[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

V liga Red Box 2022/2023, grupa: wielkopolska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wiara Lecha Poznań 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Olimpia Koło 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 AP Reissa Poznań 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Sokół Pniewy 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Polonia II Środa Wielkopolska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Polonia Golina 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Przemysław Poznań 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Orkan Chorzemin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Płomień Przyprostynia 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Górnik Konin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wielkopolska Komorniki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Polanin Strzałkowo 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GKS Dopiewo 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Grom Plewiska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Polonus Kazimierz Biskupi 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wiara Lecha Poznań    
 2 Olimpia Koło    
 3 AP Reissa Poznań    
 4 Sokół Pniewy    
 5 Polonia II Środa Wielkopolska    
 6 Polonia Golina    
 7 Przemysław Poznań    
 8 Orkan Chorzemin    
 9 Płomień Przyprostynia    
 10 Górnik Konin    
 11 Wielkopolska Komorniki    
 12 Polanin Strzałkowo    
 13 GKS Dopiewo    
 14 Grom Plewiska    
 15 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski    
 16 Polonus Kazimierz Biskupi    

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Wiara Lecha Poznań - Polonus Kazimierz Biskupi 13 sierpnia, 18:00
Olimpia Koło - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 14 sierpnia, 15:00
Sokół Pniewy - GKS Dopiewo 13 sierpnia, 16:00
Polonia II Środa Wielkopolska - Polanin Strzałkowo 13 sierpnia, 15:00
Przemysław Poznań - Górnik Konin 13 sierpnia, 17:00
Orkan Chorzemin - Płomień Przyprostynia 13 sierpnia, 11:00
Grom Plewiska - AP Reissa Poznań 13 sierpnia, 16:00
Wielkopolska Komorniki - Polonia Golina 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Polonus Kazimierz Biskupi - Płomień Przyprostynia
Górnik Konin - Orkan Chorzemin
Wielkopolska Komorniki - Przemysław Poznań
Polanin Strzałkowo - Polonia Golina
GKS Dopiewo - Polonia II Środa Wielkopolska
Grom Plewiska - Sokół Pniewy
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - AP Reissa Poznań
Wiara Lecha Poznań - Olimpia Koło

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Olimpia Koło - Polonus Kazimierz Biskupi
AP Reissa Poznań - Wiara Lecha Poznań
Sokół Pniewy - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Polonia II Środa Wielkopolska - Grom Plewiska
Polonia Golina - GKS Dopiewo
Przemysław Poznań - Polanin Strzałkowo
Orkan Chorzemin - Wielkopolska Komorniki
Płomień Przyprostynia - Górnik Konin

Kolejka 4 - 3-4 września

Polonus Kazimierz Biskupi - Górnik Konin
Wielkopolska Komorniki - Płomień Przyprostynia
Polanin Strzałkowo - Orkan Chorzemin
GKS Dopiewo - Przemysław Poznań
Grom Plewiska - Polonia Golina
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Polonia II Środa Wielkopolska
Wiara Lecha Poznań - Sokół Pniewy
Olimpia Koło - AP Reissa Poznań

Kolejka 5 - 10-11 września

AP Reissa Poznań - Polonus Kazimierz Biskupi
Sokół Pniewy - Olimpia Koło
Polonia II Środa Wielkopolska - Wiara Lecha Poznań
Polonia Golina - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Przemysław Poznań - Grom Plewiska
Orkan Chorzemin - GKS Dopiewo
Płomień Przyprostynia - Polanin Strzałkowo
Górnik Konin - Wielkopolska Komorniki

Kolejka 6 - 17-18 września

Polonus Kazimierz Biskupi - Wielkopolska Komorniki
Polanin Strzałkowo - Górnik Konin
GKS Dopiewo - Płomień Przyprostynia
Grom Plewiska - Orkan Chorzemin
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Przemysław Poznań
Wiara Lecha Poznań - Polonia Golina
Olimpia Koło - Polonia II Środa Wielkopolska
AP Reissa Poznań - Sokół Pniewy

Kolejka 7 - 24-25 września

Sokół Pniewy - Polonus Kazimierz Biskupi
Polonia II Środa Wielkopolska - AP Reissa Poznań
Polonia Golina - Olimpia Koło
Przemysław Poznań - Wiara Lecha Poznań
Orkan Chorzemin - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Płomień Przyprostynia - Grom Plewiska
Górnik Konin - GKS Dopiewo
Wielkopolska Komorniki - Polanin Strzałkowo

Kolejka 8 - 1-2 października

Polonus Kazimierz Biskupi - Polanin Strzałkowo
GKS Dopiewo - Wielkopolska Komorniki
Grom Plewiska - Górnik Konin
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Płomień Przyprostynia
Wiara Lecha Poznań - Orkan Chorzemin
Olimpia Koło - Przemysław Poznań
AP Reissa Poznań - Polonia Golina
Sokół Pniewy - Polonia II Środa Wielkopolska

Kolejka 9 - 8-9 października

Polonia II Środa Wielkopolska - Polonus Kazimierz Biskupi
Polonia Golina - Sokół Pniewy
Przemysław Poznań - AP Reissa Poznań
Orkan Chorzemin - Olimpia Koło
Płomień Przyprostynia - Wiara Lecha Poznań
Górnik Konin - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Wielkopolska Komorniki - Grom Plewiska
Polanin Strzałkowo - GKS Dopiewo

Kolejka 10 - 15-16 października

Polonus Kazimierz Biskupi - GKS Dopiewo
Grom Plewiska - Polanin Strzałkowo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Wielkopolska Komorniki
Wiara Lecha Poznań - Górnik Konin
Olimpia Koło - Płomień Przyprostynia
AP Reissa Poznań - Orkan Chorzemin
Sokół Pniewy - Przemysław Poznań
Polonia II Środa Wielkopolska - Polonia Golina

Kolejka 11 - 22-23 października

Polonia Golina - Polonus Kazimierz Biskupi
Przemysław Poznań - Polonia II Środa Wielkopolska
Orkan Chorzemin - Sokół Pniewy
Płomień Przyprostynia - AP Reissa Poznań
Górnik Konin - Olimpia Koło
Wielkopolska Komorniki - Wiara Lecha Poznań
Polanin Strzałkowo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
GKS Dopiewo - Grom Plewiska

Kolejka 12 - 29-30 października

Polonus Kazimierz Biskupi - Grom Plewiska
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - GKS Dopiewo
Wiara Lecha Poznań - Polanin Strzałkowo
Olimpia Koło - Wielkopolska Komorniki
AP Reissa Poznań - Górnik Konin
Sokół Pniewy - Płomień Przyprostynia
Polonia II Środa Wielkopolska - Orkan Chorzemin
Polonia Golina - Przemysław Poznań

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Przemysław Poznań - Polonus Kazimierz Biskupi
Orkan Chorzemin - Polonia Golina
Płomień Przyprostynia - Polonia II Środa Wielkopolska
Górnik Konin - Sokół Pniewy
Wielkopolska Komorniki - AP Reissa Poznań
Polanin Strzałkowo - Olimpia Koło
GKS Dopiewo - Wiara Lecha Poznań
Grom Plewiska - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Polonus Kazimierz Biskupi - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Wiara Lecha Poznań - Grom Plewiska
Olimpia Koło - GKS Dopiewo
AP Reissa Poznań - Polanin Strzałkowo
Sokół Pniewy - Wielkopolska Komorniki
Polonia II Środa Wielkopolska - Górnik Konin
Polonia Golina - Płomień Przyprostynia
Przemysław Poznań - Orkan Chorzemin

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Orkan Chorzemin - Polonus Kazimierz Biskupi
Płomień Przyprostynia - Przemysław Poznań
Górnik Konin - Polonia Golina
Wielkopolska Komorniki - Polonia II Środa Wielkopolska
Polanin Strzałkowo - Sokół Pniewy
GKS Dopiewo - AP Reissa Poznań
Grom Plewiska - Olimpia Koło
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Wiara Lecha Poznań

Kolejka 16

AP Reissa Poznań - Grom Plewiska
Polonia Golina - Wielkopolska Komorniki
Polonus Kazimierz Biskupi - Wiara Lecha Poznań
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Olimpia Koło
GKS Dopiewo - Sokół Pniewy
Polanin Strzałkowo - Polonia II Środa Wielkopolska
Górnik Konin - Przemysław Poznań
Płomień Przyprostynia - Orkan Chorzemin

Kolejka 17

Płomień Przyprostynia - Polonus Kazimierz Biskupi
Orkan Chorzemin - Górnik Konin
Przemysław Poznań - Wielkopolska Komorniki
Polonia Golina - Polanin Strzałkowo
Polonia II Środa Wielkopolska - GKS Dopiewo
Sokół Pniewy - Grom Plewiska
AP Reissa Poznań - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Olimpia Koło - Wiara Lecha Poznań

Kolejka 18

Polonus Kazimierz Biskupi - Olimpia Koło
Wiara Lecha Poznań - AP Reissa Poznań
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Sokół Pniewy
Grom Plewiska - Polonia II Środa Wielkopolska
GKS Dopiewo - Polonia Golina
Polanin Strzałkowo - Przemysław Poznań
Wielkopolska Komorniki - Orkan Chorzemin
Górnik Konin - Płomień Przyprostynia

Kolejka 19

Górnik Konin - Polonus Kazimierz Biskupi
Płomień Przyprostynia - Wielkopolska Komorniki
Orkan Chorzemin - Polanin Strzałkowo
Przemysław Poznań - GKS Dopiewo
Polonia Golina - Grom Plewiska
Polonia II Środa Wielkopolska - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Sokół Pniewy - Wiara Lecha Poznań
AP Reissa Poznań - Olimpia Koło

Kolejka 20

Polonus Kazimierz Biskupi - AP Reissa Poznań
Olimpia Koło - Sokół Pniewy
Wiara Lecha Poznań - Polonia II Środa Wielkopolska
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Polonia Golina
Grom Plewiska - Przemysław Poznań
GKS Dopiewo - Orkan Chorzemin
Polanin Strzałkowo - Płomień Przyprostynia
Wielkopolska Komorniki - Górnik Konin

Kolejka 21

Wielkopolska Komorniki - Polonus Kazimierz Biskupi
Górnik Konin - Polanin Strzałkowo
Płomień Przyprostynia - GKS Dopiewo
Orkan Chorzemin - Grom Plewiska
Przemysław Poznań - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Polonia Golina - Wiara Lecha Poznań
Polonia II Środa Wielkopolska - Olimpia Koło
Sokół Pniewy - AP Reissa Poznań

Kolejka 22

Polonus Kazimierz Biskupi - Sokół Pniewy
AP Reissa Poznań - Polonia II Środa Wielkopolska
Olimpia Koło - Polonia Golina
Wiara Lecha Poznań - Przemysław Poznań
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Orkan Chorzemin
Grom Plewiska - Płomień Przyprostynia
GKS Dopiewo - Górnik Konin
Polanin Strzałkowo - Wielkopolska Komorniki

Kolejka 23

Polanin Strzałkowo - Polonus Kazimierz Biskupi
Wielkopolska Komorniki - GKS Dopiewo
Górnik Konin - Grom Plewiska
Płomień Przyprostynia - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Orkan Chorzemin - Wiara Lecha Poznań
Przemysław Poznań - Olimpia Koło
Polonia Golina - AP Reissa Poznań
Polonia II Środa Wielkopolska - Sokół Pniewy

Kolejka 24

Polonus Kazimierz Biskupi - Polonia II Środa Wielkopolska
Sokół Pniewy - Polonia Golina
AP Reissa Poznań - Przemysław Poznań
Olimpia Koło - Orkan Chorzemin
Wiara Lecha Poznań - Płomień Przyprostynia
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Górnik Konin
Grom Plewiska - Wielkopolska Komorniki
GKS Dopiewo - Polanin Strzałkowo

Kolejka 25

GKS Dopiewo - Polonus Kazimierz Biskupi
Polanin Strzałkowo - Grom Plewiska
Wielkopolska Komorniki - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Górnik Konin - Wiara Lecha Poznań
Płomień Przyprostynia - Olimpia Koło
Orkan Chorzemin - AP Reissa Poznań
Przemysław Poznań - Sokół Pniewy
Polonia Golina - Polonia II Środa Wielkopolska

Kolejka 26

Polonus Kazimierz Biskupi - Polonia Golina
Polonia II Środa Wielkopolska - Przemysław Poznań
Sokół Pniewy - Orkan Chorzemin
AP Reissa Poznań - Płomień Przyprostynia
Olimpia Koło - Górnik Konin
Wiara Lecha Poznań - Wielkopolska Komorniki
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Polanin Strzałkowo
Grom Plewiska - GKS Dopiewo

Kolejka 27

Grom Plewiska - Polonus Kazimierz Biskupi
GKS Dopiewo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Polanin Strzałkowo - Wiara Lecha Poznań
Wielkopolska Komorniki - Olimpia Koło
Górnik Konin - AP Reissa Poznań
Płomień Przyprostynia - Sokół Pniewy
Orkan Chorzemin - Polonia II Środa Wielkopolska
Przemysław Poznań - Polonia Golina

Kolejka 28

Polonus Kazimierz Biskupi - Przemysław Poznań
Polonia Golina - Orkan Chorzemin
Polonia II Środa Wielkopolska - Płomień Przyprostynia
Sokół Pniewy - Górnik Konin
AP Reissa Poznań - Wielkopolska Komorniki
Olimpia Koło - Polanin Strzałkowo
Wiara Lecha Poznań - GKS Dopiewo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Grom Plewiska

Kolejka 29

Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Polonus Kazimierz Biskupi
Grom Plewiska - Wiara Lecha Poznań
GKS Dopiewo - Olimpia Koło
Polanin Strzałkowo - AP Reissa Poznań
Wielkopolska Komorniki - Sokół Pniewy
Górnik Konin - Polonia II Środa Wielkopolska
Płomień Przyprostynia - Polonia Golina
Orkan Chorzemin - Przemysław Poznań

Kolejka 30

Polonus Kazimierz Biskupi - Orkan Chorzemin
Przemysław Poznań - Płomień Przyprostynia
Polonia Golina - Górnik Konin
Polonia II Środa Wielkopolska - Wielkopolska Komorniki
Sokół Pniewy - Polanin Strzałkowo
AP Reissa Poznań - GKS Dopiewo
Olimpia Koło - Grom Plewiska
Wiara Lecha Poznań - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

IV liga Artbud 2022/2023 (wielkopolska)

V liga Red Box 2022/2023 (wielkopolska I)
V liga Red Box 2022/2023 (wielkopolska III)

Klasa okręgowa Red Box 2022/2023 (wielkopolska I)
Klasa okręgowa Red Box 2022/2023 (wielkopolska II)
Klasa okręgowa Red Box 2022/2023 (wielkopolska III)
Klasa okręgowa Red Box 2022/2023 (wielkopolska IV)
Klasa okręgowa Red Box 2022/2023 (wielkopolska V)
Klasa okręgowa Red Box 2022/2023 (wielkopolska VI)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas