[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Wielkopolski ZPN - Konin

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 11-12 sierpnia
Zjednoczeni Rychwał - wolny los

Nałęcz Babiak 0-6 Górnik Kłodawa 11 sierpnia, 16:00
w Mąkolnie
Fanclub Dąbroszyn 2-6 ZKS Zagórów 12 sierpnia, 16:00
Górnik Wierzbinek 2-10 GKS Sompolno 12 sierpnia, 16:00
Grom Malanów 2-7 Warta Dobrów 12 sierpnia, 16:00
w Grąbkowie
Sokół II Budzisław 2-1 Polanin Strzałkowo 12 sierpnia, 16:00
Orzeł Kawęczyn 1-1 Wicher Dobra 12 sierpnia, 16:00
k. 3-4
GKS Osiek Wielki 1-1 Warta Krzymów 12 sierpnia, 16:00
k. 5-4
Błękitni Mąkolno 2-1 Kasztelania Brudzew 12 sierpnia, 16:00
Wilki Wilczyn 1-3 Hetman Orchowo 12 sierpnia, 16:00
Sparta Orzechowo 2-5 Płomień Nekla 12 sierpnia, 16:00
Strażak Licheń Stary 1-3 Błękitni Helenów 12 sierpnia, 16:00
Warta Kramsk 0-8 Polonia Golina 11 sierpnia, 16:00
Znicz Władysławów 0-4 Orzeł Grzegorzew 12 sierpnia, 11:00
Teleszyna Przykona 0-3 Tulisia Tuliszków 12 sierpnia, 16:00
(wo)
Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-3 Polonus Kazimierz Biskupi 12 sierpnia, 16:00

II runda - 5 września

Sokół II Budzisław 3-1 Polonia Golina 5 września, 17:00
GKS Osiek Wielki 1-1 Błękitni Helenów 5 września, 17:00
k. 8-7
Błękitni Mąkolno 0-2 Polonus Kazimierz Biskupi 5 września, 17:00
Orzeł Grzegorzew 1-2 Górnik Kłodawa 5 września, 17:00
Hetman Orchowo 3-0 Płomień Nekla 5 września, 17:00
Wicher Dobra 2-1 Tulisia Tuliszków 5 września, 17:00
GKS Sompolno 4-1 Warta Dobrów 5 września, 17:00
Zjednoczeni Rychwał 0-2 ZKS Zagórów 5 września, 17:00

III runda - 19 września
(Losowanie - 11 września 2012)
Sokół Kleczew - wolny los

Sokół II Budzisław 0-3 LKS Ślesin 19 września, 16:30
GKS Osiek Wielki 0-1 Wicher Dobra 19 września, 16:30
Polonus Kazimierz Biskupi 1-2 Sparta Konin 19 września, 16:30
Górnik Kłodawa 0-4 Olimpia Koło 19 września, 16:30
Hetman Orchowo 0-6 Victoria Września 19 września, 16:30
GKS Sompolno 0-2 Górnik Konin 19 września, 16:30
ZKS Zagórów 0-2 SKP Słupca 19 września, 16:30

IV runda - 3 października

Wicher Dobra 1-7 Olimpia Koło 10 października, 16:30
Tomasz Wypiór ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?
w pierwotnym terminie (3 października, 16:30) odwołany
Sparta Konin 2-3 SKP Słupca 3 października, 16:30
Mateusz Pingot 44, Michał Zajączkowski 90 - Michał Goliński 68, 76, 88
Victoria Września 1-1 Górnik Konin 3 października, 16:30
pd. k. 12-11
Maciej Matuszak 89 - Paweł Błaszczak 78
LKS Ślesin 1-2 Sokół Kleczew 17 listopada, 12:00
Wojciech Odrowski 75 - Mikołaj Pingot 35, Jakub Dębowski 70
w pierwotnym terminie (10 października, 16:30) odwołany

1/2 finału - 16 marca
(Losowanie - 11 stycznia 2013)

SKP Słupca 1-1 Victoria Września 17 kwietnia, 17:00
pd. k. 4-5
Michał Walerczyk 51 - Maciej Lisiecki 36
w pierwotnym terminie (16 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Olimpia Koło 0-3 Sokół Kleczew 16 marca, 14:00
Jakub Dębowski 6, Łukasz Urban 55, Jakub Antosik 65
w Uniejowie

Finał - 15 maja

Sokół Kleczew 4-1 Victoria Września 15 maja, 17:00
Mikołaj Pingot 57, Jakub Dębowski 67, 90, Mateusz Ławniczak 78 - Mateusz Goździaszek 34
w Kleczewie

Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas