[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 19 sierpnia

Orzeł Rostarzewo 2-0 Sam Jastrzębsko Stare 19 sierpnia, 14:00
Okoń Sapowice 0-0 Odlew Poznań 19 sierpnia, 13:00
k. 3-2
KS Pruśce 0-7 OSiR Przeźmierowo 19 sierpnia, 14:00
w Wiatrowie
Sparta Brody 2-3 Pieczarka Wielichowo 19 sierpnia, 12:00
SKS 13 Poznań 2-3 Pobiedziki-Light ERP Pobiedziska 19 sierpnia, 10:00
KS Sarbia 1-1 Skra Wielkopolska Otusz 19 sierpnia, 15:00
k. 5-4
Jamajka Śrem 4-2 Avia Kamionki 19 sierpnia, 16:00
Antares Zalasewo 1-3 Bola 06 Poznań 19 sierpnia, 11:00
Pogrom Urbanowo 2-12 KS Gaj Wielki 19 sierpnia, 14:00
KS Gniezno 8-0 United Poznań 19 sierpnia, 18:00
Lech Poznań (oldboje) 7-2 Orły Plewiska 22 sierpnia, 18:00
Promień Opalenica 4-2 Wiara Lecha Poznań 19 sierpnia, 15:00

II runda - 29 sierpnia

Jamajka Śrem 0-0 Polonia II Środa Wielkopolska 29 sierpnia, 17:00
k. 1-3
KS Gniezno 0-2 Czarni Czerniejewo 29 sierpnia, 17:00
Zawisza Dolsk 3-0 GKS Gułtowy 29 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Lech Poznań (oldboje) 7-2 Bola 06 Poznań 29 sierpnia, 18:00
Promień Opalenica 2-2 Poznań FC 29 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Tornado Trzebaw 4-4 Pobiedziki-Light ERP Pobiedziska 29 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Suchary Suchy Las 3-0 Przemysław Poznań 29 sierpnia, 17:00
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 4-2 GKS Golęczewo 29 sierpnia, 17:00
Sędziowie WZPN Poznań 5-0 KS Sarbia 29 sierpnia, 17:00
Warta Obrzycko 1-2 Orzeł Słopanowo 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Łowyń 3-3 Rzemieślnik Kwilcz 29 sierpnia, 17:00
k. 5-3
OSiR Przeźmierowo 6-2 Tęcza Lulin 29 sierpnia, 17:00
Tęcza Skrzynki 1-2 Szturm Junikowo (Poznań) 29 sierpnia, 17:00
Zieloni Lubosz 5-1 Warta Wartosław 29 sierpnia, 17:00
KS Gaj Wielki 3-1 Pieczarka Wielichowo 29 sierpnia, 17:00
Okoń Sapowice 1-4 Orzeł Granowo 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Rostarzewo 5-1 Piast Jabłonna 29 sierpnia, 17:00
Dąb Bolewice 3-1 Inter Zdrój 29 sierpnia, 17:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 Korona Bukowiec 29 sierpnia, 17:00
k. 2-3

III runda - 12 września

Czarni Czerniejewo 4-2 Orkan Jarosławiec 12 września, 16:30
Pogoń Książ Wielkopolski 4-2 Zawisza Dolsk 12 września, 16:30
Polonia II Środa Wielkopolska 7-2 Phytopharm Klęka 12 września, 16:30
Pelikan Niechanowo 5-1 Orkan Działyń 12 września, 16:30
Maratończyk Brzeźno 1-3 LKS Kicin 12 września, 16:30
Błękitni Owińska 0-3 Orkan Objezierze 12 września, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Lech Poznań (oldboje) 11-2 Złoci Złotkowo 11 września, 17:30
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
OSiR Przeźmierowo 2-0 Orzeł Słopanowo 12 września, 16:30
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 10-0 Rakieta Głuponie 12 września, 16:30
Sędziowie WZPN Poznań 3-1 KS Gaj Wielki 12 września, 16:30
Promień Opalenica 4-2 Czarni Kaźmierz 12 września, 16:30
Suchary Suchy Las 1-2 Orkan Konarzewo 12 września, 16:30
Orzeł Łowyń 1-4 Zieloni Lubosz 12 września, 16:30
w Kamionnie
Dąb Bolewice 3-0 Huragan Łomnica 12 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
SSG Kamieniec 4-5 Lipno Stęszew 12 września, 16:30
Tornado Trzebaw 1-1 Szturm Junikowo (Poznań) 12 września, 16:30
k. 2-4
Korona Bukowiec 2-1 LSSG Grodzisk Wielkopolski 12 września, 16:30
Orzeł Rostarzewo 3-2 Orzeł Granowo 12 września, 16:30

IV runda - 26 września

LKS Kicin 3-2 Polonia Poznań 26 września, 16:00
Pelikan Niechanowo 1-7 Vitcovia Witkowo 26 września, 16:00
Czarni Czerniejewo 2-2 Polonia II Środa Wielkopolska 26 września, 16:00
k. 9-8
Pogoń Książ Wielkopolski 1-1 Las Puszczykowo 26 września, 16:00
k. 4-5
Orkan Objezierze 3-0 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 26 września, 16:00
OSiR Przeźmierowo 2-0 Kłos Gałowo 26 września, 16:00
Sędziowie WZPN Poznań 3-0 Orkan Konarzewo 26 września, 16:00
Dąb Bolewice 1-2 Zieloni Lubosz 26 września, 16:00
Orzeł Rostarzewo 3-1 Korona Bukowiec 26 września, 16:00
Promień Opalenica 3-0 NKS Niepruszewo 26 września, 16:00
Lipno Stęszew 3-3 Stella Luboń 26 września, 16:00
k. 3-4
Lech Poznań (oldboje) 5-1 Szturm Junikowo (Poznań) 27 września, 17:00

V runda - 10 października

Vitcovia Witkowo 2-1 Lechita Kłecko 10 października, 16:00
Damian Szczepaniak 36, Sebastian Masłowski 50 - Marek Kulczak 44
Piast Kobylnica 0-8 Huragan Pobiedziska 10 października, 16:00
Adam Napieralski ?, ?, Oskar Włodarczyk ?, Marcin Pająk ?, Patryk Cegielski ?, Mikołaj Witaszyk ?, Adrian Miążek ?, Damian Gocałek ?
Sędziowie WZPN Poznań 2-1 LKS Kicin 10 października, 16:00
Bartosz Kurek ?, Maciej Cebulski ? - Mateusz Krajnik ?
Orkan Objezierze 1-3 Wełna Rogoźno 10 października, 16:00
Błażej Jastrząbek ? - Łukasz Zenger ?, Iwo Toporski ?, Krzysztof Cieciura ?
Concordia Murowana Goślina 6-1 KS Łopuchowo 10 października, 16:00
Warta Śrem 1-0 Kłos Zaniemyśl 10 października, 16:00
Hubert Ściak ?
Las Puszczykowo 2-3 Wielkopolska Komorniki 10 października, 16:00
Dominik Skorczyk ?, Tomasz Smura ? - Dawid Pytlak ?, Adam Baranowski ?, ?
Promień Opalenica 4-3 Patria Buk 10 października, 16:00
Krzysztof Paryzek ?, ?, ?, ? - nieznany ?, ?, ?
Orzeł Rostarzewo 0-2 Sokół Rakoniewice 10 października, 16:00
OSiR Przeźmierowo 6-1 Sokół Duszniki 10 października, 16:00
Rafał Zieliński ?, ?, ?, Przemysław Łeszyk ?, ?, Damian Skwierzyński ? - Michał Szade ?
Obra Zbąszyń 3-3 Mawit Lwówek 10 października, 16:00
k. 8-9
nieznany ?, ?, ? - Krzysztof Marchewka ?, ?, Dmytro Koszakow ?
Zieloni Lubosz 2-2 Płomień Przyprostynia 10 października, 16:00 (40)
k. 5-3
Marcin Wacław 38, Krzysztof Machowina 56 - Szymon Szulc 3, 28
Warta Sieraków 3-0 Świt Piotrowo 10 października, 16:00
(wo)
goście nie stawili się na mecz
Błękitni Wronki 0-1 Sokół Pniewy 10 października, 16:00
Robert Sobkowiak ?
Sparta Szamotuły 0-3 Sparta Oborniki 17 października, 15:30
Rafał Napierała 2, 44, Michał Śleboda 5
Lech Poznań (oldboje) 9-3 Czarni Czerniejewo 11 października, 17:00
Sławomir Najtkowski 3, 38, 52, Waldemar Przysiuda 31, 77, Jacek Dembiński 42, Arkadiusz Bąk 57, 80, Krzysztof Piskuła 86 - Patryk Malinger 66, Kamil Łuczak 87, Bartkowiak 89
Stella Luboń 2-3 Spójnia Strykowo 10 października, 16:00
nieznany ?, ? - Bartłomiej Urbaniak 17, Mateusz Przybyłowski 34, Piotr Majorczyk 57
TPS Winogrady (Poznań) 3-4 Kotwica Kórnik 10 października, 16:00
nieznany 5, 41, 81 - Jacek Jerszyński 15, 30, Krzysztof Przybył 80, 83

1/16 finału - 24 października
Do gry dołączyli III-ligowcy: GKS Dopiewo, Luboński KS, Polonia Środa Wielkopolska i Unia Swarzędz oraz IV-ligowcy (z wyjątkiem beniaminków): 1920 Mosina, 1922 Lechia Kostrzyn, Czarni Wróblewo, Grom Plewiska, Mieszko Gniezno, Pogoń Lwówek, Tarnovia Tarnowo Podgórne, Warta II Poznań, Warta Międzychód i Zjednoczeni Trzemeszno.

Lech Poznań (oldboje) 1-2 Zieloni Lubosz 18 października, 16:30
Arkadiusz Bąk 86 - Sebastian Łodyga 20, Krzysztof Machowina 44
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Huragan Pobiedziska 3-0 Zjednoczeni Trzemeszno 24 października, 15:30
Bartosz Kwiatkowski 65, Adam Napieralski 67, Marcin Pająk 70
Vitcovia Witkowo 1-1 Mieszko Gniezno 24 października, 15:30
k. 1-3
Bartosz Staszewski 88 - Daniel Szymański 70
Kotwica Kórnik 0-0 1922 Lechia Kostrzyn 24 października, 15:30
k. 1-4
Warta Śrem 0-2 Polonia Środa Wielkopolska 24 października, 15:30
Tomasz Bekas 4, Krzysztof Błędkowski 90
Wełna Rogoźno 5-1 Czarni Wróblewo 31 października, 15:00
Sławomir Urban ? (k), ?, Mateusz Brączewski ?, Łukasz Zenger ?, ? - nieznany ?
Concordia Murowana Goślina 2-4 Unia Swarzędz 24 października, 15:30
Kamil Antkowiak ?, Przemysław Jakubczak ? - Miłosz Borkowski 23, Mateusz Sobkowiak 56, Adrian Płoska 76, Wojciech Danielewicz 78
Sędziowie WZPN Poznań 3-5 Wielkopolska Komorniki 24 października, 15:30
OSiR Przeźmierowo 1-4 Sokół Pniewy 24 października, 15:30
Rafał Zieliński 38 - Artur Forysiak 25, Marcin Gołek 55, 73, Mateusz Grudziński 63
Mawit Lwówek 3-3 Warta Międzychód 24 października, 15:30
k. 3-4
Błażej Kamiński 21, Maciej Nowak 38, Jakub Kościukiewicz 84 - Marcin Siuda 37, Kamil Smolarek 64, Adam Rolla 68
Warta Sieraków 2-4 Tarnovia Tarnowo Podgórne 24 października, 15:30
nieznany ?, ? - Adrian Sawicki ?, Adrian Przybylski ?, Arkadiusz Trzciński ?, Krystian Mańczak ?
Sokół Rakoniewice 0-6 Pogoń Lwówek 24 października, 15:30
Łukasz Rewers 18, 74, Paweł Tuliński 38, Cezary Florysiak 65, Mateusz Styczyński 67, Damian Kozłowski 69
Spójnia Strykowo 0-11 Fogo Luboń 24 października, 15:30
Dawid Skrzycki 14, Jakub Mikołajczyk 31, 70, 78, Łukasz Kubiak 38, Przemysław Wyrwa 45, Krystian Anioła 51, Szymon Izydorczyk 67, 68, 77, Jacek Zielonka 85
Sparta Oborniki 0-3 Warta II Poznań 24 października, 15:30
Michał Jakóbowski 13, 37, 78
Promień Opalenica 1-9 Grom Plewiska 24 października, 15:30
Dawid Hermeła ? - Łukasz Skolasiński ?, ?, Ernest Maćkowiak ?, ?, Mateusz Klichowicz ?, Piotr Niżnik ?, Sebastian Smelkowski ?, Adrian Napierała ?, Marcin Kaczmarek ?
1920 Mosina 0-3 GKS Dopiewo 17 listopada, 12:00
Maciej Waskowski 35, 38, 88

1/8 finału - 16 marca
(Losowanie - 29 listopada 2012, 15:30 - siedziba WZPN)

Unia Swarzędz 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 10 kwietnia, 17:00
Radosław Barabasz 75
w pierwotnym terminie (13 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zieloni Lubosz 1-0 Warta II Poznań 10 kwietnia, 17:00
Marcin Wacław 90 (k)
w pierwotnym terminie (16 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Pobiedziska 5-2 Pogoń Lwówek 6 kwietnia, 20:00
Mikołaj Witaszyk 35, Tomasz Andersz 40, Patryk Jóźwiak 55 (k), Patryk Stawiarski 60, Przemysław Andrusieczko 87 - Mateusz Styczyński 37, Łukasz Szczudeł 83
w pierwotnym terminie (16 marca, 14:00), w drugim terminie (23 marca, 18:00) i w trzecim terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie i czwartym terminie w Poznaniu; na boisku przy Cytadeli
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Mieszko Gniezno 17 marca, 17:00
nieznany ?, ? - Andrzej Stefański ?
w Baranowie
Wielkopolska Komorniki 3-4 Wełna Rogoźno 16 marca, 17:00
Adam Baranowski ?, ?, Adam Łysek ? - Krzysztof Cieciura ?, ?, ?, ?
w Baranowie
Grom Plewiska 1-2 1922 Lechia Kostrzyn 17 marca, 14:15
Łukasz Leda 15 - Marcin Stoiński 31, Mateusz Roszak 76
w Baranowie
Sokół Pniewy 1-6 Warta Międzychód 24 marca, 14:15
Krystian Sochaj 64 - Jarosław Krysiak 38, Szymon Nabzdyk 53, Szymon Kołodziej 62, 68, Bartosz Nowak 73, Patryk Cukiert 85
w pierwotnym terminie (16 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Baranowie
Fogo Luboń 1-0 GKS Dopiewo 10 kwietnia, 17:00
Arkadiusz Miklosik 54
w pierwotnym terminie (16 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

1/4 finału - 24 kwietnia
(Losowanie - 28 marca 2013, 11:00 - siedziba WZPN)

1922 Lechia Kostrzyn 1-2 Polonia Środa Wielkopolska 17 kwietnia, 18:00
Marcin Stoiński 57 - Krystian Pawlak 2, Michał Wawszczak 90
Zieloni Lubosz 0-5 Fogo Luboń 24 kwietnia, 18:00
Filip Piskuła ?, ?, Damian Przepióra ?, Jonasz Jeżewski ?, Mieszko Pytlak ? (k)
Warta Międzychód 0-4 Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 kwietnia, 18:00
nieznany 14, 54, 65, 90
Huragan Pobiedziska 5-0 Wełna Rogoźno 24 kwietnia, 18:00
Adam Napieralski ?, ?, Tomasz Neumann ?, Bartosz Żołądkiewicz ?, Patryk Jóźwiak 24 (k)

1/2 finału - 15 maja
(Losowanie - 12 kwietnia 2013 - siedziba WZPN)

Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-0 Fogo Luboń 15 maja, 18:00
Mateusz Kubicki 11
Huragan Pobiedziska 4-2 Polonia Środa Wielkopolska 15 maja, 18:00
Tomasz Neumann 3, Damian Gacałek 31, Mikołaj Witaszyk 44, Tomasz Andersz 48 - Michał Wawszczak 57, Damian Buczma 85

Finał - 22 maja

Huragan Pobiedziska 0-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 22 maja, 17:00
Arkadiusz Trzciński 71, Artur Grządzielewski 85
w Pobiedziskach

Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN - Piła)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas