[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Słupsk
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jantar Ustka 26 73 24 1 1 91-17 13 0 0 48-4 11 1 1 43-13
2.  Start Miastko 26 60 19 3 4 66-32 11 1 1 39-13 8 2 3 27-19
3.  Czarni Czarne 25 48 15 3 7 66-44 10 1 1 37-15 5 2 6 29-29 2 3 1 0 1 7-5
4.  Brda Przechlewo 26 48 16 0 10 59-40 9 0 4 34-19 7 0 6 25-21 2 3 1 0 1 5-7
5.  ZS Damnica 26 45 14 3 9 51-50 9 2 2 31-14 5 1 7 20-36
6.  Diament Trzebielino 26 37 12 1 13 60-66 7 0 6 33-38 5 1 7 27-28
7.  MKS Debrzno 26 35 10 5 11 63-55 7 3 3 38-19 3 2 8 25-36 2 4 1 1 0 5-1
8.  GKS Pęplino 26 35 10 5 11 46-54 6 3 4 31-26 4 2 7 15-28 2 1 0 1 1 1-5
9.  Skotawia Dębnica Kaszubska 26 30 9 3 14 32-64 5 3 5 18-26 4 0 9 14-38
10.  Kaszubia Studzienice 26 27 7 6 13 49-60 4 3 6 23-26 3 3 7 26-34
11.  Czarni Bruskowo Wielkie 26 26 8 2 16 59-57 4 0 9 30-25 4 2 7 29-32
12.  Stal Jezierzyce 26 25 6 7 13 47-55 3 4 6 24-27 3 3 7 23-28
13.  GTS Czarna Dąbrówka 26 22 5 7 14 31-70 4 3 6 22-27 1 4 8 9-43
14.  Rowokół Smołdzino 25 8 2 2 21 23-79 1 1 11 14-42 1 1 10 9-37
Koral II Dębnica i Pomorze II Potęgowo wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Jantar Ustka    4-0 1-0 2-1 4-0 2-0 5-0 2-0 9-0 4-1 4-0 2-1 5-1 4-0 
 2 Start Miastko3-2     0-3* 1-0 3-0 4-2 6-1 4-1 4-1 6-2 2-0 2-1 0-0 4-0 
 3 Czarni Czarne1-2 2-1     4-1 7-0 2-0 4-3 1-1 1-0 3-2 4-3 3-1 5-1 
 4 Brda Przechlewo1-2 1-2 4-3     3-4 2-4 3-1 1-0 4-1 3-0 5-1 3-1 2-0 2-0 
 5 ZS Damnica0-3 1-1 3-2 1-2     2-0 2-0 4-2 7-1 4-0 1-0 1-1 2-1 3-1 
 6 Diament Trzebielino3-6 1-4 5-1 4-2 1-0     3-7 1-2 2-1 1-2 0-10 4-1 5-0 3-2 
 7 MKS Debrzno1-1 0-1 0-1 1-0 3-1 3-4     5-1 3-0 3-2 10-2 2-2 4-4 3-0 
 8 GKS Pęplino1-2 3-1 2-5 1-5 2-3 3-2 0-0     3-1 3-3 3-3 4-0 3-0 3-1 
 9 Skotawia Dębnica Kaszubska1-4 2-2 1-3 1-0 2-1 4-1 4-3 0-1     1-8 0-0 0-3* 0-0 2-0 
 10 Kaszubia Studzienice0-3 1-3 3-2 2-3 5-1 1-3 3-2 1-1 1-2     0-3* 2-2 0-0 4-1 
 11 Czarni Bruskowo Wielkie0-3 2-3 4-0 2-3 2-3 3-2 1-2 0-1 0-1 3-2     1-3 11-0 1-2 
 12 Stal Jezierzyce0-7 1-3 1-1 1-3 1-2 1-1 1-3 5-0 3-1 2-2 1-2     5-0 2-2 
 13 GTS Czarna Dąbrówka1-3 1-2 2-2 0-2 2-2 0-3 3-2 2-1 1-3 1-1 0-4 3-2     6-0 
 14 Rowokół Smołdzino1-5 0-4 3-6 1-3 1-3 1-5 1-1 2-4 0-2 0-1 2-1 1-5 1-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Pomorze II Potęgowo - Diament Trzebielino 15 sierpnia, 15:00
było 0-1, anulowany
Kaszubia Studzienice - Koral II Dębnica 15 sierpnia, 15:00
było 2-1, anulowany
Jantar Ustka 4-0 ZS Damnica 15 sierpnia, 17:00
Stal Jezierzyce 3-1 Skotawia Dębnica Kaszubska 15 sierpnia, 17:00
Czarni Czarne 2-1 Start Miastko 15 sierpnia, 16:00
Czarni Bruskowo Wielkie 1-2 Rowokół Smołdzino 15 sierpnia, 17:00
MKS Debrzno 1-0 Brda Przechlewo 15 sierpnia, 17:00
GTS Czarna Dąbrówka 2-1 GKS Pęplino 15 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Diament Trzebielino 1-2 GKS Pęplino 18 sierpnia, 14:00
Brda Przechlewo 2-0 GTS Czarna Dąbrówka 18 sierpnia, 17:00
Rowokół Smołdzino 1-1 MKS Debrzno 18 sierpnia, 16:00
Start Miastko 2-0 Czarni Bruskowo Wielkie 18 sierpnia, 11:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 1-3 Czarni Czarne 18 sierpnia, 11:00
ZS Damnica 1-1 Stal Jezierzyce 18 sierpnia, 15:00
Koral II Dębnica - Jantar Ustka 18 sierpnia, 16:00
było 0-5, anulowany
Pomorze II Potęgowo - Kaszubia Studzienice 18 sierpnia, 15:00
było 0-4, anulowany

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Kaszubia Studzienice 1-3 Diament Trzebielino 25 sierpnia, 15:00
Jantar Ustka - Pomorze II Potęgowo 24 sierpnia, 17:00
było 7-1, anulowany
Stal Jezierzyce - Koral II Dębnica 24 sierpnia, 17:00
było 4-1, anulowany
Czarni Czarne 7-0 ZS Damnica 24 sierpnia, 16:00
Czarni Bruskowo Wielkie 0-1 Skotawia Dębnica Kaszubska 24 sierpnia, 17:00
MKS Debrzno 0-1 Start Miastko 25 sierpnia, 16:00
GTS Czarna Dąbrówka 6-0 Rowokół Smołdzino 25 sierpnia, 14:00
GKS Pęplino 1-5 Brda Przechlewo 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Diament Trzebielino 4-2 Brda Przechlewo 31 sierpnia, 17:00
Rowokół Smołdzino 2-4 GKS Pęplino 31 sierpnia, 17:00
Start Miastko 0-0 GTS Czarna Dąbrówka 31 sierpnia, 17:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 4-3 MKS Debrzno 31 sierpnia, 17:00
ZS Damnica 1-0 Czarni Bruskowo Wielkie 4 września, 17:30
Koral II Dębnica - Czarni Czarne 1 września, 16:00
było 0-4, anulowany
Pomorze II Potęgowo - Stal Jezierzyce 1 września, 15:00
było 3-2, anulowany
Kaszubia Studzienice 0-3 Jantar Ustka 1 września, 15:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Jantar Ustka 2-0 Diament Trzebielino 7 września, 11:00
Stal Jezierzyce 2-2 Kaszubia Studzienice 7 września, 17:00
Czarni Czarne - Pomorze II Potęgowo 7 września, 16:00
było 8-0, anulowany
Czarni Bruskowo Wielkie - Koral II Dębnica 7 września, 17:00
było 4-2, anulowany
MKS Debrzno 3-1 ZS Damnica 8 września, 16:00
GTS Czarna Dąbrówka 1-3 Skotawia Dębnica Kaszubska 7 września, 18:00
GKS Pęplino 3-1 Start Miastko 7 września, 16:00
Brda Przechlewo 2-0 Rowokół Smołdzino 7 września, 15:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Diament Trzebielino 3-2 Rowokół Smołdzino 14 września, 16:30
Start Miastko 1-0 Brda Przechlewo 14 września, 17:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 0-1 GKS Pęplino 14 września, 17:00
ZS Damnica 2-1 GTS Czarna Dąbrówka 14 września, 16:00
Koral II Dębnica - MKS Debrzno 15 września, 15:00
było 5-0, anulowany
Pomorze II Potęgowo - Czarni Bruskowo Wielkie 15 września, 16:00
było 3-1, anulowany
Kaszubia Studzienice 3-2 Czarni Czarne 15 września, 15:00
Jantar Ustka 2-1 Stal Jezierzyce 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Stal Jezierzyce 1-1 Diament Trzebielino 21 września, 17:00
Czarni Czarne 1-2 Jantar Ustka 2 października, 15:00
w pierwotnym terminie (21 września, 16:00) odwołany
Czarni Bruskowo Wielkie 3-2 Kaszubia Studzienice 21 września, 17:00
MKS Debrzno - Pomorze II Potęgowo 22 września, 12:00
było 3-2, anulowany
GTS Czarna Dąbrówka - Koral II Dębnica 22 września, 15:00
było 1-1, anulowany
GKS Pęplino 2-3 ZS Damnica 21 września, 16:00
Brda Przechlewo 4-1 Skotawia Dębnica Kaszubska 21 września, 16:00
Rowokół Smołdzino 0-4 Start Miastko 21 września, 15:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Diament Trzebielino 1-4 Start Miastko 28 września, 16:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 2-0 Rowokół Smołdzino 28 września, 16:00
ZS Damnica 1-2 Brda Przechlewo 28 września, 15:00
Koral II Dębnica - GKS Pęplino 29 września, 15:00
było 3-0, anulowany
Pomorze II Potęgowo - GTS Czarna Dąbrówka 29 września, 15:00
było 2-1, anulowany
Kaszubia Studzienice 3-2 MKS Debrzno 29 września, 15:00
Jantar Ustka 4-0 Czarni Bruskowo Wielkie 28 września, 16:00
Stal Jezierzyce 1-1 Czarni Czarne 28 września, 17:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Czarni Czarne 2-0 Diament Trzebielino 5 października, 14:00
Czarni Bruskowo Wielkie 1-3 Stal Jezierzyce 5 października, 17:00
MKS Debrzno 1-1 Jantar Ustka 5 października, 15:00
GTS Czarna Dąbrówka 1-1 Kaszubia Studzienice 6 października, 14:00
GKS Pęplino - Pomorze II Potęgowo 5 października, 15:00
goście nie przyjechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Brda Przechlewo - Koral II Dębnica 5 października, 16:00
było 3-0, anulowany
Rowokół Smołdzino 1-3 ZS Damnica 5 października, 15:00
Start Miastko 4-1 Skotawia Dębnica Kaszubska 5 października, 14:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Diament Trzebielino 2-1 Skotawia Dębnica Kaszubska 12 października, 16:00
ZS Damnica 1-1 Start Miastko 12 października, 15:00
Koral II Dębnica - Rowokół Smołdzino 13 października, 14:00
było 4-3, anulowany
Pomorze II Potęgowo - Brda Przechlewo 13 października, 14:00
było 1-5, anulowany
Kaszubia Studzienice 1-1 GKS Pęplino 13 października, 14:00
Jantar Ustka 5-1 GTS Czarna Dąbrówka 12 października, 16:00
Stal Jezierzyce 1-3 MKS Debrzno 12 października, 16:00
Czarni Czarne 4-3 Czarni Bruskowo Wielkie 12 października, 14:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Czarni Bruskowo Wielkie 3-2 Diament Trzebielino 19 października, 17:00
MKS Debrzno 0-1 Czarni Czarne 20 października, 14:30
GTS Czarna Dąbrówka 3-2 Stal Jezierzyce 20 października, 14:00
GKS Pęplino 1-2 Jantar Ustka 19 października, 11:00
Brda Przechlewo 3-0 Kaszubia Studzienice 19 października, 15:00
Rowokół Smołdzino - Pomorze II Potęgowo 19 października, 14:00
było 3-0, anulowany
Start Miastko - Koral II Dębnica 19 października, 15:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Skotawia Dębnica Kaszubska 2-1 ZS Damnica 19 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Diament Trzebielino 1-0 ZS Damnica 26 października, 14:30
Koral II Dębnica - Skotawia Dębnica Kaszubska 27 października, 14:00
było 3-3, anulowany
Pomorze II Potęgowo - Start Miastko 27 października, 14:00
było 0-5, anulowany
Kaszubia Studzienice 4-1 Rowokół Smołdzino 27 października, 14:00
Jantar Ustka 2-1 Brda Przechlewo 26 października, 15:00
Stal Jezierzyce 5-0 GKS Pęplino 26 października, 15:30
Czarni Czarne 5-1 GTS Czarna Dąbrówka 26 października, 14:00
Czarni Bruskowo Wielkie 1-2 MKS Debrzno 26 października, 15:00

Kolejka 13 - 3 listopada

MKS Debrzno 3-4 Diament Trzebielino 3 listopada, 14:00
GTS Czarna Dąbrówka 0-4 Czarni Bruskowo Wielkie 3 listopada, 14:00
GKS Pęplino 2-5 Czarni Czarne 3 listopada, 13:00
Brda Przechlewo 3-1 Stal Jezierzyce 3 listopada, 14:00
Rowokół Smołdzino 1-5 Jantar Ustka 3 listopada, 14:00
Start Miastko 6-2 Kaszubia Studzienice 3 listopada, 14:00
Skotawia Dębnica Kaszubska - Pomorze II Potęgowo 3 listopada, 13:00
na boisku 6-1, zweryfikowany na 6-0 (wo), później anulowany
ZS Damnica - Koral II Dębnica 3 listopada, 13:00
było 3-0, anulowany

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Diament Trzebielino - Koral II Dębnica 9 listopada, 14:00
było 5-3, anulowany
Pomorze II Potęgowo - ZS Damnica 10 listopada, 13:00
było 0-4, anulowany
Kaszubia Studzienice 1-2 Skotawia Dębnica Kaszubska 10 listopada, 13:00
Jantar Ustka 4-0 Start Miastko 9 listopada, 14:00
Stal Jezierzyce 2-2 Rowokół Smołdzino 9 listopada, 14:00
Czarni Czarne 4-1 Brda Przechlewo 9 listopada, 13:00
Czarni Bruskowo Wielkie 0-1 GKS Pęplino 9 listopada, 14:00
MKS Debrzno 4-4 GTS Czarna Dąbrówka 9 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

GTS Czarna Dąbrówka 0-3 Diament Trzebielino 17 listopada, 13:00
GKS Pęplino 0-0 MKS Debrzno 16 listopada, 13:00
Brda Przechlewo 5-1 Czarni Bruskowo Wielkie 16 listopada, 13:00
Rowokół Smołdzino 3-6 Czarni Czarne 16 listopada, 12:00
Start Miastko 2-1 Stal Jezierzyce 16 listopada, 14:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 1-4 Jantar Ustka 16 listopada, 15:00
ZS Damnica 4-0 Kaszubia Studzienice 17 listopada, 13:00
Koral II Dębnica - Pomorze II Potęgowo 17 listopada, 13:00
było 1-3, anulowany

Kolejka 16 - 15-16 marca

Pauza: Kaszubia Studzienice, Diament Trzebielino.
 
ZS Damnica 0-3 Jantar Ustka 15 marca, 15:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 0-3 Stal Jezierzyce 15 marca, 15:00
(wo)
na boisku 3-0
Start Miastko 0-3 Czarni Czarne 15 marca, 15:00
(wo)
na boisku 6-0
Rowokół Smołdzino 2-1 Czarni Bruskowo Wielkie 16 marca, 13:00
Brda Przechlewo 3-1 MKS Debrzno 15 marca, 15:00
GKS Pęplino 3-0 GTS Czarna Dąbrówka 16 marca, 12:00

Kolejka 17 - 22-23 marca

Pauza: Jantar Ustka, Kaszubia Studzienice.
 
GKS Pęplino 3-2 Diament Trzebielino 23 marca, 12:00
GTS Czarna Dąbrówka 0-2 Brda Przechlewo 23 marca, 14:00
MKS Debrzno 3-0 Rowokół Smołdzino 23 marca, 15:00
w Lipce Krajeńskiej
Czarni Bruskowo Wielkie 2-3 Start Miastko 22 marca, 16:00
Czarni Czarne 1-0 Skotawia Dębnica Kaszubska 22 marca, 15:00
Stal Jezierzyce 1-2 ZS Damnica 22 marca, 16:00

Kolejka 18 - 29-30 marca

Pauza: Stal Jezierzyce, Jantar Ustka.
 
Diament Trzebielino 1-2 Kaszubia Studzienice 29 marca, 14:30
ZS Damnica 3-2 Czarni Czarne 29 marca, 16:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 0-0 Czarni Bruskowo Wielkie 29 marca, 16:00
Start Miastko 6-1 MKS Debrzno 29 marca, 16:00
Rowokół Smołdzino 1-2 GTS Czarna Dąbrówka 30 marca, 13:00
Brda Przechlewo 1-0 GKS Pęplino 29 marca, 15:00

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Pauza: Stal Jezierzyce, Czarni Czarne.
 
Brda Przechlewo 2-4 Diament Trzebielino 5 kwietnia, 15:00
GKS Pęplino 3-1 Rowokół Smołdzino 6 kwietnia, 12:00
GTS Czarna Dąbrówka 1-2 Start Miastko 6 kwietnia, 14:00
MKS Debrzno 3-0 Skotawia Dębnica Kaszubska 6 kwietnia, 15:00
Czarni Bruskowo Wielkie 2-3 ZS Damnica 5 kwietnia, 11:00
Jantar Ustka 4-1 Kaszubia Studzienice 6 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Pauza: Czarni Czarne, Czarni Bruskowo Wielkie.
 
Diament Trzebielino 3-6 Jantar Ustka 12 kwietnia, 16:00
Kaszubia Studzienice 2-2 Stal Jezierzyce 13 kwietnia, 15:00
ZS Damnica 2-0 MKS Debrzno 12 kwietnia, 16:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 0-0 GTS Czarna Dąbrówka 12 kwietnia, 16:00
Start Miastko 4-1 GKS Pęplino 12 kwietnia, 16:00
Rowokół Smołdzino 1-3 Brda Przechlewo 13 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 16 kwietnia

Pauza: Czarni Bruskowo Wielkie, MKS Debrzno.
 
Rowokół Smołdzino 1-5 Diament Trzebielino 16 kwietnia, 17:00
Brda Przechlewo 1-2 Start Miastko 19 kwietnia, 12:00
GKS Pęplino 3-1 Skotawia Dębnica Kaszubska 19 kwietnia, 16:00
GTS Czarna Dąbrówka 2-2 ZS Damnica 19 kwietnia, 15:00
Czarni Czarne 3-2 Kaszubia Studzienice 19 kwietnia, 15:00
Stal Jezierzyce 0-7 Jantar Ustka 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Pauza: GTS Czarna Dąbrówka, MKS Debrzno.
 
Diament Trzebielino 4-1 Stal Jezierzyce 26 kwietnia, 16:30
Jantar Ustka 1-0 Czarni Czarne 26 kwietnia, 16:00
Kaszubia Studzienice 0-3 Czarni Bruskowo Wielkie 27 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 6-2
ZS Damnica 4-2 GKS Pęplino 26 kwietnia, 15:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 1-0 Brda Przechlewo 26 kwietnia, 16:00
Start Miastko 4-0 Rowokół Smołdzino 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 3-4 maja

Pauza: GKS Pęplino, GTS Czarna Dąbrówka.
 
Start Miastko 4-2 Diament Trzebielino 3 maja, 16:00
Rowokół Smołdzino 0-2 Skotawia Dębnica Kaszubska 4 maja, 13:00
Brda Przechlewo 3-4 ZS Damnica 3 maja, 16:00
MKS Debrzno 3-2 Kaszubia Studzienice 3 maja, 16:00
w Lipce
Czarni Bruskowo Wielkie 0-3 Jantar Ustka 30 kwietnia, 17:30
Czarni Czarne 3-1 Stal Jezierzyce 3 maja, 15:00

Kolejka 24 - 10-11 maja

Pauza: GKS Pęplino, Brda Przechlewo.
 
Diament Trzebielino 5-1 Czarni Czarne 10 maja, 16:00
Stal Jezierzyce 1-2 Czarni Bruskowo Wielkie 10 maja, 15:00
Jantar Ustka 5-0 MKS Debrzno 10 maja, 16:00
Kaszubia Studzienice 0-0 GTS Czarna Dąbrówka 11 maja, 15:00
ZS Damnica 3-1 Rowokół Smołdzino 10 maja, 17:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 2-2 Start Miastko 10 maja, 16:00

Kolejka 25 - 17-18 maja

Pauza: Rowokół Smołdzino, Brda Przechlewo.
 
Skotawia Dębnica Kaszubska 4-1 Diament Trzebielino 17 maja, 16:00
Start Miastko 3-0 ZS Damnica 18 maja, 12:00
GKS Pęplino 3-3 Kaszubia Studzienice 18 maja, 12:00
GTS Czarna Dąbrówka 1-3 Jantar Ustka 18 maja, 14:00
MKS Debrzno 2-2 Stal Jezierzyce 18 maja, 15:00
w Lipce
Czarni Bruskowo Wielkie 4-0 Czarni Czarne 19 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie nie odbył się

Kolejka 26 - 24-25 maja

Pauza: Rowokół Smołdzino, Start Miastko.
 
Diament Trzebielino 0-10 Czarni Bruskowo Wielkie 24 maja, 16:00
Czarni Czarne 4-3 MKS Debrzno 24 maja, 15:00
Stal Jezierzyce 5-0 GTS Czarna Dąbrówka 24 maja, 17:00
Jantar Ustka 2-0 GKS Pęplino 19 czerwca, 15:00
Kaszubia Studzienice 2-3 Brda Przechlewo 25 maja, 15:00
ZS Damnica 7-1 Skotawia Dębnica Kaszubska 24 maja, 16:00

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Start Miastko, Skotawia Dębnica Kaszubska.
 
ZS Damnica 2-0 Diament Trzebielino 31 maja, 13:00
Rowokół Smołdzino 0-1 Kaszubia Studzienice 1 czerwca, 13:00
Brda Przechlewo 1-2 Jantar Ustka 31 maja, 12:00
GKS Pęplino 4-0 Stal Jezierzyce 1 czerwca, 11:00
GTS Czarna Dąbrówka 2-2 Czarni Czarne 1 czerwca, 14:00
MKS Debrzno 10-2 Czarni Bruskowo Wielkie 1 czerwca, 15:00
w Lipce

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska, ZS Damnica.
 
Diament Trzebielino 3-7 MKS Debrzno 7 czerwca, 16:30
Czarni Bruskowo Wielkie 11-0 GTS Czarna Dąbrówka 7 czerwca, 11:00
Czarni Czarne 1-1 GKS Pęplino 7 czerwca, 15:00
Stal Jezierzyce 1-3 Brda Przechlewo 7 czerwca, 12:00
Jantar Ustka 4-0 Rowokół Smołdzino 7 czerwca, 17:00
Kaszubia Studzienice 1-3 Start Miastko 8 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 14-15 czerwca

Pauza: ZS Damnica, Diament Trzebielino.
 
Skotawia Dębnica Kaszubska 1-8 Kaszubia Studzienice 14 czerwca, 17:00
Start Miastko 3-2 Jantar Ustka 24 maja, 16:00
Rowokół Smołdzino 1-5 Stal Jezierzyce 15 czerwca, 13:00
Brda Przechlewo 4-3 Czarni Czarne 14 czerwca, 12:30
GKS Pęplino 3-3 Czarni Bruskowo Wielkie 15 czerwca, 12:00
GTS Czarna Dąbrówka 3-2 MKS Debrzno 15 czerwca, 11:30

Kolejka 30 - 21-22 czerwca

Diament Trzebielino 5-0 GTS Czarna Dąbrówka 21 czerwca, 17:00
MKS Debrzno 5-1 GKS Pęplino 21 czerwca, 17:00
w Lipce
Czarni Bruskowo Wielkie 2-3 Brda Przechlewo 21 czerwca, 17:00
Czarni Czarne - Rowokół Smołdzino 21 czerwca, 17:00
goście nie dojechali
Stal Jezierzyce 1-3 Start Miastko 21 czerwca, 17:00
Jantar Ustka 9-0 Skotawia Dębnica Kaszubska 21 czerwca, 17:00
Kaszubia Studzienice 5-1 ZS Damnica 21 czerwca, 17:00

IV liga R-GOL.com 2013/2014 (pomorska)

Klasa okręgowa 2013/2014 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Gdańsk II)

Klasa A 2013/2014 (Słupsk I)
Klasa A 2013/2014 (Słupsk II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas