[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Poznań I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Łopuchowo 26 58 17 7 2 82-28 9 4 0 43-12 8 3 2 39-16
2.  Polonia Poznań 26 51 16 3 7 66-45 10 0 3 34-21 6 3 4 32-24
3.  Unia II Swarzędz 26 47 14 5 7 54-28 7 4 2 27-14 7 1 5 27-14 2 3 1 0 1 4-3
4.  Las Puszczykowo 26 47 15 2 9 68-48 8 1 4 36-26 7 1 5 32-22 2 3 1 0 1 3-4
5.  GKS Gułtowy 26 42 12 6 8 59-47 7 1 5 31-19 5 5 3 28-28
6.  Maratończyk Brzeźno 26 41 12 5 9 60-45 9 2 2 36-13 3 3 7 24-32
7.  Zawisza Dolsk 26 39 10 9 7 50-50 6 5 2 30-20 4 4 5 20-30
8.  Orkan Jarosławiec 26 34 10 4 12 56-63 6 3 4 36-28 4 1 8 20-35
9.  Pogoń Książ Wielkopolski 26 32 8 8 10 39-41 7 2 4 23-15 1 6 6 16-26
10.  Błękitni II Owińska 26 31 9 4 13 51-55 7 2 4 30-21 2 2 9 21-34
11.  Wełnianka Kiszkowo 26 29 8 5 13 44-66 4 4 5 23-29 4 1 8 21-37 2 6 2 0 0 3-1
12.  Przemysław Poznań 26 29 8 5 13 49-60 5 2 6 26-26 3 3 7 23-34 2 0 0 0 2 1-3
13.  Czarni Czerniejewo 26 16 4 4 18 30-88 0 4 9 15-50 4 0 9 15-38
14.  1922 Lechia II Kostrzyn 26 16 5 1 20 22-66 4 0 9 14-32 1 1 11 8-34
Maratończyk Brzeźno rozgrywa swoje mecze w Kostrzynie.
1922 Lechia II Kostrzyn wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Unia II Swarzędz wycofała się po zakończeniu rozgrywek, dzięki czemu dodatkowo utrzymał się Przemysław Poznań.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KS Łopuchowo    2-2 0-0 3-0 2-2 4-0 7-0 6-0 2-1 4-3 3-2 1-1 7-1 2-0 
 2 Polonia Poznań0-4     0-3 1-9 3-1 3-0 6-1 3-0 1-0 4-1 4-1 4-1 2-0 3-0* 
 3 Unia II Swarzędz2-2 1-3     3-1 2-2 3-1 2-0 3-1 1-1 3-1 0-1 1-1 3-0 3-0* 
 4 Las Puszczykowo1-3 0-1 2-1     2-2 1-5 4-1 2-3 5-1 3-0 5-3 5-2 3-2 3-2 
 5 GKS Gułtowy0-1 1-1 2-1 4-2     2-0 0-2 1-4 1-2 3-0 6-1 3-5 5-0 3-0* 
 6 Maratończyk Brzeźno4-1 1-2 2-1 6-2 1-2     1-1 2-2 2-0 4-1 4-1 2-0 4-0 3-0 
 7 Zawisza Dolsk2-2 3-1 1-3 0-2 2-2 3-3     3-1 2-2 3-2 1-1 4-0 3-1 3-0 
 8 Orkan Jarosławiec4-1 3-3 4-2 1-3 4-4 1-3 1-2     2-2 5-3 4-1 3-1 1-2 3-1 
 9 Pogoń Książ Wielkopolski0-2 1-0 3-2 0-2 3-0* 3-2 0-0 6-0     2-2 1-4 1-0 0-1 3-0* 
 10 Błękitni II Owińska1-1 1-4 0-2 2-0 1-2 3-2 4-1 3-1 2-1     4-0 3-3 6-1 0-3 
 11 Wełnianka Kiszkowo2-7 1-6 0-2 0-0 1-2 4-4 2-2 3-0 1-1 3-0     2-1 1-4 3-0* 
 12 Przemysław Poznań0-5 7-2 0-1 1-4 1-3 5-1 2-6 2-1 2-2 0-0 0-1     3-0 3-0* 
 13 Czarni Czerniejewo0-7 1-6 0-5 1-4 2-5 0-0 1-1 1-4 3-3 0-5 1-4 3-4     2-2 
 14 1922 Lechia II Kostrzyn0-3* 2-1 0-4 0-3* 4-1 0-3* 0-3* 0-3* 2-0 0-3* 4-1 2-4 0-3*     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Błękitni II Owińska 0-3 1922 Lechia II Kostrzyn
KS Łopuchowo 3-2 Wełnianka Kiszkowo
Zawisza Dolsk 4-0 Przemysław Poznań
Czarni Czerniejewo 0-5 Unia II Swarzędz
Orkan Jarosławiec 3-3 Polonia Poznań
Las Puszczykowo 2-2 GKS Gułtowy
Maratończyk Brzeźno 2-0 Pogoń Książ Wielkopolski

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

1922 Lechia II Kostrzyn 2-0 Pogoń Książ Wielkopolski
GKS Gułtowy 2-0 Maratończyk Brzeźno
Polonia Poznań 1-9 Las Puszczykowo
Unia II Swarzędz 3-1 Orkan Jarosławiec
Przemysław Poznań 3-0 Czarni Czerniejewo
Wełnianka Kiszkowo 2-2 Zawisza Dolsk
Błękitni II Owińska 1-1 KS Łopuchowo

Kolejka 3 - 4-5 września

KS Łopuchowo 2-0 1922 Lechia II Kostrzyn
Zawisza Dolsk 3-2 Błękitni II Owińska
Czarni Czerniejewo 1-4 Wełnianka Kiszkowo
Orkan Jarosławiec 3-1 Przemysław Poznań
Las Puszczykowo 2-1 Unia II Swarzędz
Maratończyk Brzeźno 1-2 Polonia Poznań
Pogoń Książ Wielkopolski 3-0 GKS Gułtowy
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 4 - 11-12 września

1922 Lechia II Kostrzyn 4-1 GKS Gułtowy
Polonia Poznań 1-0 Pogoń Książ Wielkopolski
Unia II Swarzędz 3-1 Maratończyk Brzeźno
Przemysław Poznań 1-4 Las Puszczykowo
Wełnianka Kiszkowo 3-0 Orkan Jarosławiec
Błękitni II Owińska 6-1 Czarni Czerniejewo
KS Łopuchowo 7-0 Zawisza Dolsk

Kolejka 5 - 18-19 września

Zawisza Dolsk 3-0 1922 Lechia II Kostrzyn
Czarni Czerniejewo 0-7 KS Łopuchowo
Orkan Jarosławiec 5-3 Błękitni II Owińska
Las Puszczykowo 5-3 Wełnianka Kiszkowo
Maratończyk Brzeźno 2-0 Przemysław Poznań
Pogoń Książ Wielkopolski 3-2 Unia II Swarzędz
GKS Gułtowy 1-1 Polonia Poznań

Kolejka 6 - 25-26 września

1922 Lechia II Kostrzyn 2-1 Polonia Poznań
Unia II Swarzędz 2-2 GKS Gułtowy
Przemysław Poznań 2-2 Pogoń Książ Wielkopolski
Wełnianka Kiszkowo 4-4 Maratończyk Brzeźno
Błękitni II Owińska 2-0 Las Puszczykowo
KS Łopuchowo 6-0 Orkan Jarosławiec
Zawisza Dolsk 3-1 Czarni Czerniejewo

Kolejka 7 - 2-3 października

Czarni Czerniejewo 2-2 1922 Lechia II Kostrzyn
Orkan Jarosławiec 1-2 Zawisza Dolsk
Las Puszczykowo 1-3 KS Łopuchowo
Maratończyk Brzeźno 4-1 Błękitni II Owińska
Pogoń Książ Wielkopolski 1-4 Wełnianka Kiszkowo
GKS Gułtowy 3-5 Przemysław Poznań
Polonia Poznań 0-3 Unia II Swarzędz

Kolejka 8 - 9-10 października

1922 Lechia II Kostrzyn 0-4 Unia II Swarzędz
Przemysław Poznań 7-2 Polonia Poznań
Wełnianka Kiszkowo 1-2 GKS Gułtowy
Błękitni II Owińska 2-1 Pogoń Książ Wielkopolski
KS Łopuchowo 4-0 Maratończyk Brzeźno
Zawisza Dolsk 0-2 Las Puszczykowo
Czarni Czerniejewo 1-4 Orkan Jarosławiec

Kolejka 9 - 16-17 października

Orkan Jarosławiec 3-1 1922 Lechia II Kostrzyn
Las Puszczykowo 3-2 Czarni Czerniejewo
Maratończyk Brzeźno 1-1 Zawisza Dolsk
w Kostrzynie
Pogoń Książ Wielkopolski 0-2 KS Łopuchowo
GKS Gułtowy 3-0 Błękitni II Owińska
Polonia Poznań 4-1 Wełnianka Kiszkowo
Unia II Swarzędz 1-1 Przemysław Poznań

Kolejka 10 - 23-24 października

1922 Lechia II Kostrzyn 2-4 Przemysław Poznań
Wełnianka Kiszkowo 0-2 Unia II Swarzędz
Błękitni II Owińska 1-4 Polonia Poznań
KS Łopuchowo 2-2 GKS Gułtowy
Zawisza Dolsk 2-2 Pogoń Książ Wielkopolski
Czarni Czerniejewo 0-0 Maratończyk Brzeźno
Orkan Jarosławiec 1-3 Las Puszczykowo

Kolejka 11 - 30-31 października

Las Puszczykowo 3-2 1922 Lechia II Kostrzyn
Maratończyk Brzeźno 2-2 Orkan Jarosławiec
Pogoń Książ Wielkopolski 0-1 Czarni Czerniejewo
GKS Gułtowy 0-2 Zawisza Dolsk
Polonia Poznań 0-4 KS Łopuchowo
Unia II Swarzędz 3-1 Błękitni II Owińska
Przemysław Poznań 0-1 Wełnianka Kiszkowo

Kolejka 12 - 6-7 listopada

1922 Lechia II Kostrzyn 4-1 Wełnianka Kiszkowo
Błękitni II Owińska 3-3 Przemysław Poznań
KS Łopuchowo 0-0 Unia II Swarzędz
Zawisza Dolsk 3-1 Polonia Poznań
Czarni Czerniejewo 2-5 GKS Gułtowy
Orkan Jarosławiec 2-2 Pogoń Książ Wielkopolski
Las Puszczykowo 1-5 Maratończyk Brzeźno

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Maratończyk Brzeźno 3-0 1922 Lechia II Kostrzyn
Pogoń Książ Wielkopolski 0-2 Las Puszczykowo
GKS Gułtowy 1-4 Orkan Jarosławiec
Polonia Poznań 2-0 Czarni Czerniejewo
Unia II Swarzędz 2-0 Zawisza Dolsk
Przemysław Poznań 0-5 KS Łopuchowo
Wełnianka Kiszkowo 3-0 Błękitni II Owińska

Kolejka 14 - 26-27 marca

1922 Lechia II Kostrzyn 0-3 Błękitni II Owińska
(wo)
Wełnianka Kiszkowo 2-7 KS Łopuchowo
Przemysław Poznań 2-6 Zawisza Dolsk
Unia II Swarzędz 3-0 Czarni Czerniejewo
Polonia Poznań 3-0 Orkan Jarosławiec
GKS Gułtowy 4-2 Las Puszczykowo
Pogoń Książ Wielkopolski 3-2 Maratończyk Brzeźno

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Pogoń Książ Wielkopolski 3-0 1922 Lechia II Kostrzyn
(wo)
Maratończyk Brzeźno 1-2 GKS Gułtowy
Las Puszczykowo 0-1 Polonia Poznań
Orkan Jarosławiec 4-2 Unia II Swarzędz
Czarni Czerniejewo 3-4 Przemysław Poznań
Zawisza Dolsk 1-1 Wełnianka Kiszkowo
KS Łopuchowo 4-3 Błękitni II Owińska

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

1922 Lechia II Kostrzyn 0-3 KS Łopuchowo
(wo)
Błękitni II Owińska 4-1 Zawisza Dolsk
Wełnianka Kiszkowo 1-4 Czarni Czerniejewo
Przemysław Poznań 2-1 Orkan Jarosławiec
Unia II Swarzędz 3-1 Las Puszczykowo
Polonia Poznań 3-0 Maratończyk Brzeźno
GKS Gułtowy 1-2 Pogoń Książ Wielkopolski

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

GKS Gułtowy 3-0 1922 Lechia II Kostrzyn
(wo)
Pogoń Książ Wielkopolski 1-0 Polonia Poznań
Maratończyk Brzeźno 2-1 Unia II Swarzędz
Las Puszczykowo 5-2 Przemysław Poznań
Orkan Jarosławiec 4-1 Wełnianka Kiszkowo
Czarni Czerniejewo 0-5 Błękitni II Owińska
Zawisza Dolsk 2-2 KS Łopuchowo

Kolejka 18 - 23 kwietnia

1922 Lechia II Kostrzyn 0-3 Zawisza Dolsk
(wo)
KS Łopuchowo 7-1 Czarni Czerniejewo
Błękitni II Owińska 3-1 Orkan Jarosławiec
Wełnianka Kiszkowo 0-0 Las Puszczykowo
Przemysław Poznań 5-1 Maratończyk Brzeźno
Unia II Swarzędz 1-1 Pogoń Książ Wielkopolski
Polonia Poznań 3-1 GKS Gułtowy

Kolejka 19 - 30 kwietnia

Polonia Poznań 3-0 1922 Lechia II Kostrzyn
(wo)
GKS Gułtowy 2-1 Unia II Swarzędz
Pogoń Książ Wielkopolski 1-0 Przemysław Poznań
Maratończyk Brzeźno 4-1 Wełnianka Kiszkowo
Las Puszczykowo 3-0 Błękitni II Owińska
Orkan Jarosławiec 4-1 KS Łopuchowo
Czarni Czerniejewo 1-1 Zawisza Dolsk

Kolejka 20 - 3 maja

1922 Lechia II Kostrzyn 0-3 Czarni Czerniejewo
(wo)
Zawisza Dolsk 3-1 Orkan Jarosławiec
KS Łopuchowo 3-0 Las Puszczykowo
Błękitni II Owińska 3-2 Maratończyk Brzeźno
Wełnianka Kiszkowo 1-1 Pogoń Książ Wielkopolski
Przemysław Poznań 1-3 GKS Gułtowy
Unia II Swarzędz 1-3 Polonia Poznań

Kolejka 21 - 7-8 maja

Unia II Swarzędz 3-0 1922 Lechia II Kostrzyn
(wo)
Polonia Poznań 4-1 Przemysław Poznań
GKS Gułtowy 6-1 Wełnianka Kiszkowo
Pogoń Książ Wielkopolski 2-2 Błękitni II Owińska
Maratończyk Brzeźno 4-1 KS Łopuchowo
Las Puszczykowo 4-1 Zawisza Dolsk
Orkan Jarosławiec 1-2 Czarni Czerniejewo

Kolejka 22 - 14-15 maja

1922 Lechia II Kostrzyn 0-3 Orkan Jarosławiec
(wo)
Czarni Czerniejewo 1-4 Las Puszczykowo
Zawisza Dolsk 3-3 Maratończyk Brzeźno
KS Łopuchowo 2-1 Pogoń Książ Wielkopolski
Błękitni II Owińska 1-2 GKS Gułtowy
Wełnianka Kiszkowo 1-6 Polonia Poznań
Przemysław Poznań 0-1 Unia II Swarzędz

Kolejka 23 - 21-22 maja

Przemysław Poznań 3-0 1922 Lechia II Kostrzyn
(wo)
Unia II Swarzędz 0-1 Wełnianka Kiszkowo
Polonia Poznań 4-1 Błękitni II Owińska
GKS Gułtowy 0-1 KS Łopuchowo
Pogoń Książ Wielkopolski 0-0 Zawisza Dolsk
Maratończyk Brzeźno 4-0 Czarni Czerniejewo
Las Puszczykowo 2-3 Orkan Jarosławiec

Kolejka 24 - 28-29 maja

1922 Lechia II Kostrzyn 0-3 Las Puszczykowo
(wo)
Orkan Jarosławiec 1-3 Maratończyk Brzeźno
Czarni Czerniejewo 3-3 Pogoń Książ Wielkopolski
Zawisza Dolsk 2-2 GKS Gułtowy
KS Łopuchowo 2-2 Polonia Poznań
Błękitni II Owińska 0-2 Unia II Swarzędz
Wełnianka Kiszkowo 2-1 Przemysław Poznań

Kolejka 25 - 5 czerwca

Wełnianka Kiszkowo 3-0 1922 Lechia II Kostrzyn
(wo)
Przemysław Poznań 0-0 Błękitni II Owińska
Unia II Swarzędz 2-2 KS Łopuchowo
Polonia Poznań 6-1 Zawisza Dolsk
GKS Gułtowy 5-0 Czarni Czerniejewo
Pogoń Książ Wielkopolski 6-0 Orkan Jarosławiec
Maratończyk Brzeźno 6-2 Las Puszczykowo

Kolejka 26 - 12 czerwca

1922 Lechia II Kostrzyn 0-3 Maratończyk Brzeźno
(wo)
Las Puszczykowo 5-1 Pogoń Książ Wielkopolski
Orkan Jarosławiec 4-4 GKS Gułtowy
Czarni Czerniejewo 1-6 Polonia Poznań
Zawisza Dolsk 1-3 Unia II Swarzędz
KS Łopuchowo 1-1 Przemysław Poznań
Błękitni II Owińska 4-0 Wełnianka Kiszkowo

Baraże o udział w klasie okręgowej (Poznań)
Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Poznań)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2010/2011 (Poznań (zachód))

Klasa A 2010/2011 (Poznań II)
Klasa A 2010/2011 (Poznań III)

Klasa B 2010/2011 (Poznań I)
Klasa B 2010/2011 (Poznań II)
Klasa B 2010/2011 (Poznań III)
Klasa B 2010/2011 (Poznań IV)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas