[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2011/2012, grupa: pomorsko-zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gryf Wejherowo 30 64 19 7 4 63-18 12 1 2 39-8 7 6 2 24-10 2 4 1 1 0 5-1
2.  Orkan Rumia 30 64 20 4 6 52-25 12 3 0 37-7 8 1 6 15-18 2 1 0 1 1 1-5
3.  Kotwica Kołobrzeg 30 63 18 9 3 50-23 10 4 1 26-9 8 5 2 24-14
4.  Gwardia Koszalin 30 46 13 7 10 35-33 8 3 4 21-13 5 4 6 14-20
5.  Cartusia Kartuzy 30 45 12 9 9 44-35 6 7 2 25-12 6 2 7 19-23
6.  Pogoń Barlinek 30 44 13 5 12 44-38 8 2 5 23-17 5 3 7 21-21
7.  Błękitni Stargard Szczeciński 30 40 10 10 10 37-39 7 5 3 22-12 3 5 7 15-27
8.  Chemik Police 30 39 11 6 13 32-35 4 5 6 13-16 7 1 7 19-19
9.  Lechia II Gdańsk 30 38 11 5 14 35-36 8 2 5 21-12 3 3 9 14-24
10.  Gryf Słupsk 30 37 9 10 11 35-35 6 3 6 21-19 3 7 5 14-16
11.  Dąb Dębno 30 34 9 7 14 33-50 7 4 4 21-16 2 3 10 12-34 2 3 1 0 1 4-3
12.  Koral Dębnica 30 34 10 4 16 31-50 8 2 5 21-16 2 2 11 10-34 2 3 1 0 1 3-4
13.  Drawa Drawsko Pomorskie 30 33 9 6 15 36-45 6 3 6 21-19 3 3 9 15-26
14.  Bałtyk Koszalin 30 30 7 9 14 28-35 6 3 6 22-18 1 6 8 6-17 2 4 1 1 0 3-0
15.  Kaszubia Kościerzyna 30 30 8 6 16 27-41 7 4 4 23-15 1 2 12 4-26 2 1 0 1 1 0-3
16.  Gryf 2009 Tczew 30 25 7 4 19 24-68 5 3 7 16-25 2 1 12 8-43
Orkan Rumia wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymała się Drawa Drawsko Pomorskie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Gryf Wejherowo    4-0 1-1 0-1 4-0 2-0 3-0 2-1 2-1 0-2 5-0 6-0 3-1 1-0 1-0 5-1 
 2 Orkan Rumia1-1     1-1 6-1 3-0 2-1 1-0 4-2 3-1 0-0 2-0 3-0 1-0 3-0 2-0 5-0 
 3 Kotwica Kołobrzeg1-1 1-0     0-1 0-0 2-1 4-0 1-1 3-2 1-0 4-0 2-0 3-1 1-1 2-1 1-0 
 4 Gwardia Koszalin0-0 2-0 0-1     2-1 2-0 0-0 2-1 3-0 1-1 1-2 4-2 1-3 2-1 1-0 0-1 
 5 Cartusia Kartuzy1-1 1-1 1-1 0-0     2-1 4-1 2-1 0-0 0-2 3-0 5-0 1-1 0-0 3-0 2-3 
 6 Pogoń Barlinek0-0 0-1 1-3 3-1 0-1     1-1 1-3 0-3 1-0 4-1 1-0 3-2 1-0 2-0 5-1 
 7 Błękitni Stargard Szczeciński0-3 1-2 1-1 1-1 2-1 1-1     2-0 3-0 4-0 1-1 1-0 1-1 3-0 0-1 1-0 
 8 Chemik Police0-1 1-2 1-3 0-0 2-1 0-2 1-2     0-1 0-0 2-2 0-0 2-1 1-1 2-0 1-0 
 9 Lechia II Gdańsk0-3* 0-1 0-2 1-0 2-0 1-1 4-0 0-1     0-3 3-0 2-1 4-0 2-0 0-0 2-0 
 10 Gryf Słupsk2-1 3-0 0-1 3-4 1-2 4-4 1-0 0-2 0-0     2-1 0-2 0-1 1-0 1-1 3-0 
 11 Dąb Dębno0-1 3-1 0-3 0-3 1-0 1-0 1-1 1-2 1-0 3-1     4-1 1-1 1-1 3-0 1-1 
 12 Koral Dębnica1-1 0-1 1-1 1-0 1-5 1-0 2-0 0-2 1-3 1-0 2-0     2-1 0-2 3-0 5-0 
 13 Drawa Drawsko Pomorskie0-2 0-3 1-2 4-1 0-1 1-3 1-1 2-0 2-0 0-0 1-1 0-3     1-0 2-1 6-1 
 14 Bałtyk Koszalin3-2 0-1 4-0 0-1 2-3 0-3 0-2 0-1 1-1 2-2 2-1 1-1 1-0     3-0 3-0 
 15 Kaszubia Kościerzyna1-2 1-2 2-1 0-0 0-1 2-3 3-3 2-1 2-1 1-1 1-0 2-0 3-0 0-0     3-0 
 16 Gryf 2009 Tczew0-5 1-0 0-3 1-0 3-3 0-1 1-4 0-1 3-1 2-2 1-3 3-0 0-2 0-0 1-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Dąb Dębno 3-0 Kaszubia Kościerzyna 9 sierpnia, 17:00 (700)
Robert Dudek 23 (k), 54, Hubert Jasiak 69
w pierwotnym terminie (6 sierpnia) odwołany na wniosek gości
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Chemik Police 6 sierpnia, 20:30 (1200)
Maciej Ropiejko 51 - Wojciech Fadecki 11
Koral Dębnica 1-0 Gwardia Koszalin 6 sierpnia, 17:00 (300)
Daniel Fabich 70
Bałtyk Koszalin 1-1 Lechia II Gdańsk 6 sierpnia, 17:15
Adrian Rząsa 82 - Michał Pruchnik 61
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu późnego przyjazdu gości
Drawa Drawsko Pomorskie 1-3 Pogoń Barlinek 6 sierpnia, 17:00 (400)
Mateusz Jureczko 66 - Tomasz Bejuk 26, 86, Krzysztof Sikora 82
Gryf 2009 Tczew 1-4 Błękitni Stargard Szczeciński 6 sierpnia, 17:00 (800)
Oskar Holz 45 - Bartłomiej Zdunek 15, Ariel Wawszczyk 30, Daniel Podbereźny 37 (s), Robert Gajda 80
Orkan Rumia 0-0 Gryf Słupsk 6 sierpnia, 17:00 (350)
Gryf Wejherowo 4-0 Cartusia Kartuzy 7 sierpnia, 17:00
Adrian Kochanek 62, Krzysztof Wicki 73, 90, Grzegorz Gicewicz 80

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Kaszubia Kościerzyna 0-1 Cartusia Kartuzy 13 sierpnia, 17:00 (160)
Łukasz Puczyński 16
Gryf Słupsk 2-1 Gryf Wejherowo 13 sierpnia, 17:00 (700)
Radosław Stępień 52, Marcin Kozłowski 81 - Mateusz Toporkiewicz 75
Błękitni Stargard Szczeciński 1-2 Orkan Rumia 12 sierpnia, 18:00
Jarosław Piskorz 82 - Paweł Włodarczewski 75, Bartosz Pionk 90
Lechia II Gdańsk 4-0 Drawa Drawsko Pomorskie 13 sierpnia, 17:00
Mateusz Łuczak 35, 43, Michał Pruchnik 40, Patryk Brzeski 45
Gwardia Koszalin 2-1 Bałtyk Koszalin 21 września, 17:00 (2700)
Jacek Magdziński 50, Damian Miętek 73 - Damian Lenkiewicz 12
w pierwotnym terminie (13 sierpnia) odwołany z powodu modernizacji Stadionu im. Stanisława Figasa
Chemik Police 0-0 Koral Dębnica 13 sierpnia, 15:00 (300)
Dąb Dębno 0-3 Kotwica Kołobrzeg 13 sierpnia, 15:00 (500)
Piotr Dziuba 14, Maciej Ropiejko 31, Tomasz Rydzak 81
Gryf 2009 Tczew 0-1 Pogoń Barlinek 13 sierpnia, 15:00 (400)
Tomasz Bejuk 30

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Kotwica Kołobrzeg 2-1 Kaszubia Kościerzyna 20 sierpnia, 20:00 (900)
Maciej Ropiejko 28 (k), Damian Staniszewski 86 - Błażej Troka 62
Koral Dębnica 2-0 Dąb Dębno 20 sierpnia, 16:00
Marek Steinborn 12, Daniel Fabich 83 (k)
Bałtyk Koszalin 0-1 Chemik Police 20 sierpnia, 18:00 (200)
Patryk Baranowski 46
Drawa Drawsko Pomorskie 4-1 Gwardia Koszalin 12 października, 15:30 (450)
Joshua Pepple 10, Mateusz Jureczko 50 (k), 54, Łukasz Steciak 90 - Leszek Pazdur 47
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:00) odwołany na wniosek policji; w drugim terminie (28 września, 16:00) odwołany
Gryf 2009 Tczew 3-1 Lechia II Gdańsk 20 sierpnia, 17:00 (400)
Maciej Meler 32 (k), Andrzej Borys 75, Patryk Tutkowski 88 - Krzysztof Brede 63
Orkan Rumia 2-1 Pogoń Barlinek 20 sierpnia, 17:00
Babatunde Alimi 3, 60 - Tomasz Bejuk 90
Gryf Wejherowo 3-0 Błękitni Stargard Szczeciński 20 sierpnia, 17:00
Łukasz Krzemiński 30, Krzysztof Wicki 63, 66
Cartusia Kartuzy 0-2 Gryf Słupsk 20 sierpnia, 17:00 (200)
Marcin Kozłowski 47, Wojciech Sterczewski 82

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Kaszubia Kościerzyna 1-1 Gryf Słupsk 27 sierpnia, 17:00 (200)
Chrystian Domaschke 89 - Krzysztof Biegański 16
Błękitni Stargard Szczeciński 2-1 Cartusia Kartuzy 27 sierpnia, 15:00 (100)
Jarosław Piskorz 71, Robert Gajda 90 - Krzysztof Rusinek 34
Lechia II Gdańsk 0-1 Orkan Rumia 28 sierpnia, 11:00
Dawid Klawikowski 45
Gwardia Koszalin 0-1 Gryf 2009 Tczew 27 sierpnia, 17:00 (400)
Maciej Meler 32
Chemik Police 2-1 Drawa Drawsko Pomorskie 27 sierpnia, 15:00 (200)
Michał Janicki 12, Wojciech Fadecki 70 - Artur Kapeliński 56
Dąb Dębno 1-1 Bałtyk Koszalin 27 sierpnia, 14:00
Łukasz Dłubis 23 - Seweryn Fijołek 63
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Koral Dębnica 27 sierpnia, 17:00
Maciej Ropiejko 25, 63
Gryf Wejherowo 2-0 Pogoń Barlinek 27 sierpnia, 17:00 (500)
Adrian Kochanek 65, Mateusz Toporkiewicz 83

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Koral Dębnica 3-0 Kaszubia Kościerzyna 31 sierpnia, 17:00
Dariusz Gołuński 14, Dawid Wachnik 55, 67
Bałtyk Koszalin 4-0 Kotwica Kołobrzeg 31 sierpnia, 17:00 (300)
Kamil Chicewicz 45, Seweryn Fijołek 49, Adrian Rząsa 56, Mateusz Bany 62
Drawa Drawsko Pomorskie 1-1 Dąb Dębno 31 sierpnia, 17:00 (250)
Grzegorz Wawreńczuk 10 - Łukasz Dłubis 50
Gryf 2009 Tczew 0-1 Chemik Police 31 sierpnia, 17:00 (300)
Filip Kosakowski 89
Orkan Rumia 6-1 Gwardia Koszalin 31 sierpnia, 17:00
Rafał Siemaszko 19, 45, Babatunde Alimi 56, Roland Kazubowski 83, 90, Marcus Vinícius 90 - Adrian Rutkowski 70
Gryf Wejherowo 2-1 Lechia II Gdańsk 31 sierpnia, 17:30
Przemysław Kostuch 7, Mateusz Toporkiewicz 66 - Mateusz Łuczak 15
Cartusia Kartuzy 2-1 Pogoń Barlinek 31 sierpnia, 17:00 (250)
Łukasz Borkowski 25, Krzysztof Rusinek 37 - Maciej Kubiak 62
Gryf Słupsk 1-0 Błękitni Stargard Szczeciński 31 sierpnia, 17:00 (750)
Jakub Solecki 83

Kolejka 6 - 3-4 września

Kaszubia Kościerzyna 3-3 Błękitni Stargard Szczeciński 3 września, 17:00 (150)
Michał Bieliński 29, Tomasz Grzywacz 51, Piotr Sarbinowski 69 - Tomasz Pustelnik 31, Jarosław Piskorz 45, Robert Gajda 67
Pogoń Barlinek 1-0 Gryf Słupsk 11 października, 15:30 (250)
Łukasz Tuński 47
w pierwotnym terminie (3 września) odwołany z powodu modernizacji stadionu w Barlinku
Lechia II Gdańsk 2-0 Cartusia Kartuzy 3 września, 11:00 (50)
Michał Pruchnik 63, Dawid Żmijewski 89
Gwardia Koszalin 0-0 Gryf Wejherowo 7 września, 17:00
w pierwotnym terminie (3 września, 17:00) odwołany z powodu obchodów 65-lecia istnienia Gwardii
Chemik Police 1-2 Orkan Rumia 3 września, 11:00 (400)
Filip Kosakowski 59 - Rafał Siemaszko 16, 35
Dąb Dębno 1-1 Gryf 2009 Tczew 3 września, 14:00 (400)
Łukasz Dłubis 31 - Kamil Gronowski 85
Kotwica Kołobrzeg 3-1 Drawa Drawsko Pomorskie 3 września, 17:00 (800)
Grzegorz Skwara 10, Damian Staniszewski 65, 85 - Mateusz Jureczko 20
Koral Dębnica 0-2 Bałtyk Koszalin 3 września, 16:00
Seweryn Fijołek 3, Mateusz Bany 43

Kolejka 7 - 10-11 września

Bałtyk Koszalin 3-0 Kaszubia Kościerzyna 10 września, 17:00 (400)
Damian Lenkiewicz 35, Maciej Kazimierowicz 46, Adrian Rząsa 72
Drawa Drawsko Pomorskie 0-3 Koral Dębnica 10 września, 16:00
Wojciech Wolański 33, Mariusz Węgliński 41, Michał Wirkus 45
Gryf 2009 Tczew 0-3 Kotwica Kołobrzeg 10 września, 17:00 (400)
Damian Staniszewski 13, 40, Maciej Ropiejko 42 (k)
Orkan Rumia 2-0 Dąb Dębno 10 września, 17:00
Babatunde Alimi 20, Rafał Siemaszko 82
Gryf Wejherowo 2-1 Chemik Police 10 września, 17:00 (300)
Przemysław Kostuch 84, Mateusz Toporkiewicz 88 - Paweł Krawiec 81
Cartusia Kartuzy 0-0 Gwardia Koszalin 10 września, 16:00
Gryf Słupsk 0-0 Lechia II Gdańsk 10 września, 17:00 (800)
Błękitni Stargard Szczeciński 1-1 Pogoń Barlinek 10 września, 15:00 (400)
Jarosław Piskorz 42 - Daniel Popiołek 88

Kolejka 8 - 17-18 września

Kaszubia Kościerzyna 2-3 Pogoń Barlinek 17 września, 16:00 (150)
Michał Bieliński 45 (k), Tomasz Grzywacz 90 - Tomasz Bejuk 16, 86, Rafał Świtaj 52
Lechia II Gdańsk 4-0 Błękitni Stargard Szczeciński 18 września, 14:00 (50)
Adam Szamp 60, Patryk Brzeski 81, Adam Duda 88, Piotr Przybylski 90
Gwardia Koszalin 1-1 Gryf Słupsk 17 września, 16:00 (550)
Paweł Nowacki 26 - Radosław Stępień 30
Chemik Police 2-1 Cartusia Kartuzy 17 września, 15:00 (300)
Piotr Grabarczyk 14, Filip Kosakowski 90 - Karol Domjan 56 (k)
Dąb Dębno 0-1 Gryf Wejherowo 17 września, 15:00
Grzegorz Gicewicz 76
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Orkan Rumia 17 września, 19:00 (1000)
Damian Staniszewski 90
Koral Dębnica 5-0 Gryf 2009 Tczew 17 września, 11:00
Daniel Fabich 20, 87, Michał Nawrocki 71, Patryk Buława 75 (k), Marek Steinborn 90
Bałtyk Koszalin 1-0 Drawa Drawsko Pomorskie 18 września, 11:00
Seweryn Fijołek 45 (k)

Kolejka 9 - 24-25 września

Drawa Drawsko Pomorskie 2-1 Kaszubia Kościerzyna 24 września, 16:00
Joshua Pepple 32, Grzegorz Wawreńczuk 43 - Piotr Sarbinowski 90
Gryf 2009 Tczew 0-0 Bałtyk Koszalin 24 września, 16:00 (200)
Orkan Rumia 3-0 Koral Dębnica 24 września, 16:00
Mateusz Prinz 55, Roland Kazubowski 74, Rafał Siemaszko 90
Gryf Wejherowo 1-1 Kotwica Kołobrzeg 25 września, 15:00
Przemysław Kostuch 23 - Damian Staniszewski 67 (k)
Cartusia Kartuzy 3-0 Dąb Dębno 24 września, 16:00
Krzysztof Kwasny 5, 82, Arkadiusz Kordyl 38
Gryf Słupsk 0-2 Chemik Police 24 września, 15:00 (500)
Marek Sajewicz 20, Piotr Grabarczyk 29
Błękitni Stargard Szczeciński 1-1 Gwardia Koszalin 24 września, 15:00 (350)
Robert Gajda 85 - Adrian Rutkowski 87
Pogoń Barlinek 0-3 Lechia II Gdańsk 5 października, 15:30 (500)
Adam Duda 24, 70, Łukasz Wiśniewski 81
w pierwotnym terminie (24 września) odwołany z powodu modernizacji stadionu w Barlinku

Kolejka 10 - 1-2 października

Kaszubia Kościerzyna 2-1 Lechia II Gdańsk 1 października, 14:00 (200)
Mateusz Witomski 27, Tomasz Grzywacz 73 - Bartosz Prokopów 38 (s)
Gwardia Koszalin 2-0 Pogoń Barlinek 2 października, 11:00 (450)
Jacek Magdziński 22, 83
Chemik Police 1-2 Błękitni Stargard Szczeciński 1 października, 15:00 (350)
Piotr Grabarczyk 30 - Robert Gajda 27 (k), 66
Dąb Dębno 3-1 Gryf Słupsk 1 października, 15:00 (150)
Jacek Jarecki 4, Łukasz Dłubis 8, 12 - Krzysztof Biegański 74
od 90. minuty w bramce gości stał Wojciech Sterczewski
Kotwica Kołobrzeg 0-0 Cartusia Kartuzy 1 października, 19:00 (800)
Koral Dębnica 1-1 Gryf Wejherowo 1 października, 14:00
Marek Steinborn 4 - Mateusz Toporkiewicz 90
Bałtyk Koszalin 0-1 Orkan Rumia 30 września, 16:30
Marcus Vinícius 30
w pierwotnym terminie (1 października, 15:00) odwołany z powodu Dni Bałtyku
Drawa Drawsko Pomorskie 6-1 Gryf 2009 Tczew 1 października, 15:00
Grzegorz Wawreńczuk 10, 61, Marcin Kiczyński 16, Artur Kapeliński 18, Mateusz Jureczko 59, Ramone Close 81 - Kacper Nagórski 76

Kolejka 11 - 8-9 października

Gryf 2009 Tczew 1-0 Kaszubia Kościerzyna 8 października, 15:00 (200)
Sławomir Riebandt 63
Orkan Rumia 1-0 Drawa Drawsko Pomorskie 8 października, 15:00
Marcus Vinícius 19
Gryf Wejherowo 1-0 Bałtyk Koszalin 8 października, 15:00
Piotr Kołc 85
Cartusia Kartuzy 5-0 Koral Dębnica 8 października, 15:00
Ryszard Dawidowski 54, 78, Arkadiusz Kordyl 66, Karol Domjan 72, Łukasz Borkowski 82 (k)
Gryf Słupsk 0-1 Kotwica Kołobrzeg 8 października, 15:00 (600)
Maciej Ropiejko 65
Błękitni Stargard Szczeciński 1-1 Dąb Dębno 8 października, 15:00
Bartłomiej Zdunek 19 - Paweł Majewski 90
Pogoń Barlinek 1-3 Chemik Police 8 października, 14:00 (450)
Tomasz Bejuk 61 - Patryk Baranowski 5, Przemysław Rembisz 37, 87
Lechia II Gdańsk 1-0 Gwardia Koszalin 9 października, 14:00 (67)
Adam Duda 42

Kolejka 12 - 15-16 października

Kaszubia Kościerzyna 0-0 Gwardia Koszalin 15 października, 14:00 (100)
Chemik Police 0-1 Lechia II Gdańsk 15 października, 13:00 (300)
Adam Duda 52
Dąb Dębno 1-0 Pogoń Barlinek 15 października, 12:00 (300)
Łukasz Dłubis 67
Kotwica Kołobrzeg 4-0 Błękitni Stargard Szczeciński 15 października, 19:00 (700)
Damian Staniszewski 24, Piotr Dziuba 61, Grzegorz Skwara 75, Ołeksandr Żdanow 86
Koral Dębnica 1-0 Gryf Słupsk 15 października, 14:00 (200)
Michał Wirkus 26
Bałtyk Koszalin 2-3 Cartusia Kartuzy 15 października, 15:00
Mateusz Bany 12, Maciej Kazimierowicz 25 - Karol Domjan 13, Krzysztof Kwasny 21, Dawid Hejden 44
Drawa Drawsko Pomorskie 0-2 Gryf Wejherowo 15 października, 14:00 (350)
Krzysztof Wicki 84, Robert Szudrowicz 85
Gryf 2009 Tczew 1-0 Orkan Rumia 15 października, 15:00 (400)
Andrzej Borys 26

Kolejka 13 - 22-23 października

Orkan Rumia 2-0 Kaszubia Kościerzyna 21 października, 15:30
Michał Drzymała 67, Dawid Klawikowski 72
Gryf Wejherowo 5-1 Gryf 2009 Tczew 23 października, 12:00
Grzegorz Gicewicz 11, 40, Łukasz Krzemiński 37, Mateusz Toporkiewicz 89, 90 - Andrzej Borys 45
Cartusia Kartuzy 1-1 Drawa Drawsko Pomorskie 23 października, 12:00
Ryszard Dawidowski 39 - Artur Kapeliński 78
Gryf Słupsk 1-0 Bałtyk Koszalin 23 października, 11:00 (600)
Szymon Gibczyński 11
Błękitni Stargard Szczeciński 1-0 Koral Dębnica 22 października, 14:00
Jarosław Piskorz 89
Pogoń Barlinek 1-3 Kotwica Kołobrzeg 22 października, 12:00 (350)
Rafał Świtaj 80 - Piotr Dziuba 60, 70, Maciej Ropiejko 90
Lechia II Gdańsk 3-0 Dąb Dębno 22 października, 14:15
Adam Duda 20, Michał Pruchnik 44, Deleu 53
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Gwardia Koszalin 2-1 Chemik Police 22 października, 15:00 (300)
Łukasz Jarosiewicz 41, Damian Miętek 81 - Filip Kosakowski 86

Kolejka 14 - 29-30 października

Kaszubia Kościerzyna 2-1 Chemik Police 29 października, 14:00 (50)
Bartosz Prokopów 59, 72 - Piotr Grabarczyk 41
Dąb Dębno 0-3 Gwardia Koszalin 29 października, 12:00 (200)
Jacek Magdziński 8, 10, 71
Kotwica Kołobrzeg 3-2 Lechia II Gdańsk 29 października, 17:00
Piotr Dziuba 10, Kordian Rudziński 48, Artur Sarna 55 - Mateusz Łuczak 16, 68
Koral Dębnica 1-0 Pogoń Barlinek 29 października, 12:00 (40)
Damian Adamczyk 4
Bałtyk Koszalin 0-2 Błękitni Stargard Szczeciński 29 października, 14:00
Bartłomiej Zdunek 44, Robert Gajda 55
Drawa Drawsko Pomorskie 0-0 Gryf Słupsk 29 października, 14:00 (250)
Gryf 2009 Tczew 3-3 Cartusia Kartuzy 29 października, 13:00 (200)
Krystian Kiwatrowski 46, Maciej Meler 82 (k), Sławomir Riebandt 88 - Karol Domjan 35, 80, 89
Orkan Rumia 1-1 Gryf Wejherowo 29 października, 14:00
Marcus Vinícius 87 - Mateusz Toporkiewicz 68

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Gryf Wejherowo 1-0 Kaszubia Kościerzyna 5 listopada, 14:00 (400)
Piotr Kołc 85
Cartusia Kartuzy 1-1 Orkan Rumia 5 listopada, 14:00
Łukasz Borkowski 78 - Bartosz Szweda 9
Gryf Słupsk 3-0 Gryf 2009 Tczew 5 listopada, 12:00 (400)
Krzysztof Biegański 7, 69, Szymon Gibczyński 28
Błękitni Stargard Szczeciński 1-1 Drawa Drawsko Pomorskie 5 listopada, 14:00 (300)
Robert Gajda 23 - Grzegorz Wawreńczuk 38
Pogoń Barlinek 1-0 Bałtyk Koszalin 5 listopada, 12:00 (300)
Tomasz Bejuk 29
Lechia II Gdańsk 2-1 Koral Dębnica 5 listopada, 12:00
Adam Duda 42, Łukasz Kacprzycki 50 - Michał Wirkus 22
Gwardia Koszalin 0-1 Kotwica Kołobrzeg 5 listopada, 13:00
Maciej Ropiejko 67
Chemik Police 2-2 Dąb Dębno 5 listopada, 13:00 (300)
Paweł Krawiec 50, 65 - Paweł Majewski 71, Łukasz Dłubis 88

Kolejka 16 - 12-13 listopada

Kaszubia Kościerzyna 1-0 Dąb Dębno 12 listopada, 14:00 (100)
Piotr Sarbinowski 51
Chemik Police 1-3 Kotwica Kołobrzeg 12 listopada, 13:00 (300)
Piotr Grabarczyk 26 - Maciej Ropiejko 19, 66, Damian Staniszewski 38
Gwardia Koszalin 4-2 Koral Dębnica 12 listopada, 13:00 (300)
Maciej Stańczyk 3, Jacek Magdziński 30 (k), Adrian Rutkowski 64, Paweł Nowacki 90 - Piotr Kwietniewski 35, Daniel Fabich 74
Lechia II Gdańsk 2-0 Bałtyk Koszalin 12 listopada, 13:00
Adam Szamp 17, Paweł Czychowski 24
Pogoń Barlinek 3-2 Drawa Drawsko Pomorskie 12 listopada, 12:00
Tomasz Bejuk 18, Krzysztof Sikora 51, Wojciech Bzdęga 89 - Grzegorz Wawreńczuk 20, Artur Kowalczyk 70
Błękitni Stargard Szczeciński 1-0 Gryf 2009 Tczew 12 listopada, 14:00
Sebastian Inczewski 89
Gryf Słupsk 3-0 Orkan Rumia 12 listopada, 12:00 (600)
Szymon Gibczyński 28, Karol Świdziński 30, Jakub Witucki 87
Cartusia Kartuzy 1-1 Gryf Wejherowo 12 listopada, 14:00
Jakub Hoffmann 86 - Paweł Sobczyński 33

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Pogoń Barlinek 5-1 Gryf 2009 Tczew 19 listopada, 12:00 (200)
Krzysztof Sikora 1, Tomasz Bejuk 17, 46, Rafał Świtaj 68, Adrian Popiołek 90 - Patryk Tutkowski 47
Cartusia Kartuzy 3-0 Kaszubia Kościerzyna 19 listopada, 14:00 (200)
Jędrzej Chyła 34, Krzysztof Kwasny 80, Ryszard Dawidowski 90
Gryf Wejherowo 0-2 Gryf Słupsk 19 listopada, 14:00 (700)
Krzysztof Biegański 14, Wojciech Sterczewski 77
Orkan Rumia 1-0 Błękitni Stargard Szczeciński 19 listopada, 13:00
Paweł Włodarczewski 9
Drawa Drawsko Pomorskie 2-0 Lechia II Gdańsk 19 listopada, 13:00 (300)
Mateusz Jureczko 20, Marcin Kiczyński 32
Bałtyk Koszalin 0-1 Gwardia Koszalin 19 listopada, 14:00 (1500)
Damian Miętek 71
Koral Dębnica 0-2 Chemik Police 19 listopada, 12:00 (40)
Filip Kosakowski 46, Paweł Krawiec 68
Kotwica Kołobrzeg 4-0 Dąb Dębno 19 listopada, 17:00
Maciej Ropiejko 30, 78, Grzegorz Skwara 51, Piotr Dziuba 84

Kolejka 18 - 17-18 marca

Kaszubia Kościerzyna 2-1 Kotwica Kołobrzeg 17 marca, 13:00 (200)
Błażej Troka 55, Jakub Kaszuba 65 - Artur Sarna 75
Dąb Dębno 4-1 Koral Dębnica 17 marca, 14:00 (400)
Łukasz Dłubis 41, 68, 74, Bartosz Latuszek 45 (k) - Wojciech Wolański 10
Chemik Police 1-1 Bałtyk Koszalin 17 marca, 13:00 (350)
Patryk Baranowski 25 (k) - Marcin Chyła 90 (k)
Gwardia Koszalin 1-3 Drawa Drawsko Pomorskie 17 marca, 13:00 (1200)
Paweł Nowacki 83 (k) - Artur Kapeliński 37, Ramone Close 42, 47
Lechia II Gdańsk 2-0 Gryf 2009 Tczew 17 marca, 11:00
Damian Szuprytowski 45, Paweł Czychowski 90
Pogoń Barlinek 0-1 Orkan Rumia 17 marca, 14:00 (600)
Roland Kazubowski 90
Błękitni Stargard Szczeciński 0-3 Gryf Wejherowo 17 marca, 15:00
Michał Fidziukiewicz 58, 68, Łukasz Krzemiński 84
Gryf Słupsk 1-2 Cartusia Kartuzy 17 marca, 15:00 (1100)
Krzysztof Biegański 40 - Ryszard Dawidowski 83, Wojciech Sterczewski 86 (s)

Kolejka 19 - 24-25 marca

Pogoń Barlinek 0-0 Gryf Wejherowo 24 marca, 15:00 (500)
Gryf Słupsk 1-1 Kaszubia Kościerzyna 24 marca, 15:00 (800)
Krzysztof Biegański 68 (k) - Jakub Kaszuba 16
Cartusia Kartuzy 4-1 Błękitni Stargard Szczeciński 24 marca, 15:00 (170)
Artur Formela 42, 58, Krzysztof Rusinek 80, Arkadiusz Kordyl 90 - Sebastian Inczewski 47
Orkan Rumia 3-1 Lechia II Gdańsk 24 marca, 13:00
Paweł Dirda 4, Sebastian Madera 50 (s), Filip Marciniak 82 - Tomasz Dawidowski 87
Gryf 2009 Tczew 1-0 Gwardia Koszalin 24 marca, 12:00 (350)
Łukasz Zawoliński 90
Drawa Drawsko Pomorskie 2-0 Chemik Police 24 marca, 15:00 (150)
Artur Kowalczyk 53 (k), Ramone Close 64
Bałtyk Koszalin 2-1 Dąb Dębno 24 marca, 15:00
Marcin Chyła 25, Łukasz Miklasiński 50 - Łukasz Dłubis 45
Koral Dębnica 1-1 Kotwica Kołobrzeg 24 marca, 12:00
Hassan Ochidi 53 - Maciej Ropiejko 28

Kolejka 20 - 31 marca-1 kwietnia

Kaszubia Kościerzyna 2-0 Koral Dębnica 31 marca, 15:00
Robert Hirsz 45, Błażej Troka 90
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Bałtyk Koszalin 31 marca, 15:00 (400)
Piotr Augustyniak 28 - Łukasz Miklasiński 13
na Euroboisku Milenium
Dąb Dębno 1-1 Drawa Drawsko Pomorskie 31 marca, 15:00
Łukasz Dłubis 48 - Grzegorz Wawreńczuk 90
Chemik Police 1-0 Gryf 2009 Tczew 31 marca, 14:00 (250)
Piotr Grabarczyk 72
Gwardia Koszalin 2-0 Orkan Rumia 31 marca, 13:00
Jacek Magdziński 58, Kosuke Ikegami 90
Lechia II Gdańsk 0-3 Gryf Wejherowo 1 kwietnia, 11:00 (65)
(wo)
Piotr Wiśniewski 45, Ivans Lukjanovs 55
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Pogoń Barlinek 0-1 Cartusia Kartuzy 31 marca, 15:00 (200)
Arkadiusz Kordyl 83
Błękitni Stargard Szczeciński 4-0 Gryf Słupsk 31 marca, 15:00 (300)
Arkadiusz Wojciechowski 1, Przemysław Filocha 10, Sebastian Inczewski 31, Robert Gajda 78

Kolejka 21 - 7 kwietnia

Błękitni Stargard Szczeciński 0-1 Kaszubia Kościerzyna 7 kwietnia, 12:00
Adrian Wysiecki 65
Gryf Słupsk 4-4 Pogoń Barlinek 7 kwietnia, 15:00 (500)
Szymon Gibczyński 11, 15, 62, Piotr Lisowski 65 - Maciej Kubiak 20, Tomasz Bejuk 35, Rafał Świtaj 38, Michał Świercz 67
Cartusia Kartuzy 0-0 Lechia II Gdańsk 7 kwietnia, 16:00
Gryf Wejherowo 0-1 Gwardia Koszalin 7 kwietnia, 14:00
Jacek Magdziński 33
Orkan Rumia 4-2 Chemik Police 7 kwietnia, 11:00 (200)
Marcus Vinícius 27, 41, Filip Marciniak 29, 58 - Paweł Krawiec 1, Patryk Domin 13
Gryf 2009 Tczew 1-3 Dąb Dębno 7 kwietnia, 11:00 (150)
Mateusz Kuzimski 36 - Łukasz Dłubis 41, 46, 90
Drawa Drawsko Pomorskie 1-2 Kotwica Kołobrzeg 7 kwietnia, 14:00 (400)
Grzegorz Wawreńczuk 62 - Robert Ziętarski 76, Patryk Skórecki 79
Bałtyk Koszalin 1-1 Koral Dębnica 7 kwietnia, 16:00
Marcin Chyła 90 - Andrzej Kierski 5

Kolejka 22 - 14-15 kwietnia

Kaszubia Kościerzyna 0-0 Bałtyk Koszalin 14 kwietnia, 15:00 (300)
Koral Dębnica 2-1 Drawa Drawsko Pomorskie 14 kwietnia, 13:00
Daniel Fabich 9, 63 - Ramone Close 90
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Gryf 2009 Tczew 14 kwietnia, 16:00 (400)
Maciej Ropiejko 14
na Euroboisku Milenium
Dąb Dębno 3-1 Orkan Rumia 14 kwietnia, 15:00
Łukasz Dłubis 2, 58, Bartosz Latuszek 7 - Roland Kazubowski 81
Chemik Police 0-1 Gryf Wejherowo 14 kwietnia, 14:00 (400)
Grzegorz Gicewicz 22
Gwardia Koszalin 2-1 Cartusia Kartuzy 14 kwietnia, 14:00
Jacek Magdziński 54, 69 - Kacper Tułowiecki 41 (k)
Lechia II Gdańsk 0-3 Gryf Słupsk 15 kwietnia, 13:00 (90)
Karol Świdziński 79, Piotr Lisowski 84, 86
Pogoń Barlinek 1-1 Błękitni Stargard Szczeciński 14 kwietnia, 15:00 (500)
Michał Świercz 90 - Ariel Wawszczyk 42

Kolejka 23 - 21-22 kwietnia

Pogoń Barlinek 2-0 Kaszubia Kościerzyna 21 kwietnia, 16:00 (300)
Michał Świercz 47, Tomasz Bejuk 81
Błękitni Stargard Szczeciński 3-0 Lechia II Gdańsk 21 kwietnia, 15:00 (350)
Sebastian Inczewski 33, Przemysław Filocha 63, Michał Magnuski 84
Gryf Słupsk 3-4 Gwardia Koszalin 21 kwietnia, 15:00 (1150)
Szymon Gibczyński 48, Robert Zbrzyzny 50, Marcin Kozłowski 80 - Wojciech Sterczewski 53 (s), Jacek Magdziński 57, Paweł Nowacki 64, Marcin Ignaszewski 88
po meczu kartkami zostali ukarani - czerwoną zawodnik gospodarzy - Piotr Lisowski, żółtą zawodnik gości - Maciej Stańczyk
Cartusia Kartuzy 2-1 Chemik Police 21 kwietnia, 16:00 (68)
Artur Formela 3, Arkadiusz Kordyl 76 - Patryk Baranowski 4
Gryf Wejherowo 5-0 Dąb Dębno 21 kwietnia, 17:00 (600)
Łukasz Pietroń 21, Michał Fidziukiewicz 38, 57, Bartłomiej Oleszczuk 51, Grzegorz Gicewicz 82
Orkan Rumia 1-1 Kotwica Kołobrzeg 21 kwietnia, 14:00
Rafał Siemaszko 83 - Artur Sarna 53
Gryf 2009 Tczew 3-0 Koral Dębnica 21 kwietnia, 14:00
Kamil Gronkowski 25, Patryk Tutkowski 50, Maciej Saczuk 80
Drawa Drawsko Pomorskie 1-0 Bałtyk Koszalin 21 kwietnia, 17:00
Marcin Juszczak 68

Kolejka 24 - 28 kwietnia

Kaszubia Kościerzyna 3-0 Drawa Drawsko Pomorskie 28 kwietnia, 13:00
Adrian Wysiecki 23, Robert Hirsz 60, Kamil Bistroń 90
Bałtyk Koszalin 3-0 Gryf 2009 Tczew 28 kwietnia, 17:00
Mateusz Trzebiatowski 21, Paul Niankou 63, Łukasz Góral 87
Koral Dębnica 0-1 Orkan Rumia 28 kwietnia, 13:00
Karol Wasielewski 70
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Gryf Wejherowo 28 kwietnia, 16:00 (500)
Honorat Stróż 33 - Michał Fidziukiewicz 67
na Euroboisku Milenium
Dąb Dębno 1-0 Cartusia Kartuzy 28 kwietnia, 15:00 (200)
Łukasz Dłubis 26
Chemik Police 0-0 Gryf Słupsk 28 kwietnia, 13:00 (300)
Gwardia Koszalin 0-0 Błękitni Stargard Szczeciński 28 kwietnia, 16:00
Lechia II Gdańsk 1-1 Pogoń Barlinek 28 kwietnia, 15:00 (50)
Damian Szuprytowski 26 - Rafał Świtaj 23

Kolejka 25 - 1 maja

Lechia II Gdańsk 0-0 Kaszubia Kościerzyna 1 maja, 13:00
na Stadionie Miejskim
Pogoń Barlinek 3-1 Gwardia Koszalin 1 maja, 17:00 (300)
Tomasz Bejuk 34, 44, 85 - Kosuke Ikegami 90
Błękitni Stargard Szczeciński 2-0 Chemik Police 1 maja, 15:00 (150)
Michał Magnuski 62, 67
Gryf Słupsk 2-1 Dąb Dębno 1 maja, 16:00 (400)
Marcin Kozłowski 75, Paweł Klimak 81 - Łukasz Dłubis 46
Cartusia Kartuzy 1-1 Kotwica Kołobrzeg 1 maja, 16:00
Karol Domjan 80 - Patryk Pytlak 70
Gryf Wejherowo 6-0 Koral Dębnica 1 maja, 17:00
Michał Fidziukiewicz 14, 64, 68, Mateusz Toporkiewicz 28, Michał Skwiercz 48, Adrian Kochanek 77
Orkan Rumia 3-0 Bałtyk Koszalin 1 maja, 16:00
Paweł Dirda 30, Marcus Vinícius 55 (k), 60
Gryf 2009 Tczew 0-2 Drawa Drawsko Pomorskie 1 maja, 15:00
Grzegorz Wawreńczuk 45, 79

Kolejka 26 - 5-6 maja

Kaszubia Kościerzyna 3-0 Gryf 2009 Tczew 5 maja, 15:00 (200)
Mateusz Witomski 3, Błażej Troka 78, Robert Hirsz 90
Drawa Drawsko Pomorskie 0-3 Orkan Rumia 5 maja, 17:00
Marcus Vinícius 19, 75, 89
Bałtyk Koszalin 3-2 Gryf Wejherowo 5 maja, 14:00 (300)
Łukasz Duszkiewicz 28, Łukasz Miklasiński 51, Paul Niankou 90 - Łukasz Pietroń 37, Przemysław Kostuch 79
Koral Dębnica 1-5 Cartusia Kartuzy 5 maja, 14:00
Mariusz Węgliński 45 - Arkadiusz Kordyl 17, 77, Artur Formela 35, 51, Mariusz Węgliński 41 (s)
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Gryf Słupsk 5 maja, 16:00 (500)
Patryk Pytlak 26
na Euroboisku Milenium
Dąb Dębno 1-1 Błękitni Stargard Szczeciński 5 maja, 15:00 (300)
Bartosz Latuszek 27 - Tomasz Pustelnik 43
Chemik Police 0-2 Pogoń Barlinek 5 maja, 13:00 (250)
Tomasz Bejuk 49, Szymon Matuszewski 66
Gwardia Koszalin 3-0 Lechia II Gdańsk 5 maja, 17:00
Paweł Nowacki 39 (k), Maciej Stańczyk 53, Jacek Magdziński 70

Kolejka 27 - 12-13 maja

Gwardia Koszalin 1-0 Kaszubia Kościerzyna 12 maja, 16:00
Maciej Stańczyk 73
Lechia II Gdańsk 0-1 Chemik Police 12 maja, 15:00 (38)
Przemysław Rembisz 14
na stadionie Polonii
Pogoń Barlinek 4-1 Dąb Dębno 12 maja, 17:00
Szymon Matuszewski 5, 42, 46, Tomasz Bejuk 68 - Tomasz Szwiec 45
Błękitni Stargard Szczeciński 1-1 Kotwica Kołobrzeg 13 maja, 12:00
Michał Magnuski 18 - Maciej Ropiejko 37 (k)
Gryf Słupsk 0-2 Koral Dębnica 12 maja, 16:00 (375)
Daniel Fabich 3 (k), Damian Trzebiński 75
Cartusia Kartuzy 0-0 Bałtyk Koszalin 12 maja, 16:00
Gryf Wejherowo 3-1 Drawa Drawsko Pomorskie 12 maja, 17:00
Grzegorz Gicewicz 58, Michał Fidziukiewicz 79, Krzysztof Wicki 85 - Grzegorz Wawreńczuk 90
Orkan Rumia 5-0 Gryf 2009 Tczew 12 maja, 16:00
Rafał Siemaszko 20, 30, 41, Roland Kazubowski 36, Paweł Włodarczewski 90

Kolejka 28 - 19-20 maja

Kaszubia Kościerzyna 1-2 Orkan Rumia 19 maja, 17:00
Jakub Kaszuba 67 - Paweł Włodarczewski 89, Michał Drzymała 90
Gryf 2009 Tczew 0-5 Gryf Wejherowo 19 maja, 17:00
Mateusz Toporkiewicz 13, Grzegorz Gicewicz 38, 52 (k), Michał Fidziukiewicz 42, Przemysław Kostuch 85
Drawa Drawsko Pomorskie 0-1 Cartusia Kartuzy 19 maja, 17:00 (200)
Piotr Karasiński 32
Bałtyk Koszalin 2-2 Gryf Słupsk 19 maja, 17:00
Łukasz Góral 70 (k), Łukasz Zagdański 85 - Szymon Gibczyński 19, Krzysztof Biegański 50
Koral Dębnica 2-0 Błękitni Stargard Szczeciński 19 maja, 12:00
Marek Steinborn 68, Mariusz Węgliński 75
Kotwica Kołobrzeg 2-1 Pogoń Barlinek 19 maja, 16:00 (400)
Kordian Rudziński 83, Maciej Ropiejko 86 (k) - Szymon Matuszewski 28
na Euroboisku Milenium
Dąb Dębno 1-0 Lechia II Gdańsk 19 maja, 15:00 (400)
Jacek Jarecki 75
Chemik Police 0-0 Gwardia Koszalin 19 maja, 13:00 (300)

Kolejka 29 - 26 maja

Chemik Police 2-0 Kaszubia Kościerzyna 26 maja, 17:00 (250)
Kamil Bieniek 34, Przemysław Rembisz 38
czerwoną kartką został ukarany także rezerwowy bramkarz gości - Janusz Kafarski
Gwardia Koszalin 1-2 Dąb Dębno 26 maja, 17:00
Damian Miętek 7 - Bartosz Latuszek 58, Mateusz Płaczek 83
Lechia II Gdańsk 0-2 Kotwica Kołobrzeg 26 maja, 17:00 (100)
Grzegorz Skwara 70, Piotr Augustyniak 79
w Kołobrzegu; na Euroboisku Milenium; Lechia II gospodarzem
Pogoń Barlinek 1-0 Koral Dębnica 26 maja, 17:00 (200)
Rafał Świtaj 35 (k)
Błękitni Stargard Szczeciński 3-0 Bałtyk Koszalin 26 maja, 17:00
Robert Gajda 44 (k), Bartłomiej Zdunek 51, Sebastian Inczewski 77
Gryf Słupsk 0-1 Drawa Drawsko Pomorskie 26 maja, 17:00 (350)
Mateusz Jureczko 74
Cartusia Kartuzy 2-3 Gryf 2009 Tczew 26 maja, 17:00
Piotr Karasiński 30, Jakub Hoffmann 53 - Łukasz Skalski 10, Kamil Gronkowski 31, 36
Gryf Wejherowo 4-0 Orkan Rumia 26 maja, 17:00 (2000)
Przemysław Kostuch 26, Michał Fidziukiewicz 43, Grzegorz Gicewicz 59, Tomasz Kotwica 90

REKLAMA

Kolejka 30 - 23 maja

Kaszubia Kościerzyna 1-2 Gryf Wejherowo 23 maja, 17:30
Tomasz Grzywacz 62 - Łukasz Pietroń 12, Przemysław Kostuch 78
Orkan Rumia 3-0 Cartusia Kartuzy 23 maja, 17:30
Rafał Siemaszko 38, Roland Kazubowski 52, Jakub Poznański 90
Gryf 2009 Tczew 2-2 Gryf Słupsk 23 maja, 17:30 (350)
Andrzej Borys 8, Michał Pujdak 26 - Robert Zbrzyzny 5, Patryk Straszewski 10
Drawa Drawsko Pomorskie 1-1 Błękitni Stargard Szczeciński 23 maja, 17:30
Ramone Close 75 - Robert Gajda 15
Bałtyk Koszalin 0-3 Pogoń Barlinek 23 maja, 17:30 (200)
Tomasz Bejuk 52, 88, Krzysztof Sikora 74
Koral Dębnica 1-3 Lechia II Gdańsk 23 maja, 17:43
Daniel Fabich 15 - Oskar Skrzecz 52, Jakub Popielarz 58, Piotr Przybylski 69
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:30 rozpoczął się z 13-minutowym opóźnieniem z powodu późnego przyjazdu gości
Kotwica Kołobrzeg 0-1 Gwardia Koszalin 23 maja, 17:30 (500)
Konrad Rokicki 78
na Euroboisku Milenium
Dąb Dębno 1-2 Chemik Police 23 maja, 17:30 (150)
Łukasz Dłubis 88 - Jarosław Jóźwiak 27, Patryk Galoch 60

II liga 2011/2012 (zachodnia)

III liga 2011/2012 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2011/2012 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2011/2012 (opolsko-śląska)

IV liga 2011/2012 (pomorska)
IV liga 2011/2012 (zachodniopomorska)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas