[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Toruń
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Ciechocin 26 62 19 5 2 79-19 11 1 1 47-11 8 4 1 32-8
2.  Radzynianka Radzyń Chełmiński 26 59 19 2 5 68-38 11 0 2 43-21 8 2 3 25-17
3.  Gwiazda Starogród 26 48 14 6 6 58-47 9 3 1 34-20 5 3 5 24-27 2 3 1 0 1 5-5
4.  Wojownik Wabcz 26 48 15 3 8 67-53 8 3 2 42-22 7 0 6 25-31 2 3 1 0 1 5-5
5.  LZS Świedziebnia 26 47 14 5 7 62-43 8 2 3 34-13 6 3 4 28-30
6.  Stal Grudziądz 26 41 13 2 11 73-59 9 1 3 43-18 4 1 8 30-41
7.  Victoria Lisewo 26 40 12 4 10 61-53 6 2 5 37-30 6 2 5 24-23
8.  Pomowiec Kijewo Królewskie 26 35 11 2 13 54-50 10 0 3 36-15 1 2 10 18-35
9.  Kasztelan Papowo Biskupie 26 30 9 3 14 38-57 7 1 5 20-18 2 2 9 18-39 2 4 1 1 0 5-3
10.  Unislavia Unisław 26 30 8 6 12 60-51 5 3 5 36-21 3 3 7 24-30 2 1 0 1 1 3-5
11.  Cyklon Kończewice 26 22 5 7 14 34-69 3 3 7 18-32 2 4 7 16-37 2 4 1 1 0 4-3
12.  Start Toruń 26 22 6 4 16 36-55 6 3 4 27-17 0 1 12 9-38 2 1 0 1 1 3-4
13.  Węgrowianka Węgrowo 26 18 4 6 16 33-71 3 4 6 21-29 1 2 10 12-42
14.  LZS Bobrowo 26 14 3 5 18 30-88 2 4 7 17-31 1 1 11 13-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Iskra Ciechocin    7-1 2-1 8-1 0-2 3-2 2-1 5-0 4-0 1-1 6-0 4-0 3-1 2-1 
 2 Radzynianka Radzyń Chełmiński0-4     4-1 3-2 3-1 2-3 1-0 3-2 3-2 4-0 5-2 2-1 4-2 9-1 
 3 Gwiazda Starogród1-1 1-1     2-1 4-2 1-8 4-2 2-1 1-0 0-0 4-0 2-1 3-1 9-2 
 4 Wojownik Wabcz1-1 2-3 4-3     0-1 4-0 1-1 4-3 6-2 3-3 3-0 6-2 3-1 5-2 
 5 LZS Świedziebnia2-1 0-2 1-1 0-1     5-1 1-1 3-1 1-2 3-0 2-1 6-1 5-1 5-0 
 6 Stal Grudziądz0-3 0-1 6-0 2-0 7-3     1-3 4-4 5-2 4-2 5-0 2-0 5-0 2-0 
 7 Victoria Lisewo0-5 0-5 1-1 2-4 2-2 4-5     2-1 2-0 2-4 4-1 3-0 6-2 9-0 
 8 Pomowiec Kijewo Królewskie0-1 3-0 3-2 3-0* 4-2 4-2 0-2     4-0 3-0 1-3 3-1 4-1 4-1 
 9 Kasztelan Papowo Biskupie0-4 1-0 0-1 1-2 2-3 1-1 3-2 1-0     3-1 0-2 1-0 1-0 6-2 
 10 Unislavia Unisław0-1 1-1 1-2 3-4 2-3 7-1 1-3 4-0 2-2     4-4 4-0 6-0 1-0 
 11 Cyklon Kończewice1-5 0-3 2-6 2-3 1-1 2-5 0-2 2-2 2-2 2-1     2-1 0-1 2-0 
 12 Start Toruń0-0 1-3 0-1 3-1 0-1 2-0 8-2 4-1 2-1 3-2 2-2     1-1 1-2 
 13 Węgrowianka Węgrowo2-2 0-1 0-2 2-4 4-4 3-2 1-2 1-0 1-2 1-5 1-1 3-2     2-2 
 14 LZS Bobrowo1-4 1-4 3-3 0-2 1-3 3-0* 0-3 0-3 6-3 1-5 0-0 0-0 1-1     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Radzynianka Radzyń Chełmiński 9-1 LZS Bobrowo 23 sierpnia, 17:00
Start Toruń 0-1 Gwiazda Starogród 24 sierpnia, 17:00
Pomowiec Kijewo Królewskie 0-2 Victoria Lisewo 23 sierpnia, 16:00
Stal Grudziądz 2-0 Wojownik Wabcz 23 sierpnia, 17:00
Unislavia Unisław 2-3 LZS Świedziebnia 23 sierpnia, 17:00
Iskra Ciechocin 3-1 Węgrowianka Węgrowo 23 sierpnia, 17:30
w Elgiszewie
Kasztelan Papowo Biskupie 0-2 Cyklon Kończewice 23 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

LZS Bobrowo 0-0 Cyklon Kończewice 30 sierpnia, 17:00
Węgrowianka Węgrowo 1-2 Kasztelan Papowo Biskupie 30 sierpnia, 17:00
LZS Świedziebnia 2-1 Iskra Ciechocin 30 sierpnia, 17:00
Victoria Lisewo 4-5 Stal Grudziądz 30 sierpnia, 17:00
Gwiazda Starogród 2-1 Pomowiec Kijewo Królewskie 30 sierpnia, 16:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-1 Start Toruń 30 sierpnia, 11:00
Unislavia Unisław 3-4 Wojownik Wabcz 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 6-7 września

Start Toruń 1-2 LZS Bobrowo 6 września, 11:00
Pomowiec Kijewo Królewskie 3-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński 6 września, 16:00
Stal Grudziądz 6-0 Gwiazda Starogród 6 września, 17:00
Unislavia Unisław 1-3 Victoria Lisewo 6 września, 17:00
Iskra Ciechocin 8-1 Wojownik Wabcz 6 września, 17:00
w Elgiszewie
Kasztelan Papowo Biskupie 2-3 LZS Świedziebnia 6 września, 17:00
Cyklon Kończewice 0-1 Węgrowianka Węgrowo 7 września, 17:00

Kolejka 4 - 10 września

LZS Bobrowo 1-1 Węgrowianka Węgrowo 10 września, 17:00
LZS Świedziebnia 2-1 Cyklon Kończewice 10 września, 17:00
Wojownik Wabcz 6-2 Kasztelan Papowo Biskupie 10 września, 17:00
Victoria Lisewo 0-5 Iskra Ciechocin 10 września, 17:00
Gwiazda Starogród 0-0 Unislavia Unisław 10 września, 17:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-3 Stal Grudziądz 10 września, 17:00
Start Toruń 4-1 Pomowiec Kijewo Królewskie 10 września, 20:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Pomowiec Kijewo Królewskie 4-1 LZS Bobrowo 13 września, 13:00
Stal Grudziądz 2-0 Start Toruń 13 września, 17:00
Unislavia Unisław 1-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 13 września, 17:00
Iskra Ciechocin 2-1 Gwiazda Starogród 13 września, 16:00
w Elgiszewie
Kasztelan Papowo Biskupie 3-2 Victoria Lisewo 13 września, 17:00
Cyklon Kończewice 2-3 Wojownik Wabcz 13 września, 16:00
Węgrowianka Węgrowo 4-4 LZS Świedziebnia 13 września, 16:30

Kolejka 6 - 20-21 września

LZS Bobrowo 1-3 LZS Świedziebnia 20 września, 16:00
Wojownik Wabcz 3-1 Węgrowianka Węgrowo 20 września, 16:00
w Stolnie
Victoria Lisewo 4-1 Cyklon Kończewice 20 września, 17:00
Gwiazda Starogród 1-0 Kasztelan Papowo Biskupie 20 września, 16:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-4 Iskra Ciechocin 20 września, 16:00
Pomowiec Kijewo Królewskie 4-2 Stal Grudziądz 20 września, 13:00
Unislavia Unisław 4-0 Start Toruń 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Stal Grudziądz 2-0 LZS Bobrowo 27 września, 16:00
Unislavia Unisław 4-0 Pomowiec Kijewo Królewskie 28 września, 15:00
Iskra Ciechocin 4-0 Start Toruń 27 września, 16:00
w Elgiszewie
Kasztelan Papowo Biskupie 1-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński 27 września, 16:00
Cyklon Kończewice 2-6 Gwiazda Starogród 27 września, 16:00
Węgrowianka Węgrowo 1-2 Victoria Lisewo 27 września, 16:30
LZS Świedziebnia 0-1 Wojownik Wabcz 2 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (27 września, 16:00) nie odbył się - goście nie dojechali

Kolejka 8 - 4-5 października

LZS Bobrowo 0-2 Wojownik Wabcz 4 października, 16:00
Victoria Lisewo 2-2 LZS Świedziebnia 4 października, 16:00
Gwiazda Starogród 3-1 Węgrowianka Węgrowo 4 października, 16:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 5-2 Cyklon Kończewice 4 października, 15:00
Start Toruń 2-1 Kasztelan Papowo Biskupie 5 października, 17:00
Pomowiec Kijewo Królewskie 0-1 Iskra Ciechocin 4 października, 16:00
Stal Grudziądz 4-2 Unislavia Unisław 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Unislavia Unisław 1-0 LZS Bobrowo 11 października, 15:00
Iskra Ciechocin 3-2 Stal Grudziądz 11 października, 16:00
w Elgiszewie
Kasztelan Papowo Biskupie 1-0 Pomowiec Kijewo Królewskie 10 października, 16:00
Cyklon Kończewice 2-1 Start Toruń 11 października, 15:00
Węgrowianka Węgrowo 0-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 11 października, 16:00
LZS Świedziebnia 1-1 Gwiazda Starogród 11 października, 16:00
Wojownik Wabcz 1-1 Victoria Lisewo 11 października, 16:00

Kolejka 10 - 18-19 października

LZS Bobrowo 0-3 Victoria Lisewo 18 października, 13:00
Gwiazda Starogród 2-1 Wojownik Wabcz 19 października, 15:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-1 LZS Świedziebnia 18 października, 15:00
Start Toruń 1-1 Węgrowianka Węgrowo 19 października, 17:00
Pomowiec Kijewo Królewskie 1-3 Cyklon Kończewice 18 października, 16:00
Stal Grudziądz 5-2 Kasztelan Papowo Biskupie 18 października, 15:00
Unislavia Unisław 0-1 Iskra Ciechocin 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Iskra Ciechocin 2-1 LZS Bobrowo 25 października, 15:00
w Elgiszewie
Kasztelan Papowo Biskupie 3-1 Unislavia Unisław 25 października, 15:00
Cyklon Kończewice 2-5 Stal Grudziądz 26 października, 14:00
Węgrowianka Węgrowo 1-0 Pomowiec Kijewo Królewskie 25 października, 15:00
LZS Świedziebnia 6-1 Start Toruń 25 października, 15:00
Wojownik Wabcz 2-3 Radzynianka Radzyń Chełmiński 26 października, 14:00
Victoria Lisewo 1-1 Gwiazda Starogród 25 października, 15:00

Kolejka 12 - 8-9 listopada

LZS Bobrowo 3-3 Gwiazda Starogród 8 listopada, 13:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-0 Victoria Lisewo 8 listopada, 14:00
Start Toruń 3-1 Wojownik Wabcz 9 listopada, 17:00
Pomowiec Kijewo Królewskie 4-2 LZS Świedziebnia 8 listopada, 14:00
Stal Grudziądz 5-0 Węgrowianka Węgrowo 8 listopada, 14:00
Unislavia Unisław 4-4 Cyklon Kończewice 8 listopada, 14:00
Iskra Ciechocin 4-0 Kasztelan Papowo Biskupie 8 listopada, 14:00
w Elgiszewie

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Kasztelan Papowo Biskupie 6-2 LZS Bobrowo 15 listopada, 14:00
Cyklon Kończewice 1-5 Iskra Ciechocin 15 listopada, 12:00
Węgrowianka Węgrowo 1-5 Unislavia Unisław 14 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (16 listopada, 14:00) odwołany
LZS Świedziebnia 5-1 Stal Grudziądz 15 listopada, 14:00
Wojownik Wabcz 4-3 Pomowiec Kijewo Królewskie 15 listopada, 14:00
Victoria Lisewo 3-0 Start Toruń 15 listopada, 13:30
Gwiazda Starogród 1-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 14 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (15 listopada, 14:00) nie odbył się z powodu braku sędziów

Kolejka 14 - 21-22 marca

LZS Bobrowo 1-4 Radzynianka Radzyń Chełmiński 21 marca, 15:00
Gwiazda Starogród 2-1 Start Toruń 21 marca, 14:00
Victoria Lisewo 2-1 Pomowiec Kijewo Królewskie 22 marca, 14:00
Wojownik Wabcz 4-0 Stal Grudziądz 21 marca, 15:00
LZS Świedziebnia 3-0 Unislavia Unisław 21 marca, 15:00
Węgrowianka Węgrowo 2-2 Iskra Ciechocin 21 marca, 16:00
Cyklon Kończewice 2-2 Kasztelan Papowo Biskupie 27 maja, 18:00

Kolejka 15 - 28-29 marca

Wojownik Wabcz 3-3 Unislavia Unisław 28 marca, 15:00
Cyklon Kończewice 2-0 LZS Bobrowo 28 marca, 16:00
Kasztelan Papowo Biskupie 1-0 Węgrowianka Węgrowo 28 marca, 14:00
Iskra Ciechocin 0-2 LZS Świedziebnia 28 marca, 15:00
Stal Grudziądz 1-3 Victoria Lisewo 28 marca, 15:00
Pomowiec Kijewo Królewskie 3-2 Gwiazda Starogród 28 marca, 15:00
Start Toruń 1-3 Radzynianka Radzyń Chełmiński 29 marca, 12:00

Kolejka 16 - 4 kwietnia

LZS Bobrowo 0-0 Start Toruń 4 kwietnia, 15:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-2 Pomowiec Kijewo Królewskie 4 kwietnia, 16:00
Gwiazda Starogród 1-8 Stal Grudziądz 4 kwietnia, 15:00
Victoria Lisewo 2-4 Unislavia Unisław 4 kwietnia, 16:00
Wojownik Wabcz 1-1 Iskra Ciechocin 4 kwietnia, 15:00
LZS Świedziebnia 1-2 Kasztelan Papowo Biskupie 4 kwietnia, 14:00
Węgrowianka Węgrowo 1-1 Cyklon Kończewice 4 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 11-12 kwietnia

Węgrowianka Węgrowo 2-2 LZS Bobrowo 11 kwietnia, 17:00
Cyklon Kończewice 1-1 LZS Świedziebnia 11 kwietnia, 17:00
Kasztelan Papowo Biskupie 1-2 Wojownik Wabcz 11 kwietnia, 16:00
w Wabczu; Kasztelan gospodarzem
Iskra Ciechocin 2-1 Victoria Lisewo 11 kwietnia, 16:00
Unislavia Unisław 1-2 Gwiazda Starogród 12 kwietnia, 15:00
Stal Grudziądz 0-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 11 kwietnia, 15:30
Pomowiec Kijewo Królewskie 3-1 Start Toruń 12 kwietnia, 15:30

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

LZS Bobrowo 0-3 Pomowiec Kijewo Królewskie 18 kwietnia, 16:00
Start Toruń 2-0 Stal Grudziądz 19 kwietnia, 12:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 4-0 Unislavia Unisław 19 kwietnia, 13:00
Gwiazda Starogród 1-1 Iskra Ciechocin 18 kwietnia, 15:00
Victoria Lisewo 2-0 Kasztelan Papowo Biskupie 19 kwietnia, 14:00
Wojownik Wabcz 3-0 Cyklon Kończewice 18 kwietnia, 16:00
LZS Świedziebnia 5-1 Węgrowianka Węgrowo 18 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

Start Toruń 3-2 Unislavia Unisław 25 kwietnia, 18:00
LZS Świedziebnia 5-0 LZS Bobrowo 25 kwietnia, 12:00
Węgrowianka Węgrowo 2-4 Wojownik Wabcz 25 kwietnia, 17:00
Cyklon Kończewice 0-2 Victoria Lisewo 25 kwietnia, 17:00
Kasztelan Papowo Biskupie 0-1 Gwiazda Starogród 25 kwietnia, 16:00
Iskra Ciechocin 7-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 25 kwietnia, 16:30
Stal Grudziądz 4-4 Pomowiec Kijewo Królewskie 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 2-3 maja

LZS Bobrowo 3-0 Stal Grudziądz 2 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-2
Pomowiec Kijewo Królewskie 3-0 Unislavia Unisław 2 maja, 16:30
Start Toruń 0-0 Iskra Ciechocin 3 maja, 17:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-2 Kasztelan Papowo Biskupie 3 maja, 15:00
Gwiazda Starogród 4-0 Cyklon Kończewice 2 maja, 16:00
Victoria Lisewo 6-2 Węgrowianka Węgrowo 3 maja, 16:00
Wojownik Wabcz 0-1 LZS Świedziebnia 2 maja, 16:00

Kolejka 21 - 9-10 maja

Wojownik Wabcz 5-2 LZS Bobrowo 9 maja, 16:00
LZS Świedziebnia 1-1 Victoria Lisewo 9 maja, 17:00
Węgrowianka Węgrowo 0-2 Gwiazda Starogród 10 maja, 17:00
Cyklon Kończewice 0-3 Radzynianka Radzyń Chełmiński 9 maja, 17:00
Kasztelan Papowo Biskupie 1-0 Start Toruń 9 maja, 16:00
Iskra Ciechocin 5-0 Pomowiec Kijewo Królewskie 9 maja, 17:00
Unislavia Unisław 7-1 Stal Grudziądz 9 maja, 18:00

Kolejka 22 - 16-17 maja

LZS Bobrowo 1-5 Unislavia Unisław 16 maja, 17:00
Stal Grudziądz 0-3 Iskra Ciechocin 16 maja, 17:00
Pomowiec Kijewo Królewskie 4-0 Kasztelan Papowo Biskupie 16 maja, 18:00
Start Toruń 2-2 Cyklon Kończewice 17 maja, 12:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 4-2 Węgrowianka Węgrowo 16 maja, 17:00
Gwiazda Starogród 4-2 LZS Świedziebnia 16 maja, 16:00
Victoria Lisewo 2-4 Wojownik Wabcz 16 maja, 17:00

Kolejka 23 - 23-24 maja

Victoria Lisewo 9-0 LZS Bobrowo 23 maja, 17:00
Wojownik Wabcz 4-3 Gwiazda Starogród 23 maja, 16:00
LZS Świedziebnia 0-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński 23 maja, 17:00
Węgrowianka Węgrowo 3-2 Start Toruń 23 maja, 17:00
Cyklon Kończewice 2-2 Pomowiec Kijewo Królewskie 23 maja, 17:00
Kasztelan Papowo Biskupie 1-1 Stal Grudziądz 23 maja, 17:00
Iskra Ciechocin 1-1 Unislavia Unisław 23 maja, 17:00

Kolejka 24 - 30-31 maja

LZS Bobrowo 1-4 Iskra Ciechocin 30 maja, 17:00
Unislavia Unisław 2-2 Kasztelan Papowo Biskupie 30 maja, 17:00
Stal Grudziądz 5-0 Cyklon Kończewice 30 maja, 17:00
Pomowiec Kijewo Królewskie 4-1 Węgrowianka Węgrowo 30 maja, 13:00
Start Toruń 0-1 LZS Świedziebnia 4 czerwca, 11:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-2 Wojownik Wabcz 30 maja, 17:00
Gwiazda Starogród 4-2 Victoria Lisewo 30 maja, 16:00

Kolejka 25 - 6-7 czerwca

Gwiazda Starogród 9-2 LZS Bobrowo 7 czerwca, 15:00
Victoria Lisewo 0-5 Radzynianka Radzyń Chełmiński 7 czerwca, 15:00
Wojownik Wabcz 6-2 Start Toruń 7 czerwca, 15:00
LZS Świedziebnia 3-1 Pomowiec Kijewo Królewskie 7 czerwca, 15:00
Węgrowianka Węgrowo 3-2 Stal Grudziądz 6 czerwca, 17:00
Cyklon Kończewice 2-1 Unislavia Unisław 7 czerwca, 15:00
Kasztelan Papowo Biskupie 0-4 Iskra Ciechocin 6 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 13-14 czerwca

LZS Bobrowo 6-3 Kasztelan Papowo Biskupie 13 czerwca, 17:00
Iskra Ciechocin 6-0 Cyklon Kończewice 13 czerwca, 15:00
Unislavia Unisław 6-0 Węgrowianka Węgrowo 13 czerwca, 17:00
Stal Grudziądz 7-3 LZS Świedziebnia 13 czerwca, 17:00
Pomowiec Kijewo Królewskie 3-0 Wojownik Wabcz 14 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 4-1
Start Toruń 8-2 Victoria Lisewo 14 czerwca, 12:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 4-1 Gwiazda Starogród 14 czerwca, 15:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska I)

Klasa okręgowa 2014/2015 (kujawsko-pomorska I)

Klasa A 2014/2015 (Bydgoszcz I)

Klasa B 2014/2015 (Toruń I)
Klasa B 2014/2015 (Toruń II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas