[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2011/2012, grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lech Rypin 30 67 21 4 5 79-31 12 1 2 42-13 9 3 3 37-18
2.  Unia Swarzędz 30 55 17 4 9 52-38 8 2 5 30-24 9 2 4 22-14
3.  Polonia Środa Wielkopolska 30 53 16 5 9 53-30 9 3 3 35-16 7 2 6 18-14
4.  Sokół Kleczew 30 51 15 6 9 65-29 9 4 2 40-8 6 2 7 25-21 2 4 1 1 0 3-1
5.  Lubuszanin Trzcianka 30 51 14 9 7 52-32 6 5 4 25-19 8 4 3 27-13 2 1 0 1 1 1-3
6.  Wda Świecie 30 50 15 5 10 63-39 9 2 4 40-20 6 3 6 23-19
7.  Cuiavia Inowrocław 30 47 13 8 9 54-34 9 2 4 28-13 4 6 5 26-21
8.  Piast Kobylin 30 42 12 6 12 32-39 7 2 6 17-21 5 4 6 15-18 4 6 2 0 2 5-5
9.  GKS Dopiewo 30 42 11 9 10 46-35 4 6 5 26-17 7 3 5 20-18 4 5 1 2 1 5-5
10.  Górnik Konin 30 42 12 6 12 39-41 9 3 3 28-16 3 3 9 11-25 4 5 1 2 1 4-4
11.  Notecianka Pakość 30 40 11 7 12 47-46 5 4 6 17-20 6 3 6 30-26
12.  Polonia 1912 Leszno 30 38 11 5 14 39-48 6 2 7 26-23 5 3 7 13-25 2 6 2 0 0 8-0
13.  Unia Janikowo 30 38 10 8 12 32-42 6 5 4 17-10 4 3 8 15-32 2 0 0 0 2 0-8
14.  Sparta Brodnica 30 33 8 9 13 27-50 4 5 6 13-18 4 4 7 14-32
15.  Victoria Koronowo 30 11 3 2 25 17-88 2 0 13 9-42 1 2 12 8-46
16.  Chemik Bydgoszcz 30 12 3 3 24 16-91 2 2 11 6-34 1 1 13 10-57
Chemik Bydgoszcz wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lech Rypin    0-1 1-0 3-1 1-0 1-0 3-0 4-1 4-1 5-1 3-2 4-0 4-1 2-2 5-0 2-3 
 2 Unia Swarzędz1-3     0-2 1-0 1-4 3-3 2-2 1-0 1-0 3-2 2-6 2-0 0-1 3-1 7-0 3-0* 
 3 Polonia Środa Wielkopolska1-3 2-0     2-1 1-4 2-2 4-2 0-0 0-1 3-1 2-2 3-0 5-0 4-0 3-0 3-0* 
 4 Sokół Kleczew1-1 2-0 1-1     0-0 3-1 0-0 3-0 3-1 0-1 5-1 0-1 1-0 8-1 2-0 11-0 
 5 Lubuszanin Trzcianka1-2 5-2 1-0 1-3     1-0 0-3* 3-2 2-2 0-0 1-1 0-0 3-1 1-2 1-1 5-0 
 6 Wda Świecie2-1 0-0 1-2 2-0 5-3     2-2 0-1 2-3 3-1 4-0 6-0 2-4 2-1 5-0 4-2 
 7 Cuiavia Inowrocław5-1 0-1 4-1 3-0 2-1 0-1     1-1 0-2 1-0 0-3 0-0 2-1 4-0 1-0 5-1 
 8 Piast Kobylin0-3 0-1 0-0 0-3 0-3 3-2 1-5     2-0 2-0 0-2 2-0 1-0 0-0 2-1 4-1 
 9 GKS Dopiewo2-3 1-3 0-1 2-2 0-1 0-1 0-0 3-1     0-0 1-1 2-2 2-2 3-0 7-0 3-0* 
 10 Górnik Konin3-3 1-3 2-1 3-1 0-2 1-2 3-1 2-0 2-2     3-1 1-0 3-0 0-0 1-0 3-0* 
 11 Notecianka Pakość0-0 0-2 0-3 1-0 1-1 4-2 2-1 0-2 2-0 2-0     3-4 0-2 1-2 0-0 1-1 
 12 Polonia 1912 Leszno2-1 1-0 0-1 2-2 0-2 0-2 2-2 0-1 0-3* 1-4 3-2     7-0 1-2 4-1 3-0* 
 13 Unia Janikowo0-1 1-1 1-0 0-2 1-1 0-0 1-1 0-0 0-2 3-0 2-1 0-1     1-0 4-0 3-0* 
 14 Sparta Brodnica0-3 0-3 1-2 1-2 0-0 1-0 1-0 1-1 0-0 0-0 0-1 0-3 1-1     4-2 3-0* 
 15 Victoria Koronowo0-9 0-1 0-3 0-5 1-2 0-4 0-4 0-2 0-1 2-0 0-4 1-2 0-1 1-2     4-2 
 16 Chemik Bydgoszcz0-3* 1-4 2-1 0-3* 0-3* 0-3* 0-3 0-3* 0-2 0-1 0-3* 1-0 1-1 1-1 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Sparta Brodnica 0-3 Lech Rypin 6 sierpnia, 17:00
Paweł Piceluk 33, Piotr Buchalski 44, Łukasz Grube 67
Sokół Kleczew 5-1 Notecianka Pakość 6 sierpnia, 17:00
Mikołaj Pingot 60, Maciej Lisiecki 67, 74, 90, Norbert Grzelak 85 - Adam Wiśniewski 45
Unia Swarzędz 2-0 Polonia 1912 Leszno 6 sierpnia, 16:00
Ernest Maćkowiak 10, Mateusz Maruniak 63
Piast Kobylin 2-1 Victoria Koronowo 7 sierpnia, 17:00
Jacek Biernat 31, Michał Rejek 51 - Grzegorz Brzeziński 30
Polonia Środa Wielkopolska 5-0 Unia Janikowo 17 sierpnia, 17:30 (900)
Kamil Krajewski 31, Marcin Duchała 54, Piotr Loba 61, Krzysztof Błędkowski 63, Łukasz Przybyłek 78 (k)
Lubuszanin Trzcianka 1-0 Wda Świecie 6 sierpnia, 17:00
Paweł Wicher 90
GKS Dopiewo 0-0 Górnik Konin 6 sierpnia, 17:00 (250)
Cuiavia Inowrocław 5-1 Chemik Bydgoszcz 6 sierpnia, 17:00 (400)
Billy Abbott 7 (k), 48, Adrian Raszka 20, Arkadiusz Woźniak 33, Michał Skonieczny 75 - Adam Kardasz 18

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Lech Rypin 2-3 Chemik Bydgoszcz 13 sierpnia, 17:00
Paweł Piceluk 5, Mariusz Cichowlas 83 - Jędrzej Florek 9, 19, Mateusz Smerliński 82
Górnik Konin 3-1 Cuiavia Inowrocław 13 sierpnia, 17:00 (300)
Paweł Błaszczak 36, 88, Artur Kraszkowski 65 - Krzysztof Kretkowski 72
Wda Świecie 2-3 GKS Dopiewo 13 sierpnia, 17:00 (250)
Radosław Mik 89, 90 - Łukasz Szczudeł 27 (k), Jakub Solarek 34, Piotr Kurminowski 55
Unia Janikowo 1-1 Lubuszanin Trzcianka 31 sierpnia, 17:30
Radosław Kanik 37 - Wojciech Oczkowski 68
Victoria Koronowo 0-3 Polonia Środa Wielkopolska 13 sierpnia, 16:00 (200)
Michał Stańczyk 11, 25, Krzysztof Błędkowski 59
Polonia 1912 Leszno 0-1 Piast Kobylin 13 sierpnia, 17:00
Jacek Biernat 5
Notecianka Pakość 0-2 Unia Swarzędz 13 sierpnia, 17:00 (300)
Ernest Maćkowiak 52, 60
Sparta Brodnica 1-2 Sokół Kleczew 13 sierpnia, 17:00
Piotr Antosiewicz 18 - Łukasz Urban 51, Mikołaj Pingot 60

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Sokół Kleczew 1-1 Lech Rypin 20 sierpnia, 17:00
Piotr Głowala 90 - Mariusz Cichowlas 87
Unia Swarzędz 3-1 Sparta Brodnica 20 sierpnia, 16:00
Marek Gołembowski 10, Mateusz Rampol 37, Konrad Zandrowicz 85 - Damian Magalski 86
Piast Kobylin 0-2 Notecianka Pakość 21 sierpnia, 16:00
Paweł Tabaczyński 58, Kamil Kala 74
Polonia Środa Wielkopolska 3-0 Polonia 1912 Leszno 21 sierpnia, 15:00 (900)
Krzysztof Błędkowski 6, Michał Stańczyk 22, Łukasz Przybyłek 90
Lubuszanin Trzcianka 1-1 Victoria Koronowo 20 sierpnia, 17:00
Michał Wawszczak 7 - Rafał Lipiński 2
GKS Dopiewo 2-2 Unia Janikowo 20 sierpnia, 17:00
Marcin Piesik 26 (s), Łukasz Szczudeł 59 (k) - Arkadiusz Dereżyński 44, 71
Cuiavia Inowrocław 0-1 Wda Świecie 20 sierpnia, 17:00
Marcin Wanat 78
Chemik Bydgoszcz 0-1 Górnik Konin 20 sierpnia, 12:00 (150)
Maciej Adamczewski 23

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Lech Rypin 5-1 Górnik Konin 24 sierpnia, 17:00
Jakub Bojas 7, Łukasz Grube 52, Paweł Piceluk 58, 77, 90 - Bartosz Modelski 10
Wda Świecie 4-2 Chemik Bydgoszcz 24 sierpnia, 17:00
Daniel Grzywaczewski 17, Dariusz Jackiewicz 72, Łukasz Wenerski 77, Bartosz Czerwiński 87 - Jędrzej Florek 47, 56
Unia Janikowo 1-1 Cuiavia Inowrocław 24 sierpnia, 17:00
Maciej Kot 40 - Krzysztof Kretkowski 75
Victoria Koronowo 0-1 GKS Dopiewo 24 sierpnia, 16:00
Łukasz Szczudeł 12 (k)
Polonia 1912 Leszno 0-2 Lubuszanin Trzcianka 24 sierpnia, 17:00
Jarosław Feciuch 27 (k), Wiesław Natkaniec 82
Notecianka Pakość 0-3 Polonia Środa Wielkopolska 24 sierpnia, 17:30 (400)
Piotr Loba 49, Krystian Pawlak 58, Michał Stańczyk 84
Sparta Brodnica 1-1 Piast Kobylin 24 sierpnia, 16:00
Damian Magalski 21 - Robert Norkiewicz 62
Sokół Kleczew 2-0 Unia Swarzędz 24 sierpnia, 17:00
Jacek Kopaniarz 51, Damian Augustyniak 70 (k)

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Unia Swarzędz 1-3 Lech Rypin 27 sierpnia, 16:00
Maciej Matouszek 79 - Mariusz Ragaman 19, Paweł Piceluk 63, Jacek Wojciechowski 84
Piast Kobylin 0-3 Sokół Kleczew 27 sierpnia, 11:00
Norbert Grzelak 23, Marcin Jankowiak 61, 63
Polonia Środa Wielkopolska 4-0 Sparta Brodnica 28 sierpnia, 15:15 (950)
Maciej Gendek 11, Łukasz Przybyłek 69, Kamil Krajewski 90, Krzysztof Błędkowski 90
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu awarii autokaru gości
Lubuszanin Trzcianka 1-1 Notecianka Pakość 27 sierpnia, 17:00 (200)
Michał Wawszczak 20 - Mateusz Chachuła 66
GKS Dopiewo 2-2 Polonia 1912 Leszno 27 sierpnia, 17:00
Tobiasz Jarentowski 73, 88 (k) - Pāvels Hohlovs 22, Patryk Kowalski 80
Cuiavia Inowrocław 1-0 Victoria Koronowo 27 sierpnia, 17:00
Krzysztof Kretkowski 69
Chemik Bydgoszcz 1-1 Unia Janikowo 27 sierpnia, 12:00 (100)
Jędrzej Florek 40 - Michał Chmielecki 27
Górnik Konin 1-2 Wda Świecie 27 sierpnia, 17:00
Arkadiusz Bajerski 39 - Mikołaj Plewa 2, Daniel Grzywaczewski 77

Kolejka 6 - 3-4 września

Lech Rypin 1-0 Wda Świecie 3 września, 17:00
Szymon Moszczyński 11
Unia Janikowo 3-0 Górnik Konin 3 września, 17:00
Radosław Kanik 1, Mateusz Biłoszewski 83, Maciej Kot 85
Victoria Koronowo 4-2 Chemik Bydgoszcz 3 września, 11:00
Łukasz Piasecki 11, Jacek Glazik 24, Rafał Lipiński 34, Grzegorz Brzeziński 67 - Adam Kardasz 37 (k), Bartłomiej Wojda 85
Polonia 1912 Leszno 2-2 Cuiavia Inowrocław 4 września, 17:00
Mateusz Kucharski 41 (s), Łukasz Glapiak 45 (k) - Sebastian Hulisz 25, Arkadiusz Woźniak 65
Notecianka Pakość 2-0 GKS Dopiewo 3 września, 17:00 (300)
Kamil Kala 61, Adam Lisiecki 73
Sparta Brodnica 0-0 Lubuszanin Trzcianka 3 września, 16:00
Sokół Kleczew 1-1 Polonia Środa Wielkopolska 3 września, 17:00 (400)
Mikołaj Pingot 83 - Tomasz Bekas 90
Unia Swarzędz 1-0 Piast Kobylin 3 września, 15:00
Michał Stawiński 62

Kolejka 7 - 10-11 września

Piast Kobylin 0-3 Lech Rypin 11 września, 16:00
Paweł Piceluk 29, 58, Jakub Bojas 30
Lubuszanin Trzcianka 1-3 Sokół Kleczew 10 września, 12:00
Michał Wawszczak 40 - Jakub Dębowski 30, Piotr Głowala 68, Łukasz Goiński 85
GKS Dopiewo 3-0 Sparta Brodnica 10 września, 16:00
Tobiasz Jarentowski 23, Jakub Solarek 30, Maciej Brauza 55
Cuiavia Inowrocław 0-3 Notecianka Pakość 10 września, 17:00 (300)
Adam Wiśniewski 60, 74, Paweł Tabaczyński 77
Chemik Bydgoszcz 1-0 Polonia 1912 Leszno 10 września, 12:00 (100)
Jędrzej Florek 46
Górnik Konin 1-0 Victoria Koronowo 10 września, 16:00
Paweł Błaszczak 1
Wda Świecie 2-4 Unia Janikowo 10 września, 16:00
Patryk Kiełpiński 42, Radosław Mik 52 - Michał Chmielecki 5 (k), 32, 50, Arkadiusz Dereżyński 72
Unia Swarzędz 0-2 Polonia Środa Wielkopolska 11 września, 12:00
Marcin Duchała 10, Łukasz Przybyłek 25

Kolejka 8 - 17-18 września

Lech Rypin 4-1 Unia Janikowo 17 września, 16:00
Jakub Bojas 24, 45, Łukasz Grube 41 (k), Szymon Moszczyński 67 - Piotr Hadaś 90 (k)
Victoria Koronowo 0-4 Wda Świecie 17 września, 16:00
Bartosz Czerwiński 39, 50, Adrian Talaśka 82, 89
Polonia 1912 Leszno 1-4 Górnik Konin 17 września, 17:00 (100)
Przemysław Kowalski 22 - Paweł Błaszczak 30, 45, Arkadiusz Bajerski 37, Krystian Sobieraj 74
Notecianka Pakość 1-1 Chemik Bydgoszcz 17 września, 16:00 (200)
Paweł Tabaczyński 70 - Bartosz Rudziński 40
Sparta Brodnica 1-0 Cuiavia Inowrocław 17 września, 15:00 (200)
Łukasz Zagdański 12
Sokół Kleczew 3-1 GKS Dopiewo 17 września, 17:00
Damian Augustyniak 34 (k), 44 (k), Marcin Jankowiak 50 - Maciej Ratajski 15
Unia Swarzędz 1-4 Lubuszanin Trzcianka 17 września, 15:00
Dawid Adamczak 85 - Filip Kottas 22, Dariusz Juracki 71, Jarosław Feciuch 89 (k), Mariusz Szyszka 90
Piast Kobylin 0-0 Polonia Środa Wielkopolska 18 września, 16:00

Kolejka 9 - 24-25 września

Polonia Środa Wielkopolska 1-3 Lech Rypin 25 września, 16:00 (950)
Michał Stańczyk 72 - Dariusz Koprowski 48, Paweł Piceluk 66, 90
Lubuszanin Trzcianka 3-2 Piast Kobylin 24 września, 16:00
Paweł Wicher 18, Wojciech Oczkowski 49, Michał Wawszczak 90 - Przemysław Królak 43 (s), Michał Rejek 60
GKS Dopiewo 1-3 Unia Swarzędz 24 września, 16:00
Łukasz Szczudeł 70 (k) - Łukasz Lebioda 3, 68, Damian Ludwiczak 89
Cuiavia Inowrocław 3-0 Sokół Kleczew 24 września, 16:00
Billy Abbott 12, 55, Paweł Komorowski 50
Chemik Bydgoszcz 1-1 Sparta Brodnica 24 września, 12:00
Adam Kardasz 90 - Dawid Jasiński 36
Górnik Konin 3-1 Notecianka Pakość 24 września, 16:00 (250)
Paweł Błaszczak 45, Arkadiusz Bajerski 66, 90 - Ariel Jastrzembski 26
Wda Świecie 6-0 Polonia 1912 Leszno 24 września, 16:00
Paweł Olszewski 54, Radosław Mik 56, Bartosz Czerwiński 61, Adrian Talaśka 66, 72, Piotr Żurek 79
Unia Janikowo 4-0 Victoria Koronowo 24 września, 16:00
Arkadiusz Dereżyński 38, 87, Rafał Lipiński 64 (s), Mateusz Biłoszewski 68

Kolejka 10 - 1-2 października

Lech Rypin 5-0 Victoria Koronowo 1 października, 15:00
Paweł Piceluk 14, 40, 51, Mariusz Cichowlas 67, 70
Polonia 1912 Leszno 7-0 Unia Janikowo 1 października, 15:00
Filip Olejniczak 10, Pāvels Hohlovs 37, 58, 63, Patryk Kowalski 41, Serhij Szapował 55, Przemysław Kowalski 72
Notecianka Pakość 4-2 Wda Świecie 1 października, 16:00
Paweł Tabaczyński 45, 48, 89, Michał Szot 81 - Bartosz Czerwiński 27, Patryk Urbański 69
Sparta Brodnica 0-0 Górnik Konin 1 października, 15:00
bez udziału publiczności
Sokół Kleczew 11-0 Chemik Bydgoszcz 1 października, 16:00
Norbert Grzelak 7, Sebastian Śmiałek 8, Jacek Kopaniarz 20, 44, 47, Michał Rutkowski 45, 86, Jakub Dębowski 49, 56, Maciej Lisiecki 77 (k), Łukasz Urban 90
Unia Swarzędz 2-2 Cuiavia Inowrocław 1 października, 14:00
Jakub Dohnal 35, Marek Gołembowski 90 - Krzysztof Kretkowski 10, Paweł Komorowski 41
Piast Kobylin 2-0 GKS Dopiewo 2 października, 15:00
Robert Norkiewicz 33, Jakub Borowczyk 89 (k)
Polonia Środa Wielkopolska 1-4 Lubuszanin Trzcianka 2 października, 15:00 (800)
Krzysztof Błędkowski 68 - Radosław Simson 16, Michał Wawszczak 24, 26, Paweł Nawrocki 78

Kolejka 11 - 8-9 października

Lubuszanin Trzcianka 1-2 Lech Rypin 8 października, 15:00
Michał Wawszczak 2 - Mariusz Ragaman 4, Mateusz Fredyk 69
GKS Dopiewo 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 8 października, 15:00
Krzysztof Błędkowski 38
Cuiavia Inowrocław 1-1 Piast Kobylin 8 października, 15:00
Adrian Raszka 71 - Szymon Wosiek 15
Chemik Bydgoszcz 1-4 Unia Swarzędz 8 października, 12:20
Adam Kardasz 12 - Ernest Maćkowiak 55, Marek Gołembowski 60, 64, Mateusz Molewski 85
mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu awarii autobusu gości
Górnik Konin 3-1 Sokół Kleczew 8 października, 15:00 (750)
Paweł Błaszczak 62, 63, Artur Kraszkowski 90 - Robert Jędras 34
Wda Świecie 2-1 Sparta Brodnica 8 października, 15:00
Radosław Mik 31, Adrian Talaśka 82 - Łukasz Zagdański 90
Unia Janikowo 2-1 Notecianka Pakość 8 października, 14:00
Michał Chmielecki 16 (k), Michał Szot 49 (s) - Bartłomiej Delekta 85
Victoria Koronowo 1-2 Polonia 1912 Leszno 8 października, 14:00
Wojciech Lewandowski 67 - Krzysztof Urbaniak 4, Bartosz Świętek 84

Kolejka 12 - 15-16 października

Lech Rypin 4-0 Polonia 1912 Leszno 15 października, 14:00
Paweł Piceluk 22, 56, 66, Mateusz Fredyk 24
Notecianka Pakość 0-0 Victoria Koronowo 15 października, 15:00
Sparta Brodnica 1-1 Unia Janikowo 15 października, 14:00
Łukasz Zagdański 52 - Maciej Kot 78
Sokół Kleczew 3-1 Wda Świecie 15 października, 15:00
Jacek Kopaniarz 45, Damian Augustyniak 66 (k), Jakub Dębowski 90 - Radosław Mik 23
Unia Swarzędz 3-2 Górnik Konin 15 października, 14:00 (150)
Łukasz Lebioda 7, 74, Marek Gołembowski 17 - Artur Kraszkowski 47 (k), Paweł Błaszczak 62
Piast Kobylin 4-1 Chemik Bydgoszcz 16 października, 15:00
Krzysztof Kendzia 35, 52, 61, 71 - Mateusz Smerliński 54
Polonia Środa Wielkopolska 4-2 Cuiavia Inowrocław 16 października, 15:00 (500)
Tomasz Bekas 33, Krystian Pawlak 48, 54, Marcin Duchała 67 - Billy Abbott 75 (k), 85
Lubuszanin Trzcianka 2-2 GKS Dopiewo 15 października, 15:00
Jarosław Feciuch 13 (k), Michał Wawszczak 24 - Łukasz Rewers 19, Łukasz Szczudeł 90

Kolejka 13 - 22-23 października

GKS Dopiewo 2-3 Lech Rypin 22 października, 15:00
Łukasz Rewers 37, Tobiasz Jarentowski 89 - Łukasz Grube 64, Jakub Bojas 66, Paweł Piceluk 72
Cuiavia Inowrocław 2-1 Lubuszanin Trzcianka 22 października, 14:00
Paweł Komorowski 1, Krzysztof Kretkowski 71 - Przemysław Królak 79
Chemik Bydgoszcz 2-1 Polonia Środa Wielkopolska 22 października, 12:00
Rafał Biernacki 30, Dawid Zdrojewski 85 - Tomasz Bekas 41
Górnik Konin 2-0 Piast Kobylin 22 października, 15:00 (250)
Arkadiusz Bajerski 39, Paweł Błaszczak 84
Wda Świecie 0-0 Unia Swarzędz 22 października, 15:00 (250)
Unia Janikowo 0-2 Sokół Kleczew 22 października, 13:00
Mikołaj Pingot 17, Norbert Grzelak 66
Victoria Koronowo 1-2 Sparta Brodnica 22 października, 13:00
Wojciech Lewandowski 20 - Damian Magalski 42, Łukasz Ciechowski 51
Polonia 1912 Leszno 3-2 Notecianka Pakość 22 października, 14:00
Pāvels Hohlovs 38, Serhij Szapował 41, 82 - Adam Wiśniewski 17, Krzysztof Misiąg 86

Kolejka 14 - 29-30 października

Lech Rypin 3-2 Notecianka Pakość 29 października, 13:00
Jakub Bojas 17, 84, Łukasz Grube 38 - Kamil Kala 62, Marcin Skonieczka 90
Sparta Brodnica 0-3 Polonia 1912 Leszno 29 października, 13:00
Serhij Szapował 25, 42 (k), 90
Sokół Kleczew 2-0 Victoria Koronowo 29 października, 14:00
Sebastian Śmiałek 38, Jakub Dębowski 83
Unia Swarzędz 0-1 Unia Janikowo 29 października, 14:00
Michał Chmielecki 89 (k)
Piast Kobylin 3-2 Wda Świecie 30 października, 14:00
Krzysztof Kendzia 52, 59, 76 - Radosław Mik 24, Łukasz Słubkowski 32
Polonia Środa Wielkopolska 3-1 Górnik Konin 30 października, 13:00 (600)
Łukasz Przybyłek 15, Tomasz Bekas 37, Michał Stańczyk 90 - Paweł Błaszczak 10
Lubuszanin Trzcianka 5-0 Chemik Bydgoszcz 29 października, 12:00
Radosław Simson 17, 24, Paweł Nawrocki 33, Michał Wawszczak 56, Jarosław Feciuch 86
GKS Dopiewo 0-0 Cuiavia Inowrocław 29 października, 15:00

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Cuiavia Inowrocław 5-1 Lech Rypin 5 listopada, 13:00
Michał Zawada 3, Adrian Raszka 39, Krzysztof Kretkowski 59, Filip Jagielski 74, Billy Abbott 83 - Dawid Skrzynecki 17
Chemik Bydgoszcz 0-2 GKS Dopiewo 5 listopada, 12:00
Piotr Kurminowski 59, Łukasz Szczudeł 64 (k)
Górnik Konin 0-2 Lubuszanin Trzcianka 5 listopada, 13:00 (200)
Łukasz Szafran 39, Radosław Simson 62
Wda Świecie 1-2 Polonia Środa Wielkopolska 5 listopada, 14:00 (180)
Łukasz Wenerski 73 (k) - Marcin Duchała 6, Marcin Siwek 77
Unia Janikowo 0-0 Piast Kobylin 5 listopada, 12:00
Victoria Koronowo 0-1 Unia Swarzędz 5 listopada, 13:00
Marek Gołembowski 52
Polonia 1912 Leszno 2-2 Sokół Kleczew 5 listopada, 13:00
Serhij Szapował 23, Pāvels Hohlovs 27 - Marcin Jankowiak 14, Łukasz Bugzel 52 (s)
Notecianka Pakość 1-2 Sparta Brodnica 5 listopada, 12:00
Adam Wiśniewski 40 - Łukasz Zagdański 47, Arkadiusz Kozłowski 90

Kolejka 16 - 11 listopada

Lech Rypin 2-2 Sparta Brodnica 11 listopada, 13:00
Jakub Bojas 42, Mariusz Ragaman 56 - Łukasz Ciechowski 20, Łukasz Zagdański 88
Notecianka Pakość 1-0 Sokół Kleczew 12 listopada, 12:00
Robert Jędras 84 (s)
Polonia 1912 Leszno 1-0 Unia Swarzędz 12 listopada, 13:00
Marcos Bonfim 82
Victoria Koronowo 0-2 Piast Kobylin 12 listopada, 13:00
Jacek Biernat 32, Szymon Wosiek 40
Unia Janikowo 1-0 Polonia Środa Wielkopolska 12 października, 15:00
Michał Chmielecki 27
Wda Świecie 5-3 Lubuszanin Trzcianka 12 listopada, 14:00
Mateusz Kordowski 35, 82, Daniel Grzywaczewski 63, Łukasz Subkowski 67, 85 - Radosław Simson 54, Mariusz Szyszka 62, Michał Wawszczak 80
Górnik Konin 2-2 GKS Dopiewo 12 listopada, 13:00 (100)
Maciej Ratajski 47 (s), Arkadiusz Bajerski 60 - Piotr Kurminowski 90, Maciej Ratajski 90
Chemik Bydgoszcz 0-3 Cuiavia Inowrocław 12 listopada, 12:00
Sebastian Hulisz 29, Mateusz Kucharski 77, Michał Skonieczny 90

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Chemik Bydgoszcz 0-3 Lech Rypin
(wo)
w pierwotnym terminie (19 listopada, 13:00) odwołany; przełożony na wiosnę 2012; Chemik wycofał się z rozgrywek przed wyznaczeniem drugiego terminu meczu
Cuiavia Inowrocław 1-0 Górnik Konin 19 listopada, 13:00
Krzysztof Kretkowski 80
GKS Dopiewo 0-1 Wda Świecie 19 listopada, 13:00
Bartosz Czerwiński 84
Lubuszanin Trzcianka 3-1 Unia Janikowo 19 listopada, 13:00
Paweł Wicher 3, Paweł Nawrocki 11, Radosław Wącisz 84 - Michał Chmielecki 31 (k)
Polonia Środa Wielkopolska 3-0 Victoria Koronowo 28 marca, 17:00
Krzysztof Błędkowski 9, Michał Stańczyk 54, Maciej Kononowicz 71 (k)
w pierwotnym terminie (20 listopada, 13:00) odwołany
Piast Kobylin 2-0 Polonia 1912 Leszno 20 listopada, 13:00
Jacek Biernat 7, Krzysztof Matuszak 84 (k)
Unia Swarzędz 2-6 Notecianka Pakość 19 listopada, 13:00
Ernest Maćkowiak 65, Konrad Zandrowicz 72 (k) - Dariusz Słupski 13 (k), Paweł Tabaczyński 34, 81 (k), Damian Tofil 37, Adam Wiśniewski 59, 90
Sokół Kleczew 8-1 Sparta Brodnica 19 listopada, 13:00
Michał Rutkowski 5, Jakub Dębowski 17, Damian Augustyniak 25, 77 (k), Marcin Jankowiak 33, Jacek Kopaniarz 70, Maciej Lisiecki 85 (k), 90 - Waldemar Szpręglewski 44

Kolejka 18 - 24-25 marca

Lech Rypin 3-1 Sokół Kleczew 24 marca, 14:00
Jakub Bojas 21, 32, Łukasz Grube 61 - Jakub Dębowski 19
Sparta Brodnica 0-3 Unia Swarzędz 24 marca, 14:00
Marek Gołembowski 18, Mateusz Sobkowiak 44, Łukasz Lebioda 82
Notecianka Pakość 0-2 Piast Kobylin 24 marca, 15:00
Klaudiusz Kaźmierczak 65, Michał Rejek 88
Polonia 1912 Leszno 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 25 marca, 12:00 (80)
Marcin Duchała 82
Victoria Koronowo 1-2 Lubuszanin Trzcianka 25 marca, 14:00
Grzegorz Kaniecki 50 (k) - Michał Wawszczak 58, Jarosław Feciuch 61
Unia Janikowo 0-2 GKS Dopiewo 24 marca, 14:00
Jakub Budzyń 2, Michał Chmielecki 27 (k)
Wda Świecie 2-2 Cuiavia Inowrocław 24 marca, 14:00
Grzegorz Brzeziński 27, 64 - Adrian Raszka 82, Borys Modracki 90
Górnik Konin 3-0 Chemik Bydgoszcz
(wo)

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Górnik Konin 3-3 Lech Rypin 31 marca, 15:00 (200)
Paweł Błaszczak 40, Adam Kosmala 53, Krystian Robak 83 - Łukasz Grube 75, 81, Łukasz Ślifirczyk 90
Chemik Bydgoszcz 0-3 Wda Świecie
(wo)
Cuiavia Inowrocław 2-1 Unia Janikowo 31 marca, 16:00
Krzysztof Kretkowski 28, Borys Modracki 72 - Maciej Kot 57
GKS Dopiewo 7-0 Victoria Koronowo 31 marca, 14:00
Mikołaj Lasek 6, Piotr Kurminowski 10, Jakub Budzyń 61, Mateusz Klichowicz 62, 85, 90, Jakub Solarek 75
Lubuszanin Trzcianka 0-0 Polonia 1912 Leszno 1 kwietnia, 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 2-2 Notecianka Pakość 1 kwietnia, 15:00 (1000)
Maciej Kononowicz 26 (k), Maciej Gendek 88 - Krystian Pawlak 20 (s), Mateusz Chachuła 90
Piast Kobylin 0-0 Sparta Brodnica 1 kwietnia, 15:00
Unia Swarzędz 1-0 Sokół Kleczew 31 marca, 16:00
Damian Ludwiczak 65
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Tomasz Klepacz

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Lech Rypin 0-1 Unia Swarzędz 7 kwietnia, 13:00
Marek Gołembowski 76
Sokół Kleczew 3-0 Piast Kobylin 7 kwietnia, 16:00
Dominik Sadowski 12 (s), Jacek Kopaniarz 60, Maciej Lisiecki 90
Sparta Brodnica 1-2 Polonia Środa Wielkopolska 7 kwietnia, 14:00 (200)
Szymon Ciechowski 90 - Michał Stańczyk 17, Krystiak Pawlak 31
Notecianka Pakość 1-1 Lubuszanin Trzcianka 7 kwietnia, 13:00
Dariusz Słupski 10 - Michał Wawszczak 18
Polonia 1912 Leszno 0-3 GKS Dopiewo 7 kwietnia, 16:00
(wo)
Artur Krawczyk 28 - Jakub Budzyń 4
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Victoria Koronowo 0-4 Cuiavia Inowrocław 7 kwietnia, 15:00
Krzysztof Kretkowski 42, 52, 56, Bartosz Gralewski 77
Unia Janikowo 3-0 Chemik Bydgoszcz
(wo)
Wda Świecie 3-1 Górnik Konin 7 kwietnia, 15:00 (200)
Łukasz Subkowski 55, 68, Daniel Grzywaczewski 57 - Adam Kosmala 54

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Wda Świecie 2-1 Lech Rypin 14 kwietnia, 15:00 (700)
Grzegorz Brzeziński 46, Mikołaj Plewa 48 - Marcin Tarnowski 77 (k)
Górnik Konin 3-0 Unia Janikowo 14 kwietnia, 17:00 (270)
Paweł Błaszczak 45 (k), Krystian Sobieraj 78, 90
Chemik Bydgoszcz 0-3 Victoria Koronowo
(wo)
Cuiavia Inowrocław 0-0 Polonia 1912 Leszno 14 kwietnia, 17:00
GKS Dopiewo 1-1 Notecianka Pakość 14 kwietnia, 14:00
Sebastian Polody 83 - Mateusz Chachuła 57
Lubuszanin Trzcianka 1-2 Sparta Brodnica 14 kwietnia, 15:00
Paweł Nawrocki 17 - Bruno Figueiredo 45 (k), Tomasz Syska 65
Polonia Środa Wielkopolska 2-1 Sokół Kleczew 15 kwietnia, 15:00 (500)
Michał Stańczyk 28, Krystian Pawlak 32 - Jacek Kopaniarz 81
Piast Kobylin 0-1 Unia Swarzędz 15 kwietnia, 15:00
Marek Gołembowski 41

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Polonia Środa Wielkopolska 2-0 Unia Swarzędz 22 kwietnia, 15:00 (600)
Kamil Krajewski 66, Tomasz Bekas 69
Lech Rypin 4-1 Piast Kobylin 21 kwietnia, 16:00
Jakub Bojas 58, 61, Łukasz Ślifirczyk 60, Marcin Tarnowski 71 - Dariusz Koprowski 24 (s)
Sokół Kleczew 0-0 Lubuszanin Trzcianka 21 kwietnia, 12:00
Sparta Brodnica 0-0 GKS Dopiewo 21 kwietnia, 15:00
Notecianka Pakość 2-1 Cuiavia Inowrocław 21 kwietnia, 16:00
Dariusz Słupski 6, Damian Tofil 78 - Krzysztof Kretkowski 26
Polonia 1912 Leszno 3-0 Chemik Bydgoszcz
(wo)
Victoria Koronowo 2-0 Górnik Konin 22 kwietnia, 16:00
Paweł Czesiński 27, Krzysztof Wasiak 79
Unia Janikowo 0-0 Wda Świecie 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Unia Janikowo 0-1 Lech Rypin 28 kwietnia, 16:00
Piotr Buchalski 3
Wda Świecie 5-0 Victoria Koronowo 28 kwietnia, 16:00 (680)
Radosław Mik 3, 62, Daniel Grzywaczewski 27, Fabian Chabowski 31, Paweł Ettinger 38
Górnik Konin 1-0 Polonia 1912 Leszno 28 kwietnia, 17:15 (200)
Bartosz Modelski 83 (k)
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Chemik Bydgoszcz 0-3 Notecianka Pakość
(wo)
Cuiavia Inowrocław 4-0 Sparta Brodnica 28 kwietnia, 17:00
Krzysztof Kretkowski 28, Adrian Raszka 53, Borys Modracki 87, Billy Abbott 90
GKS Dopiewo 2-2 Sokół Kleczew 28 kwietnia, 14:00
Adrian Laskowski 41, Piotr Kurminowski 44 - Jacek Kopaniarz 73, Wojciech Oczkowski 77
Lubuszanin Trzcianka 5-2 Unia Swarzędz 28 kwietnia, 12:00
Paweł Nawrocki 50, 81, Michał Wawszczak 62, 65, Adrian Kaczanowicz 90 - Damian Ludwiczak 32, Marek Gołembowski 82
Polonia Środa Wielkopolska 0-0 Piast Kobylin 28 kwietnia, 16:00 (500)

Kolejka 24 - 1-2 maja

Lech Rypin 1-0 Polonia Środa Wielkopolska 1 maja, 16:00
Marcin Baranowski 5
Piast Kobylin 0-3 Lubuszanin Trzcianka 1 maja, 16:00
Michał Wawszczak 22, 24, 38
Unia Swarzędz 1-0 GKS Dopiewo 1 maja, 16:00
Łukasz Lebioda 55
mecz został przerwany w 55. minucie na 20 minut z powodu urazu zawodnika gości
Sokół Kleczew 0-0 Cuiavia Inowrocław 2 maja, 17:00
Sparta Brodnica 3-0 Chemik Bydgoszcz
(wo)
Notecianka Pakość 2-0 Górnik Konin 1 maja, 17:00
Dariusz Słupski 58, Adam Wiśniewski 70
Polonia 1912 Leszno 0-2 Wda Świecie 1 maja, 12:00
Radosław Mik 22, Adrian Talaśka 88
Victoria Koronowo 0-1 Unia Janikowo 1 maja, 16:00
Wojciech Lewandowski 55

Kolejka 25 - 5-6 maja

Victoria Koronowo 0-9 Lech Rypin 6 maja, 16:00
Łukasz Ślifirczyk 12, 16 (k), Łukasz Grube 30, 39, 57, Paweł Tabaczyński 40, Paweł Lewandowski 41, Jakub Bojas 66, Paweł Bojaruniec 90
Unia Janikowo 0-1 Polonia 1912 Leszno 5 maja, 17:00
Łukasz Glapiak 90
Wda Świecie 4-0 Notecianka Pakość 5 maja, 16:00 (450)
Paweł Ettinger 8, Paweł Olszewski 49 (k), Adrian Talaśka 74, Radosław Kanik 84
Górnik Konin 0-0 Sparta Brodnica 5 maja, 17:00 (300)
Chemik Bydgoszcz 0-3 Sokół Kleczew
(wo)
Cuiavia Inowrocław 0-1 Unia Swarzędz 5 maja, 17:00
Konrad Zandrowicz 67
GKS Dopiewo 3-1 Piast Kobylin 5 maja, 14:00
Jakub Budzyń 33, 45, Patryk Kowalski 82 - Michał Rejek 38
Lubuszanin Trzcianka 1-0 Polonia Środa Wielkopolska 5 maja, 11:00
Michał Wawszczak 62

Kolejka 26 - 12-13 maja

Lech Rypin 1-0 Lubuszanin Trzcianka 12 maja, 16:00
Łukasz Grube 78
Polonia Środa Wielkopolska 0-1 GKS Dopiewo 13 maja, 15:00
Jakub Solarek 36
Piast Kobylin 1-5 Cuiavia Inowrocław 13 maja, 16:00
Klaudiusz Kaźmierczak 18 - Adrian Raszka 12, Michał Skonieczny 37, 62, 72, Borys Modracki 90
Unia Swarzędz 3-0 Chemik Bydgoszcz
(wo)
Sokół Kleczew 0-1 Górnik Konin 12 maja, 17:00 (500)
Arkadiusz Bajerski 73
Sparta Brodnica 1-0 Wda Świecie 12 maja, 16:00
Łukasz Ciechowski 76
Notecianka Pakość 0-2 Unia Janikowo 12 maja, 17:00
Mateusz Biłoszewski 49, 75
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Adam Wiśniewski
Polonia 1912 Leszno 4-1 Victoria Koronowo 12 maja, 12:15
Artur Krawczyk 21, Łukasz Glapiak 40, Maciej Tomkowiak 80, 88 (k) - Krzysztof Wasiak 22
mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem

Kolejka 27 - 19-20 maja

Polonia 1912 Leszno 2-1 Lech Rypin 19 maja, 12:00
Artur Krawczyk 5, 55 - Jakub Bojas 1
Victoria Koronowo 0-4 Notecianka Pakość 19 maja, 16:00
Arkadiusz Nowicki 27, 84, Dariusz Słupski 58, 73
Unia Janikowo 1-0 Sparta Brodnica 19 maja, 17:00
Mateusz Biłoszewski 64
Wda Świecie 2-0 Sokół Kleczew 19 maja, 16:00 (460)
Paweł Olszewski 42, Adrian Talaśka 88
Górnik Konin 1-3 Unia Swarzędz 19 maja, 17:00 (250)
Damian Markiewicz 87 - Mateusz Krawiec 14, Mateusz Świergiel 66, Konrad Zandrowicz 90
Chemik Bydgoszcz 0-3 Piast Kobylin
(wo)
Cuiavia Inowrocław 4-1 Polonia Środa Wielkopolska 19 maja, 17:00 (200)
Paweł Mądrzejewski 45 (k), Michał Skonieczny 59, Borys Klimczewski 86, 90 - Maciej Kononowicz 67
GKS Dopiewo 0-1 Lubuszanin Trzcianka 19 maja, 14:00
Paweł Nowak 82

Kolejka 28 - 26-27 maja

Lech Rypin 4-1 GKS Dopiewo 26 maja, 16:00
Marcin Tarnowski 51 (k), Mateusz Fredyk 63, Łukasz Grube 72 (k), Paweł Tabaczyński 75 - Mateusz Klichowicz 28
Lubuszanin Trzcianka 0-3 Cuiavia Inowrocław 26 maja, 16:00
(wo)
Michał Wawszczak 34, 56 - Sebastian Hulisz 27
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Polonia Środa Wielkopolska 3-0 Chemik Bydgoszcz
(wo)
Piast Kobylin 2-0 Górnik Konin 26 maja, 16:00
Jakub Borowczyk 24, Krzysztof Kendzia 73
Unia Swarzędz 3-3 Wda Świecie 26 maja, 16:00
Łukasz Lebioda 4, 20, Konrad Zandrowicz 44 (k) - Paweł Olszewski 39, Piotr Żurek 65 (k), Łukasz Subkowski 90
Sokół Kleczew 1-0 Unia Janikowo 26 maja, 16:00
Sebastian Śmiałek 81 (k)
Sparta Brodnica 4-2 Victoria Koronowo 25 maja, 18:00
Filip Naumčevski 4, Mateusz Prylewski 5, 30, Adrian Wiśniewski 87 - Paweł Czesiński 20, Piotr Siekirka 50
Notecianka Pakość 3-4 Polonia 1912 Leszno 26 maja, 16:00
Arkadiusz Nowicki 13, Damian Tofil 68, Dariusz Słupski 90 - Maciej Tomkowiak 37 (k), Łukasz Glapiak 44, Artur Krawczyk 45, Filip Olejniczak 75

Kolejka 29 - 17-18 marca

Notecianka Pakość 0-0 Lech Rypin 17 marca, 15:00
Polonia 1912 Leszno 1-2 Sparta Brodnica 18 marca, 12:00
Maciej Tomkowiak 90 - Robert Ehlert 40, Łukasz Ciechowski 89
Victoria Koronowo 0-5 Sokół Kleczew 18 marca, 14:00
Jacek Kopaniarz 17, 70, Mikołaj Pingot 55, Wojciech Oczkowski 83, Jakub Dębowski 88
Unia Janikowo 1-1 Unia Swarzędz 17 marca, 14:00
Arkadiusz Dereżyński 83 - Damian Ludwiczak 24
Wda Świecie 0-1 Piast Kobylin 17 marca, 14:00
Jakub Borowczyk 16
Górnik Konin 2-1 Polonia Środa Wielkopolska 17 marca, 15:00 (300)
Bartosz Modelski 23 (k), 32 (k) - Krzysztof Błędkowski 39
Chemik Bydgoszcz 0-3 Lubuszanin Trzcianka
(wo)
Cuiavia Inowrocław 0-2 GKS Dopiewo 17 marca, 15:00
Jakub Budzyń 38, Patryk Kowalski 47

REKLAMA

Kolejka 30 - 23 maja

Lech Rypin 3-0 Cuiavia Inowrocław 23 maja, 17:00
Paweł Tabaczyński 18, Jacek Paczkowski 21, Łukasz Grube 83
GKS Dopiewo 3-0 Chemik Bydgoszcz
(wo)
Lubuszanin Trzcianka 0-0 Górnik Konin 16 maja, 17:00 (200)
Polonia Środa Wielkopolska 2-2 Wda Świecie 23 maja, 17:00 (200)
Krzysztof Błędkowski 61, Kamil Krajewski 76 - Radosław Mik 11, Mikołaj Plewa 84
Piast Kobylin 1-0 Unia Janikowo 23 maja, 17:00
Marcin Kurzawa 48
Unia Swarzędz 7-0 Victoria Koronowo 23 maja, 17:00
Mateusz Świergiel 2, Maciej Matouszek 48, Łukasz Lebioda 51, Adrian Płoska 67, Mateusz Zbierski 69, Mateusz Maruniak 70, 89
Sokół Kleczew 0-1 Polonia 1912 Leszno 23 maja, 17:00
Bogumił Ceglarek 39
Sparta Brodnica 0-1 Notecianka Pakość 23 maja, 17:00
Damian Tofil 90

II liga 2011/2012 (zachodnia)

III liga 2011/2012 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2011/2012 (opolsko-śląska)
III liga 2011/2012 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2011/2012 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2011/2012 (wielkopolska (południe))
IV liga 2011/2012 (wielkopolska (północ))

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas