[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga R-GOL.com 2013/2014, grupa: pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Przodkowo 34 78 24 6 4 99-27 14 1 2 55-12 10 5 2 44-15
2.  KS Chwaszczyno 34 75 22 9 3 71-32 12 4 1 40-15 10 5 2 31-17
3.  GOSRiT Luzino 34 70 22 4 8 79-39 14 0 3 48-21 8 4 5 31-18
4.  Gryf Słupsk 34 65 20 5 9 100-43 11 3 3 64-21 9 2 6 36-22
5.  Powiśle Dzierzgoń 34 58 16 10 8 63-46 9 6 2 32-17 7 4 6 31-29
6.  GKS Kolbudy 34 57 17 6 11 75-58 9 5 3 46-25 8 1 8 29-33
7.  Wierzyca Pelplin 34 56 18 2 14 74-53 10 1 6 40-25 8 1 8 34-28
8.  Anioły Garczegorze 34 55 15 10 9 46-35 7 4 6 22-19 8 6 3 24-16
9.  Olimpia Sztum 34 54 16 6 12 43-47 9 4 4 24-15 7 2 8 19-32
10.  Pogoń Lębork 34 50 15 5 14 76-57 10 2 5 45-17 5 3 9 31-40
11.  Bytovia II Bytów 34 48 14 6 14 81-62 8 2 7 53-26 6 4 7 28-36
12.  Amator Kiełpino 34 47 14 5 15 58-59 9 3 5 37-28 5 2 10 21-31
13.  Pomezania Malbork 34 36 11 3 20 58-66 6 2 9 30-27 5 1 11 28-39 2 3 1 0 1 3-2
14.  Orlęta Reda 34 36 11 3 20 50-71 7 2 8 23-30 4 1 12 27-41 2 3 1 0 1 2-3
15.  Gryf 2009 Tczew 34 33 10 3 21 43-85 7 2 8 27-34 3 1 13 16-51
16.  Żuławy Nowy Dwór Gdański 34 31 9 4 21 47-75 6 2 9 27-30 3 2 12 20-45
17.  Piast Człuchów 34 13 3 4 27 45-133 2 3 12 21-50 1 1 15 24-83
18.  Wietcisa Skarszewy 34 10 3 1 30 22-142 2 0 15 16-68 1 1 15 6-74

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 GKS Przodkowo    1-2 1-0 3-0 3-4 1-1 4-2 2-0 1-0 6-1 7-0 3-0 4-1 5-1 1-0 2-0 1-0 10-0 
 2 KS Chwaszczyno1-1     2-2 3-2 3-0 1-0 2-1 0-1 3-0 2-2 3-3 1-0 3-0 4-2 3-0 2-0 5-1 2-0 
 3 GOSRiT Luzino3-0 4-2     3-0* 0-2 3-1 1-2 2-0 2-3 2-1 3-1 3-1 2-1 3-1 4-1 4-2 5-1 4-2 
 4 Gryf Słupsk0-3* 0-1 2-2     1-1 4-0 2-1 1-1 2-1 3-1 6-2 4-1 5-1 3-1 10-1 6-1 14-1 1-2 
 5 Powiśle Dzierzgoń1-1 0-1 0-0 2-1     3-1 1-1 1-0 3-0 3-1 1-2 1-1 3-3 3-1 2-1 1-1 5-2 2-0 
 6 GKS Kolbudy1-1 1-3 1-1 0-0 0-0     4-3 1-2 5-0 4-4 1-3 2-1 5-0 5-3 1-0 6-2 3-2 6-0 
 7 Wierzyca Pelplin1-7 1-1 3-1 3-0 2-0 1-3     1-2 4-0 6-0 1-2 0-3* 0-4 3-2 1-0 2-0 7-0 4-0 
 8 Anioły Garczegorze0-0 1-1 0-2 0-1 3-2 1-2 0-1     1-1 1-0 0-2 0-2 2-0 2-1 2-1 1-1 5-2 3-0 
 9 Olimpia Sztum0-2 0-0 0-4 0-2 0-0 1-0 1-0 0-0     2-2 1-2 4-1 5-0 1-0 2-0 2-1 3-1 2-0 
 10 Pogoń Lębork2-2 3-4 0-2 0-1 2-0 4-1 4-0 1-1 2-3     1-0 2-0 1-0 1-2 6-0 2-0 4-1 10-0 
 11 Bytovia II Bytów0-1 1-2 4-1 2-2 5-0 5-2 1-3 1-1 0-1 0-3*     4-1 3-0 1-3 8-1 3-4 8-1 7-0 
 12 Amator Kiełpino1-3 3-2 3-2 2-0 1-1 1-3 0-3 2-2 1-1 1-4 3-2     1-0 2-0 3-0 5-1 2-3 6-1 
 13 Pomezania Malbork1-4 0-1 0-1 1-3 1-4 1-2 0-2 1-1 2-3 1-2 1-1 3-0     3-1 3-1 1-0 5-1 6-0 
 14 Orlęta Reda1-3 1-1 0-3 0-4 1-2 3-1 3-2 2-3 0-2 2-1 2-0 1-3 1-0     1-2 2-1 3-2 0-0 
 15 Gryf 2009 Tczew0-7 0-1 0-3 2-4 3-1 2-5 2-1 0-1 0-1 2-1 3-3 1-0 1-2 1-0     3-0* 4-4 3-0 
 16 Żuławy Nowy Dwór Gdański1-0 0-0 1-0 1-2 0-3* 1-4 2-3 0-2 1-2 4-2 2-1 0-4 1-2 1-1 0-3     6-1 6-0 
 17 Piast Człuchów1-5 1-5 1-3 0-2 3-6 1-2 0-6 0-2 3-0 0-2 1-1 2-2 0-3 1-4 3-3 2-3     2-1 
 18 Wietcisa Skarszewy1-4 0-4 0-4 0-12 1-5 0-1 1-3 1-5 2-1 1-4 0-3 0-1 2-11 2-4 1-2 1-3 3-1     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

GOSRiT Luzino 1-2 Wierzyca Pelplin 10 sierpnia, 16:00
Wietcisa Skarszewy 1-5 Anioły Garczegorze 10 sierpnia, 17:00
Amator Kiełpino 3-2 Bytovia II Bytów 10 sierpnia, 16:00
Powiśle Dzierzgoń 3-1 GKS Kolbudy 10 sierpnia, 16:00
Olimpia Sztum 5-0 Pomezania Malbork 10 sierpnia, 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-3 Gryf 2009 Tczew 10 sierpnia, 16:00
Piast Człuchów 1-5 KS Chwaszczyno 10 sierpnia, 16:00
GKS Przodkowo 3-0 Gryf Słupsk 10 sierpnia, 17:00
Pogoń Lębork 1-2 Orlęta Reda 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Wierzyca Pelplin 1-1 KS Chwaszczyno 15 sierpnia, 11:00
Pogoń Lębork 4-1 Piast Człuchów 15 sierpnia, 17:00
Gryf 2009 Tczew 1-0 Orlęta Reda 15 sierpnia, 11:00
GKS Przodkowo 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 sierpnia, 17:00
Pomezania Malbork 1-3 Gryf Słupsk 15 sierpnia, 17:00
GKS Kolbudy 5-0 Olimpia Sztum 15 sierpnia, 17:00
Bytovia II Bytów 5-0 Powiśle Dzierzgoń 15 sierpnia, 17:00
Anioły Garczegorze 0-2 Amator Kiełpino 15 sierpnia, 14:30
GOSRiT Luzino 4-2 Wietcisa Skarszewy 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Wietcisa Skarszewy 1-3 Wierzyca Pelplin 17 sierpnia, 17:00
Amator Kiełpino 3-2 GOSRiT Luzino 17 sierpnia, 16:00
Powiśle Dzierzgoń 1-0 Anioły Garczegorze 18 sierpnia, 14:00
Olimpia Sztum 1-2 Bytovia II Bytów 17 sierpnia, 17:30
Gryf Słupsk 4-0 GKS Kolbudy 18 sierpnia, 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-2 Pomezania Malbork 17 sierpnia, 16:00
Orlęta Reda 1-3 GKS Przodkowo 18 sierpnia, 14:00
Piast Człuchów 3-3 Gryf 2009 Tczew 18 sierpnia, 14:00
KS Chwaszczyno 2-2 Pogoń Lębork 18 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Wierzyca Pelplin 6-0 Pogoń Lębork 24 sierpnia, 17:00
Gryf 2009 Tczew 0-1 KS Chwaszczyno 24 sierpnia, 17:00
GKS Przodkowo 1-0 Piast Człuchów 24 sierpnia, 17:00
Pomezania Malbork 3-1 Orlęta Reda 24 sierpnia, 17:00
GKS Kolbudy 6-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 sierpnia, 17:00
Bytovia II Bytów 2-2 Gryf Słupsk 25 sierpnia, 17:00
Anioły Garczegorze 1-1 Olimpia Sztum 25 sierpnia, 14:00
GOSRiT Luzino 0-2 Powiśle Dzierzgoń 24 sierpnia, 16:00
Wietcisa Skarszewy 0-1 Amator Kiełpino 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Amator Kiełpino 0-3 Wierzyca Pelplin 31 sierpnia, 16:00
Powiśle Dzierzgoń 2-0 Wietcisa Skarszewy 31 sierpnia, 16:00
Olimpia Sztum 0-4 GOSRiT Luzino 1 września, 15:00
Gryf Słupsk 1-1 Anioły Garczegorze 31 sierpnia, 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-1 Bytovia II Bytów 31 sierpnia, 16:00
Orlęta Reda 3-1 GKS Kolbudy 31 sierpnia, 17:00
Piast Człuchów 0-3 Pomezania Malbork 31 sierpnia, 16:00
KS Chwaszczyno 1-1 GKS Przodkowo 31 sierpnia, 16:00
Pogoń Lębork 6-0 Gryf 2009 Tczew 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Wierzyca Pelplin 1-0 Gryf 2009 Tczew 7 września, 14:00
GKS Przodkowo 6-1 Pogoń Lębork 7 września, 17:00
Pomezania Malbork 0-1 KS Chwaszczyno 7 września, 17:00
GKS Kolbudy 3-2 Piast Człuchów 7 września, 17:00
Bytovia II Bytów 1-3 Orlęta Reda 7 września, 11:00
Anioły Garczegorze 1-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 września, 14:00
GOSRiT Luzino 3-0 Gryf Słupsk 7 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-1
Wietcisa Skarszewy 2-1 Olimpia Sztum 7 września, 16:00
Amator Kiełpino 1-1 Powiśle Dzierzgoń 7 września, 16:00

Kolejka 7 - 11 września

Powiśle Dzierzgoń 1-1 Wierzyca Pelplin 11 września, 17:00
Olimpia Sztum 4-1 Amator Kiełpino 11 września, 17:00
Gryf Słupsk 1-2 Wietcisa Skarszewy 11 września, 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-0 GOSRiT Luzino 11 września, 17:00
Orlęta Reda 2-3 Anioły Garczegorze 11 września, 17:00
Piast Człuchów 1-1 Bytovia II Bytów 11 września, 17:00
KS Chwaszczyno 1-0 GKS Kolbudy 11 września, 18:00
Pogoń Lębork 1-0 Pomezania Malbork 11 września, 17:00
Gryf 2009 Tczew 0-7 GKS Przodkowo 11 września, 17:00

Kolejka 8 - 14-15 września

Wierzyca Pelplin 1-7 GKS Przodkowo 14 września, 17:00
Pomezania Malbork 3-1 Gryf 2009 Tczew 14 września, 18:00
GKS Kolbudy 4-4 Pogoń Lębork 14 września, 17:00
Bytovia II Bytów 1-2 KS Chwaszczyno 15 września, 15:00
Anioły Garczegorze 5-2 Piast Człuchów 15 września, 14:00
GOSRiT Luzino 3-1 Orlęta Reda 14 września, 14:00
Wietcisa Skarszewy 1-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 września, 16:00
Amator Kiełpino 2-0 Gryf Słupsk 14 września, 16:00
Powiśle Dzierzgoń 3-0 Olimpia Sztum 14 września, 16:00

Kolejka 9 - 21 września

Olimpia Sztum 1-0 Wierzyca Pelplin 21 września, 16:00
Gryf Słupsk 1-1 Powiśle Dzierzgoń 21 września, 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-4 Amator Kiełpino 21 września, 15:00
Orlęta Reda 0-0 Wietcisa Skarszewy 21 września, 17:00
Piast Człuchów 1-3 GOSRiT Luzino 21 września, 16:00
KS Chwaszczyno 0-1 Anioły Garczegorze 21 września, 16:00
Pogoń Lębork 1-0 Bytovia II Bytów 21 września, 16:00
Gryf 2009 Tczew 2-5 GKS Kolbudy 21 września, 16:00
GKS Przodkowo 4-1 Pomezania Malbork 21 września, 16:00

Kolejka 10 - 28-29 września

Wierzyca Pelplin 0-4 Pomezania Malbork 28 września, 16:00
GKS Kolbudy 1-1 GKS Przodkowo 29 września, 16:00
Bytovia II Bytów 8-1 Gryf 2009 Tczew 29 września, 15:00
Anioły Garczegorze 1-0 Pogoń Lębork 29 września, 14:00
GOSRiT Luzino 4-2 KS Chwaszczyno 28 września, 16:00
Wietcisa Skarszewy 3-1 Piast Człuchów 28 września, 16:00
Amator Kiełpino 2-0 Orlęta Reda 28 września, 16:00
Powiśle Dzierzgoń 1-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 września, 16:00
Olimpia Sztum 0-2 Gryf Słupsk 28 września, 16:00

Kolejka 11 - 5-6 października

Gryf Słupsk 2-1 Wierzyca Pelplin 5 października, 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-2 Olimpia Sztum 5 października, 14:00
Orlęta Reda 1-2 Powiśle Dzierzgoń 6 października, 14:00
Piast Człuchów 2-2 Amator Kiełpino 5 października, 14:00
KS Chwaszczyno 2-0 Wietcisa Skarszewy 5 października, 16:00
Pogoń Lębork 0-2 GOSRiT Luzino 5 października, 15:00
Gryf 2009 Tczew 0-1 Anioły Garczegorze 5 października, 15:00
GKS Przodkowo 7-0 Bytovia II Bytów 5 października, 15:00
Pomezania Malbork 1-2 GKS Kolbudy 5 października, 16:00

Kolejka 12 - 12-13 października

Wierzyca Pelplin 1-3 GKS Kolbudy 12 października, 16:00
Bytovia II Bytów 3-0 Pomezania Malbork 13 października, 15:00
Anioły Garczegorze 0-0 GKS Przodkowo 13 października, 14:00
GOSRiT Luzino 4-1 Gryf 2009 Tczew 12 października, 14:00
Wietcisa Skarszewy 1-4 Pogoń Lębork 12 października, 15:00
Amator Kiełpino 3-2 KS Chwaszczyno 12 października, 16:00
Powiśle Dzierzgoń 5-2 Piast Człuchów 12 października, 16:00
Olimpia Sztum 1-0 Orlęta Reda 12 października, 15:00
Gryf Słupsk 6-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 października, 15:00

Kolejka 13 - 19-20 października

Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-3 Wierzyca Pelplin 19 października, 13:00
Orlęta Reda 0-4 Gryf Słupsk 20 października, 13:00
Piast Człuchów 3-0 Olimpia Sztum 19 października, 14:00
KS Chwaszczyno 3-0 Powiśle Dzierzgoń 19 października, 16:00
Pogoń Lębork 2-0 Amator Kiełpino 19 października, 14:00
Gryf 2009 Tczew 3-0 Wietcisa Skarszewy 19 października, 14:00
GKS Przodkowo 1-0 GOSRiT Luzino 19 października, 15:00
Pomezania Malbork 1-1 Anioły Garczegorze 19 października, 15:00
GKS Kolbudy 1-3 Bytovia II Bytów 19 października, 15:00

Kolejka 14 - 26-27 października

Wierzyca Pelplin 1-2 Bytovia II Bytów 26 października, 15:00
Anioły Garczegorze 1-2 GKS Kolbudy 27 października, 14:00
GOSRiT Luzino 2-1 Pomezania Malbork 23 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (26 października, 15:00) odwołany z powodu wypadku autokaru z piłkarzami gości
Wietcisa Skarszewy 1-4 GKS Przodkowo 26 października, 15:00
Amator Kiełpino 3-0 Gryf 2009 Tczew 26 października, 15:00
Powiśle Dzierzgoń 3-1 Pogoń Lębork 26 października, 14:00
Olimpia Sztum 0-0 KS Chwaszczyno 26 października, 14:00
Gryf Słupsk 14-1 Piast Człuchów 27 października, 12:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-1 Orlęta Reda 26 października, 13:00

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Orlęta Reda 3-2 Wierzyca Pelplin 3 listopada, 13:00
Piast Człuchów 2-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 listopada, 12:00
KS Chwaszczyno 3-2 Gryf Słupsk 2 listopada, 11:00
Pogoń Lębork 2-3 Olimpia Sztum 2 listopada, 13:00
Gryf 2009 Tczew 3-1 Powiśle Dzierzgoń 2 listopada, 14:00
GKS Przodkowo 3-0 Amator Kiełpino 2 listopada, 13:00
Pomezania Malbork 6-0 Wietcisa Skarszewy 2 listopada, 14:00
GKS Kolbudy 1-1 GOSRiT Luzino 2 listopada, 14:00
Bytovia II Bytów 1-1 Anioły Garczegorze 3 listopada, 14:15

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Wierzyca Pelplin 1-2 Anioły Garczegorze 9 listopada, 13:00
GOSRiT Luzino 3-1 Bytovia II Bytów 9 listopada, 14:00
Wietcisa Skarszewy 0-1 GKS Kolbudy 9 listopada, 14:00
Amator Kiełpino 1-0 Pomezania Malbork 9 listopada, 14:00
Powiśle Dzierzgoń 1-1 GKS Przodkowo 9 listopada, 14:00
Olimpia Sztum 2-0 Gryf 2009 Tczew 9 listopada, 13:00
Gryf Słupsk 3-1 Pogoń Lębork 10 listopada, 12:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-0 KS Chwaszczyno 9 listopada, 12:00
Orlęta Reda 3-2 Piast Człuchów 10 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 16-17 listopada

Piast Człuchów 0-6 Wierzyca Pelplin 16 listopada, 12:00
KS Chwaszczyno 4-2 Orlęta Reda 16 listopada, 11:00
Pogoń Lębork 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 listopada, 13:00
Gryf 2009 Tczew 2-4 Gryf Słupsk 16 listopada, 14:00
GKS Przodkowo 1-0 Olimpia Sztum 16 listopada, 13:00
Pomezania Malbork 1-4 Powiśle Dzierzgoń 16 listopada, 18:00
GKS Kolbudy 2-1 Amator Kiełpino 16 listopada, 14:00
Bytovia II Bytów 7-0 Wietcisa Skarszewy 17 listopada, 11:00
Anioły Garczegorze 0-2 GOSRiT Luzino 17 listopada, 14:00

Kolejka 18 - 15-16 marca

Gryf Słupsk 0-3 GKS Przodkowo 15 marca, 12:00
(wo)
na boisku 4-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orlęta Reda 2-1 Pogoń Lębork 16 marca, 12:00
Wierzyca Pelplin 3-1 GOSRiT Luzino 15 marca, 15:00
Anioły Garczegorze 3-0 Wietcisa Skarszewy 16 marca, 14:00
Bytovia II Bytów 4-1 Amator Kiełpino 16 marca, 11:00
GKS Kolbudy 0-0 Powiśle Dzierzgoń 15 marca, 15:00
Pomezania Malbork 2-3 Olimpia Sztum 16 marca, 17:00
Gryf 2009 Tczew 3-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 marca, 15:00
(wo)
na boisku 1-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Chwaszczyno 5-1 Piast Człuchów 15 marca, 15:30

Kolejka 19 - 22-23 marca

KS Chwaszczyno 2-1 Wierzyca Pelplin 22 marca, 15:30
Piast Człuchów 0-2 Pogoń Lębork 22 marca, 12:10
mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem
Orlęta Reda 1-2 Gryf 2009 Tczew 23 marca, 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-0 GKS Przodkowo 22 marca, 14:00
Gryf Słupsk 5-1 Pomezania Malbork 22 marca, 14:00
Olimpia Sztum 1-0 GKS Kolbudy 22 marca, 14:00
Powiśle Dzierzgoń 1-2 Bytovia II Bytów 22 marca, 15:00
Amator Kiełpino 2-2 Anioły Garczegorze 22 marca, 15:00
Wietcisa Skarszewy 0-4 GOSRiT Luzino 22 marca, 14:00

Kolejka 20 - 29-30 marca

Wierzyca Pelplin 4-0 Wietcisa Skarszewy 29 marca, 15:00
GOSRiT Luzino 3-1 Amator Kiełpino 29 marca, 15:00
Anioły Garczegorze 3-2 Powiśle Dzierzgoń 30 marca, 14:00
Bytovia II Bytów 0-1 Olimpia Sztum 30 marca, 11:00
GKS Kolbudy 0-0 Gryf Słupsk 29 marca, 15:00
Pomezania Malbork 1-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 marca, 15:00
GKS Przodkowo 5-1 Orlęta Reda 29 marca, 12:00
Gryf 2009 Tczew 4-4 Piast Człuchów 29 marca, 15:00
Pogoń Lębork 3-4 KS Chwaszczyno 29 marca, 15:00

Kolejka 21 - 5-6 kwietnia

Pogoń Lębork 4-0 Wierzyca Pelplin 5 kwietnia, 16:00
KS Chwaszczyno 3-0 Gryf 2009 Tczew 6 kwietnia, 11:00
Piast Człuchów 1-5 GKS Przodkowo 5 kwietnia, 14:00
Orlęta Reda 1-0 Pomezania Malbork 6 kwietnia, 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-4 GKS Kolbudy 5 kwietnia, 15:00
Gryf Słupsk 6-2 Bytovia II Bytów 5 kwietnia, 16:00
Olimpia Sztum 0-0 Anioły Garczegorze 5 kwietnia, 15:00
Powiśle Dzierzgoń 0-0 GOSRiT Luzino 5 kwietnia, 16:00
Amator Kiełpino 6-1 Wietcisa Skarszewy 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 12-13 kwietnia

Wierzyca Pelplin 0-3 Amator Kiełpino 12 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wietcisa Skarszewy 1-5 Powiśle Dzierzgoń 12 kwietnia, 15:00
GOSRiT Luzino 2-3 Olimpia Sztum 13 kwietnia, 12:00
Anioły Garczegorze 0-1 Gryf Słupsk 13 kwietnia, 14:00
Bytovia II Bytów 3-4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 kwietnia, 11:00
GKS Kolbudy 5-3 Orlęta Reda 12 kwietnia, 16:00
Pomezania Malbork 5-1 Piast Człuchów 12 kwietnia, 16:00
GKS Przodkowo 1-2 KS Chwaszczyno 12 kwietnia, 12:00
Gryf 2009 Tczew 2-1 Pogoń Lębork 12 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 19 kwietnia

Gryf 2009 Tczew 2-1 Wierzyca Pelplin 16 kwietnia, 17:00
Pogoń Lębork 2-2 GKS Przodkowo 16 kwietnia, 18:00
KS Chwaszczyno 3-0 Pomezania Malbork 19 kwietnia, 16:00
Piast Człuchów 1-2 GKS Kolbudy 19 kwietnia, 14:00
Orlęta Reda 2-0 Bytovia II Bytów 16 kwietnia, 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-2 Anioły Garczegorze 16 kwietnia, 16:00
Gryf Słupsk 2-2 GOSRiT Luzino 19 kwietnia, 14:00
Olimpia Sztum 2-0 Wietcisa Skarszewy 19 kwietnia, 14:00
Powiśle Dzierzgoń 1-1 Amator Kiełpino 19 kwietnia, 14:00

Kolejka 24 - 26-27 kwietnia

Wierzyca Pelplin 2-0 Powiśle Dzierzgoń 26 kwietnia, 17:00
Amator Kiełpino 1-1 Olimpia Sztum 27 kwietnia, 14:00
Wietcisa Skarszewy 0-12 Gryf Słupsk 26 kwietnia, 16:00
GOSRiT Luzino 4-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 kwietnia, 16:00
Anioły Garczegorze 2-1 Orlęta Reda 27 kwietnia, 14:00
Bytovia II Bytów 8-1 Piast Człuchów 27 kwietnia, 11:00
GKS Kolbudy 1-3 KS Chwaszczyno 26 kwietnia, 12:00
Pomezania Malbork 1-2 Pogoń Lębork 26 kwietnia, 16:00
GKS Przodkowo 1-0 Gryf 2009 Tczew 26 kwietnia, 12:00

Kolejka 25 - 1 maja

GKS Przodkowo 4-2 Wierzyca Pelplin 1 maja, 12:00
Gryf 2009 Tczew 1-2 Pomezania Malbork 1 maja, 17:00
Pogoń Lębork 4-1 GKS Kolbudy 1 maja, 17:00
KS Chwaszczyno 3-3 Bytovia II Bytów 1 maja, 11:00
Piast Człuchów 0-2 Anioły Garczegorze 1 maja, 14:00
Orlęta Reda 0-3 GOSRiT Luzino 1 maja, 12:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6-0 Wietcisa Skarszewy 1 maja, 16:00
Gryf Słupsk 4-1 Amator Kiełpino 1 maja, 12:00
Olimpia Sztum 0-0 Powiśle Dzierzgoń 1 maja, 14:00

Kolejka 26 - 3-4 maja

Wierzyca Pelplin 4-0 Olimpia Sztum 3 maja, 15:00
Powiśle Dzierzgoń 2-1 Gryf Słupsk 4 maja, 14:00
Amator Kiełpino 5-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 maja, 14:00
Wietcisa Skarszewy 2-4 Orlęta Reda 4 maja, 17:00
GOSRiT Luzino 5-1 Piast Człuchów 4 maja, 11:00
Anioły Garczegorze 1-1 KS Chwaszczyno 4 maja, 14:00
Bytovia II Bytów 0-3 Pogoń Lębork 4 maja, 13:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
GKS Kolbudy 1-0 Gryf 2009 Tczew 4 maja, 17:00
Pomezania Malbork 1-4 GKS Przodkowo 4 maja, 17:00

Kolejka 27 - 10-11 maja

Pomezania Malbork 0-2 Wierzyca Pelplin 10 maja, 17:00
GKS Przodkowo 1-1 GKS Kolbudy 14 maja, 18:00
Gryf 2009 Tczew 3-3 Bytovia II Bytów 10 maja, 16:00
Pogoń Lębork 1-1 Anioły Garczegorze 10 maja, 17:00
KS Chwaszczyno 2-2 GOSRiT Luzino 10 maja, 11:00
Piast Człuchów 2-1 Wietcisa Skarszewy 10 maja, 14:00
Orlęta Reda 1-3 Amator Kiełpino 11 maja, 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-3 Powiśle Dzierzgoń 10 maja, 14:00
(wo)
na boisku 6-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gryf Słupsk 2-1 Olimpia Sztum 10 maja, 16:00

Kolejka 28 - 17-18 maja

Wierzyca Pelplin 3-0 Gryf Słupsk 17 maja, 17:00
Olimpia Sztum 2-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 maja, 16:00
Powiśle Dzierzgoń 3-1 Orlęta Reda 17 maja, 16:00
Amator Kiełpino 2-3 Piast Człuchów 17 maja, 16:00
Wietcisa Skarszewy 0-4 KS Chwaszczyno 17 maja, 17:00
GOSRiT Luzino 2-1 Pogoń Lębork 17 maja, 14:00
Anioły Garczegorze 2-1 Gryf 2009 Tczew 18 maja, 14:00
Bytovia II Bytów 0-1 GKS Przodkowo 17 maja, 11:00
GKS Kolbudy 5-0 Pomezania Malbork 17 maja, 17:00

Kolejka 29 - 24-25 maja

GKS Kolbudy 4-3 Wierzyca Pelplin 24 maja, 17:00
Pomezania Malbork 1-1 Bytovia II Bytów 24 maja, 17:00
GKS Przodkowo 2-0 Anioły Garczegorze 24 maja, 12:00
Gryf 2009 Tczew 0-3 GOSRiT Luzino 24 maja, 16:00
Pogoń Lębork 10-0 Wietcisa Skarszewy 24 maja, 17:00
KS Chwaszczyno 1-0 Amator Kiełpino 25 maja, 11:00
Piast Człuchów 3-6 Powiśle Dzierzgoń 24 maja, 14:00
Orlęta Reda 0-2 Olimpia Sztum 25 maja, 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-2 Gryf Słupsk 24 maja, 16:00

Kolejka 30 - 31 maja-1 czerwca

Wierzyca Pelplin 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 31 maja, 17:00
Gryf Słupsk 3-1 Orlęta Reda 31 maja, 17:00
Olimpia Sztum 3-1 Piast Człuchów 31 maja, 16:00
Powiśle Dzierzgoń 0-1 KS Chwaszczyno 31 maja, 16:00
Amator Kiełpino 1-4 Pogoń Lębork 31 maja, 16:00
Wietcisa Skarszewy 1-2 Gryf 2009 Tczew 31 maja, 17:00
GOSRiT Luzino 3-0 GKS Przodkowo 31 maja, 16:00
Anioły Garczegorze 2-0 Pomezania Malbork 1 czerwca, 14:00
Bytovia II Bytów 5-2 GKS Kolbudy 31 maja, 11:00

Kolejka 31 - 7-8 czerwca

Bytovia II Bytów 1-3 Wierzyca Pelplin 7 czerwca, 11:00
GKS Kolbudy 1-2 Anioły Garczegorze 7 czerwca, 17:00
Pomezania Malbork 0-1 GOSRiT Luzino 7 czerwca, 17:00
GKS Przodkowo 10-0 Wietcisa Skarszewy 7 czerwca, 12:00
Gryf 2009 Tczew 1-0 Amator Kiełpino 7 czerwca, 16:00
Pogoń Lębork 2-0 Powiśle Dzierzgoń 7 czerwca, 17:00
KS Chwaszczyno 3-0 Olimpia Sztum 7 czerwca, 11:00
Piast Człuchów 0-2 Gryf Słupsk 7 czerwca, 14:00
Orlęta Reda 2-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 czerwca, 16:00

Kolejka 32 - 14-15 czerwca

Wierzyca Pelplin 3-2 Orlęta Reda 14 czerwca, 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6-1 Piast Człuchów 14 czerwca, 16:00
Gryf Słupsk 0-1 KS Chwaszczyno 15 czerwca, 11:00
Olimpia Sztum 2-2 Pogoń Lębork 14 czerwca, 16:00
Powiśle Dzierzgoń 2-1 Gryf 2009 Tczew 14 czerwca, 16:00
Amator Kiełpino 1-3 GKS Przodkowo 14 czerwca, 16:00
Wietcisa Skarszewy 2-11 Pomezania Malbork 14 czerwca, 17:00
GOSRiT Luzino 3-1 GKS Kolbudy 14 czerwca, 16:00
Anioły Garczegorze 0-2 Bytovia II Bytów 14 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 18 czerwca

Anioły Garczegorze 0-1 Wierzyca Pelplin 19 czerwca, 14:00
Bytovia II Bytów 4-1 GOSRiT Luzino 18 czerwca, 17:00
GKS Kolbudy 6-0 Wietcisa Skarszewy 18 czerwca, 17:00
Pomezania Malbork 3-0 Amator Kiełpino 18 czerwca, 18:00
GKS Przodkowo 3-4 Powiśle Dzierzgoń 18 czerwca, 17:00
Gryf 2009 Tczew 0-1 Olimpia Sztum 18 czerwca, 17:00
Pogoń Lębork 0-1 Gryf Słupsk 18 czerwca, 17:00
KS Chwaszczyno 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 czerwca, 18:00
Piast Człuchów 1-4 Orlęta Reda 18 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 21 czerwca

Wierzyca Pelplin 7-0 Piast Człuchów 21 czerwca, 17:00
Orlęta Reda 1-1 KS Chwaszczyno 21 czerwca, 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4-2 Pogoń Lębork 21 czerwca, 17:00
Gryf Słupsk 10-1 Gryf 2009 Tczew 21 czerwca, 17:00
Olimpia Sztum 0-2 GKS Przodkowo 21 czerwca, 17:00
Powiśle Dzierzgoń 3-3 Pomezania Malbork 21 czerwca, 17:00
Amator Kiełpino 1-3 GKS Kolbudy 21 czerwca, 17:00
Wietcisa Skarszewy 0-3 Bytovia II Bytów 21 czerwca, 17:00
GOSRiT Luzino 2-0 Anioły Garczegorze 21 czerwca, 17:00

III liga 2013/2014 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2013/2014 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2013/2014 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Gdańsk II)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Słupsk)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas