[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: kujawsko-pomorska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chemik Bydgoszcz 30 71 22 5 3 109-24 14 1 0 69-5 8 4 3 40-19
2.  Naprzód Jabłonowo Pomorskie 30 65 19 8 3 61-30 12 3 0 37-10 7 5 3 24-20
3.  Drwęca Golub-Dobrzyń 30 52 15 7 8 56-42 10 1 4 31-16 5 6 4 25-26
4.  Wisła Nowe 30 47 12 11 7 62-41 6 7 2 33-17 6 4 5 29-24
5.  Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 30 46 13 7 10 54-39 11 3 1 42-12 2 4 9 12-27
6.  Mustang Ostaszewo 30 44 12 8 10 41-40 7 3 5 23-19 5 5 5 18-21
7.  Czarni Nakło nad Notecią 30 39 11 6 13 59-71 6 5 4 24-22 5 1 9 35-49
8.  Sokół Radomin 30 38 11 5 14 50-55 5 4 6 34-31 6 1 8 16-24 2 4 1 1 0 4-1
9.  Tor Laskowice Pomorskie 30 38 11 5 14 53-65 7 2 6 31-28 4 3 8 22-37 2 1 0 1 1 1-4
10.  Pomorzanin Serock 30 36 10 6 14 33-55 5 5 5 15-24 5 1 9 18-31 2 6 2 0 0 5-2
11.  Gryf Sicienko 30 36 11 3 16 52-71 8 1 6 31-29 3 2 10 21-42 2 0 0 0 2 2-5
12.  Legia Chełmża 30 35 9 8 13 50-53 7 5 3 29-16 2 3 10 21-37
13.  Pomorzanin Toruń 30 34 10 4 16 58-70 5 2 8 31-36 5 2 8 27-34 2 3 1 0 1 5-3
14.  Unia Wąbrzeźno 30 34 9 7 14 38-56 6 2 7 27-28 3 5 7 11-28 2 3 1 0 1 3-5
15.  Piast Łasin 30 31 8 7 15 36-65 6 4 5 22-22 2 3 10 14-43
16.  Start Pruszcz 30 23 6 5 19 28-63 5 3 7 20-26 1 2 12 8-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Chemik Bydgoszcz    0-0 3-1 3-1 2-1 6-1 11-0 2-0 4-0 4-0 6-0 2-1 4-0 11-0 8-0 3-0 
 2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie1-1     1-1 3-1 3-0 0-0 3-0 4-1 5-1 4-1 3-2 3-1 3-1 1-0 2-0 1-0 
 3 Drwęca Golub-Dobrzyń4-2 0-1     2-3 1-0 2-1 2-5 4-0 2-1 2-0 1-0 2-1 0-1 1-1 5-0 3-0 
 4 Wisła Nowe1-3 1-1 2-2     1-1 0-0 4-1 1-0 1-1 2-2 6-2 4-1 1-1 1-2 4-0 4-0 
 5 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie)2-1 3-0 0-0 3-3     2-0 3-1 3-0 6-2 3-0* 1-2 7-2 0-0 3-1 3-0 3-0 
 6 Mustang Ostaszewo1-5 2-1 0-2 2-0 0-0     4-1 1-2 0-0 0-2 4-1 0-0 1-5 3-0 2-0 3-0* 
 7 Czarni Nakło nad Notecią0-1 1-3 1-1 0-3 1-1 0-0     1-1 1-3 3-2 5-2 1-1 3-2 1-0 3-1 3-1 
 8 Sokół Radomin1-4 4-5 5-2 1-1 0-1 0-1 3-6     1-1 2-0 1-0 3-4 7-2 1-1 2-2 3-1 
 9 Tor Laskowice Pomorskie1-6 0-2 4-1 2-4 3-0* 0-0 4-1 0-3     0-2 4-3 1-0 3-4 2-1 1-1 6-0 
 10 Pomorzanin Serock1-5 1-1 1-0 0-2 0-0 0-0 0-5 2-1 2-1     2-0 1-4 1-2 2-1 1-1 1-1 
 11 Gryf Sicienko2-1 3-0* 0-1 2-4 3-2 3-1 2-4 3-1 2-5 2-3     3-1 2-1 0-0 4-3 0-2 
 12 Legia Chełmża0-0 3-3 2-2 1-0 3-0 3-1 3-1 0-1 2-3 3-0 4-0     3-2 0-0 1-2 1-1 
 13 Pomorzanin Toruń2-7 1-2 3-3 1-1 3-1 1-2 2-0 0-3 1-3 2-3 2-4 4-2     1-2 4-1 4-2 
 14 Unia Wąbrzeźno0-1 0-2 3-4 3-1 2-3 3-4 3-3 3-1 3-1 1-0 0-2 2-2 1-4     2-0 1-0 
 15 Piast Łasin1-1 0-2 1-2 1-1 3-1 1-5 2-1 0-1 3-0 1-3 2-2 3-1 2-1 1-1     1-0 
 16 Start Pruszcz2-2 1-1 0-3 0-4 2-1 0-2 3-6 0-1 4-0 2-0 1-1 1-0 3-1 0-1 1-3     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Unia Wąbrzeźno 0-2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 9 sierpnia, 18:00
Sokół Radomin 1-1 Wisła Nowe 9 sierpnia, 16:00
Czarni Nakło nad Notecią 1-1 Legia Chełmża 9 sierpnia, 17:00
Tor Laskowice Pomorskie 3-4 Pomorzanin Toruń 9 sierpnia, 17:00
Piast Łasin 1-2 Drwęca Golub-Dobrzyń 9 sierpnia, 17:00
Mustang Ostaszewo 0-2 Pomorzanin Serock 9 sierpnia, 17:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 3-0 Start Pruszcz 9 sierpnia, 11:00
Gryf Sicienko 2-1 Chemik Bydgoszcz 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-1 Chemik Bydgoszcz 16 sierpnia, 17:00
Start Pruszcz 1-1 Gryf Sicienko 16 sierpnia, 17:00
Pomorzanin Serock 0-0 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 16 sierpnia, 15:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 2-1 Mustang Ostaszewo 16 sierpnia, 11:00
Pomorzanin Toruń 4-1 Piast Łasin 16 sierpnia, 16:00
Legia Chełmża 2-3 Tor Laskowice Pomorskie 17 września, 16:00
w pierwotnym terminie (16 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zdrowotnych gości
Wisła Nowe 4-1 Czarni Nakło nad Notecią 16 sierpnia, 16:00
Unia Wąbrzeźno 3-1 Sokół Radomin 16 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Sokół Radomin 4-5 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 23 sierpnia, 11:00
Czarni Nakło nad Notecią 1-0 Unia Wąbrzeźno 23 sierpnia, 17:00
Tor Laskowice Pomorskie 2-4 Wisła Nowe 23 sierpnia, 17:00
Piast Łasin 3-1 Legia Chełmża 24 sierpnia, 14:00
Mustang Ostaszewo 1-5 Pomorzanin Toruń 23 sierpnia, 17:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 0-0 Drwęca Golub-Dobrzyń 23 sierpnia, 11:00
Gryf Sicienko 2-3 Pomorzanin Serock 20 sierpnia, 18:00
Chemik Bydgoszcz 3-0 Start Pruszcz 23 sierpnia, 12:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-0 Start Pruszcz 30 sierpnia, 17:00
Pomorzanin Serock 1-5 Chemik Bydgoszcz 30 sierpnia, 15:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 1-0 Gryf Sicienko 30 sierpnia, 17:00
Pomorzanin Toruń 3-1 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 30 sierpnia, 16:00
Legia Chełmża 3-1 Mustang Ostaszewo 30 sierpnia, 17:00
Wisła Nowe 4-0 Piast Łasin 30 sierpnia, 16:00
Unia Wąbrzeźno 3-1 Tor Laskowice Pomorskie 30 sierpnia, 17:00
Sokół Radomin 3-6 Czarni Nakło nad Notecią 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Czarni Nakło nad Notecią 1-3 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 6 września, 16:00
Tor Laskowice Pomorskie 0-3 Sokół Radomin 6 września, 16:00
Piast Łasin 1-1 Unia Wąbrzeźno 7 września, 14:00
Mustang Ostaszewo 2-0 Wisła Nowe 6 września, 17:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 7-2 Legia Chełmża 6 września, 11:00
Gryf Sicienko 2-1 Pomorzanin Toruń 6 września, 17:00
Chemik Bydgoszcz 3-1 Drwęca Golub-Dobrzyń 6 września, 12:00
Start Pruszcz 2-0 Pomorzanin Serock 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4-1 Pomorzanin Serock 13 września, 17:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 3-0 Start Pruszcz 13 września, 17:00
Pomorzanin Toruń 2-7 Chemik Bydgoszcz 16 września, 18:00
Legia Chełmża 4-0 Gryf Sicienko 13 września, 16:00
Wisła Nowe 1-1 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 13 września, 15:00
Unia Wąbrzeźno 3-4 Mustang Ostaszewo 13 września, 17:00
Sokół Radomin 2-2 Piast Łasin 14 września, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 1-3 Tor Laskowice Pomorskie 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 20-21 września

Tor Laskowice Pomorskie 0-2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 20 września, 16:00
Piast Łasin 2-1 Czarni Nakło nad Notecią 21 września, 14:00
Mustang Ostaszewo 1-2 Sokół Radomin 20 września, 16:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 3-1 Unia Wąbrzeźno 1 października, 16:00
w pierwotnym terminie (21 września, 15:00) nie odbył się
Gryf Sicienko 2-4 Wisła Nowe 20 września, 16:00
Chemik Bydgoszcz 2-1 Legia Chełmża 20 września, 12:00
Start Pruszcz 3-1 Pomorzanin Toruń 21 września, 16:00
Pomorzanin Serock 1-0 Drwęca Golub-Dobrzyń 20 września, 15:00

Kolejka 8 - 27-28 września

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-1 Drwęca Golub-Dobrzyń 27 września, 16:00
Pomorzanin Toruń 2-3 Pomorzanin Serock 27 września, 16:00
Legia Chełmża 1-1 Start Pruszcz 27 września, 16:00
Wisła Nowe 1-3 Chemik Bydgoszcz 27 września, 16:00
Unia Wąbrzeźno 0-2 Gryf Sicienko 27 września, 16:00
Sokół Radomin 0-1 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 27 września, 16:00
Czarni Nakło nad Notecią 0-0 Mustang Ostaszewo 27 września, 15:00
Tor Laskowice Pomorskie 1-1 Piast Łasin 27 września, 15:00

Kolejka 9 - 4-5 października

Piast Łasin 0-2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 5 października, 14:00
Mustang Ostaszewo 0-0 Tor Laskowice Pomorskie 4 października, 15:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 3-1 Czarni Nakło nad Notecią 4 października, 11:00
Gryf Sicienko 3-1 Sokół Radomin 4 października, 16:00
Chemik Bydgoszcz 11-0 Unia Wąbrzeźno 4 października, 12:00
Start Pruszcz 0-4 Wisła Nowe 4 października, 15:00
Pomorzanin Serock 1-4 Legia Chełmża 4 października, 15:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 0-1 Pomorzanin Toruń 4 października, 15:00

Kolejka 10 - 11-12 października

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-1 Pomorzanin Toruń 12 października, 15:00
Legia Chełmża 2-2 Drwęca Golub-Dobrzyń 11 października, 15:00
Wisła Nowe 2-2 Pomorzanin Serock 11 października, 11:00
Unia Wąbrzeźno 1-0 Start Pruszcz 11 października, 13:00
Sokół Radomin 1-4 Chemik Bydgoszcz 11 października, 14:00
Czarni Nakło nad Notecią 5-2 Gryf Sicienko 11 października, 15:00
Tor Laskowice Pomorskie 3-0 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 11 października, 15:00
(wo)
przerwany w 71. minucie przy stanie 0-0 z powodu znieważenia sędziego przez zawodnika gości
Piast Łasin 1-5 Mustang Ostaszewo 12 października, 14:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Mustang Ostaszewo 2-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 18 października, 14:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 3-0 Piast Łasin 18 października, 11:00
Gryf Sicienko 2-5 Tor Laskowice Pomorskie 18 października, 15:00
Chemik Bydgoszcz 11-0 Czarni Nakło nad Notecią 18 października, 12:00
Start Pruszcz 0-1 Sokół Radomin 18 października, 15:00
Pomorzanin Serock 2-1 Unia Wąbrzeźno 18 października, 15:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 2-3 Wisła Nowe 18 października, 15:00
Pomorzanin Toruń 4-2 Legia Chełmża 18 października, 14:00

Kolejka 12 - 25-26 października

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-1 Legia Chełmża 25 października, 15:00
Wisła Nowe 1-1 Pomorzanin Toruń 25 października, 14:00
Unia Wąbrzeźno 3-4 Drwęca Golub-Dobrzyń 25 października, 15:00
Sokół Radomin 2-0 Pomorzanin Serock 25 października, 15:00
Czarni Nakło nad Notecią 3-1 Start Pruszcz 25 października, 14:00
Tor Laskowice Pomorskie 1-6 Chemik Bydgoszcz 25 października, 14:00
Piast Łasin 2-2 Gryf Sicienko 26 października, 14:00
Mustang Ostaszewo 0-0 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 25 października, 14:00

Kolejka 13 - 2 listopada

Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 3-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2 listopada, 11:00
Gryf Sicienko 3-1 Mustang Ostaszewo 2 listopada, 11:00
Chemik Bydgoszcz 8-0 Piast Łasin 2 listopada, 14:00
Start Pruszcz 4-0 Tor Laskowice Pomorskie 2 listopada, 15:00
Pomorzanin Serock 0-5 Czarni Nakło nad Notecią 2 listopada, 14:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 4-0 Sokół Radomin 2 listopada, 13:00
Pomorzanin Toruń 1-2 Unia Wąbrzeźno 2 listopada, 11:00
Legia Chełmża 1-0 Wisła Nowe 2 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-1 Wisła Nowe 8 listopada, 14:00
Unia Wąbrzeźno 2-2 Legia Chełmża 8 listopada, 13:00
Sokół Radomin 7-2 Pomorzanin Toruń 8 listopada, 14:00
Czarni Nakło nad Notecią 1-1 Drwęca Golub-Dobrzyń 8 listopada, 14:00
Tor Laskowice Pomorskie 0-2 Pomorzanin Serock 8 listopada, 14:00
Piast Łasin 1-0 Start Pruszcz 9 listopada, 14:00
Mustang Ostaszewo 1-5 Chemik Bydgoszcz 8 listopada, 14:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 1-2 Gryf Sicienko 8 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Gryf Sicienko 3-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 11 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 1-2
Chemik Bydgoszcz 2-1 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 11 listopada, 12:00
Start Pruszcz 0-2 Mustang Ostaszewo 11 listopada, 14:00
Pomorzanin Serock 1-1 Piast Łasin 11 listopada, 13:30
Drwęca Golub-Dobrzyń 2-1 Tor Laskowice Pomorskie 11 listopada, 13:00
Pomorzanin Toruń 2-0 Czarni Nakło nad Notecią 11 listopada, 11:00
Legia Chełmża 0-1 Sokół Radomin 11 listopada, 13:00
Wisła Nowe 1-2 Unia Wąbrzeźno 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 15-16 listopada

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-0 Unia Wąbrzeźno 15 listopada, 13:00
Wisła Nowe 1-0 Sokół Radomin 15 listopada, 13:00
Legia Chełmża 3-1 Czarni Nakło nad Notecią 15 listopada, 13:00
Pomorzanin Toruń 1-3 Tor Laskowice Pomorskie 15 listopada, 12:30
Drwęca Golub-Dobrzyń 5-0 Piast Łasin 15 listopada, 13:00
Pomorzanin Serock 0-0 Mustang Ostaszewo 15 listopada, 13:30
Start Pruszcz 2-1 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 15 listopada, 14:00
Chemik Bydgoszcz 6-0 Gryf Sicienko 15 listopada, 12:00

Kolejka 17 - 21-22 marca

Chemik Bydgoszcz 0-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 21 marca, 12:00
Gryf Sicienko 0-2 Start Pruszcz 21 marca, 16:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 3-0 Pomorzanin Serock 22 marca, 14:00
(wo)
na boisku 0-1
Mustang Ostaszewo 0-2 Drwęca Golub-Dobrzyń 21 marca, 14:00
Piast Łasin 2-1 Pomorzanin Toruń 22 marca, 11:00
Tor Laskowice Pomorskie 1-0 Legia Chełmża 21 marca, 15:00
Czarni Nakło nad Notecią 0-3 Wisła Nowe 21 marca, 15:00
Sokół Radomin 1-1 Unia Wąbrzeźno 21 marca, 15:30

Kolejka 18 - 28-29 marca

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4-1 Sokół Radomin 28 marca, 15:00
Unia Wąbrzeźno 3-3 Czarni Nakło nad Notecią 28 marca, 16:00
Wisła Nowe 1-1 Tor Laskowice Pomorskie 28 marca, 15:00
Legia Chełmża 1-2 Piast Łasin 28 marca, 14:00
Pomorzanin Toruń 1-2 Mustang Ostaszewo 28 marca, 15:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 1-0 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 28 marca, 11:00
Pomorzanin Serock 2-0 Gryf Sicienko 28 marca, 14:00
Start Pruszcz 2-2 Chemik Bydgoszcz 28 marca, 14:00

Kolejka 19 - 4 kwietnia

Start Pruszcz 1-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4 kwietnia, 14:00
Chemik Bydgoszcz 4-0 Pomorzanin Serock 4 kwietnia, 12:00
Gryf Sicienko 0-1 Drwęca Golub-Dobrzyń 4 kwietnia, 16:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 0-0 Pomorzanin Toruń 4 kwietnia, 11:00
Mustang Ostaszewo 0-0 Legia Chełmża 4 kwietnia, 11:00
Piast Łasin 1-1 Wisła Nowe 4 kwietnia, 15:30
Tor Laskowice Pomorskie 2-1 Unia Wąbrzeźno 4 kwietnia, 16:00
Czarni Nakło nad Notecią 1-1 Sokół Radomin 17 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 15:00) goście nie dojechali

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-0 Czarni Nakło nad Notecią 11 kwietnia, 16:00
Sokół Radomin 1-1 Tor Laskowice Pomorskie 11 kwietnia, 17:00
Unia Wąbrzeźno 2-0 Piast Łasin 11 kwietnia, 17:00
Wisła Nowe 0-0 Mustang Ostaszewo 11 kwietnia, 16:00
Legia Chełmża 3-0 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 11 kwietnia, 16:30
Pomorzanin Toruń 2-4 Gryf Sicienko 11 kwietnia, 16:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 4-2 Chemik Bydgoszcz 11 kwietnia, 11:00
Pomorzanin Serock 1-1 Start Pruszcz 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Pomorzanin Serock 1-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 18 kwietnia, 14:00
Start Pruszcz 0-3 Drwęca Golub-Dobrzyń 18 kwietnia, 16:00
Chemik Bydgoszcz 4-0 Pomorzanin Toruń 18 kwietnia, 12:00
Gryf Sicienko 3-1 Legia Chełmża 18 kwietnia, 12:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 3-3 Wisła Nowe 18 kwietnia, 11:00
Mustang Ostaszewo 3-0 Unia Wąbrzeźno 18 kwietnia, 12:00
Piast Łasin 0-1 Sokół Radomin 19 kwietnia, 11:00
Tor Laskowice Pomorskie 4-1 Czarni Nakło nad Notecią 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 5-1 Tor Laskowice Pomorskie 25 kwietnia, 16:00
Czarni Nakło nad Notecią 3-1 Piast Łasin 25 kwietnia, 15:00
Sokół Radomin 0-1 Mustang Ostaszewo 26 kwietnia, 17:00
Unia Wąbrzeźno 2-3 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 25 kwietnia, 17:00
Wisła Nowe 6-2 Gryf Sicienko 25 kwietnia, 16:00
Legia Chełmża 0-0 Chemik Bydgoszcz 25 kwietnia, 16:00
Pomorzanin Toruń 4-2 Start Pruszcz 25 kwietnia, 16:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 2-0 Pomorzanin Serock 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 2-3 maja

Drwęca Golub-Dobrzyń 0-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2 maja, 17:00
Pomorzanin Serock 1-2 Pomorzanin Toruń 2 maja, 14:00
Start Pruszcz 1-0 Legia Chełmża 2 maja, 16:00
Chemik Bydgoszcz 3-1 Wisła Nowe 2 maja, 12:00
Gryf Sicienko 0-0 Unia Wąbrzeźno 2 maja, 17:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 3-0 Sokół Radomin 2 maja, 11:00
Mustang Ostaszewo 4-1 Czarni Nakło nad Notecią 3 maja, 17:00
Piast Łasin 3-0 Tor Laskowice Pomorskie 3 maja, 11:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-0 Piast Łasin 9 maja, 17:00
Tor Laskowice Pomorskie 0-0 Mustang Ostaszewo 9 maja, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 1-1 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 9 maja, 16:00
Sokół Radomin 1-0 Gryf Sicienko 9 maja, 17:00
Unia Wąbrzeźno 0-1 Chemik Bydgoszcz 9 maja, 17:00
Wisła Nowe 4-0 Start Pruszcz 9 maja, 15:00
Legia Chełmża 3-0 Pomorzanin Serock 9 maja, 16:00
Pomorzanin Toruń 3-3 Drwęca Golub-Dobrzyń 9 maja, 16:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

Pomorzanin Toruń 1-2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 16 maja, 16:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 2-1 Legia Chełmża 16 maja, 17:00
Pomorzanin Serock 0-2 Wisła Nowe 16 maja, 14:00
Start Pruszcz 0-1 Unia Wąbrzeźno 16 maja, 17:00
Chemik Bydgoszcz 2-0 Sokół Radomin 16 maja, 12:00
Gryf Sicienko 2-4 Czarni Nakło nad Notecią 16 maja, 17:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 6-2 Tor Laskowice Pomorskie 16 maja, 11:00
Mustang Ostaszewo 2-0 Piast Łasin 16 maja, 15:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-0 Mustang Ostaszewo 23 maja, 17:00
Piast Łasin 3-1 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 23 maja, 12:00
Tor Laskowice Pomorskie 4-3 Gryf Sicienko 23 maja, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 0-1 Chemik Bydgoszcz 23 maja, 16:00
Sokół Radomin 3-1 Start Pruszcz 23 maja, 17:00
Unia Wąbrzeźno 1-0 Pomorzanin Serock 23 maja, 17:00
Wisła Nowe 2-2 Drwęca Golub-Dobrzyń 23 maja, 16:00
Legia Chełmża 3-2 Pomorzanin Toruń 23 maja, 17:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Legia Chełmża 3-3 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 30 maja, 13:00
Pomorzanin Toruń 1-1 Wisła Nowe 29 maja, 18:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 1-1 Unia Wąbrzeźno 30 maja, 17:00
Pomorzanin Serock 2-1 Sokół Radomin 30 maja, 14:00
Start Pruszcz 3-6 Czarni Nakło nad Notecią 30 maja, 17:00
Chemik Bydgoszcz 4-0 Tor Laskowice Pomorskie 30 maja, 12:00
Gryf Sicienko 4-3 Piast Łasin 30 maja, 17:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 2-0 Mustang Ostaszewo 30 maja, 12:30

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-0 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 6 czerwca, 17:00
Mustang Ostaszewo 4-1 Gryf Sicienko 6 czerwca, 15:00
Piast Łasin 1-1 Chemik Bydgoszcz 7 czerwca, 11:00
Tor Laskowice Pomorskie 6-0 Start Pruszcz 6 czerwca, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 3-2 Pomorzanin Serock 6 czerwca, 17:00
Sokół Radomin 5-2 Drwęca Golub-Dobrzyń 6 czerwca, 17:00
Unia Wąbrzeźno 1-4 Pomorzanin Toruń 6 czerwca, 17:00
Wisła Nowe 4-1 Legia Chełmża 6 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Wisła Nowe 1-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 14 czerwca, 17:00
Legia Chełmża 0-0 Unia Wąbrzeźno 14 czerwca, 17:00
Pomorzanin Toruń 0-3 Sokół Radomin 14 czerwca, 17:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 2-5 Czarni Nakło nad Notecią 14 czerwca, 17:00
Pomorzanin Serock 2-1 Tor Laskowice Pomorskie 14 czerwca, 17:00
Start Pruszcz 1-3 Piast Łasin 13 czerwca, 17:00
Chemik Bydgoszcz 6-1 Mustang Ostaszewo 14 czerwca, 17:00
Gryf Sicienko 3-2 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 14 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-2 Gryf Sicienko 20 czerwca, 17:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 2-1 Chemik Bydgoszcz 20 czerwca, 11:00
Mustang Ostaszewo 3-0 Start Pruszcz 20 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Piast Łasin 1-3 Pomorzanin Serock 20 czerwca, 17:00
Tor Laskowice Pomorskie 4-1 Drwęca Golub-Dobrzyń 20 czerwca, 17:00
w Golubiu-Dobrzyniu; Tor gospodarzem
Czarni Nakło nad Notecią 3-2 Pomorzanin Toruń 20 czerwca, 17:00
Sokół Radomin 3-4 Legia Chełmża 20 czerwca, 17:00
Unia Wąbrzeźno 3-1 Wisła Nowe 20 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska I)

IV liga 2014/2015 (kujawsko-pomorska)

Klasa okręgowa 2014/2015 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2014/2015 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2014/2015 (Toruń)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas