[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: kujawsko-pomorska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gopło Kruszwica 30 70 22 4 4 73-23 11 2 2 41-11 11 2 2 32-12
2.  Szubinianka Szubin 30 68 21 5 4 88-30 14 0 1 50-14 7 5 3 38-16
3.  Mień Lipno 30 65 20 5 5 69-22 10 2 3 41-10 10 3 2 28-12
4.  Kujawianka Izbica Kujawska 30 62 20 2 8 67-29 11 0 4 42-14 9 2 4 25-15
5.  Lider Włocławek 30 58 17 7 6 76-38 9 4 2 47-19 8 3 4 29-19
6.  Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 30 50 15 5 10 70-48 8 4 3 36-21 7 1 7 34-27
7.  Kujawiak Kowal 30 46 14 4 12 59-34 9 1 5 34-11 5 3 7 25-23 2 4 1 1 0 2-1
8.  Sadownik Waganiec 30 46 13 7 10 67-49 8 4 3 35-17 5 3 7 32-32 2 1 0 1 1 1-2
9.  MGKS Lubraniec 30 36 10 6 14 42-54 8 3 4 27-14 2 3 10 15-40
10.  Kujawy Markowice 30 35 10 5 15 57-60 7 2 6 34-30 3 3 9 23-30
11.  Kujawianka Strzelno 30 34 10 4 16 39-65 6 4 5 24-26 4 0 11 15-39 2 6 2 0 0 4-2
12.  Pałuczanka Żnin 30 34 10 4 16 43-49 7 1 7 26-16 3 3 9 17-33 2 0 0 0 2 2-4
13.  Czarni Wierzchosławice 30 32 9 5 16 52-62 5 3 7 26-27 4 2 9 26-35
14.  Sparta Janowiec Wielkopolski 30 25 7 4 19 55-96 6 2 7 34-39 1 2 12 21-57
15.  Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 30 10 3 1 26 10-158 1 1 13 3-67 2 0 13 7-91
16.  Ziemowit Osięciny 30 13 3 4 23 27-77 2 3 10 19-39 1 1 13 8-38
Ziemowit Osięciny wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Gopło Kruszwica    1-1 1-2 2-0 2-0 1-0 2-0 2-3 4-0 2-2 1-0 4-1 2-1 4-1 10-0 3-0* 
 2 Szubinianka Szubin4-1     1-2 4-2 2-0 3-1 5-1 4-1 2-1 3-0 5-2 4-0 4-1 3-2 4-0 2-0 
 3 Mień Lipno1-2 1-1     0-1 1-1 0-1 4-2 3-1 4-0 2-0 3-0 2-0 4-1 3-0* 10-0 3-0* 
 4 Kujawianka Izbica Kujawska0-2 1-2 0-1     2-1 3-0 1-0 2-1 1-0 3-1 2-0 1-2 4-0 8-3 12-0 2-1 
 5 Lider Włocławek0-0 3-1 1-1 1-1     0-3 2-2 3-2 7-2 3-2 2-3 4-0 5-2 4-0 10-0 2-0 
 6 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko0-2 3-2 0-4 1-0 1-1     2-2 3-3 1-1 3-2 7-0 4-1 1-2 3-1 4-0 3-0* 
 7 Kujawiak Kowal0-1 3-0 0-1 0-1 1-4 0-1     1-1 1-0 2-1 3-0 3-0 5-0 5-0 7-1 3-0* 
 8 Sadownik Waganiec2-1 0-0 1-1 2-1 1-2 1-2 0-1     5-0 3-3 5-0 1-0 2-1 2-2 5-1 5-2 
 9 MGKS Lubraniec0-3 0-0 0-2 1-2 1-0 3-0 3-1 2-1     3-0 0-2 0-0 2-2 3-1 6-0 3-0* 
 10 Kujawy Markowice1-2 1-2 1-0 0-1 1-4 4-2 2-1 3-4 5-5     4-1 0-3 2-2 5-2 3-0 2-1 
 11 Kujawianka Strzelno2-2 0-2 1-3 1-1 2-3 3-2 0-4 2-2 0-0 1-4     2-1 2-1 3-1 3-0 2-0 
 12 Pałuczanka Żnin0-1 1-1 0-2 0-2 2-3 4-0 0-2 2-0 2-1 1-0 1-2     0-2 3-0 7-0 3-0* 
 13 Czarni Wierzchosławice1-3 2-4 2-0 2-3 1-1 3-5 1-0 0-2 0-1 3-1 2-0 3-0     4-4 0-1 2-2 
 14 Sparta Janowiec Wielkopolski1-8 0-5 2-3 1-2 2-4 0-5 1-1 4-1 2-0 1-4 3-2 2-2 2-1     10-1 3-0* 
 15 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie0-2 0-14 0-4 0-5 0-2 0-10 0-2 1-7 0-3 0-0 1-0 1-5 0-7 0-4     0-2 
 16 Ziemowit Osięciny0-2 0-3* 2-2 0-3* 0-3* 2-2 0-6 0-3* 6-1 0-3* 0-3* 2-2 0-3* 7-0 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 6-8 sierpnia

Mień Lipno 1-1 Lider Włocławek 7 sierpnia, 16:00
Sadownik Waganiec 5-2 Ziemowit Osięciny 7 sierpnia, 14:00
Kujawiak Kowal 0-1 Kujawianka Izbica Kujawska 7 sierpnia, 17:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 0-2 Gopło Kruszwica 7 sierpnia, 17:00
Pałuczanka Żnin 1-0 Kujawy Markowice 8 sierpnia, 17:00
Czarni Wierzchosławice 4-4 Sparta Janowiec Wielkopolski 7 sierpnia, 14:00
MGKS Lubraniec 0-0 Szubinianka Szubin 8 sierpnia, 17:00
Kujawianka Strzelno 3-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 6 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Lider Włocławek 0-3 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 14 sierpnia, 14:00
Szubinianka Szubin 5-2 Kujawianka Strzelno 14 sierpnia, 12:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-0 MGKS Lubraniec 14 sierpnia, 16:00
Kujawy Markowice 2-2 Czarni Wierzchosławice 14 sierpnia, 17:00
Gopło Kruszwica 4-1 Pałuczanka Żnin 14 sierpnia, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 12-0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 14 sierpnia, 16:00
Ziemowit Osięciny 0-6 Kujawiak Kowal 14 sierpnia, 17:00
Mień Lipno 3-1 Sadownik Waganiec 14 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Sadownik Waganiec 1-2 Lider Włocławek 21 sierpnia, 14:00
Kujawiak Kowal 0-1 Mień Lipno 22 sierpnia, 17:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 0-2 Ziemowit Osięciny 21 sierpnia, 17:00
Pałuczanka Żnin 0-2 Kujawianka Izbica Kujawska 21 sierpnia, 17:00
Czarni Wierzchosławice 1-3 Gopło Kruszwica 21 sierpnia, 15:00
MGKS Lubraniec 3-0 Kujawy Markowice 21 sierpnia, 17:00
Kujawianka Strzelno 3-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 19 sierpnia, 18:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-2 Szubinianka Szubin 22 sierpnia, 12:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Lider Włocławek 3-1 Szubinianka Szubin 28 sierpnia, 14:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 0-5 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 28 sierpnia, 16:00
Kujawy Markowice 4-1 Kujawianka Strzelno 29 sierpnia, 16:00
Gopło Kruszwica 4-0 MGKS Lubraniec 28 sierpnia, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 4-0 Czarni Wierzchosławice 28 sierpnia, 16:00
Ziemowit Osięciny 2-2 Pałuczanka Żnin 28 sierpnia, 17:00
Mień Lipno 10-0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 28 sierpnia, 17:00
Sadownik Waganiec 0-1 Kujawiak Kowal 28 sierpnia, 13:00

Kolejka 5 - 2-5 września

Kujawiak Kowal 1-4 Lider Włocławek 2 września, 17:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1-7 Sadownik Waganiec 4 września, 17:00
Pałuczanka Żnin 0-2 Mień Lipno 4 września, 17:00
Czarni Wierzchosławice 2-2 Ziemowit Osięciny 4 września, 14:00
MGKS Lubraniec 1-2 Kujawianka Izbica Kujawska 4 września, 17:00
Kujawianka Strzelno 2-2 Gopło Kruszwica 4 września, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-2 Kujawy Markowice 4 września, 17:00
Szubinianka Szubin 3-2 Sparta Janowiec Wielkopolski 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Lider Włocławek 4-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 10 września, 19:00
Kujawy Markowice 1-2 Szubinianka Szubin 12 września, 16:00
Gopło Kruszwica 1-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 11 września, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-0 Kujawianka Strzelno 22 września, 16:00
w pierwotnym terminie (11 września, 16:00) odwołany
Ziemowit Osięciny 6-1 MGKS Lubraniec 11 września, 16:00
Mień Lipno 4-1 Czarni Wierzchosławice 11 września, 16:00
Sadownik Waganiec 1-0 Pałuczanka Żnin 11 września, 14:00
Kujawiak Kowal 7-1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 12 września, 16:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 0-2 Lider Włocławek 19 września, 16:00
Pałuczanka Żnin 0-2 Kujawiak Kowal 18 września, 17:00
Czarni Wierzchosławice 0-2 Sadownik Waganiec 18 września, 14:00
MGKS Lubraniec 0-2 Mień Lipno 18 września, 16:00
Kujawianka Strzelno 2-0 Ziemowit Osięciny 18 września, 12:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1-0 Kujawianka Izbica Kujawska 18 września, 16:00
Szubinianka Szubin 4-1 Gopło Kruszwica 19 września, 14:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-4 Kujawy Markowice 18 września, 15:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Lider Włocławek 3-2 Kujawy Markowice 25 września, 15:00
Gopło Kruszwica 4-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 25 września, 11:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-2 Szubinianka Szubin 25 września, 16:00
Ziemowit Osięciny 2-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 25 września, 16:00
Mień Lipno 3-0 Kujawianka Strzelno 25 września, 12:00
Sadownik Waganiec 5-0 MGKS Lubraniec 25 września, 13:00
Kujawiak Kowal 5-0 Czarni Wierzchosławice 26 września, 16:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1-5 Pałuczanka Żnin 25 września, 16:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Pałuczanka Żnin 2-3 Lider Włocławek 2 października, 16:00
Czarni Wierzchosławice 0-1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3 października, 14:00
MGKS Lubraniec 3-1 Kujawiak Kowal 2 października, 16:00
Kujawianka Strzelno 2-2 Sadownik Waganiec 2 października, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 0-4 Mień Lipno 2 października, 16:00
Szubinianka Szubin 2-0 Ziemowit Osięciny 2 października, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-2 Kujawianka Izbica Kujawska 2 października, 15:00
Kujawy Markowice 1-2 Gopło Kruszwica 1 października, 17:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Lider Włocławek 0-0 Gopło Kruszwica 9 października, 14:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3-1 Kujawy Markowice 9 października, 16:00
Ziemowit Osięciny 7-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 9 października, 16:00
Mień Lipno 1-1 Szubinianka Szubin 9 października, 12:00
Sadownik Waganiec 1-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 9 października, 13:00
w Zbrachlinie
Kujawiak Kowal 3-0 Kujawianka Strzelno 10 października, 15:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 0-3 MGKS Lubraniec 9 października, 15:00
w Wójcinie
Pałuczanka Żnin 0-2 Czarni Wierzchosławice 9 października, 12:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Czarni Wierzchosławice 1-1 Lider Włocławek 16 października, 13:00
MGKS Lubraniec 0-0 Pałuczanka Żnin 16 października, 15:00
Kujawianka Strzelno 3-0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 16 października, 15:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-2 Kujawiak Kowal 16 października, 15:00
Szubinianka Szubin 4-1 Sadownik Waganiec 17 października, 14:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-3 Mień Lipno 16 października, 15:00
Kujawy Markowice 2-1 Ziemowit Osięciny 16 października, 16:00
Gopło Kruszwica 2-0 Kujawianka Izbica Kujawska 16 października, 14:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Lider Włocławek 1-1 Kujawianka Izbica Kujawska 23 października, 14:00
Ziemowit Osięciny 0-2 Gopło Kruszwica 23 października, 15:00
Mień Lipno 2-0 Kujawy Markowice 23 października, 12:00
Sadownik Waganiec 2-2 Sparta Janowiec Wielkopolski 23 października, 12:00
Kujawiak Kowal 3-0 Szubinianka Szubin 24 października, 15:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 0-10 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 24 października, 15:00
Pałuczanka Żnin 1-2 Kujawianka Strzelno 23 października, 15:00
Czarni Wierzchosławice 0-1 MGKS Lubraniec 23 października, 13:00

Kolejka 13 - 30-31 października

MGKS Lubraniec 1-0 Lider Włocławek 31 października, 14:00
Kujawianka Strzelno 2-1 Czarni Wierzchosławice 30 października, 14:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4-1 Pałuczanka Żnin 30 października, 15:00
Szubinianka Szubin 4-0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 31 października, 13:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-1 Kujawiak Kowal 30 października, 14:00
Kujawy Markowice 3-4 Sadownik Waganiec 30 października, 13:00
Gopło Kruszwica 1-2 Mień Lipno 30 października, 13:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-1 Ziemowit Osięciny 30 października, 14:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Lider Włocławek 2-0 Ziemowit Osięciny 7 listopada, 14:00
Mień Lipno 0-1 Kujawianka Izbica Kujawska 7 listopada, 12:00
Sadownik Waganiec 2-1 Gopło Kruszwica 6 listopada, 12:00
Kujawiak Kowal 2-1 Kujawy Markowice 7 listopada, 13:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 0-4 Sparta Janowiec Wielkopolski 7 listopada, 13:00
Pałuczanka Żnin 1-1 Szubinianka Szubin 6 listopada, 14:00
Czarni Wierzchosławice 3-5 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 6 listopada, 13:00
MGKS Lubraniec 0-2 Kujawianka Strzelno 6 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Kujawianka Strzelno 2-3 Lider Włocławek 13 listopada, 13:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1-1 MGKS Lubraniec 13 listopada, 14:00
Szubinianka Szubin 4-1 Czarni Wierzchosławice 14 listopada, 13:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-2 Pałuczanka Żnin 13 listopada, 13:00
Kujawy Markowice 3-0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 13 listopada, 13:00
Gopło Kruszwica 2-0 Kujawiak Kowal 13 listopada, 13:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-1 Sadownik Waganiec 13 listopada, 14:00
Ziemowit Osięciny 2-2 Mień Lipno 14 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Lider Włocławek 1-1 Mień Lipno 19 marca, 15:00
Ziemowit Osięciny 0-3 Sadownik Waganiec
(wo)
Kujawianka Izbica Kujawska 1-0 Kujawiak Kowal 19 marca, 15:00
Gopło Kruszwica 10-0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 20 marca, 15:00
Kujawy Markowice 0-3 Pałuczanka Żnin 19 marca, 15:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-1 Czarni Wierzchosławice 20 marca, 14:00
Szubinianka Szubin 2-1 MGKS Lubraniec 19 marca, 15:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 7-0 Kujawianka Strzelno 19 marca, 15:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1-1 Lider Włocławek 27 marca, 15:00
Kujawianka Strzelno 0-2 Szubinianka Szubin 27 marca, 15:00
MGKS Lubraniec 3-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 26 marca, 15:00
Czarni Wierzchosławice 3-1 Kujawy Markowice 26 marca, 15:30
Pałuczanka Żnin 0-1 Gopło Kruszwica 26 marca, 15:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 0-5 Kujawianka Izbica Kujawska 27 marca, 12:00
Kujawiak Kowal 3-0 Ziemowit Osięciny
(wo)
Sadownik Waganiec 1-1 Mień Lipno 26 marca, 16:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Lider Włocławek 3-2 Sadownik Waganiec 2 kwietnia, 15:00
Mień Lipno 4-2 Kujawiak Kowal 2 kwietnia, 16:00
Ziemowit Osięciny 0-3 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
(wo)
Kujawianka Izbica Kujawska 1-2 Pałuczanka Żnin 2 kwietnia, 15:00
Gopło Kruszwica 2-1 Czarni Wierzchosławice 2 kwietnia, 16:00
Kujawy Markowice 5-5 MGKS Lubraniec 2 kwietnia, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-2 Kujawianka Strzelno 2 kwietnia, 16:00
Szubinianka Szubin 3-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Szubinianka Szubin 2-0 Lider Włocławek 9 kwietnia, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 9 kwietnia, 16:00
Kujawianka Strzelno 1-4 Kujawy Markowice 9 kwietnia, 15:00
MGKS Lubraniec 0-3 Gopło Kruszwica 9 kwietnia, 16:00
Czarni Wierzchosławice 2-3 Kujawianka Izbica Kujawska 9 kwietnia, 17:00
Pałuczanka Żnin 3-0 Ziemowit Osięciny
(wo)
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 0-4 Mień Lipno 10 kwietnia, 16:00
Kujawiak Kowal 1-1 Sadownik Waganiec 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Lider Włocławek 2-2 Kujawiak Kowal 16 kwietnia, 16:00
Sadownik Waganiec 5-1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 16 kwietnia, 17:00
Mień Lipno 2-0 Pałuczanka Żnin 16 kwietnia, 16:00
Ziemowit Osięciny 0-3 Czarni Wierzchosławice
(wo)
Kujawianka Izbica Kujawska 1-0 MGKS Lubraniec 16 kwietnia, 16:00
Gopło Kruszwica 1-0 Kujawianka Strzelno 16 kwietnia, 16:00
Kujawy Markowice 4-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 16 kwietnia, 16:30
Sparta Janowiec Wielkopolski 0-5 Szubinianka Szubin 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Sparta Janowiec Wielkopolski 2-4 Lider Włocławek 23 kwietnia, 16:00
Szubinianka Szubin 3-0 Kujawy Markowice 23 kwietnia, 14:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 0-2 Gopło Kruszwica 22 kwietnia, 16:00
Kujawianka Strzelno 1-1 Kujawianka Izbica Kujawska 23 kwietnia, 16:00
MGKS Lubraniec 3-0 Ziemowit Osięciny
(wo)
Czarni Wierzchosławice 2-0 Mień Lipno 23 kwietnia, 15:00
Pałuczanka Żnin 2-0 Sadownik Waganiec 23 kwietnia, 16:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 0-2 Kujawiak Kowal 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Lider Włocławek 10-0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 30 kwietnia, 17:00
Kujawiak Kowal 3-0 Pałuczanka Żnin 30 kwietnia, 16:00
Sadownik Waganiec 2-1 Czarni Wierzchosławice 30 kwietnia, 17:00
Mień Lipno 4-0 MGKS Lubraniec 30 kwietnia, 16:00
Ziemowit Osięciny 0-3 Kujawianka Strzelno 30 kwietnia, 16:00
(wo)
Kujawianka Izbica Kujawska 3-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 30 kwietnia, 16:00
Gopło Kruszwica 1-1 Szubinianka Szubin 30 kwietnia, 16:00
Kujawy Markowice 5-2 Sparta Janowiec Wielkopolski 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Kujawy Markowice 1-4 Lider Włocławek 7 maja, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-8 Gopło Kruszwica 7 maja, 16:00
Szubinianka Szubin 4-2 Kujawianka Izbica Kujawska 7 maja, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-0 Ziemowit Osięciny
(wo)
Kujawianka Strzelno 1-3 Mień Lipno 5 maja, 17:00
MGKS Lubraniec 2-1 Sadownik Waganiec 7 maja, 17:00
Czarni Wierzchosławice 1-0 Kujawiak Kowal 7 maja, 17:00
Pałuczanka Żnin 7-0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 7 maja, 17:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Lider Włocławek 4-0 Pałuczanka Żnin 15 maja, 15:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 0-7 Czarni Wierzchosławice 14 maja, 17:00
Kujawiak Kowal 1-0 MGKS Lubraniec 15 maja, 16:00
Sadownik Waganiec 5-0 Kujawianka Strzelno 14 maja, 17:00
Mień Lipno 0-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 14 maja, 14:00
Ziemowit Osięciny 0-3 Szubinianka Szubin
(wo)
Kujawianka Izbica Kujawska 8-3 Sparta Janowiec Wielkopolski 14 maja, 16:00
Gopło Kruszwica 2-2 Kujawy Markowice 14 maja, 17:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Gopło Kruszwica 2-0 Lider Włocławek 21 maja, 17:00
Kujawy Markowice 0-1 Kujawianka Izbica Kujawska 21 maja, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-0 Ziemowit Osięciny
(wo)
Szubinianka Szubin 1-2 Mień Lipno 21 maja, 14:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-3 Sadownik Waganiec 22 maja, 17:00
Kujawianka Strzelno 0-4 Kujawiak Kowal 21 maja, 17:00
MGKS Lubraniec 6-0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 21 maja, 17:00
Czarni Wierzchosławice 3-0 Pałuczanka Żnin 21 maja, 17:00

Kolejka 26 - 28-29 maja

Lider Włocławek 5-2 Czarni Wierzchosławice 29 maja, 15:00
Pałuczanka Żnin 2-1 MGKS Lubraniec 28 maja, 17:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1-0 Kujawianka Strzelno 28 maja, 17:00
Kujawiak Kowal 0-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 29 maja, 16:00
Sadownik Waganiec 0-0 Szubinianka Szubin 28 maja, 17:00
Mień Lipno 3-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 28 maja, 17:00
(wo)
nie odbył się, goście nie dojechali na mecz
Ziemowit Osięciny 0-3 Kujawy Markowice
(wo)
Kujawianka Izbica Kujawska 0-2 Gopło Kruszwica 28 maja, 16:00

Kolejka 27 - 1 czerwca

Kujawianka Izbica Kujawska 2-1 Lider Włocławek 1 czerwca, 16:00
w 66. minucie mecz został przerwany na kilka minut z powodu burzy
Gopło Kruszwica 3-0 Ziemowit Osięciny
(wo)
Kujawy Markowice 1-0 Mień Lipno 1 czerwca, 17:30
Sparta Janowiec Wielkopolski 4-1 Sadownik Waganiec 1 czerwca, 17:30
Szubinianka Szubin 5-1 Kujawiak Kowal 1 czerwca, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4-0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1 czerwca, 17:00
Kujawianka Strzelno 2-1 Pałuczanka Żnin 1 czerwca, 18:00
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem z powodu burzy
MGKS Lubraniec 2-2 Czarni Wierzchosławice 1 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Lider Włocławek 7-2 MGKS Lubraniec 4 czerwca, 17:00
Czarni Wierzchosławice 2-0 Kujawianka Strzelno 4 czerwca, 17:00
Pałuczanka Żnin 4-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4 czerwca, 15:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 0-14 Szubinianka Szubin 4 czerwca, 17:00
Kujawiak Kowal 5-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 5 czerwca, 16:00
Sadownik Waganiec 3-3 Kujawy Markowice 4 czerwca, 17:00
Mień Lipno 1-2 Gopło Kruszwica 4 czerwca, 17:00
Ziemowit Osięciny 0-3 Kujawianka Izbica Kujawska
(wo)

Kolejka 29 - 11 czerwca

Ziemowit Osięciny 0-3 Lider Włocławek
(wo)
Kujawianka Izbica Kujawska 0-1 Mień Lipno 11 czerwca, 15:00
Gopło Kruszwica 2-3 Sadownik Waganiec 11 czerwca, 15:00
Kujawy Markowice 2-1 Kujawiak Kowal 11 czerwca, 15:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 10-1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 11 czerwca, 15:00
Szubinianka Szubin 4-0 Pałuczanka Żnin 11 czerwca, 15:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1-2 Czarni Wierzchosławice 11 czerwca, 15:00
Kujawianka Strzelno 0-0 MGKS Lubraniec 11 czerwca, 15:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 18 czerwca

Lider Włocławek 2-3 Kujawianka Strzelno 18 czerwca, 15:00
MGKS Lubraniec 3-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 18 czerwca, 15:00
Czarni Wierzchosławice 2-4 Szubinianka Szubin 18 czerwca, 15:00
Pałuczanka Żnin 3-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 18 czerwca, 15:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 0-0 Kujawy Markowice 18 czerwca, 15:00
Kujawiak Kowal 0-1 Gopło Kruszwica 18 czerwca, 15:00
Sadownik Waganiec 2-1 Kujawianka Izbica Kujawska 18 czerwca, 15:00
Mień Lipno 3-0 Ziemowit Osięciny
(wo)

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska II)

IV liga 2010/2011 (kujawsko-pomorska)

Klasa okręgowa 2010/2011 (kujawsko-pomorska I)

Klasa A 2010/2011 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2010/2011 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2010/2011 (Toruń)
Klasa A 2010/2011 (Włocławek)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas