[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Gdańsk III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Kamienica Królewska 26 62 19 5 2 102-27 8 4 1 48-15 11 1 1 54-12 2 4 1 1 0 7-3
2.  Piaski Wąglikowice 26 62 19 5 2 85-32 10 2 1 43-17 9 3 1 42-15 2 1 0 1 1 3-7
3.  Sławek Borzechowo 26 55 17 4 5 69-45 10 2 1 39-17 7 2 4 30-28
4.  Tęcza Brusy 26 39 10 9 7 35-50 6 5 2 20-16 4 4 5 15-34
5.  Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 26 36 11 3 12 56-53 7 1 5 36-27 4 2 7 20-26
6.  Brda Rytel 26 35 9 8 9 42-44 7 3 3 23-17 2 5 6 19-27
7.  KS Grabowo 26 33 9 6 11 58-62 7 1 5 36-29 2 5 6 22-33
8.  Gwiazda Karsin 26 31 9 4 13 41-58 7 1 5 26-25 2 3 8 15-33
9.  Ceramik Łubiana 26 30 8 6 12 32-45 3 4 6 16-25 5 2 6 16-20
10.  Orzeł Gołubie 26 29 9 2 15 47-64 5 1 7 29-36 4 1 8 18-28
11.  Kolejarz Chojnice 26 28 8 4 14 43-52 7 3 3 26-13 1 1 11 17-39 2 6 2 0 0 5-2
12.  Wda Czarna Woda 26 28 8 4 14 33-47 5 1 7 20-26 3 3 7 13-21 2 0 0 0 2 2-5
13.  Santana Wielki Klincz 26 27 8 3 15 37-69 4 3 6 20-24 4 0 9 17-45
14.  Czarni Piece 26 18 5 3 18 47-79 3 2 8 25-33 2 1 10 22-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KS Kamienica Królewska    2-2 1-2 7-1 2-0 4-0 3-3 2-2 3-3 2-0 3-0 3-1 11-0 5-1 
 2 Piaski Wąglikowice1-5     4-0 8-0 2-2 1-1 4-0 5-2 2-0 2-1 1-0 3-2 5-1 5-3 
 3 Sławek Borzechowo1-4 4-1     1-1 4-1 3-2 2-2 1-0 1-0 3-2 3-1 3-0 6-1 7-2 
 4 Tęcza Brusy1-5 1-1 3-2     1-0 1-1 0-0 0-0 1-0 4-4 3-1 0-1 3-1 2-0 
 5 Czarni Ostrowite (k. Chojnic)2-2 0-4* 3-4 0-1     5-3 5-2 6-1 3-2 1-0 3-1 1-2 5-0 2-5 
 6 Brda Rytel3-2 0-3 1-1 0-2 2-4     2-0 2-0 2-2 4-1 3-1 1-1 1-0 2-0 
 7 KS Grabowo0-4 1-3 1-5 7-0 4-2 2-1     4-0 3-0 0-3 6-3 3-3 2-3 3-2 
 8 Gwiazda Karsin0-1 0-4 5-2 3-0 2-1 2-1 3-3     2-3 2-0 2-1 2-0 0-4 3-5 
 9 Ceramik Łubiana0-2 1-7 1-1 0-1 2-1 1-1 2-3 1-3     0-2 2-1 1-1 3-0 2-2 
 10 Orzeł Gołubie0-7 1-3 4-2 2-4 2-2 2-4 4-3 0-2 0-1     5-3 1-0 2-3 6-2 
 11 Kolejarz Chojnice0-3* 2-2 1-2 1-1 1-2 1-1 3-1 4-0 2-0 3-0     2-0 3-1 3-0 
 12 Wda Czarna Woda1-6 0-5 1-2 3-2 2-1 0-0 0-1 3-2 1-2 1-2 2-3     3-0 3-0 
 13 Santana Wielki Klincz1-6 2-4 0-3 0-0 0-1 2-3 2-1 3-3 0-1 4-0 2-2 1-0     3-0* 
 14 Czarni Piece2-7 1-3 3-4 2-2 2-3 3-1 3-3 2-0 0-2 2-3 4-0 0-2 1-3     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Wda Czarna Woda 0-0 Brda Rytel 24 sierpnia, 17:00
Tęcza Brusy 1-0 Ceramik Łubiana 24 sierpnia, 17:00
Sławek Borzechowo 4-1 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 24 sierpnia, 17:00
Santana Wielki Klincz 3-0 Czarni Piece 25 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-0
Piaski Wąglikowice 5-2 Gwiazda Karsin 24 sierpnia, 14:00
Orzeł Gołubie 4-3 KS Grabowo 25 sierpnia, 13:30
Kolejarz Chojnice 0-3 KS Kamienica Królewska 24 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-2

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Brda Rytel 3-2 KS Kamienica Królewska 31 sierpnia, 17:00
KS Grabowo 6-3 Kolejarz Chojnice 1 września, 14:00
Gwiazda Karsin 2-0 Orzeł Gołubie 31 sierpnia, 16:30
Czarni Piece 1-3 Piaski Wąglikowice 31 sierpnia, 16:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 5-0 Santana Wielki Klincz 31 sierpnia, 15:00
Ceramik Łubiana 1-1 Sławek Borzechowo 31 sierpnia, 15:00
Wda Czarna Woda 3-2 Tęcza Brusy 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Tęcza Brusy 1-1 Brda Rytel 7 września, 17:00
Sławek Borzechowo 3-0 Wda Czarna Woda 7 września, 17:00
Santana Wielki Klincz 0-1 Ceramik Łubiana 8 września, 14:00
Piaski Wąglikowice 2-2 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 7 września, 16:00
Orzeł Gołubie 6-2 Czarni Piece 8 września, 13:30
Kolejarz Chojnice 4-0 Gwiazda Karsin 7 września, 17:00
KS Kamienica Królewska 3-3 KS Grabowo 8 września, 13:00

Kolejka 4 - 14 września

Brda Rytel 2-0 KS Grabowo 14 września, 17:00
Gwiazda Karsin 0-1 KS Kamienica Królewska 14 września, 16:30
Czarni Piece 4-0 Kolejarz Chojnice 14 września, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 1-0 Orzeł Gołubie 14 września, 15:30
Ceramik Łubiana 1-7 Piaski Wąglikowice 14 września, 15:00
Wda Czarna Woda 3-0 Santana Wielki Klincz 14 września, 17:00
Tęcza Brusy 3-2 Sławek Borzechowo 14 września, 16:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Sławek Borzechowo 3-2 Brda Rytel 21 września, 17:00
Santana Wielki Klincz 0-0 Tęcza Brusy 21 września, 15:30
w Małym Klinczu
Piaski Wąglikowice 3-2 Wda Czarna Woda 21 września, 16:00
Orzeł Gołubie 0-1 Ceramik Łubiana 22 września, 13:30
Kolejarz Chojnice 1-2 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 21 września, 16:00
KS Kamienica Królewska 5-1 Czarni Piece 22 września, 13:00
KS Grabowo 4-0 Gwiazda Karsin 22 września, 14:00

Kolejka 6 - 28-29 września

Brda Rytel 2-0 Gwiazda Karsin 28 września, 16:30
Czarni Piece 3-3 KS Grabowo 28 września, 16:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 2-2 KS Kamienica Królewska 28 września, 14:30
Ceramik Łubiana 2-1 Kolejarz Chojnice 28 września, 15:00
Wda Czarna Woda 1-2 Orzeł Gołubie 28 września, 17:00
Tęcza Brusy 1-1 Piaski Wąglikowice 28 września, 16:00
Sławek Borzechowo 6-1 Santana Wielki Klincz 29 września, 15:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Santana Wielki Klincz 2-3 Brda Rytel 6 października, 14:00
Piaski Wąglikowice 4-0 Sławek Borzechowo 5 października, 16:00
Orzeł Gołubie 2-4 Tęcza Brusy 6 października, 13:30
Kolejarz Chojnice 2-0 Wda Czarna Woda 5 października, 16:00
KS Kamienica Królewska 3-3 Ceramik Łubiana 6 października, 13:00
KS Grabowo 4-2 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 6 października, 14:00
Gwiazda Karsin 3-5 Czarni Piece 6 października, 14:00

Kolejka 8 - 12 października

Brda Rytel 2-0 Czarni Piece 12 października, 16:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 6-1 Gwiazda Karsin 12 października, 14:30
Ceramik Łubiana 2-3 KS Grabowo 12 października, 13:30
Wda Czarna Woda 1-6 KS Kamienica Królewska 12 października, 15:00
Tęcza Brusy 3-1 Kolejarz Chojnice 12 października, 15:00
Sławek Borzechowo 3-2 Orzeł Gołubie 12 października, 16:00
Santana Wielki Klincz 2-4 Piaski Wąglikowice 12 października, 14:30

Kolejka 9 - 19-20 października

Piaski Wąglikowice 1-1 Brda Rytel 19 października, 16:00
Orzeł Gołubie 2-3 Santana Wielki Klincz 20 października, 13:30
Kolejarz Chojnice 1-2 Sławek Borzechowo 19 października, 14:00
KS Kamienica Królewska 7-1 Tęcza Brusy 20 października, 13:00
KS Grabowo 3-3 Wda Czarna Woda 20 października, 14:00
Gwiazda Karsin 2-3 Ceramik Łubiana 19 października, 14:00
Czarni Piece 2-3 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 19 października, 16:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Brda Rytel 2-4 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 26 października, 15:00
Ceramik Łubiana 2-2 Czarni Piece 26 października, 13:00
Wda Czarna Woda 3-2 Gwiazda Karsin 26 października, 15:00
Tęcza Brusy 0-0 KS Grabowo 26 października, 15:00
Sławek Borzechowo 1-4 KS Kamienica Królewska 27 października, 11:00
Santana Wielki Klincz 2-2 Kolejarz Chojnice 27 października, 14:00
Piaski Wąglikowice 2-1 Orzeł Gołubie 26 października, 15:00

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Orzeł Gołubie 2-4 Brda Rytel 3 listopada, 13:30
Kolejarz Chojnice 2-2 Piaski Wąglikowice 2 listopada, 14:00
KS Kamienica Królewska 11-0 Santana Wielki Klincz 3 listopada, 13:00
KS Grabowo 1-5 Sławek Borzechowo 3 listopada, 14:00
Gwiazda Karsin 3-0 Tęcza Brusy 2 listopada, 14:00
Czarni Piece 0-2 Wda Czarna Woda 2 listopada, 14:30
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 3-2 Ceramik Łubiana 2 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 9-10 listopada

Brda Rytel 2-2 Ceramik Łubiana 9 listopada, 14:00
Wda Czarna Woda 2-1 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 9 listopada, 14:00
Tęcza Brusy 2-0 Czarni Piece 10 listopada, 14:00
Sławek Borzechowo 1-0 Gwiazda Karsin 9 listopada, 14:00
Santana Wielki Klincz 2-1 KS Grabowo 10 listopada, 14:00
Piaski Wąglikowice 1-5 KS Kamienica Królewska 9 listopada, 14:00
Orzeł Gołubie 5-3 Kolejarz Chojnice 10 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 16-17 listopada

Kolejarz Chojnice 1-1 Brda Rytel 16 listopada, 14:00
KS Kamienica Królewska 2-0 Orzeł Gołubie 17 listopada, 13:00
KS Grabowo 1-3 Piaski Wąglikowice 17 listopada, 14:00
Gwiazda Karsin 0-4 Santana Wielki Klincz 16 listopada, 14:00
Czarni Piece 3-4 Sławek Borzechowo 16 listopada, 14:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 0-1 Tęcza Brusy 17 listopada, 13:30
Ceramik Łubiana 1-1 Wda Czarna Woda 16 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 29-30 marca

Brda Rytel 1-1 Wda Czarna Woda 29 marca, 16:00
Ceramik Łubiana 0-1 Tęcza Brusy 29 marca, 12:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 3-4 Sławek Borzechowo 29 marca, 15:30
Czarni Piece 1-3 Santana Wielki Klincz 29 marca, 16:00
Gwiazda Karsin 0-4 Piaski Wąglikowice 30 marca, 15:00
KS Grabowo 0-3 Orzeł Gołubie 30 marca, 16:00
KS Kamienica Królewska 3-0 Kolejarz Chojnice 29 marca, 16:00

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

KS Kamienica Królewska 4-0 Brda Rytel 5 kwietnia, 16:00
Kolejarz Chojnice 3-1 KS Grabowo 6 kwietnia, 16:00
Orzeł Gołubie 0-2 Gwiazda Karsin 5 kwietnia, 15:30
Piaski Wąglikowice 5-3 Czarni Piece 5 kwietnia, 15:30
Santana Wielki Klincz 0-1 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 5 kwietnia, 15:30
Sławek Borzechowo 1-0 Ceramik Łubiana 5 kwietnia, 16:00
Tęcza Brusy 0-1 Wda Czarna Woda 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Brda Rytel 0-2 Tęcza Brusy 12 kwietnia, 16:00
Wda Czarna Woda 1-2 Sławek Borzechowo 12 kwietnia, 17:00
Ceramik Łubiana 3-0 Santana Wielki Klincz 12 kwietnia, 11:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 0-4 Piaski Wąglikowice 12 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-4; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Czarni Piece 2-3 Orzeł Gołubie 12 kwietnia, 16:00
Gwiazda Karsin 2-1 Kolejarz Chojnice 13 kwietnia, 15:00
KS Grabowo 0-4 KS Kamienica Królewska 13 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 16 kwietnia

KS Grabowo 2-1 Brda Rytel 19 kwietnia, 15:00
KS Kamienica Królewska 2-2 Gwiazda Karsin 19 kwietnia, 17:00
Kolejarz Chojnice 3-0 Czarni Piece 16 kwietnia, 17:00
Orzeł Gołubie 2-2 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 19 kwietnia, 16:30
Piaski Wąglikowice 2-0 Ceramik Łubiana 19 kwietnia, 12:00
Santana Wielki Klincz 1-0 Wda Czarna Woda 16 kwietnia, 17:30
Sławek Borzechowo 1-1 Tęcza Brusy 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Brda Rytel 1-1 Sławek Borzechowo 26 kwietnia, 17:00
Tęcza Brusy 3-1 Santana Wielki Klincz 26 kwietnia, 16:00
Wda Czarna Woda 0-5 Piaski Wąglikowice 26 kwietnia, 17:00
Ceramik Łubiana 0-2 Orzeł Gołubie 26 kwietnia, 11:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 3-1 Kolejarz Chojnice 26 kwietnia, 16:00
Czarni Piece 2-7 KS Kamienica Królewska 26 kwietnia, 16:00
Gwiazda Karsin 3-3 KS Grabowo 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 3-4 maja

Gwiazda Karsin 2-1 Brda Rytel 4 maja, 15:00
KS Grabowo 3-2 Czarni Piece 3 maja, 16:00
KS Kamienica Królewska 2-0 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 3 maja, 17:00
Kolejarz Chojnice 2-0 Ceramik Łubiana 3 maja, 16:00
Orzeł Gołubie 1-0 Wda Czarna Woda 3 maja, 16:30
Piaski Wąglikowice 8-0 Tęcza Brusy 3 maja, 16:00
Santana Wielki Klincz 0-3 Sławek Borzechowo 3 maja, 11:30
w Małym Klinczu

Kolejka 20 - 10-11 maja

Brda Rytel 1-0 Santana Wielki Klincz 10 maja, 17:00
Sławek Borzechowo 4-1 Piaski Wąglikowice 10 maja, 12:00
Tęcza Brusy 4-4 Orzeł Gołubie 10 maja, 17:00
Wda Czarna Woda 2-3 Kolejarz Chojnice 10 maja, 17:00
Ceramik Łubiana 0-2 KS Kamienica Królewska 10 maja, 11:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 5-2 KS Grabowo 10 maja, 16:00
Czarni Piece 2-0 Gwiazda Karsin 10 maja, 16:00

Kolejka 21 - 17-18 maja

Czarni Piece 3-1 Brda Rytel 17 maja, 16:00
Gwiazda Karsin 2-1 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 18 maja, 15:00
KS Grabowo 3-0 Ceramik Łubiana 18 maja, 14:00
KS Kamienica Królewska 3-1 Wda Czarna Woda 17 maja, 17:00
Kolejarz Chojnice 1-1 Tęcza Brusy 17 maja, 13:30
Orzeł Gołubie 4-2 Sławek Borzechowo 17 maja, 16:30
Piaski Wąglikowice 5-1 Santana Wielki Klincz 17 maja, 16:00

Kolejka 22 - 24-25 maja

Brda Rytel 0-3 Piaski Wąglikowice 24 maja, 17:00
Santana Wielki Klincz 4-0 Orzeł Gołubie 24 maja, 17:30
w Małym Klinczu
Sławek Borzechowo 3-1 Kolejarz Chojnice 24 maja, 17:00
Tęcza Brusy 1-5 KS Kamienica Królewska 24 maja, 17:00
Wda Czarna Woda 0-1 KS Grabowo 24 maja, 17:00
Ceramik Łubiana 1-3 Gwiazda Karsin 24 maja, 11:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 2-5 Czarni Piece 24 maja, 16:00

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 5-3 Brda Rytel 31 maja, 16:00
Czarni Piece 0-2 Ceramik Łubiana 31 maja, 17:00
Gwiazda Karsin 2-0 Wda Czarna Woda 1 czerwca, 15:00
KS Grabowo 7-0 Tęcza Brusy 1 czerwca, 14:00
KS Kamienica Królewska 1-2 Sławek Borzechowo 31 maja, 17:00
Kolejarz Chojnice 3-1 Santana Wielki Klincz 1 czerwca, 16:00
Orzeł Gołubie 1-3 Piaski Wąglikowice 31 maja, 16:30

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Brda Rytel 4-1 Orzeł Gołubie 7 czerwca, 17:00
Piaski Wąglikowice 1-0 Kolejarz Chojnice 7 czerwca, 16:00
Santana Wielki Klincz 1-6 KS Kamienica Królewska 8 czerwca, 11:30
w Małym Klinczu
Sławek Borzechowo 2-2 KS Grabowo 8 czerwca, 14:00
Tęcza Brusy 0-0 Gwiazda Karsin 11 czerwca, 18:00
Wda Czarna Woda 3-0 Czarni Piece 7 czerwca, 17:00
Ceramik Łubiana 2-1 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 7 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 14-15 czerwca

Ceramik Łubiana 1-1 Brda Rytel 14 czerwca, 11:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 1-2 Wda Czarna Woda 14 czerwca, 16:00
Czarni Piece 2-2 Tęcza Brusy 14 czerwca, 16:00
Gwiazda Karsin 5-2 Sławek Borzechowo 15 czerwca, 15:00
KS Grabowo 2-3 Santana Wielki Klincz 15 czerwca, 14:00
KS Kamienica Królewska 2-2 Piaski Wąglikowice 14 czerwca, 17:00
Kolejarz Chojnice 3-0 Orzeł Gołubie 14 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 21-22 czerwca

Brda Rytel 3-1 Kolejarz Chojnice 21 czerwca, 17:00
Orzeł Gołubie 0-7 KS Kamienica Królewska 21 czerwca, 17:00
Piaski Wąglikowice 4-0 KS Grabowo 21 czerwca, 17:00
Santana Wielki Klincz 3-3 Gwiazda Karsin 21 czerwca, 17:00
w Małym Klinczu
Sławek Borzechowo 7-2 Czarni Piece 21 czerwca, 17:00
Tęcza Brusy 1-0 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 21 czerwca, 17:00
Wda Czarna Woda 1-2 Ceramik Łubiana 21 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2013/2014 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Gdańsk II)

Klasa A 2013/2014 (Gdańsk I)
Klasa A 2013/2014 (Gdańsk II)
Klasa A 2013/2014 (Gdańsk IV)

Klasa B 2013/2014 (Gdańsk I)
Klasa B 2013/2014 (Gdańsk II)
Klasa B 2013/2014 (Gdańsk III)
Klasa B 2013/2014 (Gdańsk IV)
Klasa B 2013/2014 (Gdańsk V)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas