[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2011/2012, grupa: wielkopolska (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Luboński KS 30 80 25 5 0 82-15 12 3 0 43-4 13 2 0 39-11
2.  Grom Plewiska 30 58 17 7 6 67-35 11 2 2 33-10 6 5 4 34-25
3.  Błękitni Owińska 30 49 15 4 11 59-54 10 2 3 35-21 5 2 8 24-33
4.  1922 Lechia Kostrzyn 30 47 14 5 11 62-60 9 1 5 35-31 5 4 6 27-29
5.  Tarnovia Tarnowo Podgórne 30 45 14 3 13 57-45 8 2 5 32-26 6 1 8 25-19
6.  Polonia Chodzież 30 44 14 2 14 58-61 9 1 5 34-22 5 1 9 24-39
7.  Warta Międzychód 30 40 11 7 12 56-52 6 5 4 31-24 5 2 8 25-28
8.  Pogoń Lwówek 30 39 11 6 13 53-46 8 1 6 34-21 3 5 7 19-25 6 10 3 1 2 12-8
9.  Zjednoczeni Trzemeszno 30 39 11 6 13 41-39 7 2 6 26-18 4 4 7 15-21 6 8 2 2 2 9-6
10.  Czarni Wróblewo 30 39 10 9 11 45-57 6 6 3 33-23 4 3 8 12-34 6 7 1 4 1 6-8
11.  Noteć Czarnków 30 39 11 6 13 37-50 7 3 5 23-18 4 3 8 14-32 6 6 1 3 2 3-8
12.  Leśnik Margonin 30 37 10 7 13 51-65 6 4 5 29-25 4 3 8 22-40
13.  Polonia Nowy Tomyśl 30 36 11 3 16 53-77 7 2 6 32-31 4 1 10 21-46
14.  Sparta Złotów 30 34 9 7 14 37-49 5 4 6 18-17 4 3 8 19-32 2 6 2 0 0 5-1
15.  1920 Mosina 30 34 9 7 14 44-61 4 5 6 20-30 5 2 8 24-31 2 0 0 0 2 1-5
16.  Mieszko Gniezno 30 15 3 6 21 23-59 1 2 12 10-36 2 4 9 13-23
Polonia Chodzież wycofała się po zakończeniu rozgrywek, dzięki czemu dodatkowo utrzymał się 1920 Mosina. Sparta Złotów zrezygnowała z gry w IV lidze.
Polonia Nowy Tomyśl wycofała się po zakończeniu rozgrywek, dzięki czemu dodatkowo utrzymał się Mieszko Gniezno.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Luboński KS    1-0 1-1 0-0 3-1 3-1 2-1 0-0 1-0 6-0 6-0 5-0 5-0 3-0 4-0 3-0* 
 2 Grom Plewiska0-0     1-2 3-0 1-0 4-1 0-4 1-0 1-1 2-1 3-0 5-0 3-0 3-0 3-1 3-0* 
 3 Błękitni Owińska2-7 1-2     2-1 1-0 3-0 2-2 3-2* 2-1 0-2 3-0 5-2 4-1 4-0 3-1 0-0 
 4 1922 Lechia Kostrzyn2-4 5-2 3-1     1-4 5-3 2-1 1-0 1-1 0-2 3-1 2-4 6-1 1-0 1-6 2-1 
 5 Tarnovia Tarnowo Podgórne1-1 1-5 3-1 2-4     3-3 0-2 2-1 3-0* 5-0 0-1 1-0 4-1 1-4 4-2 2-1 
 6 Polonia Chodzież0-3 1-4 7-2 0-3* 3-0     3-1 5-1 2-3 2-0 3-1 2-1 5-1 0-0 0-2 1-0 
 7 Warta Międzychód0-1 2-2 1-2 5-3 1-4 2-3     2-2 2-0 3-0 3-1 2-2 3-0 2-2 2-1 1-1 
 8 Pogoń Lwówek0-2 1-1 2-0 0-4 0-4 3-1 2-0     2-1 1-2 3-0 1-2 8-0* 6-0 5-1 0-3 
 9 Zjednoczeni Trzemeszno0-3* 0-1 2-1 1-0 0-1 2-3 4-1 1-3     3-0 3-0* 5-0 0-2 3-1 1-1 1-1 
 10 Czarni Wróblewo1-4 3-3 1-3 2-0 2-0 1-2 3-3 2-2 1-1     1-1 5-1 2-0 4-0 3-1 2-2 
 11 Noteć Czarnków0-1 3-1 5-0 1-1 1-5 0-2 3-2 2-1 0-0 0-0     3-0* 1-3 2-1 0-1 2-0 
 12 Leśnik Margonin0-4 2-2 0-4 3-3 3-0 3-1 3-1 0-1 3-0 5-0 0-2     2-4 2-2 1-1 2-0 
 13 Polonia Nowy Tomyśl1-2 0-7* 4-2 8-2 1-0 3-1 2-1 0-0 0-1 5-1 3-5 2-2     0-4 1-3 2-0 
 14 Sparta Złotów3-4 3-1 1-1 0-0 1-0 4-0 1-2 1-0 0-2 0-2 0-0 1-2 0-0     3-0 0-3* 
 15 1920 Mosina1-2 1-1 2-1 1-4 1-1 1-3 1-3 4-4 2-1 1-1 0-0 0-5 2-1 1-2     2-1 
 16 Mieszko Gniezno0-1 1-2 0-3* 1-2 0-5 2-0 0-1 1-2 1-3 1-1 1-2 1-1 1-7 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Błękitni Owińska 0-0 Mieszko Gniezno 17 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 sierpnia, 15:00) odwołany z powodu braku licencji drużyny gości
Sparta Złotów 3-0 1920 Mosina 6 sierpnia, 17:00
Czarni Wróblewo 3-3 Warta Międzychód 7 sierpnia, 16:00
Noteć Czarnków 3-0 Leśnik Margonin 7 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-0
1922 Lechia Kostrzyn 5-3 Polonia Chodzież 6 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-0 Zjednoczeni Trzemeszno 6 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-2
Luboński KS 0-0 Pogoń Lwówek 6 sierpnia, 12:00
Polonia Nowy Tomyśl 0-7 Grom Plewiska 7 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-7

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Mieszko Gniezno 1-2 Grom Plewiska 13 sierpnia, 17:00
Pogoń Lwówek 8-0 Polonia Nowy Tomyśl 13 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 8-0
Zjednoczeni Trzemeszno 0-3 Luboński KS 13 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Polonia Chodzież 3-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 13 sierpnia, 17:00
Leśnik Margonin 3-3 1922 Lechia Kostrzyn 13 sierpnia, 11:00
Warta Międzychód 3-1 Noteć Czarnków 13 sierpnia, 17:00
1920 Mosina 1-1 Czarni Wróblewo 13 sierpnia, 16:00
Błękitni Owińska 4-0 Sparta Złotów 13 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Sparta Złotów 0-3 Mieszko Gniezno 20 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-2
Czarni Wróblewo 1-3 Błękitni Owińska 21 sierpnia, 16:00
Noteć Czarnków 0-1 1920 Mosina 20 sierpnia, 17:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Warta Międzychód 20 sierpnia, 11:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-0 Leśnik Margonin 20 sierpnia, 17:00
Luboński KS 3-1 Polonia Chodzież 20 sierpnia, 12:00
Polonia Nowy Tomyśl 0-1 Zjednoczeni Trzemeszno 21 sierpnia, 17:00
Grom Plewiska 1-0 Pogoń Lwówek 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Mieszko Gniezno 1-2 Pogoń Lwówek 24 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-1 Grom Plewiska 24 sierpnia, 17:00
Polonia Chodzież 5-1 Polonia Nowy Tomyśl 24 sierpnia, 17:00
Leśnik Margonin 0-4 Luboński KS 24 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 1-4 Tarnovia Tarnowo Podgórne 24 sierpnia, 17:00
1920 Mosina 1-4 1922 Lechia Kostrzyn 24 sierpnia, 17:00
Błękitni Owińska 3-0 Noteć Czarnków 24 sierpnia, 17:00
Sparta Złotów 0-2 Czarni Wróblewo 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Czarni Wróblewo 2-2 Mieszko Gniezno 28 sierpnia, 16:00
Noteć Czarnków 2-1 Sparta Złotów 27 sierpnia, 17:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-1 Błękitni Owińska 27 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-2 1920 Mosina 27 sierpnia, 17:00
Luboński KS 2-1 Warta Międzychód 27 sierpnia, 12:00
Polonia Nowy Tomyśl 2-2 Leśnik Margonin 28 sierpnia, 14:00
Grom Plewiska 4-1 Polonia Chodzież 27 sierpnia, 17:00
Pogoń Lwówek 2-1 Zjednoczeni Trzemeszno 27 sierpnia, 15:00

Kolejka 6 - 3-4 września

Mieszko Gniezno 1-3 Zjednoczeni Trzemeszno 3 września, 17:00
Polonia Chodzież 5-1 Pogoń Lwówek 3 września, 12:00
Leśnik Margonin 2-2 Grom Plewiska 3 września, 17:00
Warta Międzychód 3-0 Polonia Nowy Tomyśl 3 września, 17:00
1920 Mosina 1-2 Luboński KS 4 września, 17:00
Błękitni Owińska 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 września, 15:00
Sparta Złotów 0-0 1922 Lechia Kostrzyn 3 września, 16:00
Czarni Wróblewo 1-1 Noteć Czarnków 4 września, 15:30

Kolejka 7 - 10-11 września

Noteć Czarnków 2-0 Mieszko Gniezno 10 września, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 0-2 Czarni Wróblewo 10 września, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-4 Sparta Złotów 10 września, 16:00
Luboński KS 1-1 Błękitni Owińska 10 września, 12:00
Polonia Nowy Tomyśl 1-3 1920 Mosina 11 września, 16:00
Grom Plewiska 0-4 Warta Międzychód 10 września, 17:00
Pogoń Lwówek 1-2 Leśnik Margonin 10 września, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-3 Polonia Chodzież 10 września, 16:00

Kolejka 8 - 17-18 września

Mieszko Gniezno 2-0 Polonia Chodzież 17 września, 16:00
Leśnik Margonin 3-0 Zjednoczeni Trzemeszno 17 września, 16:00
Warta Międzychód 2-2 Pogoń Lwówek 18 września, 12:00
w Kamionnie
1920 Mosina 1-1 Grom Plewiska 18 września, 16:00
Błękitni Owińska 4-1 Polonia Nowy Tomyśl 17 września, 15:00
Sparta Złotów 3-4 Luboński KS 17 września, 16:00
Czarni Wróblewo 2-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 18 września, 15:30
Noteć Czarnków 1-1 1922 Lechia Kostrzyn 17 września, 16:00

Kolejka 9 - 24-25 września

1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Mieszko Gniezno 24 września, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-1 Noteć Czarnków 24 września, 16:00
Luboński KS 6-0 Czarni Wróblewo 24 września, 12:00
Polonia Nowy Tomyśl 0-4 Sparta Złotów 25 września, 16:00
Grom Plewiska 1-2 Błękitni Owińska 24 września, 16:00
Pogoń Lwówek 5-1 1920 Mosina 24 września, 11:00
Zjednoczeni Trzemeszno 4-1 Warta Międzychód 24 września, 16:00
Leśnik Margonin 3-1 Polonia Chodzież 24 września, 16:00

Kolejka 10 - 1-2 października

Mieszko Gniezno 1-1 Leśnik Margonin 1 października, 16:00
Warta Międzychód 2-3 Polonia Chodzież 1 października, 16:00
1920 Mosina 2-1 Zjednoczeni Trzemeszno 1 października, 16:00
Błękitni Owińska 3-2 Pogoń Lwówek 1 października, 15:00
(wo)
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; potem anulowany
Sparta Złotów 3-1 Grom Plewiska 1 października, 15:00
Czarni Wróblewo 2-0 Polonia Nowy Tomyśl 2 października, 15:30
Noteć Czarnków 0-1 Luboński KS 1 października, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-4 Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 października, 15:00

Kolejka 11 - 8-9 października

Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Mieszko Gniezno 8 października, 16:00
Luboński KS 0-0 1922 Lechia Kostrzyn 8 października, 12:00
Polonia Nowy Tomyśl 3-5 Noteć Czarnków 9 października, 15:00
Grom Plewiska 2-1 Czarni Wróblewo 8 października, 15:00
Pogoń Lwówek 6-0 Sparta Złotów 8 października, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-1 Błękitni Owińska 8 października, 14:00
Polonia Chodzież 0-2 1920 Mosina 8 października, 15:00
Leśnik Margonin 3-1 Warta Międzychód 8 października, 15:00

Kolejka 12 - 15-16 października

Mieszko Gniezno 0-1 Warta Międzychód 15 października, 15:00
1920 Mosina 0-5 Leśnik Margonin 16 października, 15:00
Błękitni Owińska 3-0 Polonia Chodzież 15 października, 15:00
Sparta Złotów 0-2 Zjednoczeni Trzemeszno 15 października, 15:00
Czarni Wróblewo 2-2 Pogoń Lwówek 16 października, 15:30
Noteć Czarnków 3-1 Grom Plewiska 15 października, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn 6-1 Polonia Nowy Tomyśl 15 października, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 Luboński KS 15 października, 15:00

Kolejka 13 - 22-23 października

Luboński KS 3-0 Mieszko Gniezno 22 października, 12:00
(wo)
odwołany z powodu zawieszenia licencji Mieszka
Polonia Nowy Tomyśl 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 23 października, 15:00
Grom Plewiska 3-0 1922 Lechia Kostrzyn 22 października, 15:00
Pogoń Lwówek 3-0 Noteć Czarnków 22 października, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 3-0 Czarni Wróblewo 22 października, 14:00
Polonia Chodzież 0-0 Sparta Złotów 22 października, 15:00
Leśnik Margonin 0-4 Błękitni Owińska 22 października, 15:00
Warta Międzychód 2-1 1920 Mosina 22 października, 15:00

Kolejka 14 - 29-30 października

Mieszko Gniezno 0-3 1920 Mosina 29 października, 14:00
(wo)
odwołany z powodu zawieszenia licencji Mieszka
Błękitni Owińska 2-2 Warta Międzychód 29 października, 15:00
Sparta Złotów 1-2 Leśnik Margonin 29 października, 13:00
Czarni Wróblewo 1-2 Polonia Chodzież 30 października, 14:00
Noteć Czarnków 0-0 Zjednoczeni Trzemeszno 29 października, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-0 Pogoń Lwówek 29 października, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-5 Grom Plewiska 29 października, 15:00
Luboński KS 5-0 Polonia Nowy Tomyśl 29 października, 12:00

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Polonia Nowy Tomyśl 2-0 Mieszko Gniezno 6 listopada, 14:00
Grom Plewiska 0-0 Luboński KS 5 listopada, 14:00
Pogoń Lwówek 0-4 Tarnovia Tarnowo Podgórne 5 listopada, 14:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 1922 Lechia Kostrzyn 5 listopada, 13:00
Polonia Chodzież 3-1 Noteć Czarnków 5 listopada, 14:00
Leśnik Margonin 5-0 Czarni Wróblewo 5 listopada, 14:00
Warta Międzychód 2-2 Sparta Złotów 5 listopada, 14:00
1920 Mosina 2-1 Błękitni Owińska 5 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 11-12 listopada

Mieszko Gniezno 0-3 Błękitni Owińska 12 listopada, 13:00
(wo)
odwołany z powodu zawieszenia licencji Mieszka
1920 Mosina 1-2 Sparta Złotów 11 listopada, 13:00
Warta Międzychód 3-0 Czarni Wróblewo 12 listopada, 13:30
Leśnik Margonin 0-2 Noteć Czarnków 11 listopada, 13:00
Polonia Chodzież 0-3 1922 Lechia Kostrzyn 12 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zjednoczeni Trzemeszno 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 12 listopada, 13:00
Pogoń Lwówek 0-2 Luboński KS 12 listopada, 13:00
Grom Plewiska 3-0 Polonia Nowy Tomyśl 12 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Grom Plewiska 3-0 Mieszko Gniezno 19 listopada, 13:00
(wo)
odwołany z powodu zawieszenia licencji Mieszka
Polonia Nowy Tomyśl 0-0 Pogoń Lwówek 20 listopada, 13:00
Luboński KS 1-0 Zjednoczeni Trzemeszno 19 listopada, 13:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-3 Polonia Chodzież 19 listopada, 13:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-4 Leśnik Margonin 19 listopada, 13:00
Noteć Czarnków 3-2 Warta Międzychód 19 listopada, 13:00
Czarni Wróblewo 3-1 1920 Mosina 20 listopada, 13:00
Sparta Złotów 1-1 Błękitni Owińska 19 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

Mieszko Gniezno 0-3 Sparta Złotów 24 marca, 14:00
(wo)
na boisku 0-1
Błękitni Owińska 0-2 Czarni Wróblewo 24 marca, 16:00
1920 Mosina 0-0 Noteć Czarnków 25 marca, 16:00
Warta Międzychód 5-3 1922 Lechia Kostrzyn 24 marca, 15:00
Leśnik Margonin 3-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 24 marca, 15:00
Polonia Chodzież 0-3 Luboński KS 24 marca, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-2 Polonia Nowy Tomyśl 24 marca, 13:00
Pogoń Lwówek 1-1 Grom Plewiska 24 marca, 15:00

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Pogoń Lwówek 0-3 Mieszko Gniezno 31 marca, 15:00
Grom Plewiska 1-1 Zjednoczeni Trzemeszno 31 marca, 16:00
Polonia Nowy Tomyśl 3-1 Polonia Chodzież 31 marca, 16:00
Luboński KS 5-0 Leśnik Margonin 31 marca, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-2 Warta Międzychód 31 marca, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-6 1920 Mosina 31 marca, 15:00
Noteć Czarnków 5-0 Błękitni Owińska 31 marca, 16:00
Czarni Wróblewo 4-0 Sparta Złotów 1 kwietnia, 15:30

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Mieszko Gniezno 1-1 Czarni Wróblewo 7 kwietnia, 15:00
Sparta Złotów 0-0 Noteć Czarnków 7 kwietnia, 14:00
Błękitni Owińska 2-1 1922 Lechia Kostrzyn 7 kwietnia, 16:00
1920 Mosina 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 kwietnia, 14:00
Warta Międzychód 0-1 Luboński KS 7 kwietnia, 17:00
w Kamionnie
Leśnik Margonin 2-4 Polonia Nowy Tomyśl 7 kwietnia, 16:00
Polonia Chodzież 1-4 Grom Plewiska 7 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-3 Pogoń Lwówek 7 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Zjednoczeni Trzemeszno 1-1 Mieszko Gniezno 14 kwietnia, 16:00
Pogoń Lwówek 3-1 Polonia Chodzież 14 kwietnia, 15:00
Grom Plewiska 5-0 Leśnik Margonin 14 kwietnia, 16:00
Polonia Nowy Tomyśl 2-1 Warta Międzychód 14 kwietnia, 16:00
Luboński KS 4-0 1920 Mosina 14 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-1 Błękitni Owińska 14 kwietnia, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-0 Sparta Złotów 14 kwietnia, 16:00
Noteć Czarnków 0-0 Czarni Wróblewo 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Mieszko Gniezno 1-2 Noteć Czarnków 21 kwietnia, 16:00
Czarni Wróblewo 2-0 1922 Lechia Kostrzyn 22 kwietnia, 15:30
Sparta Złotów 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 21 kwietnia, 14:00
Błękitni Owińska 2-7 Luboński KS 21 kwietnia, 16:00
1920 Mosina 2-1 Polonia Nowy Tomyśl 22 kwietnia, 16:00
Warta Międzychód 2-2 Grom Plewiska 21 kwietnia, 13:00
w Kamionnie
Leśnik Margonin 0-1 Pogoń Lwówek 21 kwietnia, 16:00
Polonia Chodzież 2-3 Zjednoczeni Trzemeszno 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Polonia Chodzież 1-0 Mieszko Gniezno 28 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 5-0 Leśnik Margonin 28 kwietnia, 16:00
Pogoń Lwówek 2-0 Warta Międzychód 28 kwietnia, 15:00
Grom Plewiska 3-1 1920 Mosina 27 kwietnia, 18:00
Polonia Nowy Tomyśl 4-2 Błękitni Owińska 28 kwietnia, 16:00
Luboński KS 3-0 Sparta Złotów 28 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 5-0 Czarni Wróblewo 28 kwietnia, 17:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-1 Noteć Czarnków 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 1 maja

Polonia Chodzież 2-1 Leśnik Margonin 1 maja, 17:00
Mieszko Gniezno 1-2 1922 Lechia Kostrzyn 1 maja, 16:00
Noteć Czarnków 1-5 Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 maja, 16:00
Czarni Wróblewo 1-4 Luboński KS 1 maja, 15:30
Sparta Złotów 0-0 Polonia Nowy Tomyśl 1 maja, 14:00
Błękitni Owińska 1-2 Grom Plewiska 1 maja, 16:00
1920 Mosina 4-4 Pogoń Lwówek 1 maja, 16:00
Warta Międzychód 2-0 Zjednoczeni Trzemeszno 1 maja, 17:00
w Kamionnie

Kolejka 25 - 5-6 maja

Leśnik Margonin 2-0 Mieszko Gniezno 5 maja, 17:00
Polonia Chodzież 3-1 Warta Międzychód 5 maja, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-1 1920 Mosina 5 maja, 16:00
Pogoń Lwówek 2-0 Błękitni Owińska 5 maja, 15:00
Grom Plewiska 3-0 Sparta Złotów 5 maja, 17:00
Polonia Nowy Tomyśl 5-1 Czarni Wróblewo 5 maja, 16:00
Luboński KS 6-0 Noteć Czarnków 5 maja, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-4 1922 Lechia Kostrzyn 5 maja, 17:00

Kolejka 26 - 12-13 maja

Mieszko Gniezno 0-5 Tarnovia Tarnowo Podgórne 12 maja, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-4 Luboński KS 12 maja, 17:00
Noteć Czarnków 1-3 Polonia Nowy Tomyśl 12 maja, 16:00
Czarni Wróblewo 3-3 Grom Plewiska 13 maja, 15:30
Sparta Złotów 1-0 Pogoń Lwówek 12 maja, 15:00
Błękitni Owińska 2-1 Zjednoczeni Trzemeszno 12 maja, 16:00
1920 Mosina 1-3 Polonia Chodzież 13 maja, 16:00
Warta Międzychód 2-2 Leśnik Margonin 12 maja, 17:00

Kolejka 27 - 19-20 maja

Warta Międzychód 1-1 Mieszko Gniezno 19 maja, 17:00
Leśnik Margonin 1-1 1920 Mosina 19 maja, 17:00
Polonia Chodzież 7-2 Błękitni Owińska 19 maja, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 3-1 Sparta Złotów 19 maja, 16:00
Pogoń Lwówek 1-2 Czarni Wróblewo 19 maja, 15:00
Grom Plewiska 3-0 Noteć Czarnków 19 maja, 17:00
Polonia Nowy Tomyśl 8-2 1922 Lechia Kostrzyn 19 maja, 16:00
Luboński KS 3-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 19 maja, 16:00

Kolejka 28 - 26-27 maja

Mieszko Gniezno 0-1 Luboński KS 26 maja, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-1 Polonia Nowy Tomyśl 26 maja, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 5-2 Grom Plewiska 26 maja, 16:00
Noteć Czarnków 2-1 Pogoń Lwówek 26 maja, 16:00
Czarni Wróblewo 1-1 Zjednoczeni Trzemeszno 26 maja, 16:00
Sparta Złotów 4-0 Polonia Chodzież 26 maja, 16:00
Błękitni Owińska 5-2 Leśnik Margonin 26 maja, 16:00
1920 Mosina 1-3 Warta Międzychód 26 maja, 16:00

Kolejka 29 - 17-18 marca

1920 Mosina 2-1 Mieszko Gniezno 18 marca, 15:00
Warta Międzychód 1-2 Błękitni Owińska 18 marca, 15:00
Leśnik Margonin 2-2 Sparta Złotów 17 marca, 15:00
Polonia Chodzież 2-0 Czarni Wróblewo 17 marca, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 3-0 Noteć Czarnków 17 marca, 13:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Pogoń Lwówek 0-4 1922 Lechia Kostrzyn 17 marca, 15:00
Grom Plewiska 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 marca, 15:00
Polonia Nowy Tomyśl 1-2 Luboński KS 17 marca, 15:00

Kolejka 30 - 23 maja

Mieszko Gniezno 1-7 Polonia Nowy Tomyśl 23 maja, 17:00
Luboński KS 1-0 Grom Plewiska 23 maja, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Pogoń Lwówek 23 maja, 17:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-1 Zjednoczeni Trzemeszno 23 maja, 17:00
Noteć Czarnków 0-2 Polonia Chodzież 23 maja, 17:00
Czarni Wróblewo 5-1 Leśnik Margonin 23 maja, 17:00
Sparta Złotów 1-2 Warta Międzychód 23 maja, 17:00
Błękitni Owińska 3-1 1920 Mosina 23 maja, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska (północ))

III liga 2011/2012 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)

IV liga 2011/2012 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2011/2012 (wielkopolska (południe))

Klasa okręgowa 2011/2012 (Piła)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2011/2012 (Poznań (zachód))

Autor: Michał Turulski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas