[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2011/2012, grupa: pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arka II Gdynia 30 71 22 5 3 89-22 14 1 0 51-9 8 4 3 38-13
2.  Polonia Gdańsk 30 60 19 3 8 59-29 8 2 5 31-17 11 1 3 28-12
3.  Orlęta Reda 30 53 16 5 9 58-32 9 1 5 27-17 7 4 4 31-15 2 3 1 0 1 2-2
4.  Wietcisa Skarszewy 30 53 17 2 11 55-43 11 1 3 34-19 6 1 8 21-24 2 3 1 0 1 2-2
5.  Powiśle Dzierzgoń 30 52 15 7 8 48-40 8 4 3 27-16 7 3 5 21-24
6.  GTS Pszczółki 30 51 15 6 9 56-46 9 4 2 31-17 6 2 7 25-29
7.  Pomorze Potęgowo 30 49 14 7 9 50-40 8 3 4 31-20 6 4 5 19-20
8.  Wierzyca Pelplin 30 44 13 5 12 46-45 9 2 4 28-19 4 3 8 18-26
9.  Pomezania Malbork 30 38 11 5 14 52-61 7 1 7 27-27 4 4 7 25-34
10.  Huragan Przodkowo 30 36 11 3 16 43-49 5 3 7 21-21 6 0 9 22-28
11.  Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 30 35 10 5 15 50-60 6 2 7 31-24 4 3 8 19-36
12.  Czarni Czarne 30 34 10 4 16 40-60 8 3 4 25-18 2 1 12 15-42
13.  Pogoń Lębork 30 33 7 12 11 36-41 4 6 5 22-18 3 6 6 14-23
14.  Olimpia Sztum 30 32 9 5 16 27-62 7 4 4 19-18 2 1 12 8-44
15.  KP Starogard Gdański 30 28 9 1 20 39-68 6 1 8 22-37 3 0 12 17-31
16.  Jantar Ustka 30 11 2 5 23 26-76 2 2 11 17-33 0 3 12 9-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Arka II Gdynia    0-0 2-1 2-0 5-1 3-0 4-1 2-1 5-2 4-3 5-0 5-0 3-0 6-0 2-0 3-0 
 2 Polonia Gdańsk0-3     0-0 0-2 0-1 6-1 2-1 1-4 2-0 2-0 6-0 5-0 1-1 2-1 0-1 4-2 
 3 Orlęta Reda2-5 2-1     1-0 0-1 0-2 0-2 3-1 5-1 1-0 0-1 2-1 1-1 3-0 2-0 5-1 
 4 Wietcisa Skarszewy1-0 2-0 2-1     4-2 0-6 1-1 2-1 3-1 1-2 2-0 6-2 1-2 3-1 1-0 5-0* 
 5 Powiśle Dzierzgoń1-1 1-2 2-1 0-2     3-1 2-3 1-0 2-2 2-1 5-0 3-0 1-1 1-0 2-1 1-1 
 6 GTS Pszczółki1-1 0-2 1-2 3-3 3-2     2-1 2-0 1-1 1-0 1-1 4-1 3-0 1-0 4-3 4-0 
 7 Pomorze Potęgowo4-2 0-1 1-1 1-4 2-3 3-0     1-1 1-2 3-1 3-3 1-0 3-0 4-1 2-1 2-0 
 8 Wierzyca Pelplin0-3 1-2 1-0 2-0 0-2 1-1 3-1     2-2 3-2 2-1 4-1 0-2 4-0 3-1 2-1 
 9 Pomezania Malbork1-0 1-5 0-6 2-0 0-2 0-1 0-1 2-2     3-2 5-2 1-0 2-3 0-1 5-2 5-0 
 10 Huragan Przodkowo1-1 0-1 2-3 1-0 3-0 0-2 0-0 0-2 3-5     1-4 2-1 0-0 5-0 0-2 3-0 
 11 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo0-1 1-2 0-0 1-3 3-0 4-1 1-3 4-1 1-2 1-2     1-5 1-1 6-2 5-1 2-0 
 12 Czarni Czarne0-4 1-2 0-3 4-1 2-2 2-1 0-0 4-0 1-0 1-2 2-1     0-0 3-0 1-0 4-2 
 13 Pogoń Lębork1-1 1-0 1-2 4-1 1-1 1-1 1-2 0-1 1-3 1-2 2-2 2-2     5-0 1-0 0-0 
 14 Olimpia Sztum0-4 2-5 1-1 0-2 0-0 3-1 1-1 0-0 1-0 5-2 1-0 0-1 2-0     2-1 1-0 
 15 KP Starogard Gdański1-7 0-2 1-8 2-1 0-1 2-5 2-0 3-2 3-1 0-2 0-1 2-1 3-2 1-2     2-2 
 16 Jantar Ustka0-5 0-3 1-2 1-2 1-3 1-2 1-2 1-2 3-3 0-1 1-3 4-0 2-1 0-0 1-4     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Polonia Gdańsk 2-0 Huragan Przodkowo 6 sierpnia, 11:00
GTS Pszczółki 1-2 Orlęta Reda 6 sierpnia, 17:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 1-3 Pomorze Potęgowo 7 sierpnia, 17:00
KP Starogard Gdański 1-2 Olimpia Sztum 6 sierpnia, 17:00
Pogoń Lębork 4-1 Wietcisa Skarszewy 6 sierpnia, 17:00
Czarni Czarne 0-4 Arka II Gdynia 6 sierpnia, 15:00
Jantar Ustka 3-3 Pomezania Malbork 6 sierpnia, 17:00
Wierzyca Pelplin 0-2 Powiśle Dzierzgoń 6 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Huragan Przodkowo 3-0 Powiśle Dzierzgoń 13 sierpnia, 12:30
Pomezania Malbork 2-2 Wierzyca Pelplin 13 sierpnia, 16:00
Arka II Gdynia 3-0 Jantar Ustka 14 sierpnia, 11:00
Wietcisa Skarszewy 6-2 Czarni Czarne 13 sierpnia, 17:00
Olimpia Sztum 2-0 Pogoń Lębork 13 sierpnia, 17:00
Pomorze Potęgowo 2-1 KP Starogard Gdański 13 sierpnia, 17:00
Orlęta Reda 0-1 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 14 sierpnia, 15:00
Polonia Gdańsk 6-1 GTS Pszczółki 13 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

GTS Pszczółki 1-0 Huragan Przodkowo 21 sierpnia, 15:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 1-2 Polonia Gdańsk 21 sierpnia, 17:00
KP Starogard Gdański 1-8 Orlęta Reda 20 sierpnia, 17:00
Pogoń Lębork 1-2 Pomorze Potęgowo 20 sierpnia, 17:00
Czarni Czarne 3-0 Olimpia Sztum 20 sierpnia, 15:00
Jantar Ustka 1-2 Wietcisa Skarszewy 20 sierpnia, 17:00
Wierzyca Pelplin 0-3 Arka II Gdynia 20 sierpnia, 18:00
Powiśle Dzierzgoń 2-2 Pomezania Malbork 20 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Huragan Przodkowo 3-5 Pomezania Malbork 24 sierpnia, 17:00
Arka II Gdynia 5-1 Powiśle Dzierzgoń 24 sierpnia, 17:00
Wietcisa Skarszewy 2-1 Wierzyca Pelplin 24 sierpnia, 17:00
Olimpia Sztum 1-0 Jantar Ustka 24 sierpnia, 18:00
Pomorze Potęgowo 1-0 Czarni Czarne 24 sierpnia, 17:00
Polonia Gdańsk 0-1 KP Starogard Gdański 24 sierpnia, 17:00
GTS Pszczółki 1-1 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 24 sierpnia, 17:00
Pogoń Lębork 1-2 Orlęta Reda 24 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

KP Starogard Gdański 2-5 GTS Pszczółki 27 sierpnia, 17:00
Pogoń Lębork 1-0 Polonia Gdańsk 27 sierpnia, 17:00
Czarni Czarne 0-3 Orlęta Reda 27 sierpnia, 15:00
Jantar Ustka 1-2 Pomorze Potęgowo 27 sierpnia, 17:00
Wierzyca Pelplin 4-0 Olimpia Sztum 27 sierpnia, 18:00
Powiśle Dzierzgoń 0-2 Wietcisa Skarszewy 27 sierpnia, 16:00
Pomezania Malbork 1-0 Arka II Gdynia 27 sierpnia, 16:00
Huragan Przodkowo 1-4 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 14 września, 17:00
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 17:00) odwołany

Kolejka 6 - 3-4 września

Huragan Przodkowo 1-1 Arka II Gdynia 3 września, 15:00
Wietcisa Skarszewy 3-1 Pomezania Malbork 3 września, 16:00
Olimpia Sztum 0-0 Powiśle Dzierzgoń 3 września, 17:00
Pomorze Potęgowo 1-1 Wierzyca Pelplin 3 września, 17:00
Orlęta Reda 5-1 Jantar Ustka 4 września, 14:00
Polonia Gdańsk 5-0 Czarni Czarne 3 września, 11:00
GTS Pszczółki 3-0 Pogoń Lębork 4 września, 15:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 5-1 KP Starogard Gdański 4 września, 17:00

Kolejka 7 - 10-11 września

KP Starogard Gdański 0-2 Huragan Przodkowo 10 września, 16:00
Pogoń Lębork 2-2 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 10 września, 17:00
Czarni Czarne 2-1 GTS Pszczółki 10 września, 15:00
Jantar Ustka 0-3 Polonia Gdańsk 10 września, 16:00
Wierzyca Pelplin 1-0 Orlęta Reda 10 września, 17:00
Powiśle Dzierzgoń 2-3 Pomorze Potęgowo 10 września, 16:00
Pomezania Malbork 0-1 Olimpia Sztum 10 września, 16:00
Arka II Gdynia 2-0 Wietcisa Skarszewy 11 września, 11:00

Kolejka 8 - 17-18 września

Huragan Przodkowo 1-0 Wietcisa Skarszewy 17 września, 15:00
Olimpia Sztum 0-4 Arka II Gdynia 17 września, 17:00
Pomorze Potęgowo 1-2 Pomezania Malbork 17 września, 16:00
Orlęta Reda 0-1 Powiśle Dzierzgoń 18 września, 14:00
Polonia Gdańsk 1-4 Wierzyca Pelplin 17 września, 11:00
GTS Pszczółki 4-0 Jantar Ustka 17 września, 16:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 1-5 Czarni Czarne 18 września, 16:00
KP Starogard Gdański 3-2 Pogoń Lębork 17 września, 16:00

Kolejka 9 - 24-25 września

Pogoń Lębork 1-2 Huragan Przodkowo 24 września, 16:00
Czarni Czarne 1-0 KP Starogard Gdański 24 września, 14:00
Jantar Ustka 1-3 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 24 września, 15:30
Wierzyca Pelplin 1-1 GTS Pszczółki 24 września, 16:00
Powiśle Dzierzgoń 1-2 Polonia Gdańsk 24 września, 16:00
Pomezania Malbork 0-6 Orlęta Reda 24 września, 16:00
Arka II Gdynia 4-1 Pomorze Potęgowo 25 września, 11:00
Wietcisa Skarszewy 3-1 Olimpia Sztum 24 września, 11:00

Kolejka 10 - 1-2 października

Huragan Przodkowo 5-0 Olimpia Sztum 1 października, 15:00
Pomorze Potęgowo 1-4 Wietcisa Skarszewy 1 października, 15:30
Orlęta Reda 2-5 Arka II Gdynia 2 października, 13:00
Polonia Gdańsk 2-0 Pomezania Malbork 1 października, 11:00
GTS Pszczółki 3-2 Powiśle Dzierzgoń 1 października, 15:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 4-1 Wierzyca Pelplin 2 października, 16:00
KP Starogard Gdański 2-2 Jantar Ustka 1 października, 16:00
Pogoń Lębork 2-2 Czarni Czarne 1 października, 11:00

Kolejka 11 - 8-9 października

Czarni Czarne 1-2 Huragan Przodkowo 8 października, 13:00
Jantar Ustka 2-1 Pogoń Lębork 8 października, 12:00
Wierzyca Pelplin 3-1 KP Starogard Gdański 8 października, 15:00
Powiśle Dzierzgoń 5-0 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 8 października, 15:00
Pomezania Malbork 0-1 GTS Pszczółki 8 października, 15:00
Arka II Gdynia 0-0 Polonia Gdańsk 9 października, 11:00
Wietcisa Skarszewy 2-1 Orlęta Reda 8 października, 15:00
Olimpia Sztum 1-1 Pomorze Potęgowo 8 października, 15:00

Kolejka 12 - 15-16 października

Huragan Przodkowo 0-0 Pomorze Potęgowo 15 października, 15:00
Orlęta Reda 3-0 Olimpia Sztum 16 października, 13:00
Polonia Gdańsk 0-2 Wietcisa Skarszewy 15 października, 11:00
GTS Pszczółki 1-1 Arka II Gdynia 16 października, 14:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 1-2 Pomezania Malbork 16 października, 15:00
KP Starogard Gdański 0-1 Powiśle Dzierzgoń 15 października, 15:00
Pogoń Lębork 0-1 Wierzyca Pelplin 15 października, 14:00
Czarni Czarne 4-2 Jantar Ustka 15 października, 13:00

Kolejka 13 - 22-23 października

Jantar Ustka 0-1 Huragan Przodkowo 22 października, 12:00
Wierzyca Pelplin 4-1 Czarni Czarne 22 października, 15:00
Powiśle Dzierzgoń 1-1 Pogoń Lębork 22 października, 15:00
Pomezania Malbork 5-2 KP Starogard Gdański 22 października, 17:00
Arka II Gdynia 5-0 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 23 października, 11:00
Wietcisa Skarszewy 0-6 GTS Pszczółki 22 października, 15:00
Olimpia Sztum 2-5 Polonia Gdańsk 22 października, 14:00
Pomorze Potęgowo 1-1 Orlęta Reda 22 października, 14:30

Kolejka 14 - 29-30 października

Huragan Przodkowo 2-3 Orlęta Reda 29 października, 14:00
Polonia Gdańsk 2-1 Pomorze Potęgowo 29 października, 11:00
GTS Pszczółki 1-0 Olimpia Sztum 29 października, 15:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 1-3 Wietcisa Skarszewy 30 października, 15:00
KP Starogard Gdański 1-7 Arka II Gdynia 29 października, 14:00
Pogoń Lębork 1-3 Pomezania Malbork 29 października, 14:00
Czarni Czarne 2-2 Powiśle Dzierzgoń 29 października, 13:00
Jantar Ustka 1-2 Wierzyca Pelplin 29 października, 12:00

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Wierzyca Pelplin 3-2 Huragan Przodkowo 5 listopada, 14:00
Powiśle Dzierzgoń 1-1 Jantar Ustka 5 listopada, 14:00
Pomezania Malbork 1-0 Czarni Czarne 5 listopada, 14:00
Arka II Gdynia 3-0 Pogoń Lębork 6 listopada, 11:00
Wietcisa Skarszewy 1-0 KP Starogard Gdański 5 listopada, 14:00
Olimpia Sztum 1-0 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 5 listopada, 13:00
Pomorze Potęgowo 3-0 GTS Pszczółki 5 listopada, 13:00
Orlęta Reda 2-1 Polonia Gdańsk 6 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 12-13 listopada

Huragan Przodkowo 0-1 Polonia Gdańsk 12 listopada, 14:00
Orlęta Reda 0-2 GTS Pszczółki 11 listopada, 13:00
Pomorze Potęgowo 3-3 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 12 listopada, 13:00
Olimpia Sztum 2-1 KP Starogard Gdański 12 listopada, 12:00
Wietcisa Skarszewy 1-2 Pogoń Lębork 12 listopada, 14:00
Arka II Gdynia 5-0 Czarni Czarne 13 listopada, 16:00
Pomezania Malbork 5-0 Jantar Ustka 12 listopada, 14:00
Powiśle Dzierzgoń 1-0 Wierzyca Pelplin 12 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Powiśle Dzierzgoń 2-1 Huragan Przodkowo 20 listopada, 13:00
Wierzyca Pelplin 2-2 Pomezania Malbork 19 listopada, 13:00
Jantar Ustka 0-5 Arka II Gdynia 19 listopada, 12:00
Czarni Czarne 4-1 Wietcisa Skarszewy 19 listopada, 12:00
Pogoń Lębork 5-0 Olimpia Sztum 19 listopada, 13:00
KP Starogard Gdański 2-0 Pomorze Potęgowo 19 listopada, 13:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 0-0 Orlęta Reda 20 listopada, 13:00
GTS Pszczółki 0-2 Polonia Gdańsk 20 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

Huragan Przodkowo 0-2 GTS Pszczółki 24 marca, 14:00
Polonia Gdańsk 6-0 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 24 marca, 13:00
Orlęta Reda 2-0 KP Starogard Gdański 25 marca, 14:00
Pomorze Potęgowo 3-0 Pogoń Lębork 24 marca, 15:00
Olimpia Sztum 0-1 Czarni Czarne 24 marca, 14:00
Wietcisa Skarszewy 5-0 Jantar Ustka 24 marca, 15:00
(wo)
na boisku 5-2; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Arka II Gdynia 2-1 Wierzyca Pelplin 25 marca, 11:00
Pomezania Malbork 0-2 Powiśle Dzierzgoń 24 marca, 18:00

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Orlęta Reda 1-1 Pogoń Lębork 31 marca, 16:00
w Lęborku
Pomezania Malbork 3-2 Huragan Przodkowo 31 marca, 15:00
Powiśle Dzierzgoń 1-1 Arka II Gdynia 31 marca, 16:00
Wierzyca Pelplin 2-0 Wietcisa Skarszewy 31 marca, 16:00
Jantar Ustka 0-0 Olimpia Sztum 31 marca, 11:00
Czarni Czarne 0-0 Pomorze Potęgowo 31 marca, 14:00
KP Starogard Gdański 0-2 Polonia Gdańsk 31 marca, 15:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 4-1 GTS Pszczółki 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 1-2 Huragan Przodkowo 7 kwietnia, 11:00
GTS Pszczółki 4-3 KP Starogard Gdański 7 kwietnia, 15:00
Polonia Gdańsk 1-1 Pogoń Lębork 7 kwietnia, 11:00
w Malborku
Orlęta Reda 2-1 Czarni Czarne 7 kwietnia, 15:00
Pomorze Potęgowo 2-0 Jantar Ustka 7 kwietnia, 14:00
Olimpia Sztum 0-0 Wierzyca Pelplin 7 kwietnia, 13:00
Wietcisa Skarszewy 4-2 Powiśle Dzierzgoń 7 kwietnia, 16:00
Arka II Gdynia 5-2 Pomezania Malbork 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Arka II Gdynia 4-3 Huragan Przodkowo 15 kwietnia, 11:00
Pomezania Malbork 2-0 Wietcisa Skarszewy 14 kwietnia, 15:00
Powiśle Dzierzgoń 1-0 Olimpia Sztum 14 kwietnia, 16:00
Wierzyca Pelplin 3-1 Pomorze Potęgowo 14 kwietnia, 17:00
Jantar Ustka 1-2 Orlęta Reda 14 kwietnia, 11:00
Czarni Czarne 1-2 Polonia Gdańsk 14 kwietnia, 11:00
Pogoń Lębork 1-1 GTS Pszczółki 14 kwietnia, 17:00
KP Starogard Gdański 0-1 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Huragan Przodkowo 0-2 KP Starogard Gdański 21 kwietnia, 14:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 1-1 Pogoń Lębork 21 kwietnia, 14:00
GTS Pszczółki 4-1 Czarni Czarne 22 kwietnia, 16:00
Polonia Gdańsk 4-2 Jantar Ustka 21 kwietnia, 11:00
Orlęta Reda 3-1 Wierzyca Pelplin 21 kwietnia, 16:00
Pomorze Potęgowo 2-3 Powiśle Dzierzgoń 21 kwietnia, 16:00
Olimpia Sztum 1-0 Pomezania Malbork 21 kwietnia, 15:00
Wietcisa Skarszewy 1-0 Arka II Gdynia 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Wietcisa Skarszewy 1-2 Huragan Przodkowo 28 kwietnia, 17:00
Arka II Gdynia 6-0 Olimpia Sztum 28 kwietnia, 15:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Pomezania Malbork 0-1 Pomorze Potęgowo 28 kwietnia, 17:00
Powiśle Dzierzgoń 2-1 Orlęta Reda 28 kwietnia, 16:00
Wierzyca Pelplin 1-2 Polonia Gdańsk 28 kwietnia, 17:00
Jantar Ustka 1-2 GTS Pszczółki 28 kwietnia, 11:00
Czarni Czarne 2-1 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 28 kwietnia, 14:00
Pogoń Lębork 1-0 KP Starogard Gdański 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Huragan Przodkowo 0-0 Pogoń Lębork 5 maja, 16:00
KP Starogard Gdański 2-1 Czarni Czarne 5 maja, 16:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 2-0 Jantar Ustka 6 maja, 17:00
GTS Pszczółki 2-0 Wierzyca Pelplin 5 maja, 17:00
Polonia Gdańsk 0-1 Powiśle Dzierzgoń 5 maja, 11:00
Orlęta Reda 5-1 Pomezania Malbork 5 maja, 16:30
Pomorze Potęgowo 4-2 Arka II Gdynia 5 maja, 17:00
Olimpia Sztum 0-2 Wietcisa Skarszewy 5 maja, 16:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Olimpia Sztum 5-2 Huragan Przodkowo 12 maja, 16:00
Wietcisa Skarszewy 1-1 Pomorze Potęgowo 12 maja, 17:00
Arka II Gdynia 2-1 Orlęta Reda 13 maja, 11:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Pomezania Malbork 1-5 Polonia Gdańsk 12 maja, 17:00
Powiśle Dzierzgoń 3-1 GTS Pszczółki 12 maja, 16:00
Wierzyca Pelplin 2-1 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 12 maja, 17:00
Jantar Ustka 1-4 KP Starogard Gdański 12 maja, 11:00
Czarni Czarne 0-0 Pogoń Lębork 12 maja, 14:00

Kolejka 26 - 16 maja

Huragan Przodkowo 2-1 Czarni Czarne 16 maja, 16:00
Pogoń Lębork 0-0 Jantar Ustka 16 maja, 18:00
KP Starogard Gdański 3-2 Wierzyca Pelplin 16 maja, 17:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 3-0 Powiśle Dzierzgoń 16 maja, 17:00
GTS Pszczółki 1-1 Pomezania Malbork 16 maja, 17:30
Polonia Gdańsk 0-3 Arka II Gdynia 16 maja, 17:00
Orlęta Reda 1-0 Wietcisa Skarszewy 16 maja, 16:30
Pomorze Potęgowo 4-1 Olimpia Sztum 16 maja, 17:30
mecz pierwotnie na zaplanowany 17:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem

Kolejka 27 - 19-20 maja

Pomorze Potęgowo 3-1 Huragan Przodkowo 19 maja, 17:00
Olimpia Sztum 1-1 Orlęta Reda 19 maja, 17:00
Wietcisa Skarszewy 2-0 Polonia Gdańsk 19 maja, 17:00
Arka II Gdynia 3-0 GTS Pszczółki 19 maja, 17:00
na boisku GOSiR przy ul. Śmidowicza
Pomezania Malbork 5-2 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 19 maja, 17:00
Powiśle Dzierzgoń 2-1 KP Starogard Gdański 19 maja, 16:00
Wierzyca Pelplin 0-2 Pogoń Lębork 19 maja, 17:00
Jantar Ustka 4-0 Czarni Czarne 19 maja, 17:00

Kolejka 28 - 26-27 maja

Huragan Przodkowo 3-0 Jantar Ustka 26 maja, 17:00
Czarni Czarne 4-0 Wierzyca Pelplin 26 maja, 17:00
Pogoń Lębork 1-1 Powiśle Dzierzgoń 26 maja, 17:00
KP Starogard Gdański 3-1 Pomezania Malbork 26 maja, 17:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 0-1 Arka II Gdynia 26 maja, 17:00
GTS Pszczółki 3-3 Wietcisa Skarszewy 26 maja, 17:00
Polonia Gdańsk 2-1 Olimpia Sztum 26 maja, 13:00
Orlęta Reda 0-2 Pomorze Potęgowo 26 maja, 14:00

Kolejka 29 - 2 czerwca

Orlęta Reda 1-0 Huragan Przodkowo 18 kwietnia, 17:00
Pomorze Potęgowo 0-1 Polonia Gdańsk 18 kwietnia, 17:00
Olimpia Sztum 3-1 GTS Pszczółki 18 kwietnia, 17:00
Wietcisa Skarszewy 2-0 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 18 kwietnia, 17:00
Arka II Gdynia 2-0 KP Starogard Gdański 18 kwietnia, 17:00
na stadionie Floty
Pomezania Malbork 2-3 Pogoń Lębork 18 kwietnia, 17:00
Powiśle Dzierzgoń 3-0 Czarni Czarne 18 kwietnia, 17:30
Wierzyca Pelplin 2-1 Jantar Ustka 18 kwietnia, 17:30

Kolejka 30 - 25 kwietnia

Huragan Przodkowo 0-2 Wierzyca Pelplin 25 kwietnia, 17:00
Jantar Ustka 1-3 Powiśle Dzierzgoń 25 kwietnia, 18:00
Czarni Czarne 1-0 Pomezania Malbork 25 kwietnia, 18:00
Pogoń Lębork 1-1 Arka II Gdynia 25 kwietnia, 18:00
KP Starogard Gdański 2-1 Wietcisa Skarszewy 25 kwietnia, 17:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 6-2 Olimpia Sztum 25 kwietnia, 17:00
GTS Pszczółki 2-1 Pomorze Potęgowo 25 kwietnia, 17:00
Polonia Gdańsk 0-0 Orlęta Reda 25 kwietnia, 17:00

III liga 2011/2012 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2011/2012 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Gdańsk II)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Słupsk)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas