[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 17-18 sierpnia

KS Szczytniki 7-1 Avia II Kamionki 17 sierpnia, 14:00
Sam Jastrzębsko Stare 3-3 Orzeł Rostarzewo 17 sierpnia, 16:00
k. 1-3
Okoń Sapowice 1-5 Skra Wielkopolska Otusz 17 sierpnia, 18:00
Sędziowie WZPN Poznań 4-4 Canarinhos Skórzewo 20 sierpnia, 17:00
k. 4-3
w Luboniu
Lech Poznań (oldboje) 9-2 Odlew Poznań 21 sierpnia, 18:00
Waldemar Przysiuda 7, 44, Piotr Jacek 11, Krzysztof Piskuła 20, 28 (k), 80 (k), Sławomir Mizgalski 29, 33, Marcin Drajer 75 - Paweł Kuliński 39, Damian Tomczak 85
Jurand Koziegłowy 5-1 KS Pruśce 18 sierpnia, 13:00
w Owińskach
Fara Pelikan Żydowo 0-3 Walka Kostrzyn 18 sierpnia, 13:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
International Oldboys Śrem 2-0 Bola 06 Poznań 18 sierpnia, 9:00
w Poznaniu; na boisku przy ul. Gdańskiej
Rancho Topola 1-6 Avia Kamionki 18 sierpnia, 14:00
Meblorz Swarzędz 2-1 Antares Zalasewo 18 sierpnia, 13:00
w Zalasewie
Jamajka Śrem 1-1 Orły Plewiska 18 sierpnia, 14:00
k. 9-8
Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 4-2 Lotnik-1997 Poznań 18 sierpnia, 13:00
w Baranowie
Warta Wartosław 0-3 KS Sękowo 18 sierpnia, 16:00

II runda - 28 sierpnia

Pogoń Książ Wielkopolski 7-2 Zawisza Dolsk 28 sierpnia, 17:00
KS Szczytniki 8-1 Przemysław Poznań 28 sierpnia, 17:00
Jurand Koziegłowy 1-7 Concordia Murowana Goślina 28 sierpnia, 17:00
w Owińskach
Meblorz Swarzędz 6-1 SKS 13 Poznań 28 sierpnia, 17:00
International Oldboys Śrem 0-5 LKS Kicin 28 sierpnia, 18:00
w Poznaniu; na boisku przy ul. Gdańskiej
Lech Poznań (oldboje) 3-0 Skra Wielkopolska Otusz 3 września, 17:00
(wo)
odwołany / sędziowie nie dopuścili do rozegrania meczu z powodu braku kart zdrowia zawodników gości
Czarni Czerniejewo 1-3 Walka Kostrzyn 28 sierpnia, 17:00
Alan Tomaszewski 90 - Maciej Szymański 10, 66, Maciej Markiewicz 34
Avia Kamionki 0-4 Polonia II Środa Wielkopolska 28 sierpnia, 17:00
w Kórniku
Jamajka Śrem 3-0 Poznań FC 28 sierpnia, 17:00
Sędziowie WZPN Poznań 4-0 NKS Niepruszewo 29 sierpnia, 18:00
w Niepruszewie
Maratończyk Brzeźno 3-1 Orkan Jarosławiec 28 sierpnia, 17:00
Rożnovia Rożnowo 1-0 Orkan Objezierze 28 sierpnia, 17:00
Tęcza Lulin 2-2 Czarni Kaźmierz 28 sierpnia, 17:00
k. 3-4
GKS Golęczewo 5-1 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 28 sierpnia, 17:00
KS Sękowo 1-0 Warta Obrzycko 28 sierpnia, 17:00
Byki Obrowo 1-2 KS Gaj Wielki 28 sierpnia, 17:00
Rzemieślnik Kwilcz 2-2 Zieloni Lubosz 28 sierpnia, 17:00
k. 8-7
Wicher Strzyżewo 5-1 TS 05 Nowy Tomyśl 28 sierpnia, 17:00
Dąb Bolewice 2-10 Pieczarka Wielichowo 28 sierpnia, 17:00
Promień Opalenica 5-1 LSSG Grodzisk Wielkopolski 28 sierpnia, 17:00
Orzeł Rostarzewo 0-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 28 sierpnia, 17:00
Kamil Wesoły 24, Hubert Nowaczyk 36, Błażej Kluczyk 44, 63
SSG Kamieniec 1-1 Orzeł Granowo 28 sierpnia, 17:00
k. 5-4
Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 5-2 KS Sarbia 29 sierpnia, 18:00
w Baranowie

III runda - 11 września

Walka Kostrzyn 1-3 Maratończyk Brzeźno 11 września, 17:00
Orkan Działyń 0-3 Vitcovia Witkowo 11 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Meblorz Swarzędz 1-6 Piast Kobylnica 11 września, 17:00
w Gruszczynie
Pelikan Niechanowo 2-2 Lechita Kłecko 11 września, 17:00 (100)
k. 5-4
Łukasz Zagdański 73, 89 - Jakub Wiśniewski 29, Sebastian Kołodziejski 80
KS Szczytniki 9-4 Polonia II Środa Wielkopolska 11 września, 17:00
Pogoń Książ Wielkopolski 3-1 Kłos Zaniemyśl 11 września, 17:00
Jamajka Śrem 2-2 Kotwica Kórnik 11 września, 17:00
k. 2-3
Concordia Murowana Goślina 2-2 Wełna Rogoźno 11 września, 17:00
k. 5-6
LKS Kicin 1-5 Polonia Poznań 11 września, 17:00
KS Sękowo 0-1 GKS Golęczewo 11 września, 17:00
Tomasz Goch ?
TPS Winogrady (Poznań) 5-0 KS Łopuchowo 11 września, 17:00
Marcin Mazurek ?, ?, ?, Mateusz Walczyk ?, Mikołaj Cyferkowski ?
Rożnovia Rożnowo 4-3 Wiara Lecha Poznań 11 września, 17:00
Orkan Konarzewo 1-1 Stella Luboń 10 września, 17:00
k. 4-1
Lipno Stęszew 1-1 Spójnia Strykowo 11 września, 17:00
k. 3-2
nieznany ? - Dominik Luleczka 24
Promień Opalenica 4-2 Czarni Kaźmierz 11 września, 17:00
Rzemieślnik Kwilcz 4-1 Rakieta Głuponie 11 września, 17:00
Kłos Gałowo 0-2 Warta Sieraków 11 września, 17:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-2 Wicher Strzyżewo 11 września, 17:00
w Ptaszkowie
Patria Buk 0-7 Wielkopolska Komorniki 11 września, 17:00
Obra Zbąszyń 2-0 Mawit Lwówek 11 września, 17:00
Jacek Żmuda ?, ?
Pieczarka Wielichowo 2-1 Sokół Rakoniewice 11 września, 17:00
SSG Kamieniec 2-2 Inter Zdrój 11 września, 17:00
k. 4-5
Sędziowie WZPN Poznań 1-3 Suchary Suchy Las 12 września, 17:00
w Błażejewku
Las Puszczykowo 2-1 Warta Śrem 12 września, 17:00
Marcin Klemens 80, Bartosz Stróżyk 90 - nieznany ?
Lech Poznań (oldboje) 12-1 KS Gaj Wielki 17 września, 16:30
Sławomir Mizgalski 20, 74, Marek Rzepka 35, 88, Jacek Dembiński 37, 40, 66, Krzysztof Piskuła 53, Mariusz Skrzypczak 62, 72, Arkadiusz Bąk 79, Marcin Drajer 86 - Marcin Kalinowski 76
Błękitni Wronki 5-0 Sokół Duszniki 18 września, 16:30
Krystian Nowicki 55, 82 (k), Michał Musielak 72, Adrian Janaszek 75, Grzegorz Raszewski 90
w Popowie
Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 2-4 Sparta Szamotuły 19 września, 16:00
w Baranowie

IV runda - 25 września

Vitcovia Witkowo 1-1 Mieszko Gniezno 25 września, 16:30
k. 3-5
Konrad Plucner 25 - Rafał Pietrowski 15 (s)
Pelikan Niechanowo 4-0 1922 Lechia Kostrzyn 25 września, 16:30
Maratończyk Brzeźno 2-3 Zjednoczeni Trzemeszno 25 września, 16:30
Pogoń Książ Wielkopolski 1-1 Kotwica Kórnik 25 września, 16:30
k. 5-4
TPS Winogrady (Poznań) 1-2 Huragan Pobiedziska 25 września, 16:30
Mikołaj Szymański ? - Patryk Stawiarski 75, Adrian Płoska 86
KS Szczytniki 3-1 Piast Kobylnica 25 września, 16:30
Marcin Wiśniewski 20, Karol Wojniewicz 35, Mikołaj Czarnota 75 - nieznany 60 (k)
Wełna Rogoźno 3-1 Sparta Oborniki 25 września, 16:30
Adam Kotus 6, Sławomir Urban 52, Łukasz Zenger 83 - Jakub Krzyżanowski 85
Lech Poznań (oldboje) 10-2 GKS Golęczewo 26 września, 16:30
Krzysztof Piskuła 11, Waldemar Przysiuda 19, 55, 82, Piotr Jacek 40, 69, Arkadiusz Bąk 54, Jacek Dembiński 59, 68, Sławomir Najtkowski 83 - Seweryn Sroka 29, Mateusz Lisiak 80
Rożnovia Rożnowo 0-3 Świt Piotrowo 25 września, 16:30
Warta Sieraków 3-5 Sokół Pniewy 25 września, 16:30
Sparta Szamotuły 2-0 Suchary Suchy Las 25 września, 16:30
Pogoń Lwówek 3-12 Warta Międzychód 25 września, 16:30
Rzemieślnik Kwilcz 3-2 Czarni Wróblewo 25 września, 16:30
Błękitni Wronki 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 25 września, 16:30
k. 4-3
Orkan Konarzewo 3-0 Polonia Poznań 25 września, 16:30
(wo)
Wielkopolska Komorniki 3-0 Las Puszczykowo 25 września, 16:30
Lipno Stęszew 0-1 1920 Mosina 25 września, 16:30
Pieczarka Wielichowo 0-4 Płomień Przyprostynia 25 września, 16:30
Inter Zdrój 2-1 Wicher Strzyżewo 25 września, 16:30
Promień Opalenica 4-2 Obra Zbąszyń 25 września, 16:30

V runda - 9 października

Huragan Pobiedziska 0-0 Mieszko Gniezno 9 października, 16:00
k. 2-4
Pelikan Niechanowo 2-2 Zjednoczeni Trzemeszno 9 października, 16:00
k. 5-6
Łukasz Zagdański 75, Przemysław Otuszewski 83 - Krzysztof Chojnacki 3, Krzysztof Majchrzak 90 (k)
KS Szczytniki 2-1 1920 Mosina 9 października, 16:00
Karol Wolniewicz 1, Marcin Wiśniewski 88 - nieznany ?
Orkan Konarzewo 2-3 Wielkopolska Komorniki 9 października, 16:00
nieznany ?, ? - Adam Łysek ?, 70, Radosław Ołdyński ?
Wełna Rogoźno 2-1 Błękitni Wronki 9 października, 16:00
Norbert Jabłoński 16, Sławomir Urbaniak 24 - Bartosz Mazański ? (k)
Sparta Szamotuły 3-3 Świt Piotrowo 9 października, 16:00
k. 7-6
Rzemieślnik Kwilcz 0-5 Sokół Pniewy 9 października, 16:00
Daniel Hajdukiewicz 11, Krzysztof Marchewka 22, Artur Forysiak 52, Kamil Laszczkowski 72, Marcin Knop 75 (k)
Płomień Przyprostynia 1-3 Warta Międzychód 9 października, 16:00
Szymon Szulc 60 - Jakub Nabzdyk 25, Jarosław Krysiak 72, Szymon Kołodziej 83
Inter Zdrój 6-2 Promień Opalenica 9 października, 16:00
Filip Banach ?, Paweł Zwiernik ?, Jakub Małecki ?, Krzysztof Ciorga ?, Piotr Brudło 50, Paweł Geisler 75 - nieznany ?, ?
Lech Poznań (oldboje) 3-2 Pogoń Książ Wielkopolski 10 października, 16:00
Sławomir Najtkowski 50, Krzysztof Piskuła 53, 74 (k) - Marcin Tomczak 63, Rodziak 89

1/8 finału - 23 października

Wielkopolska Komorniki 1-3 Polonia Środa Wielkopolska 23 października, 15:30 (100)
Hubert Chełmiński 60 - Krystian Pawlak 23, Michał Stańczyk 30, Marcin Duchała 87
Zjednoczeni Trzemeszno 2-6 Mieszko Gniezno 23 października, 15:30
Krzysztof Chojnacki 20, Krzysztof Majchrzak 52 - Krzysztof Jackowiak 7 (k), Dawid Ciążyński 25, 37, 80, Gracjan Konieczny 48, 51
Wełna Rogoźno 1-5 Fogo Luboń 23 października, 15:30
Norbert Jabłoński 60 - Piotr Sarbinowski ?, Szymon Izydorczyk ?, Michał Fertikowski ?, Jakub Mikołajczyk ?, Adam Durowicz 2
KS Szczytniki 0-8 Unia Swarzędz 23 października, 15:30
Marcin Wasielewski 22, Konrad Zandrowicz 37 (k), Mateusz Molewski 44, Adam Gajda 48, Mateusz Zbierski 63, Łukasz Lebioda 69, Krystian Antczak 78, Mateusz Sobkowiak 84
Sokół Pniewy 1-1 Lech II Poznań 23 października, 15:30
k. 3-4
Daniel Hajdukiewicz 69 - Mariusz Woźniak 89
Lech Poznań (oldboje) 12-2 Inter Zdrój 24 października, 15:30
Waldemar Przysiuda 8, 40, 62, Jacek Dembiński 24, 45, 79, Sławomir Najtkowski 27, Arkadiusz Bąk 30, Jarosław Araszkiewicz 38, Marcin Drajer 42, Krzysztof Piskuła 60, Sławomir Mizgalski 73 - Filip Banach 52, Maciej Szymański 83
Sparta Szamotuły 4-3 Warta Międzychód 23 października, 15:30
GKS Dopiewo 2-1 Grom Plewiska 1 marca, 14:00
Nikodem Szałkowski 75, Adam Lisiecki 85 - Patryk Niemczyk 61

1/4 finału - 8 marca

Mieszko Gniezno 0-4 Polonia Środa Wielkopolska 8 marca, 14:00
Michał Stańczyk ?, Radosław Barabasz ?, Mateusz Pluciński ?, Łukasz Przybyłek ?
Fogo Luboń 1-2 Lech II Poznań 8 marca, 14:00
Jacek Zielonka 90 - Paulus Arajuuri 17, Dawid Michniewicz 48
Lech Poznań (oldboje) 3-2 Sparta Szamotuły 19 marca, 19:00
Tomasz Magdziarz 51, Sławomir Mizgalski 76, Jacek Dembiński 88 (k) - Tomasz Stelmaszyk 21, Tomasz Paul 30
GKS Dopiewo 3-3 Unia Swarzędz 8 marca, 14:00
k. 4-5
nieznany ?, ?, Maciej Manelski ? - Krystian Antczak ?, Łukasz Lebioda ?, Paweł Noga ?

1/2 finału - 23 kwietnia
(Losowanie - 4 kwietnia 2014 - siedziba WZPN)

Lech Poznań (oldboje) 2-5 Lech II Poznań 4 maja, 16:00
Arkadiusz Bąk 35, Piotr Reiss 41 - Niklas Zulciak 28, 75, Piotr Fontowicz 32, Michał Jakóbowski 87, 90
na Inea Stadionie
Unia Swarzędz 2-0 Polonia Środa Wielkopolska 23 kwietnia, 17:00
Mateusz Świergiel 7, Krystian Antczak 54

Finał - 14 maja

Unia Swarzędz 3-0 Lech II Poznań 14 maja, 17:00 (1000)
Wiktor Witt 42 (s), Krystian Antczak 75, Mateusz Zbierski 90
w Swarzędzu

Puchar Polski 2013/2014 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2013/2014 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2013/2014 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2013/2014 (Wielkopolski ZPN - Piła)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas