[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa Zina 2011/2012, grupa: Kalisz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KKS 1925 Kalisz 30 75 23 6 1 83-22 12 3 0 44-12 11 3 1 39-10
2.  KS Opatówek 30 67 21 4 5 62-18 12 0 3 41-9 9 4 2 21-9
3.  Orzeł Mroczeń 30 65 20 5 5 85-31 12 3 0 51-12 8 2 5 34-19
4.  Polonia Kępno 30 62 20 2 8 73-27 12 0 3 50-16 8 2 5 23-11
5.  Iskra Sieroszewice 30 60 19 3 8 74-38 11 1 3 46-17 8 2 5 28-21
6.  Astra Krotoszyn 30 56 17 5 8 69-30 11 2 2 50-12 6 3 6 19-18
7.  Barycz Janków Przygodzki 30 47 13 8 9 48-34 8 5 2 28-11 5 3 7 20-23
8.  Płomień Opatów 30 43 13 4 13 56-59 8 2 5 31-21 5 2 8 25-38
9.  Czarni Dobrzyca 30 41 13 2 15 39-56 7 0 8 16-20 6 2 7 23-36
10.  Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 39 10 9 11 49-53 6 5 4 25-24 4 4 7 24-29
11.  LKS Czarnylas 30 33 10 3 17 33-59 8 3 4 21-20 2 0 13 12-39
12.  Olimpia Brzeziny 30 30 8 6 16 36-70 5 4 6 23-23 3 2 10 13-47
13.  CKS Zduny 30 27 8 3 19 35-79 3 3 9 14-36 5 0 10 21-43
14.  LKS Jankowy 30 11 3 2 25 25-93 1 1 13 11-42 2 1 12 14-51
15.  Zefka Kobyla Góra 30 6 2 0 28 18-83 1 0 14 8-32 1 0 14 10-51
16.  GKS Jaraczewo 30 25 7 4 19 29-62 5 1 9 20-28 2 3 10 9-34
GKS Jaraczewo rozgrywa swoje mecze w Noskowie.
GKS Jaraczewo wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KKS 1925 Kalisz    0-0 2-0 1-0 2-2 0-0 2-1 5-3 4-2 3-2 3-0* 5-0 6-1 4-0 4-1 3-0* 
 2 KS Opatówek1-2     1-0 2-1 0-3 1-0 1-0 1-2 3-0 1-0 2-0 6-0 7-1 6-0 6-0 3-0* 
 3 Orzeł Mroczeń2-2 1-0     1-0 3-3 5-1 2-0 9-0 6-1 3-1 3-0 1-1 7-0 2-1 3-1 3-1 
 4 Polonia Kępno1-2 1-2 1-3     1-0 1-0 3-1 4-0 3-1 6-1 3-2 10-0 4-1 4-0 3-2 5-1 
 5 Iskra Sieroszewice1-2 1-3 1-4 3-1     3-0 3-1 3-2 3-1 4-0 3-0 6-0 3-1 8-1 3-0* 1-1 
 6 Astra Krotoszyn0-0 1-3 3-0* 2-1 0-3     0-0 1-0 7-0 3-2 3-0 6-1 5-1 8-1 8-0 3-0* 
 7 Barycz Janków Przygodzki1-0 0-0 2-1 0-1 1-2 1-1     2-1 2-2 2-2 4-0 2-0 2-0 5-0 3-0 1-1 
 8 Płomień Opatów0-2 3-0 2-2 0-3 3-2 0-1 3-1     1-4 1-1 3-1 4-2 0-2 3-0* 5-0* 3-0* 
 9 Czarni Dobrzyca0-4 0-3 1-2 0-2 0-2 0-2 2-3 1-0     1-0 3-0 1-0 0-1 2-1 2-0 3-0* 
 10 Pogoń Nowe Skalmierzyce1-1 1-1 3-2 1-2 0-1 0-2 0-0 3-3 4-1     2-1 3-0 1-6 3-2 2-1 1-1 
 11 LKS Czarnylas1-6 0-2 0-4 1-1 4-1 1-0 1-1 3-1 0-2 1-1     2-1 2-0 1-0 1-0 3-0* 
 12 Olimpia Brzeziny2-3 0-1 2-2 0-0 2-1 1-4 2-3 0-1 2-3 1-1 4-2     1-0 1-1 3-1 2-0 
 13 CKS Zduny0-3 0-0 1-5 0-6 0-3 0-3 0-3 1-1 1-2 3-4 3-2 1-1     2-1 2-1 0-1 
 14 LKS Jankowy0-6 1-3 0-4* 0-1 0-1 1-1 1-3 3-4 0-2 0-4 1-2 0-3* 4-2     0-3 0-3 
 15 Zefka Kobyla Góra0-3 0-1 0-2 0-1 1-4 0-3 1-2 0-4 0-2 0-2 0-2 0-1 1-2 2-3     3-0* 
 16 GKS Jaraczewo0-3 0-2 0-3* 0-3* 4-0* 4-1 2-1 2-3 0-0 0-3* 2-0 0-3* 0-3* 0-3* 6-0     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Iskra Sieroszewice 3-1 Czarni Dobrzyca 17 sierpnia, 16:00
GKS Jaraczewo 2-1 Barycz Janków Przygodzki 7 sierpnia, 15:00
KS Opatówek 7-1 CKS Zduny 6 sierpnia, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-1 LKS Czarnylas 7 sierpnia, 16:00
Płomień Opatów 0-3 Polonia Kępno 5 sierpnia, 18:00
Orzeł Mroczeń 3-1 Zefka Kobyla Góra 7 sierpnia, 16:00
KKS 1925 Kalisz 4-0 LKS Jankowy 6 sierpnia, 17:00
Olimpia Brzeziny 1-4 Astra Krotoszyn 7 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Czarni Dobrzyca 2-0 Zefka Kobyla Góra 14 sierpnia, 14:00
Olimpia Brzeziny 2-2 Orzeł Mroczeń 14 sierpnia, 11:00
Polonia Kępno 4-0 LKS Jankowy 12 sierpnia, 18:00
LKS Czarnylas 3-1 Płomień Opatów 14 sierpnia, 15:00
CKS Zduny 3-4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 14 sierpnia, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 0-0 KS Opatówek 14 sierpnia, 11:00
Iskra Sieroszewice 1-1 GKS Jaraczewo 14 sierpnia, 16:00
Astra Krotoszyn 0-0 KKS 1925 Kalisz 14 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

GKS Jaraczewo 0-0 Czarni Dobrzyca 21 sierpnia, 15:00
KS Opatówek 0-3 Iskra Sieroszewice 20 sierpnia, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-0 Barycz Janków Przygodzki 21 sierpnia, 16:00
Płomień Opatów 0-2 CKS Zduny 21 sierpnia, 16:00
LKS Jankowy 1-2 LKS Czarnylas 21 sierpnia, 16:00
Astra Krotoszyn 2-1 Polonia Kępno 21 sierpnia, 16:00
Orzeł Mroczeń 2-2 KKS 1925 Kalisz 21 sierpnia, 16:00
Zefka Kobyla Góra 0-1 Olimpia Brzeziny 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Czarni Dobrzyca 1-0 Olimpia Brzeziny 28 sierpnia, 14:00
KKS 1925 Kalisz 4-1 Zefka Kobyla Góra 28 sierpnia, 18:00
Polonia Kępno 1-3 Orzeł Mroczeń 28 sierpnia, 11:00
LKS Czarnylas 1-0 Astra Krotoszyn 28 sierpnia, 15:00
CKS Zduny 2-1 LKS Jankowy 28 sierpnia, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 2-1 Płomień Opatów 28 sierpnia, 11:00
Iskra Sieroszewice 4-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 sierpnia, 11:00
GKS Jaraczewo 0-2 KS Opatówek 28 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 3-4 września

KS Opatówek 3-0 Czarni Dobrzyca 4 września, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 GKS Jaraczewo 4 września, 16:00
Płomień Opatów 3-2 Iskra Sieroszewice 4 września, 16:00
LKS Jankowy 1-3 Barycz Janków Przygodzki 4 września, 16:00
Astra Krotoszyn 5-1 CKS Zduny 4 września, 16:00
Orzeł Mroczeń 3-0 LKS Czarnylas 4 września, 16:00
Zefka Kobyla Góra 0-1 Polonia Kępno 4 września, 16:00
Olimpia Brzeziny 2-3 KKS 1925 Kalisz 4 września, 11:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Czarni Dobrzyca 0-4 KKS 1925 Kalisz 11 września, 14:00
Polonia Kępno 10-0 Olimpia Brzeziny 11 września, 11:00
LKS Czarnylas 1-0 Zefka Kobyla Góra 11 września, 15:00
CKS Zduny 1-5 Orzeł Mroczeń 11 września, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 1-1 Astra Krotoszyn 11 września, 11:00
Iskra Sieroszewice 8-1 LKS Jankowy 10 września, 16:00
GKS Jaraczewo 2-3 Płomień Opatów 11 września, 15:00
KS Opatówek 1-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-1 Czarni Dobrzyca 18 września, 16:00
Płomień Opatów 3-0 KS Opatówek 18 września, 16:00
LKS Jankowy 0-3 GKS Jaraczewo 18 września, 16:00
Astra Krotoszyn 0-3 Iskra Sieroszewice 18 września, 15:00
Orzeł Mroczeń 2-0 Barycz Janków Przygodzki 18 września, 11:00
Zefka Kobyla Góra 1-2 CKS Zduny 18 września, 16:00
Olimpia Brzeziny 4-2 LKS Czarnylas 18 września, 11:00
KKS 1925 Kalisz 1-0 Polonia Kępno 17 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Czarni Dobrzyca 0-2 Polonia Kępno 25 września, 14:00
CKS Zduny 1-1 Olimpia Brzeziny 25 września, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 3-0 Zefka Kobyla Góra 25 września, 11:00
Iskra Sieroszewice 1-4 Orzeł Mroczeń 25 września, 16:00
GKS Jaraczewo 4-1 Astra Krotoszyn 25 września, 15:00
KS Opatówek 6-0 LKS Jankowy 24 września, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-3 Płomień Opatów 25 września, 16:00
KKS 1925 Kalisz 3-0 LKS Czarnylas 25 września, 15:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie

Kolejka 9 - 1-2 października

Płomień Opatów 1-4 Czarni Dobrzyca 2 października, 15:00
LKS Jankowy 0-4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 października, 15:00
Astra Krotoszyn 1-3 KS Opatówek 2 października, 15:00
Orzeł Mroczeń 3-1 GKS Jaraczewo 2 października, 11:00
Zefka Kobyla Góra 1-4 Iskra Sieroszewice 2 października, 15:00
Olimpia Brzeziny 2-3 Barycz Janków Przygodzki 2 października, 11:00
KKS 1925 Kalisz 6-1 CKS Zduny 2 października, 11:00
Polonia Kępno 3-2 LKS Czarnylas 2 października, 11:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Czarni Dobrzyca 3-0 LKS Czarnylas 9 października, 14:00
CKS Zduny 0-6 Polonia Kępno 8 października, 15:30
Barycz Janków Przygodzki 1-0 KKS 1925 Kalisz 9 października, 11:00
Iskra Sieroszewice 6-0 Olimpia Brzeziny 9 października, 11:00
GKS Jaraczewo 6-0 Zefka Kobyla Góra 9 października, 15:00
KS Opatówek 1-0 Orzeł Mroczeń 9 października, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-2 Astra Krotoszyn 9 października, 15:00
Płomień Opatów 3-0 LKS Jankowy 9 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 11 - 15-16 października

LKS Jankowy 0-2 Czarni Dobrzyca 16 października, 15:00
Astra Krotoszyn 1-0 Płomień Opatów 16 października, 15:00
Orzeł Mroczeń 3-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 października, 11:00
Zefka Kobyla Góra 0-1 KS Opatówek 16 października, 15:00
Olimpia Brzeziny 2-0 GKS Jaraczewo 16 października, 11:00
KKS 1925 Kalisz 2-2 Iskra Sieroszewice 15 października, 15:00
Polonia Kępno 3-1 Barycz Janków Przygodzki 16 października, 11:00
LKS Czarnylas 2-0 CKS Zduny 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Czarni Dobrzyca 0-1 CKS Zduny 23 października, 14:00
Barycz Janków Przygodzki 4-0 LKS Czarnylas 23 października, 11:00
Iskra Sieroszewice 3-1 Polonia Kępno 22 października, 15:00
GKS Jaraczewo 0-3 KKS 1925 Kalisz 23 października, 14:00
KS Opatówek 6-0 Olimpia Brzeziny 23 października, 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-1 Zefka Kobyla Góra 23 października, 14:00
Płomień Opatów 2-2 Orzeł Mroczeń 23 października, 14:00
LKS Jankowy 1-1 Astra Krotoszyn 23 października, 14:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Astra Krotoszyn 7-0 Czarni Dobrzyca 30 października, 14:00
Orzeł Mroczeń 2-1 LKS Jankowy 29 października, 15:00
Zefka Kobyla Góra 0-4 Płomień Opatów 30 października, 14:00
Olimpia Brzeziny 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 października, 11:00
KKS 1925 Kalisz 0-0 KS Opatówek 29 października, 14:00
Polonia Kępno 5-1 GKS Jaraczewo 30 października, 11:00
LKS Czarnylas 4-1 Iskra Sieroszewice 30 października, 14:00
CKS Zduny 0-3 Barycz Janków Przygodzki 30 października, 11:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Czarni Dobrzyca 2-3 Barycz Janków Przygodzki 6 listopada, 14:00
Iskra Sieroszewice 3-1 CKS Zduny 5 listopada, 14:00
GKS Jaraczewo 2-0 LKS Czarnylas 6 listopada, 14:00
KS Opatówek 2-1 Polonia Kępno 5 listopada, 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 KKS 1925 Kalisz 6 listopada, 14:00
Płomień Opatów 4-2 Olimpia Brzeziny 6 listopada, 14:00
LKS Jankowy 0-3 Zefka Kobyla Góra 6 listopada, 14:00
Astra Krotoszyn 3-0 Orzeł Mroczeń 6 listopada, 14:00
(wo)
Na boisku 3-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 15 - 11 listopada

Orzeł Mroczeń 6-1 Czarni Dobrzyca 11 listopada, 11:00
Zefka Kobyla Góra 0-3 Astra Krotoszyn 11 listopada, 11:00
Olimpia Brzeziny 1-1 LKS Jankowy 11 listopada, 11:00
Polonia Kępno 6-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 11 listopada, 11:00
LKS Czarnylas 0-2 KS Opatówek 11 listopada, 11:00
CKS Zduny 0-1 GKS Jaraczewo 11 listopada, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 1-2 Iskra Sieroszewice 11 listopada, 11:00
Płomień Opatów 0-2 KKS 1925 Kalisz 11 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 13 listopada

LKS Jankowy 0-6 KKS 1925 Kalisz 13 listopada, 14:00
Astra Krotoszyn 6-1 Olimpia Brzeziny 13 listopada, 14:00
Czarni Dobrzyca 0-2 Iskra Sieroszewice 13 listopada, 14:00
Barycz Janków Przygodzki 1-1 GKS Jaraczewo 13 listopada, 14:00
CKS Zduny 0-0 KS Opatówek 13 listopada, 14:00
LKS Czarnylas 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 13 listopada, 14:00
Polonia Kępno 4-0 Płomień Opatów 13 listopada, 14:00
Zefka Kobyla Góra 0-2 Orzeł Mroczeń 13 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 19-20 listopada

KKS 1925 Kalisz 0-0 Astra Krotoszyn 20 listopada, 14:00
Zefka Kobyla Góra 0-2 Czarni Dobrzyca 20 listopada, 14:00
Orzeł Mroczeń 1-1 Olimpia Brzeziny 20 listopada, 14:00
LKS Jankowy 0-1 Polonia Kępno 19 listopada, 14:00
Płomień Opatów 3-1 LKS Czarnylas 20 listopada, 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-6 CKS Zduny 20 listopada, 14:00
KS Opatówek 1-0 Barycz Janków Przygodzki 20 listopada, 14:00
GKS Jaraczewo 4-0 Iskra Sieroszewice 20 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 4-1; w drużynie gości od 32. do 72. minuty zbyt mała liczba młodzieżowców

Kolejka 18 - 17-18 marca

Czarni Dobrzyca 3-0 GKS Jaraczewo
(wo)
Iskra Sieroszewice 1-3 KS Opatówek 17 marca, 15:00
Barycz Janków Przygodzki 2-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 marca, 11:00
CKS Zduny 1-1 Płomień Opatów 18 marca, 11:00
LKS Czarnylas 1-0 LKS Jankowy 18 marca, 15:00
Polonia Kępno 1-0 Astra Krotoszyn 18 marca, 11:00
KKS 1925 Kalisz 2-0 Orzeł Mroczeń 18 marca, 15:00
Olimpia Brzeziny 3-1 Zefka Kobyla Góra 18 marca, 11:00

Kolejka 19 - 24-25 marca

Olimpia Brzeziny 2-3 Czarni Dobrzyca 25 marca, 11:00
Zefka Kobyla Góra 0-3 KKS 1925 Kalisz 25 marca, 16:00
Orzeł Mroczeń 1-0 Polonia Kępno 25 marca, 16:00
Astra Krotoszyn 3-0 LKS Czarnylas 25 marca, 16:00
LKS Jankowy 4-2 CKS Zduny 24 marca, 16:00
Płomień Opatów 3-1 Barycz Janków Przygodzki 25 marca, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-1 Iskra Sieroszewice 25 marca, 16:00
KS Opatówek 3-0 GKS Jaraczewo
(wo)

Kolejka 20 - 31 marca-1 kwietnia

Czarni Dobrzyca 0-3 KS Opatówek 1 kwietnia, 14:00
GKS Jaraczewo 0-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce
(wo)
Iskra Sieroszewice 3-2 Płomień Opatów 1 kwietnia, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 5-0 LKS Jankowy 1 kwietnia, 11:00
CKS Zduny 0-3 Astra Krotoszyn 1 kwietnia, 11:00
LKS Czarnylas 0-4 Orzeł Mroczeń 1 kwietnia, 15:00
Polonia Kępno 3-2 Zefka Kobyla Góra 1 kwietnia, 11:00
KKS 1925 Kalisz 5-0 Olimpia Brzeziny 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 7 kwietnia

KKS 1925 Kalisz 4-2 Czarni Dobrzyca 7 kwietnia, 11:00
Olimpia Brzeziny 0-0 Polonia Kępno 7 kwietnia, 11:00
Zefka Kobyla Góra 0-2 LKS Czarnylas 7 kwietnia, 11:00
Orzeł Mroczeń 7-0 CKS Zduny 7 kwietnia, 11:00
Astra Krotoszyn 0-0 Barycz Janków Przygodzki 7 kwietnia, 11:00
LKS Jankowy 0-1 Iskra Sieroszewice 7 kwietnia, 11:00
Płomień Opatów 3-0 GKS Jaraczewo
(wo)
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 KS Opatówek 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 14-15 kwietnia

Czarni Dobrzyca 1-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 15 kwietnia, 14:00
KS Opatówek 1-2 Płomień Opatów 15 kwietnia, 16:00
GKS Jaraczewo 0-3 LKS Jankowy
(wo)
Iskra Sieroszewice 3-0 Astra Krotoszyn 15 kwietnia, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 2-1 Orzeł Mroczeń 15 kwietnia, 11:00
CKS Zduny 2-1 Zefka Kobyla Góra 15 kwietnia, 11:00
LKS Czarnylas 2-1 Olimpia Brzeziny 15 kwietnia, 15:00
Polonia Kępno 1-2 KKS 1925 Kalisz 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 21-22 kwietnia

LKS Czarnylas 1-6 KKS 1925 Kalisz 22 kwietnia, 11:00
Polonia Kępno 3-1 Czarni Dobrzyca 22 kwietnia, 11:00
Olimpia Brzeziny 1-0 CKS Zduny 22 kwietnia, 11:00
Zefka Kobyla Góra 1-2 Barycz Janków Przygodzki 22 kwietnia, 16:00
Orzeł Mroczeń 3-3 Iskra Sieroszewice 22 kwietnia, 11:00
Astra Krotoszyn 3-0 GKS Jaraczewo
(wo)
LKS Jankowy 1-3 KS Opatówek 21 kwietnia, 16:00
Płomień Opatów 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 28-29 kwietnia

Czarni Dobrzyca 1-0 Płomień Opatów 29 kwietnia, 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-2 LKS Jankowy 29 kwietnia, 16:00
KS Opatówek 1-0 Astra Krotoszyn 29 kwietnia, 16:00
GKS Jaraczewo 0-3 Orzeł Mroczeń
(wo)
Iskra Sieroszewice 3-0 Zefka Kobyla Góra 29 kwietnia, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Barycz Janków Przygodzki 2-0 Olimpia Brzeziny 29 kwietnia, 11:00
CKS Zduny 0-3 KKS 1925 Kalisz 28 kwietnia, 16:00
LKS Czarnylas 1-1 Polonia Kępno 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 25 - 3 maja

LKS Czarnylas 0-2 Czarni Dobrzyca 3 maja, 15:00
Polonia Kępno 4-1 CKS Zduny 3 maja, 11:00
KKS 1925 Kalisz 2-1 Barycz Janków Przygodzki 3 maja, 16:00
Olimpia Brzeziny 2-1 Iskra Sieroszewice 3 maja, 11:00
Zefka Kobyla Góra 3-0 GKS Jaraczewo
(wo)
Orzeł Mroczeń 1-0 KS Opatówek 3 maja, 16:00
Astra Krotoszyn 3-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 maja, 16:00
LKS Jankowy 3-4 Płomień Opatów 3 maja, 16:00

Kolejka 26 - 6 maja

Czarni Dobrzyca 2-1 LKS Jankowy 6 maja, 14:00
Płomień Opatów 0-1 Astra Krotoszyn 6 maja, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-2 Orzeł Mroczeń 6 maja, 16:00
KS Opatówek 6-0 Zefka Kobyla Góra 6 maja, 16:00
GKS Jaraczewo 0-3 Olimpia Brzeziny
(wo)
Iskra Sieroszewice 1-2 KKS 1925 Kalisz 6 maja, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 0-1 Polonia Kępno 6 maja, 11:00
CKS Zduny 3-2 LKS Czarnylas 6 maja, 11:00

Kolejka 27 - 12-13 maja

CKS Zduny 1-2 Czarni Dobrzyca 13 maja, 11:00
LKS Czarnylas 1-1 Barycz Janków Przygodzki 13 maja, 15:00
Polonia Kępno 1-0 Iskra Sieroszewice 12 maja, 16:00
KKS 1925 Kalisz 3-0 GKS Jaraczewo
(wo)
Olimpia Brzeziny 0-1 KS Opatówek 12 maja, 17:00
Zefka Kobyla Góra 0-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 13 maja, 16:00
Orzeł Mroczeń 9-0 Płomień Opatów 13 maja, 16:00
Astra Krotoszyn 8-1 LKS Jankowy 13 maja, 16:00

Kolejka 28 - 16 maja

Czarni Dobrzyca 0-2 Astra Krotoszyn 16 maja, 17:30
LKS Jankowy 0-4 Orzeł Mroczeń 16 maja, 17:30
(wo)
na boisku 1-4; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Płomień Opatów 5-0 Zefka Kobyla Góra 16 maja, 17:30
(wo)
na boisku 5-6; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-0 Olimpia Brzeziny 16 maja, 17:30
KS Opatówek 1-2 KKS 1925 Kalisz 16 maja, 17:30
GKS Jaraczewo 0-3 Polonia Kępno
(wo)
Iskra Sieroszewice 3-0 LKS Czarnylas 16 maja, 17:30
Barycz Janków Przygodzki 2-0 CKS Zduny 16 maja, 17:30

Kolejka 29 - 20 maja

Barycz Janków Przygodzki 2-2 Czarni Dobrzyca 20 maja, 17:00
CKS Zduny 0-3 Iskra Sieroszewice 20 maja, 17:00
LKS Czarnylas 3-0 GKS Jaraczewo
(wo)
Polonia Kępno 1-2 KS Opatówek 20 maja, 17:00
KKS 1925 Kalisz 3-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 20 maja, 17:00
Olimpia Brzeziny 0-1 Płomień Opatów 20 maja, 17:00
Zefka Kobyla Góra 2-3 LKS Jankowy 20 maja, 17:00
Orzeł Mroczeń 5-1 Astra Krotoszyn 20 maja, 17:00

Kolejka 30 - 27 maja

KKS 1925 Kalisz 5-3 Płomień Opatów 27 maja, 11:00
Czarni Dobrzyca 1-2 Orzeł Mroczeń 27 maja, 11:00
Astra Krotoszyn 8-0 Zefka Kobyla Góra 3 czerwca, 13:00
LKS Jankowy 0-3 Olimpia Brzeziny 27 maja, 11:00
(wo)
na boisku 4-2; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-2 Polonia Kępno 27 maja, 11:00
KS Opatówek 2-0 LKS Czarnylas 27 maja, 11:00
GKS Jaraczewo 0-3 CKS Zduny
(wo)
Iskra Sieroszewice 3-1 Barycz Janków Przygodzki 27 maja, 11:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska (południe))

IV liga 2011/2012 (wielkopolska (południe))

Klasa okręgowa 2011/2012 (Konin)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Leszno)

Klasa A Zina 2011/2012 (Kalisz I)
Klasa A Zina 2011/2012 (Kalisz II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas