[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 15 sierpnia
Arto Trzcianka - wolny los.

Krajna Sławianowo 1-1 Polonia Jastrowie 15 sierpnia, 17:00
k. 5-4
LZS Wiatrowo 3-4 Kłos Budzyń 15 sierpnia, 17:00
Oldboye Krzyż 0-3 Zuch Niekursko 15 sierpnia, 14:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Miłośnicy Piwa i Futbolu Wieleń 0-4 Wenus Jędrzejewo 15 sierpnia, 17:00
Korona Siedlisko 0-6 Orzeł Pęckowo 15 sierpnia, 17:00
Leśnik II Margonin 5-0 Błyskawica Bronisławki 15 sierpnia, 17:00

II runda - 14 września
Leśnik Margonin - wolny los.

Krajna Sławianowo 4-2 Tarnovia Tarnówka 14 września, 17:00
Kłos Budzyń 2-7 Unia Wapno 14 września, 17:00
Zuch Niekursko 0-3 Fortuna Wieleń 14 września, 17:00
(wo)
Wenus Jędrzejewo 0-5 Drawa Krzyż Wielkopolski 14 września, 17:00
Orzeł Pęckowo 4-2 Radwan Lubasz 14 września, 17:00
Leśnik II Margonin 3-0 Wełna Skoki 14 września, 17:00
(wo)
Tarzani Wrzeszczyna 2-1 Noteć Czarnków 14 września, 17:00
Sokół Gębice 1-5 Korona Stróżewo 14 września, 17:00
Arto Trzcianka 3-0 Stella Białośliwie 14 września, 17:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Orkan Śmiłowo 3-3 GLKS Wysoka 14 września, 17:00
k. 5-6
Iskra Krajenka 2-2 Sparta Złotów 14 września, 17:00
k. 2-3
LKS Zofiowo 0-10 Lubuszanin Trzcianka 14 września, 17:00
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 0-0 Iskra Wyszyny 14 września, 17:00
k. 1-3
Pogoń Łobżenica 1-4 Polonia Chodzież 14 września, 17:00
Nielba II Wągrowiec 3-0 Sokół Damasławek 14 września, 17:00

III runda - 12 października

Krajna Sławianowo 1-3 Sparta Złotów 12 października, 16:00
Orzeł Pęckowo 0-5 Lubuszanin Trzcianka 12 października, 16:00
Tarzani Wrzeszczyna 1-3 Drawa Krzyż Wielkopolski 12 października, 16:00
Arto Trzcianka 0-2 Fortuna Wieleń 12 października, 16:00
Iskra Wyszyny 0-10 Polonia Chodzież 12 października, 16:00
Unia Wapno 1-1 Nielba II Wągrowiec 12 października, 16:00
k. 3-4
Leśnik II Margonin 2-4 Korona Stróżewo 12 października, 16:00
GLKS Wysoka 4-6 Leśnik Margonin 12 października, 16:00

1/4 finału - 4 kwietnia

Drawa Krzyż Wielkopolski 0-3 Leśnik Margonin 4 kwietnia, 17:00
(wo)
Drawa wycofała się z rozgrywek
Fortuna Wieleń 0-3 Sparta Złotów 4 kwietnia, 17:00
Piotr Wrzeszcz ?, ?, Tomasz Miedziński ?
Nielba II Wągrowiec 4-2 Polonia Chodzież 4 kwietnia, 17:00
Korona Stróżewo 2-4 Lubuszanin Trzcianka 4 kwietnia, 17:00
nieznany ?, ? - Paweł Nawrocki ?, Marcin Urbański ?, Paweł Wicher ?, Filip Kottas ?

1/2 finału - 11 kwietnia
(Losowanie - 5 kwietnia 2012, 10:00 - siedziba OZPN Piła)

Nielba II Wągrowiec 1-4 Leśnik Margonin 11 kwietnia, 17:00
Adrian Mikołajczak 62 (k) - Krzysztof Masina ?, ?, ?, ?
Sparta Złotów 2-0 Lubuszanin Trzcianka 11 kwietnia, 17:00
Marcin Ankudowicz 63, Piotr Wrzeszcz 72

Finał - 25 kwietnia

Leśnik Margonin 1-2 Sparta Złotów 25 kwietnia, 17:00
Kamil Kuzio 80 - Patrik Pietreniak 65, Mateusz Chudziński 90
w Pile; na stadionie Gwardii

Puchar Polski 2011/2012 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2011/2012 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2011/2012 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2011/2012 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas