[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Wielkopolski ZPN - Leszno

I runda - 14 sierpnia

Fenix Borowo 3-2 Rywal Kurza Góra 14 sierpnia, 16:00
Helios Bucz 0-2 Grom Czacz 14 sierpnia, 16:00
LZS Głuchowo 1-1 Promień Krzywiń 13 sierpnia, 17:00
k. 3-1
Orlik Kokorzyn 1-3 LUKS Stare Bojanowo 14 sierpnia, 16:00
MUKS Wolsztyn 2-5 Rywal-Klon Mochy 14 sierpnia, 16:00
Ruch Bojanowo 2-1 Rawia Rawicz 14 sierpnia, 16:00
Kibice Pępowo 2-1 Sokół Chwałkowo 10 sierpnia, 18:30
Błękitni Kąkolewo 5-1 Rydzyniak Rydzyna (juniorzy) 14 sierpnia, 16:00
Tęcza/Osa Osieczna 1-4 Kania Gostyń 14 sierpnia, 16:00
Pelikan Dębno Polskie 3-4 KS Ludwinowo 14 sierpnia, 16:00

II runda - 7 września

Kibice Pępowo 0-2 KS Ludwinowo 7 września, 18:00
Kania Gostyń 2-3 Rydzyniak Rydzyna 7 września, 18:00
Orla Jutrosin 1-1 Pogoń Śmigiel 7 września, 18:00
k. 3-4
Awdaniec Pakosław 1-3 GKS Krzemieniewo 7 września, 18:00
Zjednoczeni Pudliszki 0-2 Sparta Miejska Górka 7 września, 18:00
Błękitni Kąkolewo 1-1 Korona Piaski 7 września, 18:00
k. 4-5
Ruch Bojanowo 0-3 Dąbroczanka Pępowo 7 września, 18:00
Wisła Borek Wielkopolski 3-0 Krobianka Krobia 7 września, 18:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Fenix Borowo 2-4 GKS Włoszakowice 7 września, 18:00
Sokół Kaszczor 4-4 Olimpia Stary Lubosz 7 września, 18:00
k. 3-5
LZS Stare Oborzyska 0-5 Obra Kościan 7 września, 18:00
Rywal-Klon Mochy 0-0 Orkan Chorzemin 7 września, 18:00
k. 5-6
LUKS Stare Bojanowo 2-4 Brenewia Wijewo 7 września, 18:00
LZS Głuchowo 0-0 PKS Racot 7 września, 18:00
k. 2-4
Grom Wolsztyn 3-0 Grom Czacz 7 września, 18:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

III runda - 3 marca

Wisła Borek Wielkopolski 2-2 Sparta Miejska Górka 28 marca, 17:00
k. 2-4
w pierwotnym terminie (4 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Ludwinowo 2-2 Rydzyniak Rydzyna 25 marca, 13:00
k. 2-4
w pierwotnym terminie (3 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Piaski 1-3 GKS Krzemieniewo 28 marca, 17:00
Grom Wolsztyn 0-2 Obra Kościan 28 marca, 17:30
Orkan Chorzemin 1-4 GKS Włoszakowice 4 marca, 12:00
Brenewia Wijewo 3-3 Pogoń Śmigiel 4 marca, 13:30
k. 4-3
PKS Racot 1-1 Olimpia Stary Lubosz 3 marca, 15:00
k. 3-5
Dąbroczanka Pępowo 0-2 Polonia 1912 Leszno 28 marca, 17:00

1/4 finału - 4 kwietnia
(Losowanie - 29 marca, 10:00 - siedziba OZPN Leszno)

Brenewia Wijewo 1-8 Polonia 1912 Leszno 4 kwietnia, 17:30
Rydzyniak Rydzyna 2-5 GKS Krzemieniewo 4 kwietnia, 17:30
GKS Włoszakowice 0-6 Olimpia Stary Lubosz 4 kwietnia, 17:30
Sparta Miejska Górka 0-1 Obra Kościan 4 kwietnia, 17:30

1/2 finału - 11 kwietnia

Olimpia Stary Lubosz 1-0 Polonia 1912 Leszno 11 kwietnia, 17:30
Artur Nowicki 69
GKS Krzemieniewo 0-3 Obra Kościan 11 kwietnia, 17:30
(wo)
Marcin Rosadziński ?, Maciej Bujak ?, Michał Ratajczak ?, nieznany ? (s)
na boisku 4-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Finał - 9 maja

Obra Kościan 2-1 Olimpia Stary Lubosz 9 maja, 17:30
Igor Rudawski 44, Patryk Grajewski 55 - Artur Nowicki 66 (k)
w Kościanie / w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:30) odwołany z uwagi na trwającą procedurę odwoławczą od weryfikacji wyników półfinałów

Puchar Polski 2011/2012 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2011/2012 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2011/2012 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2011/2012 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas