[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
5 goli - Tomasz Borowicz (LKS Kicin), Mateusz Klichowicz (GKS Dopiewo),
4 gole - Jacek Dembiński (Kolejorz Poznań),
3 gole - Artur Dorna (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Dariusz Imbiorowicz (Luboński KS), Adrian Janaszek (Błękitni Wronki), Hubert Krystek (Świt Piotrowo), Łukasz Majchrzak (Błękitni Wronki), Adrian Napierała (Grom Plewiska), Łukasz Rewers (Pogoń Lwówek), Łukasz Szczudeł (GKS Dopiewo), Krzysztof Walczak (Mawit Lwówek),
2 gole - Damian Czyżak (Kotwica Kórnik), Tomasz Dutkiewicz (Mawit Lwówek), Marek Gołembowski (Unia Swarzędz), Artur Grajek (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Jonasz Jeżewski (Luboński KS), Marcin Kaczmarek (Mawit Lwówek), Arkadiusz Kańduła (Sokół Rakoniewice), Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek), Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz), Piotr Kurminowski (GKS Dopiewo), Łukasz Lebioda (Unia Swarzędz), Bartosz Majchrzak (Mawit Lwówek), Jakub Mikołajczyk (Luboński KS), Sławomir Mizgalski (Kolejorz Poznań), Maciej Nowak (Mawit Lwówek), Damian Tomalak (Sparta Oborniki), Piotr Tomiak (Sokół Rakoniewice), Łukasz Wółczyński (Wełna Rogoźno),
1 gol - Tomasz Andersz (Huragan Pobiedziska), Norbert Banaszak (Mieszko Gniezno), Adam Baranowski (Wielkopolska Komorniki), Robert Barłóg (Błękitni Wronki), Arkadiusz Bąk (Kolejorz Poznań), Boruń (Sparta Oborniki), Jakub Budych (Mawit Lwówek), Marcin Bukowski (Sparta Oborniki), Michał Chmielecki (GKS Dopiewo), Krzysztof Cieciura (Wełna Rogoźno), Piotr Czarnecki (Grom Plewiska), Hubert Czarny (Czarni Kaźmierz), Marcin Duchała (Polonia Środa Wielkopolska), Maciej Filusz (1922 Lechia Kostrzyn), Cezary Florysiak (Pogoń Lwówek), Marcin Fórmaniak (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Szymon Galasiński (Suchary Suchy Las), Artur Glapa (Czarni Kaźmierz), Dawid Gocałek (Huragan Pobiedziska), Adrian Gracz (Sokół Rakoniewice), Marcin Hetman (Suchary Suchy Las), Adam Jenek (Warta Sieraków), Arkadiusz Jopek (Lipno Stęszew), Patryk Jóźwiak (Huragan Pobiedziska), Dawid Juchacz (Pogoń Lwówek), Paweł Kaczorowski (Kolejorz Poznań), Maxwell Kalu (Świt Piotrowo), Błażej Kamiński (Mawit Lwówek), Marcin Karłyk (Mawit Lwówek), Zbigniew Kłossowski (Sokół Duszniki), Patryk Kowalski (GKS Dopiewo), Kamil Krajewski (Polonia Środa Wielkopolska), Mateusz Krajnik (LKS Kicin), Patryk Kryszak (Mieszko Gniezno), Krzysztof Kubiaczyk (Czarni Kaźmierz), Łukasz Kubiak (Luboński KS), Mikołaj Lasek (GKS Dopiewo), Adrian Laskowski (GKS Dopiewo), Bartosz Laufer (Grom Plewiska), Łukasz Lech (Sparta Oborniki), Łukasz Leda (Grom Plewiska), Patryk Lipiński (Sokół Rakoniewice), Bartosz Mazurkiewicz (Grom Plewiska), Andrzej Miazio (Lipno Stęszew), Mikołaj Michałowski (GKS Dopiewo), Dominik Mucha (Polonia II Środa Wielkopolska), Sławomir Najtkowski (Kolejorz Poznań), Rafał Napierała (Pogoń Lwówek), Mariusz Nejman (1922 Lechia Kostrzyn), Patryk Niemczyk (Grom Plewiska), Kamil Niewmierzycki (Pogoń Lwówek), Mateusz Nowaczyk (Luboński KS), Karol Oczkowski (Phytopharm Klęka), Mike Okoro (Świt Piotrowo), Krzysztof Orwat (Sokół Rakoniewice), Łukasz Pachulicz (1920 Mosina), Adrian Płoska (Unia Swarzędz), Łukasz Prządka (Sokół Rakoniewice), Marcin Przestwór (LKS Kicin), Krzysztof Przybył (Kotwica Kórnik), Dawid Radomski (Mieszko Gniezno), Mikołaj Ratajczak (1920 Mosina), Piotr Rutkowski (Kolejorz Poznań), Mateusz Rychel (1920 Mosina), Paweł Rydlewski (1922 Lechia Kostrzyn), Marek Rzepka (Kolejorz Poznań), Tomasz Sangowski (Kolejorz Poznań), Michał Siemiński (Sparta Oborniki), Sebastian Sienkiewicz (Czarni Kaźmierz), Adrian Skrzypek (Sokół Pniewy), Łukasz Słabolepszy (Kotwica Kórnik), Maciej Smuniewski (Luboński KS), Jakub Smura (GKS Dopiewo), Jakub Sobczak (Grom Plewiska), Jakub Solarek (GKS Dopiewo), Karol Sójka (Warta Śrem), Piotr Spaeth (Warta Sieraków), Maciej Stachowiak (Błękitni Wronki), Łukasz Szaj (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Krystian Szmania (Lipno Stęszew), Daniel Szymański (Mieszko Gniezno), Mateusz Świergiel (Unia Swarzędz), Marcin Świerzewski (Suchary Suchy Las), Witold Tecław (Pogoń Lwówek), Sławomir Twardygrosz (Kolejorz Poznań), Patryk Tyrzyk (Kotwica Kórnik), Dawid Waszak (Suchary Suchy Las), Przemysław Woźny (Świt Piotrowo), Jakub Wyrowski (Błękitni Wronki), Piotr Zakrzewski (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Damian Ząbek (Lipno Stęszew), Jacek Zielonka (Luboński KS).

Strzelcy według drużyn:
 
1920 Mosina: 1 - Łukasz Pachulicz, Mikołaj Ratajczak, Mateusz Rychel
1922 Lechia Kostrzyn: 1 - Maciej Filusz, Mariusz Nejman, Paweł Rydlewski
Błękitni Owińska: 1 - ?
Błękitni Wronki: 3 - Adrian Janaszek, Łukasz Majchrzak, 1 - Robert Barłóg, Maciej Stachowiak, Jakub Wyrowski
Czarni Kaźmierz: 2 - Rafał Krówczyński, 1 - Hubert Czarny, Artur Glapa, Krzysztof Kubiaczyk, Sebastian Sienkiewicz
Czarni Wróblewo: 1 - ?
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski: 1 - Marcin Fórmaniak
GKS Dopiewo: 5 - Mateusz Klichowicz, 3 - Łukasz Szczudeł, 2 - Piotr Kurminowski, 1 - Michał Chmielecki, Patryk Kowalski, Mikołaj Lasek, Adrian Laskowski, Mikołaj Michałowski, Jakub Smura, Jakub Solarek
Grom Plewiska: 3 - Adrian Napierała, 1 - Piotr Czarnecki, Bartosz Laufer, Łukasz Leda, Bartosz Mazurkiewicz, Patryk Niemczyk, Jakub Sobczak
Huragan Pobiedziska: 1 - Tomasz Andersz, Dawid Gocałek, Patryk Jóźwiak
Kłos Zaniemyśl: 2 - ?
Kolejorz Poznań: 4 - Jacek Dembiński, 3 - ?, 2 - Sławomir Mizgalski, 1 - Arkadiusz Bąk, Paweł Kaczorowski, Sławomir Najtkowski, Piotr Rutkowski, Marek Rzepka, Tomasz Sangowski, Sławomir Twardygrosz
Kotwica Kórnik: 2 - ?, Damian Czyżak, 1 - Krzysztof Przybył, Łukasz Słabolepszy, Patryk Tyrzyk
Lipno Stęszew: 3 - ?, 1 - Arkadiusz Jopek, Andrzej Miazio, Krystian Szmania, Damian Ząbek
LKS Kicin: 5 - Tomasz Borowicz, 1 - Mateusz Krajnik, Marcin Przestwór
Luboński KS: 3 - Dariusz Imbiorowicz, 2 - Jonasz Jeżewski, Jakub Mikołajczyk, 1 - Łukasz Kubiak, Mateusz Nowaczyk, Maciej Smuniewski, Jacek Zielonka
Mawit Lwówek: 3 - ?, Krzysztof Walczak, 2 - Tomasz Dutkiewicz, Marcin Kaczmarek, Bartosz Majchrzak, Maciej Nowak, 1 - Jakub Budych, Błażej Kamiński, Marcin Karłyk
Mieszko Gniezno: 1 - Norbert Banaszak, Patryk Kryszak, Dawid Radomski, Daniel Szymański
NKS Niepruszewo: 2 - ?
Phytopharm Klęka: 1 - Karol Oczkowski
Płomień Przyprostynia: 1 - ?
Pogoń Lwówek: 3 - Łukasz Rewers, 2 - Damian Kozłowski, 1 - Cezary Florysiak, Dawid Juchacz, Rafał Napierała, Kamil Niewmierzycki, Witold Tecław
Polonia II Środa Wielkopolska: 1 - Dominik Mucha
Polonia Nowy Tomyśl: 1 - ?
Polonia Środa Wielkopolska: 1 - Marcin Duchała, Kamil Krajewski
Sokół Duszniki: 1 - Zbigniew Kłossowski
Sokół Pniewy: 1 - Adrian Skrzypek
Sokół Rakoniewice: 2 - Arkadiusz Kańduła, Piotr Tomiak, 1 - Adrian Gracz, Patryk Lipiński, Krzysztof Orwat, Łukasz Prządka
Sparta Oborniki: 2 - Damian Tomalak, 1 - Boruń, Marcin Bukowski, Łukasz Lech, Michał Siemiński
Sparta Szamotuły: 1 - ?
Suchary Suchy Las: 1 - ?, Szymon Galasiński, Marcin Hetman, Marcin Świerzewski, Dawid Waszak
Świt Piotrowo: 3 - Hubert Krystek, 1 - Maxwell Kalu, Mike Okoro, Przemysław Woźny
Tarnovia II Tarnowo Podgórne: 1 - ?
Tarnovia Tarnowo Podgórne: 3 - Artur Dorna, 2 - Artur Grajek, 1 - Łukasz Szaj, Piotr Zakrzewski
Unia Swarzędz: 2 - Marek Gołembowski, Łukasz Lebioda, 1 - Adrian Płoska, Mateusz Świergiel
Warta Sieraków: 1 - Adam Jenek, Piotr Spaeth
Warta Śrem: 1 - Karol Sójka
Wełna Rogoźno: 2 - Łukasz Wółczyński, 1 - Krzysztof Cieciura
Wielkopolska II Komorniki: 1 - ?
Wielkopolska Komorniki: 6 - ?, 1 - Adam Baranowski

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas