[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2010/2011, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta/Unifreeze Brodnica 30 77 25 2 3 67-17 13 1 1 34-5 12 1 2 33-12 2 3 1 0 1 3-3
2.  Cuiavia Inowrocław 30 77 25 2 3 97-25 14 0 1 46-9 11 2 2 51-16 2 3 1 0 1 3-3
3.  Flisak Złotoria 30 54 15 9 6 50-37 8 6 1 35-21 7 3 5 15-16
4.  Pogoń Mogilno 30 50 14 8 8 53-30 9 2 4 31-15 5 6 4 22-15
5.  Chełminianka Chełmno 30 46 13 7 10 54-49 10 2 3 33-22 3 5 7 21-27 2 4 1 1 0 4-3
6.  Krajna Sępólno Krajeńskie 30 46 13 7 10 53-36 7 4 4 24-12 6 3 6 29-24 2 1 0 1 1 3-4
7.  Unia Gniewkowo 30 40 11 7 12 36-43 7 4 4 19-19 4 3 8 17-24
8.  Grom Osie 30 39 12 3 15 53-53 6 1 8 29-27 6 2 7 24-26
9.  Legia Chełmża 30 38 11 5 14 40-52 7 4 4 27-18 4 1 10 13-34
10.  Start Radziejów 30 37 10 7 13 43-53 6 3 6 23-25 4 4 7 20-28
11.  Noteć Łabiszyn 30 35 10 5 15 53-80 7 3 5 35-36 3 2 10 18-44
12.  LTP Lubanie 30 32 8 8 14 49-62 5 4 6 24-24 3 4 8 25-38 2 4 1 1 0 2-1
13.  Dąb Barcin 30 32 8 8 14 44-62 7 5 3 28-26 1 3 11 16-36 2 1 0 1 1 1-2
14.  Zdrój Ciechocinek 30 27 7 6 17 47-71 6 2 7 29-31 1 4 10 18-40
15.  Goplania Inowrocław 30 26 7 5 18 28-54 5 3 7 17-23 2 2 11 11-31
16.  Unia Wąbrzeźno 30 16 3 7 20 36-79 2 4 9 21-35 1 3 11 15-44
Sparta Brodnica połączyła się z Unifreeze Miesiączkowo i występuje pod nazwą Sparta/Unifreeze Brodnica.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sparta/Unifreeze Brodnica    2-0 2-0 2-0 1-0 0-1 2-0 2-0 2-0 2-2 2-0 3-0 4-1 4-0 2-1 4-0 
 2 Cuiavia Inowrocław3-1     3-0 2-1 3-1 3-0 2-0 0-1 3-0 1-0 9-1 4-3 4-0 3-0 2-1 4-0 
 3 Flisak Złotoria1-1 3-5     1-1 3-2 2-1 3-1 3-1 5-0 4-1 2-1 1-1 3-3 1-1 1-0 2-2 
 4 Pogoń Mogilno0-2 0-2 0-0     3-2 1-2 3-1 3-1 0-1 3-0* 5-1 1-1 1-0 3-0 3-1 5-1 
 5 Chełminianka Chełmno1-2 0-7 0-1 2-1     3-2 2-0 4-1 3-1 2-1 2-2 4-0 2-1 2-2 5-1 1-0 
 6 Krajna Sępólno Krajeńskie0-2 0-1 0-1 1-1 1-1     0-0 2-2 0-2 2-0 2-0 3-2 5-0 1-0 3-0 4-0 
 7 Unia Gniewkowo1-3 1-5 0-1 2-3 1-0 3-2     0-0 1-0 1-1 1-1 2-0 2-1 1-0 2-1 1-1 
 8 Grom Osie0-2 3-9 0-3 2-1 1-2 2-0 1-2     1-0 1-2 5-1 8-0 2-2 0-2 0-1 3-0 
 9 Legia Chełmża1-2 0-3 2-2 0-0 3-1 0-2 1-0 2-4     1-1 2-1 2-2 1-0 5-0 3-0* 4-0 
 10 Start Radziejów1-0 4-2 2-0 1-4 1-2 3-3 1-1 2-0 0-2     2-3 0-3 1-2 2-1 1-0 2-2 
 11 Noteć Łabiszyn1-4 2-2 1-0 0-3 1-3 2-2 4-2 2-5 3-3 3-2     3-2 3-2 5-2 3-1 2-3 
 12 LTP Lubanie1-4 0-2 0-1 0-0 2-2 0-0 1-3 1-3 3-1 2-3 3-0     2-1 3-3 3-0 3-1 
 13 Dąb Barcin0-5 1-7 4-2 0-0 1-1 4-1 1-1 3-1 5-0 0-3* 2-0 0-0     5-4 0-0 2-1 
 14 Zdrój Ciechocinek1-2 0-0 1-2 0-2 3-1 1-6 2-1 1-3 4-0 3-3 1-2 4-3 2-1     1-2 5-3 
 15 Goplania Inowrocław1-2 0-2 0-0 0-3 1-1 0-3 0-3* 0-2 3-1 3-0 4-2 0-2 2-0 1-1     2-1 
 16 Unia Wąbrzeźno0-1 0-4 1-2 2-2 2-2 0-4 1-2 1-0 1-2 0-1 2-3 3-6 2-2 4-2 2-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Dąb Barcin 1-7 Cuiavia Inowrocław 7 sierpnia, 13:00 (200)
Zdrój Ciechocinek 1-2 Flisak Złotoria 7 sierpnia, 16:00
LTP Lubanie 1-4 Sparta/Unifreeze Brodnica 7 sierpnia, 17:00
Chełminianka Chełmno 1-0 Unia Wąbrzeźno 7 sierpnia, 16:00
Noteć Łabiszyn 3-2 Start Radziejów 7 sierpnia, 16:00 (150)
Pogoń Mogilno 0-1 Legia Chełmża 7 sierpnia, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 0-0 Unia Gniewkowo 7 sierpnia, 17:00
Goplania Inowrocław 0-2 Grom Osie 7 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Cuiavia Inowrocław 0-1 Grom Osie 14 sierpnia, 17:00 (250)
Unia Gniewkowo 2-1 Goplania Inowrocław 15 sierpnia, 17:00 (500)
Legia Chełmża 0-2 Krajna Sępólno Krajeńskie 14 sierpnia, 17:00 (150)
Start Radziejów 1-4 Pogoń Mogilno 14 sierpnia, 17:00 (400)
Unia Wąbrzeźno 2-3 Noteć Łabiszyn 14 sierpnia, 17:00 (200)
Sparta/Unifreeze Brodnica 1-0 Chełminianka Chełmno 14 sierpnia, 16:00 (600)
Flisak Złotoria 1-1 LTP Lubanie 14 sierpnia, 17:00 (200)
Dąb Barcin 5-4 Zdrój Ciechocinek 14 sierpnia, 17:00 (300)

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Zdrój Ciechocinek 0-0 Cuiavia Inowrocław 21 sierpnia, 16:00 (1000)
LTP Lubanie 2-1 Dąb Barcin 21 sierpnia, 14:00 (200)
Chełminianka Chełmno 0-1 Flisak Złotoria 25 sierpnia, 17:00 (400)
w pierwotnym terminie (21-22 sierpnia) odwołany na wniosek gospodarzy
Noteć Łabiszyn 1-4 Sparta/Unifreeze Brodnica 21 sierpnia, 16:00 (150)
Pogoń Mogilno 5-1 Unia Wąbrzeźno 21 sierpnia, 17:00 (450)
Krajna Sępólno Krajeńskie 2-0 Start Radziejów 21 sierpnia, 16:00 (300)
Goplania Inowrocław 3-1 Legia Chełmża 21 sierpnia, 17:00 (200)
Grom Osie 1-2 Unia Gniewkowo 21 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Cuiavia Inowrocław 2-0 Unia Gniewkowo 28 sierpnia, 17:00 (500)
Legia Chełmża 2-4 Grom Osie 28 sierpnia, 13:00 (100)
Start Radziejów 1-0 Goplania Inowrocław 28 sierpnia, 17:00 (350)
Unia Wąbrzeźno 0-4 Krajna Sępólno Krajeńskie 28 sierpnia, 17:00 (200)
Sparta/Unifreeze Brodnica 2-0 Pogoń Mogilno 28 sierpnia, 16:00 (300)
Flisak Złotoria 2-1 Noteć Łabiszyn 28 sierpnia, 17:00 (200)
Dąb Barcin 1-1 Chełminianka Chełmno 28 sierpnia, 16:00 (200)
Zdrój Ciechocinek 4-3 LTP Lubanie 28 sierpnia, 16:00 (200)

Kolejka 5 - 4-5 września

LTP Lubanie 0-2 Cuiavia Inowrocław 4 września, 11:00 (100)
Chełminianka Chełmno 2-2 Zdrój Ciechocinek 4 września, 16:00 (300)
Noteć Łabiszyn 3-2 Dąb Barcin 4 września, 16:00 (700)
Pogoń Mogilno 0-0 Flisak Złotoria 4 września, 16:00 (200)
Krajna Sępólno Krajeńskie 0-2 Sparta/Unifreeze Brodnica 4 września, 13:00 (500)
Goplania Inowrocław 2-1 Unia Wąbrzeźno 4 września, 17:00 (200)
Grom Osie 1-2 Start Radziejów 4 września, 17:00 (200)
Unia Gniewkowo 1-0 Legia Chełmża 4 września, 17:00 (300)

Kolejka 6 - 11-12 września

Cuiavia Inowrocław 3-0 Legia Chełmża 11 września, 17:00 (150)
Start Radziejów 1-1 Unia Gniewkowo 11 września, 17:00 (300)
Unia Wąbrzeźno 1-0 Grom Osie 11 września, 17:00 (250)
Sparta/Unifreeze Brodnica 2-1 Goplania Inowrocław 11 września, 16:00 (600)
Flisak Złotoria 2-1 Krajna Sępólno Krajeńskie 11 września, 16:00 (150)
Dąb Barcin 0-0 Pogoń Mogilno 11 września, 16:00 (500)
Zdrój Ciechocinek 1-2 Noteć Łabiszyn 11 września, 16:00 (150)
LTP Lubanie 2-2 Chełminianka Chełmno 11 września, 16:00 (200)

Kolejka 7 - 18-19 września

Chełminianka Chełmno 0-7 Cuiavia Inowrocław 18 września, 16:00
Noteć Łabiszyn 3-2 LTP Lubanie 18 września, 15:00
Pogoń Mogilno 3-0 Zdrój Ciechocinek 18 września, 16:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 5-0 Dąb Barcin 18 września, 16:00
Goplania Inowrocław 0-0 Flisak Złotoria 18 września, 16:00
Grom Osie 0-2 Sparta/Unifreeze Brodnica 18 września, 16:00
Unia Gniewkowo 1-1 Unia Wąbrzeźno 18 września, 16:00
Legia Chełmża 1-1 Start Radziejów 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Cuiavia Inowrocław 1-0 Start Radziejów 25 września, 16:00 (150)
Unia Wąbrzeźno 1-2 Legia Chełmża 13 października, 15:30
Sparta/Unifreeze Brodnica 2-0 Unia Gniewkowo 25 września, 14:00 (300)
Flisak Złotoria 3-1 Grom Osie 25 września, 15:00 (150)
Dąb Barcin 0-0 Goplania Inowrocław 25 września, 15:00 (300)
Zdrój Ciechocinek 1-6 Krajna Sępólno Krajeńskie 25 września, 16:00 (150)
LTP Lubanie 0-0 Pogoń Mogilno 25 września, 15:00 (200)
Chełminianka Chełmno 2-2 Noteć Łabiszyn 11 listopada, 12:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Noteć Łabiszyn 2-2 Cuiavia Inowrocław 2 października, 14:00 (100)
Pogoń Mogilno 3-2 Chełminianka Chełmno 2 października, 15:00 (150)
Krajna Sępólno Krajeńskie 3-2 LTP Lubanie 2 października, 15:00 (300)
Goplania Inowrocław 1-1 Zdrój Ciechocinek 2 października, 16:00 (150)
Grom Osie 2-2 Dąb Barcin 2 października, 16:00 (200)
Unia Gniewkowo 0-1 Flisak Złotoria 2 października, 14:00 (300)
Legia Chełmża 1-2 Sparta/Unifreeze Brodnica 2 października, 15:00 (350)
Start Radziejów 2-2 Unia Wąbrzeźno 2 października, 15:30 (150)

Kolejka 10 - 9-10 października

Cuiavia Inowrocław 4-0 Unia Wąbrzeźno 9 października, 15:00 (150)
Sparta/Unifreeze Brodnica 2-2 Start Radziejów 9 października, 14:00 (400)
Flisak Złotoria 5-0 Legia Chełmża 9 października, 14:00 (300)
Dąb Barcin 1-1 Unia Gniewkowo 9 października, 15:00 (350)
Zdrój Ciechocinek 1-3 Grom Osie 9 października, 15:00 (100)
LTP Lubanie 3-0 Goplania Inowrocław 9 października, 13:00 (200)
Chełminianka Chełmno 3-2 Krajna Sępólno Krajeńskie 9 października, 15:30 (300)
Noteć Łabiszyn 0-3 Pogoń Mogilno 9 października, 14:00 (100)

Kolejka 11 - 16-17 października

Pogoń Mogilno 0-2 Cuiavia Inowrocław 16 października, 15:00 (200)
Krajna Sępólno Krajeńskie 2-0 Noteć Łabiszyn 16 października, 14:00 (200)
Goplania Inowrocław 1-1 Chełminianka Chełmno 16 października, 15:00 (100)
Grom Osie 8-0 LTP Lubanie 16 października, 15:00 (200)
Unia Gniewkowo 1-0 Zdrój Ciechocinek 16 października, 14:00 (300)
Legia Chełmża 1-0 Dąb Barcin 16 października, 14:00 (100)
Start Radziejów 2-0 Flisak Złotoria 16 października, 15:00 (100)
Unia Wąbrzeźno 0-1 Sparta/Unifreeze Brodnica 16 października, 15:00 (450)

Kolejka 12 - 23-24 października

Cuiavia Inowrocław 3-1 Sparta/Unifreeze Brodnica 23 października, 14:00 (300)
Flisak Złotoria 2-2 Unia Wąbrzeźno 23 października, 13:00 (200)
Dąb Barcin 0-3 Start Radziejów 23 października, 14:00 (200)
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Zdrój Ciechocinek 4-0 Legia Chełmża 23 października, 15:00 (100)
LTP Lubanie 1-3 Unia Gniewkowo 23 października, 13:00 (200)
Chełminianka Chełmno 4-1 Grom Osie 23 października, 15:30 (300)
Noteć Łabiszyn 3-1 Goplania Inowrocław 23 października, 13:00 (100)
Pogoń Mogilno 1-2 Krajna Sępólno Krajeńskie 23 października, 14:00 (250)

Kolejka 13 - 30-31 października

Krajna Sępólno Krajeńskie 0-1 Cuiavia Inowrocław 30 października, 13:00 (300)
Goplania Inowrocław 0-3 Pogoń Mogilno 30 października, 14:30 (100)
Grom Osie 5-1 Noteć Łabiszyn 30 października, 14:00 (300)
Unia Gniewkowo 1-0 Chełminianka Chełmno 30 października, 13:30 (300)
Legia Chełmża 2-2 LTP Lubanie 30 października, 13:00 (200)
Start Radziejów 2-1 Zdrój Ciechocinek 30 października, 14:00 (150)
Unia Wąbrzeźno 2-2 Dąb Barcin 30 października, 13:00 (200)
Sparta/Unifreeze Brodnica 2-0 Flisak Złotoria 30 października, 13:00 (400)

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Cuiavia Inowrocław 3-0 Flisak Złotoria 6 listopada, 13:00 (200)
Dąb Barcin 0-5 Sparta/Unifreeze Brodnica 6 listopada, 13:00 (150)
Zdrój Ciechocinek 5-3 Unia Wąbrzeźno 6 listopada, 14:00 (100)
LTP Lubanie 2-3 Start Radziejów 6 listopada, 13:00 (200)
Chełminianka Chełmno 3-1 Legia Chełmża 6 listopada, 13:30 (350)
Noteć Łabiszyn 4-2 Unia Gniewkowo 6 listopada, 13:00 (100)
Pogoń Mogilno 3-1 Grom Osie 6 listopada, 13:00 (150)
Krajna Sępólno Krajeńskie 3-0 Goplania Inowrocław 6 listopada, 13:00 (250)

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Goplania Inowrocław 0-2 Cuiavia Inowrocław 14 listopada, 13:30
Grom Osie 2-0 Krajna Sępólno Krajeńskie 13 listopada, 13:00
Unia Gniewkowo 2-3 Pogoń Mogilno 11 listopada, 13:00
Legia Chełmża 2-1 Noteć Łabiszyn 13 listopada, 13:00
Start Radziejów 1-2 Chełminianka Chełmno 13 listopada, 13:00
Unia Wąbrzeźno 3-6 LTP Lubanie 13 listopada, 13:00
Sparta/Unifreeze Brodnica 4-0 Zdrój Ciechocinek 13 listopada, 12:00
Flisak Złotoria 3-3 Dąb Barcin 13 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Cuiavia Inowrocław 4-0 Dąb Barcin 19 marca, 15:00 (250)
Flisak Złotoria 1-1 Zdrój Ciechocinek 19 marca, 16:00 (100)
w Toruniu; na boisku MOSiR-u ze sztuczną nawierzchnią
Sparta/Unifreeze Brodnica 3-0 LTP Lubanie 19 marca, 15:00 (250)
Unia Wąbrzeźno 2-2 Chełminianka Chełmno 13 kwietnia, 17:00 (200)
w pierwotnym terminie (19-20 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Radziejów 2-3 Noteć Łabiszyn 19 marca, 14:00 (200)
Legia Chełmża 0-0 Pogoń Mogilno 19 marca, 14:00 (150)
Unia Gniewkowo 3-2 Krajna Sępólno Krajeńskie 20 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Osie 0-1 Goplania Inowrocław 13 kwietnia, 17:00 (50)
w pierwotnym terminie (19-20 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 26-27 marca

Grom Osie 3-9 Cuiavia Inowrocław 26 marca, 15:00
Goplania Inowrocław 0-3 Unia Gniewkowo 26 marca, 16:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Krajna Sępólno Krajeńskie 0-2 Legia Chełmża 26 marca, 15:00
Pogoń Mogilno 3-0 Start Radziejów 26 marca, 15:00
(wo)
nie odbył się; goście nie posiadali kart zawodniczych
Noteć Łabiszyn 2-3 Unia Wąbrzeźno 26 marca, 15:00
Chełminianka Chełmno 1-2 Sparta/Unifreeze Brodnica 26 marca, 16:00
LTP Lubanie 0-1 Flisak Złotoria 26 marca, 15:00
Zdrój Ciechocinek 2-1 Dąb Barcin 26 marca, 15:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Cuiavia Inowrocław 3-0 Zdrój Ciechocinek 2 kwietnia, 17:00
Dąb Barcin 0-0 LTP Lubanie 2 kwietnia, 15:00
Flisak Złotoria 3-2 Chełminianka Chełmno 2 kwietnia, 16:00
Sparta/Unifreeze Brodnica 2-0 Noteć Łabiszyn 2 kwietnia, 15:00
Unia Wąbrzeźno 2-2 Pogoń Mogilno 2 kwietnia, 17:00
Start Radziejów 3-3 Krajna Sępólno Krajeńskie 3 kwietnia, 12:00
Legia Chełmża 3-0 Goplania Inowrocław 2 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Unia Gniewkowo 0-0 Grom Osie 2 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Unia Gniewkowo 1-5 Cuiavia Inowrocław 9 kwietnia, 17:00 (200)
Grom Osie 1-0 Legia Chełmża 9 kwietnia, 17:00 (150)
Goplania Inowrocław 3-0 Start Radziejów 9 kwietnia, 17:00 (200)
Krajna Sępólno Krajeńskie 4-0 Unia Wąbrzeźno 9 kwietnia, 15:00 (300)
Pogoń Mogilno 0-2 Sparta/Unifreeze Brodnica 9 kwietnia, 16:00 (200)
Noteć Łabiszyn 1-0 Flisak Złotoria 9 kwietnia, 15:00 (200)
Chełminianka Chełmno 2-1 Dąb Barcin 9 kwietnia, 16:30 (200)
LTP Lubanie 3-3 Zdrój Ciechocinek 9 kwietnia, 16:00 (200)

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Cuiavia Inowrocław 4-3 LTP Lubanie 16 kwietnia, 11:00 (250)
Zdrój Ciechocinek 3-1 Chełminianka Chełmno 16 kwietnia, 16:00 (150)
Dąb Barcin 2-0 Noteć Łabiszyn 16 kwietnia, 15:00 (700)
Flisak Złotoria 1-1 Pogoń Mogilno 16 kwietnia, 16:00 (150)
Sparta/Unifreeze Brodnica 0-1 Krajna Sępólno Krajeńskie 16 kwietnia, 16:00 (300)
Unia Wąbrzeźno 2-2 Goplania Inowrocław 16 kwietnia, 17:00 (250)
Start Radziejów 2-0 Grom Osie 16 kwietnia, 16:00 (100)
Legia Chełmża 1-0 Unia Gniewkowo 16 kwietnia, 16:00 (200)

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Legia Chełmża 0-3 Cuiavia Inowrocław 23 kwietnia, 16:00
Unia Gniewkowo 1-1 Start Radziejów 23 kwietnia, 17:00 (300)
Grom Osie 3-0 Unia Wąbrzeźno 23 kwietnia, 14:00
Goplania Inowrocław 1-2 Sparta/Unifreeze Brodnica 23 kwietnia, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 0-1 Flisak Złotoria 23 kwietnia, 15:00
Pogoń Mogilno 1-0 Dąb Barcin 23 kwietnia, 17:00
Noteć Łabiszyn 5-2 Zdrój Ciechocinek 23 kwietnia, 14:00
Chełminianka Chełmno 4-0 LTP Lubanie 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Cuiavia Inowrocław 3-1 Chełminianka Chełmno 30 kwietnia, 17:00 (150)
LTP Lubanie 3-0 Noteć Łabiszyn 30 kwietnia, 17:00 (200)
Zdrój Ciechocinek 0-2 Pogoń Mogilno 30 kwietnia, 16:00 (150)
Dąb Barcin 4-1 Krajna Sępólno Krajeńskie 30 kwietnia, 16:00 (300)
Flisak Złotoria 1-0 Goplania Inowrocław 30 kwietnia, 17:00 (150)
Sparta/Unifreeze Brodnica 2-0 Grom Osie 30 kwietnia, 16:00 (200)
Unia Wąbrzeźno 1-2 Unia Gniewkowo 30 kwietnia, 17:00 (200)
Start Radziejów 0-2 Legia Chełmża 30 kwietnia, 17:00 (200)

Kolejka 23 - 7-8 maja

Start Radziejów 4-2 Cuiavia Inowrocław 7 maja, 17:00
Legia Chełmża 4-0 Unia Wąbrzeźno 7 maja, 17:00
Unia Gniewkowo 1-3 Sparta/Unifreeze Brodnica 7 maja, 17:00
Grom Osie 0-3 Flisak Złotoria 7 maja, 17:00
Goplania Inowrocław 2-0 Dąb Barcin 7 maja, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 1-0 Zdrój Ciechocinek 7 maja, 16:00
Pogoń Mogilno 1-1 LTP Lubanie 7 maja, 17:00
Noteć Łabiszyn 1-3 Chełminianka Chełmno 7 maja, 16:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Cuiavia Inowrocław 9-1 Noteć Łabiszyn 14 maja, 17:00
Chełminianka Chełmno 2-1 Pogoń Mogilno 14 maja, 16:00
LTP Lubanie 0-0 Krajna Sępólno Krajeńskie 14 maja, 17:00
Zdrój Ciechocinek 1-2 Goplania Inowrocław 14 maja, 16:00
Dąb Barcin 3-1 Grom Osie 14 maja, 17:00
Flisak Złotoria 3-1 Unia Gniewkowo 14 maja, 17:00
Sparta/Unifreeze Brodnica 2-0 Legia Chełmża 14 maja, 16:00
Unia Wąbrzeźno 0-1 Start Radziejów 14 maja, 17:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Unia Wąbrzeźno 0-4 Cuiavia Inowrocław 21 maja, 17:00
Start Radziejów 1-0 Sparta/Unifreeze Brodnica 21 maja, 17:00
Legia Chełmża 2-2 Flisak Złotoria 21 maja, 17:00
Unia Gniewkowo 2-1 Dąb Barcin 21 maja, 17:00
Grom Osie 0-2 Zdrój Ciechocinek 21 maja, 17:00
Goplania Inowrocław 0-2 LTP Lubanie 21 maja, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 1-1 Chełminianka Chełmno 21 maja, 16:00
Pogoń Mogilno 5-1 Noteć Łabiszyn 21 maja, 17:00

Kolejka 26 - 28-29 maja

Cuiavia Inowrocław 2-1 Pogoń Mogilno 28 maja, 17:00 (200)
Noteć Łabiszyn 2-2 Krajna Sępólno Krajeńskie 28 maja, 17:00 (150)
Chełminianka Chełmno 5-1 Goplania Inowrocław 28 maja, 16:00 (250)
LTP Lubanie 1-3 Grom Osie 28 maja, 17:00 (200)
Zdrój Ciechocinek 2-1 Unia Gniewkowo 28 maja, 16:00 (200)
Dąb Barcin 5-0 Legia Chełmża 28 maja, 17:00 (300)
Flisak Złotoria 4-1 Start Radziejów 28 maja, 17:00 (150)
Sparta/Unifreeze Brodnica 4-0 Unia Wąbrzeźno 28 maja, 16:00 (200)

Kolejka 27 - 1 czerwca

Sparta/Unifreeze Brodnica 2-0 Cuiavia Inowrocław 1 czerwca, 18:00 (200)
w 11. minucie mecz został przerwany na 30 minut z powodu burzy
Unia Wąbrzeźno 1-2 Flisak Złotoria 1 czerwca, 17:00
Start Radziejów 1-2 Dąb Barcin 1 czerwca, 18:10
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 70-minutowym opóźnieniem z powodu burzy
Legia Chełmża 5-0 Zdrój Ciechocinek 1 czerwca, 17:00
Unia Gniewkowo 2-0 LTP Lubanie 1 czerwca, 17:10
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu zalanego boiska
Grom Osie 1-2 Chełminianka Chełmno 1 czerwca, 17:00
Goplania Inowrocław 4-2 Noteć Łabiszyn 1 czerwca, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 1-1 Pogoń Mogilno 1 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Cuiavia Inowrocław 3-0 Krajna Sępólno Krajeńskie 4 czerwca, 17:00
Pogoń Mogilno 3-1 Goplania Inowrocław 4 czerwca, 17:00
Noteć Łabiszyn 2-5 Grom Osie 4 czerwca, 17:00
Chełminianka Chełmno 2-0 Unia Gniewkowo 4 czerwca, 16:00
LTP Lubanie 3-1 Legia Chełmża 4 czerwca, 17:00
Zdrój Ciechocinek 3-3 Start Radziejów 4 czerwca, 16:00
Dąb Barcin 2-1 Unia Wąbrzeźno 4 czerwca, 17:00 (400)
Flisak Złotoria 1-1 Sparta/Unifreeze Brodnica 4 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11 czerwca

Flisak Złotoria 3-5 Cuiavia Inowrocław 11 czerwca, 15:00
Sparta/Unifreeze Brodnica 4-1 Dąb Barcin 11 czerwca, 15:00
Unia Wąbrzeźno 4-2 Zdrój Ciechocinek 11 czerwca, 15:00
Start Radziejów 0-3 LTP Lubanie 11 czerwca, 15:00
Legia Chełmża 3-1 Chełminianka Chełmno 11 czerwca, 15:00
Unia Gniewkowo 1-1 Noteć Łabiszyn 11 czerwca, 15:00 (150)
Grom Osie 2-1 Pogoń Mogilno 11 czerwca, 15:00
Goplania Inowrocław 0-3 Krajna Sępólno Krajeńskie 11 czerwca, 15:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 18 czerwca

Cuiavia Inowrocław 2-1 Goplania Inowrocław 18 czerwca, 15:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 2-2 Grom Osie 18 czerwca, 15:00
Pogoń Mogilno 3-1 Unia Gniewkowo 18 czerwca, 15:00
Noteć Łabiszyn 3-3 Legia Chełmża 18 czerwca, 15:00
Chełminianka Chełmno 2-1 Start Radziejów 18 czerwca, 15:00
LTP Lubanie 3-1 Unia Wąbrzeźno 18 czerwca, 15:00
Zdrój Ciechocinek 1-2 Sparta/Unifreeze Brodnica 18 czerwca, 15:00
Dąb Barcin 4-2 Flisak Złotoria 18 czerwca, 15:00

III liga 2010/2011 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)

IV liga 2010/2011 (wielkopolska (południe))
IV liga 2010/2011 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2010/2011 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2010/2011 (kujawsko-pomorska II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas