[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2013/2014, grupa: Szczecin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Odra Chojna 32 74 23 5 4 83-30 12 2 2 49-16 11 3 2 34-14
2.  Osadnik Myślibórz 32 72 23 3 6 76-36 15 0 1 42-12 8 3 5 34-24
3.  Piast Chociwel 32 69 21 6 5 61-22 13 3 0 33-6 8 3 5 28-16
4.  Polonia Płoty 32 57 17 6 9 102-46 11 2 3 70-27 6 4 6 32-19 2 6 2 0 0 6-1
5.  Gavia Choszczno 32 57 18 3 11 70-51 13 0 3 43-15 5 3 8 27-36 2 0 0 0 2 1-6
6.  Zorza Dobrzany 32 54 15 9 8 64-42 10 2 4 38-19 5 7 4 26-23
7.  Pomorzanin Nowogard 32 49 13 10 9 58-50 7 7 2 33-19 6 3 7 25-31
8.  Stal Lipiany 32 47 14 5 13 62-59 8 4 4 36-26 6 1 9 26-33
9.  Flota II Świnoujście 32 46 13 7 12 67-70 10 4 2 45-22 3 3 10 22-48
10.  Ina Ińsko 32 42 13 3 16 40-49 8 3 5 24-14 5 0 11 16-35
11.  Unia Dolice 32 41 11 8 13 40-45 8 6 2 24-15 3 2 11 16-30
12.  Morzycko Moryń 32 37 12 1 19 67-79 6 1 9 41-32 6 0 10 26-47
13.  Klon Krzęcin 32 35 11 2 19 56-93 9 0 7 36-36 2 2 12 20-57
14.  Victoria 95 Przecław 32 28 8 4 20 39-77 4 3 9 18-29 4 1 11 21-48
15.  Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 32 26 7 5 20 35-71 6 1 9 25-31 1 4 11 10-40
16.  Pogoń Barlinek 32 21 6 3 23 26-71 3 1 12 13-36 3 2 11 13-35
 Pomorzanin Przybiernów 32 17 5 2 25 19-80 2 2 12 8-35 3 0 13 11-45
Pogoń Barlinek i Pomorzanin Przybiernów wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Odra Chojna    2-2 2-1 2-2 5-0 3-2 8-0 2-3 3-0 3-0 3-0 2-4 4-1 3-1 1-0 3-0* 3-0* 
 2 Osadnik Myślibórz3-1     2-0 2-1 4-0 4-1 2-1 1-0 2-0 4-1 2-1 4-0 3-0 1-0 4-2 1-4 3-0* 
 3 Piast Chociwel1-1 3-0     1-0 1-1 2-2 2-0 2-1 2-0 1-0 1-0 4-0 5-0 2-1 3-0 1-0 2-0 
 4 Polonia Płoty2-4 1-1 1-4     5-1 2-2 7-3 2-0 8-3 8-2 0-2 7-2 5-2 6-0 9-0 4-0 3-1 
 5 Gavia Choszczno0-4 2-1 1-0 0-1     4-1 2-0 0-2 2-0 3-1 3-0* 7-3 7-1 5-1 1-0 3-0* 3-0* 
 6 Zorza Dobrzany0-4 1-1 3-2 3-1 1-2     0-2 3-1 4-0 2-1 0-2 2-0 7-0 4-1 2-2 3-0* 3-0* 
 7 Pomorzanin Nowogard0-1 1-2 1-1 1-1 3-1 0-0     2-2 3-2 3-0 0-0 6-1 3-2 2-2 3-0 2-2 3-2 
 8 Stal Lipiany0-2 4-2 1-3 3-3 3-1 1-0 1-1     2-1 3-2 6-1 4-0 3-3 1-2 1-1 2-1 1-3 
 9 Flota II Świnoujście0-2 1-3 2-0 1-1 3-1 0-0 3-1 4-3     2-1 3-1 5-3 5-1 8-3 0-0 1-1 7-1 
 10 Ina Ińsko1-2 2-1 0-1 2-1 1-4 0-0 1-2 3-0 0-0     1-0 1-2 2-1 4-0 0-0 3-0* 3-0* 
 11 Unia Dolice1-1 0-3 0-0 1-0 2-1 3-3 2-2 2-1 1-1 0-2     1-0 1-1 2-0 2-0 3-0* 3-0* 
 12 Morzycko Moryń1-3 0-1 1-3 2-4 0-4 1-2 1-1 6-0 10-2 1-2 1-4     4-2 5-1 4-0 0-2 4-1 
 13 Klon Krzęcin1-4 1-3 0-4 0-5 3-2 1-5 0-2 1-4 6-1 3-0 2-1 3-2     4-1 5-2 3-0* 3-0* 
 14 Victoria 95 Przecław2-2 4-0 0-1 0-6 1-1 0-4 0-3 4-0 2-2 1-2 1-0 0-1 1-3     2-0 0-3 0-1 
 15 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)0-1 2-9 2-2 1-0 0-3 0-1 2-1 1-3 3-4 0-1 3-1 1-2 3-1 1-2     3-0* 3-0* 
 16 Pogoń Barlinek1-0 0-3* 0-3* 0-3* 2-3 1-2 0-3* 0-3* 0-3* 1-0 2-2 0-3* 4-1 0-3* 1-2     1-2 
 17 Pomorzanin Przybiernów1-2 0-2 0-3* 0-3* 2-2 1-1 0-3* 0-3* 0-3* 0-1 2-1 0-3* 0-1 0-3* 2-1 ***     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Pauza: Piast Chociwel.
 
Gavia Choszczno 3-0 Unia Dolice 10 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-0
Victoria 95 Przecław 0-3 Pomorzanin Nowogard 10 sierpnia, 18:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-1 Ina Ińsko 10 sierpnia, 15:00
Flota II Świnoujście 4-3 Stal Lipiany 11 sierpnia, 18:00
Pomorzanin Przybiernów 0-1 Klon Krzęcin 10 sierpnia, 17:00
Osadnik Myślibórz 4-0 Morzycko Moryń 10 sierpnia, 18:00
Pogoń Barlinek 1-0 Odra Chojna 10 sierpnia, 17:00
Zorza Dobrzany 3-1 Polonia Płoty 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Pauza: Polonia Płoty.
 
Odra Chojna 3-2 Zorza Dobrzany 14 sierpnia, 18:00
Morzycko Moryń 0-2 Pogoń Barlinek 14 sierpnia, 18:00
Klon Krzęcin 1-3 Osadnik Myślibórz 14 sierpnia, 17:30
Stal Lipiany 1-3 Pomorzanin Przybiernów 14 sierpnia, 18:00
Ina Ińsko 0-0 Flota II Świnoujście 15 sierpnia, 17:00
Pomorzanin Nowogard 3-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 14 sierpnia, 18:00
Unia Dolice 2-0 Victoria 95 Przecław 14 sierpnia, 18:00
Piast Chociwel 1-1 Gavia Choszczno 14 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Pauza: Gavia Choszczno.
 
Victoria 95 Przecław 0-1 Piast Chociwel 17 sierpnia, 18:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-1 Unia Dolice 17 sierpnia, 15:00
Flota II Świnoujście 3-1 Pomorzanin Nowogard 18 sierpnia, 17:00
Pomorzanin Przybiernów 0-1 Ina Ińsko 17 sierpnia, 17:00
Osadnik Myślibórz 1-0 Stal Lipiany 17 sierpnia, 16:00
Pogoń Barlinek 4-1 Klon Krzęcin 17 sierpnia, 11:00
Zorza Dobrzany 2-0 Morzycko Moryń 17 sierpnia, 17:00
Polonia Płoty 2-4 Odra Chojna 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Pauza: Odra Chojna.
 
Morzycko Moryń 2-4 Polonia Płoty 25 sierpnia, 18:00
Klon Krzęcin 1-5 Zorza Dobrzany 24 sierpnia, 17:00
Stal Lipiany 2-1 Pogoń Barlinek 24 sierpnia, 11:00
Ina Ińsko 2-1 Osadnik Myślibórz 25 sierpnia, 17:00
Pomorzanin Nowogard 3-2 Pomorzanin Przybiernów 24 sierpnia, 18:00
Unia Dolice 1-1 Flota II Świnoujście 24 sierpnia, 17:30
Piast Chociwel 3-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 24 sierpnia, 11:00
Gavia Choszczno 5-1 Victoria 95 Przecław 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 28 sierpnia

Pauza: Victoria 95 Przecław.
 
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-3 Gavia Choszczno 28 sierpnia, 17:30
Flota II Świnoujście 2-0 Piast Chociwel 28 sierpnia, 17:30
Pomorzanin Przybiernów 2-1 Unia Dolice 28 sierpnia, 17:30
Osadnik Myślibórz 2-1 Pomorzanin Nowogard 28 sierpnia, 17:30
Pogoń Barlinek 1-0 Ina Ińsko 28 sierpnia, 17:30
Zorza Dobrzany 3-1 Stal Lipiany 28 sierpnia, 17:30
Polonia Płoty 5-2 Klon Krzęcin 28 sierpnia, 17:30
Odra Chojna 2-4 Morzycko Moryń 28 sierpnia, 17:30

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Morzycko Moryń.
 
Klon Krzęcin 1-4 Odra Chojna 31 sierpnia, 17:00
Stal Lipiany 3-3 Polonia Płoty 31 sierpnia, 14:30
Ina Ińsko 0-0 Zorza Dobrzany 31 sierpnia, 17:00
Pomorzanin Nowogard 2-2 Pogoń Barlinek 31 sierpnia, 18:00
Unia Dolice 0-3 Osadnik Myślibórz 31 sierpnia, 17:00
Piast Chociwel 2-0 Pomorzanin Przybiernów 31 sierpnia, 11:00
Gavia Choszczno 2-0 Flota II Świnoujście 31 sierpnia, 16:00
Victoria 95 Przecław 2-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 31 sierpnia, 18:00

Kolejka 7 - 7-8 września

Pauza: Iskierka Śmierdnica (Szczecin).
 
Flota II Świnoujście 8-3 Victoria 95 Przecław 8 września, 16:00
Pomorzanin Przybiernów 2-2 Gavia Choszczno 7 września, 17:00
Osadnik Myślibórz 2-0 Piast Chociwel 7 września, 17:00
Pogoń Barlinek 2-2 Unia Dolice 8 września, 17:30
Zorza Dobrzany 0-2 Pomorzanin Nowogard 7 września, 17:00
Polonia Płoty 8-2 Ina Ińsko 7 września, 17:00
Odra Chojna 2-3 Stal Lipiany 7 września, 17:30
Morzycko Moryń 4-2 Klon Krzęcin 7 września, 17:30

Kolejka 8 - 14-15 września

Pauza: Klon Krzęcin.
 
Stal Lipiany 4-0 Morzycko Moryń 14 września, 15:00
Ina Ińsko 1-2 Odra Chojna 14 września, 16:00
Pomorzanin Nowogard 1-1 Polonia Płoty 14 września, 17:00
Unia Dolice 3-3 Zorza Dobrzany 14 września, 16:00
Piast Chociwel 1-0 Pogoń Barlinek 14 września, 16:00
Gavia Choszczno 2-1 Osadnik Myślibórz 14 września, 16:00
Victoria 95 Przecław 0-1 Pomorzanin Przybiernów 14 września, 17:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-4 Flota II Świnoujście 14 września, 15:00

Kolejka 9 - 21-22 września

Pauza: Flota II Świnoujście.
 
Pomorzanin Przybiernów 2-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 21 września, 17:00
Osadnik Myślibórz 1-0 Victoria 95 Przecław 21 września, 16:00
Pogoń Barlinek 2-3 Gavia Choszczno 21 września, 16:00
Zorza Dobrzany 3-2 Piast Chociwel 21 września, 17:00
Polonia Płoty 0-2 Unia Dolice 21 września, 17:00
Odra Chojna 8-0 Pomorzanin Nowogard 21 września, 13:00
Morzycko Moryń 1-2 Ina Ińsko 21 września, 17:00
Klon Krzęcin 1-4 Stal Lipiany 21 września, 16:00

Kolejka 10 - 28-29 września

Pauza: Stal Lipiany.
 
Ina Ińsko 2-1 Klon Krzęcin 28 września, 16:00
Pomorzanin Nowogard 6-1 Morzycko Moryń 28 września, 16:00
Unia Dolice 1-1 Odra Chojna 28 września, 16:00
Piast Chociwel 1-0 Polonia Płoty 28 września, 15:00
Gavia Choszczno 4-1 Zorza Dobrzany 28 września, 15:00
Victoria 95 Przecław 0-3 Pogoń Barlinek 28 września, 17:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-9 Osadnik Myślibórz 28 września, 15:00
Flota II Świnoujście 7-1 Pomorzanin Przybiernów 29 września, 16:00

Kolejka 11 - 5-6 października

Pauza: Pomorzanin Przybiernów.
 
Osadnik Myślibórz 2-0 Flota II Świnoujście 5 października, 13:00
Pogoń Barlinek 1-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5 października, 15:00
Zorza Dobrzany 4-1 Victoria 95 Przecław 5 października, 16:00
Polonia Płoty 5-1 Gavia Choszczno 5 października, 15:00
Odra Chojna 2-1 Piast Chociwel 5 października, 13:00
Morzycko Moryń 1-4 Unia Dolice 6 października, 16:30
Klon Krzęcin 0-2 Pomorzanin Nowogard 5 października, 15:00
Stal Lipiany 3-2 Ina Ińsko 5 października, 15:00

Kolejka 12 - 12-13 października

Pauza: Ina Ińsko.
 
Pomorzanin Nowogard 2-2 Stal Lipiany 12 października, 15:00
Unia Dolice 1-1 Klon Krzęcin 12 października, 15:30
Piast Chociwel 4-0 Morzycko Moryń 12 października, 15:00
Gavia Choszczno 0-4 Odra Chojna 12 października, 14:00
Victoria 95 Przecław 0-6 Polonia Płoty 12 października, 15:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-1 Zorza Dobrzany 12 października, 15:00
Flota II Świnoujście 1-1 Pogoń Barlinek 13 października, 15:00
Pomorzanin Przybiernów 0-2 Osadnik Myślibórz 12 października, 15:00

Kolejka 13 - 19-20 października

Pauza: Osadnik Myślibórz.
 
Pogoń Barlinek 1-2 Pomorzanin Przybiernów 19 października, 15:00
Zorza Dobrzany 4-0 Flota II Świnoujście 19 października, 14:00
Polonia Płoty 9-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 19 października, 15:00
Odra Chojna 3-1 Victoria 95 Przecław 19 października, 15:00
Morzycko Moryń 0-4 Gavia Choszczno 19 października, 16:00
Klon Krzęcin 0-4 Piast Chociwel 19 października, 15:00
Stal Lipiany 6-1 Unia Dolice 19 października, 14:00
Ina Ińsko 1-2 Pomorzanin Nowogard 19 października, 14:00

Kolejka 14 - 26-27 października

Pauza: Pomorzanin Nowogard.
 
Unia Dolice 0-2 Ina Ińsko 26 października, 14:30
Piast Chociwel 2-1 Stal Lipiany 26 października, 13:00
Gavia Choszczno 7-1 Klon Krzęcin 26 października, 14:00
Victoria 95 Przecław 0-1 Morzycko Moryń 26 października, 15:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-1 Odra Chojna 26 października, 13:00
Flota II Świnoujście 1-1 Polonia Płoty 27 października, 11:00
Pomorzanin Przybiernów 1-1 Zorza Dobrzany 26 października, 15:00
Osadnik Myślibórz 1-4 Pogoń Barlinek 26 października, 14:00

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Pauza: Pogoń Barlinek.
 
Zorza Dobrzany 1-1 Osadnik Myślibórz 2 listopada, 14:00
Polonia Płoty 3-1 Pomorzanin Przybiernów 2 listopada, 13:00
Odra Chojna 3-0 Flota II Świnoujście 2 listopada, 14:00
Morzycko Moryń 4-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2 listopada, 14:00
Klon Krzęcin 4-1 Victoria 95 Przecław 2 listopada, 13:00
Stal Lipiany 3-1 Gavia Choszczno 2 listopada, 14:00
Ina Ińsko 0-1 Piast Chociwel 2 listopada, 13:00
Pomorzanin Nowogard 0-0 Unia Dolice 2 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Pauza: Unia Dolice.
 
Piast Chociwel 2-0 Pomorzanin Nowogard 9 listopada, 13:00
Gavia Choszczno 3-1 Ina Ińsko 9 listopada, 14:00
Victoria 95 Przecław 4-0 Stal Lipiany 9 listopada, 14:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-1 Klon Krzęcin 9 listopada, 13:00
Flota II Świnoujście 5-3 Morzycko Moryń 10 listopada, 11:00
Pomorzanin Przybiernów 1-2 Odra Chojna 9 listopada, 14:00
Osadnik Myślibórz 2-1 Polonia Płoty 9 listopada, 13:00
Pogoń Barlinek 1-2 Zorza Dobrzany 10 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 16-17 listopada

Pauza: Zorza Dobrzany.
 
Polonia Płoty 4-0 Pogoń Barlinek 16 listopada, 13:00
Odra Chojna 2-2 Osadnik Myślibórz 16 listopada, 13:00
Morzycko Moryń 4-1 Pomorzanin Przybiernów 17 listopada, 13:00
Klon Krzęcin 6-1 Flota II Świnoujście 16 listopada, 13:00
Stal Lipiany 1-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 16 listopada, 13:00
Pomorzanin Nowogard 3-1 Gavia Choszczno 16 listopada, 14:00
Unia Dolice 0-0 Piast Chociwel 16 listopada, 13:30
Victoria 95 Przecław 1-2 Ina Ińsko 16 listopada, 14:00

Kolejka 18 - 15-16 marca

Pauza: Piast Chociwel.
 
Unia Dolice 2-1 Gavia Choszczno 15 marca, 15:00
Pomorzanin Nowogard 2-2 Victoria 95 Przecław 15 marca, 14:00
Ina Ińsko 0-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 15 marca, 16:00
Stal Lipiany 2-1 Flota II Świnoujście 15 marca, 15:00
Klon Krzęcin 3-0 Pomorzanin Przybiernów 16 marca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Morzycko Moryń 0-1 Osadnik Myślibórz 15 marca, 16:00
Odra Chojna 3-0 Pogoń Barlinek
(wo)
Polonia Płoty 2-2 Zorza Dobrzany 15 marca, 16:00

Kolejka 19 - 22-23 marca

Pauza: Polonia Płoty.
 
Zorza Dobrzany 0-4 Odra Chojna 22 marca, 14:00
Pogoń Barlinek 0-3 Morzycko Moryń
(wo)
Osadnik Myślibórz 3-0 Klon Krzęcin 22 marca, 14:00
Pomorzanin Przybiernów 0-3 Stal Lipiany
(wo)
Flota II Świnoujście 2-1 Ina Ińsko 23 marca, 15:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-1 Pomorzanin Nowogard 22 marca, 14:00
Victoria 95 Przecław 1-0 Unia Dolice 22 marca, 15:00
Gavia Choszczno 1-0 Piast Chociwel 22 marca, 14:00

Kolejka 20 - 29-30 marca

Pauza: Gavia Choszczno.
 
Piast Chociwel 2-1 Victoria 95 Przecław 29 marca, 15:00
Unia Dolice 2-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 29 marca, 14:00
Pomorzanin Nowogard 3-2 Flota II Świnoujście 29 marca, 15:00
Ina Ińsko 3-0 Pomorzanin Przybiernów
(wo)
Stal Lipiany 4-2 Osadnik Myślibórz 29 marca, 15:00
Klon Krzęcin 3-0 Pogoń Barlinek
(wo)
Morzycko Moryń 1-2 Zorza Dobrzany 29 marca, 16:00
Odra Chojna 2-2 Polonia Płoty 29 marca, 15:00

Kolejka 21 - 5-6 kwietnia

Pauza: Odra Chojna.
 
Polonia Płoty 7-2 Morzycko Moryń 5 kwietnia, 11:00
Zorza Dobrzany 7-0 Klon Krzęcin 5 kwietnia, 15:00
Pogoń Barlinek 0-3 Stal Lipiany
(wo)
Osadnik Myślibórz 4-1 Ina Ińsko 5 kwietnia, 15:00
Pomorzanin Przybiernów 0-3 Pomorzanin Nowogard
(wo)
Flota II Świnoujście 3-1 Unia Dolice 6 kwietnia, 16:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-2 Piast Chociwel 5 kwietnia, 15:00
Victoria 95 Przecław 1-1 Gavia Choszczno 5 kwietnia, 15:30

Kolejka 22 - 12-13 kwietnia

Pauza: Victoria 95 Przecław.
 
Gavia Choszczno 1-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 12 kwietnia, 15:00
Piast Chociwel 2-0 Flota II Świnoujście 12 kwietnia, 15:00
Unia Dolice 3-0 Pomorzanin Przybiernów
(wo)
Pomorzanin Nowogard 1-2 Osadnik Myślibórz 12 kwietnia, 16:00
Ina Ińsko 3-0 Pogoń Barlinek
(wo)
Stal Lipiany 1-0 Zorza Dobrzany 12 kwietnia, 15:00
Klon Krzęcin 0-5 Polonia Płoty 13 kwietnia, 16:00
Morzycko Moryń 1-3 Odra Chojna 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 19 kwietnia

Pauza: Morzycko Moryń.
 
Odra Chojna 4-1 Klon Krzęcin 19 kwietnia, 16:00
Polonia Płoty 2-0 Stal Lipiany 19 kwietnia, 11:00
Zorza Dobrzany 2-1 Ina Ińsko 19 kwietnia, 13:00
Pogoń Barlinek 0-3 Pomorzanin Nowogard
(wo)
Osadnik Myślibórz 2-1 Unia Dolice 19 kwietnia, 15:00
Pomorzanin Przybiernów 0-3 Piast Chociwel
(wo)
Flota II Świnoujście 3-1 Gavia Choszczno 19 kwietnia, 17:30
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-2 Victoria 95 Przecław 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 24 - 26-27 kwietnia

Pauza: Iskierka Śmierdnica (Szczecin).
 
Victoria 95 Przecław 2-2 Flota II Świnoujście 26 kwietnia, 15:30
Gavia Choszczno 3-0 Pomorzanin Przybiernów
(wo)
Piast Chociwel 3-0 Osadnik Myślibórz 26 kwietnia, 16:00
Unia Dolice 3-0 Pogoń Barlinek
(wo)
Pomorzanin Nowogard 0-0 Zorza Dobrzany 26 kwietnia, 16:00
Ina Ińsko 2-1 Polonia Płoty 26 kwietnia, 16:00
Stal Lipiany 0-2 Odra Chojna 26 kwietnia, 16:00
Klon Krzęcin 3-2 Morzycko Moryń 27 kwietnia, 13:00

Kolejka 25 - 30 kwietnia

Pauza: Klon Krzęcin.
 
Morzycko Moryń 6-0 Stal Lipiany 30 kwietnia, 17:00
Odra Chojna 3-0 Ina Ińsko 30 kwietnia, 17:00
Polonia Płoty 7-3 Pomorzanin Nowogard 30 kwietnia, 17:00
Zorza Dobrzany 0-2 Unia Dolice 30 kwietnia, 17:00
Pogoń Barlinek 0-3 Piast Chociwel
(wo)
Osadnik Myślibórz 4-0 Gavia Choszczno 30 kwietnia, 17:00
Pomorzanin Przybiernów 0-3 Victoria 95 Przecław
(wo)
Flota II Świnoujście 0-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 26 - 3-4 maja

Pauza: Flota II Świnoujście.
 
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-0 Pomorzanin Przybiernów
(wo)
Victoria 95 Przecław 4-0 Osadnik Myślibórz 3 maja, 16:00
Gavia Choszczno 3-0 Pogoń Barlinek
(wo)
Piast Chociwel 2-2 Zorza Dobrzany 3 maja, 16:00
Unia Dolice 1-0 Polonia Płoty 3 maja, 16:00
Pomorzanin Nowogard 0-1 Odra Chojna 3 maja, 16:00
Ina Ińsko 1-2 Morzycko Moryń 3 maja, 17:00
Stal Lipiany 3-3 Klon Krzęcin 3 maja, 16:00

Kolejka 27 - 10-11 maja

Pauza: Stal Lipiany.
 
Klon Krzęcin 3-0 Ina Ińsko 11 maja, 17:00
Morzycko Moryń 1-1 Pomorzanin Nowogard 10 maja, 18:00
Odra Chojna 3-0 Unia Dolice 10 maja, 17:00
Polonia Płoty 1-4 Piast Chociwel 10 maja, 17:00
Zorza Dobrzany 1-2 Gavia Choszczno 10 maja, 16:00
Pogoń Barlinek 0-3 Victoria 95 Przecław
(wo)
Osadnik Myślibórz 4-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 10 maja, 17:00
Pomorzanin Przybiernów 0-3 Flota II Świnoujście
(wo)

Kolejka 28 - 17-18 maja

Pauza: Pomorzanin Przybiernów.
 
Flota II Świnoujście 1-3 Osadnik Myślibórz 18 maja, 17:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-0 Pogoń Barlinek
(wo)
Victoria 95 Przecław 0-4 Zorza Dobrzany 17 maja, 16:00
Gavia Choszczno 0-1 Polonia Płoty 17 maja, 16:00
Piast Chociwel 1-1 Odra Chojna 17 maja, 16:00
Unia Dolice 1-0 Morzycko Moryń 17 maja, 16:00
Pomorzanin Nowogard 3-2 Klon Krzęcin 17 maja, 16:00
Ina Ińsko 3-0 Stal Lipiany 17 maja, 16:00

Kolejka 29 - 24-25 maja

Pauza: Ina Ińsko.
 
Stal Lipiany 1-1 Pomorzanin Nowogard 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (24 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Klon Krzęcin 2-1 Unia Dolice 25 maja, 17:00
Morzycko Moryń 1-3 Piast Chociwel 25 maja, 18:00
Odra Chojna 5-0 Gavia Choszczno 24 maja, 17:00
Polonia Płoty 6-0 Victoria 95 Przecław 24 maja, 17:00
Zorza Dobrzany 2-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 24 maja, 13:00
Pogoń Barlinek 0-3 Flota II Świnoujście
(wo)
Osadnik Myślibórz 3-0 Pomorzanin Przybiernów
(wo)

Kolejka 30 - 28 maja

Pauza: Osadnik Myślibórz.
 
Pomorzanin Przybiernów - Pogoń Barlinek
(wo)
obustronny walkower
Flota II Świnoujście 0-0 Zorza Dobrzany 28 maja, 17:30
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-0 Polonia Płoty 28 maja, 17:30
Victoria 95 Przecław 2-2 Odra Chojna 28 maja, 17:30
Gavia Choszczno 7-3 Morzycko Moryń 28 maja, 17:30
Piast Chociwel 5-0 Klon Krzęcin 28 maja, 17:30
Unia Dolice 2-1 Stal Lipiany 28 maja, 17:30
Pomorzanin Nowogard 3-0 Ina Ińsko 28 maja, 17:30

Kolejka 31 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Pomorzanin Nowogard.
 
Ina Ińsko 1-0 Unia Dolice 31 maja, 16:00
Stal Lipiany 1-3 Piast Chociwel 31 maja, 17:00
Klon Krzęcin 3-2 Gavia Choszczno 1 czerwca, 17:00
Morzycko Moryń 5-1 Victoria 95 Przecław 31 maja, 18:00
Odra Chojna 1-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 31 maja, 17:00
Polonia Płoty 8-3 Flota II Świnoujście 31 maja, 17:00
Zorza Dobrzany 3-0 Pomorzanin Przybiernów
(wo)
Pogoń Barlinek 0-3 Osadnik Myślibórz
(wo)

Kolejka 32 - 7-8 czerwca

Pauza: Pogoń Barlinek.
 
Osadnik Myślibórz 4-1 Zorza Dobrzany 7 czerwca, 17:00
Pomorzanin Przybiernów 0-3 Polonia Płoty
(wo)
Flota II Świnoujście 0-2 Odra Chojna 8 czerwca, 16:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-2 Morzycko Moryń 7 czerwca, 15:00
Victoria 95 Przecław 1-3 Klon Krzęcin 7 czerwca, 17:00
Gavia Choszczno 0-2 Stal Lipiany 7 czerwca, 17:00
Piast Chociwel 1-0 Ina Ińsko 4 czerwca, 18:00
Unia Dolice 2-2 Pomorzanin Nowogard 8 czerwca, 13:00

Kolejka 33 - 11 czerwca

Pauza: Unia Dolice.
 
Pomorzanin Nowogard 1-1 Piast Chociwel 11 czerwca, 17:30
Ina Ińsko 1-4 Gavia Choszczno 11 czerwca, 17:30
Stal Lipiany 1-2 Victoria 95 Przecław 11 czerwca, 17:30
Klon Krzęcin 5-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 11 czerwca, 17:30
Morzycko Moryń 10-2 Flota II Świnoujście 11 czerwca, 17:30
Odra Chojna 3-0 Pomorzanin Przybiernów
(wo)
Polonia Płoty 1-1 Osadnik Myślibórz 11 czerwca, 17:30
Zorza Dobrzany 3-0 Pogoń Barlinek
(wo)

Kolejka 34 - 14-15 czerwca

Pauza: Zorza Dobrzany.
 
Ina Ińsko 4-0 Victoria 95 Przecław 14 czerwca, 17:00
Pogoń Barlinek 0-3 Polonia Płoty
(wo)
Osadnik Myślibórz 3-1 Odra Chojna 14 czerwca, 11:00
Pomorzanin Przybiernów 0-3 Morzycko Moryń
(wo)
Flota II Świnoujście 5-1 Klon Krzęcin 14 czerwca, 17:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-3 Stal Lipiany 14 czerwca, 17:00
Gavia Choszczno 2-0 Pomorzanin Nowogard 14 czerwca, 17:00
Piast Chociwel 1-0 Unia Dolice 14 czerwca, 17:00

IV liga 2013/2014 (zachodniopomorska)

Liga okręgowa 2013/2014 (Koszalin)

Klasa okręgowa 2013/2014 (Szczecin (południe))
Klasa okręgowa 2013/2014 (Szczecin (północ))

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas