[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Koszalin (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Drawa II Drawsko Pomorskie 26 55 17 4 5 102-44 10 2 1 74-22 7 2 4 28-22
2.  Orzeł Łubowo 26 47 14 5 7 57-38 9 1 3 39-17 5 4 4 18-21
3.  Drzewiarz Świerczyna 26 44 12 8 6 72-52 8 4 1 43-21 4 4 5 29-31
4.  Pomorzanin Sławoborze 26 42 11 9 6 60-56 5 6 2 30-29 6 3 4 30-27 2 4 1 1 0 6-5
5.  Mirstal Mirosławiec 26 42 12 6 8 64-46 7 4 2 36-19 5 2 6 28-27 2 1 0 1 1 5-6
6.  Spójnia Świdwin 26 36 9 9 8 64-61 7 4 2 35-21 2 5 6 29-40
7.  Sad Chwiram 26 35 9 8 9 51-63 6 4 3 31-23 3 4 6 20-40
8.  Graf Bukówko 26 34 10 4 12 46-59 4 2 7 17-22 6 2 5 29-37
9.  Pionier 95 Borne Sulinowo 26 33 10 3 13 62-60 4 1 8 31-35 6 2 5 31-25
10.  Zawisza Grzmiąca 26 32 9 5 12 48-57 7 1 5 28-24 2 4 7 20-33
11.  Korona Człopa 26 30 8 6 12 40-54 6 4 3 20-15 2 2 9 20-39 2 3 1 0 1 4-2
12.  Calisia Kalisz Pomorski 26 30 9 3 14 62-75 6 2 5 35-29 3 1 9 27-46 2 3 1 0 1 2-4
13.  Wiarus Żółtnica 26 28 8 4 14 44-68 6 2 5 26-26 2 2 9 18-42
14.  Grom Giżyno 26 19 5 4 17 44-83 4 2 7 28-40 1 2 10 16-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Drawa II Drawsko Pomorskie    4-1 3-1 1-1 1-3 7-4 9-1 8-1 5-1 2-2 7-2 8-2 11-1 8-2 
 2 Orzeł Łubowo4-2     0-2 1-3 4-2 1-1 7-0 3-1 0-3 3-0 4-1 4-2 4-0 4-0 
 3 Drzewiarz Świerczyna4-2 1-1     1-1 3-3 5-5 3-0 0-3 4-0 3-1 4-1 8-2 2-0 5-2 
 4 Pomorzanin Sławoborze2-6 2-2 1-1     4-3 2-1 2-2 0-0 0-4 5-1 1-1 6-4 3-3 2-1 
 5 Mirstal Mirosławiec0-1 2-2 2-2 2-2     7-1 4-3 1-2 3-0* 4-1 2-0 3-0 3-3 3-2 
 6 Spójnia Świdwin1-1 0-3* 8-3 1-0 2-0     1-2 2-2 5-4 2-2 3-3 3-1 3-0 4-0 
 7 Sad Chwiram3-0* 1-2 3-1 3-1 3-1 1-1     1-4 1-1 3-3 4-2 4-1 2-4 2-2 
 8 Graf Bukówko0-1 0-1 0-4 0-1 1-5 5-1 0-0     1-4 0-1 3-2 1-1 4-1 2-0 
 9 Pionier 95 Borne Sulinowo3-0 1-2 4-4 5-7 0-2 3-5 2-3 2-4     4-1 0-2 3-0 2-1 2-4 
 10 Zawisza Grzmiąca1-3 2-1 0-2 2-4 3-1 2-2 2-1 2-1 1-2     5-2 0-4 2-1 6-0 
 11 Korona Człopa0-1 1-1 1-1 1-3 2-1 1-1 0-0 3-0 0-3 3-2     4-0 2-1 2-1 
 12 Calisia Kalisz Pomorski0-5 1-2 4-1 3-4 1-2 3-2 8-1 3-5 4-3 2-2 2-0     2-0 2-2 
 13 Wiarus Żółtnica1-3 3-0* 4-2 3-2 1-3 3-1 2-2 2-3 1-1 2-1 2-3 1-5     1-0 
 14 Grom Giżyno3-3 3-0 1-5 4-1 2-2 0-4 0-5 10-3 0-5 0-3* 2-1 1-5 2-3     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pomorzanin Sławoborze 2-1 Spójnia Świdwin 20 sierpnia, 14:00
Korona Człopa 3-2 Zawisza Grzmiąca 21 sierpnia, 11:00
Sad Chwiram 1-1 Pionier 95 Borne Sulinowo 20 sierpnia, 17:00
Orzeł Łubowo 4-2 Drawa II Drawsko Pomorskie 20 sierpnia, 17:00
Drzewiarz Świerczyna 3-3 Mirstal Mirosławiec 21 sierpnia, 17:00
Wiarus Żółtnica 1-0 Grom Giżyno 20 sierpnia, 17:00
Graf Bukówko 1-1 Calisia Kalisz Pomorski 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Spójnia Świdwin 3-1 Calisia Kalisz Pomorski 27 sierpnia, 17:00
Grom Giżyno 10-3 Graf Bukówko 27 sierpnia, 17:00
Mirstal Mirosławiec 3-3 Wiarus Żółtnica 27 sierpnia, 17:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 3-1 Drzewiarz Świerczyna 27 sierpnia, 17:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-2 Orzeł Łubowo 27 sierpnia, 15:00
Zawisza Grzmiąca 2-1 Sad Chwiram 27 sierpnia, 17:00
Pomorzanin Sławoborze 1-1 Korona Człopa 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Korona Człopa 1-1 Spójnia Świdwin 3 września, 17:00
Sad Chwiram 3-1 Pomorzanin Sławoborze 3 września, 17:00
Orzeł Łubowo 3-0 Zawisza Grzmiąca 2 września, 18:00
Drzewiarz Świerczyna 4-0 Pionier 95 Borne Sulinowo 4 września, 16:00
Wiarus Żółtnica 1-3 Drawa II Drawsko Pomorskie 3 września, 17:00
Graf Bukówko 1-5 Mirstal Mirosławiec 4 września, 17:00
Calisia Kalisz Pomorski 2-2 Grom Giżyno 3 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Spójnia Świdwin 4-0 Grom Giżyno 10 września, 16:00
Mirstal Mirosławiec 3-0 Calisia Kalisz Pomorski 11 września, 13:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 8-1 Graf Bukówko 11 września, 16:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-1 Wiarus Żółtnica 10 września, 16:00
Zawisza Grzmiąca 0-2 Drzewiarz Świerczyna 10 września, 16:00
Pomorzanin Sławoborze 2-2 Orzeł Łubowo 11 września, 16:00
Korona Człopa 0-0 Sad Chwiram 10 września, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Sad Chwiram 1-1 Spójnia Świdwin 17 września, 16:00
Orzeł Łubowo 4-1 Korona Człopa 17 września, 16:00
Drzewiarz Świerczyna 1-1 Pomorzanin Sławoborze 18 września, 15:00
Wiarus Żółtnica 2-1 Zawisza Grzmiąca 17 września, 16:00
Graf Bukówko 1-4 Pionier 95 Borne Sulinowo 17 września, 16:00
Calisia Kalisz Pomorski 0-5 Drawa II Drawsko Pomorskie 17 września, 16:00
Grom Giżyno 2-2 Mirstal Mirosławiec 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Spójnia Świdwin 2-0 Mirstal Mirosławiec 24 września, 16:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 8-2 Grom Giżyno 25 września, 16:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 3-0 Calisia Kalisz Pomorski 24 września, 16:00
Zawisza Grzmiąca 2-1 Graf Bukówko 24 września, 16:00
Pomorzanin Sławoborze 3-3 Wiarus Żółtnica 24 września, 16:00
Korona Człopa 1-1 Drzewiarz Świerczyna 24 września, 16:00
Sad Chwiram 1-2 Orzeł Łubowo 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Orzeł Łubowo 1-1 Spójnia Świdwin 2 października, 13:00
Drzewiarz Świerczyna 3-0 Sad Chwiram 2 października, 15:00
Wiarus Żółtnica 2-3 Korona Człopa 1 października, 15:00
Graf Bukówko 0-1 Pomorzanin Sławoborze 2 października, 12:00
Calisia Kalisz Pomorski 2-2 Zawisza Grzmiąca 1 października, 15:00
Grom Giżyno 0-5 Pionier 95 Borne Sulinowo 1 października, 15:00
Mirstal Mirosławiec 0-1 Drawa II Drawsko Pomorskie 1 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Spójnia Świdwin 1-1 Drawa II Drawsko Pomorskie 8 października, 15:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 0-2 Mirstal Mirosławiec 8 października, 14:00
Zawisza Grzmiąca 6-0 Grom Giżyno 8 października, 15:00
Pomorzanin Sławoborze 6-4 Calisia Kalisz Pomorski 8 października, 15:00
Korona Człopa 3-0 Graf Bukówko 8 października, 15:00
Sad Chwiram 2-4 Wiarus Żółtnica 8 października, 15:00
Orzeł Łubowo 0-2 Drzewiarz Świerczyna 9 października, 13:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Drzewiarz Świerczyna 5-5 Spójnia Świdwin 16 października, 15:00
Wiarus Żółtnica 3-0 Orzeł Łubowo 15 października, 15:00
(wo)
na boisku 2-4 / zawodnik gości nie posiadał dokumentu tożsamości
Graf Bukówko 0-0 Sad Chwiram 16 października, 15:00
Calisia Kalisz Pomorski 2-0 Korona Człopa 15 października, 15:00
Grom Giżyno 4-1 Pomorzanin Sławoborze 15 października, 15:00
Mirstal Mirosławiec 4-1 Zawisza Grzmiąca 15 października, 15:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 5-1 Pionier 95 Borne Sulinowo 16 października, 16:30

Kolejka 10 - 22-23 października

Spójnia Świdwin 5-4 Pionier 95 Borne Sulinowo 22 października, 14:00
Zawisza Grzmiąca 1-3 Drawa II Drawsko Pomorskie 22 października, 14:00
Pomorzanin Sławoborze 4-3 Mirstal Mirosławiec 22 października, 14:00
Korona Człopa 2-1 Grom Giżyno 22 października, 14:00 (130)
Sad Chwiram 4-1 Calisia Kalisz Pomorski 22 października, 14:00
Orzeł Łubowo 3-1 Graf Bukówko 23 października, 13:00
Drzewiarz Świerczyna 2-0 Wiarus Żółtnica 23 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Wiarus Żółtnica 3-1 Spójnia Świdwin 29 października, 14:00
Graf Bukówko 0-4 Drzewiarz Świerczyna 30 października, 14:00
lub 0-4
Calisia Kalisz Pomorski 1-2 Orzeł Łubowo 29 października, 14:00
Grom Giżyno 0-5 Sad Chwiram 29 października, 14:00
Mirstal Mirosławiec 2-0 Korona Człopa 29 października, 14:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 1-1 Pomorzanin Sławoborze 30 października, 16:30
Pionier 95 Borne Sulinowo 4-1 Zawisza Grzmiąca 29 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Spójnia Świdwin 2-2 Zawisza Grzmiąca 5 listopada, 13:00
Pomorzanin Sławoborze 0-4 Pionier 95 Borne Sulinowo 5 listopada, 13:00
Korona Człopa 0-1 Drawa II Drawsko Pomorskie 5 listopada, 13:00
Sad Chwiram 3-1 Mirstal Mirosławiec 5 listopada, 13:00
Orzeł Łubowo 4-0 Grom Giżyno 6 listopada, 13:00
Drzewiarz Świerczyna 8-2 Calisia Kalisz Pomorski 6 listopada, 13:00
Wiarus Żółtnica 2-3 Graf Bukówko 5 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Graf Bukówko 5-1 Spójnia Świdwin 12 listopada, 13:00
Calisia Kalisz Pomorski 2-0 Wiarus Żółtnica 12 listopada, 13:00
Grom Giżyno 1-5 Drzewiarz Świerczyna 12 listopada, 13:00
Mirstal Mirosławiec 2-2 Orzeł Łubowo 12 listopada, 13:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 9-1 Sad Chwiram 13 listopada, 13:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 0-2 Korona Człopa 12 listopada, 11:00
Zawisza Grzmiąca 2-4 Pomorzanin Sławoborze 12 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 17-18 marca

Spójnia Świdwin 1-0 Pomorzanin Sławoborze 18 marca, 14:00
Zawisza Grzmiąca 5-2 Korona Człopa 18 marca, 15:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-3 Sad Chwiram 17 marca, 14:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 4-1 Orzeł Łubowo 17 marca, 13:00
Mirstal Mirosławiec 2-2 Drzewiarz Świerczyna 17 marca, 15:00
Grom Giżyno 2-3 Wiarus Żółtnica 17 marca, 15:00
Calisia Kalisz Pomorski 3-5 Graf Bukówko 17 marca, 15:00

Kolejka 15 - 24-25 marca

Calisia Kalisz Pomorski 3-2 Spójnia Świdwin 24 marca, 15:00
Graf Bukówko 2-0 Grom Giżyno 24 marca, 16:00
Wiarus Żółtnica 1-3 Mirstal Mirosławiec 24 marca, 15:00
Drzewiarz Świerczyna 4-2 Drawa II Drawsko Pomorskie 24 marca, 15:00
Orzeł Łubowo 0-3 Pionier 95 Borne Sulinowo 24 marca, 15:00
Sad Chwiram 3-3 Zawisza Grzmiąca 24 marca, 15:00
Korona Człopa 1-3 Pomorzanin Sławoborze 25 marca, 16:00

Kolejka 16 - 31 marca-1 kwietnia

Spójnia Świdwin 3-3 Korona Człopa 1 kwietnia, 14:00
Pomorzanin Sławoborze 2-2 Sad Chwiram 1 kwietnia, 15:00
Zawisza Grzmiąca 2-1 Orzeł Łubowo 1 kwietnia, 15:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 4-4 Drzewiarz Świerczyna 31 marca, 11:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 11-1 Wiarus Żółtnica 1 kwietnia, 15:00
Mirstal Mirosławiec 1-2 Graf Bukówko 31 marca, 15:00
Grom Giżyno 1-5 Calisia Kalisz Pomorski 31 marca, 15:00

Kolejka 17 - 7 kwietnia

Grom Giżyno 0-4 Spójnia Świdwin 7 kwietnia, 16:00
Calisia Kalisz Pomorski 1-2 Mirstal Mirosławiec 7 kwietnia, 16:00
Graf Bukówko 0-1 Drawa II Drawsko Pomorskie 7 kwietnia, 16:30
Wiarus Żółtnica 1-1 Pionier 95 Borne Sulinowo 7 kwietnia, 16:00
Drzewiarz Świerczyna 3-1 Zawisza Grzmiąca 7 kwietnia, 15:00
Orzeł Łubowo 1-3 Pomorzanin Sławoborze 7 kwietnia, 13:00
Sad Chwiram 4-2 Korona Człopa 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 14-15 kwietnia

Spójnia Świdwin 1-2 Sad Chwiram 15 kwietnia, 14:00
Korona Człopa 1-1 Orzeł Łubowo 15 kwietnia, 13:00
Pomorzanin Sławoborze 1-1 Drzewiarz Świerczyna 15 kwietnia, 16:00
Zawisza Grzmiąca 2-1 Wiarus Żółtnica 15 kwietnia, 15:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-4 Graf Bukówko 14 kwietnia, 16:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 8-2 Calisia Kalisz Pomorski 15 kwietnia, 16:00
Mirstal Mirosławiec 3-2 Grom Giżyno 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 21-22 kwietnia

Mirstal Mirosławiec 7-1 Spójnia Świdwin 21 kwietnia, 16:00
Grom Giżyno 3-3 Drawa II Drawsko Pomorskie 22 kwietnia, 15:00
Calisia Kalisz Pomorski 4-3 Pionier 95 Borne Sulinowo 22 kwietnia, 14:00
Graf Bukówko 0-1 Zawisza Grzmiąca 22 kwietnia, 17:00
Wiarus Żółtnica 3-2 Pomorzanin Sławoborze 21 kwietnia, 16:00
Drzewiarz Świerczyna 4-1 Korona Człopa 22 kwietnia, 16:00
Orzeł Łubowo 7-0 Sad Chwiram 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 28 kwietnia

Spójnia Świdwin 0-3 Orzeł Łubowo 29 kwietnia, 14:00
(wo)
Sad Chwiram 3-1 Drzewiarz Świerczyna 28 kwietnia, 17:00
Korona Człopa 2-1 Wiarus Żółtnica 29 kwietnia, 16:00
Pomorzanin Sławoborze 0-0 Graf Bukówko 29 kwietnia, 17:00
Zawisza Grzmiąca 0-4 Calisia Kalisz Pomorski 29 kwietnia, 15:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-4 Grom Giżyno 28 kwietnia, 16:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 1-3 Mirstal Mirosławiec 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 1 maja

Drawa II Drawsko Pomorskie 7-4 Spójnia Świdwin 1 maja, 16:00
Mirstal Mirosławiec 3-0 Pionier 95 Borne Sulinowo 1 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-1; piłkarz drużyny gości nie posiadał dokumentów
Grom Giżyno 0-3 Zawisza Grzmiąca 1 maja, 17:00
(wo)
nie odbył się; goście nie zostali poinformowani o zmianie terminu meczu
Calisia Kalisz Pomorski 3-4 Pomorzanin Sławoborze 1 maja, 17:00
Graf Bukówko 3-2 Korona Człopa 1 maja, 17:00
Wiarus Żółtnica 2-2 Sad Chwiram 1 maja, 17:00
Drzewiarz Świerczyna 1-1 Orzeł Łubowo 1 maja, 17:00

Kolejka 22 - 5-6 maja

Spójnia Świdwin 8-3 Drzewiarz Świerczyna 6 maja, 14:00
Orzeł Łubowo 4-0 Wiarus Żółtnica 5 maja, 17:00
Sad Chwiram 1-4 Graf Bukówko 5 maja, 17:00
Korona Człopa 4-0 Calisia Kalisz Pomorski 6 maja, 16:00
Pomorzanin Sławoborze 2-1 Grom Giżyno 6 maja, 18:00
Zawisza Grzmiąca 3-1 Mirstal Mirosławiec 6 maja, 15:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 3-0 Drawa II Drawsko Pomorskie 5 maja, 17:00

Kolejka 23 - 12-13 maja

Pionier 95 Borne Sulinowo 3-5 Spójnia Świdwin 12 maja, 17:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 2-2 Zawisza Grzmiąca 13 maja, 17:00
Mirstal Mirosławiec 2-2 Pomorzanin Sławoborze 12 maja, 17:00
Grom Giżyno 2-1 Korona Człopa 12 maja, 17:00
Calisia Kalisz Pomorski 8-1 Sad Chwiram 12 maja, 15:00
Graf Bukówko 0-1 Orzeł Łubowo 13 maja, 14:00
Wiarus Żółtnica 4-2 Drzewiarz Świerczyna 12 maja, 17:00

Kolejka 24 - 19-20 maja

Spójnia Świdwin 3-0 Wiarus Żółtnica 20 maja, 14:00
Drzewiarz Świerczyna 0-3 Graf Bukówko 20 maja, 16:00
Orzeł Łubowo 4-2 Calisia Kalisz Pomorski 19 maja, 17:00
Sad Chwiram 2-2 Grom Giżyno 19 maja, 17:00
Korona Człopa 2-1 Mirstal Mirosławiec 20 maja, 16:00
Pomorzanin Sławoborze 2-6 Drawa II Drawsko Pomorskie 19 maja, 18:00
Zawisza Grzmiąca 1-2 Pionier 95 Borne Sulinowo 20 maja, 15:00

Kolejka 25 - 26-27 maja

Zawisza Grzmiąca 2-2 Spójnia Świdwin 26 maja, 17:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 5-7 Pomorzanin Sławoborze 26 maja, 17:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 7-2 Korona Człopa 26 maja, 17:00
Mirstal Mirosławiec 4-3 Sad Chwiram 26 maja, 17:00
Grom Giżyno 3-0 Orzeł Łubowo 26 maja, 17:00
Calisia Kalisz Pomorski 4-1 Drzewiarz Świerczyna 26 maja, 17:00
Graf Bukówko 4-1 Wiarus Żółtnica 26 maja, 17:00

Kolejka 26 - 2-3 czerwca

Spójnia Świdwin 2-2 Graf Bukówko 2 czerwca, 17:00
Wiarus Żółtnica 1-5 Calisia Kalisz Pomorski 2 czerwca, 17:00
Drzewiarz Świerczyna 5-2 Grom Giżyno 2 czerwca, 17:00
Orzeł Łubowo 4-2 Mirstal Mirosławiec 2 czerwca, 17:00
Sad Chwiram 3-0 Drawa II Drawsko Pomorskie 2 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się
Korona Człopa 0-3 Pionier 95 Borne Sulinowo 2 czerwca, 17:00
Pomorzanin Sławoborze 5-1 Zawisza Grzmiąca 2 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2011/2012 (Koszalin)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Koszalin (północ))

Klasa A 2011/2012 (Koszalin III)
Klasa A 2011/2012 (Koszalin IV)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas