[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2011/2012, grupa: wielkopolska (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 30 69 22 3 5 68-30 12 1 2 39-14 10 2 3 29-16
2.  Centra Ostrów Wielkopolski 30 63 18 9 3 71-30 10 5 0 38-12 8 4 3 33-18
3.  Płomyk Koźminiec 30 58 18 4 8 76-29 11 1 3 49-13 7 3 5 27-16
4.  SKP Słupca 30 52 16 4 10 46-42 11 2 2 27-14 5 2 8 19-28
5.  Obra Kościan 30 51 14 9 7 43-30 9 4 2 22-9 5 5 5 21-21
6.  Victoria Ostrzeszów 30 49 15 4 11 55-44 10 2 3 29-13 5 2 8 26-31
7.  Grom Wolsztyn 30 41 11 8 11 45-39 6 4 5 20-17 5 4 6 25-22
8.  Victoria Września 30 39 12 3 15 49-58 9 2 4 33-25 3 1 11 16-33
9.  Dąbroczanka Pępowo 30 36 9 9 12 45-58 5 5 5 19-21 4 4 7 26-37
10.  Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 30 34 8 10 12 54-65 4 5 6 32-39 4 5 6 22-26
11.  LKS Ślesin 30 32 8 8 14 50-72 5 4 6 26-32 3 4 8 24-40 2 6 2 0 0 7-1
12.  Korona Piaski 30 32 8 8 14 39-57 6 4 5 25-25 2 4 9 14-32 2 0 0 0 2 1-7
13.  Sparta Konin 30 31 7 10 13 33-43 4 5 6 17-20 3 5 7 16-23 2 6 2 0 0 6-1
14.  Kasztelania Brudzew 30 31 8 7 15 37-60 5 4 6 22-29 3 3 9 15-31 2 0 0 0 2 1-6
15.  LKS Gołuchów 30 25 6 7 17 39-57 4 3 8 22-25 2 4 9 17-32
16.  Stal Pleszew 30 22 5 7 18 31-67 3 4 8 18-35 2 3 10 13-32
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski rozgrywa swoje mecze w Dobrzycy.
Korona Piaski wycofała się po zakończeniu rozgrywek, dzięki czemu dodatkowo utrzymał się LKS Gołuchów. Kasztelania Brudzew zrezygnowała z gry w IV lidze.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski    1-3 2-1 0-1 3-1 1-0 3-0* 3-0 1-1 2-1 6-0 3-0 2-1 3-1 6-4 3-0* 
 2 Centra Ostrów Wielkopolski2-1     3-1 1-1 3-1 3-0* 1-1 3-0 3-1 1-1 4-1 6-1 1-1 2-2 2-0 3-0 
 3 Płomyk Koźminiec4-0 2-2     3-0 3-1 5-2 3-2 1-2 0-1 8-0 5-0 0-1 7-1 2-0 3-1 3-0 
 4 SKP Słupca0-2 3-2 0-0     1-0 1-0 3-1 1-0 2-0 0-2 2-2 3-0 1-0 4-2 4-2 2-1 
 5 Obra Kościan0-2 3-1 1-0 0-1     1-0 2-0 1-1 3-0 0-0 3-0 2-2 1-0 2-0 1-1 2-1 
 6 Victoria Ostrzeszów0-0 1-0 3-0 2-0 2-1     2-0 1-2 5-1 3-1 0-3* 2-1 1-1 3-0 0-3* 4-0 
 7 Grom Wolsztyn1-2 1-1 0-1 3-0 0-1 2-0     1-0 2-2 2-2 0-2 2-1 1-1 0-3* 3-0 2-1 
 8 Victoria Września1-4 0-2 0-4 3-0* 1-1 4-3 2-1     2-0 2-5 6-3 1-0 2-0 4-1 4-0 1-1 
 9 Dąbroczanka Pępowo0-1 1-4 1-2 3-3 1-1 0-3* 1-2 1-0     4-3 2-2 2-0 0-0 1-0 0-0 2-0 
 10 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski4-3 0-2 0-0 3-1 2-3 2-4 1-6 3-5 4-4     3-2 1-1 2-2 1-3 2-2 4-1 
 11 LKS Ślesin0-1 1-4 1-6 1-2 2-2 3-3 0-0 3-1 6-5 0-2     4-1 1-0 1-1 3-1 0-3 
 12 Korona Piaski1-5 3-3 2-0 1-0 0-0 3-3 0-2 3-1 2-1 2-1 0-3     2-3 6-0 0-3 0-0 
 13 Sparta Konin0-3 0-1 1-2 3-1 0-1 0-1 2-2 2-1 2-2 1-4 1-1 0-0     2-1 3-0* 0-0 
 14 Kasztelania Brudzew1-2 0-4 1-1 1-5 1-1 2-4 1-1 2-1 0-1 1-0 4-2 4-3 0-4     0-0 4-0 
 15 LKS Gołuchów1-2 1-3 0-1 1-2 1-2 4-1 0-3 5-0 1-2 0-0 3-2 1-1 2-1 0-0     2-5 
 16 Stal Pleszew1-1 1-1 1-8 3-2 1-5 0-2 1-4 3-2 4-5 0-0 1-1 1-2 0-1 0-1 1-0     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-5 Victoria Września 7 sierpnia, 16:00
Grom Wolsztyn 0-1 Płomyk Koźminiec 7 sierpnia, 15:00
Obra Kościan 2-2 Korona Piaski 6 sierpnia, 17:00
Sparta Konin 0-0 Stal Pleszew 6 sierpnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 Dąbroczanka Pępowo 6 sierpnia, 17:00
Kasztelania Brudzew 2-4 Victoria Ostrzeszów 7 sierpnia, 17:00
SKP Słupca 2-2 LKS Ślesin 7 sierpnia, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 LKS Gołuchów 7 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Victoria Września 4-0 LKS Gołuchów 13 sierpnia, 17:00
LKS Ślesin 1-4 Centra Ostrów Wielkopolski 14 sierpnia, 17:00
w Kleczewie
Victoria Ostrzeszów 2-0 SKP Słupca 14 sierpnia, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 1-0 Kasztelania Brudzew 13 sierpnia, 11:00
Stal Pleszew 1-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 14 sierpnia, 16:00
Korona Piaski 2-3 Sparta Konin 13 sierpnia, 17:00
Płomyk Koźminiec 3-1 Obra Kościan 14 sierpnia, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-6 Grom Wolsztyn 31 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (13 sierpnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Grom Wolsztyn 1-0 Victoria Września 20 sierpnia, 17:00
Obra Kościan 0-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 20 sierpnia, 17:00
Sparta Konin 1-2 Płomyk Koźminiec 20 sierpnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-0 Korona Piaski 20 sierpnia, 17:00
Kasztelania Brudzew 4-0 Stal Pleszew 21 sierpnia, 17:00
SKP Słupca 2-0 Dąbroczanka Pępowo 20 sierpnia, 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 Victoria Ostrzeszów 21 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Gołuchów 3-2 LKS Ślesin 21 sierpnia, 12:00

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Victoria Września 6-3 LKS Ślesin 24 sierpnia, 17:00
Victoria Ostrzeszów 0-3 LKS Gołuchów 24 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Dąbroczanka Pępowo 1-4 Centra Ostrów Wielkopolski 24 sierpnia, 17:00
Stal Pleszew 3-2 SKP Słupca 24 sierpnia, 17:00
Korona Piaski 6-0 Kasztelania Brudzew 24 sierpnia, 17:00
Płomyk Koźminiec 4-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 24 sierpnia, 17:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-2 Sparta Konin 24 sierpnia, 17:00
Grom Wolsztyn 0-1 Obra Kościan 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Obra Kościan 1-1 Victoria Września 27 sierpnia, 17:00
Sparta Konin 2-2 Grom Wolsztyn 27 sierpnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 27 sierpnia, 17:00
Kasztelania Brudzew 1-1 Płomyk Koźminiec 28 sierpnia, 17:00
SKP Słupca 3-0 Korona Piaski 27 sierpnia, 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 Stal Pleszew 28 sierpnia, 11:00
LKS Gołuchów 1-2 Dąbroczanka Pępowo 28 sierpnia, 12:00
Victoria Ostrzeszów 0-3 LKS Ślesin 28 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 6 - 3-4 września

Victoria Września 4-3 Victoria Ostrzeszów 3 września, 17:00
Dąbroczanka Pępowo 2-2 LKS Ślesin 3 września, 17:00
Stal Pleszew 1-0 LKS Gołuchów 4 września, 16:00
Korona Piaski 3-3 Centra Ostrów Wielkopolski 3 września, 17:00
Płomyk Koźminiec 3-0 SKP Słupca 4 września, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-3 Kasztelania Brudzew 4 września, 16:00
Grom Wolsztyn 1-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 września, 17:00
Obra Kościan 1-0 Sparta Konin 3 września, 15:00

Kolejka 7 - 10-11 września

Sparta Konin 2-1 Victoria Września 10 września, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-1 Obra Kościan 10 września, 17:00
Kasztelania Brudzew 1-1 Grom Wolsztyn 11 września, 17:00
SKP Słupca 0-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 10 września, 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3-1 Płomyk Koźminiec 11 września, 11:00
LKS Gołuchów 1-1 Korona Piaski 11 września, 12:00
LKS Ślesin 0-3 Stal Pleszew 10 września, 17:00
Victoria Ostrzeszów 5-1 Dąbroczanka Pępowo 11 września, 16:00

Kolejka 8 - 17-18 września

Victoria Września 2-0 Dąbroczanka Pępowo 17 września, 16:00
Stal Pleszew 0-2 Victoria Ostrzeszów 18 września, 16:00
Korona Piaski 0-3 LKS Ślesin 17 września, 16:00
Płomyk Koźminiec 3-1 LKS Gołuchów 18 września, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-2 Centra Ostrów Wielkopolski 17 września, 16:00
Grom Wolsztyn 3-0 SKP Słupca 17 września, 16:00
Obra Kościan 2-0 Kasztelania Brudzew 17 września, 15:00
Sparta Konin 0-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 17 września, 16:00

Kolejka 9 - 24-25 września

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-0 Victoria Września 24 września, 16:00
Kasztelania Brudzew 0-4 Sparta Konin 25 września, 16:00
SKP Słupca 1-0 Obra Kościan 25 września, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 Grom Wolsztyn 25 września, 11:00
LKS Gołuchów 0-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 25 września, 12:00
LKS Ślesin 1-6 Płomyk Koźminiec 24 września, 16:00
Victoria Ostrzeszów 2-1 Korona Piaski 25 września, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 2-0 Stal Pleszew 24 września, 16:00

Kolejka 10 - 1-2 października

Victoria Września 1-1 Stal Pleszew 1 października, 16:00
Korona Piaski 2-1 Dąbroczanka Pępowo 1 października, 16:00
Płomyk Koźminiec 5-2 Victoria Ostrzeszów 2 października, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-2 LKS Ślesin 2 października, 15:00
Grom Wolsztyn 3-0 LKS Gołuchów 1 października, 16:00
Obra Kościan 3-1 Centra Ostrów Wielkopolski 1 października, 15:00
Sparta Konin 3-1 SKP Słupca 1 października, 16:00
Kasztelania Brudzew 1-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 października, 15:00

Kolejka 11 - 8-9 października

Kasztelania Brudzew 2-1 Victoria Września 9 października, 16:00
SKP Słupca 0-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8 października, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 Sparta Konin 9 października, 11:00
LKS Gołuchów 1-2 Obra Kościan 8 października, 16:00
LKS Ślesin 0-0 Grom Wolsztyn 8 października, 16:00
Victoria Ostrzeszów 3-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 9 października, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 1-2 Płomyk Koźminiec 8 października, 14:00
Stal Pleszew 1-2 Korona Piaski 9 października, 14:00

Kolejka 12 - 15-16 października

Victoria Września 1-0 Korona Piaski 15 października, 15:00
Płomyk Koźminiec 3-0 Stal Pleszew 16 października, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4-4 Dąbroczanka Pępowo 16 października, 14:00
Grom Wolsztyn 2-0 Victoria Ostrzeszów 15 października, 16:00
Obra Kościan 3-0 LKS Ślesin 15 października, 15:00
Sparta Konin 3-0 LKS Gołuchów 15 października, 16:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-3 Centra Ostrów Wielkopolski 16 października, 14:00
Kasztelania Brudzew 1-5 SKP Słupca 16 października, 16:00

Kolejka 13 - 22-23 października

SKP Słupca 1-0 Victoria Września 23 października, 15:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-2 Kasztelania Brudzew 23 października, 11:00
LKS Gołuchów 1-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 23 października, 12:00
LKS Ślesin 1-0 Sparta Konin 22 października, 15:00
Victoria Ostrzeszów 2-1 Obra Kościan 23 października, 15:00
Dąbroczanka Pępowo 1-2 Grom Wolsztyn 22 października, 15:00
Stal Pleszew 0-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 23 października, 14:00
Korona Piaski 2-0 Płomyk Koźminiec 22 października, 15:00

Kolejka 14 - 29-30 października

Victoria Września 0-4 Płomyk Koźminiec 29 października, 15:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-1 Korona Piaski 30 października, 13:00
Grom Wolsztyn 2-1 Stal Pleszew 29 października, 15:00
Obra Kościan 3-0 Dąbroczanka Pępowo 29 października, 14:00
Sparta Konin 0-1 Victoria Ostrzeszów 29 października, 15:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6-0 LKS Ślesin 30 października, 14:00
Kasztelania Brudzew 0-0 LKS Gołuchów 30 października, 14:00
SKP Słupca 3-2 Centra Ostrów Wielkopolski 30 października, 14:00

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 Victoria Września 6 listopada, 11:00
LKS Gołuchów 1-2 SKP Słupca 6 listopada, 12:00
LKS Ślesin 1-1 Kasztelania Brudzew 5 listopada, 14:00
Victoria Ostrzeszów 0-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6 listopada, 14:00
Dąbroczanka Pępowo 0-0 Sparta Konin 5 listopada, 14:00
Stal Pleszew 1-5 Obra Kościan 6 listopada, 14:00
Korona Piaski 0-2 Grom Wolsztyn 5 listopada, 14:00
Płomyk Koźminiec 8-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 6 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 11-13 listopada

Victoria Września 2-5 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 12 listopada, 13:00
Płomyk Koźminiec 3-2 Grom Wolsztyn 13 listopada, 13:00
Korona Piaski 0-0 Obra Kościan 12 listopada, 13:00
Stal Pleszew 0-1 Sparta Konin 11 listopada, 13:00
Dąbroczanka Pępowo 0-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 11 listopada, 13:00
Victoria Ostrzeszów 3-0 Kasztelania Brudzew 12 listopada, 13:00
LKS Ślesin 1-2 SKP Słupca 12 listopada, 13:30
LKS Gołuchów 1-3 Centra Ostrów Wielkopolski 13 listopada, 12:00

Kolejka 17 - 19-20 listopada

LKS Gołuchów 5-0 Victoria Września 20 listopada, 13:00
Centra Ostrów Wielkopolski 4-1 LKS Ślesin 20 listopada, 11:00
SKP Słupca 1-0 Victoria Ostrzeszów 19 listopada, 13:00
Kasztelania Brudzew 0-1 Dąbroczanka Pępowo 20 listopada, 13:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-0 Stal Pleszew 20 listopada, 13:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Sparta Konin 0-0 Korona Piaski 19 listopada, 13:00
Obra Kościan 1-0 Płomyk Koźminiec 19 listopada, 13:00
Grom Wolsztyn 2-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 19 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

Victoria Września 2-1 Grom Wolsztyn 24 marca, 15:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-3 Obra Kościan 24 marca, 14:00
Płomyk Koźminiec 7-1 Sparta Konin 25 marca, 16:00
Korona Piaski 1-5 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 24 marca, 15:00
Stal Pleszew 0-1 Kasztelania Brudzew 25 marca, 15:00
Dąbroczanka Pępowo 3-3 SKP Słupca 24 marca, 15:00
Victoria Ostrzeszów 1-0 Centra Ostrów Wielkopolski 25 marca, 16:00
LKS Ślesin 3-1 LKS Gołuchów 24 marca, 16:00

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

LKS Ślesin 3-1 Victoria Września 31 marca, 16:00
LKS Gołuchów 4-1 Victoria Ostrzeszów 1 kwietnia, 12:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3-1 Dąbroczanka Pępowo 1 kwietnia, 11:00
SKP Słupca 2-1 Stal Pleszew 31 marca, 16:00
Kasztelania Brudzew 4-3 Korona Piaski 1 kwietnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-1 Płomyk Koźminiec 1 kwietnia, 14:00
Sparta Konin 1-4 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 31 marca, 15:00
Obra Kościan 2-0 Grom Wolsztyn 31 marca, 14:00

Kolejka 20 - 7 kwietnia

LKS Ślesin 3-3 Victoria Ostrzeszów 7 kwietnia, 16:00
Victoria Września 1-1 Obra Kościan 7 kwietnia, 16:00
Grom Wolsztyn 1-1 Sparta Konin 7 kwietnia, 15:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 7 kwietnia, 15:00
Płomyk Koźminiec 2-0 Kasztelania Brudzew 7 kwietnia, 14:00
Korona Piaski 1-0 SKP Słupca 7 kwietnia, 14:00
Stal Pleszew 1-1 Centra Ostrów Wielkopolski 7 kwietnia, 11:00
Dąbroczanka Pępowo 0-0 LKS Gołuchów 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Victoria Ostrzeszów 1-2 Victoria Września 11 kwietnia, 17:00
LKS Ślesin 6-5 Dąbroczanka Pępowo 14 kwietnia, 16:00
LKS Gołuchów 2-5 Stal Pleszew 15 kwietnia, 12:00
Centra Ostrów Wielkopolski 6-1 Korona Piaski 15 kwietnia, 11:00
SKP Słupca 0-0 Płomyk Koźminiec 14 kwietnia, 16:00
Kasztelania Brudzew 1-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 15 kwietnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-0 Grom Wolsztyn 14 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 3-1
Sparta Konin 0-1 Obra Kościan 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Victoria Września 2-0 Sparta Konin 21 kwietnia, 16:00
Obra Kościan 0-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 21 kwietnia, 16:00
Grom Wolsztyn 0-3 Kasztelania Brudzew 21 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 0-1
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-1 SKP Słupca 21 kwietnia, 15:00
Płomyk Koźminiec 2-2 Centra Ostrów Wielkopolski 22 kwietnia, 16:00
Korona Piaski 0-3 LKS Gołuchów 21 kwietnia, 16:30
Stal Pleszew 1-1 LKS Ślesin 22 kwietnia, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 0-3 Victoria Ostrzeszów 21 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Dąbroczanka Pępowo 1-0 Victoria Września 28 kwietnia, 17:00
Victoria Ostrzeszów 4-0 Stal Pleszew 28 kwietnia, 16:00
LKS Ślesin 4-1 Korona Piaski 28 kwietnia, 17:00
LKS Gołuchów 0-1 Płomyk Koźminiec 28 kwietnia, 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 28 kwietnia, 11:00
SKP Słupca 3-1 Grom Wolsztyn 28 kwietnia, 16:00
Kasztelania Brudzew 1-1 Obra Kościan 28 kwietnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-1 Sparta Konin 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 1 maja

Victoria Września 1-4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 maja, 17:00
Sparta Konin 2-1 Kasztelania Brudzew 1 maja, 16:00
Obra Kościan 0-1 SKP Słupca 1 maja, 16:00
Grom Wolsztyn 1-1 Centra Ostrów Wielkopolski 1 maja, 13:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-2 LKS Gołuchów 1 maja, 15:00
Płomyk Koźminiec 5-0 LKS Ślesin 1 maja, 16:00
Korona Piaski 3-3 Victoria Ostrzeszów 1 maja, 16:30
Stal Pleszew 4-5 Dąbroczanka Pępowo 1 maja, 16:00

Kolejka 25 - 5-6 maja

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-1 Kasztelania Brudzew 5 maja, 16:00
Stal Pleszew 3-2 Victoria Września 6 maja, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 2-0 Korona Piaski 6 maja, 14:00
Victoria Ostrzeszów 3-0 Płomyk Koźminiec 6 maja, 16:00
LKS Ślesin 0-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 5 maja, 17:00
LKS Gołuchów 0-3 Grom Wolsztyn 6 maja, 12:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3-1 Obra Kościan 6 maja, 11:00
SKP Słupca 1-0 Sparta Konin 5 maja, 17:00

Kolejka 26 - 12-13 maja

Victoria Września 4-1 Kasztelania Brudzew 12 maja, 17:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-1 SKP Słupca 12 maja, 16:00
Sparta Konin 0-1 Centra Ostrów Wielkopolski 12 maja, 11:00
Obra Kościan 1-1 LKS Gołuchów 12 maja, 16:00
Grom Wolsztyn 0-2 LKS Ślesin 12 maja, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-4 Victoria Ostrzeszów 12 maja, 15:00
Płomyk Koźminiec 0-1 Dąbroczanka Pępowo 13 maja, 16:00
Korona Piaski 0-0 Stal Pleszew 12 maja, 16:30

Kolejka 27 - 19-20 maja

Korona Piaski 3-1 Victoria Września 19 maja, 16:30
Stal Pleszew 1-8 Płomyk Koźminiec 20 maja, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 4-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 19 maja, 17:00
Victoria Ostrzeszów 2-0 Grom Wolsztyn 20 maja, 16:00
LKS Ślesin 2-2 Obra Kościan 19 maja, 17:00
LKS Gołuchów 2-1 Sparta Konin 20 maja, 12:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 20 maja, 11:00
SKP Słupca 4-2 Kasztelania Brudzew 19 maja, 17:00

Kolejka 28 - 26-27 maja

Victoria Września 3-0 SKP Słupca 26 maja, 16:00
(wo)
na boisku 3-2
Kasztelania Brudzew 0-4 Centra Ostrów Wielkopolski 26 maja, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6-4 LKS Gołuchów 26 maja, 16:00
Sparta Konin 1-1 LKS Ślesin 26 maja, 16:00
Obra Kościan 1-0 Victoria Ostrzeszów 26 maja, 16:00
Grom Wolsztyn 2-2 Dąbroczanka Pępowo 26 maja, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4-1 Stal Pleszew 26 maja, 16:00
Płomyk Koźminiec 0-1 Korona Piaski 26 maja, 16:00

Kolejka 29 - 17-18 marca

Płomyk Koźminiec 1-2 Victoria Września 18 marca, 15:00
Korona Piaski 2-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 17 marca, 15:00
Stal Pleszew 1-4 Grom Wolsztyn 18 marca, 15:00
Dąbroczanka Pępowo 1-1 Obra Kościan 17 marca, 15:00
Victoria Ostrzeszów 1-1 Sparta Konin 18 marca, 15:00
LKS Ślesin 0-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 17 marca, 15:00
LKS Gołuchów 0-0 Kasztelania Brudzew 18 marca, 12:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 SKP Słupca 18 marca, 11:00

Kolejka 30 - 23 maja

Victoria Września 0-2 Centra Ostrów Wielkopolski 23 maja, 17:00
SKP Słupca 4-2 LKS Gołuchów 23 maja, 17:00
Kasztelania Brudzew 4-2 LKS Ślesin 23 maja, 17:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-0 Victoria Ostrzeszów 23 maja, 17:00
Sparta Konin 2-2 Dąbroczanka Pępowo 23 maja, 17:00
Obra Kościan 2-1 Stal Pleszew 23 maja, 17:00
Grom Wolsztyn 2-1 Korona Piaski 23 maja, 17:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-0 Płomyk Koźminiec 23 maja, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska (południe))

III liga 2011/2012 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)

IV liga 2011/2012 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2011/2012 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa Zina 2011/2012 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Konin)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Leszno)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas