[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Poznań II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kłos Gałowo 26 61 19 4 3 85-33 11 2 0 57-13 8 2 3 28-20
2.  Rakieta Głuponie 26 55 17 4 5 78-42 9 3 1 37-14 8 1 4 41-28
3.  Orkan Objezierze 26 54 17 3 6 71-32 9 2 2 36-15 8 1 4 35-17
4.  Czarni Kaźmierz 26 45 14 3 9 71-46 6 2 5 34-23 8 1 4 37-23
5.  LKS Kicin 26 40 12 4 10 44-38 7 2 4 26-17 5 2 6 18-21
6.  Złoci Złotkowo 26 38 12 2 12 54-49 7 1 5 29-20 5 1 7 25-29
7.  GKS Golęczewo 26 35 11 2 13 51-61 5 1 7 26-34 6 1 6 25-27 2 4 1 1 0 3-2
8.  Rzemieślnik Kwilcz 26 35 10 5 11 44-49 6 3 4 21-14 4 2 7 23-35 2 1 0 1 1 2-3
9.  Suchary Suchy Las 26 34 9 7 10 49-46 6 3 4 29-23 3 4 6 20-23
10.  Orzeł Słopanowo 26 33 10 3 13 42-59 6 0 7 23-27 4 3 6 19-32
11.  Rokita Rokietnica 26 32 8 8 10 35-39 4 3 6 17-19 4 5 4 18-20
12.  Warta Wartosław 26 28 9 1 16 25-64 5 1 7 13-27 4 0 9 12-37
13.  Arka Kiekrz 26 18 5 3 18 40-78 4 1 8 28-37 1 2 10 12-41
14.  Jurand Koziegłowy 26 12 3 3 20 23-76 2 2 9 17-36 1 1 11 6-40
Jurand Koziegłowy wycofał się z rozgrywek po 20. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Kłos Gałowo    8-4 3-1 4-2 3-0* 3-0 6-1 2-0 3-1 1-1 1-1 9-0 5-2 9-0 
 2 Rakieta Głuponie1-1     1-2 4-2 3-3 4-1 3-1 5-1 1-1 4-1 3-1 2-0 4-0 2-0 
 3 Orkan Objezierze2-2 2-2     0-3 2-1 2-1 2-1 0-3* 2-1 5-0 3-1 6-0 3-0* 7-0 
 4 Czarni Kaźmierz3-0 2-6 2-1     1-3 2-1 2-3 9-0 2-2 1-3 1-1 0-1 6-0 3-2 
 5 LKS Kicin3-1 2-0 0-3* 1-2     4-6 0-4 2-0 0-0 4-0* 1-1 3-0* 3-0 3-0* 
 6 Złoci Złotkowo0-1 3-6 4-2 4-2 0-1     3-0 6-2 0-3 2-0 0-3* 3-0 4-0 0-0 
 7 GKS Golęczewo2-4 6-4 2-4 1-5 0-5 2-0     1-1 0-2 4-1 3-1 2-4 2-3 1-0 
 8 Rzemieślnik Kwilcz2-1 4-0 1-2 2-2 0-0 1-1 1-2     4-3 0-1 2-0 2-0 2-0 0-2 
 9 Suchary Suchy Las2-3 0-2 2-1 3-1 2-3 3-1 4-0 1-4     2-2 2-2 3-1 2-2 3-1 
 10 Orzeł Słopanowo0-3* 0-3* 0-7* 0-1 3-0* 1-3 0-3 3-1 4-1     1-2 5-2 3-1 3-0* 
 11 Rokita Rokietnica1-2 1-5 1-1 0-2 0-1 1-2 0-1 1-1 2-1 1-1     2-0 3-1 4-1 
 12 Warta Wartosław1-2 0-3 0-4 0-5 3-1 0-2 1-5 3-2 1-0 1-3 0-0     1-0 2-0 
 13 Arka Kiekrz3-5 0-3* 1-4 3-7 1-0 5-3 3-3 1-2 2-3 5-3 1-2 0-2     3-0* 
 14 Jurand Koziegłowy0-3* 0-3* 0-3* 1-3 3-0 1-4 2-1 1-6 2-2 2-3 2-3 0-2 3-3     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Złoci Złotkowo 0-3 Rokita Rokietnica 20 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 6-1
Czarni Kaźmierz 0-1 Warta Wartosław 21 sierpnia, 15:00
Jurand Koziegłowy 2-1 GKS Golęczewo 20 sierpnia, 17:00
w Poznaniu; na boisku przy Armii Poznańskiej
Suchary Suchy Las 2-3 Kłos Gałowo 6 września, 17:30
Rzemieślnik Kwilcz 0-0 LKS Kicin 21 sierpnia, 14:00
Arka Kiekrz 1-4 Orkan Objezierze 20 sierpnia, 15:00
Rakieta Głuponie 4-1 Orzeł Słopanowo 21 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Rokita Rokietnica 1-1 Orzeł Słopanowo 28 sierpnia, 12:00
Orkan Objezierze 2-2 Rakieta Głuponie 28 sierpnia, 11:00
LKS Kicin 3-0 Arka Kiekrz 27 sierpnia, 15:00
Kłos Gałowo 2-0 Rzemieślnik Kwilcz 28 sierpnia, 14:00
GKS Golęczewo 0-2 Suchary Suchy Las 27 sierpnia, 16:00
Warta Wartosław 2-0 Jurand Koziegłowy 28 sierpnia, 16:00
Złoci Złotkowo 4-2 Czarni Kaźmierz 28 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Czarni Kaźmierz 1-1 Rokita Rokietnica 4 września, 15:00
Jurand Koziegłowy 1-4 Złoci Złotkowo 4 września, 14:00
Suchary Suchy Las 3-1 Warta Wartosław 3 września, 16:00
Rzemieślnik Kwilcz 1-2 GKS Golęczewo 4 września, 14:00
Arka Kiekrz 3-5 Kłos Gałowo 3 września, 15:00
Rakieta Głuponie 3-3 LKS Kicin 4 września, 14:00
Orzeł Słopanowo 0-7 Orkan Objezierze 4 września, 14:00
(wo)
na boisku 1-7

Kolejka 4 - 10-11 września

Rokita Rokietnica 1-1 Orkan Objezierze 11 września, 12:00
LKS Kicin 4-0 Orzeł Słopanowo 10 września, 15:00
(wo)
Kłos Gałowo 8-4 Rakieta Głuponie 11 września, 14:00
GKS Golęczewo 2-3 Arka Kiekrz 10 września, 16:00
Warta Wartosław 3-2 Rzemieślnik Kwilcz 11 września, 16:00
Złoci Złotkowo 0-3 Suchary Suchy Las 10 września, 16:00
Czarni Kaźmierz 3-2 Jurand Koziegłowy 11 września, 15:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Suchary Suchy Las 3-1 Czarni Kaźmierz 17 września, 16:00
Rzemieślnik Kwilcz 1-1 Złoci Złotkowo 18 września, 14:00
Arka Kiekrz 0-2 Warta Wartosław 17 września, 15:00
Rakieta Głuponie 3-1 GKS Golęczewo 18 września, 14:00
Orzeł Słopanowo 0-3 Kłos Gałowo 18 września, 14:00
(wo)
na boisku 1-3
Orkan Objezierze 2-1 LKS Kicin 18 września, 14:00
Rokita Rokietnica 4-1 Jurand Koziegłowy 18 września, 12:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Rokita Rokietnica 0-1 LKS Kicin 25 września, 12:00
Kłos Gałowo 3-1 Orkan Objezierze 25 września, 14:00
GKS Golęczewo 4-1 Orzeł Słopanowo 24 września, 16:00
Warta Wartosław 0-3 Rakieta Głuponie 25 września, 16:00
Złoci Złotkowo 4-0 Arka Kiekrz 24 września, 16:00
Czarni Kaźmierz 9-0 Rzemieślnik Kwilcz 25 września, 15:00
Jurand Koziegłowy 2-2 Suchary Suchy Las 25 września, 16:30

Kolejka 7 - 1-2 października

Suchary Suchy Las 2-2 Rokita Rokietnica 1 października, 16:00
Rzemieślnik Kwilcz 0-2 Jurand Koziegłowy 2 października, 15:00
Arka Kiekrz 3-7 Czarni Kaźmierz 1 października, 15:00
Rakieta Głuponie 4-1 Złoci Złotkowo 2 października, 14:00
Orzeł Słopanowo 5-2 Warta Wartosław 2 października, 14:00
Orkan Objezierze 2-1 GKS Golęczewo 2 października, 11:00
LKS Kicin 3-1 Kłos Gałowo 1 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Rokita Rokietnica 1-2 Kłos Gałowo 9 października, 12:00
GKS Golęczewo 0-5 LKS Kicin 8 października, 16:00
Warta Wartosław 0-4 Orkan Objezierze 9 października, 16:00
Złoci Złotkowo 2-0 Orzeł Słopanowo 8 października, 16:00
Czarni Kaźmierz 2-6 Rakieta Głuponie 9 października, 15:00
Jurand Koziegłowy 3-3 Arka Kiekrz 8 października, 14:00
Suchary Suchy Las 1-4 Rzemieślnik Kwilcz 8 października, 16:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Rzemieślnik Kwilcz 2-0 Rokita Rokietnica 16 października, 14:00
Arka Kiekrz 2-3 Suchary Suchy Las 15 października, 15:00
Rakieta Głuponie 2-0 Jurand Koziegłowy 16 października, 14:00
Orzeł Słopanowo 0-1 Czarni Kaźmierz 16 października, 14:00
Orkan Objezierze 2-1 Złoci Złotkowo 16 października, 11:00
LKS Kicin 3-0 Warta Wartosław 15 października, 15:00
(wo)
Kłos Gałowo 6-1 GKS Golęczewo 16 października, 14:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Rokita Rokietnica 0-1 GKS Golęczewo 23 października, 12:00
Warta Wartosław 1-2 Kłos Gałowo 23 października, 15:00
Złoci Złotkowo 0-1 LKS Kicin 22 października, 15:00
Czarni Kaźmierz 2-1 Orkan Objezierze 23 października, 15:00
Jurand Koziegłowy 2-3 Orzeł Słopanowo 22 października, 16:00
Suchary Suchy Las 0-2 Rakieta Głuponie 22 października, 15:00
Rzemieślnik Kwilcz 2-0 Arka Kiekrz 23 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Arka Kiekrz 1-2 Rokita Rokietnica 29 października, 15:00
Rakieta Głuponie 5-1 Rzemieślnik Kwilcz 30 października, 14:00
Orzeł Słopanowo 4-1 Suchary Suchy Las 30 października, 14:00
Orkan Objezierze 7-0 Jurand Koziegłowy 30 października, 11:00
LKS Kicin 1-2 Czarni Kaźmierz 29 października, 15:00
Kłos Gałowo 3-0 Złoci Złotkowo 30 października, 14:00
GKS Golęczewo 2-4 Warta Wartosław 29 października, 15:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Rokita Rokietnica 2-0 Warta Wartosław 6 listopada, 12:00
Złoci Złotkowo 3-0 GKS Golęczewo 5 listopada, 14:00
Czarni Kaźmierz 3-0 Kłos Gałowo 6 listopada, 14:00
Jurand Koziegłowy 3-0 LKS Kicin 6 listopada, 14:00
Suchary Suchy Las 2-1 Orkan Objezierze 5 listopada, 14:00
Rzemieślnik Kwilcz 0-1 Orzeł Słopanowo 6 listopada, 14:00
Arka Kiekrz 0-3 Rakieta Głuponie 6 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 3-3

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Rakieta Głuponie 3-1 Rokita Rokietnica 13 listopada, 13:00
Orzeł Słopanowo 3-1 Arka Kiekrz 13 listopada, 13:00
Orkan Objezierze 0-3 Rzemieślnik Kwilcz 13 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 2-1
LKS Kicin 0-0 Suchary Suchy Las 12 listopada, 13:00
Kłos Gałowo 9-0 Jurand Koziegłowy 13 listopada, 13:00
GKS Golęczewo 1-5 Czarni Kaźmierz 12 listopada, 13:00
Warta Wartosław 0-2 Złoci Złotkowo 13 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

Rokita Rokietnica 1-2 Złoci Złotkowo 25 marca, 12:00
Warta Wartosław 0-5 Czarni Kaźmierz 25 marca, 15:00
GKS Golęczewo 1-0 Jurand Koziegłowy 24 marca, 15:00
Kłos Gałowo 3-1 Suchary Suchy Las 25 marca, 15:00
LKS Kicin 2-0 Rzemieślnik Kwilcz 24 marca, 15:00
Orkan Objezierze 3-0 Arka Kiekrz 25 marca, 11:00
(wo)
na boisku 3-2
Orzeł Słopanowo 0-3 Rakieta Głuponie 25 marca, 14:00
(wo)
na boisku 3-2

Kolejka 15 - 31 marca-1 kwietnia

Orzeł Słopanowo 1-2 Rokita Rokietnica 1 kwietnia, 14:00
Rakieta Głuponie 1-2 Orkan Objezierze 1 kwietnia, 14:00
Arka Kiekrz 1-0 LKS Kicin 1 kwietnia, 15:30
Rzemieślnik Kwilcz 2-1 Kłos Gałowo 31 marca, 16:00
Suchary Suchy Las 4-0 GKS Golęczewo 31 marca, 16:00
Jurand Koziegłowy 0-2 Warta Wartosław 31 marca, 16:00
w Kicinie
Czarni Kaźmierz 2-1 Złoci Złotkowo 11 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 7 kwietnia

Rokita Rokietnica 0-2 Czarni Kaźmierz 7 kwietnia, 16:00
Złoci Złotkowo 0-0 Jurand Koziegłowy 7 kwietnia, 16:00
Warta Wartosław 1-0 Suchary Suchy Las 7 kwietnia, 16:00
GKS Golęczewo 1-1 Rzemieślnik Kwilcz 7 kwietnia, 15:00
Kłos Gałowo 5-2 Arka Kiekrz 7 kwietnia, 16:00
LKS Kicin 2-0 Rakieta Głuponie 7 kwietnia, 15:00
Orkan Objezierze 5-0 Orzeł Słopanowo 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Orkan Objezierze 3-1 Rokita Rokietnica 15 kwietnia, 11:00
Orzeł Słopanowo 3-0 LKS Kicin 15 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 0-3
Rakieta Głuponie 1-1 Kłos Gałowo 15 kwietnia, 14:00
Arka Kiekrz 3-3 GKS Golęczewo 15 kwietnia, 15:30
Rzemieślnik Kwilcz 2-0 Warta Wartosław 14 kwietnia, 16:00
Suchary Suchy Las 3-1 Złoci Złotkowo 14 kwietnia, 16:00
Jurand Koziegłowy 1-3 Czarni Kaźmierz 14 kwietnia, 16:00
w Kicinie

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Jurand Koziegłowy 2-3 Rokita Rokietnica 21 kwietnia, 18:00
w Kicinie
Czarni Kaźmierz 2-2 Suchary Suchy Las 22 kwietnia, 15:00
Złoci Złotkowo 6-2 Rzemieślnik Kwilcz 21 kwietnia, 16:00
Warta Wartosław 1-0 Arka Kiekrz 22 kwietnia, 16:00
GKS Golęczewo 6-4 Rakieta Głuponie 21 kwietnia, 16:00
Kłos Gałowo 1-1 Orzeł Słopanowo 22 kwietnia, 16:00
LKS Kicin 0-3 Orkan Objezierze 21 kwietnia, 15:00
(wo)
mecz przerwany w 81. minucie przy stanie 1-2 - zawodnik gospodarzy uderzył sędziego

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

LKS Kicin 1-1 Rokita Rokietnica 28 kwietnia, 15:00
Orkan Objezierze 2-2 Kłos Gałowo 29 kwietnia, 11:00
Orzeł Słopanowo 0-3 GKS Golęczewo 29 kwietnia, 14:00
Rakieta Głuponie 2-0 Warta Wartosław 29 kwietnia, 14:00
Arka Kiekrz 5-3 Złoci Złotkowo 29 kwietnia, 15:30
Rzemieślnik Kwilcz 2-2 Czarni Kaźmierz 28 kwietnia, 16:00
Suchary Suchy Las 3-1 Jurand Koziegłowy 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 3 maja

Rokita Rokietnica 2-1 Suchary Suchy Las 3 maja, 12:00
Jurand Koziegłowy 1-6 Rzemieślnik Kwilcz 3 maja, 18:00
w Kicinie
Czarni Kaźmierz 6-0 Arka Kiekrz 3 maja, 15:00
Złoci Złotkowo 3-6 Rakieta Głuponie 3 maja, 16:00
Warta Wartosław 1-3 Orzeł Słopanowo 3 maja, 16:00
GKS Golęczewo 2-4 Orkan Objezierze 3 maja, 16:00
Kłos Gałowo 3-0 LKS Kicin 3 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-2

Kolejka 21 - 6 maja

Kłos Gałowo 1-1 Rokita Rokietnica 6 maja, 16:00
LKS Kicin 0-4 GKS Golęczewo 6 maja, 15:00
Orkan Objezierze 6-0 Warta Wartosław 6 maja, 11:00
Orzeł Słopanowo 1-3 Złoci Złotkowo 6 maja, 14:00
Rakieta Głuponie 4-2 Czarni Kaźmierz 6 maja, 14:00
Arka Kiekrz 3-0 Jurand Koziegłowy
(wo)
Rzemieślnik Kwilcz 4-3 Suchary Suchy Las 6 maja, 14:00

Kolejka 22 - 12-13 maja

Rokita Rokietnica 1-1 Rzemieślnik Kwilcz 13 maja, 12:00
Suchary Suchy Las 2-2 Arka Kiekrz 12 maja, 16:00
Jurand Koziegłowy 0-3 Rakieta Głuponie
(wo)
Czarni Kaźmierz 1-3 Orzeł Słopanowo 13 maja, 15:00
Złoci Złotkowo 4-2 Orkan Objezierze 12 maja, 16:00
Warta Wartosław 3-1 LKS Kicin 13 maja, 16:00
GKS Golęczewo 2-4 Kłos Gałowo 12 maja, 16:00

Kolejka 23 - 19-20 maja

GKS Golęczewo 3-1 Rokita Rokietnica 19 maja, 16:00
Kłos Gałowo 9-0 Warta Wartosław 20 maja, 16:00
LKS Kicin 4-6 Złoci Złotkowo 19 maja, 16:00
Orkan Objezierze 0-3 Czarni Kaźmierz 20 maja, 11:00
Orzeł Słopanowo 3-0 Jurand Koziegłowy
(wo)
Rakieta Głuponie 1-1 Suchary Suchy Las 19 maja, 11:00
Arka Kiekrz 1-2 Rzemieślnik Kwilcz 20 maja, 15:30

Kolejka 24 - 26-27 maja

Rokita Rokietnica 3-1 Arka Kiekrz 27 maja, 12:00
Rzemieślnik Kwilcz 4-0 Rakieta Głuponie 26 maja, 16:00
Suchary Suchy Las 2-2 Orzeł Słopanowo 26 maja, 16:00
Jurand Koziegłowy 0-3 Orkan Objezierze
(wo)
Czarni Kaźmierz 1-3 LKS Kicin 27 maja, 15:00
Złoci Złotkowo 0-1 Kłos Gałowo 26 maja, 16:00
Warta Wartosław 1-5 GKS Golęczewo 27 maja, 16:00

Kolejka 25 - 2-3 czerwca

Warta Wartosław 0-0 Rokita Rokietnica 3 czerwca, 14:00
GKS Golęczewo 2-0 Złoci Złotkowo 2 czerwca, 16:00
Kłos Gałowo 4-2 Czarni Kaźmierz 3 czerwca, 14:00
LKS Kicin 3-0 Jurand Koziegłowy
(wo)
Orkan Objezierze 2-1 Suchary Suchy Las 3 czerwca, 14:00
Orzeł Słopanowo 3-1 Rzemieślnik Kwilcz 3 czerwca, 14:00
Rakieta Głuponie 4-0 Arka Kiekrz 3 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 9 czerwca

Rokita Rokietnica 1-5 Rakieta Głuponie 9 czerwca, 16:00
Arka Kiekrz 5-3 Orzeł Słopanowo 9 czerwca, 16:00
Rzemieślnik Kwilcz 1-2 Orkan Objezierze 9 czerwca, 16:00
Suchary Suchy Las 2-3 LKS Kicin 9 czerwca, 16:00
Jurand Koziegłowy 0-3 Kłos Gałowo
(wo)
Czarni Kaźmierz 2-3 GKS Golęczewo 9 czerwca, 16:00
Złoci Złotkowo 3-0 Warta Wartosław 9 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Poznań)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2011/2012 (Poznań (zachód))

Klasa A 2011/2012 (Poznań I)
Klasa A 2011/2012 (Poznań III)

Klasa B 2011/2012 (Poznań I)
Klasa B 2011/2012 (Poznań II)
Klasa B 2011/2012 (Poznań III)
Klasa B 2011/2012 (Poznań IV)
Klasa B 2011/2012 (Poznań V)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas