[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2011/2012, grupa: zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Energetyk Gryfino 30 67 21 4 5 79-28 13 1 1 41-8 8 3 4 38-20
2.  Pogoń II Szczecin 30 65 20 5 5 103-30 11 4 0 65-11 9 1 5 38-19
3.  Gryf Kamień Pomorski 30 56 17 5 8 58-39 10 2 3 31-17 7 3 5 27-22
4.  Vineta Wolin 30 54 16 6 8 53-34 9 1 5 20-15 7 5 3 33-19
5.  Leśnik/Rossa Manowo 30 53 16 5 9 64-37 9 2 4 39-16 7 3 5 25-21
6.  Stal Szczecin 30 50 15 5 10 56-39 7 2 6 26-17 8 3 4 30-22
7.  Kluczevia Stargard Szczeciński 30 47 13 8 9 44-42 5 5 5 22-22 8 3 4 22-20
8.  Astra Ustronie Morskie 30 41 11 8 11 40-41 5 5 5 25-19 6 3 6 15-22
9.  Ina Goleniów 30 40 12 4 14 47-53 8 1 6 30-26 4 3 8 17-27 2 3 1 0 1 4-4
10.  Sarmata Dobra 30 40 10 10 10 55-56 5 4 6 32-30 5 6 4 23-26 2 3 1 0 1 4-4
11.  Orzeł Wałcz 30 39 12 3 15 43-49 8 2 5 31-25 4 1 10 12-24
12.  Hutnik Szczecin 30 33 9 6 15 46-55 7 3 5 29-24 2 3 10 17-31 2 4 1 1 0 2-1
13.  Sława Sławno 30 33 9 6 15 28-56 6 3 6 15-17 3 3 9 13-39 2 1 0 1 1 1-2
14.  Lech Czaplinek 30 27 6 9 15 24-53 5 5 5 14-18 1 4 10 10-35
15.  Victoria 95 Przecław 30 22 6 4 20 26-62 2 3 10 14-31 4 1 10 12-31
16.  Rega Trzebiatów 30 8 2 2 26 19-111 0 2 13 7-48 2 0 13 12-63
Sława Sławno wycofała się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się Lech Czaplinek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Energetyk Gryfino    2-0 1-0 1-0 1-2 3-0 1-1 1-0 4-0 5-0 2-0 4-2 2-1 6-0 3-1 5-1 
 2 Pogoń II Szczecin4-1     4-0 1-1 2-1 1-1 1-1 6-0 3-1 5-0 4-1 5-2 4-0 7-1 1-1 17-0 
 3 Gryf Kamień Pomorski1-4 4-2     1-1 1-2 2-1 4-0 3-2 0-1 0-0 2-0 2-1 2-1 3-0 3-1 3-1 
 4 Vineta Wolin1-0 0-2 2-1     2-4 0-2 0-2 1-0 1-0 1-1 1-0 1-2 6-1 1-0 2-0 1-0 
 5 Leśnik/Rossa Manowo2-2 0-1 2-3 4-3     4-0 2-0 0-1 4-1 2-1 0-1 2-0 5-1 2-2 4-0 6-0 
 6 Stal Szczecin0-2 0-2 3-1 1-4 0-3     1-2 0-1 0-0 1-1 2-0 2-1 7-0 1-0 5-0 3-0 
 7 Kluczevia Stargard Szczeciński0-1 3-1 3-1 2-4 1-1 2-2     1-3 1-1 2-2 2-1 0-0 0-1 0-2 2-1 3-1 
 8 Astra Ustronie Morskie2-2 1-2 1-3 0-2 2-0 1-1 2-3     1-0 1-1 4-1 2-2 1-2 0-0 3-0 4-0 
 9 Ina Goleniów3-2 1-4 2-2 0-1 3-0 2-3 3-2 3-1     0-3 0-3 2-1 4-1 3-1 0-1 4-1 
 10 Sarmata Dobra1-1 1-1 0-1 2-4 2-1 2-6 1-2 5-2 1-4     4-1 2-1 1-1 1-1 0-3 9-1 
 11 Orzeł Wałcz1-5 0-4 1-1 1-5 4-0 2-0 2-2 1-2 3-0 1-3     3-0 4-1 2-0 3-0 3-2 
 12 Hutnik Szczecin2-4 3-1 1-3 2-2 0-3 1-2 3-1 0-0 3-3 3-0 2-1     1-0 3-2 4-0 1-2 
 13 Sława Sławno3-0 2-0 1-3 0-3 0-0 0-2 0-2 0-0 1-0 1-4 1-0 1-1     3-0 0-2 2-0 
 14 Lech Czaplinek0-5 0-1 1-1 1-0 1-1 1-2 0-1 0-1 3-2 2-2 0-0 1-0 1-1     1-0 2-1 
 15 Victoria 95 Przecław0-4 1-4 0-4 1-1 1-2 1-2 0-2 1-1 1-2 2-4 0-1 3-1 1-1 2-0     0-2 
 16 Rega Trzebiatów0-5 1-13 0-3 2-2 1-5 0-6 0-1 0-1 1-2 0-1 0-2 1-3 0-1 1-1 0-2     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Sława Sławno 1-3 Gryf Kamień Pomorski 13 sierpnia, 17:00
Sarmata Dobra 1-4 Ina Goleniów 13 sierpnia, 17:00
Astra Ustronie Morskie 2-2 Hutnik Szczecin 13 sierpnia, 17:00
Pogoń II Szczecin 1-1 Victoria 95 Przecław 7 września, 17:30
Orzeł Wałcz 3-2 Rega Trzebiatów 5 października, 18:00
w pierwotnym terminie (13 sierpnia, 17:00) odwołany - gospodarze nie posiadali obiektu spełniającego licencję
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-1 Leśnik/Rossa Manowo 13 sierpnia, 13:00
Lech Czaplinek 0-5 Energetyk Gryfino 13 sierpnia, 17:00
Vineta Wolin 0-2 Stal Szczecin 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Gryf Kamień Pomorski 2-1 Stal Szczecin 20 sierpnia, 16:00
Energetyk Gryfino 1-0 Vineta Wolin 20 sierpnia, 17:00
Leśnik/Rossa Manowo 2-2 Lech Czaplinek 20 sierpnia, 17:00
Rega Trzebiatów 0-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 20 sierpnia, 18:00
Victoria 95 Przecław 0-1 Orzeł Wałcz 20 sierpnia, 17:00
Hutnik Szczecin 3-1 Pogoń II Szczecin 20 sierpnia, 11:00
Ina Goleniów 3-1 Astra Ustronie Morskie 20 sierpnia, 14:00
Sława Sławno 1-4 Sarmata Dobra 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Sarmata Dobra 0-1 Gryf Kamień Pomorski 27 sierpnia, 17:00
Astra Ustronie Morskie 1-2 Sława Sławno 27 sierpnia, 17:00
Pogoń II Szczecin 3-1 Ina Goleniów 19 października, 15:30
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 18:00) odwołany; w drugim terminie (28 września) odwołany z powodu meczów obu drużyn w Pucharze Polski
Orzeł Wałcz 3-0 Hutnik Szczecin 27 sierpnia, 16:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-1 Victoria 95 Przecław 27 sierpnia, 16:00
Lech Czaplinek 2-1 Rega Trzebiatów 27 sierpnia, 17:00
Vineta Wolin 2-4 Leśnik/Rossa Manowo 27 sierpnia, 17:00
Stal Szczecin 0-2 Energetyk Gryfino 27 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Gryf Kamień Pomorski 1-4 Energetyk Gryfino 31 sierpnia, 17:00
Leśnik/Rossa Manowo 4-0 Stal Szczecin 31 sierpnia, 17:00
Rega Trzebiatów 2-2 Vineta Wolin 31 sierpnia, 18:00
Victoria 95 Przecław 2-0 Lech Czaplinek 31 sierpnia, 17:00
Hutnik Szczecin 3-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 31 sierpnia, 18:00
Ina Goleniów 0-3 Orzeł Wałcz 31 sierpnia, 17:00
Sława Sławno 2-0 Pogoń II Szczecin 31 sierpnia, 18:00
Sarmata Dobra 5-2 Astra Ustronie Morskie 31 sierpnia, 18:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Astra Ustronie Morskie 1-3 Gryf Kamień Pomorski 4 września, 17:00
Pogoń II Szczecin 5-0 Sarmata Dobra 4 września, 11:00
Orzeł Wałcz 4-1 Sława Sławno 3 września, 16:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-1 Ina Goleniów 3 września, 16:00
Lech Czaplinek 1-0 Hutnik Szczecin 3 września, 16:00
Vineta Wolin 2-0 Victoria 95 Przecław 3 września, 16:00
Stal Szczecin 3-0 Rega Trzebiatów 3 września, 11:00
Energetyk Gryfino 1-2 Leśnik/Rossa Manowo 3 września, 16:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Gryf Kamień Pomorski 1-2 Leśnik/Rossa Manowo 10 września, 16:00
Rega Trzebiatów 0-5 Energetyk Gryfino 10 września, 17:00
Victoria 95 Przecław 1-2 Stal Szczecin 10 września, 16:00
Hutnik Szczecin 2-2 Vineta Wolin 10 września, 11:00
Ina Goleniów 3-1 Lech Czaplinek 11 września, 17:00
Sława Sławno 0-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 10 września, 17:00
Sarmata Dobra 4-1 Orzeł Wałcz 10 września, 17:30
Astra Ustronie Morskie 1-2 Pogoń II Szczecin 10 września, 17:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Pogoń II Szczecin 4-0 Gryf Kamień Pomorski 18 września, 11:00
Orzeł Wałcz 1-2 Astra Ustronie Morskie 17 września, 16:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-2 Sarmata Dobra 17 września, 16:00
Lech Czaplinek 1-1 Sława Sławno 17 września, 16:00
Vineta Wolin 1-0 Ina Goleniów 26 października, 15:00
w pierwotnym terminie (17 września, 11:00) odwołany
Stal Szczecin 2-1 Hutnik Szczecin 17 września, 11:00
Energetyk Gryfino 3-1 Victoria 95 Przecław 17 września, 15:00
Leśnik/Rossa Manowo 6-0 Rega Trzebiatów 17 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Gryf Kamień Pomorski 3-1 Rega Trzebiatów 24 września, 15:00
Victoria 95 Przecław 1-2 Leśnik/Rossa Manowo 24 września, 15:00
Hutnik Szczecin 2-4 Energetyk Gryfino 25 września, 11:00
Ina Goleniów 2-3 Stal Szczecin 24 września, 16:00
Sława Sławno 0-3 Vineta Wolin 24 września, 16:00
Sarmata Dobra 1-1 Lech Czaplinek 24 września, 14:00
Astra Ustronie Morskie 2-3 Kluczevia Stargard Szczeciński 21 września, 17:00
Pogoń II Szczecin 4-1 Orzeł Wałcz 25 września, 11:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Orzeł Wałcz 1-1 Gryf Kamień Pomorski 1 października, 15:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 3-1 Pogoń II Szczecin 1 października, 14:00
Lech Czaplinek 0-1 Astra Ustronie Morskie 1 października, 16:00
Vineta Wolin 1-1 Sarmata Dobra 1 października, 16:00
Stal Szczecin 7-0 Sława Sławno 1 października, 11:00
Energetyk Gryfino 4-0 Ina Goleniów 1 października, 14:00
Leśnik/Rossa Manowo 2-0 Hutnik Szczecin 1 października, 15:00
Rega Trzebiatów 0-2 Victoria 95 Przecław 1 października, 16:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Gryf Kamień Pomorski 3-1 Victoria 95 Przecław 9 października, 15:00
Hutnik Szczecin 1-2 Rega Trzebiatów 19 października, 18:30
w pierwotnym terminie (8 października, 11:00) przełożony z powodu epidemii w drużynie gości
Ina Goleniów 3-0 Leśnik/Rossa Manowo 8 października, 15:00
Sława Sławno 3-0 Energetyk Gryfino 8 października, 15:00
Sarmata Dobra 2-6 Stal Szczecin 8 października, 16:00
Astra Ustronie Morskie 0-2 Vineta Wolin 8 października, 16:00
Pogoń II Szczecin 7-1 Lech Czaplinek 9 października, 11:00
Orzeł Wałcz 2-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Kluczevia Stargard Szczeciński 3-1 Gryf Kamień Pomorski 15 października, 14:00
Lech Czaplinek 0-0 Orzeł Wałcz 15 października, 15:00
Vineta Wolin 0-2 Pogoń II Szczecin 15 października, 15:30
Stal Szczecin 0-1 Astra Ustronie Morskie 15 października, 11:00
Energetyk Gryfino 5-0 Sarmata Dobra 15 października, 14:00
Leśnik/Rossa Manowo 5-1 Sława Sławno 15 października, 14:00
Rega Trzebiatów 1-2 Ina Goleniów 15 października, 15:00
Victoria 95 Przecław 3-1 Hutnik Szczecin 15 października, 14:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Gryf Kamień Pomorski 2-1 Hutnik Szczecin 22 października, 14:00
Ina Goleniów 0-1 Victoria 95 Przecław 22 października, 14:00
Sława Sławno 2-0 Rega Trzebiatów 22 października, 13:00 (150)
Sarmata Dobra 2-1 Leśnik/Rossa Manowo 22 października, 15:00
Astra Ustronie Morskie 2-2 Energetyk Gryfino 22 października, 15:00
Pogoń II Szczecin 1-1 Stal Szczecin 23 października, 11:00
Orzeł Wałcz 1-5 Vineta Wolin 22 października, 14:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-2 Lech Czaplinek 22 października, 13:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Lech Czaplinek 1-1 Gryf Kamień Pomorski 29 października, 15:00
Vineta Wolin 0-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 29 października, 15:00
Stal Szczecin 2-0 Orzeł Wałcz 29 października, 11:00
Energetyk Gryfino 2-0 Pogoń II Szczecin 29 października, 14:00
Leśnik/Rossa Manowo 0-1 Astra Ustronie Morskie 29 października, 14:00
Rega Trzebiatów 0-1 Sarmata Dobra 29 października, 15:00
Victoria 95 Przecław 1-1 Sława Sławno 29 października, 14:00
Hutnik Szczecin 3-3 Ina Goleniów 29 października, 11:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Gryf Kamień Pomorski 0-1 Ina Goleniów 5 listopada, 13:00
Sława Sławno 1-1 Hutnik Szczecin 5 listopada, 12:00
Sarmata Dobra 0-3 Victoria 95 Przecław 5 listopada, 14:00
Astra Ustronie Morskie 4-0 Rega Trzebiatów 5 listopada, 14:00
Pogoń II Szczecin 2-1 Leśnik/Rossa Manowo 5 listopada, 13:30
na bocznym boisku
Orzeł Wałcz 1-5 Energetyk Gryfino 5 listopada, 13:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-2 Stal Szczecin 5 listopada, 11:00
Lech Czaplinek 1-0 Vineta Wolin 5 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Vineta Wolin 2-1 Gryf Kamień Pomorski 12 listopada, 14:00
Stal Szczecin 1-0 Lech Czaplinek 12 listopada, 11:00
Energetyk Gryfino 1-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 12 listopada, 14:00
Leśnik/Rossa Manowo 0-1 Orzeł Wałcz 11 listopada, 13:00
Rega Trzebiatów 1-13 Pogoń II Szczecin 12 listopada, 13:00
Victoria 95 Przecław 1-1 Astra Ustronie Morskie 12 listopada, 14:00
Hutnik Szczecin 3-0 Sarmata Dobra 12 listopada, 11:00
Ina Goleniów 4-1 Sława Sławno 12 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 19-20 listopada

Gryf Kamień Pomorski 2-1 Sława Sławno 19 listopada, 13:00
Ina Goleniów 0-3 Sarmata Dobra 19 listopada, 13:00
Hutnik Szczecin 0-0 Astra Ustronie Morskie 19 listopada, 11:00
Victoria 95 Przecław 1-4 Pogoń II Szczecin 19 listopada, 14:00
Rega Trzebiatów 0-2 Orzeł Wałcz 19 listopada, 13:00
Leśnik/Rossa Manowo 2-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 19 listopada, 13:00
Energetyk Gryfino 6-0 Lech Czaplinek 19 listopada, 14:00
Stal Szczecin 1-4 Vineta Wolin 19 listopada, 11:00

Kolejka 17 - 17-18 marca

Stal Szczecin 3-1 Gryf Kamień Pomorski 17 marca, 11:00
Vineta Wolin 1-0 Energetyk Gryfino 17 marca, 16:00
Lech Czaplinek 1-1 Leśnik/Rossa Manowo 17 marca, 15:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 3-1 Rega Trzebiatów 17 marca, 11:00
Orzeł Wałcz 3-0 Victoria 95 Przecław 17 marca, 14:00
Pogoń II Szczecin 5-2 Hutnik Szczecin 18 marca, 11:00
Astra Ustronie Morskie 1-0 Ina Goleniów 17 marca, 16:00
Sarmata Dobra 1-1 Sława Sławno 17 marca, 16:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

Gryf Kamień Pomorski 0-0 Sarmata Dobra 24 marca, 15:00
Sława Sławno 0-0 Astra Ustronie Morskie 24 marca, 15:30
Ina Goleniów 1-4 Pogoń II Szczecin 24 marca, 13:00
Hutnik Szczecin 2-1 Orzeł Wałcz 24 marca, 11:00
Victoria 95 Przecław 0-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 24 marca, 13:00
Rega Trzebiatów 1-1 Lech Czaplinek 24 marca, 14:00
Leśnik/Rossa Manowo 4-3 Vineta Wolin 24 marca, 14:00
Energetyk Gryfino 3-0 Stal Szczecin 24 marca, 15:00

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Energetyk Gryfino 1-0 Gryf Kamień Pomorski 31 marca, 14:00
Stal Szczecin 0-3 Leśnik/Rossa Manowo 31 marca, 11:00
Vineta Wolin 1-0 Rega Trzebiatów 31 marca, 16:00
Lech Czaplinek 1-0 Victoria 95 Przecław 31 marca, 16:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-0 Hutnik Szczecin 31 marca, 13:00
Orzeł Wałcz 3-0 Ina Goleniów 31 marca, 15:00
Pogoń II Szczecin 4-0 Sława Sławno 1 kwietnia, 11:00
na bocznym boisku
Astra Ustronie Morskie 1-1 Sarmata Dobra 31 marca, 16:00

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Gryf Kamień Pomorski 3-2 Astra Ustronie Morskie 7 kwietnia, 13:00
Sarmata Dobra 1-1 Pogoń II Szczecin 7 kwietnia, 16:00
Sława Sławno 1-0 Orzeł Wałcz 7 kwietnia, 16:00
Ina Goleniów 3-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 7 kwietnia, 15:00
Hutnik Szczecin 3-2 Lech Czaplinek 7 kwietnia, 11:00
Victoria 95 Przecław 1-1 Vineta Wolin 7 kwietnia, 13:00
Rega Trzebiatów 0-6 Stal Szczecin 7 kwietnia, 12:00
Leśnik/Rossa Manowo 2-2 Energetyk Gryfino 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Leśnik/Rossa Manowo 2-3 Gryf Kamień Pomorski 14 kwietnia, 11:00
Energetyk Gryfino 5-1 Rega Trzebiatów 14 kwietnia, 14:00
Stal Szczecin 5-0 Victoria 95 Przecław 14 kwietnia, 11:00
Vineta Wolin 1-2 Hutnik Szczecin 14 kwietnia, 17:00
Lech Czaplinek 3-2 Ina Goleniów 14 kwietnia, 16:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-1 Sława Sławno 14 kwietnia, 17:00
Orzeł Wałcz 1-3 Sarmata Dobra 14 kwietnia, 16:00
Pogoń II Szczecin 6-0 Astra Ustronie Morskie 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Gryf Kamień Pomorski 4-2 Pogoń II Szczecin 21 kwietnia, 16:00
Astra Ustronie Morskie 4-1 Orzeł Wałcz 21 kwietnia, 17:00
Sarmata Dobra 1-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 21 kwietnia, 16:00
Sława Sławno 3-0 Lech Czaplinek 21 kwietnia, 17:00
Ina Goleniów 0-1 Vineta Wolin 21 kwietnia, 15:00
Hutnik Szczecin 1-2 Stal Szczecin 21 kwietnia, 13:00
Victoria 95 Przecław 0-4 Energetyk Gryfino 21 kwietnia, 13:00
Rega Trzebiatów 1-5 Leśnik/Rossa Manowo 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Rega Trzebiatów 0-3 Gryf Kamień Pomorski 28 kwietnia, 16:00
Leśnik/Rossa Manowo 4-0 Victoria 95 Przecław 28 kwietnia, 11:00
Energetyk Gryfino 4-2 Hutnik Szczecin 28 kwietnia, 15:00
Stal Szczecin 0-0 Ina Goleniów 28 kwietnia, 11:00
Vineta Wolin 6-1 Sława Sławno 28 kwietnia, 17:00
Lech Czaplinek 2-2 Sarmata Dobra 28 kwietnia, 16:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-3 Astra Ustronie Morskie 28 kwietnia, 17:00
Orzeł Wałcz 0-4 Pogoń II Szczecin 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 24 - 1 maja

Gryf Kamień Pomorski 2-0 Orzeł Wałcz 1 maja, 16:00
Pogoń II Szczecin 1-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 1 maja, 11:00
Astra Ustronie Morskie 0-0 Lech Czaplinek 1 maja, 13:00
Sarmata Dobra 2-4 Vineta Wolin 1 maja, 16:00
Sława Sławno 0-2 Stal Szczecin 1 maja, 11:00
Ina Goleniów 3-2 Energetyk Gryfino 1 maja, 15:00
Hutnik Szczecin 0-3 Leśnik/Rossa Manowo 1 maja, 11:00
Victoria 95 Przecław 0-2 Rega Trzebiatów 1 maja, 13:00

Kolejka 25 - 5-6 maja

Victoria 95 Przecław 0-4 Gryf Kamień Pomorski 5 maja, 13:00
Rega Trzebiatów 1-3 Hutnik Szczecin 5 maja, 16:00
Leśnik/Rossa Manowo 4-1 Ina Goleniów 5 maja, 11:00
Energetyk Gryfino 2-1 Sława Sławno 5 maja, 16:00
Stal Szczecin 1-1 Sarmata Dobra 5 maja, 11:00
Vineta Wolin 1-0 Astra Ustronie Morskie 5 maja, 17:00
Lech Czaplinek 0-1 Pogoń II Szczecin 5 maja, 11:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-1 Orzeł Wałcz 5 maja, 17:00

Kolejka 26 - 12-13 maja

Gryf Kamień Pomorski 4-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 12 maja, 16:00
Orzeł Wałcz 2-0 Lech Czaplinek 12 maja, 16:00
Pogoń II Szczecin 1-1 Vineta Wolin 13 maja, 11:00
Astra Ustronie Morskie 1-1 Stal Szczecin 12 maja, 17:00
Sarmata Dobra 1-1 Energetyk Gryfino 12 maja, 16:00
Sława Sławno 0-0 Leśnik/Rossa Manowo 12 maja, 17:00
Ina Goleniów 4-1 Rega Trzebiatów 12 maja, 15:00
Hutnik Szczecin 4-0 Victoria 95 Przecław 12 maja, 11:00

Kolejka 27 - 16 maja

Hutnik Szczecin 1-3 Gryf Kamień Pomorski 16 maja, 17:00
Victoria 95 Przecław 1-2 Ina Goleniów 16 maja, 17:00
Rega Trzebiatów 0-1 Sława Sławno 16 maja, 18:00
Leśnik/Rossa Manowo 2-1 Sarmata Dobra 16 maja, 17:30
Energetyk Gryfino 1-0 Astra Ustronie Morskie 16 maja, 17:00
Stal Szczecin 0-2 Pogoń II Szczecin 16 maja, 17:30
Vineta Wolin 1-0 Orzeł Wałcz 16 maja, 18:00
Lech Czaplinek 0-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 16 maja, 17:30

Kolejka 28 - 19-20 maja

Gryf Kamień Pomorski 3-0 Lech Czaplinek 19 maja, 16:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-4 Vineta Wolin 19 maja, 17:00
Orzeł Wałcz 2-0 Stal Szczecin 19 maja, 16:00
Pogoń II Szczecin 4-1 Energetyk Gryfino 19 maja, 11:00
Astra Ustronie Morskie 2-0 Leśnik/Rossa Manowo 19 maja, 17:00
Sarmata Dobra 9-1 Rega Trzebiatów 19 maja, 16:00
Sława Sławno 0-2 Victoria 95 Przecław 19 maja, 18:00
Ina Goleniów 2-1 Hutnik Szczecin 19 maja, 15:00

Kolejka 29 - 26 maja

Ina Goleniów 2-2 Gryf Kamień Pomorski 26 maja, 17:00
Hutnik Szczecin 1-0 Sława Sławno 26 maja, 17:00
Victoria 95 Przecław 2-4 Sarmata Dobra 26 maja, 17:00
Rega Trzebiatów 0-1 Astra Ustronie Morskie 26 maja, 17:00
Leśnik/Rossa Manowo 0-1 Pogoń II Szczecin 26 maja, 17:00
Energetyk Gryfino 2-0 Orzeł Wałcz 26 maja, 17:00
Stal Szczecin 1-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 26 maja, 17:00
Vineta Wolin 1-0 Lech Czaplinek 26 maja, 17:00

Kolejka 30 - 23 maja

Gryf Kamień Pomorski 1-1 Vineta Wolin 23 maja, 17:30
Lech Czaplinek 1-2 Stal Szczecin 23 maja, 17:30
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-1 Energetyk Gryfino 23 maja, 17:30
Orzeł Wałcz 4-0 Leśnik/Rossa Manowo 23 maja, 17:30
Pogoń II Szczecin 17-0 Rega Trzebiatów 23 maja, 17:30
Astra Ustronie Morskie 3-0 Victoria 95 Przecław 23 maja, 17:30
Sarmata Dobra 2-1 Hutnik Szczecin 23 maja, 17:30
Sława Sławno 1-0 Ina Goleniów 23 maja, 17:30

III liga 2011/2012 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2011/2012 (pomorska)

Liga okręgowa 2011/2012 (Koszalin)
Liga okręgowa 2011/2012 (Szczecin)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas