[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2011/2012, grupa: Koszalin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wiekowianka Wiekowo 30 66 19 9 2 63-25 9 6 0 39-13 10 3 2 24-12
2.  Rasel Dygowo 30 62 19 5 6 77-37 12 1 2 45-15 7 4 4 32-22
3.  Iskra Białogard 30 55 17 4 9 65-40 11 0 4 33-14 6 4 5 32-26
4.  Darzbór Szczecinek 30 54 16 6 8 60-29 11 1 3 38-11 5 5 5 22-18
5.  Darłovia Darłowo 30 49 13 10 7 55-33 7 6 2 30-15 6 4 5 25-18 2 3 1 0 1 3-2
6.  Arkadia Malechowo 30 49 14 7 9 74-45 7 4 4 48-22 7 3 5 26-23 2 3 1 0 1 2-3
7.  Wielim Szczecinek 30 48 14 6 10 77-54 9 4 2 46-24 5 2 8 31-30
8.  Sokół Karlino 30 45 12 9 9 47-34 8 3 4 27-13 4 6 5 20-21
9.  Victoria Sianów 30 42 12 6 12 55-50 5 3 7 30-28 7 3 5 25-22
10.  Mechanik Bobolice 30 41 12 5 13 63-73 7 4 4 36-28 5 1 9 27-45
11.  Wybrzeże Biesiekierz 30 38 11 5 14 52-57 7 1 7 28-22 4 4 7 24-35
12.  Pogoń Połczyn Zdrój 30 36 10 6 14 41-67 5 5 5 21-25 5 1 9 20-42
13.  Olimp Złocieniec 30 34 11 1 18 57-71 6 1 8 31-34 5 0 10 26-37
14.  Hubertus Biały Bór 30 30 8 6 16 50-64 6 2 7 29-33 2 4 9 21-31
15.  Głaz Tychowo 30 14 4 2 24 33-125 2 2 11 17-46 2 0 13 16-79
16.  Błonie Barwice 30 13 4 1 25 32-97 1 1 13 18-42 3 0 12 14-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wiekowianka Wiekowo    3-1 1-1 1-1 0-0 1-0 3-1 2-1 2-2 5-2 2-1 1-1 3-1 1-1 11-0 3-0* 
 2 Rasel Dygowo0-0     3-1 0-1 1-2 2-1 4-1 2-1 3-2 2-1 5-1 5-1 3-0 6-3 3-0 6-0 
 3 Iskra Białogard1-2 0-1     3-2 1-0 3-0 4-1 0-1 1-0 3-2 2-1 7-0 0-3* 1-0 3-1 4-0 
 4 Darzbór Szczecinek1-0 1-0 2-1     1-1 0-1 3-2 0-1 2-1 7-1 1-0 5-2 0-1 2-0 4-0 9-0 
 5 Darłovia Darłowo1-1 1-1 3-4 0-0     0-2 3-2 2-2 2-0 3-1 0-0 1-0 5-1 1-1 7-0 1-0 
 6 Arkadia Malechowo1-2 1-1 1-1 1-1 0-3     2-1 0-0 3-4 4-5 6-0 2-0 4-0 2-0 15-1 6-3 
 7 Wielim Szczecinek2-4 1-1 1-0 1-1 4-2 2-2     2-4 4-1 8-1 3-3 5-2 5-1 3-2 4-0 1-0 
 8 Sokół Karlino0-0 5-0 1-3 2-2 1-0 1-2 1-1     1-2 3-0 0-2 3-0 3-0 2-0 2-1 2-0 
 9 Victoria Sianów0-1 0-3 1-1 2-1 3-1 3-4 2-2 1-1     1-2 1-2 4-2 5-1 1-3 4-1 2-3 
 10 Mechanik Bobolice0-1 2-2 4-2 2-3 1-1 3-2 3-2 3-1 1-1     2-4 5-1 2-0 1-1 3-2 4-5 
 11 Wybrzeże Biesiekierz2-3 2-1 2-3 2-0 1-2 3-3 1-2 1-2 0-2 2-0     0-1 2-1 2-1 6-1 2-0 
 12 Pogoń Połczyn Zdrój0-1 3-5 2-1 1-0 0-0 0-2 1-0 1-1 0-0 1-5 2-2     3-2 2-2 2-4 3-0 
 13 Olimp Złocieniec3-1 0-3 2-5 0-4 0-5 5-2 0-2 0-0 0-4 1-2 3-2 0-2     3-2 5-0 9-0 
 14 Hubertus Biały Bór0-4 2-4 1-1 3-2 3-1 0-3 0-5 2-1 2-3 3-1 1-1 1-2 0-3     8-2 3-0 
 15 Głaz Tychowo1-3 1-4 2-5 0-3 1-2 0-0 2-7 2-1 1-2 2-2 0-4 2-3 1-7 2-0     0-3* 
 16 Błonie Barwice0-1 0-5 0-3 0-1 1-5 0-2 1-2 3-3 0-1 0-2 7-1 1-3 1-5 2-5 2-3     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Iskra Białogard 0-1 Rasel Dygowo 13 sierpnia, 11:00
Wiekowianka Wiekowo 3-1 Olimp Złocieniec 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (13 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mechanik Bobolice 2-3 Darzbór Szczecinek 13 sierpnia, 17:00
Pogoń Połczyn Zdrój 3-0 Błonie Barwice 13 sierpnia, 16:00
Arkadia Malechowo 0-3 Darłovia Darłowo 21 września, 17:00
w pierwotnym terminie (13 sierpnia, 17:00) odwołany
Wielim Szczecinek 3-3 Wybrzeże Biesiekierz 17 sierpnia, 18:00
Głaz Tychowo 2-1 Sokół Karlino 13 sierpnia, 15:00
Hubertus Biały Bór 2-3 Victoria Sianów 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Rasel Dygowo 3-2 Victoria Sianów 20 sierpnia, 17:00
Sokół Karlino 2-0 Hubertus Biały Bór 21 sierpnia, 16:00
Wybrzeże Biesiekierz 6-1 Głaz Tychowo 21 sierpnia, 16:00
Darłovia Darłowo 3-2 Wielim Szczecinek 21 sierpnia, 17:00
Błonie Barwice 0-2 Arkadia Malechowo 20 sierpnia, 17:00
Darzbór Szczecinek 5-2 Pogoń Połczyn Zdrój 20 sierpnia, 17:00
Olimp Złocieniec 1-2 Mechanik Bobolice 20 sierpnia, 14:00
Iskra Białogard 1-2 Wiekowianka Wiekowo 20 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Wiekowianka Wiekowo 3-1 Rasel Dygowo 24 sierpnia, 18:00
Mechanik Bobolice 4-2 Iskra Białogard 24 sierpnia, 18:00
Pogoń Połczyn Zdrój 3-2 Olimp Złocieniec 24 sierpnia, 18:00
Arkadia Malechowo 1-1 Darzbór Szczecinek 24 sierpnia, 18:00
Wielim Szczecinek 1-0 Błonie Barwice 24 sierpnia, 18:00
Głaz Tychowo 1-2 Darłovia Darłowo 24 sierpnia, 18:00
Hubertus Biały Bór 1-1 Wybrzeże Biesiekierz 24 sierpnia, 18:00
Victoria Sianów 1-1 Sokół Karlino 24 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Rasel Dygowo 2-1 Sokół Karlino 27 sierpnia, 17:00
Wybrzeże Biesiekierz 0-2 Victoria Sianów 28 sierpnia, 16:00
Darłovia Darłowo 1-1 Hubertus Biały Bór 27 sierpnia, 17:00
Błonie Barwice 2-3 Głaz Tychowo 27 sierpnia, 17:00
Darzbór Szczecinek 3-2 Wielim Szczecinek 28 września, 16:30
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 17:00) odwołany
Olimp Złocieniec 5-2 Arkadia Malechowo 27 sierpnia, 17:00
Iskra Białogard 7-0 Pogoń Połczyn Zdrój 27 sierpnia, 11:00
Wiekowianka Wiekowo 5-2 Mechanik Bobolice 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Mechanik Bobolice 2-2 Rasel Dygowo 3 września, 17:00
Pogoń Połczyn Zdrój 0-1 Wiekowianka Wiekowo 3 września, 17:00
Arkadia Malechowo 1-1 Iskra Białogard 3 września, 13:00
Wielim Szczecinek 5-1 Olimp Złocieniec 4 września, 13:00
Głaz Tychowo 0-3 Darzbór Szczecinek 3 września, 14:00
Hubertus Biały Bór 3-0 Błonie Barwice 3 września, 17:00
Victoria Sianów 3-1 Darłovia Darłowo 3 września, 17:00
Sokół Karlino 0-2 Wybrzeże Biesiekierz 4 września, 16:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Rasel Dygowo 5-1 Wybrzeże Biesiekierz 10 września, 16:00
Darłovia Darłowo 2-2 Sokół Karlino 10 września, 16:00
Błonie Barwice 0-1 Victoria Sianów 10 września, 16:00
Darzbór Szczecinek 2-0 Hubertus Biały Bór 10 września, 16:00
Olimp Złocieniec 5-0 Głaz Tychowo 10 września, 16:00
Iskra Białogard 4-1 Wielim Szczecinek 10 września, 11:00
Mechanik Bobolice 5-1 Pogoń Połczyn Zdrój 10 września, 16:00
Arkadia Malechowo 1-2 Wiekowianka Wiekowo 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Pogoń Połczyn Zdrój 3-5 Rasel Dygowo 17 września, 16:00
Arkadia Malechowo 4-5 Mechanik Bobolice 16 września, 18:00
Wielim Szczecinek 2-4 Wiekowianka Wiekowo 17 września, 16:00
Głaz Tychowo 2-5 Iskra Białogard 18 września, 15:00
Hubertus Biały Bór 0-3 Olimp Złocieniec 18 września, 16:00
Victoria Sianów 2-1 Darzbór Szczecinek 17 września, 16:00
Sokół Karlino 2-0 Błonie Barwice 18 września, 16:00
Wybrzeże Biesiekierz 1-2 Darłovia Darłowo 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Rasel Dygowo 1-2 Darłovia Darłowo 24 września, 13:00
Błonie Barwice 7-1 Wybrzeże Biesiekierz 24 września, 16:00
Darzbór Szczecinek 0-1 Sokół Karlino 24 września, 16:00
Olimp Złocieniec 0-4 Victoria Sianów 24 września, 16:00
Iskra Białogard 1-0 Hubertus Biały Bór 24 września, 11:00
Mechanik Bobolice 3-2 Wielim Szczecinek 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany
Pogoń Połczyn Zdrój 0-2 Arkadia Malechowo 24 września, 15:00
Głaz Tychowo 1-3 Wiekowianka Wiekowo 25 września, 13:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Arkadia Malechowo 1-1 Rasel Dygowo 1 października, 15:00
Wielim Szczecinek 5-2 Pogoń Połczyn Zdrój 1 października, 15:00
Głaz Tychowo 2-2 Mechanik Bobolice 2 października, 15:00
Hubertus Biały Bór 0-4 Wiekowianka Wiekowo 2 października, 15:00
Victoria Sianów 1-1 Iskra Białogard 1 października, 15:00
Sokół Karlino 3-0 Olimp Złocieniec 2 października, 15:00
bez udziału publiczności
Wybrzeże Biesiekierz 2-0 Darzbór Szczecinek 2 października, 15:00
Darłovia Darłowo 1-0 Błonie Barwice 1 października, 16:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Rasel Dygowo 6-0 Błonie Barwice 8 października, 15:00
Darzbór Szczecinek 1-1 Darłovia Darłowo 8 października, 15:00
Olimp Złocieniec 3-2 Wybrzeże Biesiekierz 8 października, 15:00
Iskra Białogard 0-1 Sokół Karlino 8 października, 11:00
Wiekowianka Wiekowo 2-2 Victoria Sianów 11 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (8 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mechanik Bobolice 1-1 Hubertus Biały Bór 8 października, 15:00
Pogoń Połczyn Zdrój 2-4 Głaz Tychowo 8 października, 15:00
Arkadia Malechowo 2-1 Wielim Szczecinek 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Wielim Szczecinek 1-1 Rasel Dygowo 15 października, 15:00
Głaz Tychowo 0-0 Arkadia Malechowo 15 października, 13:30
Hubertus Biały Bór 1-2 Pogoń Połczyn Zdrój 16 października, 15:00
Victoria Sianów 1-2 Mechanik Bobolice 15 października, 15:00
Sokół Karlino 0-0 Wiekowianka Wiekowo 16 października, 14:00
Wybrzeże Biesiekierz 2-3 Iskra Białogard 16 października, 15:00
Darłovia Darłowo 5-1 Olimp Złocieniec 15 października, 14:00
Błonie Barwice 0-1 Darzbór Szczecinek 15 października, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Rasel Dygowo 0-1 Darzbór Szczecinek 22 października, 14:00
Olimp Złocieniec 9-0 Błonie Barwice 22 października, 14:00 (180)
Iskra Białogard 1-0 Darłovia Darłowo 22 października, 11:00
Wiekowianka Wiekowo 2-1 Wybrzeże Biesiekierz 22 października, 14:00
Mechanik Bobolice 3-1 Sokół Karlino 22 października, 14:00
Pogoń Połczyn Zdrój 0-0 Victoria Sianów 22 października, 14:00
Arkadia Malechowo 2-0 Hubertus Biały Bór 22 października, 14:00
Wielim Szczecinek 4-0 Głaz Tychowo 22 października, 14:30

Kolejka 13 - 29-30 października

Głaz Tychowo 1-4 Rasel Dygowo 29 października, 14:30
Hubertus Biały Bór 0-5 Wielim Szczecinek 30 października, 14:00
Victoria Sianów 3-4 Arkadia Malechowo 29 października, 14:00
Sokół Karlino 3-0 Pogoń Połczyn Zdrój 30 października, 13:00
Wybrzeże Biesiekierz 2-0 Mechanik Bobolice 30 października, 14:00
Darłovia Darłowo 1-1 Wiekowianka Wiekowo 29 października, 14:00
Błonie Barwice 0-3 Iskra Białogard 29 października, 14:00
Darzbór Szczecinek 0-1 Olimp Złocieniec 29 października, 14:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Rasel Dygowo 3-0 Olimp Złocieniec 5 listopada, 13:00
Iskra Białogard 3-2 Darzbór Szczecinek 5 listopada, 11:00
Wiekowianka Wiekowo 3-0 Błonie Barwice 5 listopada, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Mechanik Bobolice 1-1 Darłovia Darłowo 5 listopada, 13:00
Pogoń Połczyn Zdrój 2-2 Wybrzeże Biesiekierz 6 listopada, 13:00
Arkadia Malechowo 0-0 Sokół Karlino 5 listopada, 13:00
Wielim Szczecinek 4-1 Victoria Sianów 5 listopada, 13:00
Głaz Tychowo 2-0 Hubertus Biały Bór 5 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Hubertus Biały Bór 2-4 Rasel Dygowo 13 listopada, 13:00
Victoria Sianów 4-1 Głaz Tychowo 12 listopada, 13:00
Sokół Karlino 1-1 Wielim Szczecinek 13 listopada, 13:00
Wybrzeże Biesiekierz 3-3 Arkadia Malechowo 12 listopada, 13:00
Darłovia Darłowo 1-0 Pogoń Połczyn Zdrój 12 listopada, 13:00
Błonie Barwice 0-2 Mechanik Bobolice 12 listopada, 13:00
Darzbór Szczecinek 1-0 Wiekowianka Wiekowo 12 listopada, 13:00
Olimp Złocieniec 2-5 Iskra Białogard 12 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Rasel Dygowo 3-1 Iskra Białogard 17 marca, 15:00
Olimp Złocieniec 3-1 Wiekowianka Wiekowo 17 marca, 15:00
Darzbór Szczecinek 7-1 Mechanik Bobolice 11 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany
Błonie Barwice 1-3 Pogoń Połczyn Zdrój 17 marca, 15:00
Darłovia Darłowo 0-2 Arkadia Malechowo 17 marca, 15:00
Wybrzeże Biesiekierz 1-2 Wielim Szczecinek 18 marca, 15:00
Sokół Karlino 2-1 Głaz Tychowo 18 marca, 15:00
Victoria Sianów 1-3 Hubertus Biały Bór 17 marca, 15:00

Kolejka 17 - 24-25 marca

Victoria Sianów 0-3 Rasel Dygowo 24 marca, 15:00
Hubertus Biały Bór 2-1 Sokół Karlino 24 marca, 15:00
Głaz Tychowo 0-4 Wybrzeże Biesiekierz 24 marca, 12:00
Wielim Szczecinek 4-2 Darłovia Darłowo 25 marca, 11:00
Arkadia Malechowo 6-3 Błonie Barwice 24 marca, 15:00
Pogoń Połczyn Zdrój 1-0 Darzbór Szczecinek 25 marca, 13:00
Mechanik Bobolice 2-0 Olimp Złocieniec 25 marca, 15:00
Wiekowianka Wiekowo 1-1 Iskra Białogard 25 marca, 15:00

Kolejka 18 - 31 marca-1 kwietnia

Rasel Dygowo 0-0 Wiekowianka Wiekowo 31 marca, 16:00
Iskra Białogard 3-2 Mechanik Bobolice 31 marca, 11:00
Olimp Złocieniec 0-2 Pogoń Połczyn Zdrój 31 marca, 15:00
Darzbór Szczecinek 0-1 Arkadia Malechowo 31 marca, 15:00
Błonie Barwice 1-2 Wielim Szczecinek 31 marca, 15:00
Darłovia Darłowo 7-0 Głaz Tychowo 31 marca, 15:00
Wybrzeże Biesiekierz 2-1 Hubertus Biały Bór 1 kwietnia, 15:00
Sokół Karlino 1-2 Victoria Sianów 1 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 7 kwietnia

Sokół Karlino 5-0 Rasel Dygowo 7 kwietnia, 17:00
Victoria Sianów 1-2 Wybrzeże Biesiekierz 7 kwietnia, 11:00
Hubertus Biały Bór 3-1 Darłovia Darłowo 7 kwietnia, 16:00
Głaz Tychowo 0-3 Błonie Barwice 7 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wielim Szczecinek 1-1 Darzbór Szczecinek 7 kwietnia, 15:00
Arkadia Malechowo 4-0 Olimp Złocieniec 7 kwietnia, 16:00
Pogoń Połczyn Zdrój 2-1 Iskra Białogard 7 kwietnia, 16:00
Mechanik Bobolice 0-1 Wiekowianka Wiekowo 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Rasel Dygowo 2-1 Mechanik Bobolice 14 kwietnia, 16:00
Wiekowianka Wiekowo 1-1 Pogoń Połczyn Zdrój 15 kwietnia, 15:00
Iskra Białogard 3-0 Arkadia Malechowo 14 kwietnia, 11:00
Olimp Złocieniec 0-2 Wielim Szczecinek 14 kwietnia, 16:00
na Euroboisku
Darzbór Szczecinek 4-0 Głaz Tychowo 14 kwietnia, 16:00
Błonie Barwice 2-5 Hubertus Biały Bór 14 kwietnia, 16:00
Darłovia Darłowo 2-0 Victoria Sianów 14 kwietnia, 16:00
Wybrzeże Biesiekierz 1-2 Sokół Karlino 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Wiekowianka Wiekowo 1-0 Arkadia Malechowo 22 kwietnia, 15:00
Wybrzeże Biesiekierz 2-1 Rasel Dygowo 22 kwietnia, 16:00
Sokół Karlino 1-0 Darłovia Darłowo 22 kwietnia, 16:00
Victoria Sianów 2-3 Błonie Barwice 21 kwietnia, 16:00
Hubertus Biały Bór 3-2 Darzbór Szczecinek 21 kwietnia, 16:00
Głaz Tychowo 1-7 Olimp Złocieniec 21 kwietnia, 17:00
Wielim Szczecinek 1-0 Iskra Białogard 20 kwietnia, 18:00
Pogoń Połczyn Zdrój 1-5 Mechanik Bobolice 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 28 kwietnia

Rasel Dygowo 5-1 Pogoń Połczyn Zdrój 28 kwietnia, 16:00
Mechanik Bobolice 3-2 Arkadia Malechowo 28 kwietnia, 16:00
Wiekowianka Wiekowo 3-1 Wielim Szczecinek 28 kwietnia, 16:00
Iskra Białogard 3-1 Głaz Tychowo 28 kwietnia, 11:00
Olimp Złocieniec 3-2 Hubertus Biały Bór 27 kwietnia, 18:00
Darzbór Szczecinek 2-1 Victoria Sianów 28 kwietnia, 16:00
Błonie Barwice 3-3 Sokół Karlino 28 kwietnia, 16:00
Darłovia Darłowo 0-0 Wybrzeże Biesiekierz 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 1 maja

Wiekowianka Wiekowo 11-0 Głaz Tychowo 1 maja, 17:00
Darłovia Darłowo 1-1 Rasel Dygowo 1 maja, 17:00
Wybrzeże Biesiekierz 2-0 Błonie Barwice 1 maja, 15:00
Sokół Karlino 2-2 Darzbór Szczecinek 1 maja, 17:00
Victoria Sianów 5-1 Olimp Złocieniec 1 maja, 15:00
Hubertus Biały Bór 1-1 Iskra Białogard 1 maja, 17:00
Wielim Szczecinek 8-1 Mechanik Bobolice 1 maja, 17:00
Arkadia Malechowo 2-0 Pogoń Połczyn Zdrój 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Rasel Dygowo 2-1 Arkadia Malechowo 5 maja, 17:00
Pogoń Połczyn Zdrój 1-0 Wielim Szczecinek 5 maja, 17:00
Mechanik Bobolice 3-2 Głaz Tychowo 6 maja, 17:00
Wiekowianka Wiekowo 1-1 Hubertus Biały Bór 6 maja, 15:00
Iskra Białogard 1-0 Victoria Sianów 5 maja, 11:00
Olimp Złocieniec 0-0 Sokół Karlino 5 maja, 17:00
Darzbór Szczecinek 1-0 Wybrzeże Biesiekierz 5 maja, 17:30
Błonie Barwice 1-5 Darłovia Darłowo 5 maja, 17:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Błonie Barwice 0-5 Rasel Dygowo 12 maja, 17:00
Darłovia Darłowo 0-0 Darzbór Szczecinek 12 maja, 17:00
Wybrzeże Biesiekierz 2-1 Olimp Złocieniec 12 maja, 11:00
Sokół Karlino 1-3 Iskra Białogard 13 maja, 17:00
Victoria Sianów 0-1 Wiekowianka Wiekowo 12 maja, 17:00
Hubertus Biały Bór 3-1 Mechanik Bobolice 12 maja, 17:00
Głaz Tychowo 2-3 Pogoń Połczyn Zdrój 13 maja, 18:00
Wielim Szczecinek 2-2 Arkadia Malechowo 12 maja, 17:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Rasel Dygowo 4-1 Wielim Szczecinek 19 maja, 17:00
Arkadia Malechowo 15-1 Głaz Tychowo 19 maja, 17:00
Pogoń Połczyn Zdrój 2-2 Hubertus Biały Bór 19 maja, 17:00
Mechanik Bobolice 1-1 Victoria Sianów 19 maja, 17:00
Wiekowianka Wiekowo 2-1 Sokół Karlino 20 maja, 15:00
Iskra Białogard 2-1 Wybrzeże Biesiekierz 19 maja, 11:00
Olimp Złocieniec 0-5 Darłovia Darłowo 19 maja, 17:00
Darzbór Szczecinek 9-0 Błonie Barwice 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 23 maja

Darzbór Szczecinek 1-0 Rasel Dygowo 23 maja, 18:00
Błonie Barwice 1-5 Olimp Złocieniec 23 maja, 17:00
Darłovia Darłowo 3-4 Iskra Białogard 23 maja, 18:00
Wybrzeże Biesiekierz 2-3 Wiekowianka Wiekowo 24 maja, 18:00
Sokół Karlino 3-0 Mechanik Bobolice 23 maja, 18:00
Victoria Sianów 4-2 Pogoń Połczyn Zdrój 23 maja, 18:30
Hubertus Biały Bór 0-3 Arkadia Malechowo 23 maja, 18:00
Głaz Tychowo 2-7 Wielim Szczecinek 23 maja, 18:00

Kolejka 28 - 26-27 maja

Rasel Dygowo 3-0 Głaz Tychowo 26 maja, 17:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Wielim Szczecinek 3-2 Hubertus Biały Bór 26 maja, 17:00
Arkadia Malechowo 3-4 Victoria Sianów 26 maja, 17:00
Pogoń Połczyn Zdrój 1-1 Sokół Karlino 26 maja, 17:00
Mechanik Bobolice 2-4 Wybrzeże Biesiekierz 27 maja, 17:00
Wiekowianka Wiekowo 0-0 Darłovia Darłowo 27 maja, 15:00 (250)
Iskra Białogard 4-0 Błonie Barwice 26 maja, 17:00
w Barwicach
Olimp Złocieniec 0-4 Darzbór Szczecinek 26 maja, 17:00

Kolejka 29 - 2-3 czerwca

Olimp Złocieniec 0-3 Rasel Dygowo 2 czerwca, 17:00
Darzbór Szczecinek 2-1 Iskra Białogard 2 czerwca, 17:00
Błonie Barwice 0-1 Wiekowianka Wiekowo 2 czerwca, 17:00
Darłovia Darłowo 3-1 Mechanik Bobolice 2 czerwca, 17:00
Wybrzeże Biesiekierz 0-1 Pogoń Połczyn Zdrój 2 czerwca, 17:00
Sokół Karlino 1-2 Arkadia Malechowo 2 czerwca, 17:00
Victoria Sianów 2-2 Wielim Szczecinek 30 maja, 18:00
Hubertus Biały Bór 8-2 Głaz Tychowo 2 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 6 czerwca

Rasel Dygowo 6-3 Hubertus Biały Bór 6 czerwca, 18:00
Głaz Tychowo 1-2 Victoria Sianów 6 czerwca, 18:00
Wielim Szczecinek 2-4 Sokół Karlino 6 czerwca, 18:00
Arkadia Malechowo 6-0 Wybrzeże Biesiekierz 6 czerwca, 18:00
Pogoń Połczyn Zdrój 0-0 Darłovia Darłowo 6 czerwca, 18:00
Mechanik Bobolice 4-5 Błonie Barwice 6 czerwca, 18:00
Wiekowianka Wiekowo 1-1 Darzbór Szczecinek 6 czerwca, 18:00
Iskra Białogard 0-3 Olimp Złocieniec 6 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

IV liga 2011/2012 (zachodniopomorska)

Liga okręgowa 2011/2012 (Szczecin)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Koszalin (południe))
Klasa okręgowa 2011/2012 (Koszalin (północ))

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas