[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Poznań I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Poznań 26 60 19 3 4 59-23 9 1 3 29-16 10 2 1 30-7
2.  Maratończyk Brzeźno 26 58 18 4 4 87-33 10 2 1 52-14 8 2 3 35-19
3.  Phytopharm Klęka 26 53 17 2 7 67-38 9 1 3 38-16 8 1 4 29-22
4.  Orkan Działyń 26 51 16 3 7 56-39 9 1 3 30-13 7 2 4 26-26
5.  Pogoń Książ Wielkopolski 26 47 14 5 7 47-29 4 4 5 18-18 10 1 2 29-11
6.  Polonia II Środa Wielkopolska 26 43 12 7 7 63-43 6 5 2 30-12 6 2 5 33-31
7.  Orkan Jarosławiec 26 42 13 3 10 55-44 8 2 3 27-12 5 1 7 28-32 2 3 1 0 1 6-2
8.  Pelikan Niechanowo 26 42 12 6 8 73-54 7 3 3 45-25 5 3 5 28-29 2 3 1 0 1 2-6
9.  Wielkopolska II Komorniki 26 26 8 2 16 45-73 4 1 8 27-31 4 1 8 18-42
10.  GKS Gułtowy 26 22 6 4 16 47-76 6 0 7 29-33 0 4 9 18-43
11.  Przemysław Poznań 26 18 5 3 18 27-85 2 3 8 18-39 3 0 10 9-46
12.  Zawisza Dolsk 26 17 4 5 17 38-80 1 2 10 14-45 3 3 7 24-35
13.  Wełnianka Kiszkowo 26 13 3 4 19 27-59 2 1 10 15-26 1 3 9 12-33
14.  Błękitni II Owińska 26 28 9 1 16 43-58 5 0 8 30-32 4 1 8 13-26
GKS Gułtowy wycofał się z rozgrywek po 4. kolejce. Po 5. kolejce powrócił do rozgrywek.
Błękitni II Owińska wycofali się z rozgrywek po 14. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Polonia Poznań    5-2 2-1 0-2 1-2 2-1 3-1 1-0 2-0 5-3 4-0 3-2 1-1 0-1 
 2 Maratończyk Brzeźno1-1     4-1 8-1 1-2 2-2 7-1 4-3 6-2 3-0 7-0 2-0 4-1 3-0* 
 3 Phytopharm Klęka1-2 2-1     4-1 1-1 7-1 2-5 1-0 9-0* 2-1 3-0 2-1 2-0 2-3 
 4 Orkan Działyń0-1 1-3 2-1     0-1 2-1 3-2 0-0 4-0 3-0 4-1 5-2 5-1 1-0 
 5 Pogoń Książ Wielkopolski2-0 1-2 0-1 2-3     3-2 1-3 1-4 3-0 1-1 3-1 0-0 1-1 0-0 
 6 Polonia II Środa Wielkopolska1-1 0-0 5-1 3-3 1-2     1-1 1-1 2-1 5-0 4-0 6-0 1-0 0-2 
 7 Orkan Jarosławiec0-5 1-0 0-0 3-0 2-0 0-1     5-0 1-2 3-3 4-0 2-0 3-1 3-0* 
 8 Pelikan Niechanowo1-2 2-2 2-4 0-3* 5-2 2-2 2-1     7-2 5-3 7-0 4-4 5-0 3-0* 
 9 Wielkopolska II Komorniki0-3* 2-3 2-3 0-1 0-3* 2-4 3-1 4-7     2-2 0-2 6-2 3-0* 3-0* 
 10 GKS Gułtowy0-6 2-4 1-3 3-1 0-6 8-0 3-2 2-4 0-2     2-0 1-4 4-1 3-0* 
 11 Przemysław Poznań1-2 1-7 2-6 2-2 0-2 1-7 1-4 2-4 1-2 2-1     0-0 2-2 3-0* 
 12 Zawisza Dolsk0-3 0-6 1-3 1-3 0-3 0-5 1-3 3-3 1-4 2-2 1-4     2-1 2-5 
 13 Wełnianka Kiszkowo0-1 1-3 1-2 0-3 0-2 2-4 1-2 1-2 1-1 3-0* 0-1 2-3     3-2 
 14 Błękitni II Owińska0-3* 1-2 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 4-2 4-0 5-2 7-2 7-0 2-6 0-3*     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Zawisza Dolsk 2-5 Błękitni II Owińska 20 sierpnia, 17:00
Wełnianka Kiszkowo 1-1 Wielkopolska II Komorniki 21 sierpnia, 14:00
Orkan Działyń 3-0 GKS Gułtowy 21 sierpnia, 14:00
Polonia II Środa Wielkopolska 4-0 Przemysław Poznań 21 sierpnia, 16:00
lub 11:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-3 Orkan Jarosławiec 20 sierpnia, 17:00
Maratończyk Brzeźno 1-1 Polonia Poznań 21 sierpnia, 11:00
lub 14:00 / w Kostrzynie
Pelikan Niechanowo 2-4 Phytopharm Klęka 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Błękitni II Owińska 4-0 Pelikan Niechanowo 28 sierpnia, 15:00
Orkan Jarosławiec 0-0 Phytopharm Klęka 28 sierpnia, 14:00
Przemysław Poznań 0-2 Pogoń Książ Wielkopolski 27 sierpnia, 18:00
Maratończyk Brzeźno 2-2 Polonia II Środa Wielkopolska 28 sierpnia, 14:00
w Kostrzynie
GKS Gułtowy 0-6 Polonia Poznań 27 sierpnia, 16:00
Wielkopolska II Komorniki 0-1 Orkan Działyń 28 sierpnia, 14:00
Wełnianka Kiszkowo 2-3 Zawisza Dolsk 28 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Wełnianka Kiszkowo 3-2 Błękitni II Owińska 4 września, 14:00
Orkan Działyń 5-2 Zawisza Dolsk 4 września, 12:00
Polonia Poznań 2-0 Wielkopolska II Komorniki 4 września, 11:00
Polonia II Środa Wielkopolska 5-0 GKS Gułtowy 4 września, 16:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-2 Maratończyk Brzeźno 3 września, 17:00
Phytopharm Klęka 3-0 Przemysław Poznań 4 września, 13:00
Pelikan Niechanowo 2-1 Orkan Jarosławiec 4 września, 11:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Błękitni II Owińska 4-2 Orkan Jarosławiec 11 września, 15:00
Przemysław Poznań 2-4 Pelikan Niechanowo 10 września, 16:00
Maratończyk Brzeźno 4-1 Phytopharm Klęka 11 września, 14:00
w Kostrzynie
GKS Gułtowy 0-6 Pogoń Książ Wielkopolski 10 września, 16:00
Wielkopolska II Komorniki 2-4 Polonia II Środa Wielkopolska 11 września, 14:00
Zawisza Dolsk 0-3 Polonia Poznań 10 września, 16:00
Wełnianka Kiszkowo 0-3 Orkan Działyń 11 września, 14:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Orkan Działyń 1-0 Błękitni II Owińska 18 września, 12:00
Polonia Poznań 1-1 Wełnianka Kiszkowo 18 września, 11:00
Polonia II Środa Wielkopolska 6-0 Zawisza Dolsk 18 września, 16:00
Pogoń Książ Wielkopolski 3-0 Wielkopolska II Komorniki 17 września, 16:00
Pelikan Niechanowo 2-2 Maratończyk Brzeźno 18 września, 11:00
Orkan Jarosławiec 4-0 Przemysław Poznań 20 listopada, 12:00
Phytopharm Klęka 2-1 GKS Gułtowy 13 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 września, 13:00) odwołany z powodu wycofania się zespołu gości z rozgrywek / drużyna gości powróciła do gry

Kolejka 6 - 24-25 września

Błękitni II Owińska 7-0 Przemysław Poznań 25 września, 15:00
Maratończyk Brzeźno 7-1 Orkan Jarosławiec 25 września, 14:00
w Kostrzynie
Wielkopolska II Komorniki 2-3 Phytopharm Klęka 25 września, 14:00
Zawisza Dolsk 0-3 Pogoń Książ Wielkopolski 24 września, 16:00
Wełnianka Kiszkowo 2-4 Polonia II Środa Wielkopolska 25 września, 14:00
Orkan Działyń 0-1 Polonia Poznań 25 września, 12:00
GKS Gułtowy 2-4 Pelikan Niechanowo 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Polonia Poznań 0-1 Błękitni II Owińska 2 października, 11:00
Polonia II Środa Wielkopolska 3-3 Orkan Działyń 2 października, 11:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-1 Wełnianka Kiszkowo 1 października, 16:00
Phytopharm Klęka 2-1 Zawisza Dolsk 2 października, 13:00
Pelikan Niechanowo 7-2 Wielkopolska II Komorniki 2 października, 11:00
Przemysław Poznań 1-7 Maratończyk Brzeźno 2 października, 14:00
Orkan Jarosławiec 3-3 GKS Gułtowy 2 października, 14:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Błękitni II Owińska 1-2 Maratończyk Brzeźno 9 października, 15:00
Wielkopolska II Komorniki 3-1 Orkan Jarosławiec 9 października, 14:00
Zawisza Dolsk 3-3 Pelikan Niechanowo 8 października, 16:00
Wełnianka Kiszkowo 1-2 Phytopharm Klęka 9 października, 14:00
Orkan Działyń 0-1 Pogoń Książ Wielkopolski 9 października, 12:00
Polonia Poznań 2-1 Polonia II Środa Wielkopolska 9 października, 11:00
GKS Gułtowy 2-0 Przemysław Poznań 8 października, 16:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Polonia II Środa Wielkopolska 0-2 Błękitni II Owińska 16 października, 11:00
Pogoń Książ Wielkopolski 2-0 Polonia Poznań 15 października, 15:00
Phytopharm Klęka 4-1 Orkan Działyń 16 października, 13:00
Pelikan Niechanowo 5-0 Wełnianka Kiszkowo 16 października, 11:00
Orkan Jarosławiec 2-0 Zawisza Dolsk 16 października, 14:00
Przemysław Poznań 1-2 Wielkopolska II Komorniki 15 października, 16:00
Maratończyk Brzeźno 3-0 GKS Gułtowy 16 października, 14:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Wielkopolska II Komorniki 2-3 Maratończyk Brzeźno 23 października, 14:00
Zawisza Dolsk 1-4 Przemysław Poznań 22 października, 15:00
Wełnianka Kiszkowo 1-2 Orkan Jarosławiec 23 października, 14:00
Orkan Działyń 0-0 Pelikan Niechanowo 23 października, 12:00
Polonia Poznań 2-1 Phytopharm Klęka 23 października, 11:00
Polonia II Środa Wielkopolska 1-2 Pogoń Książ Wielkopolski 23 października, 15:00
Błękitni II Owińska 7-2 GKS Gułtowy 23 października, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Pogoń Książ Wielkopolski 0-0 Błękitni II Owińska 29 października, 15:00
Phytopharm Klęka 7-1 Polonia II Środa Wielkopolska 30 października, 13:00
Pelikan Niechanowo 1-2 Polonia Poznań 30 października, 11:00
Orkan Jarosławiec 3-0 Orkan Działyń 30 października, 14:00
Przemysław Poznań 2-2 Wełnianka Kiszkowo 29 października, 15:00
Maratończyk Brzeźno 2-0 Zawisza Dolsk 30 października, 14:00
GKS Gułtowy 0-2 Wielkopolska II Komorniki 29 października, 15:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Błękitni II Owińska 5-2 Wielkopolska II Komorniki 6 listopada, 14:00
Wełnianka Kiszkowo 1-3 Maratończyk Brzeźno 6 listopada, 14:00
Orkan Działyń 4-1 Przemysław Poznań 6 listopada, 12:00
Polonia Poznań 3-1 Orkan Jarosławiec 6 listopada, 11:00
Polonia II Środa Wielkopolska 1-1 Pelikan Niechanowo 6 listopada, 11:00
Pogoń Książ Wielkopolski 0-1 Phytopharm Klęka 5 listopada, 14:00
Zawisza Dolsk 2-2 GKS Gułtowy 5 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Phytopharm Klęka 2-3 Błękitni II Owińska 11 listopada, 13:00
Pelikan Niechanowo 5-2 Pogoń Książ Wielkopolski 11 listopada, 11:00
Orkan Jarosławiec 0-1 Polonia II Środa Wielkopolska 11 listopada, 13:00
Przemysław Poznań 1-2 Polonia Poznań 11 listopada, 12:00
Maratończyk Brzeźno 8-1 Orkan Działyń 11 listopada, 13:30
w Kostrzynie
Wielkopolska II Komorniki 6-2 Zawisza Dolsk 11 listopada, 13:00
GKS Gułtowy 4-1 Wełnianka Kiszkowo 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

Polonia Poznań 5-2 Maratończyk Brzeźno 25 marca, 11:00
Phytopharm Klęka 1-0 Pelikan Niechanowo 25 marca, 13:00
Błękitni II Owińska 2-6 Zawisza Dolsk 25 marca, 15:00
Wielkopolska II Komorniki 3-0 Wełnianka Kiszkowo 25 marca, 14:00
(wo)
na boisku 1-3
Przemysław Poznań 1-7 Polonia II Środa Wielkopolska 24 marca, 15:00
Orkan Jarosławiec 2-0 Pogoń Książ Wielkopolski 25 marca, 14:00
GKS Gułtowy 3-1 Orkan Działyń 24 marca, 15:00

Kolejka 15 - 31 marca-1 kwietnia

Zawisza Dolsk 2-1 Wełnianka Kiszkowo 31 marca, 16:00
Pelikan Niechanowo 3-0 Błękitni II Owińska
(wo)
Phytopharm Klęka 2-5 Orkan Jarosławiec 1 kwietnia, 13:00
Pogoń Książ Wielkopolski 3-1 Przemysław Poznań 31 marca, 16:00
Polonia II Środa Wielkopolska 0-0 Maratończyk Brzeźno 31 marca, 16:00
Orkan Działyń 4-0 Wielkopolska II Komorniki 1 kwietnia, 12:00
Polonia Poznań 5-3 GKS Gułtowy 1 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 7 kwietnia

Błękitni II Owińska 0-3 Wełnianka Kiszkowo
(wo)
Zawisza Dolsk 1-3 Orkan Działyń 7 kwietnia, 16:00
Wielkopolska II Komorniki 0-3 Polonia Poznań 7 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-2
Maratończyk Brzeźno 1-2 Pogoń Książ Wielkopolski 7 kwietnia, 14:00
w Kostrzynie
Przemysław Poznań 2-6 Phytopharm Klęka 7 kwietnia, 16:00
Orkan Jarosławiec 5-0 Pelikan Niechanowo 7 kwietnia, 14:00
GKS Gułtowy 8-0 Polonia II Środa Wielkopolska 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Orkan Jarosławiec 3-0 Błękitni II Owińska
(wo)
Pelikan Niechanowo 7-0 Przemysław Poznań 15 kwietnia, 11:00
Phytopharm Klęka 2-1 Maratończyk Brzeźno 14 kwietnia, 17:00
Polonia II Środa Wielkopolska 2-1 Wielkopolska II Komorniki 14 kwietnia, 16:00
Polonia Poznań 3-2 Zawisza Dolsk 15 kwietnia, 11:00
Orkan Działyń 5-1 Wełnianka Kiszkowo 15 kwietnia, 12:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-1 GKS Gułtowy 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Błękitni II Owińska 0-3 Orkan Działyń
(wo)
Wełnianka Kiszkowo 0-1 Polonia Poznań 22 kwietnia, 14:00
Zawisza Dolsk 0-5 Polonia II Środa Wielkopolska 21 kwietnia, 17:00
Wielkopolska II Komorniki 0-3 Pogoń Książ Wielkopolski 22 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 0-1
Maratończyk Brzeźno 4-3 Pelikan Niechanowo 22 kwietnia, 14:00
Przemysław Poznań 1-4 Orkan Jarosławiec 21 kwietnia, 18:00
GKS Gułtowy 1-3 Phytopharm Klęka 16 maja, 17:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Przemysław Poznań 3-0 Błękitni II Owińska
(wo)
Orkan Jarosławiec 1-0 Maratończyk Brzeźno 29 kwietnia, 14:00
Phytopharm Klęka 9-0 Wielkopolska II Komorniki 29 kwietnia, 13:00
(wo)
mecz przerwany w 58. minucie przy stanie 9-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; utrzymano wynik z boiska
Pogoń Książ Wielkopolski 0-0 Zawisza Dolsk 28 kwietnia, 17:00
Polonia II Środa Wielkopolska 1-0 Wełnianka Kiszkowo 29 kwietnia, 16:00
Polonia Poznań 0-2 Orkan Działyń 29 kwietnia, 11:00
Pelikan Niechanowo 5-3 GKS Gułtowy 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 3 maja

Błękitni II Owińska 0-3 Polonia Poznań
(wo)
Orkan Działyń 2-1 Polonia II Środa Wielkopolska 3 maja, 12:00
Wełnianka Kiszkowo 0-2 Pogoń Książ Wielkopolski 3 maja, 14:00
Zawisza Dolsk 1-3 Phytopharm Klęka 3 maja, 14:00
Wielkopolska II Komorniki 4-7 Pelikan Niechanowo 3 maja, 14:00
Maratończyk Brzeźno 7-0 Przemysław Poznań 3 maja, 14:00
GKS Gułtowy 3-2 Orkan Jarosławiec 3 maja, 14:00

Kolejka 21 - 6 maja

Maratończyk Brzeźno 3-0 Błękitni II Owińska
(wo)
Orkan Jarosławiec 1-2 Wielkopolska II Komorniki 6 maja, 14:00
Pelikan Niechanowo 4-4 Zawisza Dolsk 6 maja, 11:00
Phytopharm Klęka 2-0 Wełnianka Kiszkowo 6 maja, 13:00
Pogoń Książ Wielkopolski 2-3 Orkan Działyń 6 maja, 15:00
Polonia II Środa Wielkopolska 1-1 Polonia Poznań 6 maja, 16:00
Przemysław Poznań 2-1 GKS Gułtowy 6 maja, 16:00

Kolejka 22 - 12-13 maja

Błękitni II Owińska 0-3 Polonia II Środa Wielkopolska
(wo)
Polonia Poznań 1-2 Pogoń Książ Wielkopolski 13 maja, 11:00
Orkan Działyń 2-1 Phytopharm Klęka 13 maja, 12:00
Wełnianka Kiszkowo 1-2 Pelikan Niechanowo 13 maja, 14:00
Zawisza Dolsk 1-3 Orkan Jarosławiec 12 maja, 17:00
Wielkopolska II Komorniki 0-2 Przemysław Poznań 13 maja, 14:00
GKS Gułtowy 2-4 Maratończyk Brzeźno 12 maja, 16:00

Kolejka 23 - 19-20 maja

Maratończyk Brzeźno 6-2 Wielkopolska II Komorniki 20 maja, 14:00
Przemysław Poznań 0-0 Zawisza Dolsk 19 maja, 18:00
Orkan Jarosławiec 3-1 Wełnianka Kiszkowo 20 maja, 14:00
Pelikan Niechanowo 0-3 Orkan Działyń 20 maja, 11:00
(wo)
na boisku 8-1
Phytopharm Klęka 1-2 Polonia Poznań 20 maja, 11:00
Pogoń Książ Wielkopolski 3-2 Polonia II Środa Wielkopolska 19 maja, 17:00
GKS Gułtowy 3-0 Błękitni II Owińska
(wo)

Kolejka 24 - 26-27 maja

Błękitni II Owińska 0-3 Pogoń Książ Wielkopolski
(wo)
Polonia II Środa Wielkopolska 5-1 Phytopharm Klęka 26 maja, 16:00
Polonia Poznań 1-0 Pelikan Niechanowo 27 maja, 11:00
Orkan Działyń 3-2 Orkan Jarosławiec 27 maja, 12:00
Wełnianka Kiszkowo 0-1 Przemysław Poznań 27 maja, 14:00
Zawisza Dolsk 0-6 Maratończyk Brzeźno 27 maja, 17:00
Wielkopolska II Komorniki 2-2 GKS Gułtowy 27 maja, 14:00

Kolejka 25 - 2-3 czerwca

Wielkopolska II Komorniki 3-0 Błękitni II Owińska
(wo)
Maratończyk Brzeźno 4-1 Wełnianka Kiszkowo 3 czerwca, 16:00
Przemysław Poznań 2-2 Orkan Działyń 3 czerwca, 16:00
Orkan Jarosławiec 0-5 Polonia Poznań 3 czerwca, 16:00
Pelikan Niechanowo 2-2 Polonia II Środa Wielkopolska 3 czerwca, 16:00
Phytopharm Klęka 1-1 Pogoń Książ Wielkopolski 2 czerwca, 17:00
GKS Gułtowy 1-4 Zawisza Dolsk 3 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 10 czerwca

Błękitni II Owińska 0-3 Phytopharm Klęka
(wo)
Pogoń Książ Wielkopolski 1-4 Pelikan Niechanowo 10 czerwca, 14:00
Polonia II Środa Wielkopolska 1-1 Orkan Jarosławiec 10 czerwca, 14:00
Polonia Poznań 4-0 Przemysław Poznań 10 czerwca, 14:00
Orkan Działyń 1-3 Maratończyk Brzeźno 10 czerwca, 14:00
Zawisza Dolsk 1-4 Wielkopolska II Komorniki 10 czerwca, 14:00
Wełnianka Kiszkowo 3-0 GKS Gułtowy 6 czerwca, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Baraże o udział w klasie okręgowej (Poznań)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2011/2012 (Poznań (zachód))

Klasa A 2011/2012 (Poznań II)
Klasa A 2011/2012 (Poznań III)

Klasa B 2011/2012 (Poznań I)
Klasa B 2011/2012 (Poznań II)
Klasa B 2011/2012 (Poznań III)
Klasa B 2011/2012 (Poznań IV)
Klasa B 2011/2012 (Poznań V)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas