[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Poznań IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Granowo 24 61 19 4 1 86-29 8 3 1 45-18 11 1 0 41-11
2.  Pieczarka Wielichowo 24 48 15 3 6 80-45 10 1 1 56-25 5 2 5 24-20
3.  Płomień II Przyprostynia 24 47 14 5 5 61-32 7 4 1 32-9 7 1 4 29-23
4.  Piast Jabłonna 24 46 13 7 4 49-26 8 3 1 25-9 5 4 3 24-17
5.  Okoń Sapowice 24 38 11 5 8 52-41 6 1 5 26-18 5 4 3 26-23 2 6 2 0 0 9-3
6.  Inter Zdrój 24 38 11 5 8 43-40 7 3 2 24-16 4 2 6 19-24 2 0 0 0 2 3-9
7.  1920 II Mosina 24 35 11 2 11 70-44 6 1 5 43-17 5 1 6 27-27
8.  Borusja Boruja Kościelna 24 31 9 4 11 37-57 5 1 6 21-30 4 3 5 16-27
9.  TS 05 Nowy Tomyśl 24 29 7 8 9 36-39 5 2 5 22-18 2 6 4 14-21
10.  Korona II Bukowiec 24 24 7 3 14 38-68 5 1 6 21-26 2 2 8 17-42
11.  Pogrom Urbanowo 24 17 5 2 17 41-92 2 2 8 24-41 3 0 9 17-51
12.  Skra Wielkopolska Otusz 24 15 3 6 15 38-69 1 4 7 17-30 2 2 8 21-39
13.  Błędno Nądnia 24 10 2 4 18 32-81 1 3 8 16-34 1 1 10 16-47
Inter Zdrój rozgrywa swoje mecze w Ptaszkowie.
Korona II Bukowiec rozgrywa swoje mecze w Sątopach.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Orzeł Granowo    1-1 5-1 2-1 2-2 4-1 2-3 3-1 2-2 7-2 9-0 4-1 4-3 
 2 Pieczarka Wielichowo2-6     4-2 5-2 1-1 4-3 5-4 6-1 3-0* 4-1 5-1 10-2 7-2 
 3 Płomień II Przyprostynia1-2 3-0     2-2 2-0 1-1 3-0* 2-2 0-0 3-0 9-0 3-2 3-0* 
 4 Piast Jabłonna1-4 2-1 2-0     1-1 2-0 3-0 2-2 0-0 4-0 4-0 3-1 1-0 
 5 Okoń Sapowice2-4 0-1 0-2 3-3     4-0 3-0 0-1 2-3 3-1 2-0 3-1 4-2 
 6 Inter Zdrój2-2 2-0 1-4 2-0 3-5     0-0 2-0 3-0 2-1 4-2 1-0 2-2 
 7 1920 II Mosina0-3 0-3* 2-3 0-0 6-1 1-2     8-0 2-0 11-0 0-3* 4-1 9-1 
 8 Borusja Boruja Kościelna1-6 2-9 4-0 0-1 1-2 2-1 1-5     1-0 1-3 5-2 1-1 2-0 
 9 TS 05 Nowy Tomyśl0-1 1-2 0-3* 1-1 1-1 0-1 5-2 2-1     1-0 7-1 0-3* 4-2 
 10 Korona II Bukowiec0-4 3-1 3-8 0-3 1-2 0-2 2-1 0-1 1-1     2-1 6-1 3-1 
 11 Pogrom Urbanowo2-6 3-3 0-3 0-3 3-0 4-1 1-3 1-4 3-3 3-6     2-6 2-3 
 12 Skra Wielkopolska Otusz0-1 0-3 1-1 2-6 1-6 2-2 0-3 1-1 2-3 1-1 1-3     6-0 
 13 Błędno Nądnia0-2 3-0* 1-2 0-2 1-5 0-5 2-6 0-2 2-2 2-2 3-4 2-2     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Pauza: Błędno Nądnia.
 
1920 II Mosina 4-1 Skra Wielkopolska Otusz
Inter Zdrój 4-2 Pogrom Urbanowo
Korona II Bukowiec 3-8 Płomień II Przyprostynia
Okoń Sapowice 0-1 Pieczarka Wielichowo
TS 05 Nowy Tomyśl 2-1 Borusja Boruja Kościelna
Piast Jabłonna 1-4 Orzeł Granowo

Kolejka 2 - 4-5 września

Pauza: Piast Jabłonna.
 
Pieczarka Wielichowo 2-6 Orzeł Granowo
Płomień II Przyprostynia 2-0 Okoń Sapowice
Pogrom Urbanowo 3-6 Korona II Bukowiec
Skra Wielkopolska Otusz 2-2 Inter Zdrój
TS 05 Nowy Tomyśl 5-2 1920 II Mosina
Błędno Nądnia 0-2 Borusja Boruja Kościelna

Kolejka 3 - 11-12 września

Pauza: Borusja Boruja Kościelna.
 
1920 II Mosina 9-1 Błędno Nądnia
Inter Zdrój 3-0 TS 05 Nowy Tomyśl
Korona II Bukowiec 6-1 Skra Wielkopolska Otusz
Okoń Sapowice 2-0 Pogrom Urbanowo
Orzeł Granowo 5-1 Płomień II Przyprostynia
Piast Jabłonna 2-1 Pieczarka Wielichowo

Kolejka 4 - 18-19 września

Pauza: Pieczarka Wielichowo.
 
Płomień II Przyprostynia 2-2 Piast Jabłonna
Pogrom Urbanowo 2-6 Orzeł Granowo
Skra Wielkopolska Otusz 1-6 Okoń Sapowice
TS 05 Nowy Tomyśl 1-0 Korona II Bukowiec
Błędno Nądnia 0-5 Inter Zdrój
Borusja Boruja Kościelna 1-5 1920 II Mosina

Kolejka 5 - 25-26 września

Pauza: 1920 II Mosina.
 
Inter Zdrój 2-0 Borusja Boruja Kościelna
Korona II Bukowiec 3-1 Błędno Nądnia
Okoń Sapowice 2-3 TS 05 Nowy Tomyśl
Orzeł Granowo 4-1 Skra Wielkopolska Otusz
Piast Jabłonna 4-0 Pogrom Urbanowo
Pieczarka Wielichowo 4-2 Płomień II Przyprostynia

Kolejka 6 - 2-3 października

Pauza: Płomień II Przyprostynia.
 
Pogrom Urbanowo 3-3 Pieczarka Wielichowo
Skra Wielkopolska Otusz 2-6 Piast Jabłonna
TS 05 Nowy Tomyśl 0-1 Orzeł Granowo
Błędno Nądnia 1-5 Okoń Sapowice
Borusja Boruja Kościelna 1-3 Korona II Bukowiec
1920 II Mosina 1-2 Inter Zdrój

Kolejka 7 - 9-10 października

Pauza: Inter Zdrój.
 
Korona II Bukowiec 2-1 1920 II Mosina
Okoń Sapowice 0-1 Borusja Boruja Kościelna
Orzeł Granowo 4-3 Błędno Nądnia
Piast Jabłonna 0-0 TS 05 Nowy Tomyśl
Pieczarka Wielichowo 10-2 Skra Wielkopolska Otusz
Płomień II Przyprostynia 9-0 Pogrom Urbanowo

Kolejka 8 - 16-17 października

Pauza: Pogrom Urbanowo.
 
Skra Wielkopolska Otusz 1-1 Płomień II Przyprostynia
TS 05 Nowy Tomyśl 1-2 Pieczarka Wielichowo
Błędno Nądnia 0-2 Piast Jabłonna
Borusja Boruja Kościelna 1-6 Orzeł Granowo
1920 II Mosina 6-1 Okoń Sapowice
Inter Zdrój 2-1 Korona II Bukowiec

Kolejka 9 - 23-24 października

Pauza: Korona II Bukowiec.
 
Okoń Sapowice 4-0 Inter Zdrój
Orzeł Granowo 2-3 1920 II Mosina
Piast Jabłonna 2-2 Borusja Boruja Kościelna
Pieczarka Wielichowo 7-2 Błędno Nądnia
Płomień II Przyprostynia 0-0 TS 05 Nowy Tomyśl
Pogrom Urbanowo 2-6 Skra Wielkopolska Otusz

Kolejka 10 - 30-31 października

Pauza: Skra Wielkopolska Otusz.
 
TS 05 Nowy Tomyśl 7-1 Pogrom Urbanowo
Błędno Nądnia 1-2 Płomień II Przyprostynia
Borusja Boruja Kościelna 2-9 Pieczarka Wielichowo
1920 II Mosina 0-0 Piast Jabłonna
Inter Zdrój 2-2 Orzeł Granowo
Korona II Bukowiec 1-2 Okoń Sapowice

Kolejka 11 - 6-7 listopada

Pauza: Okoń Sapowice.
 
Orzeł Granowo 7-2 Korona II Bukowiec
Piast Jabłonna 2-0 Inter Zdrój
Pieczarka Wielichowo 5-4 1920 II Mosina
Płomień II Przyprostynia 2-2 Borusja Boruja Kościelna
Pogrom Urbanowo 2-3 Błędno Nądnia
Skra Wielkopolska Otusz 2-3 TS 05 Nowy Tomyśl

Kolejka 12 - 11 listopada

Pauza: TS 05 Nowy Tomyśl.
 
Błędno Nądnia 2-2 Skra Wielkopolska Otusz
Borusja Boruja Kościelna 5-2 Pogrom Urbanowo
1920 II Mosina 2-3 Płomień II Przyprostynia
Inter Zdrój 2-0 Pieczarka Wielichowo
Korona II Bukowiec 0-3 Piast Jabłonna
Okoń Sapowice 2-4 Orzeł Granowo

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Pauza: Orzeł Granowo.
 
Piast Jabłonna 1-1 Okoń Sapowice
Pieczarka Wielichowo 4-1 Korona II Bukowiec 30 kwietnia
w pierwotnym terminie (13-14 listopada) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień II Przyprostynia 1-1 Inter Zdrój
Pogrom Urbanowo 1-3 1920 II Mosina
Skra Wielkopolska Otusz 1-1 Borusja Boruja Kościelna
TS 05 Nowy Tomyśl 4-2 Błędno Nądnia

Kolejka 14 - 26-27 marca

Pauza: Błędno Nądnia.
 
Borusja Boruja Kościelna 1-0 TS 05 Nowy Tomyśl
Orzeł Granowo 2-1 Piast Jabłonna
Skra Wielkopolska Otusz 0-3 1920 II Mosina
Pogrom Urbanowo 4-1 Inter Zdrój
Płomień II Przyprostynia 3-0 Korona II Bukowiec
Pieczarka Wielichowo 1-1 Okoń Sapowice

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Pauza: Piast Jabłonna.
 
Orzeł Granowo 1-1 Pieczarka Wielichowo
Okoń Sapowice 0-2 Płomień II Przyprostynia
Korona II Bukowiec 2-1 Pogrom Urbanowo
Inter Zdrój 1-0 Skra Wielkopolska Otusz
1920 II Mosina 2-0 TS 05 Nowy Tomyśl
Borusja Boruja Kościelna 2-0 Błędno Nądnia

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Pauza: Borusja Boruja Kościelna.
 
Błędno Nądnia 2-6 1920 II Mosina
TS 05 Nowy Tomyśl 0-1 Inter Zdrój
Skra Wielkopolska Otusz 1-1 Korona II Bukowiec
Pogrom Urbanowo 3-0 Okoń Sapowice
Płomień II Przyprostynia 1-2 Orzeł Granowo
Pieczarka Wielichowo 5-2 Piast Jabłonna

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Pauza: Pieczarka Wielichowo.
 
Piast Jabłonna 2-0 Płomień II Przyprostynia
Orzeł Granowo 9-0 Pogrom Urbanowo
Okoń Sapowice 3-1 Skra Wielkopolska Otusz
Korona II Bukowiec 1-1 TS 05 Nowy Tomyśl
Inter Zdrój 2-2 Błędno Nądnia
1920 II Mosina 8-0 Borusja Boruja Kościelna

Kolejka 18 - 23 kwietnia

Pauza: 1920 II Mosina.
 
Borusja Boruja Kościelna 2-1 Inter Zdrój
Błędno Nądnia 2-2 Korona II Bukowiec
TS 05 Nowy Tomyśl 1-1 Okoń Sapowice
Skra Wielkopolska Otusz 0-1 Orzeł Granowo
Pogrom Urbanowo 0-3 Piast Jabłonna
Płomień II Przyprostynia 3-0 Pieczarka Wielichowo

Kolejka 19 - 30 kwietnia

Pauza: Płomień II Przyprostynia.
 
Pieczarka Wielichowo 5-1 Pogrom Urbanowo 3 maja
Piast Jabłonna 3-1 Skra Wielkopolska Otusz 3 maja
Orzeł Granowo 2-2 TS 05 Nowy Tomyśl 3 maja
Okoń Sapowice 4-2 Błędno Nądnia
Korona II Bukowiec 0-1 Borusja Boruja Kościelna 3 maja
Inter Zdrój 0-0 1920 II Mosina

Kolejka 20 - 7-8 maja

Pauza: Inter Zdrój.
 
1920 II Mosina 11-0 Korona II Bukowiec
Borusja Boruja Kościelna 1-2 Okoń Sapowice
Błędno Nądnia 0-2 Orzeł Granowo
TS 05 Nowy Tomyśl 1-1 Piast Jabłonna
Skra Wielkopolska Otusz 0-3 Pieczarka Wielichowo
Pogrom Urbanowo 0-3 Płomień II Przyprostynia

Kolejka 21 - 14-15 maja

Pauza: Pogrom Urbanowo.
 
Płomień II Przyprostynia 3-2 Skra Wielkopolska Otusz
Pieczarka Wielichowo 3-0 TS 05 Nowy Tomyśl 20 maja
(wo)
na boisku 1-1
Piast Jabłonna 1-0 Błędno Nądnia
Orzeł Granowo 3-1 Borusja Boruja Kościelna
Okoń Sapowice 3-0 1920 II Mosina
Korona II Bukowiec 0-2 Inter Zdrój

Kolejka 22 - 21-22 maja

Pauza: Korona II Bukowiec.
 
Inter Zdrój 3-5 Okoń Sapowice
1920 II Mosina 0-3 Orzeł Granowo
Borusja Boruja Kościelna 0-1 Piast Jabłonna
Błędno Nądnia 3-0 Pieczarka Wielichowo
(wo)
na boisku 4-9
TS 05 Nowy Tomyśl 0-3 Płomień II Przyprostynia
(wo)
na boisku 1-4
Skra Wielkopolska Otusz 1-3 Pogrom Urbanowo

Kolejka 23 - 28-29 maja

Pauza: Skra Wielkopolska Otusz.
 
Pogrom Urbanowo 3-3 TS 05 Nowy Tomyśl
Płomień II Przyprostynia 3-0 Błędno Nądnia
(wo)
na boisku 4-1
Pieczarka Wielichowo 6-1 Borusja Boruja Kościelna
Piast Jabłonna 3-0 1920 II Mosina
Orzeł Granowo 4-1 Inter Zdrój
Okoń Sapowice 3-1 Korona II Bukowiec

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Pauza: Okoń Sapowice.
 
Korona II Bukowiec 0-4 Orzeł Granowo
Inter Zdrój 2-0 Piast Jabłonna
1920 II Mosina 0-3 Pieczarka Wielichowo
(wo)
Borusja Boruja Kościelna 4-0 Płomień II Przyprostynia
Błędno Nądnia 3-4 Pogrom Urbanowo
TS 05 Nowy Tomyśl 0-3 Skra Wielkopolska Otusz
(wo)
na boisku 2-4

Kolejka 25 - 12 czerwca

Pauza: TS 05 Nowy Tomyśl.
 
Skra Wielkopolska Otusz 6-0 Błędno Nądnia
Pogrom Urbanowo 1-4 Borusja Boruja Kościelna
Płomień II Przyprostynia 3-0 1920 II Mosina
(wo)
Pieczarka Wielichowo 4-3 Inter Zdrój
Piast Jabłonna 4-0 Korona II Bukowiec
Orzeł Granowo 2-2 Okoń Sapowice

Kolejka 26 - 19 czerwca

Pauza: Orzeł Granowo.
 
Okoń Sapowice 3-3 Piast Jabłonna
Korona II Bukowiec 3-1 Pieczarka Wielichowo
Inter Zdrój 1-4 Płomień II Przyprostynia
1920 II Mosina 0-3 Pogrom Urbanowo
(wo)
Borusja Boruja Kościelna 1-1 Skra Wielkopolska Otusz
Błędno Nądnia 2-2 TS 05 Nowy Tomyśl

Klasa A 2010/2011 (Poznań I)
Klasa A 2010/2011 (Poznań II)
Klasa A 2010/2011 (Poznań III)

Klasa B 2010/2011 (Poznań I)
Klasa B 2010/2011 (Poznań II)
Klasa B 2010/2011 (Poznań III)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas