[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła

I runda - 15 sierpnia

LZS Wiatrowo 2-6 PAX Wągrowiec 15 sierpnia, 17:00
Błyskawica Bronisławki 2-4 Gryf Zofiowo 15 sierpnia, 17:00
Miłośnicy Piwa i Futbolu Wieleń 1-3 Tarzani Wrzeszczyna 25 sierpnia, 17:30
KSS Krzyż Wielkopolski 0-1 Orzeł Pęckowo 15 sierpnia, 13:00
Fortuna Biała 0-6 Zuch Niekursko 15 sierpnia, 17:00
Leśnik II Margonin 2-7 Zamek Gołańcz 15 sierpnia, 17:00
Noteć Dziembowo 1-5 Polonia Jastrowie 15 sierpnia, 17:00
Korona II Stróżewo 0-6 Błyskawica Nieżychowo 15 sierpnia, 18:00
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 2-3 Wenus Jędrzejewo 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Scholastykowo 2-5 Krajna Sławianowo 15 sierpnia, 17:00

II runda - 12 września
(Losowanie - 23 sierpnia 2012, 12:00 - siedziba OZPN Piła)

PAX Wągrowiec 10-0 Iskra Wyszyny 13 września, 17:00
Gryf Zofiowo 2-3 Radwan Lubasz 12 września, 17:00
Tarzani Wrzeszczyna 2-2 Orzeł Pęckowo 12 września, 17:00
pd. k. 1-2
Korona Stróżewo 2-2 Nielba II Wągrowiec 12 września, 17:00
pd. k. 3-5
Zuch Niekursko 1-4 Unia Ujście 12 września, 17:00
Zamek Gołańcz 1-1 Sokół Damasławek 12 września, 17:00
pd. k. 3-4
Polonia Jastrowie 3-0 TP Polonia Piła 25 września, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (11 września, 17:30) przerwany w 60. minucie przy stanie 0-0 z powodu burzy; w drugim terminie goście zrezygnowali z gry
Błyskawica Nieżychowo 2-0 Sokół Szamocin 12 września, 17:00
Wenus Jędrzejewo 0-2 Fortuna Wieleń 12 września, 17:00
Krajna Sławianowo 0-8 Iskra Krajenka 12 września, 17:00
Pogoń Łobżenica 2-2 GLKS Wysoka 12 września, 17:00
pd. k. 4-3
Płomień Połajewo 2-6 Wełna Skoki 12 września, 17:00

III runda - 10 października

PAX Wągrowiec 0-4 Błyskawica Nieżychowo 3 października, 16:30
Robert Tomaszewski ?, ?, Martin Bazela ?, Marcin Modrak ?
na boisku ze sztuczną nawierzchnią Stadionu OSiR im. Stanisława Bąka
Orzeł Pęckowo 7-1 Radwan Lubasz 10 października, 16:00
Dawid Sauermann ?, ?, ?, Andrzej Matuszak ?, ?, Filip BŸdziel ?, Bartosz Górny ? - nieznany ?
Fortuna Wieleń 2-2 Noteć Czarnków 10 kwietnia, 17:30
k. 2-4
nieznany ?, ? - Marcin Chmielewski ?, ?
w pierwotnym terminie (10 października, 16:00), w drugim terminie (18 listopada, 12:00) i w trzecim terminie (20 marca, 17:00) odwołany
Nielba II Wągrowiec 2-0 Leśnik Margonin 10 października, 16:45
Mateusz Kudak 70, 89
Sokół Damasławek 0-4 Wełna Skoki 10 października, 16:00
Bartłomiej Nitzke ?, ?, Radosław Modlibowski ?, Karol Otuszewski ?
Iskra Krajenka 2-3 Sparta Złotów 10 października, 16:00
nieznany ?, 7 - Mateusz Chudziński ?, Sylwester Kraczkowski 20, Michał Olszewski 45
Unia Ujście 1-3 Lubuszanin Trzcianka 17 listopada, 13:30
Rafał Łoś 10 - Marcin Urbański 34, Paweł Wicher 46, 57
w pierwotnym terminie (10 października, 16:00) odwołany
Polonia Jastrowie 6-2 Pogoń Łobżenica 10 października, 16:00

1/4 finału - 17 kwietnia
(Losowanie - 20 lutego 2013 - siedziba OZPN Piła)

Błyskawica Nieżychowo 0-3 Sparta Złotów 17 kwietnia, 17:30
Patryk Lach ?, ?, Karol Jurek ?
Orzeł Pęckowo 2-4 Noteć Czarnków 17 kwietnia, 17:30
Piotr Lis ?, Mariusz Malchrzycki ? - nieznany ?, ?, ?, ?
Nielba II Wągrowiec 3-0 Wełna Skoki 17 kwietnia, 17:30
(wo)
Kamil Kuzio ? - Mateusz Deminiak ?, Karol Otuszewski ?
na boisku 1-2; drużyna gości przekroczyła dozwoloną liczbę zmian
Polonia Jastrowie 0-1 Lubuszanin Trzcianka 17 kwietnia, 17:30
Marcin Urbański 35

1/2 finału - 15 maja
(Losowanie - 22 kwietnia 2013 - siedziba OZPN Piła)

Noteć Czarnków 2-2 Lubuszanin Trzcianka 22 maja, 17:30
pd. k. 2-4
Bartosz Bąbelczyk ?, Jędrzej Siemieniewski ? - Łukasz Skwarek ?, Paweł Nowak ?
w pierwotnym terminie (15 maja, 17:30) odwołany z powodu ligowego meczu Noteci
Nielba II Wągrowiec 1-0 Sparta Złotów 15 maja, 17:30
Patryk Polak 67

Finał - 5 czerwca

Nielba II Wągrowiec 2-2 Lubuszanin Trzcianka 5 czerwca, 17:00
pd. k. 6-5
Adrian Pietrowski 38, Jakub Księżniakiewicz 90 - Paweł Wicher 16, Radosław Bączyk 45
w Rosku

Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas