[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa Red Box 2022/2023, grupa: wielkopolska IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Avia Kamionki 15 43 14 1 0 70-13 7 1 0 41-7 7 0 0 29-6
2.  PKS Racot 15 31 10 1 4 26-17 6 0 2 14-10 4 1 2 12-7 1 3 1 0 0 1-0
3.  Polonia Poznań 15 31 10 1 4 41-26 5 1 2 21-8 5 0 2 20-18 1 0 0 0 1 0-1
4.  LZS Cielcza 15 27 8 3 4 25-20 7 1 1 23-13 1 2 3 2-7
5.  UKS Śrem 15 26 8 2 5 31-18 5 1 2 19-5 3 1 3 12-13
6.  GKS Żerków 15 23 7 2 6 28-27 5 1 3 14-12 2 1 3 14-15
7.  Wisła Borek Wielkopolski 15 21 6 3 6 26-24 4 2 2 11-7 2 1 4 15-17
8.  1920 Mosina 15 20 6 2 7 25-22 4 0 3 13-10 2 2 4 12-12
9.  Lider Swarzędz 15 19 6 1 8 27-31 5 0 2 18-15 1 1 6 9-16 1 3 1 0 0 4-3
10.  TPS Winogrady (Poznań) 15 19 6 1 8 42-36 1 1 5 9-16 5 0 3 33-20 1 0 0 0 1 3-4
11.  GKS Jaraczewo 15 18 5 3 7 27-38 5 2 2 24-22 0 1 5 3-16
12.  Clescevia Kleszczewo 15 17 5 2 8 21-24 4 1 3 16-12 1 1 5 5-12
13.  Pogoń Książ Wielkopolski 15 15 3 6 6 22-32 2 3 3 12-18 1 3 3 10-14
14.  Zawisza Dolsk 15 13 3 4 8 23-42 0 2 0 3-3 3 2 8 20-39
15.  Lotnik-1997 Poznań 15 11 3 2 10 26-52 2 1 5 21-29 1 1 5 5-23
16.  LZS Stare Oborzyska 15 9 3 0 12 21-59 2 0 4 10-25 1 0 8 11-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Avia Kamionki    6-2 3-1 1-1 6-1 4-1 8-0 6-0 7-1 
 2 PKS Racot0-4     3-0 1-0 2-5 2-1 2-0 1-0 3-0 
 3 Polonia Poznań0-1     2-0 2-2 2-1 3-0 5-1 1-2 6-1 
 4 LZS Cielcza1-6     3-0 3-1 0-0 5-2 2-1 3-1 3-0 3-2 
 5 UKS Śrem2-3     3-0 4-0 2-0 0-0 2-0 1-2 5-0 
 6 GKS Żerków1-0 1-2 0-0 4-1     0-4 2-1 0-3 2-1 4-0 
 7 Wisła Borek Wielkopolski2-4 1-2     2-0 0-0 1-0 2-1 0-0 3-0 
 8 1920 Mosina0-3 1-0 0-1 3-5     1-0 3-0 5-1 
 9 Lider Swarzędz1-5 1-6 1-0     4-3 3-0* 3-0 5-1 
 10 TPS Winogrady (Poznań)0-3 1-2 0-1 1-4 1-1     2-4 4-1 
 11 GKS Jaraczewo6-1 3-2 1-0 0-4 3-7     2-2 4-4 2-0 3-2 
 12 Clescevia Kleszczewo0-4 1-2 3-2 1-0     1-1 5-0 2-3 3-0 
 13 Pogoń Książ Wielkopolski2-2 1-2 1-1 2-2 1-4 3-2 0-4     2-1 
 14 Zawisza Dolsk1-1     2-2 
 15 Lotnik-1997 Poznań3-2 2-5 3-5 2-2 3-1 5-7 2-4     1-3 
 16 LZS Stare Oborzyska0-2 2-4 3-2 3-1 2-8 0-8     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Wisła Borek Wielkopolski 2-0 Lider Swarzędz 13 sierpnia, 14:00
GKS Żerków 1-2 Polonia Poznań 14 sierpnia, 11:00
UKS Śrem 1-2 Zawisza Dolsk 15 sierpnia, 11:00
Pogoń Książ Wielkopolski 2-1 LZS Stare Oborzyska 13 sierpnia, 17:00
LZS Cielcza 2-1 Clescevia Kleszczewo 12 sierpnia, 19:00
Lotnik-1997 Poznań 2-2 1920 Mosina 13 sierpnia, 13:00
PKS Racot 0-4 Avia Kamionki 13 sierpnia, 11:00
GKS Jaraczewo 3-7 TPS Winogrady (Poznań) 15 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Lider Swarzędz 4-3 TPS Winogrady (Poznań) 20 sierpnia, 14:00
Avia Kamionki 6-1 GKS Jaraczewo 20 sierpnia, 17:00
1920 Mosina 0-3 PKS Racot 20 sierpnia, 16:00
Clescevia Kleszczewo 2-3 Lotnik-1997 Poznań 21 sierpnia, 11:00
Zawisza Dolsk 1-1 Pogoń Książ Wielkopolski 20 sierpnia, 17:00
Polonia Poznań 2-2 UKS Śrem 20 sierpnia, 16:00
Wisła Borek Wielkopolski 1-2 GKS Żerków 21 sierpnia, 11:00
LZS Cielcza 3-2 LZS Stare Oborzyska 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

GKS Żerków 2-1 Lider Swarzędz 28 sierpnia, 11:00
UKS Śrem 3-0 Wisła Borek Wielkopolski 27 sierpnia, 16:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-2 Polonia Poznań 27 sierpnia, 17:00
LZS Cielcza 3-1 Zawisza Dolsk 27 sierpnia, 17:00
Lotnik-1997 Poznań 1-3 LZS Stare Oborzyska 27 sierpnia, 16:00
PKS Racot 1-0 Clescevia Kleszczewo 27 sierpnia, 17:00
GKS Jaraczewo 1-0 1920 Mosina 28 sierpnia, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-3 Avia Kamionki 27 sierpnia, 12:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Lider Swarzędz 1-5 Avia Kamionki 3 września, 14:00
1920 Mosina 1-0 TPS Winogrady (Poznań) 3 września, 16:00
Clescevia Kleszczewo 1-0 GKS Jaraczewo 3 września, 17:00
LZS Stare Oborzyska 0-2 PKS Racot 6 września, 18:00
w pierwotnym terminie (2 września, 18:00) odwołany
Zawisza Dolsk 2-2 Lotnik-1997 Poznań 3 września, 17:00
Polonia Poznań 2-0 LZS Cielcza 3 września, 16:00
Wisła Borek Wielkopolski 2-1 Pogoń Książ Wielkopolski 4 września, 15:00
GKS Żerków 4-1 UKS Śrem 4 września, 15:00

Kolejka 5 - 10-11 września

UKS Śrem 4-0 Lider Swarzędz 10 września, 16:00
Pogoń Książ Wielkopolski 2-2 GKS Żerków 10 września, 17:00
LZS Cielcza 3-1 Wisła Borek Wielkopolski 11 września, 12:00
Lotnik-1997 Poznań 2-5 Polonia Poznań 9 września, 17:00
PKS Racot 3-0 Zawisza Dolsk 10 września, 17:00
GKS Jaraczewo 3-2 LZS Stare Oborzyska 11 września, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-4 Clescevia Kleszczewo 10 września, 12:00
Avia Kamionki 1-1 1920 Mosina 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Lider Swarzędz 1-0 1920 Mosina 18 września, 14:00
Clescevia Kleszczewo 0-4 Avia Kamionki 17 września, 16:00
LZS Stare Oborzyska 2-8 TPS Winogrady (Poznań) 17 września, 16:00
Polonia Poznań 0-1 PKS Racot 17 września, 16:00
Wisła Borek Wielkopolski 3-0 Lotnik-1997 Poznań 17 września, 16:00
GKS Żerków 0-0 LZS Cielcza 18 września, 11:00
UKS Śrem 2-0 Pogoń Książ Wielkopolski 18 września, 15:00
GKS Jaraczewo 4-4 Zawisza Dolsk 18 września, 14:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Pogoń Książ Wielkopolski 3-2 Lider Swarzędz 24 września, 16:00
LZS Cielcza 3-0 UKS Śrem 24 września, 16:30
Lotnik-1997 Poznań 3-5 GKS Żerków 24 września, 16:00
PKS Racot 2-5 Wisła Borek Wielkopolski 25 września, 16:00
GKS Jaraczewo 6-1 Polonia Poznań 25 września, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 4-1 Zawisza Dolsk 24 września, 12:00
Avia Kamionki 7-1 LZS Stare Oborzyska 24 września, 16:00
1920 Mosina 3-0 Clescevia Kleszczewo 25 września, 14:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Lider Swarzędz 3-0 Clescevia Kleszczewo 1 października, 14:00
(wo)
na boisku 2-1
LZS Stare Oborzyska 3-1 1920 Mosina 1 października, 16:00
Polonia Poznań 5-1 TPS Winogrady (Poznań) 2 października, 20:00
Wisła Borek Wielkopolski 0-0 GKS Jaraczewo 2 października, 14:00
GKS Żerków 1-0 PKS Racot 2 października, 11:00
UKS Śrem 5-0 Lotnik-1997 Poznań 2 października, 16:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-1 LZS Cielcza 1 października, 15:00
Avia Kamionki 8-0 Zawisza Dolsk 2 października, 14:00

Kolejka 9 - 8-9 października

LZS Cielcza 0-0 Lider Swarzędz 9 października, 14:00
Lotnik-1997 Poznań 2-4 Pogoń Książ Wielkopolski 8 października, 16:00
PKS Racot 1-0 UKS Śrem 8 października, 16:30
GKS Jaraczewo 3-2 GKS Żerków 9 października, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-1 Wisła Borek Wielkopolski 8 października, 12:00
Avia Kamionki 6-2 Polonia Poznań 8 października, 16:00
1920 Mosina 5-1 Zawisza Dolsk 8 października, 16:00
Clescevia Kleszczewo 3-0 LZS Stare Oborzyska 9 października, 11:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Lider Swarzędz 5-1 LZS Stare Oborzyska 15 października, 12:00
Polonia Poznań 3-0 1920 Mosina 15 października, 14:00
Wisła Borek Wielkopolski 2-4 Avia Kamionki 15 października, 16:00
GKS Żerków 0-3 TPS Winogrady (Poznań) 16 października, 11:00
UKS Śrem 2-0 GKS Jaraczewo 16 października, 15:00
Pogoń Książ Wielkopolski 2-2 PKS Racot 15 października, 15:00
LZS Cielcza 3-0 Lotnik-1997 Poznań 16 października, 14:00
Clescevia Kleszczewo 5-0 Zawisza Dolsk 16 października, 13:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Lotnik-1997 Poznań 3-1 Lider Swarzędz 22 października, 14:00
PKS Racot 3-0 LZS Cielcza 22 października, 15:30
GKS Jaraczewo 2-2 Pogoń Książ Wielkopolski 23 października, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-4 UKS Śrem 22 października, 12:00
Avia Kamionki 3-1 GKS Żerków 22 października, 18:00
1920 Mosina 3-5 Wisła Borek Wielkopolski 22 października, 14:30
Clescevia Kleszczewo 1-2 Polonia Poznań 23 października, 11:00
LZS Stare Oborzyska 0-8 Zawisza Dolsk 22 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Lider Swarzędz 3-0 Zawisza Dolsk 29 października, 13:00
Polonia Poznań 6-1 LZS Stare Oborzyska 29 października, 14:00
Wisła Borek Wielkopolski 1-0 Clescevia Kleszczewo 30 października, 14:00
GKS Żerków 0-4 1920 Mosina 30 października, 11:00
UKS Śrem 2-3 Avia Kamionki 30 października, 14:00
Pogoń Książ Wielkopolski 0-4 TPS Winogrady (Poznań) 29 października, 15:00
LZS Cielcza 5-2 GKS Jaraczewo 30 października, 14:00
Lotnik-1997 Poznań 3-2 PKS Racot 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

PKS Racot 2-1 Lider Swarzędz 5 listopada, 14:00
GKS Jaraczewo 2-0 Lotnik-1997 Poznań 6 listopada, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-1 LZS Cielcza 5 listopada, 12:00
Avia Kamionki 4-1 Pogoń Książ Wielkopolski 5 listopada, 14:00
1920 Mosina 0-1 UKS Śrem 5 listopada, 14:00
Clescevia Kleszczewo 3-2 GKS Żerków 6 listopada, 11:00
LZS Stare Oborzyska 3-2 Wisła Borek Wielkopolski 5 listopada, 13:00
Polonia Poznań 1-2 Zawisza Dolsk 6 listopada, 16:00

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Lider Swarzędz 1-6 Polonia Poznań 12 listopada, 13:00
Wisła Borek Wielkopolski 0-0 Zawisza Dolsk 13 listopada, 11:00
GKS Żerków 4-0 LZS Stare Oborzyska 13 listopada, 11:00
UKS Śrem 0-0 Clescevia Kleszczewo 13 listopada, 14:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-4 1920 Mosina 12 listopada, 14:00
LZS Cielcza 1-6 Avia Kamionki 13 listopada, 14:00
Lotnik-1997 Poznań 5-7 TPS Winogrady (Poznań) 12 listopada, 14:00
PKS Racot 2-0 GKS Jaraczewo 13 listopada, 13:45

Kolejka 15 - 19-20 listopada

GKS Jaraczewo 0-4 Lider Swarzędz 19 listopada, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-2 PKS Racot 19 listopada, 12:00
Avia Kamionki 6-0 Lotnik-1997 Poznań 19 listopada, 13:30
1920 Mosina 1-0 LZS Cielcza 19 listopada, 11:00
Clescevia Kleszczewo 1-1 Pogoń Książ Wielkopolski 19 listopada, 13:30
LZS Stare Oborzyska 2-4 UKS Śrem 19 listopada, 13:00
Polonia Poznań 2-1 Wisła Borek Wielkopolski 27 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (19 listopada, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Żerków 2-1 Zawisza Dolsk 19 listopada, 14:00

Kolejka 16

Lider Swarzędz - Wisła Borek Wielkopolski
Polonia Poznań - GKS Żerków
Zawisza Dolsk - UKS Śrem
LZS Stare Oborzyska - Pogoń Książ Wielkopolski
Clescevia Kleszczewo - LZS Cielcza
1920 Mosina - Lotnik-1997 Poznań
Avia Kamionki - PKS Racot
TPS Winogrady (Poznań) - GKS Jaraczewo

Kolejka 17

LZS Stare Oborzyska - LZS Cielcza
TPS Winogrady (Poznań) - Lider Swarzędz
GKS Jaraczewo - Avia Kamionki
PKS Racot - 1920 Mosina
Lotnik-1997 Poznań - Clescevia Kleszczewo
Pogoń Książ Wielkopolski - Zawisza Dolsk
UKS Śrem - Polonia Poznań
GKS Żerków - Wisła Borek Wielkopolski

Kolejka 18

Lider Swarzędz - GKS Żerków
Wisła Borek Wielkopolski - UKS Śrem
Polonia Poznań - Pogoń Książ Wielkopolski
Zawisza Dolsk - LZS Cielcza
LZS Stare Oborzyska - Lotnik-1997 Poznań
Clescevia Kleszczewo - PKS Racot
1920 Mosina - GKS Jaraczewo
Avia Kamionki - TPS Winogrady (Poznań)

Kolejka 19

Avia Kamionki - Lider Swarzędz
TPS Winogrady (Poznań) - 1920 Mosina
GKS Jaraczewo - Clescevia Kleszczewo
PKS Racot - LZS Stare Oborzyska
Lotnik-1997 Poznań - Zawisza Dolsk
LZS Cielcza - Polonia Poznań
Pogoń Książ Wielkopolski - Wisła Borek Wielkopolski
UKS Śrem - GKS Żerków

Kolejka 20

Lider Swarzędz - UKS Śrem
GKS Żerków - Pogoń Książ Wielkopolski
Wisła Borek Wielkopolski - LZS Cielcza
Polonia Poznań - Lotnik-1997 Poznań
Zawisza Dolsk - PKS Racot
LZS Stare Oborzyska - GKS Jaraczewo
Clescevia Kleszczewo - TPS Winogrady (Poznań)
1920 Mosina - Avia Kamionki

Kolejka 21

Zawisza Dolsk - GKS Jaraczewo
1920 Mosina - Lider Swarzędz
Avia Kamionki - Clescevia Kleszczewo
TPS Winogrady (Poznań) - LZS Stare Oborzyska
PKS Racot - Polonia Poznań
Lotnik-1997 Poznań - Wisła Borek Wielkopolski
LZS Cielcza - GKS Żerków
Pogoń Książ Wielkopolski - UKS Śrem

Kolejka 22

Lider Swarzędz - Pogoń Książ Wielkopolski
UKS Śrem - LZS Cielcza
GKS Żerków - Lotnik-1997 Poznań
Wisła Borek Wielkopolski - PKS Racot
Polonia Poznań - GKS Jaraczewo
Zawisza Dolsk - TPS Winogrady (Poznań)
LZS Stare Oborzyska - Avia Kamionki
Clescevia Kleszczewo - 1920 Mosina

Kolejka 23

Zawisza Dolsk - Avia Kamionki
Clescevia Kleszczewo - Lider Swarzędz
1920 Mosina - LZS Stare Oborzyska
TPS Winogrady (Poznań) - Polonia Poznań
GKS Jaraczewo - Wisła Borek Wielkopolski
PKS Racot - GKS Żerków
Lotnik-1997 Poznań - UKS Śrem
LZS Cielcza - Pogoń Książ Wielkopolski

Kolejka 24

Lider Swarzędz - LZS Cielcza
Pogoń Książ Wielkopolski - Lotnik-1997 Poznań
UKS Śrem - PKS Racot
GKS Żerków - GKS Jaraczewo
Wisła Borek Wielkopolski - TPS Winogrady (Poznań)
Polonia Poznań - Avia Kamionki
Zawisza Dolsk - 1920 Mosina
LZS Stare Oborzyska - Clescevia Kleszczewo

Kolejka 25

Zawisza Dolsk - Clescevia Kleszczewo
LZS Stare Oborzyska - Lider Swarzędz
1920 Mosina - Polonia Poznań
Avia Kamionki - Wisła Borek Wielkopolski
TPS Winogrady (Poznań) - GKS Żerków
GKS Jaraczewo - UKS Śrem
PKS Racot - Pogoń Książ Wielkopolski
Lotnik-1997 Poznań - LZS Cielcza

Kolejka 26

Lider Swarzędz - Lotnik-1997 Poznań
LZS Cielcza - PKS Racot
Pogoń Książ Wielkopolski - GKS Jaraczewo
UKS Śrem - TPS Winogrady (Poznań)
GKS Żerków - Avia Kamionki
Wisła Borek Wielkopolski - 1920 Mosina
Polonia Poznań - Clescevia Kleszczewo
Zawisza Dolsk - LZS Stare Oborzyska

Kolejka 27

Zawisza Dolsk - Lider Swarzędz
LZS Stare Oborzyska - Polonia Poznań
Clescevia Kleszczewo - Wisła Borek Wielkopolski
1920 Mosina - GKS Żerków
Avia Kamionki - UKS Śrem
TPS Winogrady (Poznań) - Pogoń Książ Wielkopolski
GKS Jaraczewo - LZS Cielcza
PKS Racot - Lotnik-1997 Poznań

Kolejka 28

Zawisza Dolsk - Polonia Poznań
Lider Swarzędz - PKS Racot
Lotnik-1997 Poznań - GKS Jaraczewo
LZS Cielcza - TPS Winogrady (Poznań)
Pogoń Książ Wielkopolski - Avia Kamionki
UKS Śrem - 1920 Mosina
GKS Żerków - Clescevia Kleszczewo
Wisła Borek Wielkopolski - LZS Stare Oborzyska

Kolejka 29

Polonia Poznań - Lider Swarzędz
Zawisza Dolsk - Wisła Borek Wielkopolski
LZS Stare Oborzyska - GKS Żerków
Clescevia Kleszczewo - UKS Śrem
1920 Mosina - Pogoń Książ Wielkopolski
Avia Kamionki - LZS Cielcza
TPS Winogrady (Poznań) - Lotnik-1997 Poznań
GKS Jaraczewo - PKS Racot

Kolejka 30

Zawisza Dolsk - GKS Żerków
Lider Swarzędz - GKS Jaraczewo
PKS Racot - TPS Winogrady (Poznań)
Lotnik-1997 Poznań - Avia Kamionki
LZS Cielcza - 1920 Mosina
Pogoń Książ Wielkopolski - Clescevia Kleszczewo
UKS Śrem - LZS Stare Oborzyska
Wisła Borek Wielkopolski - Polonia Poznań

V liga Red Box 2022/2023 (wielkopolska I)
V liga Red Box 2022/2023 (wielkopolska II)
V liga Red Box 2022/2023 (wielkopolska III)

Klasa okręgowa Red Box 2022/2023 (wielkopolska I)
Klasa okręgowa Red Box 2022/2023 (wielkopolska II)
Klasa okręgowa Red Box 2022/2023 (wielkopolska III)
Klasa okręgowa Red Box 2022/2023 (wielkopolska V)
Klasa okręgowa Red Box 2022/2023 (wielkopolska VI)

Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska I)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska II)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska III)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska IV)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska IX)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska V)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska VI)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska VII)
Klasa A Proton 2022/2023 (wielkopolska VIII)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas