[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Gdańsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS Władysławowo 30 64 20 4 6 77-39 12 0 3 44-19 8 4 3 33-20 2 4 1 1 0 4-3
2.  Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 30 64 20 4 6 65-37 10 3 2 34-22 10 1 4 31-15 2 1 0 1 1 3-4
3.  Czarni Pruszcz Gdański 30 63 20 3 7 65-44 11 1 3 31-19 9 2 4 34-25
4.  Gedania Gdańsk 30 61 18 7 5 90-37 9 3 3 51-21 9 4 2 39-16
5.  Orkan Rumia 30 58 17 7 6 74-41 9 4 2 40-20 8 3 4 34-21
6.  Stolem Gniewino 30 52 16 4 10 81-37 9 1 5 38-15 7 3 5 43-22
7.  GKS Kowale 30 50 15 5 10 62-46 7 3 5 38-27 8 2 5 24-19 2 6 2 0 0 4-1
8.  Olimpia Osowa (Gdańsk) 30 50 15 5 10 54-38 9 3 3 31-16 6 2 7 23-22 2 0 0 0 2 1-4
9.  Czarni Przemysław 30 40 13 1 16 60-61 7 1 7 34-25 6 0 9 26-36
10.  GKS Sierakowice 30 35 10 5 15 48-65 5 2 8 20-30 5 3 7 28-35
11.  GTS Pszczółki 30 34 9 7 14 38-66 5 5 5 22-24 4 2 9 16-42
12.  Orzeł Trąbki Wielkie 30 32 10 2 18 49-68 5 1 9 24-30 5 1 9 25-38 2 6 2 0 0 2-0
13.  Sokół Ełganowo 30 32 9 5 16 32-38 5 3 7 16-18 4 2 9 16-20 2 0 0 0 2 0-2
14.  Start Mrzezino 30 25 7 4 19 41-76 5 2 8 22-34 2 2 11 19-42
15.  Sporting Leźno 30 19 5 4 21 29-85 3 2 10 15-45 2 2 11 14-40
16.  GTS Rusocin 30 6 1 3 26 28-115 1 1 13 16-52 0 2 13 12-63

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 MKS Władysławowo    2-1 6-0 1-3 1-0 0-5 2-1 3-1 1-2 4-2 3-1 2-1 2-0 4-0 5-1 8-1 
 2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk)2-2     0-0 1-4 2-3 4-3 3-2 2-1 3-0 1-1 3-2 4-3 1-0 2-1 1-0 5-0 
 3 Czarni Pruszcz Gdański2-1 0-1     1-0 1-1 3-1 2-0 2-1 4-2 1-2 2-1 4-1 3-2 2-1 0-3* 4-2 
 4 Gedania Gdańsk3-3 2-3 2-3     2-3 2-2 2-1 2-1 5-1 3-0 2-2 8-0 2-1 5-0 5-0 6-1 
 5 Orkan Rumia3-1 1-1 4-3 1-3     4-0 2-0 1-3 3-0 3-3 1-1 2-0 4-1 4-1 2-2 5-1 
 6 Stolem Gniewino0-0 0-1 0-3 0-3 2-1     2-4 1-2 2-0 6-0 8-0 5-1 2-0 1-0 3-0 6-0 
 7 GKS Kowale1-2 1-3 4-2 1-2 1-1 1-1     3-1 1-3 3-2 4-0 1-1 2-3 7-3 3-2 5-1 
 8 Olimpia Osowa (Gdańsk)3-3 2-0 0-0 1-3 4-2 2-1 0-1     1-0 2-1 3-0* 4-2 0-0 2-1 1-2 6-0 
 9 Czarni Przemysław0-3 4-3 1-3 3-3 1-2 3-1 1-2 2-1     0-2 5-0 1-2 0-3 5-0 3-0 5-0 
 10 GKS Sierakowice0-3 2-3 1-3 0-5 1-5 1-3 0-1 0-0 2-1     3-0 2-3 1-0 1-1 3-1 3-1 
 11 GTS Pszczółki1-4 0-2 1-2 1-1 2-2 1-1 1-1 1-2 0-3* 4-2     3-1 0-0 2-1 3-1 2-1 
 12 Orzeł Trąbki Wielkie0-2 0-1 0-2 0-5 1-2 0-6 0-1 2-3 7-3 1-2 5-0     1-0 4-3 3-0* 0-0 
 13 Sokół Ełganowo2-0 1-0 0-2 2-1 0-2 1-3 1-1 1-0 2-3 1-2 0-1 0-1     1-1 1-1 3-0* 
 14 Start Mrzezino1-3 0-1 0-4 1-1 2-1 0-4 2-4 0-4 4-3 2-1 2-3 2-1 0-1     4-1 2-2 
 15 Sporting Leźno1-4 0-6 4-1 1-3 0-6 0-5 0-3 0-0 0-3 2-2 1-3 0-3 2-1 1-3     3-2 
 16 GTS Rusocin1-2 0-5 2-6 2-2 1-3 0-7 1-2 2-3 1-2 2-6 0-2 0-5 0-4 1-3 3-0     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

MKS Władysławowo 6-0 Czarni Pruszcz Gdański 10 sierpnia, 18:00
Start Mrzezino 4-3 Czarni Przemysław 10 sierpnia, 12:00
Orkan Rumia 1-3 Gedania Gdańsk 10 sierpnia, 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0-1 GKS Kowale 10 sierpnia, 15:00
Sokół Ełganowo 0-1 GTS Pszczółki 10 sierpnia, 17:00
Sporting Leźno 0-0 Olimpia Osowa (Gdańsk) 11 sierpnia, 14:00
GTS Rusocin 0-5 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 10 sierpnia, 17:00
Stolem Gniewino 6-0 GKS Sierakowice 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Czarni Pruszcz Gdański 1-2 GKS Sierakowice 15 sierpnia, 18:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4-3 Stolem Gniewino 15 sierpnia, 11:00
Olimpia Osowa (Gdańsk) 6-0 GTS Rusocin 15 sierpnia, 10:00
GTS Pszczółki 3-1 Sporting Leźno 15 sierpnia, 14:00
GKS Kowale 2-3 Sokół Ełganowo 15 sierpnia, 15:00
Gedania Gdańsk 8-0 Orzeł Trąbki Wielkie 15 sierpnia, 18:00
Czarni Przemysław 1-2 Orkan Rumia 15 sierpnia, 17:00
MKS Władysławowo 4-0 Start Mrzezino 15 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Start Mrzezino 0-4 Czarni Pruszcz Gdański 18 sierpnia, 12:00
Orkan Rumia 3-1 MKS Władysławowo 18 sierpnia, 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 7-3 Czarni Przemysław 17 sierpnia, 17:00
Sokół Ełganowo 2-1 Gedania Gdańsk 17 sierpnia, 17:00
Sporting Leźno 0-3 GKS Kowale 18 sierpnia, 14:00
GTS Rusocin 0-2 GTS Pszczółki 17 sierpnia, 17:00
Stolem Gniewino 1-2 Olimpia Osowa (Gdańsk) 18 sierpnia, 17:00
GKS Sierakowice 2-3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 18 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Czarni Pruszcz Gdański 0-1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 24 sierpnia, 18:00
Olimpia Osowa (Gdańsk) 2-1 GKS Sierakowice 24 sierpnia, 17:00
GTS Pszczółki 1-1 Stolem Gniewino 24 sierpnia, 15:00
GKS Kowale 5-1 GTS Rusocin 24 sierpnia, 15:00
Gedania Gdańsk 5-0 Sporting Leźno 25 sierpnia, 17:30
Czarni Przemysław 0-3 Sokół Ełganowo 25 sierpnia, 16:00
MKS Władysławowo 2-1 Orzeł Trąbki Wielkie 24 sierpnia, 18:00
Start Mrzezino 2-1 Orkan Rumia 25 sierpnia, 12:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Orkan Rumia 4-3 Czarni Pruszcz Gdański 1 września, 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 4-3 Start Mrzezino 31 sierpnia, 17:00
Sokół Ełganowo 2-0 MKS Władysławowo 31 sierpnia, 17:00
Sporting Leźno 0-3 Czarni Przemysław 1 września, 14:00
GTS Rusocin 2-2 Gedania Gdańsk 31 sierpnia, 15:00
Stolem Gniewino 2-4 GKS Kowale 31 sierpnia, 17:00
GKS Sierakowice 3-0 GTS Pszczółki 1 września, 14:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1 Olimpia Osowa (Gdańsk) 31 sierpnia, 11:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Czarni Pruszcz Gdański 2-1 Olimpia Osowa (Gdańsk) 7 września, 17:00
GTS Pszczółki 0-2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 7 września, 15:00
GKS Kowale 3-2 GKS Sierakowice 7 września, 15:00
Gedania Gdańsk 2-2 Stolem Gniewino 7 września, 17:00
Czarni Przemysław 5-0 GTS Rusocin 8 września, 16:00
MKS Władysławowo 5-1 Sporting Leźno 7 września, 11:00
Start Mrzezino 0-1 Sokół Ełganowo 7 września, 12:00
Orkan Rumia 2-0 Orzeł Trąbki Wielkie 8 września, 11:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Orzeł Trąbki Wielkie 0-2 Czarni Pruszcz Gdański 14 września, 16:00
Sokół Ełganowo 0-2 Orkan Rumia 14 września, 16:00
Sporting Leźno 1-3 Start Mrzezino 15 września, 14:00
GTS Rusocin 1-2 MKS Władysławowo 14 września, 17:00
Stolem Gniewino 2-0 Czarni Przemysław 11 września, 19:30
GKS Sierakowice 0-5 Gedania Gdańsk 15 września, 14:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-2 GKS Kowale 14 września, 17:00
Olimpia Osowa (Gdańsk) 3-0 GTS Pszczółki 14 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 8 - 21-22 września

Czarni Pruszcz Gdański 2-1 GTS Pszczółki 21 września, 16:00
GKS Kowale 3-1 Olimpia Osowa (Gdańsk) 21 września, 15:00
Gedania Gdańsk 2-3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 21 września, 17:00
Czarni Przemysław 0-2 GKS Sierakowice 22 września, 15:00
MKS Władysławowo 0-5 Stolem Gniewino 21 września, 11:00
Start Mrzezino 2-2 GTS Rusocin 21 września, 12:00
Orkan Rumia 2-2 Sporting Leźno 22 września, 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1-0 Sokół Ełganowo 21 września, 16:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Sokół Ełganowo 0-2 Czarni Pruszcz Gdański 28 września, 16:00
Sporting Leźno 0-3 Orzeł Trąbki Wielkie 29 września, 14:00
GTS Rusocin 1-3 Orkan Rumia 28 września, 16:00
Stolem Gniewino 1-0 Start Mrzezino 28 września, 15:00
GKS Sierakowice 0-3 MKS Władysławowo 29 września, 14:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-0 Czarni Przemysław 28 września, 15:00
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-3 Gedania Gdańsk 28 września, 17:00
GTS Pszczółki 1-1 GKS Kowale 28 września, 14:30

Kolejka 10 - 5-6 października

Czarni Pruszcz Gdański 2-0 GKS Kowale 5 października, 16:00
Gedania Gdańsk 2-2 GTS Pszczółki 5 października, 16:00
Czarni Przemysław 2-1 Olimpia Osowa (Gdańsk) 6 października, 14:00
MKS Władysławowo 2-1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 5 października, 15:00
Start Mrzezino 2-1 GKS Sierakowice 5 października, 12:00
Orkan Rumia 4-0 Stolem Gniewino 6 października, 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0-0 GTS Rusocin 6 października, 11:00
Sokół Ełganowo 1-1 Sporting Leźno 5 października, 15:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Sporting Leźno 4-1 Czarni Pruszcz Gdański 13 października, 14:00
GTS Rusocin 0-4 Sokół Ełganowo 12 października, 16:00
Stolem Gniewino 5-1 Orzeł Trąbki Wielkie 12 października, 15:00
GKS Sierakowice 1-5 Orkan Rumia 13 października, 14:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1 Start Mrzezino 12 października, 15:00
Olimpia Osowa (Gdańsk) 3-3 MKS Władysławowo 12 października, 16:00
GTS Pszczółki 0-3 Czarni Przemysław 12 października, 14:30
(wo)
na boisku 7-0
GKS Kowale 1-2 Gedania Gdańsk 12 października, 15:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Czarni Pruszcz Gdański 1-0 Gedania Gdańsk 19 października, 15:00
Czarni Przemysław 1-2 GKS Kowale 20 października, 14:00
MKS Władysławowo 3-1 GTS Pszczółki 20 października, 13:00
Start Mrzezino 0-4 Olimpia Osowa (Gdańsk) 19 października, 12:00
Orkan Rumia 1-1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 20 października, 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1-2 GKS Sierakowice 19 października, 14:30
Sokół Ełganowo 1-3 Stolem Gniewino 19 października, 14:00
Sporting Leźno 3-2 GTS Rusocin 20 października, 14:00

Kolejka 13 - 26-27 października

GTS Rusocin 2-6 Czarni Pruszcz Gdański 26 października, 15:00
Stolem Gniewino 3-0 Sporting Leźno 26 października, 14:00
GKS Sierakowice 1-0 Sokół Ełganowo 27 października, 14:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4-3 Orzeł Trąbki Wielkie 26 października, 13:00
Olimpia Osowa (Gdańsk) 4-2 Orkan Rumia 27 października, 11:00
GTS Pszczółki 2-1 Start Mrzezino 26 października, 14:30
GKS Kowale 1-2 MKS Władysławowo 26 października, 15:00
Gedania Gdańsk 5-1 Czarni Przemysław 26 października, 15:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Czarni Pruszcz Gdański 4-2 Czarni Przemysław 2 listopada, 14:00
MKS Władysławowo 1-3 Gedania Gdańsk 2 listopada, 13:00
Start Mrzezino 2-4 GKS Kowale 2 listopada, 12:00
Orkan Rumia 1-1 GTS Pszczółki 3 listopada, 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 2-3 Olimpia Osowa (Gdańsk) 2 listopada, 13:30
Sokół Ełganowo 1-0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 listopada, 13:00
Sporting Leźno 2-2 GKS Sierakowice 3 listopada, 14:00
GTS Rusocin 0-7 Stolem Gniewino 2 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Stolem Gniewino 0-3 Czarni Pruszcz Gdański 9 listopada, 14:00
GKS Sierakowice 3-1 GTS Rusocin 10 listopada, 14:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0 Sporting Leźno 9 listopada, 13:00
Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-0 Sokół Ełganowo 10 listopada, 11:00
GTS Pszczółki 3-1 Orzeł Trąbki Wielkie 9 listopada, 14:30
GKS Kowale 1-1 Orkan Rumia 9 listopada, 15:00
Gedania Gdańsk 5-0 Start Mrzezino 9 listopada, 13:00
Czarni Przemysław 0-3 MKS Władysławowo 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 15-16 marca

Czarni Pruszcz Gdański 2-1 MKS Władysławowo 15 marca, 14:00
Czarni Przemysław 5-0 Start Mrzezino 16 marca, 14:00
Gedania Gdańsk 2-3 Orkan Rumia 15 marca, 15:00
GKS Kowale 1-1 Orzeł Trąbki Wielkie 15 marca, 14:00
GTS Pszczółki 0-0 Sokół Ełganowo 16 marca, 14:30
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-2 Sporting Leźno 15 marca, 16:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 5-0 GTS Rusocin 15 marca, 14:00
GKS Sierakowice 1-3 Stolem Gniewino 16 marca, 14:00

Kolejka 17 - 22-23 marca

GKS Sierakowice 1-3 Czarni Pruszcz Gdański 23 marca, 14:00
Stolem Gniewino 0-1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 22 marca, 15:00
GTS Rusocin 2-3 Olimpia Osowa (Gdańsk) 23 marca, 12:00
Sporting Leźno 1-3 GTS Pszczółki 23 marca, 14:00
Sokół Ełganowo 1-1 GKS Kowale 22 marca, 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0-5 Gedania Gdańsk 22 marca, 14:00
Orkan Rumia 3-0 Czarni Przemysław 23 marca, 11:00
Start Mrzezino 1-3 MKS Władysławowo 22 marca, 15:00

Kolejka 18 - 29-30 marca

Czarni Pruszcz Gdański 2-1 Start Mrzezino 29 marca, 14:00
MKS Władysławowo 1-0 Orkan Rumia 29 marca, 13:00
Czarni Przemysław 1-2 Orzeł Trąbki Wielkie 30 marca, 14:00
Gedania Gdańsk 2-1 Sokół Ełganowo 29 marca, 15:00
GKS Kowale 3-2 Sporting Leźno 29 marca, 14:00
GTS Pszczółki 2-1 GTS Rusocin 30 marca, 14:30
Olimpia Osowa (Gdańsk) 2-1 Stolem Gniewino 29 marca, 16:30
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-1 GKS Sierakowice 29 marca, 16:00

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-0 Czarni Pruszcz Gdański 5 kwietnia, 17:45
GKS Sierakowice 0-0 Olimpia Osowa (Gdańsk) 6 kwietnia, 14:00
Stolem Gniewino 8-0 GTS Pszczółki 5 kwietnia, 15:30
GTS Rusocin 1-2 GKS Kowale 6 kwietnia, 12:00
Sporting Leźno 1-3 Gedania Gdańsk 6 kwietnia, 14:00
Sokół Ełganowo 2-3 Czarni Przemysław 5 kwietnia, 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0-2 MKS Władysławowo 6 kwietnia, 14:30
Orkan Rumia 4-1 Start Mrzezino 6 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Czarni Pruszcz Gdański 1-1 Orkan Rumia 12 kwietnia, 15:00
Start Mrzezino 2-1 Orzeł Trąbki Wielkie 12 kwietnia, 15:00
MKS Władysławowo 2-0 Sokół Ełganowo 12 kwietnia, 13:00
Czarni Przemysław 3-0 Sporting Leźno 13 kwietnia, 14:00
Gedania Gdańsk 6-1 GTS Rusocin 12 kwietnia, 16:00
GKS Kowale 1-1 Stolem Gniewino 12 kwietnia, 14:00
GTS Pszczółki 4-2 GKS Sierakowice 13 kwietnia, 14:30
Olimpia Osowa (Gdańsk) 2-0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 12 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 16 kwietnia

Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-0 Czarni Pruszcz Gdański 19 kwietnia, 12:00
w Gdyni-Witominie
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-2 GTS Pszczółki 16 kwietnia, 17:45
GKS Sierakowice 0-1 GKS Kowale 16 kwietnia, 17:30
Stolem Gniewino 0-3 Gedania Gdańsk 16 kwietnia, 18:00
GTS Rusocin 1-2 Czarni Przemysław 19 kwietnia, 15:00
Sporting Leźno 1-4 MKS Władysławowo 16 kwietnia, 17:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-4 z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy; przywrócono wynik z boiska
Sokół Ełganowo 1-1 Start Mrzezino 16 kwietnia, 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1-2 Orkan Rumia 19 kwietnia, 15:30

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Czarni Pruszcz Gdański 4-1 Orzeł Trąbki Wielkie 26 kwietnia, 15:00
Orkan Rumia 4-1 Sokół Ełganowo 27 kwietnia, 11:00
Start Mrzezino 4-1 Sporting Leźno 26 kwietnia, 15:00
MKS Władysławowo 8-1 GTS Rusocin 26 kwietnia, 13:00
Czarni Przemysław 3-1 Stolem Gniewino 27 kwietnia, 14:00
Gedania Gdańsk 3-0 GKS Sierakowice 26 kwietnia, 11:00
GKS Kowale 1-3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 26 kwietnia, 14:00
GTS Pszczółki 1-2 Olimpia Osowa (Gdańsk) 27 kwietnia, 14:30

Kolejka 23 - 3-4 maja

GTS Pszczółki 1-2 Czarni Pruszcz Gdański 4 maja, 14:30
Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-1 GKS Kowale 1 maja, 11:00
w Gdyni-Witominie
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-4 Gedania Gdańsk 1 maja, 11:00
GKS Sierakowice 2-1 Czarni Przemysław 4 maja, 14:00
Stolem Gniewino 0-0 MKS Władysławowo 1 maja, 11:00
GTS Rusocin 1-3 Start Mrzezino 4 maja, 12:00
Sporting Leźno 0-6 Orkan Rumia 4 maja, 14:00
Sokół Ełganowo 0-1 Orzeł Trąbki Wielkie 3 maja, 16:00

Kolejka 24 - 10-11 maja

Czarni Pruszcz Gdański 3-2 Sokół Ełganowo 10 maja, 12:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3-0 Sporting Leźno 11 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Orkan Rumia 5-1 GTS Rusocin 11 maja, 11:00
Start Mrzezino 0-4 Stolem Gniewino 10 maja, 16:00
MKS Władysławowo 4-2 GKS Sierakowice 10 maja, 13:00
Czarni Przemysław 4-3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 11 maja, 16:00
Gedania Gdańsk 2-1 Olimpia Osowa (Gdańsk) 10 maja, 10:30
GKS Kowale 4-0 GTS Pszczółki 10 maja, 14:00

Kolejka 25 - 17-18 maja

GKS Kowale 4-2 Czarni Pruszcz Gdański 17 maja, 14:00
GTS Pszczółki 1-1 Gedania Gdańsk 18 maja, 14:30
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-0 Czarni Przemysław 17 maja, 16:30
w Gdyni-Witominie
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-2 MKS Władysławowo 17 maja, 17:00
GKS Sierakowice 1-1 Start Mrzezino 18 maja, 14:00
Stolem Gniewino 2-1 Orkan Rumia 17 maja, 16:00
GTS Rusocin 0-5 Orzeł Trąbki Wielkie 18 maja, 12:00
Sporting Leźno 2-1 Sokół Ełganowo 18 maja, 14:00

Kolejka 26 - 24-25 maja

Czarni Pruszcz Gdański 0-3 Sporting Leźno 24 maja, 16:00
(wo)
na boisku 6-0
Sokół Ełganowo 3-0 GTS Rusocin 24 maja, 15:00
(wo)
na boisku 1-1
Orzeł Trąbki Wielkie 0-6 Stolem Gniewino 24 maja, 13:00
Orkan Rumia 3-3 GKS Sierakowice 25 maja, 11:00
Start Mrzezino 0-1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 24 maja, 16:00
MKS Władysławowo 3-1 Olimpia Osowa (Gdańsk) 24 maja, 13:00
Czarni Przemysław 5-0 GTS Pszczółki 25 maja, 16:00
Gedania Gdańsk 2-1 GKS Kowale 24 maja, 16:00

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Gedania Gdańsk 2-3 Czarni Pruszcz Gdański 31 maja, 16:00
GKS Kowale 1-3 Czarni Przemysław 31 maja, 14:00
GTS Pszczółki 1-4 MKS Władysławowo 1 czerwca, 14:30
Olimpia Osowa (Gdańsk) 2-1 Start Mrzezino 31 maja, 16:30
w Gdyni-Witominie
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-3 Orkan Rumia 31 maja, 17:00
GKS Sierakowice 2-3 Orzeł Trąbki Wielkie 1 czerwca, 14:00
Stolem Gniewino 2-0 Sokół Ełganowo 31 maja, 17:00
GTS Rusocin 3-0 Sporting Leźno 1 czerwca, 12:00

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Czarni Pruszcz Gdański 4-2 GTS Rusocin 7 czerwca, 18:00
Sporting Leźno 0-5 Stolem Gniewino 8 czerwca, 14:00
Sokół Ełganowo 1-2 GKS Sierakowice 8 czerwca, 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0-1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 7 czerwca, 17:00
Orkan Rumia 1-3 Olimpia Osowa (Gdańsk) 8 czerwca, 11:00
Start Mrzezino 2-3 GTS Pszczółki 7 czerwca, 16:00
MKS Władysławowo 2-1 GKS Kowale 7 czerwca, 13:00
Czarni Przemysław 3-3 Gedania Gdańsk 8 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 14-15 czerwca

Czarni Przemysław 1-3 Czarni Pruszcz Gdański 15 czerwca, 16:00
Gedania Gdańsk 3-3 MKS Władysławowo 14 czerwca, 18:00
GKS Kowale 7-3 Start Mrzezino 14 czerwca, 14:00
GTS Pszczółki 2-2 Orkan Rumia 15 czerwca, 13:00
Olimpia Osowa (Gdańsk) 4-2 Orzeł Trąbki Wielkie 14 czerwca, 16:30
w Gdyni-Witominie
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0 Sokół Ełganowo 14 czerwca, 17:00
GKS Sierakowice 3-1 Sporting Leźno 15 czerwca, 14:00
Stolem Gniewino 6-0 GTS Rusocin 15 czerwca, 12:00

Kolejka 30 - 21-22 czerwca

Czarni Pruszcz Gdański 3-1 Stolem Gniewino 22 czerwca, 13:00
GTS Rusocin 2-6 GKS Sierakowice 22 czerwca, 13:00
Sporting Leźno 0-6 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 22 czerwca, 13:00
Sokół Ełganowo 1-0 Olimpia Osowa (Gdańsk) 21 czerwca, 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 5-0 GTS Pszczółki 22 czerwca, 13:00
Orkan Rumia 2-0 GKS Kowale 22 czerwca, 13:00
Start Mrzezino 1-1 Gedania Gdańsk 22 czerwca, 13:00
MKS Władysławowo 1-2 Czarni Przemysław 22 czerwca, 13:00

IV liga R-GOL.com 2013/2014 (pomorska)

Klasa okręgowa 2013/2014 (Gdańsk II)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Słupsk)

Klasa A 2013/2014 (Gdańsk I)
Klasa A 2013/2014 (Gdańsk II)
Klasa A 2013/2014 (Gdańsk III)
Klasa A 2013/2014 (Gdańsk IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas