[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 21 sierpnia

Lotnik-1997 Poznań 5-1 Orły Plewiska 21 sierpnia, 14:00
Gradient Poznań 1-0 Poznań FC 21 sierpnia, 14:00
SKS 13 Poznań 0-3 Wiara Lecha Poznań 21 sierpnia, 16:00
(wo)
Odlew Poznań 1-2 Bola 06 Poznań 21 sierpnia, 10:00
Antares Zalasewo - Przemysław Poznań 21 sierpnia, 11:00
odwołany z powodu utrzymania się Przemysława w klasie A; obie drużyny awansowały do II rundy
Tęcza Lulin 2-2 Warta Obrzycko 21 sierpnia, 13:00
k. 3-4
Zieloni Gaj Mały 3-5 Świt II Piotrowo 21 sierpnia, 15:00
KS Sękowo 2-5 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 21 sierpnia, 14:00
Lech Podrzewie 2-3 KS Gaj Wielki 21 sierpnia, 15:00
Sparta Brody 3-0 Orzeł Łowyń 21 sierpnia, 14:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Zieloni Lubosz 2-2 KS Sarbia 21 sierpnia, 14:00
k. 8-9
Skra Wielkopolska Otusz 2-2 Tornado Trzebaw 21 sierpnia, 13:00
k. 1-3
Inter Zdrój 2-1 Promień Opalenica 21 sierpnia, 11:00
Płomień II Przyprostynia 0-0 Obra II Zbąszyń 21 sierpnia, 14:00
k. 4-3
Orkan Manieczki 1-1 Okoń Sapowice 21 sierpnia, 16:00
k. 3-1

II runda - 31 sierpnia

Orkan Manieczki 0-3 Zawisza Dolsk 31 sierpnia, 17:30
Antares Zalasewo 3-2 Wełnianka Kiszkowo 31 sierpnia, 17:30
Pelikan Niechanowo 3-2 Orkan Działyń 31 sierpnia, 17:30
Pogoń Książ Wielkopolski 2-2 Phytopharm Klęka 31 sierpnia, 17:30
k. 2-3
Wiara Lecha Poznań 6-0 Bola 06 Poznań 31 sierpnia, 18:00
Polonia Poznań 2-0 Maratończyk Brzeźno 31 sierpnia, 17:30
Lotnik-1997 Poznań 2-0 Gradient Poznań 31 sierpnia, 17:30
Polonia II Środa Wielkopolska 4-1 GKS Gułtowy 31 sierpnia, 17:30
LKS Kicin 1-0 Jurand Koziegłowy 31 sierpnia, 17:30
Kolejorz Poznań 5-1 Warta Obrzycko 31 sierpnia, 17:30
Świt II Piotrowo 2-1 Kłos Gałowo 31 sierpnia, 17:30
Suchary Suchy Las 7-2 Orzeł Słopanowo 31 sierpnia, 17:30
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 3-1 KS Gaj Wielki 31 sierpnia, 17:30
Złoci Złotkowo 2-4 Orkan Objezierze 31 sierpnia, 17:30
GKS Golęczewo 2-2 Błękitni II Owińska 31 sierpnia, 17:30
k. 3-4
KS Sarbia 3-6 Czarni Kaźmierz 31 sierpnia, 17:30
Arka Kiekrz 2-2 Rokita Rokietnica 31 sierpnia, 17:30
k. 3-1
Sparta Brody 0-8 Rzemieślnik Kwilcz 31 sierpnia, 17:30
Orzeł Granowo 1-3 SSG Kamieniec 31 sierpnia, 17:30
Zenit Wytomyśl 1-5 Rakieta Głuponie 31 sierpnia, 17:30
Pieczarka Wielichowo 1-9 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 31 sierpnia, 17:30
Płomień II Przyprostynia 2-2 Piast Jabłonna 31 sierpnia, 17:30
k. 3-1
Inter Zdrój 0-7 Korona Bukowiec 31 sierpnia, 17:30
Orkan Konarzewo 1-1 Tęcza Skrzynki 31 sierpnia, 17:30
k. 3-2
Lipno Stęszew 6-1 LSSG Grodzisk Wielkopolski 31 sierpnia, 17:30
Las Puszczykowo 1-1 Wielkopolska II Komorniki 31 sierpnia, 17:30
k. 2-4
Tornado Trzebaw 0-1 Przemysław Poznań 31 sierpnia, 17:30

III runda - 14 września

Antares Zalasewo 0-3 KS Łopuchowo 14 września, 17:00
Zawisza Dolsk 0-5 Phytopharm Klęka 14 września, 17:00
Czarni Kaźmierz 5-1 Wiara Lecha Poznań 14 września, 17:00
Pelikan Niechanowo 2-4 Polonia II Środa Wielkopolska 14 września, 17:00
Lotnik-1997 Poznań 1-1 Błękitni II Owińska 14 września, 17:00
k. 3-2
Polonia Poznań 2-3 LKS Kicin 14 września, 17:00
Kolejorz Poznań 3-0 Świt II Piotrowo 14 września, 17:00
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 5-2 Orkan Objezierze 14 września, 17:00
Arka Kiekrz 1-1 Suchary Suchy Las 14 września, 17:00
k. 5-6
Płomień II Przyprostynia 2-0 Huragan Łomnica 14 września, 17:00
Rzemieślnik Kwilcz 2-1 Rakieta Głuponie 14 września, 17:00
Wielkopolska II Komorniki 3-0 Przemysław Poznań 14 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Orkan Konarzewo 2-1 Spójnia Strykowo 14 września, 17:00
Korona Bukowiec 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 14 września, 17:00
SSG Kamieniec 0-0 Lipno Stęszew 14 września, 17:00
k. 3-4

IV runda - 5 października

Phytopharm Klęka 1-2 Kłos Zaniemyśl 5 października, 16:00
Karol Oczkowski 43 - nieznany 19, 85
Lotnik-1997 Poznań 1-2 Concordia Murowana Goślina 5 października, 16:00
LKS Kicin 2-0 KS Łopuchowo 5 października, 16:00
Marcin Przestwór ?, Tomasz Borowicz ?
Vitcovia Witkowo 0-1 Lechita Kłecko 5 października, 16:00
Piast Kobylnica 0-4 Mieszko Gniezno 5 października, 16:00
Patryk Kryszak ?, Dawid Radomski ?, Norbert Banaszak ?, Daniel Szymański ?
Wielkopolska II Komorniki 1-6 Kotwica Kórnik 5 października, 16:00
nieznany ? - Damian Czyżak ?, ?, Patryk Tyrzyk ?, Łukasz Słabolepszy ?, Krzysztof Przybył ?, nieznany ?
Huragan Pobiedziska 1-0 Zjednoczeni Trzemeszno 5 października, 16:00
Patryk Jóźwiak 68
Polonia II Środa Wielkopolska 3-0 Stella Luboń 5 października, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
1920 Mosina 3-5 Grom Plewiska 5 października, 16:00
Łukasz Pachulicz ? (k), Mateusz Rychel ?, Mikołaj Ratajczak ? - Adrian Napierała ?, ?, Patryk Niemczyk ?, Piotr Czarnecki ?, Bartosz Laufer ?
TPS Winogrady (Poznań) 2-3 Błękitni Owińska 5 października, 16:00
Warta Śrem 1-6 Wielkopolska Komorniki 5 października, 16:00
Karol Sójka ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?
Sparta Oborniki 5-3 Wełna Rogoźno 5 października, 16:00
Marcin Bukowski 26, Łukasz Lech 57, Boruń 60, Damian Tomalak 65, 79 - Krzysztof Cieciura 43, Łukasz Wółczyński 53, 77
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 1-4 Błękitni Wronki 5 października, 16:00
nieznany ? - Łukasz Majchrzak ?, ?, Jakub Wyrowski ?, Adrian Janaszek ?
Sokół Pniewy 1-5 Świt Piotrowo 5 października, 16:00 (30)
Adrian Skrzypek 81 - Hubert Krystek ?, ?, ?, Przemysław Woźny ?, Mike Okoro ?
w Piotrowie; Sokół gospodarzem
Suchary Suchy Las 4-1 Sokół Duszniki 5 października, 16:00
Marcin Świerzewski 15, Dawid Waszak 60, Marcin Hetman 70, Szymon Galasiński 80 - Zbigniew Kłossowski 30
Orkan Konarzewo 0-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 5 października, 16:00
Czarni Kaźmierz 3-1 Sparta Szamotuły 5 października, 16:00
Sebastian Sienkiewicz ?, Rafał Krówczyński ?, Krzysztof Kubiaczyk ? - nieznany ?
Warta Sieraków 2-3 Mawit Lwówek 5 października, 16:00
Piotr Spaeth ?, Adam Jenek ? - nieznany ?, ?, ?
Płomień II Przyprostynia 0-3 Obra Zbąszyń 5 października, 16:00
Sokół Rakoniewice 5-1 Płomień Przyprostynia 5 października, 16:00
Krzysztof Orwat 17, Piotr Tomiak 35, Adrian Gracz 52, Łukasz Prządka 63, Arkadiusz Kańduła 80 - nieznany 70
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Patria Buk 5 października, 16:00
Marcin Fórmaniak 90
Lipno Stęszew 4-2 NKS Niepruszewo 5 października, 16:00
Krystian Szmania ?, Andrzej Miazio ?, Arkadiusz Jopek ?, Damian Ząbek ? - nieznany ?, ?
Kolejorz Poznań 3-3 Rzemieślnik Kwilcz 6 października, 16:00
k. 3-2

V runda - 26 października

Kłos Zaniemyśl 2-5 Wielkopolska Komorniki 26 października, 15:30
Lechita Kłecko 1-2 Unia Swarzędz 26 października, 15:30
1922 Lechia Kostrzyn 1-0 Mieszko Gniezno 10 marca, 14:00
Mariusz Nejman 13
w pierwotnym terminie (26 października) odwołany
Polonia II Środa Wielkopolska 1-1 Luboński KS 26 października, 15:30
k. 2-3
Dominik Mucha ? - Jonasz Jeżewski ?
LKS Kicin 3-1 Kotwica Kórnik 26 października, 15:30
Tomasz Borowicz ?, ?, Mateusz Krajnik ? - nieznany ?
Huragan Pobiedziska 2-1 Błękitni Owińska 26 października, 15:30
Tomasz Andersz 27, Dawid Gocałek 84 - nieznany 37
Concordia Murowana Goślina 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 26 października, 15:30
Kamil Krajewski ?
Suchary Suchy Las 1-6 GKS Dopiewo 26 października, 15:30
nieznany ? - Mikołaj Michałowski 39, Piotr Kurminowski 62, Jakub Smura 67, Jakub Solarek 75, Łukasz Szczudeł 83 (k), 89
Mawit Lwówek 7-1 Czarni Wróblewo 27 października, 15:45
Marcin Kaczmarek ?, ?, Bartosz Majchrzak ?, ?, Błażej Kamiński ?, Marcin Karłyk ?, Tomasz Dutkiewicz ? - nieznany ?
Świt Piotrowo 3-3 Warta Międzychód 26 października, 15:30
k. 4-1
Sparta Oborniki 1-3 Błękitni Wronki 26 października, 15:30
Michał Siemiński ? - Adrian Janaszek ?, ?, Robert Barłóg ?
Lipno Stęszew 3-6 Tarnovia Tarnowo Podgórne 26 października, 15:30
nieznany ?, ?, ? - Artur Grajek ?, ?, Piotr Zakrzewski ?, Artur Dorna ?, ?, ?
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-2 Grom Plewiska 26 października, 15:30
w Ptaszkowie
Obra Zbąszyń 0-5 Pogoń Lwówek 26 października, 15:30
Rafał Napierała 14, Damian Kozłowski 41, 59, Dawid Juchacz 43, Witold Tecław 74
Sokół Rakoniewice 2-1 Polonia Nowy Tomyśl 26 października, 15:30
Patryk Lipiński ?, Piotr Tomiak ? - nieznany ?
Kolejorz Poznań 3-3 Czarni Kaźmierz 27 października, 16:00
k. 4-3
nieznany ?, ?, ? - Hubert Czarny ?, Artur Glapa ?, Rafał Krówczyński ?

1/8 finału - 10 marca

Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-5 Pogoń Lwówek 10 marca, 14:00
Łukasz Szaj 41 - Łukasz Rewers 36, 52 (k), 77, Kamil Niewmierzycki 78, Cezary Florysiak 90
Huragan Pobiedziska 0-2 GKS Dopiewo 11 marca, 14:00
Piotr Kurminowski 4, Mikołaj Lasek 34
Błękitni Wronki 2-2 1922 Lechia Kostrzyn 21 marca, 16:00
k. 1-3
Maciej Stachowiak ?, Łukasz Majchrzak 37 - Paweł Rydlewski 47, Maciej Filusz 65
Kolejorz Poznań 9-2 LKS Kicin 15 marca, 16:30
Arkadiusz Bąk 8, Jacek Dembiński 12, 86, Marek Rzepka 18, Paweł Kaczorowski 42, Sławomir Twardygrosz 62, Sławomir Mizgalski 65, Piotr Rutkowski 85, Tomasz Sangowski 88 - Tomasz Borowicz 45, 55
Sokół Rakoniewice 1-3 Mawit Lwówek 17 marca, 14:00
Arkadiusz Kańduła 62 - Krzysztof Walczak 77, 89, Maciej Nowak 87
Grom Plewiska 2-1 Polonia Środa Wielkopolska 10 marca, 16:00
Bartosz Mazurkiewicz 56, Adrian Napierała 68 - Marcin Duchała 78
Świt Piotrowo 1-3 Luboński KS 10 marca, 14:00
Maxwell Kalu 25 - Dariusz Imbiorowicz ?, Maciej Smuniewski ?, Łukasz Kubiak 90
Unia Swarzędz 4-1 Wielkopolska Komorniki 8 marca, 16:30
Mateusz Świergiel 12, Adrian Płoska 43, Łukasz Lebioda 85, 88 - Adam Baranowski ?

1/4 finału - 28-29 marca

Pogoń Lwówek 0-2 Luboński KS 28 marca, 17:00
Dariusz Imbiorowicz ?, Jonasz Jeżewski ?
1922 Lechia Kostrzyn 0-6 GKS Dopiewo 28 marca, 17:00
Mateusz Klichowicz ?, ?, Patryk Kowalski ?, Michał Chmielecki ?, Adrian Laskowski ?, Łukasz Szczudeł ?
Grom Plewiska 2-2 Unia Swarzędz 28 marca, 17:00
k. 4-1
Jakub Sobczak 62, Łukasz Leda 70 - Marek Gołembowski 7, 43
Kolejorz Poznań 4-4 Mawit Lwówek 29 marca, 17:00
k. 5-4
Jacek Dembiński ?, ?, Sławomir Najtkowski ?, Sławomir Mizgalski ? - Krzysztof Walczak ?, Maciej Nowak ?, Tomasz Dutkiewicz ?, Jakub Budych ?

1/2 finału - 11 kwietnia

Luboński KS 3-0 Grom Plewiska 11 kwietnia, 17:00
Jakub Mikołajczyk ?, ?, Jacek Zielonka ? (k)
Kolejorz Poznań 0-2 GKS Dopiewo 12 kwietnia, 17:00
Mateusz Klichowicz 2, 35

Finał - 25 kwietnia

GKS Dopiewo 1-2 Luboński KS 25 kwietnia, 17:30
Mateusz Klichowicz 46 - Dariusz Imbiorowicz 13, Mateusz Nowaczyk 22 (k)
w Dopiewie

Puchar Polski 2011/2012 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2011/2012 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2011/2012 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2011/2012 (Wielkopolski ZPN - Piła)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas