[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Poznań IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Inter Zdrój 20 48 15 3 2 50-15 8 1 1 31-8 7 2 1 19-7
2.  Dąb Bolewice 20 41 12 5 3 86-27 8 2 0 54-9 4 3 3 32-18 2 6 2 0 0 9-2
3.  TS 05 Nowy Tomyśl 20 41 13 2 5 57-35 7 2 1 35-17 6 0 4 22-18 2 0 0 0 2 2-9
4.  Płomień II Przyprostynia 20 38 12 2 6 66-29 7 1 2 41-10 5 1 4 25-19
5.  Orzeł Rostarzewo 20 34 10 4 6 58-45 7 0 3 33-24 3 4 3 25-21
6.  Borusja Boruja Kościelna 20 31 9 4 7 42-34 5 3 2 18-12 4 1 5 24-22
7.  Mawit II Lwówek 20 28 9 1 10 55-42 7 1 2 41-14 2 0 8 14-28
8.  LZS Wąsowo 20 22 7 1 12 34-46 5 1 4 21-13 2 0 8 13-33
9.  Obra II Zbąszyń 20 15 4 3 13 28-66 2 2 6 19-26 2 1 7 9-40
10.  Błędno Nądnia 20 11 3 2 15 28-93 2 0 8 16-44 1 2 7 12-49
11.  Pogrom Urbanowo 20 6 1 3 16 26-98 0 2 8 8-36 1 1 8 18-62
Inter Zdrój rozgrywa swoje mecze w Ptaszkowie.
Błędno Nądnia rozgrywa swoje mecze w Zbąszyniu.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Inter Zdrój    1-0 2-1 1-2 0-0 5-1 5-1 3-0 6-1 5-0 3-2 
 2 Dąb Bolewice2-0     5-1 3-1 3-3 3-3 3-0 6-0 11-0 10-0 8-1 
 3 TS 05 Nowy Tomyśl0-0 1-4     3-2 2-2 2-1 5-3 3-1 5-1 5-2 9-1 
 4 Płomień II Przyprostynia0-1 2-2 1-2     3-1 4-0* 2-1 7-0 6-1 7-1 9-1 
 5 Orzeł Rostarzewo2-3 3-2 4-3 6-4     0-3 3-0* 3-2 0-1 4-2 8-4 
 6 Borusja Boruja Kościelna1-2 1-1 1-4 1-1 2-0     3-1 2-1 4-0 1-1 2-1 
 7 Mawit II Lwówek0-3* 2-2 3-1 1-0 1-7 4-0     4-1 3-0* 10-0 13-0 
 8 LZS Wąsowo0-1 4-1 1-2 2-4 4-0 1-0 0-3     3-0* 4-0 2-2 
 9 Obra II Zbąszyń2-2 1-6 1-3 0-3 1-3 1-4 3-0* 1-2     3-3 6-0 
 10 Błędno Nądnia0-4 1-7 0-2 0-4 3-7 2-6 4-2 4-3 0-3     2-6 
 11 Pogrom Urbanowo0-3 2-7 0-3 2-4 2-2 0-6 0-3* 0-3* 2-2 0-3*     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Pauza: Mawit II Lwówek.
 
TS 05 Nowy Tomyśl 3-1 LZS Wąsowo 27 sierpnia, 16:00
Pogrom Urbanowo 0-3 Błędno Nądnia 28 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 3-3
Płomień II Przyprostynia 4-0 Borusja Boruja Kościelna 27 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 4-1
Orzeł Rostarzewo 3-2 Dąb Bolewice 28 sierpnia, 14:00
Obra II Zbąszyń 2-2 Inter Zdrój 28 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Pauza: LZS Wąsowo.
 
Inter Zdrój 5-1 Mawit II Lwówek 4 września, 11:00
Dąb Bolewice 11-0 Obra II Zbąszyń 4 września, 15:00
Borusja Boruja Kościelna 2-0 Orzeł Rostarzewo 4 września, 12:00
Błędno Nądnia 0-4 Płomień II Przyprostynia 4 września, 17:00
TS 05 Nowy Tomyśl 9-1 Pogrom Urbanowo 4 września, 14:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Pauza: Inter Zdrój.
 
Pogrom Urbanowo 0-3 LZS Wąsowo 11 września, 14:00
(wo)
na boisku 2-3
Płomień II Przyprostynia 1-2 TS 05 Nowy Tomyśl 10 września, 16:00
Orzeł Rostarzewo 4-2 Błędno Nądnia 11 września, 14:00
Obra II Zbąszyń 1-4 Borusja Boruja Kościelna 11 września, 15:00
Mawit II Lwówek 2-2 Dąb Bolewice 11 września, 16:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Pauza: Dąb Bolewice.
 
LZS Wąsowo 0-1 Inter Zdrój 18 września, 14:00
Borusja Boruja Kościelna 3-1 Mawit II Lwówek 18 września, 12:00
Błędno Nądnia 0-3 Obra II Zbąszyń 18 września, 16:00
w Zbąszyniu
TS 05 Nowy Tomyśl 2-2 Orzeł Rostarzewo 18 września, 14:00
Pogrom Urbanowo 2-4 Płomień II Przyprostynia 18 września, 14:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Pauza: Borusja Boruja Kościelna.
 
Płomień II Przyprostynia 7-0 LZS Wąsowo 24 września, 16:00
Orzeł Rostarzewo 8-4 Pogrom Urbanowo 25 września, 14:00
Obra II Zbąszyń 1-3 TS 05 Nowy Tomyśl 25 września, 15:00
Mawit II Lwówek 10-0 Błędno Nądnia 25 września, 16:00
Inter Zdrój 1-0 Dąb Bolewice 25 września, 11:00
w Ptaszkowie

Kolejka 6 - 1-2 października

Pauza: Błędno Nądnia.
 
LZS Wąsowo 4-1 Dąb Bolewice 2 października, 15:00
Borusja Boruja Kościelna 1-2 Inter Zdrój 2 października, 12:00
TS 05 Nowy Tomyśl 5-3 Mawit II Lwówek 2 października, 14:00
Pogrom Urbanowo 2-2 Obra II Zbąszyń 2 października, 14:00
Płomień II Przyprostynia 3-1 Orzeł Rostarzewo 1 października, 16:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Pauza: TS 05 Nowy Tomyśl.
 
Orzeł Rostarzewo 3-2 LZS Wąsowo 9 października, 14:00
Obra II Zbąszyń 0-3 Płomień II Przyprostynia 9 października, 15:00
Mawit II Lwówek 13-0 Pogrom Urbanowo 9 października, 16:00
Inter Zdrój 5-0 Błędno Nądnia 9 października, 11:00
w Ptaszkowie
Dąb Bolewice 3-3 Borusja Boruja Kościelna 9 października, 15:00

Kolejka 8 - 15-16 października

Pauza: Pogrom Urbanowo.
 
LZS Wąsowo 1-0 Borusja Boruja Kościelna 16 października, 15:00
Błędno Nądnia 1-7 Dąb Bolewice 16 października, 15:00
w Zbąszyniu
TS 05 Nowy Tomyśl 0-0 Inter Zdrój 16 października, 14:00
Płomień II Przyprostynia 2-1 Mawit II Lwówek 16 października, 15:00
Orzeł Rostarzewo 0-1 Obra II Zbąszyń 16 października, 14:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Pauza: Płomień II Przyprostynia.
 
Obra II Zbąszyń 1-2 LZS Wąsowo 23 października, 14:00
Mawit II Lwówek 1-7 Orzeł Rostarzewo 23 października, 15:00
Inter Zdrój 3-2 Pogrom Urbanowo 23 października, 11:00
w Ptaszkowie
Dąb Bolewice 5-1 TS 05 Nowy Tomyśl 23 października, 15:00
Borusja Boruja Kościelna 1-1 Błędno Nądnia 23 października, 12:00

Kolejka 10 - 29-30 października

Pauza: Orzeł Rostarzewo.
 
LZS Wąsowo 4-0 Błędno Nądnia 30 października, 14:00
TS 05 Nowy Tomyśl 2-1 Borusja Boruja Kościelna 30 października, 14:00
Pogrom Urbanowo 2-7 Dąb Bolewice 30 października, 14:00
Płomień II Przyprostynia 0-1 Inter Zdrój 29 października, 15:00
Obra II Zbąszyń 3-0 Mawit II Lwówek 30 października, 14:00
(wo)
na boisku 1-2

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Pauza: Obra II Zbąszyń.
 
Mawit II Lwówek 4-1 LZS Wąsowo 6 listopada, 14:00
Inter Zdrój 0-0 Orzeł Rostarzewo 6 listopada, 11:00
Dąb Bolewice 3-1 Płomień II Przyprostynia 6 listopada, 14:00
Borusja Boruja Kościelna 2-1 Pogrom Urbanowo 6 listopada, 12:00
Błędno Nądnia 0-2 TS 05 Nowy Tomyśl 6 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 31 marca-1 kwietnia

Pauza: Mawit II Lwówek.
 
LZS Wąsowo 1-2 TS 05 Nowy Tomyśl 1 kwietnia, 14:00
Błędno Nądnia 2-6 Pogrom Urbanowo 1 kwietnia, 14:00
w Zbąszyniu
Borusja Boruja Kościelna 1-1 Płomień II Przyprostynia 1 kwietnia, 12:00
Dąb Bolewice 3-3 Orzeł Rostarzewo 1 kwietnia, 15:00
Inter Zdrój 6-1 Obra II Zbąszyń 1 kwietnia, 11:00
w Ptaszkowie

Kolejka 13 - 7 kwietnia

Pauza: LZS Wąsowo.
 
Mawit II Lwówek 0-3 Inter Zdrój 7 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-1
Obra II Zbąszyń 1-6 Dąb Bolewice 7 kwietnia, 13:00
Orzeł Rostarzewo 0-3 Borusja Boruja Kościelna 7 kwietnia, 16:00
Płomień II Przyprostynia 7-1 Błędno Nądnia 7 kwietnia, 11:00
w Zbąszyniu
Pogrom Urbanowo 0-3 TS 05 Nowy Tomyśl 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 14-15 kwietnia

Pauza: Inter Zdrój.
 
LZS Wąsowo 2-2 Pogrom Urbanowo 15 kwietnia, 14:00
TS 05 Nowy Tomyśl 3-2 Płomień II Przyprostynia 15 kwietnia, 14:00
Błędno Nądnia 3-7 Orzeł Rostarzewo 15 kwietnia, 16:00
w Zbąszyniu
Borusja Boruja Kościelna 4-0 Obra II Zbąszyń 15 kwietnia, 12:00
Dąb Bolewice 3-0 Mawit II Lwówek 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 21-22 kwietnia

Pauza: Dąb Bolewice.
 
Inter Zdrój 3-0 LZS Wąsowo 22 kwietnia, 11:00
w Ptaszkowie
Mawit II Lwówek 4-0 Borusja Boruja Kościelna 22 kwietnia, 16:00
Obra II Zbąszyń 3-3 Błędno Nądnia 22 kwietnia, 15:00
Orzeł Rostarzewo 4-3 TS 05 Nowy Tomyśl 22 kwietnia, 14:00
Płomień II Przyprostynia 9-1 Pogrom Urbanowo 21 kwietnia, 14:00
w Zbąszyniu

Kolejka 16 - 28-29 kwietnia

Pauza: Borusja Boruja Kościelna.
 
LZS Wąsowo 2-4 Płomień II Przyprostynia 29 kwietnia, 14:00
Pogrom Urbanowo 2-2 Orzeł Rostarzewo 29 kwietnia, 14:00
TS 05 Nowy Tomyśl 5-1 Obra II Zbąszyń 29 kwietnia, 14:00
Błędno Nądnia 4-2 Mawit II Lwówek 29 kwietnia, 16:00
w Zbąszyniu
Dąb Bolewice 2-0 Inter Zdrój 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 5-6 maja

Pauza: Błędno Nądnia.
 
Dąb Bolewice 6-0 LZS Wąsowo 6 maja, 15:00
Inter Zdrój 5-1 Borusja Boruja Kościelna 6 maja, 14:00
w Ptaszkowie
Mawit II Lwówek 3-1 TS 05 Nowy Tomyśl 6 maja, 17:00
Obra II Zbąszyń 6-0 Pogrom Urbanowo 6 maja, 15:00
Orzeł Rostarzewo 6-4 Płomień II Przyprostynia 6 maja, 14:00

Kolejka 18 - 12-13 maja

Pauza: TS 05 Nowy Tomyśl.
 
LZS Wąsowo 4-0 Orzeł Rostarzewo 13 maja, 14:00
Płomień II Przyprostynia 6-1 Obra II Zbąszyń 12 maja, 14:00
w Zbąszyniu
Pogrom Urbanowo 0-3 Mawit II Lwówek 13 maja, 14:00
(wo)
na boisku 1-3
Błędno Nądnia 0-4 Inter Zdrój 13 maja, 17:00
w Zbąszyniu
Borusja Boruja Kościelna 1-1 Dąb Bolewice 13 maja, 12:00

Kolejka 19 - 19-20 maja

Pauza: Pogrom Urbanowo.
 
Borusja Boruja Kościelna 2-1 LZS Wąsowo 19 maja, 17:00
Dąb Bolewice 10-0 Błędno Nądnia 20 maja, 15:00
Inter Zdrój 2-1 TS 05 Nowy Tomyśl 20 maja, 14:00
w Ptaszkowie
Mawit II Lwówek 1-0 Płomień II Przyprostynia 20 maja, 17:00
Obra II Zbąszyń 1-3 Orzeł Rostarzewo 20 maja, 15:00

Kolejka 20 - 26-27 maja

Pauza: Płomień II Przyprostynia.
 
LZS Wąsowo 3-0 Obra II Zbąszyń 27 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Rostarzewo 3-0 Mawit II Lwówek 27 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Pogrom Urbanowo 0-3 Inter Zdrój 27 maja, 14:00
TS 05 Nowy Tomyśl 1-4 Dąb Bolewice 27 maja, 14:00
Błędno Nądnia 2-6 Borusja Boruja Kościelna 27 maja, 17:00
w Zbąszyniu

Kolejka 21 - 3 czerwca

Pauza: Orzeł Rostarzewo.
 
Błędno Nądnia 4-3 LZS Wąsowo 3 czerwca, 11:00
w Zbąszyniu
Borusja Boruja Kościelna 1-4 TS 05 Nowy Tomyśl 3 czerwca, 11:00
Dąb Bolewice 8-1 Pogrom Urbanowo 3 czerwca, 11:00
Inter Zdrój 1-2 Płomień II Przyprostynia 3 czerwca, 11:00
w Ptaszkowie
Mawit II Lwówek 3-0 Obra II Zbąszyń 3 czerwca, 11:00
(wo)

Kolejka 22 - 10 czerwca

Pauza: Obra II Zbąszyń.
 
LZS Wąsowo 0-3 Mawit II Lwówek 10 czerwca, 13:00
Orzeł Rostarzewo 2-3 Inter Zdrój 10 czerwca, 13:00
Płomień II Przyprostynia 2-2 Dąb Bolewice 10 czerwca, 13:00
w Zbąszyniu
Pogrom Urbanowo 0-6 Borusja Boruja Kościelna 10 czerwca, 13:00
TS 05 Nowy Tomyśl 5-2 Błędno Nądnia 10 czerwca, 13:00

Klasa A 2011/2012 (Poznań I)
Klasa A 2011/2012 (Poznań II)
Klasa A 2011/2012 (Poznań III)

Klasa B 2011/2012 (Poznań I)
Klasa B 2011/2012 (Poznań II)
Klasa B 2011/2012 (Poznań III)
Klasa B 2011/2012 (Poznań V)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas