[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Poznań (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Pniewy 26 65 21 2 3 99-26 12 0 1 53-12 9 2 2 46-14
2.  Świt Piotrowo 26 59 19 2 5 54-18 12 1 0 37-7 7 1 5 17-11
3.  Obra Zbąszyń 26 49 15 4 7 45-29 6 3 4 21-14 9 1 3 24-15
4.  Płomień Przyprostynia 26 48 15 3 8 76-46 8 1 4 40-17 7 2 4 36-29
5.  Sokół Rakoniewice 26 46 14 4 8 62-43 7 2 4 33-20 7 2 4 29-23
6.  Sparta Szamotuły 26 41 13 2 11 61-46 8 1 4 33-15 5 1 7 28-31
7.  Błękitni Wronki 26 39 12 3 11 69-32 7 1 5 41-16 5 2 6 28-16
8.  Mawit Lwówek 26 34 9 7 10 63-62 5 4 4 30-27 4 3 6 33-35
9.  Warta Sieraków 26 32 9 5 12 44-49 5 1 7 25-27 4 4 5 19-22
10.  Sokół Duszniki 26 31 9 4 13 41-44 4 2 7 25-22 5 2 6 16-22
11.  Spójnia Strykowo 26 30 9 3 14 29-53 6 1 6 20-24 3 2 8 9-29
12.  Patria Buk 26 27 8 3 15 28-66 5 3 5 16-24 3 0 10 12-42
13.  Huragan Łomnica 26 14 4 2 20 20-86 3 2 8 11-38 1 0 12 9-48
14.  NKS Niepruszewo 26 7 1 4 21 20-111 1 2 10 13-50 0 2 11 7-61

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sokół Pniewy    2-0 3-0 1-2 4-0 7-2 1-0 5-2 5-2 2-1 4-1 3-0 8-0 8-2 
 2 Świt Piotrowo1-0     3-1 3-0 3-1 3-0* 2-0 2-2 2-1 2-0 5-1 6-1 1-0 4-0 
 3 Obra Zbąszyń0-3 3-0     2-2 3-0 0-0 0-1 4-2 1-1 0-1 0-1 3-1 4-2 1-0 
 4 Płomień Przyprostynia2-3 1-2 0-1     3-2 3-0 1-1 4-2 4-1 3-4 3-0 6-1 2-0 8-0 
 5 Sokół Rakoniewice1-5 1-0 2-3 2-2     1-3 4-3 1-1 1-0 4-0 3-0 1-2 3-0 9-1 
 6 Sparta Szamotuły2-0 1-0 1-2 4-2 2-3     0-2 4-3 2-3 0-0 2-0 5-0 5-0 5-0 
 7 Błękitni Wronki0-3 0-1 0-2 5-2 0-3* 1-4     6-1 0-0 5-0 5-0 6-0 5-0 8-0 
 8 Mawit Lwówek0-2 0-2 0-0 4-3 0-3* 4-3 2-2     1-1 3-6 3-1 4-1 7-1 2-2 
 9 Warta Sieraków1-3 0-3 0-3 2-4 4-6 5-2 1-0 1-1     0-1 1-2 4-0 3-2 3-0* 
 10 Sokół Duszniki1-3 0-2 0-2 2-3 1-1 1-4 2-1 4-1 1-1     0-1 1-2 5-0 7-1 
 11 Spójnia Strykowo2-2 2-1 2-3 0-1 1-3 2-1 1-6 1-3 2-1 0-2     1-0 4-1 2-0 
 12 Patria Buk2-2 0-3 0-2 2-8 1-1 2-0 1-0 3-5 1-2 1-0 1-0     1-0 1-1 
 13 Huragan Łomnica1-11 1-1 0-3 1-4 0-2 0-4 0-4 0-6 1-2 1-0 1-1 2-0     3-0* 
 14 NKS Niepruszewo1-9 0-2 4-2 1-3 1-4 2-5 1-8 0-4 1-4 1-1 1-1 0-4 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Płomień Przyprostynia 1-1 Błękitni Wronki 21 sierpnia, 16:00
Huragan Łomnica 3-0 NKS Niepruszewo 21 sierpnia, 11:00
(wo)
w Zbąszyniu / na boisku 0-2
Spójnia Strykowo 1-0 Patria Buk 20 sierpnia, 18:00
Sparta Szamotuły 2-3 Warta Sieraków 20 sierpnia, 17:00
Sokół Pniewy 3-0 Obra Zbąszyń 20 sierpnia, 17:00
Sokół Duszniki 0-2 Świt Piotrowo 21 sierpnia, 15:00
Mawit Lwówek 0-3 Sokół Rakoniewice 21 sierpnia, 18:00
(wo)
na boisku 2-0

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Błękitni Wronki 0-1 Świt Piotrowo 27 sierpnia, 17:00
w Popowie
Obra Zbąszyń 0-1 Sokół Duszniki 27 sierpnia, 17:00
Warta Sieraków 4-6 Sokół Rakoniewice 28 sierpnia, 16:00
Patria Buk 2-0 Sparta Szamotuły 27 sierpnia, 17:00
NKS Niepruszewo 1-1 Spójnia Strykowo 27 sierpnia, 17:00
Sokół Pniewy 5-2 Mawit Lwówek 27 sierpnia, 17:00
Huragan Łomnica 1-4 Płomień Przyprostynia 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Huragan Łomnica 0-4 Błękitni Wronki 4 września, 11:00
w Zbąszyniu
Spójnia Strykowo 0-1 Płomień Przyprostynia 3 września, 17:00
Sparta Szamotuły 5-0 NKS Niepruszewo 3 września, 17:00
Sokół Rakoniewice 1-2 Patria Buk 3 września, 16:00
Sokół Pniewy 5-2 Warta Sieraków 3 września, 17:00
Świt Piotrowo 3-1 Obra Zbąszyń 4 września, 16:00
Mawit Lwówek 3-6 Sokół Duszniki 3 września, 16:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Warta Sieraków 0-1 Sokół Duszniki 11 września, 16:00
Patria Buk 2-2 Sokół Pniewy 10 września, 16:00
NKS Niepruszewo 1-4 Sokół Rakoniewice 10 września, 16:00
Płomień Przyprostynia 3-0 Sparta Szamotuły 11 września, 16:00
Huragan Łomnica 1-1 Spójnia Strykowo 11 września, 11:00
w Zbąszyniu
Obra Zbąszyń 0-1 Błękitni Wronki 10 września, 16:00
Świt Piotrowo 2-2 Mawit Lwówek 11 września, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Spójnia Strykowo 1-6 Błękitni Wronki 17 września, 17:00
Sparta Szamotuły 5-0 Huragan Łomnica 17 września, 16:00
Sokół Rakoniewice 2-2 Płomień Przyprostynia 17 września, 16:00
Sokół Pniewy 8-2 NKS Niepruszewo 17 września, 16:00
Sokół Duszniki 1-2 Patria Buk 18 września, 15:00
Świt Piotrowo 2-1 Warta Sieraków 18 września, 16:00
Mawit Lwówek 0-0 Obra Zbąszyń 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Błękitni Wronki 6-1 Mawit Lwówek 24 września, 16:00
w Popowie
Warta Sieraków 0-3 Obra Zbąszyń 25 września, 16:00
Patria Buk 0-3 Świt Piotrowo 24 września, 16:00
NKS Niepruszewo 1-1 Sokół Duszniki 24 września, 16:00
Płomień Przyprostynia 2-3 Sokół Pniewy 25 września, 16:00
Huragan Łomnica 0-2 Sokół Rakoniewice 25 września, 11:00
w Zbąszyniu
Spójnia Strykowo 2-1 Sparta Szamotuły 24 września, 17:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Sparta Szamotuły 0-2 Błękitni Wronki 1 października, 16:00
Sokół Rakoniewice 3-0 Spójnia Strykowo 1 października, 16:00
Sokół Pniewy 8-0 Huragan Łomnica 1 października, 16:00
Sokół Duszniki 2-3 Płomień Przyprostynia 2 października, 15:00
Świt Piotrowo 4-0 NKS Niepruszewo 2 października, 16:00
Obra Zbąszyń 3-1 Patria Buk 1 października, 16:00
Mawit Lwówek 1-1 Warta Sieraków 1 października, 16:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Błękitni Wronki 0-0 Warta Sieraków 8 października, 16:00
Patria Buk 3-5 Mawit Lwówek 8 października, 16:00
NKS Niepruszewo 4-2 Obra Zbąszyń 8 października, 16:00
Płomień Przyprostynia 1-2 Świt Piotrowo 9 października, 16:00
Huragan Łomnica 1-0 Sokół Duszniki 9 października, 11:00
Spójnia Strykowo 2-2 Sokół Pniewy 8 października, 16:00
Sparta Szamotuły 2-3 Sokół Rakoniewice 8 października, 16:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Sokół Rakoniewice 4-3 Błękitni Wronki 15 października, 15:00
Sokół Pniewy 7-2 Sparta Szamotuły 15 października, 15:00
Sokół Duszniki 0-1 Spójnia Strykowo 16 października, 15:00
Świt Piotrowo 1-0 Huragan Łomnica 16 października, 15:00
Obra Zbąszyń 2-2 Płomień Przyprostynia 15 października, 15:00
Mawit Lwówek 2-2 NKS Niepruszewo 15 października, 15:00
Warta Sieraków 4-0 Patria Buk 16 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Błękitni Wronki 6-0 Patria Buk 22 października, 15:00
NKS Niepruszewo 1-4 Warta Sieraków 22 października, 15:00
Płomień Przyprostynia 4-2 Mawit Lwówek 23 października, 15:00
Huragan Łomnica 0-3 Obra Zbąszyń 23 października, 11:00
w Zbąszyniu
Spójnia Strykowo 2-1 Świt Piotrowo 23 października, 15:00
Sparta Szamotuły 0-0 Sokół Duszniki 22 października, 15:00
Sokół Rakoniewice 1-5 Sokół Pniewy 22 października, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Sokół Pniewy 1-0 Błękitni Wronki 29 października, 15:00
Sokół Duszniki 1-1 Sokół Rakoniewice 30 października, 14:00
Świt Piotrowo 3-0 Sparta Szamotuły 30 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Obra Zbąszyń 0-1 Spójnia Strykowo 29 października, 15:00
Mawit Lwówek 7-1 Huragan Łomnica 29 października, 15:00
Warta Sieraków 2-4 Płomień Przyprostynia 30 października, 14:00
Patria Buk 1-1 NKS Niepruszewo 29 października, 15:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Błękitni Wronki 8-0 NKS Niepruszewo 5 listopada, 14:00
Płomień Przyprostynia 6-1 Patria Buk 6 listopada, 14:00
Huragan Łomnica 1-2 Warta Sieraków 6 listopada, 11:00
Spójnia Strykowo 1-3 Mawit Lwówek 6 listopada, 14:30
Sparta Szamotuły 1-2 Obra Zbąszyń 5 listopada, 14:00
Sokół Rakoniewice 1-0 Świt Piotrowo 5 listopada, 14:00
Sokół Pniewy 2-1 Sokół Duszniki 5 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Sokół Duszniki 2-1 Błękitni Wronki 11 listopada, 13:00
Świt Piotrowo 1-0 Sokół Pniewy 11 listopada, 13:00
Obra Zbąszyń 3-0 Sokół Rakoniewice 11 listopada, 13:00
Mawit Lwówek 4-3 Sparta Szamotuły 31 sierpnia, 17:00
Warta Sieraków 1-2 Spójnia Strykowo 11 listopada, 13:00
Patria Buk 1-0 Huragan Łomnica 11 listopada, 13:00
NKS Niepruszewo 1-3 Płomień Przyprostynia 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

Sokół Rakoniewice 1-1 Mawit Lwówek 24 marca, 15:00
Błękitni Wronki 5-2 Płomień Przyprostynia 24 marca, 15:00
NKS Niepruszewo 0-3 Huragan Łomnica 24 marca, 15:00
(wo)
przerwany w 44. minucie przy stanie 0-1 z powodu uderzenia zawodnika gości przez kibica gospodarzy
Patria Buk 1-0 Spójnia Strykowo 24 marca, 15:00
Warta Sieraków 5-2 Sparta Szamotuły 25 marca, 16:00
Obra Zbąszyń 0-3 Sokół Pniewy 24 marca, 15:00
Świt Piotrowo 2-0 Sokół Duszniki 25 marca, 16:00

Kolejka 15 - 31 marca-1 kwietnia

Mawit Lwówek 0-2 Sokół Pniewy 1 kwietnia, 14:00
Płomień Przyprostynia 2-0 Huragan Łomnica 1 kwietnia, 14:00
Świt Piotrowo 2-0 Błękitni Wronki 1 kwietnia, 16:00
Sokół Duszniki 0-2 Obra Zbąszyń 1 kwietnia, 15:00
Sokół Rakoniewice 1-0 Warta Sieraków 31 marca, 16:00
Sparta Szamotuły 5-0 Patria Buk 31 marca, 16:00
Spójnia Strykowo 2-0 NKS Niepruszewo 31 marca, 16:00

Kolejka 16 - 7 kwietnia

Sokół Duszniki 4-1 Mawit Lwówek 7 kwietnia, 15:00
Błękitni Wronki 5-0 Huragan Łomnica 7 kwietnia, 16:00
w Popowie
Płomień Przyprostynia 3-0 Spójnia Strykowo 7 kwietnia, 12:00
NKS Niepruszewo 2-5 Sparta Szamotuły 7 kwietnia, 16:00
Patria Buk 1-1 Sokół Rakoniewice 7 kwietnia, 16:00
Warta Sieraków 1-3 Sokół Pniewy 7 kwietnia, 16:00
Obra Zbąszyń 3-0 Świt Piotrowo 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Błękitni Wronki 0-2 Obra Zbąszyń 14 kwietnia, 16:00
Mawit Lwówek 0-2 Świt Piotrowo 15 kwietnia, 14:00
Sokół Duszniki 1-1 Warta Sieraków 15 kwietnia, 15:00
Sokół Pniewy 3-0 Patria Buk 14 kwietnia, 16:00
Sokół Rakoniewice 9-1 NKS Niepruszewo 14 kwietnia, 16:00
Sparta Szamotuły 4-2 Płomień Przyprostynia 14 kwietnia, 16:00
Spójnia Strykowo 4-1 Huragan Łomnica 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Obra Zbąszyń 4-2 Mawit Lwówek 21 kwietnia, 17:00
Błękitni Wronki 5-0 Spójnia Strykowo 21 kwietnia, 16:00
w Popowie
Huragan Łomnica 0-4 Sparta Szamotuły 22 kwietnia, 11:00
w Zbąszyniu
Płomień Przyprostynia 3-2 Sokół Rakoniewice 22 kwietnia, 13:00
w Zbąszyniu
NKS Niepruszewo 1-9 Sokół Pniewy 21 kwietnia, 16:00
Patria Buk 1-0 Sokół Duszniki 21 kwietnia, 16:00
Warta Sieraków 0-3 Świt Piotrowo 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Mawit Lwówek 2-2 Błękitni Wronki 29 kwietnia, 14:00
Obra Zbąszyń 1-1 Warta Sieraków 28 kwietnia, 17:00
Świt Piotrowo 6-1 Patria Buk 26 kwietnia, 18:00
w Buku; Świt gospodarzem
Sokół Duszniki 7-1 NKS Niepruszewo 28 kwietnia, 16:00
Sokół Pniewy 1-2 Płomień Przyprostynia 28 kwietnia, 16:00
Sokół Rakoniewice 3-0 Huragan Łomnica 28 kwietnia, 16:00
Sparta Szamotuły 2-0 Spójnia Strykowo 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 1-3 maja

Błękitni Wronki 1-4 Sparta Szamotuły 3 maja, 17:00
Spójnia Strykowo 1-3 Sokół Rakoniewice 16 maja, 19:00
Huragan Łomnica 1-11 Sokół Pniewy 1 maja, 11:00
w Zbąszyniu
Płomień Przyprostynia 3-4 Sokół Duszniki 1 maja, 16:00
w Zbąszyniu
NKS Niepruszewo 0-2 Świt Piotrowo 1 maja, 16:00
Patria Buk 0-2 Obra Zbąszyń 1 maja, 16:00
Warta Sieraków 1-1 Mawit Lwówek 3 maja, 16:00

Kolejka 21 - 5-6 maja

Warta Sieraków 1-0 Błękitni Wronki 6 maja, 16:00
Mawit Lwówek 4-1 Patria Buk 6 maja, 14:00
Obra Zbąszyń 1-0 NKS Niepruszewo 5 maja, 17:00
Świt Piotrowo 3-0 Płomień Przyprostynia 5 maja, 16:00
Sokół Duszniki 5-0 Huragan Łomnica 6 maja, 15:00
Sokół Pniewy 4-1 Spójnia Strykowo 5 maja, 16:00
Sokół Rakoniewice 1-3 Sparta Szamotuły 6 maja, 16:00

Kolejka 22 - 12-13 maja

Błękitni Wronki 0-3 Sokół Rakoniewice 12 maja, 17:00
(wo)
w Popowie / na boisku 3-1
Sparta Szamotuły 2-0 Sokół Pniewy 12 maja, 16:00
Spójnia Strykowo 0-2 Sokół Duszniki 12 maja, 17:00
Huragan Łomnica 1-1 Świt Piotrowo 13 maja, 11:00
w Zbąszyniu
Płomień Przyprostynia 0-1 Obra Zbąszyń 12 maja, 17:00
NKS Niepruszewo 0-4 Mawit Lwówek 12 maja, 17:00
Patria Buk 1-2 Warta Sieraków 12 maja, 17:00

Kolejka 23 - 19-20 maja

Patria Buk 1-0 Błękitni Wronki 19 maja, 17:00
Warta Sieraków 3-0 NKS Niepruszewo 20 maja, 16:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Mawit Lwówek 4-3 Płomień Przyprostynia 20 maja, 14:00
Obra Zbąszyń 4-2 Huragan Łomnica 19 maja, 17:00
Świt Piotrowo 5-1 Spójnia Strykowo 20 maja, 16:00
Sokół Duszniki 1-4 Sparta Szamotuły 20 maja, 15:00
Sokół Pniewy 4-0 Sokół Rakoniewice 19 maja, 17:00

Kolejka 24 - 26-27 maja

Błękitni Wronki 0-3 Sokół Pniewy 27 maja, 16:00
w Popowie
Sokół Rakoniewice 4-0 Sokół Duszniki 26 maja, 16:00
Sparta Szamotuły 1-0 Świt Piotrowo 26 maja, 16:00
Spójnia Strykowo 2-3 Obra Zbąszyń 26 maja, 17:00
Huragan Łomnica 0-6 Mawit Lwówek 27 maja, 11:00
w Zbąszyniu
Płomień Przyprostynia 4-1 Warta Sieraków 27 maja, 14:00
w Zbąszyniu
NKS Niepruszewo 0-4 Patria Buk 26 maja, 17:00

Kolejka 25 - 2 czerwca

NKS Niepruszewo 1-8 Błękitni Wronki 2 czerwca, 16:00
Patria Buk 2-8 Płomień Przyprostynia 2 czerwca, 16:00
Warta Sieraków 3-2 Huragan Łomnica 2 czerwca, 16:00
Mawit Lwówek 3-1 Spójnia Strykowo 2 czerwca, 16:00
Obra Zbąszyń 0-0 Sparta Szamotuły 2 czerwca, 16:00
Świt Piotrowo 3-1 Sokół Rakoniewice 2 czerwca, 16:00
Sokół Duszniki 1-3 Sokół Pniewy 2 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 7 czerwca

Błękitni Wronki 5-0 Sokół Duszniki 7 czerwca, 16:00
Sokół Pniewy 2-0 Świt Piotrowo 7 czerwca, 16:00
Sokół Rakoniewice 2-3 Obra Zbąszyń 7 czerwca, 16:00
Sparta Szamotuły 4-3 Mawit Lwówek 7 czerwca, 16:00
Spójnia Strykowo 2-1 Warta Sieraków 7 czerwca, 16:00
Huragan Łomnica 2-0 Patria Buk 7 czerwca, 16:00
Płomień Przyprostynia 8-0 NKS Niepruszewo 7 czerwca, 16:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska (północ))
Baraże o udział w klasie okręgowej (Poznań)

IV liga 2011/2012 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2011/2012 (Piła)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Poznań (wschód))

Klasa A 2011/2012 (Poznań I)
Klasa A 2011/2012 (Poznań II)
Klasa A 2011/2012 (Poznań III)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas