[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa Red Box 2022/2023, grupa: wielkopolska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Szamotuły 7 21 7 0 0 29-1 4 0 0 17-0 3 0 0 12-1
2.  Szturm Junikowo (Poznań) 6 16 5 1 0 29-3 3 0 0 17-2 2 1 0 12-1
3.  Korona Bukowiec 6 15 5 0 1 12-8 2 0 0 7-1 3 0 1 5-7
4.  Kłos Gałowo 7 14 4 2 1 14-4 1 2 1 2-2 3 0 0 12-2
5.  LZS Otorowo 7 13 4 1 2 19-20 3 0 1 14-11 1 1 1 5-9
6.  NKS Niepruszewo 6 10 3 1 2 15-12 1 1 1 5-5 2 0 1 10-7 1 3 1 0 0 4-1
7.  Orkan Konarzewo 7 10 3 1 3 13-16 2 0 2 7-6 1 1 1 6-10 1 0 0 0 1 1-4
8.  Orzeł Granowo 6 8 2 2 2 9-10 2 0 0 6-2 0 2 2 3-8 1 1 0 1 0 2-2
9.  Patria Buk 6 8 2 2 2 9-9 2 1 1 8-5 0 1 1 1-4 1 1 0 1 0 2-2
10.  Huragan Michorzewo 7 7 2 1 4 14-16 1 0 3 6-10 1 1 1 8-6
11.  Złoci Złotkowo 7 7 2 1 4 12-20 1 0 3 7-17 1 1 1 5-3
12.  Tarnovia II Tarnowo Podgórne 6 6 2 0 4 11-16 0 0 1 1-2 2 0 3 10-14
13.  Obra Zbąszyń 6 5 1 2 3 8-16 0 2 1 4-7 1 0 2 4-9
14.  Canarinhos Skórzewo 7 4 1 1 5 8-19 0 1 2 4-8 1 0 3 4-11
15.  Stella Luboń 6 2 0 2 4 4-13 0 2 1 2-6 0 0 3 2-7
16.  Polonia Nowy Tomyśl 7 1 0 1 6 5-28 0 0 4 2-18 0 1 2 3-10

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sparta Szamotuły    5-0 1-0 5-0 6-0 
 2 Szturm Junikowo (Poznań)    7-0 7-2 3-0 
 3 Korona Bukowiec    4-0 3-1 
 4 Kłos Gałowo0-1 0-0     1-1 1-0 
 5 LZS Otorowo1-5     5-3 3-1 5-2 
 6 NKS Niepruszewo1-2     2-2 2-1 
 7 Orkan Konarzewo1-2 1-4     1-0 4-0 
 8 Orzeł Granowo    3-1 3-1 
 9 Patria Buk0-1 2-2     3-1 3-1 
 10 Huragan Michorzewo1-4     1-3 1-2 3-1 
 11 Złoci Złotkowo0-8 1-5     5-1 1-3 
 12 Tarnovia II Tarnowo Podgórne1-2     
 13 Obra Zbąszyń1-1 1-1 2-5     
 14 Canarinhos Skórzewo1-4 2-3     1-1 
 15 Stella Luboń1-1 1-5 0-0     
 16 Polonia Nowy Tomyśl0-6 0-5 1-3 1-4     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Polonia Nowy Tomyśl 1-3 NKS Niepruszewo 13 sierpnia, 17:00
Kłos Gałowo 0-0 Szturm Junikowo (Poznań) 15 sierpnia, 17:00
LZS Otorowo 3-1 Stella Luboń 13 sierpnia, 16:00
Złoci Złotkowo 5-1 Obra Zbąszyń 13 sierpnia, 11:00
Orkan Konarzewo 1-2 Korona Bukowiec 13 sierpnia, 10:00
Huragan Michorzewo 1-3 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 14 sierpnia, 16:00
Patria Buk 2-2 Orzeł Granowo 15 sierpnia, 16:00
Sparta Szamotuły 6-0 Canarinhos Skórzewo 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Sparta Szamotuły 1-0 Orzeł Granowo 20 sierpnia, 16:00
Korona Bukowiec 3-1 Huragan Michorzewo 21 sierpnia, 15:00
Obra Zbąszyń 1-1 Orkan Konarzewo 21 sierpnia, 13:00
Stella Luboń 0-0 Złoci Złotkowo 21 sierpnia, 17:00
Szturm Junikowo (Poznań) 7-0 LZS Otorowo 21 sierpnia, 11:00
NKS Niepruszewo 1-2 Kłos Gałowo 20 sierpnia, 15:00
Canarinhos Skórzewo 1-1 Polonia Nowy Tomyśl 20 sierpnia, 13:00
Patria Buk 3-1 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Polonia Nowy Tomyśl 0-6 Sparta Szamotuły 27 sierpnia, 17:00
Kłos Gałowo 1-0 Canarinhos Skórzewo 28 sierpnia, 16:00
LZS Otorowo 5-3 NKS Niepruszewo 27 sierpnia, 16:00
Złoci Złotkowo 0-8 Szturm Junikowo (Poznań) 27 sierpnia, 16:00
Orkan Konarzewo 1-0 Stella Luboń 27 sierpnia, 16:00
Huragan Michorzewo 1-2 Obra Zbąszyń 28 sierpnia, 14:00
Patria Buk 0-1 Korona Bukowiec 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Granowo 3-1 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Sparta Szamotuły 5-0 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 3 września, 14:00
Korona Bukowiec 4-0 Orzeł Granowo 4 września, 15:00
Obra Zbąszyń 1-1 Patria Buk 4 września, 13:00
Stella Luboń 1-5 Huragan Michorzewo 3 września, 17:00
Szturm Junikowo (Poznań) 7-2 Orkan Konarzewo 4 września, 11:00
NKS Niepruszewo 2-1 Złoci Złotkowo 4 września, 16:00
Canarinhos Skórzewo 1-4 LZS Otorowo 3 września, 14:00
Polonia Nowy Tomyśl 0-5 Kłos Gałowo 3 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Kłos Gałowo 0-1 Sparta Szamotuły 10 września, 16:00
LZS Otorowo 5-2 Polonia Nowy Tomyśl 9 września, 18:00
Złoci Złotkowo 1-3 Canarinhos Skórzewo 11 września, 16:00
Orkan Konarzewo 1-4 NKS Niepruszewo 10 września, 16:00
Huragan Michorzewo 1-4 Szturm Junikowo (Poznań) 11 września, 16:00
Patria Buk 3-1 Stella Luboń 10 września, 16:00
Orzeł Granowo 3-1 Obra Zbąszyń 10 września, 16:00
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 1-2 Korona Bukowiec 10 września, 17:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Sparta Szamotuły 5-0 Korona Bukowiec 17 września, 16:00
Obra Zbąszyń 2-5 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 18 września, 13:00
Stella Luboń 1-1 Orzeł Granowo 17 września, 16:00
Szturm Junikowo (Poznań) 3-0 Patria Buk 18 września, 11:00
NKS Niepruszewo 2-2 Huragan Michorzewo 17 września, 15:00
Canarinhos Skórzewo 2-3 Orkan Konarzewo 17 września, 13:00
Polonia Nowy Tomyśl 1-4 Złoci Złotkowo 18 września, 11:00
Kłos Gałowo 1-1 LZS Otorowo 17 września, 14:00

Kolejka 7 - 24-25 września

LZS Otorowo 1-5 Sparta Szamotuły 24 września, 16:00
Złoci Złotkowo 1-5 Kłos Gałowo 24 września, 16:00
Orkan Konarzewo 4-0 Polonia Nowy Tomyśl 24 września, 16:00
Huragan Michorzewo 3-1 Canarinhos Skórzewo 24 września, 16:00
Patria Buk - NKS Niepruszewo 25 września, 16:00
Orzeł Granowo - Szturm Junikowo (Poznań) 25 września, 15:00
Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Stella Luboń 25 września, 11:00
Obra Zbąszyń - Korona Bukowiec 25 września, 12:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Sparta Szamotuły - Obra Zbąszyń 2 października, 13:00
Stella Luboń - Korona Bukowiec 1 października, 16:00
Szturm Junikowo (Poznań) - Tarnovia II Tarnowo Podgórne
NKS Niepruszewo - Orzeł Granowo 2 października, 15:00
Canarinhos Skórzewo - Patria Buk 2 października, 16:30
Polonia Nowy Tomyśl - Huragan Michorzewo 2 października, 15:00
Kłos Gałowo - Orkan Konarzewo 2 października, 15:00
LZS Otorowo - Złoci Złotkowo 1 października, 16:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Złoci Złotkowo - Sparta Szamotuły
Orkan Konarzewo - LZS Otorowo
Huragan Michorzewo - Kłos Gałowo
Patria Buk - Polonia Nowy Tomyśl
Orzeł Granowo - Canarinhos Skórzewo
Tarnovia II Tarnowo Podgórne - NKS Niepruszewo
Korona Bukowiec - Szturm Junikowo (Poznań)
Obra Zbąszyń - Stella Luboń

Kolejka 10 - 15-16 października

Sparta Szamotuły - Stella Luboń
Szturm Junikowo (Poznań) - Obra Zbąszyń
NKS Niepruszewo - Korona Bukowiec
Canarinhos Skórzewo - Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Polonia Nowy Tomyśl - Orzeł Granowo
Kłos Gałowo - Patria Buk
LZS Otorowo - Huragan Michorzewo
Złoci Złotkowo - Orkan Konarzewo

Kolejka 11 - 22-23 października

Orkan Konarzewo - Sparta Szamotuły
Huragan Michorzewo - Złoci Złotkowo
Patria Buk - LZS Otorowo
Orzeł Granowo - Kłos Gałowo
Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Polonia Nowy Tomyśl
Korona Bukowiec - Canarinhos Skórzewo
Obra Zbąszyń - NKS Niepruszewo
Stella Luboń - Szturm Junikowo (Poznań)

Kolejka 12 - 29-30 października

Sparta Szamotuły - Szturm Junikowo (Poznań)
NKS Niepruszewo - Stella Luboń
Canarinhos Skórzewo - Obra Zbąszyń
Polonia Nowy Tomyśl - Korona Bukowiec
Kłos Gałowo - Tarnovia II Tarnowo Podgórne
LZS Otorowo - Orzeł Granowo
Złoci Złotkowo - Patria Buk
Orkan Konarzewo - Huragan Michorzewo

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Huragan Michorzewo - Sparta Szamotuły
Patria Buk - Orkan Konarzewo
Orzeł Granowo - Złoci Złotkowo
Tarnovia II Tarnowo Podgórne - LZS Otorowo
Korona Bukowiec - Kłos Gałowo
Obra Zbąszyń - Polonia Nowy Tomyśl
Stella Luboń - Canarinhos Skórzewo
Szturm Junikowo (Poznań) - NKS Niepruszewo

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Sparta Szamotuły - NKS Niepruszewo
Canarinhos Skórzewo - Szturm Junikowo (Poznań)
Polonia Nowy Tomyśl - Stella Luboń
Kłos Gałowo - Obra Zbąszyń
LZS Otorowo - Korona Bukowiec
Złoci Złotkowo - Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Orkan Konarzewo - Orzeł Granowo
Huragan Michorzewo - Patria Buk

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Patria Buk - Sparta Szamotuły
Orzeł Granowo - Huragan Michorzewo
Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Orkan Konarzewo
Korona Bukowiec - Złoci Złotkowo
Obra Zbąszyń - LZS Otorowo
Stella Luboń - Kłos Gałowo
Szturm Junikowo (Poznań) - Polonia Nowy Tomyśl
NKS Niepruszewo - Canarinhos Skórzewo

Kolejka 16

Canarinhos Skórzewo - Sparta Szamotuły
NKS Niepruszewo - Polonia Nowy Tomyśl
Szturm Junikowo (Poznań) - Kłos Gałowo
Stella Luboń - LZS Otorowo
Obra Zbąszyń - Złoci Złotkowo
Korona Bukowiec - Orkan Konarzewo
Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Huragan Michorzewo
Orzeł Granowo - Patria Buk

Kolejka 17

Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Patria Buk
Orzeł Granowo - Sparta Szamotuły
Huragan Michorzewo - Korona Bukowiec
Orkan Konarzewo - Obra Zbąszyń
Złoci Złotkowo - Stella Luboń
LZS Otorowo - Szturm Junikowo (Poznań)
Kłos Gałowo - NKS Niepruszewo
Polonia Nowy Tomyśl - Canarinhos Skórzewo

Kolejka 18

Sparta Szamotuły - Polonia Nowy Tomyśl
Canarinhos Skórzewo - Kłos Gałowo
NKS Niepruszewo - LZS Otorowo
Szturm Junikowo (Poznań) - Złoci Złotkowo
Stella Luboń - Orkan Konarzewo
Obra Zbąszyń - Huragan Michorzewo
Korona Bukowiec - Patria Buk
Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Orzeł Granowo

Kolejka 19

Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Sparta Szamotuły
Orzeł Granowo - Korona Bukowiec
Patria Buk - Obra Zbąszyń
Huragan Michorzewo - Stella Luboń
Orkan Konarzewo - Szturm Junikowo (Poznań)
Złoci Złotkowo - NKS Niepruszewo
LZS Otorowo - Canarinhos Skórzewo
Kłos Gałowo - Polonia Nowy Tomyśl

Kolejka 20

Sparta Szamotuły - Kłos Gałowo
Polonia Nowy Tomyśl - LZS Otorowo
Canarinhos Skórzewo - Złoci Złotkowo
NKS Niepruszewo - Orkan Konarzewo
Szturm Junikowo (Poznań) - Huragan Michorzewo
Stella Luboń - Patria Buk
Obra Zbąszyń - Orzeł Granowo
Korona Bukowiec - Tarnovia II Tarnowo Podgórne

Kolejka 21

Korona Bukowiec - Sparta Szamotuły
Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Obra Zbąszyń
Orzeł Granowo - Stella Luboń
Patria Buk - Szturm Junikowo (Poznań)
Huragan Michorzewo - NKS Niepruszewo
Orkan Konarzewo - Canarinhos Skórzewo
Złoci Złotkowo - Polonia Nowy Tomyśl
LZS Otorowo - Kłos Gałowo

Kolejka 22

Korona Bukowiec - Obra Zbąszyń
Sparta Szamotuły - LZS Otorowo
Kłos Gałowo - Złoci Złotkowo
Polonia Nowy Tomyśl - Orkan Konarzewo
Canarinhos Skórzewo - Huragan Michorzewo
NKS Niepruszewo - Patria Buk
Szturm Junikowo (Poznań) - Orzeł Granowo
Stella Luboń - Tarnovia II Tarnowo Podgórne

Kolejka 23

Obra Zbąszyń - Sparta Szamotuły
Korona Bukowiec - Stella Luboń
Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Szturm Junikowo (Poznań)
Orzeł Granowo - NKS Niepruszewo
Patria Buk - Canarinhos Skórzewo
Huragan Michorzewo - Polonia Nowy Tomyśl
Orkan Konarzewo - Kłos Gałowo
Złoci Złotkowo - LZS Otorowo

Kolejka 24

Sparta Szamotuły - Złoci Złotkowo
LZS Otorowo - Orkan Konarzewo
Kłos Gałowo - Huragan Michorzewo
Polonia Nowy Tomyśl - Patria Buk
Canarinhos Skórzewo - Orzeł Granowo
NKS Niepruszewo - Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Szturm Junikowo (Poznań) - Korona Bukowiec
Stella Luboń - Obra Zbąszyń

Kolejka 25

Stella Luboń - Sparta Szamotuły
Obra Zbąszyń - Szturm Junikowo (Poznań)
Korona Bukowiec - NKS Niepruszewo
Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Canarinhos Skórzewo
Orzeł Granowo - Polonia Nowy Tomyśl
Patria Buk - Kłos Gałowo
Huragan Michorzewo - LZS Otorowo
Orkan Konarzewo - Złoci Złotkowo

Kolejka 26

Sparta Szamotuły - Orkan Konarzewo
Złoci Złotkowo - Huragan Michorzewo
LZS Otorowo - Patria Buk
Kłos Gałowo - Orzeł Granowo
Polonia Nowy Tomyśl - Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Canarinhos Skórzewo - Korona Bukowiec
NKS Niepruszewo - Obra Zbąszyń
Szturm Junikowo (Poznań) - Stella Luboń

Kolejka 27

Szturm Junikowo (Poznań) - Sparta Szamotuły
Stella Luboń - NKS Niepruszewo
Obra Zbąszyń - Canarinhos Skórzewo
Korona Bukowiec - Polonia Nowy Tomyśl
Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Kłos Gałowo
Orzeł Granowo - LZS Otorowo
Patria Buk - Złoci Złotkowo
Huragan Michorzewo - Orkan Konarzewo

Kolejka 28

Sparta Szamotuły - Huragan Michorzewo
Orkan Konarzewo - Patria Buk
Złoci Złotkowo - Orzeł Granowo
LZS Otorowo - Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Kłos Gałowo - Korona Bukowiec
Polonia Nowy Tomyśl - Obra Zbąszyń
Canarinhos Skórzewo - Stella Luboń
NKS Niepruszewo - Szturm Junikowo (Poznań)

Kolejka 29

NKS Niepruszewo - Sparta Szamotuły
Szturm Junikowo (Poznań) - Canarinhos Skórzewo
Stella Luboń - Polonia Nowy Tomyśl
Obra Zbąszyń - Kłos Gałowo
Korona Bukowiec - LZS Otorowo
Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Złoci Złotkowo
Orzeł Granowo - Orkan Konarzewo
Patria Buk - Huragan Michorzewo

Kolejka 30

Sparta Szamotuły - Patria Buk
Huragan Michorzewo - Orzeł Granowo
Orkan Konarzewo - Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Złoci Złotkowo - Korona Bukowiec
LZS Otorowo - Obra Zbąszyń
Kłos Gałowo - Stella Luboń
Polonia Nowy Tomyśl - Szturm Junikowo (Poznań)
Canarinhos Skórzewo - NKS Niepruszewo

V liga Red Box 2022/2023 (wielkopolska I)
V liga Red Box 2022/2023 (wielkopolska II)
V liga Red Box 2022/2023 (wielkopolska III)

Klasa okręgowa Red Box 2022/2023 (wielkopolska I)
Klasa okręgowa Red Box 2022/2023 (wielkopolska III)
Klasa okręgowa Red Box 2022/2023 (wielkopolska IV)
Klasa okręgowa Red Box 2022/2023 (wielkopolska V)
Klasa okręgowa Red Box 2022/2023 (wielkopolska VI)

Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska I)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska II)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska III)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska IV)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska IX)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska V)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska VI)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska VII)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska VIII)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas