Advertisement


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2022/2023, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań

I runda - 13-14 sierpnia
(Losowanie - 28 lipca 2022 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)
WPIP Mardom Poznań - wolny los

Orły Pniewy 10-1 Orkan Objezierze 15 sierpnia, 17:00
Daniel Hajdukiewicz 20, 41, 58, Mikołaj Andrzejak 28, Kacper Wesoły 31, 37, 48, Maciej Michalak 75, Bartosz Szwedt 78, Mikołaj Balcerek 85 - Krystian Wiśniewski 46
OSiR Lwówek 4-0 Rzemieślnik Kwilcz 13 sierpnia, 15:50
Dawid Świtała 25, 51, Błażej Nowak 62, Kacper Golec 88
Wiara Lecha II Golęczewo 6-1 Matrot Kąsinowo 12 sierpnia, 18:30
Anton Kucenko 22, 29, 60, Piotr Wagner 25, 32, Mikołaj Lipiński 89 - Kamil Kainduła 44
Old Boys Sady/Pluton Przeźmierowo 2-4 Suchary Suchy Las 13 sierpnia, 16:00
Patryk Gromada 30, Patryk Burkiciak 58 - William Peyriere 20, Noah Tiilikainen 25, 78, Mikołaj Gostyński 84
SPN Szamotuły 4-1 Warta Wartosław 13 sierpnia, 11:00
Nikodem Kupka 25, 35, 40, Franciszek Matuszak 70 - Marcin Antoszewski 20
Grom Binino 2-1 Płomień Chrzypsko Wielkie 13 sierpnia, 11:00
Patryk Brandyk 72, Dominik Szukała 88 - Jan Obrocki 26
Lech Poznań (oldboje) 8-2 Pelikan Niechanowo (oldboje) 16 sierpnia, 18:00
Unia II Swarzędz 3-3 Antares Zalasewo 13 sierpnia, 18:30
k. 3-5
Mateusz Bogusławski 2, Jakub Łukaszewski 19, Bartosz Nowacki 30 - Andrij Nazarewycz 57, Artem Kolisnyk 64, Damian Tomalak 70
Wełnianka Kiszkowo 1-5 1922 Lechia II Kostrzyn 13 sierpnia, 12:00
Daniel Wojnowski 37 - Rafał Wiąz 14, Dominik Kotliński 23, Daniel Grześkowiak 87, Mariusz Nejman 88, 90
Pelikan Niechanowo 1-5 Karamba Gruszczyn 13 sierpnia, 10:00
Julian Małek 8 (s) - Józef Wajdzik 29, Taras Krawczuk 31, Wołodymyr Chałabarczuk 44, Jakub Dulko 50 (s), Aleksander Darmosz 84
Tornado Tarnowo 0-5 Wełna Rogoźno 14 sierpnia, 11:00
Patryk Złoch 32, 57, 57, Mikołaj Rączkowiak 55, Michał Sierszuła 86
Meblorz II Swarzędz 2-3 Błękitni Owińska 12 sierpnia, 18:00
Patryk Kucharski 53, 85 - Bartosz Borowiec 5, Jakub Piksa 32, Michał Hoffmann 62 (s)
Amicus Mórka 1-10 SKS 13 Poznań 15 sierpnia, 13:00
Maciej Nawrot 58 - Patryk Pech 3, 37, 45, 65, 85, Kasjan Michalak 14, Mateusz Smolarkiewicz 48, 77, Tobiasz Gniewowski 78, Kuba Zielonko 88
Koziołek Poznań 0-1 Kotwica II Kórnik 13 sierpnia, 16:00
Krzysztof Piotrowski 13
Las Puszczykowo 0-1 KSGB Manieczki 13 sierpnia, 11:00
Kacper Poźniak 90
Poznań FC 1-1 Przemysław II Poznań 17 sierpnia, 18:30
k. 1-4
Mikołaj Domański 8 - Dawid Kubiak 29
KS Śrem 2-1 Phytopharm Klęka 13 sierpnia, 17:00
nieznany 2, 47 - Jakub Rejent 28
w Klęce; KS Śrem gospodarzem
Korona Zakrzewo 3-7 TPS II Winogrady (Poznań) 14 sierpnia, 18:00
Mikołaj Przybył 18, 89, Krzysztof Skowronek 31 - Jakub Napierała 16, 54, 72, Mateusz Steltman 50, 84, Adam Gilewicz 78, Piotr Bocianowski 80
AP Reissa II Poznań 5-1 Luboński KS 15 sierpnia, 18:00
Mateusz Kolczyński 23, Dominik Bednarski 30, Piotr Ochmański 43, Adrian Czechowski 60 (s), Filip Kostrzewa 88 - Bartosz Palmowski 50
Odlew Poznań 1-1 Orły Plewiska 14 sierpnia, 10:00
k. 6-7
Oskar Pasternak 69 - Mateusz Jankowski 90
Kolegium Sędziów Poznań 2-2 Spójnia Strykowo 18 sierpnia, 19:00
k. 3-5
w Strykowie; Kolegium Sędziów gospodarzem
Jastrząb Rudniki 0-3 Okoń Sapowice
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Victoria Wysogotowo 4-2 Sam Jastrzębsko Stare 13 sierpnia, 16:00
Piotr Sarna 34, Marek Brzostowicz 40, Piotr Aleksiejew 74, 86 - Tomasz Kowalski 38, Michał Feliński 58

II runda - 20-21 sierpnia
(Losowanie - 28 lipca 2022 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)

OSiR Lwówek 2-3 Orły Pniewy 21 sierpnia, 17:00
Oktawian Gwizdał 4, Nikolas Radecki 38 - Bartosz Chlebanowski 62, Kacper Wesoły 90, Daniel Hajdukiewicz 90
Wiara Lecha II Golęczewo 4-1 Suchary Suchy Las 19 sierpnia, 18:15
Anton Kucenko 22, 28, 31, Piotr Jabłecki 90 - Maciej Iłowiecki 45
SPN Szamotuły 5-0 Grom Binino 23 sierpnia, 18:00
Maciej Łukaszyk 18, Szymon Czerwiński 33, Nikodem Kupka 36, Jakub Lepa 67, Jakub Stachowiak 80
Lech Poznań (oldboje) 2-8 Antares Zalasewo 22 sierpnia, 18:00
Karamba Gruszczyn 1-5 1922 Lechia II Kostrzyn 21 sierpnia, 14:00
Taras Krawczuk 33 - Rafał Wiąz 49, 55, Tomasz Sitek 52, Andrij Hłek 85, Mariusz Nejman 87
Wełna Rogoźno 2-0 Błękitni Owińska 21 sierpnia, 16:00
Patryk Złoch 31, Jakub Bartol 74
WPIP Mardom Poznań 0-6 SKS 13 Poznań 21 sierpnia, 18:00
Kotwica II Kórnik 0-5 KSGB Manieczki 21 sierpnia, 11:00
Kacper Poźniak 15, Aleksander Kaptur 28, Mateusz Michałowski 35, Mikołaj Berger 57, Bartosz Bręgiel 68
KS Śrem 1-0 Przemysław II Poznań 23 sierpnia, 19:00
TPS II Winogrady (Poznań) 3-5 AP Reissa II Poznań 24 sierpnia, 16:00
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 13:00) odwołany
Orły Plewiska 2-4 Spójnia Strykowo 21 sierpnia, 14:30
Mateusz Jankowski 60, Kamil Perz 90 - Radosław Łuczak 8, Bartłomiej Urbaniak 15, 40, Piotr Kaczmarek 87
Victoria Wysogotowo 5-1 Okoń Sapowice 20 sierpnia, 16:00
Franciszek Pietras 19, Piotr Sarna 53, 89, 90, Piotr Aleksiejew 64 - Krystian Tyklewicz 56

1/32 finału - 31 sierpnia
KSGB Manieczki, Lider Swarzędz, LZS Otorowo, Obra Zbąszyń - wolny los

Spójnia Strykowo 1-6 Sparta Szamotuły 31 sierpnia, 18:00
Bartłomiej Urbaniak 80 - Denis Maćkowiak 42, 45, Sławomir Łuczek 47, 48, 49, Szymon Świderski 83
Orły Pniewy 0-3 Kłos Gałowo 31 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-0
Szturm Junikowo (Poznań) 3-1 Korona Bukowiec 31 sierpnia, 17:30
Mariusz Dotka 70, 73, Szymon Zgarda 90 - Wojciech Nowaczyk 67
Huragan Michorzewo 2-1 AP Reissa Poznań 31 sierpnia, 17:30
Łukasz Piszczygłowa 20, Mikołaj Haładuda 61 - Szymon Kłosiński 88
Orkan Konarzewo 3-0 Błękitni Wronki
(wo)
nie odbył się
Victoria Wysogotowo 3-4 Orzeł Granowo 31 sierpnia, 20:30
Jędrzej Szymański 11, Piotr Aleksiejew 70, Marek Brzostowicz 90 - Arkadiusz Białkowski 19, 53, 62, Paweł Rozumek 84
Wiara Lecha II Golęczewo 3-11 Patria Buk 31 sierpnia, 17:30
Adrian Świątek 18, Anton Kucenko 33, Patryk Olaszczyk 47 - Mikołaj Daszkiewicz 2, 13, 22, 44, Paweł Grabia 6, 46, Miron Walczak 40, 51, Jakub Zimny 76, 86, Łukasz Starosta 88
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-0 Płomień Przyprostynia 30 sierpnia, 18:00
Bartosz Kossowski 45, Ołeksandr Łobasiuk 82, Oskar Palma 90
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 2-3 Wiara Lecha Poznań 30 sierpnia, 17:30
Krzysztof Tyklewicz 90, Piotr Jaraszkiewicz 90 - Marcin Daniel 22, Gaweł Perz 57, Michał Niedźwiedzki 84
Sokół Pniewy 0-3 GKS Dopiewo 7 września, 17:45
Hubert Babicz 32, Szymon Kaczmarek 60, Marcin Stoiński 90
AP Reissa II Poznań 5-2 Polonia Nowy Tomyśl 31 sierpnia, 17:30
Zach Cox 3, Hubert Badowski 56, 66, Mateusz Kolczyński 69, Piotr Ochmański 74 - Jędrzej Beyer 32, Dawid Dziamski 49
SPN Szamotuły 2-1 1920 Mosina 6 września, 17:30
Wiktor Kierzek 30, Miłosz Zawartowicz 40 - Aleksander Serek 10
TPS Winogrady (Poznań) 3-1 Sparta Oborniki 31 sierpnia, 18:00
Kacper Stefaniak 3, Krzysztof Ratajczak 38, Adrian Machula 90 - Przemysław Szymczak 17
NKS Niepruszewo 4-2 Wielkopolska Komorniki 31 sierpnia, 18:30
Patryk Jędroszyk 15, Dominik Kubiak 53, Szymon Nowacki 59, Krystian Olekszy 69 - Marcin Grabarz 67, Jakub Ignasiak 74
Lotnik-1997 Poznań 0-4 Kłos Zaniemyśl 31 sierpnia, 17:30
Mateusz Pankowski 22, 45, Patryk Michałowski 35, Jakub Głowacki 68
Stella Luboń 3-0 Vitcovia Witkowo 31 sierpnia, 17:30
(wo)
goście nie dojechali
Zjednoczeni Trzemeszno 6-1 Canarinhos Skórzewo 31 sierpnia, 17:30
Mateusz Brauza 3, Kamil Wysocki 12, 59, Mikołaj Danielewicz 22, 31, Andrzej Stefański 53 - Filip Juszczyk 45
Zawisza Dolsk 0-6 Warta Śrem 31 sierpnia, 18:00
Patryk Słomczyński 23, 85, 90, Patryk Muras 44, Marcin Popiół 63, Orest Słobodian 70
Polonia Poznań 1-6 1922 Lechia Kostrzyn 31 sierpnia, 17:30
Dominik Piosik 57 - Krzysztof Sobczak 15, 41, 56, Dawid Akuszewski 17, 53, Filip Kwiatkowski 43
Pogoń Książ Wielkopolski 0-2 Piast Kobylnica 31 sierpnia, 17:30
Jakub Mikołajczyk 72, Mikołaj Krzyżanowski 80
Wełna Rogoźno 1-2 Przemysław Poznań 31 sierpnia, 17:45
Jakub Bartol 42 - Denys Borysow 32, Alex Byttner 64
Avia Kamionki 7-4 Meblorz Swarzędz 31 sierpnia, 17:45
Michał Staszak 40, 66, 88, Maciej Reszela 59, Krzysztof Kołodziej 69, Szymon Ślosarz 85, 87 - Miłosz Michalski 36, Jan Głuchowski 44, Kacper Vogel 57, Patryk Niemczyk 89
Antares Zalasewo 4-1 Rożnovia Rożnowo 6 września, 20:00
Jakub Zapatka 12, Damian Wojtkowiak 37, Andrij Nazarewycz 42, Łukasz Białach 90 - Emmanuel Ayerume 3
Złoci Złotkowo 1-4 Concordia Murowana Goślina 31 sierpnia, 17:30
Wojciech Grad 82 - Władysław Szweć 62, 90, Mateusz Styczyński 87, Kamil Gębczyński 90
SKS 13 Poznań 7-3 Lechita Kłecko 30 sierpnia, 18:00
Maksymilian Barczak 32, Mikolaj Falbierski 33, Patryk Pech 51, 90, Mateusz Smolarkiewicz 63, 72, Aleks Bondyra 85 - Bartosz Wiśniewski 17, Kacper Bodzieszyk 45, Kacper Serwatka 80
KS Śrem 0-4 UKS Śrem 1 września, 17:00
1922 Lechia II Kostrzyn 0-3 Czarni Czerniejewo 31 sierpnia, 17:30
Damian Jarzembowski 4, 30, Partyk Malinger 78
Clescevia Kleszczewo 0-2 Polonia II Środa Wielkopolska 6 września, 17:30
Kacper Cyka 5, Oskar Janoś 85

1/16 finału - 14 września

LZS Otorowo 6-1 Sparta Szamotuły 14 września, 17:15
Krzysztof Galas 17 (k), Jan Żybura 45, Jakub Paździerski 49, Rafał Krówczyński 56, 75, Jakub Pawlak 71 - Denis Maćkowiak 50
Kłos Gałowo 0-3 Szturm Junikowo (Poznań) 14 września, 17:15
Maciej Tatarski 67, Adam Drgas 86, Paweł Mokrzycki 88
Huragan Michorzewo 2-2 Orkan Konarzewo 14 września, 17:15
k. 3-4
Mikołaj Haładuda 15, Patryk Łuczak 36 - Tomasz Paprzycki 35, Kamil Przytuła 76
Orzeł Granowo 3-2 Patria Buk 13 września, 17:15
Norbert Badura 37, Hubert Tomczak 53, Arkadiusz Białkowski 90 - Jakub Zimny 16, Szymon Szymczak 87
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Wiara Lecha Poznań 14 września, 17:15
Jakub Mania 55
AP Reissa II Poznań 3-0 GKS Dopiewo 14 września, 15:30
Zach Cox 37, Bartosz Szczepankiewicz 82 (k), Bartosz Szymkowiak 90
SPN Szamotuły 1-2 TPS Winogrady (Poznań) 13 września, 17:15
Błażej Hirszfeld 70 (k) - Krzysztof Ratajczak 42 (k), Mikołaj Muszyński 87
NKS Niepruszewo 3-1 Obra Zbąszyń 13 września, 18:00
Krystian Olekszy 50, 56, Maksymilian Kłosek 72 - Oskar Wyrwa 40
Lider Swarzędz 2-2 Kłos Zaniemyśl 14 września, 17:00
k. 5-3
Bartosz Marzec 40, Piotr Ciesielski 57 (k) - Adam Sobucki 18, Jakub Głowacki 34
Stella Luboń 0-2 Zjednoczeni Trzemeszno 14 września, 17:00
Sebastian Ferenc 49, Andrzej Stefański 90
Warta Śrem 2-2 1922 Lechia Kostrzyn 14 września, 17:15
k. 6-5
Dawid Forszpaniak 26, Patryk Słomczyński 69 - Dawid Akuszewski 17, 88 (k)
Piast Kobylnica 0-1 Przemysław Poznań 14 września, 17:15
Piotr Stępniak 13
Antares Zalasewo 1-7 Avia Kamionki 21 września, 20:00
Andrij Nazarewycz 20 - Mikołaj Ratajczak 34, Dominik Andrzejewski 42, 43, Michał Gadomski 70, Patryk Cieśla 75, Szymon Ślosarz 87, Andrzej Rembalski 90 (k)
SKS 13 Poznań 5-2 Concordia Murowana Goślina 14 września, 17:15
Aleks Bondyra 13, Patryk Pech 39, Mateusz Smolarkiewicz 71, Mikołaj Falbierski 80, 86 - Dawid Chąpiński 42, Mateusz Styczyński 53
UKS Śrem 2-0 Czarni Czerniejewo 13 września, 17:00
Konrad Kistowski 29, 70
KSGB Manieczki 1-5 Polonia II Środa Wielkopolska 14 września, 17:15
Arkadiusz Lewandowicz 82 - Kacper Cyka 13, 90 (k), Oskar Janoś 35, Sławomir Budnik 63, Mateusz Rosiak 64

1/8 finału - 28 września

SKS 13 Poznań 3-6 Warta Śrem 27 września, 18:00
Mateusz Smolarkiewicz 34, Mikolaj Falbierski 80, Aleks Bondyra 89 - Kamil Szymandera 10, 58, Dominik Woroch 28, Marcin Popiół 76, Dawid Forszpaniak 77, Jakub Kozłowski 90
AP Reissa II Poznań 1-2 Szturm Junikowo (Poznań) 28 września, 15:30
Błażej Konecki 2 - Mariusz Dotka 38, 90
TPS Winogrady (Poznań) 4-2 Orkan Konarzewo 28 września, 16:30
Mateusz Steltman 5, Patryk Ostrowski 30, Mikołaj Muszyński 39, Maciej Wieczorek 72 - Bartłomiej Kubicki 10, Mateusz Leśny 36
NKS Niepruszewo 0-2 Przemysław Poznań 28 września, 17:30
Alex Kapłon 15, Kamil Czajka 80
Orzeł Granowo 1-1 Zjednoczeni Trzemeszno 28 września, 16:30
k. 3-5
Arkadiusz Białkowski 35 - Andrzej Stefański 42
LZS Otorowo 4-7 Lider Swarzędz 28 września, 16:30
Jakub Szała 17, Rafał Krówczyński 55, Krzysztof Galas 62 (k), 88 - Mikołaj Wnuk 12, 35, Wiktor Pogorzelec 56, 85, Mateusz Korcz 58, 64, Szymon Kaczmarek 90
UKS Śrem 1-4 Avia Kamionki 29 września, 16:30
Andrij Mychajło 80 - Krzysztof Kołodziej 36, Mateusz Gajewski 61, Michał Staszak 67, 72
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-1 Polonia II Środa Wielkopolska 28 września, 16:30
Ołeksandr Łobasiuk 83, Damian Królik 90 - Marcin Kaczmarek 82

1/4 finału - 12 października

Szturm Junikowo (Poznań) 4-1 Warta Śrem 12 października, 19:00
Mateusz Duchowski 37, Maciej Kraśnicki 52, Krzysztof Biegański 66, Patryk Brommer 88 - Władisław Dybin 29
TPS Winogrady (Poznań) 1-3 Przemysław Poznań 11 października, 16:00
Krzysztof Ratajczak 68 (k) - Jacek Grządzielewski 13, Nikita Sielawa 24, Karol Smoliński 76
Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 Lider Swarzędz 12 października, 16:00
Bartosz Sobański 31
Avia Kamionki 3-2 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 12 października, 16:00
Mateusz Gajewski 8, Kasper Stróżyk 49, Krzysztof Kołodziej 54 (k) - Wiktor Blinkiewicz 14, Damian Królik 71

1/2 finału - 26 października

Szturm Junikowo (Poznań) 7-0 Przemysław Poznań 25 października, 18:00
(wo)
na boisku 7-2
Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 Avia Kamionki 26 października, 15:30
Mikołaj Danielewicz 12

Finał - 11 listopada

Zjednoczeni Trzemeszno 1-3 Szturm Junikowo (Poznań) 11 listopada, 11:00
Sebastian Ferenc 4 - Krzysztof Biegański 14, 75, Mariusz Dotka 79
w Trzemesznie

Puchar Polski 2022/2023 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2022/2023 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2022/2023 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2022/2023 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2022/2023 (Wielkopolski ZPN - Piła)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas