[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Wielkopolski ZPN - Kalisz

I runda - 12 sierpnia

LZS Jedlec 0-4 Unia Szymanowice 12 sierpnia, 17:00
Prosna Chocz-Kwileń 1-2 GKS Żerków 12 sierpnia, 14:00
w Kwileniu
Sokół Chwaliszew 2-2 Raszkowianka Raszków 12 sierpnia, 11:00
k. 2-4
w Krotoszynie; na stadionie OSiR
Pogoń Drożki 2-4 GKS Rychtal/Skoroszów 12 sierpnia, 15:00
LZS Mikorzyn 2-1 Strażak Słupia 12 sierpnia, 16:00
Łużyczanka Kuźnica Grabowska 0-5 LZS Trzcinica 12 sierpnia, 14:00
Dragon Dzierzbin 1-3 Korona/Pogoń Stawiszyn 12 sierpnia, 15:00
Ajax Rojów 2-6 Zefka Kobyla Góra 12 sierpnia, 12:00
Zawisza Sośnie 2-3 OKS Ostrów Wielkopolski 12 sierpnia, 16:00
Liskowiak Lisków 11-0 Korona Chełmce 19 sierpnia, 11:00
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 16:00) odwołany
Masovia Kraszewice 4-0 Lilia Mikstat 12 sierpnia, 15:00
Tarchalanka Tarchały Wielkie 0-4 Żaki Taczanów 12 sierpnia, 16:00
Sparta Russów 1-1 Panda Pamięcin 12 sierpnia, 11:00
k. 2-4

II runda - 12 września

OKS Ostrów Wielkopolski 3-3 Barycz Janków Przygodzki 12 września, 17:00
k. 4-2
Raszkowianka Raszków 3-0 Stal Pleszew 12 września, 16:00
GKS Żerków 3-0 Unia Szymanowice 12 września, 17:00
GKS Rychtal/Skoroszów 3-2 Orzeł Mroczeń 12 września, 18:00
LZS Mikorzyn 1-2 Polonia Kępno 12 września, 18:00
w Kępnie
LZS Trzcinica 1-2 LKS Jankowy 12 września, 16:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 3-2 Czarni Dobrzyca 12 września, 16:00
Zefka Kobyla Góra 4-2 Płomień Opatów 12 września, 16:00
Liskowiak Lisków 0-4 Zieloni Koźminek 12 września, 17:30
Masovia Kraszewice 3-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 12 września, 16:00
k. 2-4
Żaki Taczanów 1-2 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 12 września, 16:00
Panda Pamięcin 1-2 Olimpia Brzeziny 12 września, 16:00
Odolanovia Odolanów 3-1 Astra Krotoszyn 26 września, 16:00
Pogoń Trębaczów 3-0 LKS Czarnylas 26 września, 16:00
(wo)

III runda - 3 października

Raszkowianka Raszków 6-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 października, 16:00
Marcin Kwiatkowski ?, Marcin Mądry ? (k), Łukasz Przybylak ?, ?, Kamil Majewski ?, ? - Dawid Rączka ?, ?
OKS Ostrów Wielkopolski 2-5 LKS Jankowy 3 października, 16:00
Andrzej Dziuba 50, Rafał Dziuba 80 (k) - Damian Wnuk 28, 58, 83, 87, 90 (k)
GKS Żerków 0-2 Odolanovia Odolanów 3 października, 16:00
Michał Szewczyk 82, Eryk Leśnierowski 86
Korona/Pogoń Stawiszyn 4-2 Olimpia Brzeziny 3 października, 16:00
Rafał Drzewiecki 23, Patryk Brajer 30, 76, Przemysław Siarkiewicz 88 - Radosław Sikora 20, Damian Wieczorek 26
GKS Rychtal/Skoroszów 0-3 Polonia Kępno 3 października, 16:00
Robert Radefeld 3, Wojciech Drygas 35, Jakub Górecki 63 (k)
Zefka Kobyla Góra 1-3 Pogoń Trębaczów 3 października, 16:00
Karol Ogrodniczak 67 - Robert Ignasiak 43, 81, Szymon Piekarski 61
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 10-2 Zieloni Koźminek 3 października, 16:00
Michał Pawlak 14, 45 (k), 63, Marcin Pacyna 34, 83, Szymon Kucharski 55, 87, Przemysław Stolarek 60, Adam Kaczorowski 68, Dawid Fórmański 85 - Radosław Grzesik 5 (k), Marcin Gaweł 90 (k)

IV runda - 10 października

Raszkowianka Raszków 2-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 10 października, 15:30
Łukasz Szczepaniak 31, Cyprian Szczepaniak 35 - Adam Staszewski 3, Damian Baran 85, Bartłomiej Ziembiński 90 (k)
LKS Jankowy 0-8 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 10 października, 15:30
Daniel Kaczmarek 7, Maciej Stawiński 11, 35, Krzysztof Molka 38, Michał Giecz 52, 62, Michał Janoś 75, Tomasz Kempiński 85
Odolanovia Odolanów 0-7 Płomyk Jarota II Jarocin 10 października, 15:30
Kamil Stefaniak 17, 18, Damian Kosiński 28, Dariusz Małecki 40, Marek Wiła 57, Szymon Juszczak 63, Patryk Łukaszewski 80
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-3 KKS 1925 Kalisz 10 października, 15:30
Patryk Brajer 55 - Marcin Chwiłkowski 41, Kamil Urbaniak 53, Jacek Gajewski 80
Polonia Kępno 2-3 Centra Ostrów Wielkopolski 10 października, 17:30
Michał Górecki 57, Piotr Cierlak 64 - Grzegorz Korecki 48, Tomasz Adamczyk 58, Krzysztof Matuszak 91
Pogoń Trębaczów 3-2 Victoria Ostrzeszów 10 października, 15:30
Robert Krawczyk 15, 57, Robert Ignasiak 29 - Marcin Mazurek 21, 44
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 10-0 KS Opatówek 10 października, 15:30
Michał Pawlak 1, 58, Szymon Kucharski 35, 50, Marcin Pacyna 54, 78, Dawid Fórmański 65, Arkadiusz Cierpka 75, Błażej Chałupniczak 79, Mateusz Sobczak 82
LKS Gołuchów 0-3 Piast Kobylin 10 października, 15:30
Jakub Borowczyk 52, Maciej Tomkowiak 70, Damian Baziuk 85

1/4 finału - 10 marca

Pogoń Trębaczów 1-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 10 marca, 12:00
Robert Ignasiak 15 - Tomasz Kempiński 75, 89, Maciej Stawiński 77
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-1 Płomyk Jarota II Jarocin 10 kwietnia, 17:00
Kamil Stefaniak 27
w pierwotnym terminie (10 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (3 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie w Koźmińcu; Biały Orzeł gospodarzem
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 0-2 Centra Ostrów Wielkopolski 10 marca, 12:00
Tomasz Adamczyk 35, Piotr Kasprzyk 57
KKS 1925 Kalisz 1-2 Piast Kobylin 17 kwietnia, 17:30
Stanisław Walczyński 61 - Karol Kiełbik 69 (s), Artur Krawczyk 84
w pierwotnym terminie (10 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (3 kwietnia, 17:15) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie (10 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

1/2 finału - 17 kwietnia

Płomyk Jarota II Jarocin 0-1 Centra Ostrów Wielkopolski 17 kwietnia, 17:30
Szymon Strączkowski 87
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-0 Piast Kobylin 23 kwietnia, 17:30
Tomasz Kempiński 25, Maciej Stawiński 45, Krzysztof Molka 47

Finał - 21 maja

Centra Ostrów Wielkopolski 0-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 21 maja, 17:00
Damian Izydorski 33, 69 (k), Krzysztof Gościniak 45
w Ostrowie Wielkopolskim; na stadionie Stali

Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas