeszki 2-5 Kujawiak Sukowy 7 września, 15:00
Arkadia Jaksice 1-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 7 września, 15:30
Grom Ostrowo 2-5 Tarant Wójcin 7 września, 14:00
Kujawy Kozy 2-5 Zjednoczeni Szarlej 7 września, 10:00
w Piotrkowie Kujawskim
Mikrus Szadłowice 1-0 Unia Leszcze 7 września, 16:00
Iskra Sikorowo 0-2 Fregata Polanowice 7 września, 11:00
Noteć Inowrocław 7-0 Orłowianka Orłowo 7 września, 17:00

Kolejka 4 - 13-14 września

Kujawiak Sukowy 6-3 Orłowianka Orłowo 14 września, 15:00
Fregata Polanowice 2-0 Noteć Inowrocław 14 września, 11:00
Unia Leszcze 1-0 Iskra Sikorowo 14 września, 17:00
Zjednoczeni Szarlej 2-2 Mikrus Szadłowice 14 września, 15:00
Tarant Wójcin 1-0 Kujawy Kozy 14 września, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 5-1 Grom Ostrowo 14 września, 11:00
Gopło Kościeszki 1-0 Arkadia Jaksice 14 września, 15:00

Kolejka 5 - 20-21 września

Arkadia Jaksice 1-2 Kujawiak Sukowy 21 września, 15:00
Grom Ostrowo 2-2 Gopło Kościeszki 21 września, 14:00
Kujawy Kozy 4-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 21 września, 10:00
w Piotrkowie Kujawskim
Mikrus Szadłowice 2-1 Tarant Wójcin 21 września, 16:00
Iskra Sikorowo 0-5 Zjednoczeni Szarlej 21 września, 11:00
Noteć Inowrocław 0-0 Unia Leszcze 21 września, 16:00
Orłowianka Orłowo 1-2 Fregata Polanowice 21 września, 15:00

Kolejka 6 - 27-28 września

Kujawiak Sukowy 2-1 Fregata Polanowice 28 września, 15:00
Unia Leszcze 9-3 Orłowianka Orłowo 28 września, 16:00
Zjednoczeni Szarlej 2-1 Noteć Inowrocław 28 września, 15:00
Tarant Wójcin 2-0 Iskra Sikorowo 28 września, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-3 Mikrus Szadłowice 28 września, 11:00
Gopło Kościeszki 0-4 Kujawy Kozy 28 września, 14:00
Arkadia Jaksice 4-0 Grom Ostrowo 28 września, 15:00

Kolejka 7 - 4-5 października

Grom Ostrowo 1-3 Kujawiak Sukowy 5 października, 13:00
Kujawy Kozy 4-0 Arkadia Jaksice 5 października, 10:00
w Piotrkowie Kujawskim
Mikrus Szadłowice 6-2 Gopło Kościeszki 5 października, 15:00
Iskra Sikorowo 0-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 5 października, 11:00
Noteć Inowrocław 7-0 Tarant Wójcin 5 października, 11:00
Orłowianka Orłowo 0-7 Zjednoczeni Szarlej 5 października, 15:00
Fregata Polanowice 2-2 Unia Leszcze 5 października, 11:00

Kolejka 8 - 11-12 października

Kujawiak Sukowy 1-1 Unia Leszcze 12 października, 15:00
Zjednoczeni Szarlej 0-0 Fregata Polanowice 12 października, 15:00
Tarant Wójcin 1-0 Orłowianka Orłowo 12 października, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-1 Noteć Inowrocław 12 października, 11:00
Gopło Kościeszki 1-0 Iskra Sikorowo 12 października, 14:00
Arkadia Jaksice 2-0 Mikrus Szadłowice 12 października, 15:00
Grom Ostrowo 2-1 Kujawy Kozy 12 października, 13:00

Kolejka 9 - 18-19 października

Kujawy Kozy 4-1 Kujawiak Sukowy 19 października, 10:00
w Piotrkowie Kujawskim
Mikrus Szadłowice 4-1 Grom Ostrowo 19 października, 15:00
Iskra Sikorowo 5-2 Arkadia Jaksice 19 października, 11:00
Noteć Inowrocław 5-1 Gopło Kościeszki 19 października, 11:00
Orłowianka Orłowo 1-3 Kolorowi Krusza Zamkowa 19 października, 15:00
Fregata Polanowice 3-0 Tarant Wójcin 19 października, 10:00
(wo)
goście nie dojechali
Unia Leszcze 1-4 Zjednoczeni Szarlej 19 października, 15:00

Kolejka 10 - 25-26 października

Kujawiak Sukowy 1-0 Zjednoczeni Szarlej 26 października, 14:00
Tarant Wójcin 0-2 Unia Leszcze 26 października, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-2 Fregata Polanowice 26 października, 11:00
Gopło Kościeszki 2-2 Orłowianka Orłowo 26 października, 13:00
Arkadia Jaksice 2-7 Noteć Inowrocław 26 października, 14:00
Grom Ostrowo 2-2 Iskra Sikorowo 26 października, 13:00
Kujawy Kozy 0-4 Mikrus Szadłowice 26 października, 10:00
w Piotrkowie Kujawskim

Kolejka 11 - 2 listopada

Mikrus Szadłowice 8-2 Kujawiak Sukowy 2 listopada, 14:00
Iskra Sikorowo 1-5 Kujawy Kozy 2 listopada, 11:00
Noteć Inowrocław 3-0 Grom Ostrowo 2 listopada, 10:00
Orłowianka Orłowo 3-2 Arkadia Jaksice 2 listopada, 13:00
Fregata Polanowice 5-0 Gopło Kościeszki 2 listopada, 11:00
Unia Leszcze 3-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 2 listopada, 14:00
Zjednoczeni Szarlej 8-1 Tarant Wójcin 2 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Kujawiak Sukowy 2-3 Tarant Wójcin 9 listopada, 14:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-4 Zjednoczeni Szarlej 9 listopada, 11:00
Gopło Kościeszki 1-0 Unia Leszcze 9 listopada, 13:00
Arkadia Jaksice 3-3 Fregata Polanowice 9 listopada, 14:00
Grom Ostrowo 1-5 Orłowianka Orłowo 9 listopada, 13:00
Kujawy Kozy 1-8 Noteć Inowrocław 9 listopada, 10:00
w Piotrkowie Kujawskim
Mikrus Szadłowice 11-0 Iskra Sikorowo 9 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Iskra Sikorowo 4-2 Kujawiak Sukowy 16 listopada, 11:00
Noteć Inowrocław 0-1 Mikrus Szadłowice 16 listopada, 11:00
Orłowianka Orłowo 7-5 Kujawy Kozy 16 listopada, 13:00
Fregata Polanowice 12-0 Grom Ostrowo 16 listopada, 11:00
Unia Leszcze 3-3 Arkadia Jaksice 16 listopada, 13:00
Zjednoczeni Szarlej 3-1 Gopło Kościeszki 16 listopada, 14:00
Tarant Wójcin 4-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 16 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Kujawiak Sukowy 1-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 22 marca, 14:00
Tarant Wójcin 4-0 Gopło Kościeszki 22 marca, 11:00
Zjednoczeni Szarlej 8-1 Arkadia Jaksice 22 marca, 14:00
Unia Leszcze 1-2 Grom Ostrowo 22 marca, 15:00
Fregata Polanowice 1-1 Kujawy Kozy 22 marca, 11:00
Orłowianka Orłowo 1-3 Mikrus Szadłowice 22 marca, 15:30
Noteć Inowrocław 6-0 Iskra Sikorowo 22 marca, 15:30

Kolejka 15 - 28-29 marca

Noteć Inowrocław 2-1 Kujawiak Sukowy 28 marca, 15:00
Iskra Sikorowo 3-1 Orłowianka Orłowo 29 marca, 11:00
Mikrus Szadłowice 1-1 Fregata Polanowice 29 marca, 15:00
Kujawy Kozy 3-1 Unia Leszcze 29 marca, 14:00
w Piotrkowie Kujawskim
Grom Ostrowo 0-1 Zjednoczeni Szarlej 29 marca, 14:00
Arkadia Jaksice 2-4 Tarant Wójcin 29 marca, 10:00
Gopło Kościeszki 0-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 29 marca, 16:00

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Kujawiak Sukowy 2-3 Gopło Kościeszki 12 kwietnia, 14:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 4-1 Arkadia Jaksice 12 kwietnia, 11:00
Tarant Wójcin 0-0 Grom Ostrowo 12 kwietnia, 11:00
Zjednoczeni Szarlej 5-1 Kujawy Kozy 12 kwietnia, 15:00
Unia Leszcze 1-7 Mikrus Szadłowice 12 kwietnia, 15:00
Fregata Polanowice 5-0 Iskra Sikorowo 12 kwietnia, 11:00
Orłowianka Orłowo 2-3 Noteć Inowrocław 12 kwietnia, 15:30

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Orłowianka Orłowo 4-2 Kujawiak Sukowy 19 kwietnia, 15:30
Noteć Inowrocław 3-0 Fregata Polanowice 18 kwietnia, 11:00
Iskra Sikorowo 1-1 Unia Leszcze 19 kwietnia, 11:00
Mikrus Szadłowice 0-3 Zjednoczeni Szarlej 19 kwietnia, 16:00
Kujawy Kozy 1-3 Tarant Wójcin 19 kwietnia, 14:00
w Piotrkowie Kujawskim
Grom Ostrowo 1-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 19 kwietnia, 14:00
Arkadia Jaksice 4-3 Gopło Kościeszki 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Kujawiak Sukowy 2-3 Arkadia Jaksice 26 kwietnia, 14:00
Gopło Kościeszki 1-3 Grom Ostrowo 26 kwietnia, 16:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 3-0 Kujawy Kozy 26 kwietnia, 11:00
Tarant Wójcin 1-0 Mikrus Szadłowice 26 kwietnia, 11:00
Zjednoczeni Szarlej 4-0 Iskra Sikorowo 26 kwietnia, 15:00
w Szadłowicach
Unia Leszcze 0-4 Noteć Inowrocław 25 kwietnia, 17:00
Fregata Polanowice 1-1 Orłowianka Orłowo 26 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

Fregata Polanowice 2-1 Kujawiak Sukowy 2 maja, 16:00
Orłowianka Orłowo 1-2 Unia Leszcze 1 maja, 11:00
Noteć Inowrocław 3-0 Zjednoczeni Szarlej 1 maja, 11:00
Iskra Sikorowo 2-2 Tarant Wójcin 3 maja, 11:00
Mikrus Szadłowice 4-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 1 maja, 11:00
Kujawy Kozy 9-4 Gopło Kościeszki 1 maja, 16:00
w Piotrkowie Kujawskim
Grom Ostrowo 6-2 Arkadia Jaksice 3 maja, 14:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Kujawiak Sukowy 2-3 Grom Ostrowo 10 maja, 14:00
Arkadia Jaksice 4-5 Kujawy Kozy 10 maja, 10:00
Gopło Kościeszki 1-6 Mikrus Szadłowice 10 maja, 16:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-1 Iskra Sikorowo 9 maja, 17:00
Tarant Wójcin 1-2 Noteć Inowrocław 10 maja, 11:00
Zjednoczeni Szarlej 2-1 Orłowianka Orłowo 10 maja, 15:00
Unia Leszcze 1-1 Fregata Polanowice 10 maja, 15:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

Unia Leszcze 2-1 Kujawiak Sukowy 17 maja, 15:00
Fregata Polanowice 3-1 Zjednoczeni Szarlej 17 maja, 11:00
Orłowianka Orłowo 6-2 Tarant Wójcin 17 maja, 15:30
Noteć Inowrocław 3-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 16 maja, 17:00
Iskra Sikorowo 9-2 Gopło Kościeszki 17 maja, 11:00
Mikrus Szadłowice 9-1 Arkadia Jaksice 17 maja, 16:00
Kujawy Kozy 3-4 Grom Ostrowo 17 maja, 14:00
w Piotrkowie Kujawskim

Kolejka 22 - 23-24 maja

Kujawiak Sukowy 2-5 Kujawy Kozy 24 maja, 14:00
Grom Ostrowo 1-4 Mikrus Szadłowice 24 maja, 14:00
Arkadia Jaksice 3-2 Iskra Sikorowo 24 maja, 16:00
Gopło Kościeszki 1-3 Noteć Inowrocław 24 maja, 16:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-1 Orłowianka Orłowo 24 maja, 11:00
Tarant Wójcin 1-3 Fregata Polanowice 24 maja, 16:00
Zjednoczeni Szarlej 3-2 Unia Leszcze 23 maja, 16:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Zjednoczeni Szarlej 3-0 Kujawiak Sukowy 31 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Unia Leszcze 3-0 Tarant Wójcin 31 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Fregata Polanowice 4-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 31 maja, 11:00
Orłowianka Orłowo 8-1 Gopło Kościeszki 31 maja, 15:30
Noteć Inowrocław 4-0 Arkadia Jaksice 30 maja, 17:00
Iskra Sikorowo 6-2 Grom Ostrowo 31 maja, 11:00
Mikrus Szadłowice 3-0 Kujawy Kozy 31 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Kujawiak Sukowy 1-3 Mikrus Szadłowice 7 czerwca, 14:00
w Kościeszkach
Kujawy Kozy 5-3 Iskra Sikorowo 7 czerwca, 11:00
w Piotrkowie Kujawskim
Grom Ostrowo 1-2 Noteć Inowrocław 7 czerwca, 11:00
Arkadia Jaksice 1-2 Orłowianka Orłowo 7 czerwca, 16:00
Gopło Kościeszki 1-1 Fregata Polanowice 7 czerwca, 16:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-2 Unia Leszcze 7 czerwca, 11:00
Tarant Wójcin 1-4 Zjednoczeni Szarlej 7 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Tarant Wójcin 3-3 Kujawiak Sukowy 14 czerwca, 11:00
Zjednoczeni Szarlej 2-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 14 czerwca, 15:00
Unia Leszcze 4-1 Gopło Kościeszki 14 czerwca, 15:00
Fregata Polanowice 5-1 Arkadia Jaksice 14 czerwca, 11:00
Orłowianka Orłowo 6-1 Grom Ostrowo 14 czerwca, 15:30
Noteć Inowrocław 4-2 Kujawy Kozy 13 czerwca, 17:00
Iskra Sikorowo 0-3 Mikrus Szadłowice 14 czerwca, 11:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

Kujawiak Sukowy 1-2 Iskra Sikorowo 21 czerwca, 14:00
Mikrus Szadłowice 3-3 Noteć Inowrocław 21 czerwca, 16:00
Kujawy Kozy 0-3 Orłowianka Orłowo 21 czerwca, 11:00
(wo)
w Piotrkowie Kujawskim / na boisku 2-0
Grom Ostrowo 1-2 Fregata Polanowice 21 czerwca, 14:00
Arkadia Jaksice 2-5 Unia Leszcze 21 czerwca, 16:00
Gopło Kościeszki 0-3 Zjednoczeni Szarlej 20 czerwca, 15:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 3-1 Tarant Wójcin 21 czerwca, 11:00

Klasa A 2014/2015 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2014/2015 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2014/2015 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2014/2015 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2014/2015 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2014/2015 (Bydgoszcz IV)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas