[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Orkan Rumia Orkan Rumia Sportowa Spółka Akcyjna
Miejski Klub Sportowy Orkan Rumia
Rok założenia: 1976
Barwy: niebiesko-żółto-czerwone
Adres: Działdowska 60a, 81-202 Gdynia (klub); Mickiewicza 49, 84-230 Rumia (stadion)
telefon/faks: (58) 663-22-40; (509) 250-838 (prezes)
WWW: http://www.orkanrumia.net (oficj.)
Stadion: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
pojemność - 1 280 miejsc (780 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 100 m x 64 m
Prezes: Tomasz Jurewicz
Trener: Szymon Hartman (od 1 lipca 2011)


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Kamil Biecke (24.07.84, 185/88), Konrad Galus (18.01.92, W), Cezary Świątek (12.04.91, 183/70, J).
Obrońcy: Paweł Dirda (01.03.90, 188/78), Bartosz Pionk (11.09.92, 183/77, Arka Gdynia (ME)), Dawid Klawikowski (10.04.84, 185/80, Kaszubia Kościerzyna), Krzysztof Kleser (07.04.92, Arka Gdynia (ME)), Bartłomiej Kowalczyk (13.07.90, 185/78), Jakub Poznański (14.08.88, 193/83, W, Nielba Wągrowiec), Karol Wasielewski (26.02.85, 191/93, Kaszubia Kościerzyna).
Pomocnicy: Błażej Adamus (10.05.80, 171/70), Zbigniew Bodzak (09.08.83, 170/69), Michał Danilczyk (20.09.88, 185/79, W), Michał Drzymała (06.01.88, 175/66, Bałtyk Gdynia), Filip Marciniak (02.04.87, 172/65, W, Warta Poznań), Tomasz Piekarski (05.10.92, 175/65, W, Gryf Słupsk), Łukasz Porcek (14.04.92, SMS Kraków, J -> Przełęcz Dukla), Mateusz Prinz (14.04.88, 177/65), Marcin Rąbczyk (19.11.90, 181/70, Lechia II Gdańsk, J -> Kaszubia Kościerzyna), Radosław Roeske (26.01.91, 175/67, Huragan Przodkowo), Michał Smarzyński (19.09.74, 173/76, J -> kontuzja), Adrian Stępień (25.01.88, 181/71, J -> Kaszubia Kościerzyna), Bartosz Szweda (07.09.89, 169/60), Marcus Vinícius da Silva de Oliveira "Marcus Vinícius" (29.03.84, BRA, 182/68, GKS Bełchatów), Mateusz Wesserling (03.07.92, Arka Gdynia (juniorzy)), Paweł Włodarczewski (06.03.91, KP Brzeg Dolny), Sławomir Ziemak (26.01.81, 185/70, W, Bałtyk Gdynia).
Napastnicy: Babatunde Alimi (30.12.88, NGA, Kasztelan Sierpc), Roland Kazubowski (26.12.85, 188/84), Damian Nawrocik (03.07.80, 177/69, W, Jarota Jarocin), Rafał Siemaszko (11.09.86, 170/68, Arka Gdynia), Marcin Wachowicz (14.02.81, 181/73, W).
 
Uwagi

• W sezonie 2003/04 klub występował pod nazwą sponsora - Semeko Orkan Rumia.
 
Dane z sezonu: 2011/12
Zobacz także dane z sezonu: 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2000/01 - Puchar Polski 2000/2001, grupa: Pomorski ZPN
   2001/02 - Liga okręgowa 2001/2002, grupa: Gdańsk I
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Pomorski ZPN
   2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Gdańsk I
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Pomorski ZPN
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: pomorska
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Pomorski ZPN
   2004/05 - IV liga 2004/2005, grupa: pomorska
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Pomorski ZPN
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: pomorska
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Pomorski ZPN
   2006/07 - IV liga 2006/2007, grupa: pomorska
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Pomorski ZPN
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: pomorska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Pomorski ZPN
   2008/09 - III liga 2008/2009, grupa: pomorsko-zachodniopomorska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Pomorski ZPN
   2009/10 - III liga 2009/2010, grupa: pomorsko-zachodniopomorska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Pomorski ZPN
   2010/11 - III liga 2010/2011, grupa: pomorsko-zachodniopomorska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Pomorski ZPN
   2011/12 - III liga 2011/2012, grupa: pomorsko-zachodniopomorska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Pomorski ZPN
   2012/13 - Klasa A 2012/2013, grupa: Gdańsk I
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Gdańsk I
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2014/15 - Klasa sportbazar.pl okręgowa 2014/2015, grupa: Gdańsk I
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2015/16 - Klasa okręgowa sportbazar.pl 2015/2016, grupa: Gdańsk I
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2016/17 - IV liga sportbazar.pl 2016/2017, grupa: pomorska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2017/18 - IV liga Saltex 2017/2018, grupa: pomorska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: pomorska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk

 

Napisz do nas