[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Wielkopolski ZPN - Konin

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 10-11 sierpnia
(Losowanie - 25 lipca 2013)
Wilki Wilczyn - wolny los

Górnik Kłodawa 4-1 Orzeł Grzegorzew 10 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Rychwał 1-1 Tulisia Tuliszków 10 sierpnia, 17:00
k. 4-5
Sparta Orzechowo 5-5 Polanin Strzałkowo 10 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Nałęcz Babiak 0-6 GKS Sompolno 10 sierpnia, 17:00
Teleszyna Przykona 0-3 Wicher Dobra 10 sierpnia, 17:00
(wo)
Polonus Kazimierz Biskupi 2-2 Warta Helenów-Kramsk 10 sierpnia, 17:00
k. 3-4
Polonia Golina 5-3 GKS Lisewo 10 sierpnia, 17:00
Grom Malanów 4-3 Kasztelania Brudzew 10 sierpnia, 17:00
GKS Rzgów 0-2 ZKS Zagórów 11 sierpnia, 17:00
Górnik Wierzbinek 2-4 Błękitni Mąkolno 11 sierpnia, 17:00
Strażak Licheń Stary 5-3 Sparta Konin 11 sierpnia, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-8 Hetman Orchowo 11 sierpnia, 17:00
Orzeł Kawęczyn 1-3 Warta Dobrów 10 sierpnia, 15:00 (30)
Orlik Miłosław 2-7 Płomień Nekla 11 sierpnia, 17:00

II runda - 11 września
Płomień Nekla - wolny los.

Sparta Orzechowo 3-0 ZKS Zagórów 11 września, 17:30
(wo)
Grom Malanów 2-5 Wicher Dobra 11 września, 17:30
Strażak Licheń Stary 3-2 Błękitni Mąkolno 11 września, 17:30
Krystian Andrzejczak ?, ?, Mateusz Kluga ? - nieznany ?, ?
Polonia Golina 1-0 Warta Helenów-Kramsk 11 września, 17:30
Górnik Kłodawa 1-1 GKS Sompolno 11 września, 17:30
k. 3-5
Hetman Orchowo 2-0 Wilki Wilczyn 11 września, 17:30
Szymon Rezulak ?, Mateusz Kasprzak ?
Warta Dobrów 3-2 Tulisia Tuliszków 11 września, 17:30

1/8 finału - 25 września
Sokół Kleczew - wolny los.

Sparta Orzechowo 8-1 Strażak Licheń Stary 25 września, 16:30
Warta Dobrów 3-0 Wicher Dobra 25 września, 16:30
(wo)
goście nie dojechali na mecz z powodu kłopotów kadrowych
Warta Krzymów 2-6 SKP Słupca 25 września, 16:30
Płomień Nekla 0-3 Victoria Września 25 września, 16:30
Olimpia Koło 1-2 LKS Ślesin 25 września, 16:30
GKS Sompolno 6-1 Hetman Orchowo 25 września, 16:30
Michał Śmigielski ?, ?, Kacper Cichocki ?, Mirosław Szczebelski ?, Arkadiusz Czaplewski ?, ? - nieznany ?
Polonia Golina 1-5 Górnik Konin 25 września, 16:30

1/4 finału - 9 października

Sparta Orzechowo 1-1 Sokół Kleczew 9 października, 16:00
k. 4-5
Warta Dobrów 0-3 SKP Słupca 9 października, 16:00
LKS Ślesin 5-3 Victoria Września 9 października, 16:00
Paweł Krygier 16, Damian Augustyniak 65, Krystian Robak 80, Łukasz Pietrzak 82, Damian Markiewicz 86 - Mateusz Goździaszek ?, 24, Artur Giżewski ?
GKS Sompolno 2-9 Górnik Konin 9 października, 16:30
Arkadiusz Czaplewski ?, Szymon Predecki ? - Maciej Adamczewski ?, ?, ?, Mateusz Majewski ?, Paweł Błaszczak ?, Łukasz Kujawa ?, ?, Bartosz Maślak ?, Krzysztof Słowiński ?

1/2 finału - 8 marca

SKP Słupca 1-2 Sokół Kleczew 8 marca, 14:00
Kamil Stefaniak 78 - Paweł Lisiecki 16, Robert Sierant 40
LKS Ślesin 2-4 Górnik Konin 23 kwietnia, 17:00
Łukasz Pietrzak 4, Krzysztof Siedlecki 65 - Damian Tylak 30, 46, 75, Maciej Adamczewski 32

Finał - 14 maja

Sokół Kleczew 1-0 Górnik Konin 14 maja, 17:00
Łukasz Cichos 74
w Kleczewie

Puchar Polski 2013/2014 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2013/2014 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2013/2014 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2013/2014 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas