[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Bydgoszcz III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piaski Bydgoszcz 26 65 21 2 3 126-41 11 2 0 73-22 10 0 3 53-19
2.  Orzeł Kcynia 26 58 19 1 6 80-49 10 1 2 41-21 9 0 4 39-28 2 6 2 0 0 6-3
3.  Dąb Potulice 26 58 19 1 6 101-43 11 0 2 56-20 8 1 4 45-23 2 0 0 0 2 3-6
4.  Zorza Ślesin 26 55 18 1 7 86-46 10 0 3 44-17 8 1 4 42-29 2 3 1 0 1 7-6
5.  Ramiel Bydgoszcz 26 55 17 4 5 68-37 11 0 2 42-19 6 4 3 26-18 2 3 1 0 1 6-7
6.  Iskra Zamość-Rynarzewo 26 43 13 4 9 60-48 7 3 3 38-25 6 1 6 22-23
7.  Orion Dziewierzewo 26 33 10 3 13 51-68 6 1 6 27-36 4 2 7 24-32
8.  Skra Paterek 26 31 9 4 13 56-65 5 3 5 32-29 4 1 8 24-36 2 4 1 1 0 6-3
9.  Gwiazda Bydgoszcz 26 31 9 4 13 44-55 6 1 6 19-20 3 3 7 25-35 2 1 0 1 1 3-6
10.  Zieloni Zalesie 26 29 8 5 13 48-70 7 2 4 26-22 1 3 9 22-48
11.  Wisła Fordon (Bydgoszcz) 26 28 8 4 14 48-58 5 2 6 27-28 3 2 8 21-30
12.  Victoria Kołaczkowo 26 19 5 4 17 27-74 2 2 9 15-44 3 2 8 12-30
13.  Iskra Samoklęski Duże 26 14 4 2 20 45-111 1 2 10 18-48 3 0 10 27-63
14.  Zjednoczeni Chwaliszewo 26 6 1 3 22 19-94 1 2 10 12-38 0 1 12 7-56
Zjednoczeni Chwaliszewo wycofali się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Piaski Bydgoszcz    8-4 4-0 7-2 2-2 3-0 5-1 7-1 8-2 10-1 2-1 2-2 6-4 9-2 
 2 Orzeł Kcynia2-6     3-2 2-3 1-1 3-1 5-1 4-1 2-1 3-2 3-2 4-1 6-0 3-0* 
 3 Dąb Potulice0-1 1-3     2-1 4-2 6-0 7-3 6-2 2-1 5-2 2-1 3-0* 9-3 9-1 
 4 Zorza Ślesin0-1 0-3 4-1     4-2 2-0 3-1 3-2 2-1 3-2 1-3 4-1 13-0 5-0 
 5 Ramiel Bydgoszcz3-1 2-0 3-6 4-3     1-2 2-1 3-1 5-1 5-1 3-0 4-0 4-3 3-0* 
 6 Iskra Zamość-Rynarzewo3-8 3-1 2-0 5-2 0-1     5-0 4-1 1-1 1-2 2-2 3-1 6-3 3-3 
 7 Orion Dziewierzewo1-7 2-5 1-5 3-3 1-2 2-1     3-2 0-5 5-4 2-1 0-1 4-0 3-0* 
 8 Skra Paterek0-3 2-3 1-1 0-2 0-6 5-1 0-4     3-3 3-3 4-0 3-1 5-1 6-1 
 9 Gwiazda Bydgoszcz2-1 1-4 0-3 0-1 1-0 1-2 2-2 0-3*     3-1 3-0 3-0* 0-3 3-0* 
 10 Zieloni Zalesie3-2 4-2 1-2 3-6 1-2 0-4 2-1 1-1 2-1     2-0 1-1 3-0 3-0* 
 11 Wisła Fordon (Bydgoszcz)0-4 0-2 2-6 1-3 1-1 0-4 1-1 4-1 7-3 5-1     3-0* 0-2 3-0* 
 12 Victoria Kołaczkowo3-6 0-3* 1-8 2-9 0-3 0-0 0-3* 0-3* 0-0 2-0 4-6     0-3 3-0* 
 13 Iskra Samoklęski Duże2-10 2-4 1-8 0-4 2-3 0-4 0-1 1-3 3-5 2-2 2-2 0-2     3-0* 
 14 Zjednoczeni Chwaliszewo0-3* 3-5 0-3* 0-3* 1-1 0-3* 0-5 0-3* 0-1 1-1 0-3* 0-2 7-5     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Ramiel Bydgoszcz 4-0 Victoria Kołaczkowo 24 sierpnia, 18:00
na stadionie Chemika
Piaski Bydgoszcz 7-2 Zorza Ślesin 24 sierpnia, 12:00
na stadionie Chemika
Orion Dziewierzewo 4-0 Iskra Samoklęski Duże 24 sierpnia, 13:00
Skra Paterek 5-1 Iskra Zamość-Rynarzewo 24 sierpnia, 15:00
Orzeł Kcynia 2-1 Gwiazda Bydgoszcz 24 sierpnia, 16:00
Wisła Fordon (Bydgoszcz) 2-6 Dąb Potulice 24 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Chwaliszewo 1-1 Zieloni Zalesie 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Victoria Kołaczkowo 2-0 Zieloni Zalesie 31 sierpnia, 16:00
Dąb Potulice 9-1 Zjednoczeni Chwaliszewo 31 sierpnia, 15:45
Gwiazda Bydgoszcz 3-0 Wisła Fordon (Bydgoszcz) 30 sierpnia, 17:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 3-1 Orzeł Kcynia 30 sierpnia, 16:00
Iskra Samoklęski Duże 1-3 Skra Paterek 31 sierpnia, 15:00
Zorza Ślesin 3-1 Orion Dziewierzewo 31 sierpnia, 14:00
Ramiel Bydgoszcz 3-1 Piaski Bydgoszcz 31 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 6-7 września

Piaski Bydgoszcz 2-2 Victoria Kołaczkowo 7 września, 18:00
na stadionie Chemika
Orion Dziewierzewo 1-2 Ramiel Bydgoszcz 7 września, 13:00
Skra Paterek 0-2 Zorza Ślesin 7 września, 15:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Orzeł Kcynia 6-0 Iskra Samoklęski Duże 7 września, 15:00
Wisła Fordon (Bydgoszcz) 0-4 Iskra Zamość-Rynarzewo 7 września, 17:00
Zjednoczeni Chwaliszewo 0-1 Gwiazda Bydgoszcz 7 września, 17:00
Zieloni Zalesie 1-2 Dąb Potulice 7 września, 14:30

Kolejka 4 - 13-14 września

Victoria Kołaczkowo 1-8 Dąb Potulice 14 września, 13:00
Gwiazda Bydgoszcz 3-1 Zieloni Zalesie 13 września, 16:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 3-3 Zjednoczeni Chwaliszewo 14 września, 14:00
Iskra Samoklęski Duże 2-2 Wisła Fordon (Bydgoszcz) 14 września, 15:00
Zorza Ślesin 0-3 Orzeł Kcynia 13 września, 16:00
Ramiel Bydgoszcz 3-1 Skra Paterek 14 września, 18:00
na stadionie Chemika
Piaski Bydgoszcz 5-1 Orion Dziewierzewo 14 września, 16:00
na stadionie Chemika

Kolejka 5 - 20-21 września

Orion Dziewierzewo 0-1 Victoria Kołaczkowo 21 września, 13:00
Skra Paterek 0-3 Piaski Bydgoszcz 21 września, 14:00
Orzeł Kcynia 1-1 Ramiel Bydgoszcz 21 września, 15:00
Wisła Fordon (Bydgoszcz) 1-3 Zorza Ślesin 21 września, 17:00
Zjednoczeni Chwaliszewo 7-5 Iskra Samoklęski Duże 21 września, 16:30
Zieloni Zalesie 0-4 Iskra Zamość-Rynarzewo 21 września, 14:30
Dąb Potulice 2-1 Gwiazda Bydgoszcz 21 września, 15:45

Kolejka 6 - 27-28 września

Victoria Kołaczkowo 0-0 Gwiazda Bydgoszcz 28 września, 13:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 2-0 Dąb Potulice 28 września, 14:00
Iskra Samoklęski Duże 2-2 Zieloni Zalesie 28 września, 15:00
Zorza Ślesin 5-0 Zjednoczeni Chwaliszewo 28 września, 14:00
Ramiel Bydgoszcz 3-0 Wisła Fordon (Bydgoszcz) 28 września, 18:00
na stadionie Chemika
Piaski Bydgoszcz 8-4 Orzeł Kcynia 28 września, 16:00
na stadionie Chemika
Orion Dziewierzewo 3-2 Skra Paterek 28 września, 13:00

Kolejka 7 - 4-5 października

Skra Paterek 3-1 Victoria Kołaczkowo 4 października, 16:00
Orzeł Kcynia 5-1 Orion Dziewierzewo 5 października, 14:00
Wisła Fordon (Bydgoszcz) 0-4 Piaski Bydgoszcz 5 października, 16:00
Zjednoczeni Chwaliszewo 1-1 Ramiel Bydgoszcz 5 października, 16:00
Zieloni Zalesie 3-6 Zorza Ślesin 5 października, 14:30
Dąb Potulice 9-3 Iskra Samoklęski Duże 5 października, 15:45
Gwiazda Bydgoszcz 1-2 Iskra Zamość-Rynarzewo 5 października, 16:00

Kolejka 8 - 11-12 października

Victoria Kołaczkowo 0-0 Iskra Zamość-Rynarzewo 12 października, 13:00
Iskra Samoklęski Duże 3-5 Gwiazda Bydgoszcz 12 października, 14:00
Zorza Ślesin 4-1 Dąb Potulice 11 października, 16:00
Ramiel Bydgoszcz 5-1 Zieloni Zalesie 12 października, 18:00
na stadionie Chemika
Piaski Bydgoszcz 9-2 Zjednoczeni Chwaliszewo 12 października, 12:00
na stadionie Chemika
Orion Dziewierzewo 2-1 Wisła Fordon (Bydgoszcz) 12 października, 13:00
Skra Paterek 2-3 Orzeł Kcynia 12 października, 15:00

Kolejka 9 - 18-19 października

Orzeł Kcynia 4-1 Victoria Kołaczkowo 19 października, 14:00
Wisła Fordon (Bydgoszcz) 4-1 Skra Paterek 19 października, 14:30
Zjednoczeni Chwaliszewo 0-5 Orion Dziewierzewo 19 października, 15:00
Zieloni Zalesie 3-2 Piaski Bydgoszcz 19 października, 14:30
Dąb Potulice 4-2 Ramiel Bydgoszcz 19 października, 15:45
Gwiazda Bydgoszcz 0-1 Zorza Ślesin 18 października, 15:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 6-3 Iskra Samoklęski Duże 19 października, 14:00

Kolejka 10 - 25-26 października

Victoria Kołaczkowo 0-3 Iskra Samoklęski Duże 26 października, 13:00
w Zamościu
Zorza Ślesin 2-0 Iskra Zamość-Rynarzewo 25 października, 15:30
Ramiel Bydgoszcz 5-1 Gwiazda Bydgoszcz 26 października, 18:00
na stadionie Chemika
Piaski Bydgoszcz 4-0 Dąb Potulice 26 października, 12:00
na stadionie Chemika
Orion Dziewierzewo 5-4 Zieloni Zalesie 26 października, 13:00
Skra Paterek 6-1 Zjednoczeni Chwaliszewo 25 października, 15:30
Orzeł Kcynia 3-2 Wisła Fordon (Bydgoszcz) 26 października, 15:00

Kolejka 11 - 2 listopada

Wisła Fordon (Bydgoszcz) 3-0 Victoria Kołaczkowo 2 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 4-3
Zjednoczeni Chwaliszewo 3-5 Orzeł Kcynia 2 listopada, 14:00
Zieloni Zalesie 1-1 Skra Paterek 2 listopada, 13:00
Dąb Potulice 7-3 Orion Dziewierzewo 2 listopada, 14:00
Gwiazda Bydgoszcz 2-1 Piaski Bydgoszcz 2 listopada, 13:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 0-1 Ramiel Bydgoszcz 2 listopada, 13:00
Iskra Samoklęski Duże 0-4 Zorza Ślesin 2 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Victoria Kołaczkowo 2-9 Zorza Ślesin 9 listopada, 13:00
Ramiel Bydgoszcz 4-3 Iskra Samoklęski Duże 9 listopada, 18:00
na stadionie Chemika
Piaski Bydgoszcz 3-0 Iskra Zamość-Rynarzewo 9 listopada, 12:00
na stadionie Chemika
Orion Dziewierzewo 0-5 Gwiazda Bydgoszcz 9 listopada, 13:00
Skra Paterek 1-1 Dąb Potulice 9 listopada, 13:00
Orzeł Kcynia 3-2 Zieloni Zalesie 9 listopada, 13:00
Wisła Fordon (Bydgoszcz) 3-0 Zjednoczeni Chwaliszewo 9 listopada, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Zjednoczeni Chwaliszewo 0-2 Victoria Kołaczkowo 16 listopada, 14:00
Zieloni Zalesie 2-0 Wisła Fordon (Bydgoszcz) 16 listopada, 13:00
Dąb Potulice 1-3 Orzeł Kcynia 16 listopada, 14:00
Gwiazda Bydgoszcz 0-3 Skra Paterek 15 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 1-0
Iskra Zamość-Rynarzewo 5-0 Orion Dziewierzewo 16 listopada, 13:00
Iskra Samoklęski Duże 2-10 Piaski Bydgoszcz 16 listopada, 14:00
Zorza Ślesin 4-2 Ramiel Bydgoszcz 16 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Victoria Kołaczkowo 0-3 Ramiel Bydgoszcz 22 marca, 12:00
w Zamościu
Zorza Ślesin 0-1 Piaski Bydgoszcz 21 marca, 15:45
Iskra Samoklęski Duże 0-1 Orion Dziewierzewo 22 marca, 15:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 4-1 Skra Paterek 22 marca, 15:00
Gwiazda Bydgoszcz 1-4 Orzeł Kcynia 21 marca, 15:00
Dąb Potulice 2-1 Wisła Fordon (Bydgoszcz) 22 marca, 15:45
Zieloni Zalesie 3-0 Zjednoczeni Chwaliszewo
(wo)

Kolejka 15 - 28-29 marca

Zieloni Zalesie 1-1 Victoria Kołaczkowo 29 marca, 12:00
Zjednoczeni Chwaliszewo 0-3 Dąb Potulice
(wo)
Wisła Fordon (Bydgoszcz) 7-3 Gwiazda Bydgoszcz 28 marca, 15:30
Orzeł Kcynia 3-1 Iskra Zamość-Rynarzewo 29 marca, 16:00
Skra Paterek 5-1 Iskra Samoklęski Duże 29 marca, 15:00
Orion Dziewierzewo 3-3 Zorza Ślesin 29 marca, 13:00
Piaski Bydgoszcz 2-2 Ramiel Bydgoszcz 29 marca, 18:00

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Victoria Kołaczkowo 3-6 Piaski Bydgoszcz 12 kwietnia, 12:00
w Zamościu
Ramiel Bydgoszcz 2-1 Orion Dziewierzewo 12 kwietnia, 18:00
Zorza Ślesin 3-2 Skra Paterek 11 kwietnia, 16:00
Iskra Samoklęski Duże 2-4 Orzeł Kcynia 12 kwietnia, 15:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 2-2 Wisła Fordon (Bydgoszcz) 12 kwietnia, 10:00
Gwiazda Bydgoszcz 3-0 Zjednoczeni Chwaliszewo
(wo)
Dąb Potulice 5-2 Zieloni Zalesie 12 kwietnia, 15:45

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Dąb Potulice 3-0 Victoria Kołaczkowo 19 kwietnia, 15:45
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zieloni Zalesie 2-1 Gwiazda Bydgoszcz 19 kwietnia, 12:00
Zjednoczeni Chwaliszewo 0-3 Iskra Zamość-Rynarzewo
(wo)
Wisła Fordon (Bydgoszcz) 0-2 Iskra Samoklęski Duże 19 kwietnia, 15:00
Orzeł Kcynia 2-3 Zorza Ślesin 19 kwietnia, 16:00
Skra Paterek 0-6 Ramiel Bydgoszcz 18 kwietnia, 16:00
Orion Dziewierzewo 1-7 Piaski Bydgoszcz 19 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Victoria Kołaczkowo 0-3 Orion Dziewierzewo 26 kwietnia, 12:00
(wo)
w Zamościu / na boisku 3-4; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Piaski Bydgoszcz 7-1 Skra Paterek 26 kwietnia, 16:00
Ramiel Bydgoszcz 2-0 Orzeł Kcynia 26 kwietnia, 18:00
Zorza Ślesin 1-3 Wisła Fordon (Bydgoszcz) 25 kwietnia, 16:00
Iskra Samoklęski Duże 3-0 Zjednoczeni Chwaliszewo
(wo)
Iskra Zamość-Rynarzewo 1-2 Zieloni Zalesie 26 kwietnia, 15:00
Gwiazda Bydgoszcz 0-3 Dąb Potulice 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

Gwiazda Bydgoszcz 3-0 Victoria Kołaczkowo 2 maja, 16:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Dąb Potulice 6-0 Iskra Zamość-Rynarzewo 3 maja, 15:45
Zieloni Zalesie 3-0 Iskra Samoklęski Duże 2 maja, 11:00
Zjednoczeni Chwaliszewo 0-3 Zorza Ślesin
(wo)
Wisła Fordon (Bydgoszcz) 1-1 Ramiel Bydgoszcz 2 maja, 15:30
Orzeł Kcynia 2-6 Piaski Bydgoszcz 3 maja, 16:00
Skra Paterek 0-4 Orion Dziewierzewo 3 maja, 11:30

Kolejka 20 - 9-10 maja

Victoria Kołaczkowo 0-3 Skra Paterek 10 maja, 12:00
(wo)
w Zamościu / na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orion Dziewierzewo 2-5 Orzeł Kcynia 10 maja, 12:00
Piaski Bydgoszcz 2-1 Wisła Fordon (Bydgoszcz) 10 maja, 16:00
Ramiel Bydgoszcz 3-0 Zjednoczeni Chwaliszewo
(wo)
Zorza Ślesin 3-2 Zieloni Zalesie 9 maja, 16:00
Iskra Samoklęski Duże 1-8 Dąb Potulice 10 maja, 15:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 1-1 Gwiazda Bydgoszcz 10 maja, 15:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

Iskra Zamość-Rynarzewo 3-1 Victoria Kołaczkowo 17 maja, 15:00
Gwiazda Bydgoszcz 0-3 Iskra Samoklęski Duże 16 maja, 16:00
Dąb Potulice 2-1 Zorza Ślesin 16 maja, 11:00
Zieloni Zalesie 1-2 Ramiel Bydgoszcz 17 maja, 11:00
Zjednoczeni Chwaliszewo 0-3 Piaski Bydgoszcz
(wo)
Wisła Fordon (Bydgoszcz) 1-1 Orion Dziewierzewo 16 maja, 14:00
Orzeł Kcynia 4-1 Skra Paterek 16 maja, 16:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Victoria Kołaczkowo 0-3 Orzeł Kcynia 24 maja, 16:00
(wo)
w Zamościu / mecz przerwany po 8 minutach przy stanie 0-2 - gospodarze zrezygnowali z gry
Skra Paterek 4-0 Wisła Fordon (Bydgoszcz) 24 maja, 15:00
Orion Dziewierzewo 3-0 Zjednoczeni Chwaliszewo
(wo)
Piaski Bydgoszcz 10-1 Zieloni Zalesie 24 maja, 16:00
Ramiel Bydgoszcz 3-6 Dąb Potulice 24 maja, 18:00
Zorza Ślesin 2-1 Gwiazda Bydgoszcz 23 maja, 16:00
Iskra Samoklęski Duże 0-4 Iskra Zamość-Rynarzewo 24 maja, 15:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Iskra Samoklęski Duże 0-2 Victoria Kołaczkowo 31 maja, 15:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 5-2 Zorza Ślesin 31 maja, 15:00
Gwiazda Bydgoszcz 1-0 Ramiel Bydgoszcz 30 maja, 16:00
Dąb Potulice 0-1 Piaski Bydgoszcz 30 maja, 17:00
Zieloni Zalesie 2-1 Orion Dziewierzewo 31 maja, 11:00
Zjednoczeni Chwaliszewo 0-3 Skra Paterek
(wo)
Wisła Fordon (Bydgoszcz) 0-2 Orzeł Kcynia 31 maja, 16:30

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Victoria Kołaczkowo 4-6 Wisła Fordon (Bydgoszcz) 7 czerwca, 16:00
w Zamościu
Orzeł Kcynia 3-0 Zjednoczeni Chwaliszewo
(wo)
Skra Paterek 3-3 Zieloni Zalesie 6 czerwca, 16:00
Orion Dziewierzewo 1-5 Dąb Potulice 7 czerwca, 13:00
Piaski Bydgoszcz 8-2 Gwiazda Bydgoszcz 7 czerwca, 16:00
Ramiel Bydgoszcz 1-2 Iskra Zamość-Rynarzewo 7 czerwca, 18:00
Zorza Ślesin 13-0 Iskra Samoklęski Duże 6 czerwca, 12:00

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Zorza Ślesin 4-1 Victoria Kołaczkowo 14 czerwca, 14:00
Iskra Samoklęski Duże 2-3 Ramiel Bydgoszcz 14 czerwca, 15:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 3-8 Piaski Bydgoszcz 14 czerwca, 15:00
Gwiazda Bydgoszcz 2-2 Orion Dziewierzewo 13 czerwca, 16:00
Dąb Potulice 6-2 Skra Paterek 14 czerwca, 18:30
Zieloni Zalesie 4-2 Orzeł Kcynia 14 czerwca, 11:00
Zjednoczeni Chwaliszewo 0-3 Wisła Fordon (Bydgoszcz)
(wo)

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

Victoria Kołaczkowo 3-0 Zjednoczeni Chwaliszewo
(wo)
Wisła Fordon (Bydgoszcz) 5-1 Zieloni Zalesie 20 czerwca, 15:30
Orzeł Kcynia 3-2 Dąb Potulice 21 czerwca, 16:00
Skra Paterek 3-3 Gwiazda Bydgoszcz 21 czerwca, 15:00
Orion Dziewierzewo 2-1 Iskra Zamość-Rynarzewo 21 czerwca, 13:00
Piaski Bydgoszcz 6-4 Iskra Samoklęski Duże 21 czerwca, 16:00
Ramiel Bydgoszcz 4-3 Zorza Ślesin 21 czerwca, 18:00

Klasa A 2014/2015 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2014/2015 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2014/2015 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2014/2015 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2014/2015 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2014/2015 (Bydgoszcz V)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas