[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2013/2014, grupa: zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Astra Ustronie Morskie 30 65 20 5 5 69-32 12 2 1 38-10 8 3 4 31-22
2.  Rasel Dygowo 30 63 19 6 5 60-26 9 5 1 33-13 10 1 4 27-13
3.  Vineta Wolin 30 62 19 5 6 65-30 8 4 3 36-16 11 1 3 29-14
4.  Gryf Kamień Pomorski 30 57 17 6 7 71-52 10 2 3 39-24 7 4 4 32-28
5.  Ina Goleniów 30 50 16 2 12 47-47 8 1 6 16-17 8 1 6 31-30
6.  Świt Skolwin (Szczecin) 30 45 14 3 13 55-43 9 0 6 34-20 5 3 7 21-23
7.  Kluczevia Stargard Szczeciński 30 44 12 8 10 53-43 9 3 3 38-20 3 5 7 15-23 2 4 1 1 0 2-1
8.  Stal Szczecin 30 44 13 5 12 43-37 6 3 6 21-21 7 2 6 22-16 2 1 0 1 1 1-2
9.  Arkonia Szczecin 30 43 12 7 11 54-41 8 3 4 31-16 4 4 7 23-25
10.  Dąb Dębno 30 40 12 4 14 58-58 7 3 5 32-23 5 1 9 26-35
11.  Hutnik Szczecin 30 37 11 4 15 47-59 8 0 7 27-25 3 4 8 20-34
12.  Darzbór Szczecinek 30 33 10 3 17 46-77 5 1 9 21-36 5 2 8 25-41
13.  Sarmata Dobra 30 30 8 6 16 38-65 5 3 7 26-30 3 3 9 12-35
14.  Wielim Szczecinek 30 29 9 2 19 38-63 5 1 9 19-30 4 1 10 19-33
15.  Kłos Pełczyce 30 21 5 6 19 20-45 3 4 8 13-16 2 2 11 7-29
16.  Odrzanka Radziszewo 30 20 6 2 22 26-72 3 2 10 18-31 3 0 12 8-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Astra Ustronie Morskie    1-0 5-1 3-1 1-1 1-4 2-0 2-0 2-1 4-1 2-0 6-0 4-1 3-0 0-0 2-0 
 2 Rasel Dygowo1-1     0-1 2-2 4-2 2-1 1-1 1-0 3-0 3-1 2-2 4-0 1-1 2-1 1-0 6-0 
 3 Vineta Wolin1-1 1-2     1-0 4-1 1-1 1-1 1-2 1-2 3-1 4-1 1-1 6-1 3-2 4-0 4-0 
 4 Gryf Kamień Pomorski2-2 1-0 3-2     1-6 3-0 1-1 2-1 6-2 2-3 4-1 3-4 2-0 3-1 3-1 3-0* 
 5 Ina Goleniów0-1 0-3 1-0 1-0     0-0 1-0 0-3* 1-0 1-3 2-0 2-1 1-2 2-1 3-1 1-2 
 6 Świt Skolwin (Szczecin)0-1 1-2 1-3 2-4 1-2     2-1 0-1 1-0 6-2 3-2 2-1 6-0 3-1 4-0 2-0 
 7 Kluczevia Stargard Szczeciński2-3 2-1 0-1 4-4 4-1 5-1     2-1 1-1 3-0 2-1 5-2 0-1 4-1 1-1 3-1 
 8 Stal Szczecin2-1 0-2 0-2 2-2 2-1 1-0 0-0     0-0 2-1 1-2 2-5 2-3 1-2 4-0 2-0 
 9 Arkonia Szczecin2-3 3-0* 0-0 2-3 2-3 2-1 4-0 1-1     2-1 1-1 0-1 3-0 3-2 1-0 5-0 
 10 Dąb Dębno2-0 1-1 1-2 1-2 5-1 1-3 4-0 1-3 3-2     2-2 1-3 0-0 3-1 2-1 5-2 
 11 Hutnik Szczecin2-1 0-1 0-2 1-3 3-2 1-2 1-4 2-1 5-2 4-3     1-2 1-0 3-0 1-2 2-0 
 12 Darzbór Szczecinek4-3 0-1 0-6 0-5 2-3 0-3 3-0 0-3* 1-5 1-3 0-2     3-1 1-1 2-0 4-0 
 13 Sarmata Dobra1-5 1-4 1-3 2-3 0-4 2-2 2-0 0-1 0-0 1-1 4-2 8-2     0-2 2-0 2-1 
 14 Wielim Szczecinek2-5 1-3 1-2 2-2 1-2 1-3 0-3 0-2 0-5 2-1 4-0 2-0 2-1     1-0 0-1 
 15 Kłos Pełczyce0-1 0-2 1-3 5-0 0-1 1-0 0-0 2-1 0-0 1-2 0-1 2-2 1-1 0-1     0-1 
 16 Odrzanka Radziszewo1-3 1-5 0-1 0-1 0-1 2-0 1-4 2-2 1-3 0-3 3-3 2-1 3-0 2-3 0-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Darzbór Szczecinek 0-3 Stal Szczecin 14 sierpnia, 17:30
(wo)
mecz się nie odbył - gospodarze nie skompletowali drużyny
Vineta Wolin 6-1 Sarmata Dobra 14 sierpnia, 17:30
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-1 Hutnik Szczecin 14 sierpnia, 17:30
Świt Skolwin (Szczecin) 4-0 Kłos Pełczyce 14 sierpnia, 17:30
Odrzanka Radziszewo 0-1 Ina Goleniów 14 sierpnia, 17:30
Dąb Dębno 2-0 Astra Ustronie Morskie 14 sierpnia, 17:30
Rasel Dygowo 2-2 Gryf Kamień Pomorski 14 sierpnia, 17:30
Arkonia Szczecin 3-2 Wielim Szczecinek 14 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Gryf Kamień Pomorski 6-2 Arkonia Szczecin 17 sierpnia, 16:00
Astra Ustronie Morskie 1-0 Rasel Dygowo 17 sierpnia, 17:00
Ina Goleniów 1-3 Dąb Dębno 17 sierpnia, 16:00
Kłos Pełczyce 0-1 Odrzanka Radziszewo 17 sierpnia, 18:00
Hutnik Szczecin 1-2 Świt Skolwin (Szczecin) 17 sierpnia, 11:00
Sarmata Dobra 2-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 17 sierpnia, 18:00
Darzbór Szczecinek 0-6 Vineta Wolin 17 sierpnia, 17:00
Wielim Szczecinek 0-2 Stal Szczecin 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Vineta Wolin 1-2 Stal Szczecin 24 sierpnia, 17:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 5-2 Darzbór Szczecinek 24 sierpnia, 11:00
Świt Skolwin (Szczecin) 6-0 Sarmata Dobra 24 sierpnia, 13:00
Odrzanka Radziszewo 3-3 Hutnik Szczecin 24 sierpnia, 11:00
Dąb Dębno 2-1 Kłos Pełczyce 24 sierpnia, 16:00
Rasel Dygowo 4-2 Ina Goleniów 24 sierpnia, 17:00
Arkonia Szczecin 2-3 Astra Ustronie Morskie 24 sierpnia, 13:30
Wielim Szczecinek 2-2 Gryf Kamień Pomorski 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Stal Szczecin 2-2 Gryf Kamień Pomorski 31 sierpnia, 11:00
Astra Ustronie Morskie 3-0 Wielim Szczecinek 31 sierpnia, 17:00
Ina Goleniów 1-0 Arkonia Szczecin 31 sierpnia, 16:00
Kłos Pełczyce 0-2 Rasel Dygowo 31 sierpnia, 17:00
Hutnik Szczecin 4-3 Dąb Dębno 31 sierpnia, 11:00
Sarmata Dobra 2-1 Odrzanka Radziszewo 31 sierpnia, 17:00
Darzbór Szczecinek 0-3 Świt Skolwin (Szczecin) 1 września, 15:00
Vineta Wolin 1-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Kluczevia Stargard Szczeciński 2-1 Stal Szczecin 7 września, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1-3 Vineta Wolin 7 września, 16:00
Odrzanka Radziszewo 2-1 Darzbór Szczecinek 7 września, 13:00
Dąb Dębno 0-0 Sarmata Dobra 7 września, 16:00
Rasel Dygowo 2-2 Hutnik Szczecin 7 września, 16:00
Arkonia Szczecin 1-0 Kłos Pełczyce 7 września, 13:30
Wielim Szczecinek 1-2 Ina Goleniów 7 września, 16:30
Gryf Kamień Pomorski 2-2 Astra Ustronie Morskie 7 września, 15:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Stal Szczecin 2-1 Astra Ustronie Morskie 14 września, 11:00
Ina Goleniów 1-0 Gryf Kamień Pomorski 14 września, 11:00
Kłos Pełczyce 0-1 Wielim Szczecinek 14 września, 17:00
Hutnik Szczecin 5-2 Arkonia Szczecin 14 września, 16:00
Sarmata Dobra 1-4 Rasel Dygowo 14 września, 17:00
Darzbór Szczecinek 1-3 Dąb Dębno 14 września, 17:00
Vineta Wolin 4-0 Odrzanka Radziszewo 14 września, 17:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 5-1 Świt Skolwin (Szczecin) 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Świt Skolwin (Szczecin) 0-1 Stal Szczecin 21 września, 13:00
Odrzanka Radziszewo 1-4 Kluczevia Stargard Szczeciński 21 września, 16:00
Dąb Dębno 1-2 Vineta Wolin 21 września, 15:00
Rasel Dygowo 4-0 Darzbór Szczecinek 22 września, 17:00
w Trzebiatowie
Arkonia Szczecin 3-0 Sarmata Dobra 21 września, 13:30
Wielim Szczecinek 4-0 Hutnik Szczecin 21 września, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 3-1 Kłos Pełczyce 22 września, 14:00
Astra Ustronie Morskie 1-1 Ina Goleniów 21 września, 17:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Stal Szczecin 2-1 Ina Goleniów 28 września, 11:00
Kłos Pełczyce 0-1 Astra Ustronie Morskie 28 września, 16:00
Hutnik Szczecin 1-3 Gryf Kamień Pomorski 28 września, 16:00
Sarmata Dobra 0-2 Wielim Szczecinek 28 września, 15:00
Darzbór Szczecinek 1-5 Arkonia Szczecin 28 września, 16:00
Vineta Wolin 1-2 Rasel Dygowo 28 września, 16:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 3-0 Dąb Dębno 28 września, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Odrzanka Radziszewo 28 września, 16:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Odrzanka Radziszewo 2-2 Stal Szczecin 5 października, 16:00
Dąb Dębno 1-3 Świt Skolwin (Szczecin) 5 października, 13:00
Rasel Dygowo 1-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 5 października, 16:00
Arkonia Szczecin 0-0 Vineta Wolin 5 października, 13:30
Wielim Szczecinek 2-0 Darzbór Szczecinek 5 października, 15:00
Gryf Kamień Pomorski 2-0 Sarmata Dobra 5 października, 14:00
Astra Ustronie Morskie 2-0 Hutnik Szczecin 5 października, 16:00
Ina Goleniów 3-1 Kłos Pełczyce 5 października, 15:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów

Kolejka 10 - 12-13 października

Stal Szczecin 4-0 Kłos Pełczyce 12 października, 11:00
Hutnik Szczecin 3-2 Ina Goleniów 12 października, 15:00
Sarmata Dobra 1-5 Astra Ustronie Morskie 12 października, 16:00
Darzbór Szczecinek 0-5 Gryf Kamień Pomorski 13 października, 15:00
Vineta Wolin 3-2 Wielim Szczecinek 12 października, 15:30
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-1 Arkonia Szczecin 12 października, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1-2 Rasel Dygowo 12 października, 15:00
Odrzanka Radziszewo 0-3 Dąb Dębno 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Dąb Dębno 1-3 Stal Szczecin 19 października, 14:00
Rasel Dygowo 6-0 Odrzanka Radziszewo 19 października, 15:00
Arkonia Szczecin 2-1 Świt Skolwin (Szczecin) 19 października, 13:30
Wielim Szczecinek 0-3 Kluczevia Stargard Szczeciński 19 października, 14:30
Gryf Kamień Pomorski 3-2 Vineta Wolin 20 października, 13:00
Astra Ustronie Morskie 6-0 Darzbór Szczecinek 19 października, 15:00
Ina Goleniów 1-2 Sarmata Dobra 19 października, 14:00
Kłos Pełczyce 0-1 Hutnik Szczecin 19 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Stal Szczecin 1-2 Hutnik Szczecin 26 października, 11:00
Sarmata Dobra 2-0 Kłos Pełczyce 26 października, 14:00
Darzbór Szczecinek 2-3 Ina Goleniów 26 października, 14:00
Vineta Wolin 1-1 Astra Ustronie Morskie 26 października, 15:30
Kluczevia Stargard Szczeciński 4-4 Gryf Kamień Pomorski 26 października, 12:30
Świt Skolwin (Szczecin) 3-1 Wielim Szczecinek 26 października, 15:00
Odrzanka Radziszewo 1-3 Arkonia Szczecin 26 października, 14:00
Dąb Dębno 1-1 Rasel Dygowo 26 października, 14:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Rasel Dygowo 1-0 Stal Szczecin 2 listopada, 11:00
Arkonia Szczecin 2-1 Dąb Dębno 2 listopada, 13:30
Wielim Szczecinek 0-1 Odrzanka Radziszewo 2 listopada, 13:00
Gryf Kamień Pomorski 3-0 Świt Skolwin (Szczecin) 2 listopada, 13:00
Astra Ustronie Morskie 2-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 2 listopada, 14:00
Ina Goleniów 1-0 Vineta Wolin 2 listopada, 13:00
Kłos Pełczyce 2-2 Darzbór Szczecinek 2 listopada, 14:00
Hutnik Szczecin 1-0 Sarmata Dobra 2 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Stal Szczecin 2-3 Sarmata Dobra 9 listopada, 11:00
Darzbór Szczecinek 0-2 Hutnik Szczecin 9 listopada, 13:00
Vineta Wolin 4-0 Kłos Pełczyce 9 listopada, 13:30
w Kołczewie
Kluczevia Stargard Szczeciński 4-1 Ina Goleniów 9 listopada, 12:00
Świt Skolwin (Szczecin) 0-1 Astra Ustronie Morskie 9 listopada, 12:30
Odrzanka Radziszewo 0-1 Gryf Kamień Pomorski 9 listopada, 13:00
Dąb Dębno 3-1 Wielim Szczecinek 9 listopada, 13:00
Rasel Dygowo 3-0 Arkonia Szczecin 9 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Arkonia Szczecin 1-1 Stal Szczecin 16 listopada, 13:30
Wielim Szczecinek 1-3 Rasel Dygowo 16 listopada, 13:00
Gryf Kamień Pomorski 2-3 Dąb Dębno 16 listopada, 13:00
Astra Ustronie Morskie 2-0 Odrzanka Radziszewo 16 listopada, 13:00
Ina Goleniów 0-0 Świt Skolwin (Szczecin) 16 listopada, 13:00
Kłos Pełczyce 0-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 16 listopada, 13:00
Hutnik Szczecin 0-2 Vineta Wolin 16 listopada, 14:00
Sarmata Dobra 8-2 Darzbór Szczecinek 16 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 15-16 marca

Stal Szczecin 2-5 Darzbór Szczecinek 15 marca, 14:30
Sarmata Dobra 1-3 Vineta Wolin 15 marca, 15:00
Hutnik Szczecin 1-4 Kluczevia Stargard Szczeciński 15 marca, 11:00
Kłos Pełczyce 1-0 Świt Skolwin (Szczecin) 15 marca, 15:00
Ina Goleniów 1-2 Odrzanka Radziszewo 16 marca, 14:00
Astra Ustronie Morskie 4-1 Dąb Dębno 15 marca, 15:00
Gryf Kamień Pomorski 1-0 Rasel Dygowo 16 marca, 13:00
Wielim Szczecinek 0-5 Arkonia Szczecin 15 marca, 14:00

Kolejka 17 - 22-23 marca

Stal Szczecin 1-2 Wielim Szczecinek 23 marca, 11:00
Arkonia Szczecin 2-3 Gryf Kamień Pomorski 22 marca, 13:30
Rasel Dygowo 1-1 Astra Ustronie Morskie 22 marca, 15:30
Dąb Dębno 5-1 Ina Goleniów 22 marca, 15:00
Odrzanka Radziszewo 0-1 Kłos Pełczyce 22 marca, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3-2 Hutnik Szczecin 22 marca, 11:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-1 Sarmata Dobra 22 marca, 15:00
Vineta Wolin 1-1 Darzbór Szczecinek 22 marca, 15:00

Kolejka 18 - 29-30 marca

Stal Szczecin 0-2 Vineta Wolin 30 marca, 17:00
Darzbór Szczecinek 3-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 29 marca, 16:00
Sarmata Dobra 2-2 Świt Skolwin (Szczecin) 29 marca, 15:30
Hutnik Szczecin 2-0 Odrzanka Radziszewo 29 marca, 11:00
Kłos Pełczyce 1-2 Dąb Dębno 29 marca, 15:00
Ina Goleniów 0-3 Rasel Dygowo 29 marca, 14:00
Astra Ustronie Morskie 2-1 Arkonia Szczecin 29 marca, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 3-1 Wielim Szczecinek 29 marca, 15:00

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Gryf Kamień Pomorski 2-1 Stal Szczecin 5 kwietnia, 16:00
Wielim Szczecinek 2-5 Astra Ustronie Morskie 5 kwietnia, 15:00
Arkonia Szczecin 2-3 Ina Goleniów 5 kwietnia, 13:30
Rasel Dygowo 1-0 Kłos Pełczyce 5 kwietnia, 16:00
Dąb Dębno 2-2 Hutnik Szczecin 5 kwietnia, 15:00
Odrzanka Radziszewo 3-0 Sarmata Dobra 5 kwietnia, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2-1 Darzbór Szczecinek 5 kwietnia, 11:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-1 Vineta Wolin 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Stal Szczecin 0-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 12 kwietnia, 11:00
Vineta Wolin 1-1 Świt Skolwin (Szczecin) 12 kwietnia, 11:00
Darzbór Szczecinek 4-0 Odrzanka Radziszewo 12 kwietnia, 16:00
Sarmata Dobra 1-1 Dąb Dębno 12 kwietnia, 17:00
Hutnik Szczecin 0-1 Rasel Dygowo 12 kwietnia, 16:00
Kłos Pełczyce 0-0 Arkonia Szczecin 12 kwietnia, 16:00
Ina Goleniów 2-1 Wielim Szczecinek 12 kwietnia, 15:00
Astra Ustronie Morskie 3-1 Gryf Kamień Pomorski 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Astra Ustronie Morskie 2-0 Stal Szczecin 19 kwietnia, 11:00
Gryf Kamień Pomorski 1-6 Ina Goleniów 19 kwietnia, 11:00
Wielim Szczecinek 1-0 Kłos Pełczyce 19 kwietnia, 15:00
Arkonia Szczecin 1-1 Hutnik Szczecin 19 kwietnia, 13:30
Rasel Dygowo 1-1 Sarmata Dobra 19 kwietnia, 11:00
Dąb Dębno 1-3 Darzbór Szczecinek 19 kwietnia, 13:00
Odrzanka Radziszewo 0-1 Vineta Wolin 19 kwietnia, 16:00
w Daleszewie
Świt Skolwin (Szczecin) 2-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Stal Szczecin 1-0 Świt Skolwin (Szczecin) 26 kwietnia, 11:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 3-1 Odrzanka Radziszewo 26 kwietnia, 17:00
Vineta Wolin 3-1 Dąb Dębno 26 kwietnia, 16:00
w Kołczewie
Darzbór Szczecinek 0-1 Rasel Dygowo 26 kwietnia, 16:00
Sarmata Dobra 0-0 Arkonia Szczecin 26 kwietnia, 16:00
Hutnik Szczecin 3-0 Wielim Szczecinek 26 kwietnia, 16:00
Kłos Pełczyce 5-0 Gryf Kamień Pomorski 26 kwietnia, 17:00
Ina Goleniów 0-1 Astra Ustronie Morskie 26 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 3-4 maja

Ina Goleniów 0-3 Stal Szczecin 30 kwietnia, 18:00
(wo)
na boisku 2-1 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Astra Ustronie Morskie 0-0 Kłos Pełczyce 3 maja, 12:00
Gryf Kamień Pomorski 4-1 Hutnik Szczecin 3 maja, 16:00
Wielim Szczecinek 2-1 Sarmata Dobra 3 maja, 16:00
Arkonia Szczecin 0-1 Darzbór Szczecinek 3 maja, 13:30
Rasel Dygowo 0-1 Vineta Wolin 3 maja, 16:00
Dąb Dębno 4-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 3 maja, 15:00
Odrzanka Radziszewo 2-0 Świt Skolwin (Szczecin) 3 maja, 16:00
w Daleszewie

Kolejka 24 - 10-11 maja

Stal Szczecin 2-0 Odrzanka Radziszewo 10 maja, 11:00
Świt Skolwin (Szczecin) 6-2 Dąb Dębno 10 maja, 11:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-1 Rasel Dygowo 10 maja, 17:00
Vineta Wolin 1-2 Arkonia Szczecin 10 maja, 16:00
w Kołczewie
Darzbór Szczecinek 1-1 Wielim Szczecinek 10 maja, 17:00
Sarmata Dobra 2-3 Gryf Kamień Pomorski 21 maja, 18:00
Hutnik Szczecin 2-1 Astra Ustronie Morskie 10 maja, 13:00
Kłos Pełczyce 0-1 Ina Goleniów 10 maja, 17:00

Kolejka 25 - 17-18 maja

Kłos Pełczyce 2-1 Stal Szczecin 17 maja, 14:00
Ina Goleniów 2-0 Hutnik Szczecin 17 maja, 11:00
Astra Ustronie Morskie 4-1 Sarmata Dobra 15 maja, 17:30
Gryf Kamień Pomorski 3-4 Darzbór Szczecinek 17 maja, 16:00
Wielim Szczecinek 1-2 Vineta Wolin 17 maja, 16:00
Arkonia Szczecin 4-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 17 maja, 13:30
Rasel Dygowo 2-1 Świt Skolwin (Szczecin) 17 maja, 17:00
Dąb Dębno 5-2 Odrzanka Radziszewo 17 maja, 15:00

Kolejka 26 - 24-25 maja

Stal Szczecin 2-1 Dąb Dębno 24 maja, 11:00
Odrzanka Radziszewo 1-5 Rasel Dygowo 24 maja, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1-0 Arkonia Szczecin 23 maja, 18:15
Kluczevia Stargard Szczeciński 4-1 Wielim Szczecinek 24 maja, 17:00
Vineta Wolin 1-0 Gryf Kamień Pomorski 24 maja, 17:00
Darzbór Szczecinek 4-3 Astra Ustronie Morskie 24 maja, 17:00
Sarmata Dobra 0-4 Ina Goleniów 24 maja, 17:00
Hutnik Szczecin 1-2 Kłos Pełczyce 24 maja, 16:00

Kolejka 27 - 28 maja

Hutnik Szczecin 2-1 Stal Szczecin 28 maja, 17:30
Kłos Pełczyce 1-1 Sarmata Dobra 28 maja, 17:30
Ina Goleniów 2-1 Darzbór Szczecinek 28 maja, 17:30
Astra Ustronie Morskie 5-1 Vineta Wolin 28 maja, 17:30
Gryf Kamień Pomorski 1-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 28 maja, 17:30
Wielim Szczecinek 1-3 Świt Skolwin (Szczecin) 28 maja, 17:00
Arkonia Szczecin 5-0 Odrzanka Radziszewo 28 maja, 17:30
Rasel Dygowo 3-1 Dąb Dębno 28 maja, 17:00

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Stal Szczecin 0-2 Rasel Dygowo 31 maja, 11:00
Dąb Dębno 3-2 Arkonia Szczecin 31 maja, 15:00
Odrzanka Radziszewo 2-3 Wielim Szczecinek 31 maja, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2-4 Gryf Kamień Pomorski 31 maja, 11:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-3 Astra Ustronie Morskie 31 maja, 17:00
Vineta Wolin 4-1 Ina Goleniów 31 maja, 17:00
w Kołczewie
Darzbór Szczecinek 2-0 Kłos Pełczyce 31 maja, 17:00
Sarmata Dobra 4-2 Hutnik Szczecin 31 maja, 17:00

Kolejka 29 - 7-8 czerwca

Sarmata Dobra 0-1 Stal Szczecin 7 czerwca, 17:00
Hutnik Szczecin 1-2 Darzbór Szczecinek 7 czerwca, 16:00
Kłos Pełczyce 1-3 Vineta Wolin 7 czerwca, 17:00
Ina Goleniów 1-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 7 czerwca, 16:00
Astra Ustronie Morskie 1-4 Świt Skolwin (Szczecin) 7 czerwca, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 3-0 Odrzanka Radziszewo 7 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Wielim Szczecinek 2-1 Dąb Dębno 7 czerwca, 17:00
Arkonia Szczecin 3-0 Rasel Dygowo 7 czerwca, 13:30
(wo)
na boisku 0-2 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 30 - 14-15 czerwca

Stal Szczecin 0-0 Arkonia Szczecin 13 czerwca, 18:00
Rasel Dygowo 2-1 Wielim Szczecinek 14 czerwca, 17:00
Dąb Dębno 1-2 Gryf Kamień Pomorski 14 czerwca, 17:00
Odrzanka Radziszewo 1-3 Astra Ustronie Morskie 14 czerwca, 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1-2 Ina Goleniów 14 czerwca, 11:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-1 Kłos Pełczyce 14 czerwca, 12:00
Vineta Wolin 4-1 Hutnik Szczecin 14 czerwca, 17:00
Darzbór Szczecinek 3-1 Sarmata Dobra 14 czerwca, 17:00

III liga 2013/2014 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga R-GOL.com 2013/2014 (pomorska)

Liga okręgowa 2013/2014 (Koszalin)
Liga okręgowa 2013/2014 (Szczecin)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas