[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Poznań (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Oborniki 26 59 18 5 3 66-16 9 2 2 35-6 9 3 1 31-10
2.  Kotwica Kórnik 26 54 17 3 6 50-23 9 3 1 31-8 8 0 5 19-15
3.  Huragan Pobiedziska 26 49 15 4 7 58-25 9 1 3 39-15 6 3 4 19-10
4.  Wełna Rogoźno 26 43 13 4 9 55-44 8 2 3 31-17 5 2 6 24-27
5.  Lechita Kłecko 26 42 14 0 12 43-42 8 0 5 24-19 6 0 7 19-23
6.  Piast Kobylnica 26 40 11 7 8 52-43 9 2 2 33-18 2 5 6 19-25
7.  Kłos Zaniemyśl 26 37 11 4 11 53-48 6 0 7 24-27 5 4 4 29-21
8.  Concordia Murowana Goślina 26 36 10 6 10 40-42 4 5 4 16-15 6 1 6 24-27
9.  Warta Śrem 26 31 9 4 13 39-46 6 2 5 20-18 3 2 8 19-28
10.  TPS Winogrady (Poznań) 26 30 8 6 12 41-62 5 3 5 24-25 3 3 7 17-37
11.  KS Łopuchowo 26 28 7 7 12 41-50 4 3 6 22-26 3 4 6 19-24
12.  Wielkopolska Komorniki 26 26 8 2 16 50-71 5 2 6 33-34 3 0 10 17-37
13.  Stella Luboń 26 24 7 3 16 28-61 5 1 7 16-22 2 2 9 12-39
14.  Vitcovia Witkowo 26 17 4 5 17 27-70 3 4 6 15-30 1 1 11 12-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sparta Oborniki    0-1 0-0 3-1 0-1 2-1 3-1 2-0 4-0 7-1 4-0 5-0 5-0 0-0 
 2 Kotwica Kórnik0-0     3-0 2-3 3-0 1-1 2-1 2-1 1-0 6-0 2-1 4-0 1-1 4-0 
 3 Huragan Pobiedziska1-0 0-1     1-2 4-1 2-1 1-2 4-1 5-2 5-0 2-2 5-1 5-1 4-1 
 4 Wełna Rogoźno1-2 1-0 1-0     4-3 6-2 3-3 0-2 1-0 5-1 2-2 0-2 4-0 3-0 
 5 Lechita Kłecko0-2 2-0 1-4 1-0     3-4 0-1 0-2 3-1 2-1 3-2 1-0 3-1 5-1 
 6 Piast Kobylnica1-3 3-2 0-3 5-1 2-0     1-1 2-1 1-1 3-1 2-1 3-2 7-0 3-2 
 7 Kłos Zaniemyśl2-5 0-2 0-2 2-1 1-0 1-5     1-2 1-2 2-4 2-1 4-1 2-0 6-2 
 8 Concordia Murowana Goślina1-1 2-0 0-2 3-1 2-1 0-0 1-1     3-3 0-0 0-2 0-1 1-2 3-1 
 9 Warta Śrem0-5 1-2 1-0 1-2 0-3 2-0 2-1 2-3     1-1 0-0 3-0* 3-0 4-1 
 10 TPS Winogrady (Poznań)0-0 1-4 2-2 2-6 1-3 2-2 2-1 5-2 3-1     0-1 3-0* 1-2 2-1 
 11 KS Łopuchowo1-2 0-1 1-2 2-2 1-2 2-2 3-3 2-3 2-1 2-0     3-7 2-1 1-0 
 12 Wielkopolska Komorniki1-4 1-2 1-0 2-3 3-1 2-0 2-3 4-5 3-2 4-4 4-4     4-3 2-3 
 13 Stella Luboń1-3 3-0 0-4 2-2 0-1 1-0 0-3 2-1 0-1 0-3 1-2 3-2     3-0 
 14 Vitcovia Witkowo1-4 1-4 0-0 1-0 2-3 1-1 1-8 1-1 1-5 0-1 2-1 3-1 1-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Piast Kobylnica 3-2 Wielkopolska Komorniki 21 sierpnia, 11:00
w Gruszczynie
Wełna Rogoźno 0-2 Concordia Murowana Goślina 20 sierpnia, 14:00
Vitcovia Witkowo 1-4 Kotwica Kórnik 20 sierpnia, 16:00
Stella Luboń 0-3 Kłos Zaniemyśl 20 sierpnia, 17:00
Sparta Oborniki 0-1 Lechita Kłecko 20 sierpnia, 17:00
KS Łopuchowo 2-0 TPS Winogrady (Poznań) 20 sierpnia, 16:00
Huragan Pobiedziska 5-2 Warta Śrem 21 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Wielkopolska Komorniki 3-2 Warta Śrem 27 sierpnia, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-2 Huragan Pobiedziska 27 sierpnia, 17:00
Lechita Kłecko 3-2 KS Łopuchowo 27 sierpnia, 16:00
Kłos Zaniemyśl 2-5 Sparta Oborniki 27 sierpnia, 11:00
Kotwica Kórnik 1-1 Stella Luboń 26 sierpnia, 17:00
Concordia Murowana Goślina 3-1 Vitcovia Witkowo 27 sierpnia, 17:00
Piast Kobylnica 5-1 Wełna Rogoźno 28 sierpnia, 11:00
w Gruszczynie

Kolejka 3 - 3-4 września

Wełna Rogoźno 0-2 Wielkopolska Komorniki 3 września, 16:00
Vitcovia Witkowo 1-1 Piast Kobylnica 3 września, 16:00
Stella Luboń 2-1 Concordia Murowana Goślina 3 września, 17:00
Sparta Oborniki 0-1 Kotwica Kórnik 3 września, 17:00
KS Łopuchowo 3-3 Kłos Zaniemyśl 3 września, 16:00
Huragan Pobiedziska 4-1 Lechita Kłecko 4 września, 15:00
TPS Winogrady (Poznań) 3-1 Warta Śrem 3 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Wielkopolska Komorniki 4-4 TPS Winogrady (Poznań) 10 września, 16:00
Lechita Kłecko 3-1 Warta Śrem 10 września, 16:00
Kłos Zaniemyśl 0-2 Huragan Pobiedziska 10 września, 15:00
Kotwica Kórnik 2-1 KS Łopuchowo 10 września, 16:00
Concordia Murowana Goślina 1-1 Sparta Oborniki 10 września, 16:00
Piast Kobylnica 7-0 Stella Luboń 11 września, 16:00
w Gruszczynie
Wełna Rogoźno 3-0 Vitcovia Witkowo 10 września, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Vitcovia Witkowo 3-1 Wielkopolska Komorniki 17 września, 16:00
Stella Luboń 2-2 Wełna Rogoźno 17 września, 16:00
Sparta Oborniki 2-1 Piast Kobylnica 17 września, 16:00
KS Łopuchowo 2-3 Concordia Murowana Goślina 17 września, 16:00
Huragan Pobiedziska 0-1 Kotwica Kórnik 18 września, 15:00
Warta Śrem 2-1 Kłos Zaniemyśl 17 września, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-3 Lechita Kłecko 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Wielkopolska Komorniki 3-1 Lechita Kłecko 24 września, 16:00
Kłos Zaniemyśl 2-4 TPS Winogrady (Poznań) 24 września, 15:00
Kotwica Kórnik 1-0 Warta Śrem 24 września, 16:00
Concordia Murowana Goślina 0-2 Huragan Pobiedziska 24 września, 13:00
Piast Kobylnica 2-1 KS Łopuchowo 25 września, 11:00
w Gruszczynie
Wełna Rogoźno 1-2 Sparta Oborniki 24 września, 16:00
Vitcovia Witkowo 1-1 Stella Luboń 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Stella Luboń 3-2 Wielkopolska Komorniki 1 października, 16:00
Sparta Oborniki 0-0 Vitcovia Witkowo 1 października, 16:00
KS Łopuchowo 2-2 Wełna Rogoźno 1 października, 16:00
Huragan Pobiedziska 2-1 Piast Kobylnica 2 października, 15:00
Warta Śrem 2-3 Concordia Murowana Goślina 1 października, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-4 Kotwica Kórnik 1 października, 16:00
Lechita Kłecko 0-1 Kłos Zaniemyśl 1 października, 16:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Wielkopolska Komorniki 2-3 Kłos Zaniemyśl 8 października, 16:00
Kotwica Kórnik 3-0 Lechita Kłecko 8 października, 16:00
Concordia Murowana Goślina 0-0 TPS Winogrady (Poznań) 8 października, 13:00
Piast Kobylnica 1-1 Warta Śrem 9 października, 11:00
w Gruszczynie
Wełna Rogoźno 1-0 Huragan Pobiedziska 8 października, 16:00
Vitcovia Witkowo 2-1 KS Łopuchowo 8 października, 16:00
Stella Luboń 1-3 Sparta Oborniki 8 października, 16:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Sparta Oborniki 5-0 Wielkopolska Komorniki 15 października, 15:00
KS Łopuchowo 2-1 Stella Luboń 15 października, 15:00
Huragan Pobiedziska 4-1 Vitcovia Witkowo 16 października, 15:00
Warta Śrem 1-2 Wełna Rogoźno 15 października, 15:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-2 Piast Kobylnica 15 października, 15:00
Lechita Kłecko 0-2 Concordia Murowana Goślina 15 października, 15:00
Kłos Zaniemyśl 0-2 Kotwica Kórnik 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Wielkopolska Komorniki 1-2 Kotwica Kórnik 31 sierpnia, 17:00
Concordia Murowana Goślina 1-1 Kłos Zaniemyśl 22 października, 15:00
Piast Kobylnica 2-0 Lechita Kłecko 23 października, 11:00
Wełna Rogoźno 5-1 TPS Winogrady (Poznań) 22 października, 15:00
Vitcovia Witkowo 1-5 Warta Śrem 22 października, 15:00
Stella Luboń 0-4 Huragan Pobiedziska 22 października, 15:00
Sparta Oborniki 4-0 KS Łopuchowo 22 października, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 października

KS Łopuchowo 3-7 Wielkopolska Komorniki 29 października, 15:00
Huragan Pobiedziska 1-0 Sparta Oborniki 30 października, 12:00
Warta Śrem 3-0 Stella Luboń 29 października, 15:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-1 Vitcovia Witkowo 29 października, 15:00
Lechita Kłecko 1-0 Wełna Rogoźno 29 października, 15:00
Kłos Zaniemyśl 1-5 Piast Kobylnica 29 października, 15:00
Kotwica Kórnik 2-1 Concordia Murowana Goślina 29 października, 15:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Wielkopolska Komorniki 4-5 Concordia Murowana Goślina 5 listopada, 14:00
Piast Kobylnica 3-2 Kotwica Kórnik 6 listopada, 11:00
Wełna Rogoźno 3-3 Kłos Zaniemyśl 5 listopada, 14:00
Vitcovia Witkowo 2-3 Lechita Kłecko 5 listopada, 14:00
Stella Luboń 0-3 TPS Winogrady (Poznań) 5 listopada, 14:00
Sparta Oborniki 4-0 Warta Śrem 5 listopada, 13:00
KS Łopuchowo 1-2 Huragan Pobiedziska 5 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Huragan Pobiedziska 5-1 Wielkopolska Komorniki 11 listopada, 13:00
Warta Śrem 0-0 KS Łopuchowo 11 listopada, 13:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-0 Sparta Oborniki 11 listopada, 13:00
Lechita Kłecko 3-1 Stella Luboń 11 listopada, 13:00
Kłos Zaniemyśl 6-2 Vitcovia Witkowo 11 listopada, 13:00
Kotwica Kórnik 2-3 Wełna Rogoźno 11 listopada, 13:00
Concordia Murowana Goślina 0-0 Piast Kobylnica 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

Wielkopolska Komorniki 2-0 Piast Kobylnica 24 marca, 15:00
Concordia Murowana Goślina 3-1 Wełna Rogoźno 24 marca, 15:00
Kotwica Kórnik 4-0 Vitcovia Witkowo 24 marca, 15:00
Kłos Zaniemyśl 2-0 Stella Luboń 25 marca, 15:00
Lechita Kłecko 0-2 Sparta Oborniki 24 marca, 15:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-1 KS Łopuchowo 24 marca, 15:00
Warta Śrem 1-0 Huragan Pobiedziska 24 marca, 15:00

Kolejka 15 - 31 marca-1 kwietnia

Warta Śrem 3-0 Wielkopolska Komorniki 31 marca, 15:00
(wo)
Huragan Pobiedziska 5-0 TPS Winogrady (Poznań) 1 kwietnia, 15:00
KS Łopuchowo 1-2 Lechita Kłecko 31 marca, 16:00
Sparta Oborniki 3-1 Kłos Zaniemyśl 31 marca, 16:00
Stella Luboń 3-0 Kotwica Kórnik 31 marca, 16:00
Vitcovia Witkowo 1-1 Concordia Murowana Goślina 31 marca, 16:00
Wełna Rogoźno 6-2 Piast Kobylnica 31 marca, 16:00

Kolejka 16 - 7 kwietnia

Warta Śrem 1-1 TPS Winogrady (Poznań) 7 kwietnia, 16:00
Wielkopolska Komorniki 2-3 Wełna Rogoźno 7 kwietnia, 16:00
Piast Kobylnica 3-2 Vitcovia Witkowo 7 kwietnia, 16:00
w Gruszczynie
Concordia Murowana Goślina 1-2 Stella Luboń 7 kwietnia, 16:00
Kotwica Kórnik 0-0 Sparta Oborniki 7 kwietnia, 16:00
Kłos Zaniemyśl 2-1 KS Łopuchowo 7 kwietnia, 16:00
Lechita Kłecko 1-4 Huragan Pobiedziska 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

TPS Winogrady (Poznań) 3-0 Wielkopolska Komorniki 14 kwietnia, 16:00
(wo)
Warta Śrem 0-3 Lechita Kłecko 14 kwietnia, 16:00
Huragan Pobiedziska 1-2 Kłos Zaniemyśl 15 kwietnia, 15:00
KS Łopuchowo 0-1 Kotwica Kórnik 14 kwietnia, 16:00
Sparta Oborniki 2-0 Concordia Murowana Goślina 14 kwietnia, 16:00
Stella Luboń 1-0 Piast Kobylnica 14 kwietnia, 16:00
Vitcovia Witkowo 1-0 Wełna Rogoźno 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Wielkopolska Komorniki 2-3 Vitcovia Witkowo 21 kwietnia, 16:00
Wełna Rogoźno 4-0 Stella Luboń 21 kwietnia, 16:00
Piast Kobylnica 1-3 Sparta Oborniki 22 kwietnia, 11:00
w Gruszczynie
Concordia Murowana Goślina 0-2 KS Łopuchowo 21 kwietnia, 16:00
Kotwica Kórnik 3-0 Huragan Pobiedziska 21 kwietnia, 16:00
Kłos Zaniemyśl 1-2 Warta Śrem 22 kwietnia, 15:00
Lechita Kłecko 2-1 TPS Winogrady (Poznań) 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 28 kwietnia

Lechita Kłecko 1-0 Wielkopolska Komorniki 28 kwietnia, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-1 Kłos Zaniemyśl 28 kwietnia, 16:00
Warta Śrem 1-2 Kotwica Kórnik 28 kwietnia, 16:00
Huragan Pobiedziska 4-1 Concordia Murowana Goślina 28 kwietnia, 16:00
KS Łopuchowo 2-2 Piast Kobylnica 28 kwietnia, 16:00
Sparta Oborniki 3-1 Wełna Rogoźno 28 kwietnia, 16:00
Stella Luboń 3-0 Vitcovia Witkowo 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 1-3 maja

Wielkopolska Komorniki 4-3 Stella Luboń 3 maja, 11:00
Vitcovia Witkowo 1-4 Sparta Oborniki 1 maja, 16:00
Wełna Rogoźno 2-2 KS Łopuchowo 1 maja, 16:00
Piast Kobylnica 0-3 Huragan Pobiedziska 1 maja, 11:00
w Gruszczynie
Concordia Murowana Goślina 3-3 Warta Śrem 1 maja, 16:00
Kotwica Kórnik 6-0 TPS Winogrady (Poznań) 1 maja, 16:00
Kłos Zaniemyśl 1-0 Lechita Kłecko 1 maja, 16:00

Kolejka 21 - 5-6 maja

Kłos Zaniemyśl 4-1 Wielkopolska Komorniki 6 maja, 15:00
Lechita Kłecko 2-0 Kotwica Kórnik 5 maja, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 5-2 Concordia Murowana Goślina 5 maja, 17:00
Warta Śrem 2-0 Piast Kobylnica 5 maja, 16:00
Huragan Pobiedziska 1-2 Wełna Rogoźno 6 maja, 15:00
KS Łopuchowo 1-0 Vitcovia Witkowo 5 maja, 16:00
Sparta Oborniki 5-0 Stella Luboń 6 maja, 15:00

Kolejka 22 - 12-13 maja

Wielkopolska Komorniki 1-4 Sparta Oborniki 12 maja, 16:00
Stella Luboń 1-2 KS Łopuchowo 12 maja, 17:00
Vitcovia Witkowo 0-0 Huragan Pobiedziska 12 maja, 16:00
Wełna Rogoźno 1-0 Warta Śrem 12 maja, 16:00
Piast Kobylnica 3-1 TPS Winogrady (Poznań) 12 maja, 16:00
w Gruszczynie
Concordia Murowana Goślina 2-1 Lechita Kłecko 13 maja, 14:00
Kotwica Kórnik 2-1 Kłos Zaniemyśl 12 maja, 16:00

Kolejka 23 - 19-20 maja

Kotwica Kórnik 4-0 Wielkopolska Komorniki 19 maja, 16:00
Kłos Zaniemyśl 1-2 Concordia Murowana Goślina 20 maja, 15:00
Lechita Kłecko 3-4 Piast Kobylnica 19 maja, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-6 Wełna Rogoźno 19 maja, 17:00
Warta Śrem 4-1 Vitcovia Witkowo 19 maja, 16:00
Huragan Pobiedziska 5-1 Stella Luboń 20 maja, 15:00
KS Łopuchowo 1-2 Sparta Oborniki 19 maja, 16:00

Kolejka 24 - 26-27 maja

Wielkopolska Komorniki 4-4 KS Łopuchowo 26 maja, 16:00
Sparta Oborniki 0-0 Huragan Pobiedziska 26 maja, 17:00
Stella Luboń 0-1 Warta Śrem 26 maja, 17:00
Vitcovia Witkowo 0-1 TPS Winogrady (Poznań) 26 maja, 16:00
Wełna Rogoźno 4-3 Lechita Kłecko 26 maja, 16:00
Piast Kobylnica 1-1 Kłos Zaniemyśl 27 maja, 11:00
w Gruszczynie
Concordia Murowana Goślina 2-0 Kotwica Kórnik 26 maja, 17:00

Kolejka 25 - 2 czerwca

Concordia Murowana Goślina 0-1 Wielkopolska Komorniki 2 czerwca, 16:00
Kotwica Kórnik 1-1 Piast Kobylnica 2 czerwca, 16:00
w Mosinie
Kłos Zaniemyśl 2-1 Wełna Rogoźno 2 czerwca, 16:00
Lechita Kłecko 5-1 Vitcovia Witkowo 2 czerwca, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-2 Stella Luboń 2 czerwca, 16:00
Warta Śrem 0-5 Sparta Oborniki 2 czerwca, 16:00
Huragan Pobiedziska 2-2 KS Łopuchowo 2 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 7 czerwca

Wielkopolska Komorniki 1-0 Huragan Pobiedziska 7 czerwca, 16:00
KS Łopuchowo 2-1 Warta Śrem 7 czerwca, 16:00
Sparta Oborniki 7-1 TPS Winogrady (Poznań) 7 czerwca, 16:00
Stella Luboń 0-1 Lechita Kłecko 7 czerwca, 16:00
Vitcovia Witkowo 1-8 Kłos Zaniemyśl 7 czerwca, 16:00
Wełna Rogoźno 1-0 Kotwica Kórnik 7 czerwca, 16:00
Piast Kobylnica 2-1 Concordia Murowana Goślina 7 czerwca, 16:00
w Gruszczynie

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska (północ))
Baraże o udział w klasie okręgowej (Poznań)

IV liga 2011/2012 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2011/2012 (Piła)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Poznań (zachód))

Klasa A 2011/2012 (Poznań I)
Klasa A 2011/2012 (Poznań II)
Klasa A 2011/2012 (Poznań III)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas