[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2010/2011, grupa: Bydgoszcz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Złotniki Kujawskie 26 60 18 6 2 78-31 11 2 0 48-13 7 4 2 30-18
2.  LZS Kościelec Kujawski 26 59 19 2 5 71-25 8 2 3 33-15 11 0 2 38-10
3.  Burza Nowa Wieś Wielka 26 58 18 4 4 65-31 9 2 2 36-17 9 2 2 29-14
4.  Fregata Polanowice 26 41 12 5 9 55-50 10 2 1 32-16 2 3 8 23-34
5.  Noteć Gębice 26 35 11 2 13 59-60 7 1 5 35-26 4 1 8 24-34
6.  Zjednoczeni Chwaliszewo 26 33 9 6 11 48-62 7 4 2 29-20 2 2 9 19-42 2 6 2 0 0 8-4
7.  Dąb Bąkowo 26 33 10 3 13 60-59 6 2 5 24-21 4 1 8 36-38 2 0 0 0 2 4-8
8.  Noteć Inowrocław 26 32 10 2 14 48-55 6 2 5 30-24 4 0 9 18-31 2 3 1 0 1 4-3
9.  Orzeł Kcynia 26 32 9 5 12 37-57 8 3 2 26-17 1 2 10 11-40 2 3 1 0 1 3-4
10.  LZS Jadowniki 26 30 9 3 14 50-62 7 1 5 34-29 2 2 9 16-33
11.  Zjednoczeni Szarlej 26 29 10 5 11 60-58 7 2 4 37-17 3 3 7 23-41 4 7 2 1 1 6-5
12.  Piast Kołodziejewo 26 29 9 2 15 51-60 8 0 5 33-27 1 2 10 18-33 4 6 2 0 2 7-6
13.  KS Brzoza 26 29 8 5 13 45-47 6 1 6 29-22 2 4 7 16-25 4 4 1 1 2 4-6
14.  Kolorowi Krusza Zamkowa 26 14 4 2 20 31-101 2 2 9 17-51 2 0 11 14-50
Zjednoczeni Szarlej zostali ukarani sześcioma punktami ujemnymi za wycofanie z rozgrywek drużyny młodzieżowej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Piast Złotniki Kujawskie    1-0 1-1 1-1 3-2 6-2 4-1 4-1 5-2 4-1 3-0 2-1 6-1 8-0 
 2 LZS Kościelec Kujawski1-3     1-2 2-0 1-1 4-1 3-1 2-3 7-1 2-0 3-1 4-1 0-0 3-1 
 3 Burza Nowa Wieś Wielka2-3 3-2     4-2 0-3* 2-0 2-2 3-2 3-0 6-1 3-0 2-1 1-1 5-0 
 4 Fregata Polanowice1-1 1-4 3-2     2-1 1-1 3-1 1-0 5-0 4-1 4-1 2-1 3-2 2-1 
 5 Noteć Gębice3-2 0-1 1-5 0-1     1-6 1-4 2-1 3-0 4-2 12-2 3-1 1-1 4-0 
 6 Zjednoczeni Chwaliszewo1-1 3-5 0-2 3-1 4-2     4-2 3-2 1-1 0-0 3-3 1-0 1-0 5-1 
 7 Dąb Bąkowo0-2 0-3 0-1 2-2 3-1 2-4     5-0 2-1 1-0 2-0 2-2 1-3 4-2 
 8 Noteć Inowrocław2-3 0-2 0-0 6-2 2-3 3-1 1-0     3-0 2-4 4-4 4-2 2-1 1-2 
 9 Orzeł Kcynia0-4 1-5 2-1 1-1 3-1 3-0 4-1 3-1     2-1 1-1 1-1 2-0 3-0 
 10 LZS Jadowniki5-1 0-4 2-4 5-2 0-3 1-1 0-3 3-0 4-2     3-6 5-2 4-1 2-0 
 11 Zjednoczeni Szarlej0-0 0-2 1-2 3-1 8-0 5-1 6-2 1-2 2-0 0-2     2-1 1-1 8-3 
 12 Piast Kołodziejewo0-4 0-1 0-1 4-2 2-4 5-1 4-6 3-2 4-2 2-1 3-1     2-0 4-2 
 13 KS Brzoza2-5 0-2 2-4 3-1 2-0 4-1 6-0 1-2 1-1 4-1 0-2 3-1     1-2 
 14 Kolorowi Krusza Zamkowa1-1 1-7 1-4 0-7 4-3 5-0 0-13 0-2 0-1 2-2 0-2 2-4 1-5     

REKLAMA

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Orzeł Kcynia 3-1 Noteć Gębice 15 sierpnia, 17:00
Fregata Polanowice 1-0 Noteć Inowrocław 15 sierpnia, 16:00
KS Brzoza 0-2 LZS Kościelec Kujawski 15 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Szarlej 1-2 Burza Nowa Wieś Wielka 14 sierpnia, 16:00
Piast Kołodziejewo 5-1 Zjednoczeni Chwaliszewo 14 sierpnia, 16:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-2 LZS Jadowniki 14 sierpnia, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 4-1 Dąb Bąkowo 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Noteć Gębice 1-4 Dąb Bąkowo 22 sierpnia, 17:00
LZS Jadowniki 5-1 Piast Złotniki Kujawskie 21 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Chwaliszewo 5-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 22 sierpnia, 15:00
Burza Nowa Wieś Wielka 2-1 Piast Kołodziejewo 22 sierpnia, 14:00
LZS Kościelec Kujawski 3-1 Zjednoczeni Szarlej 22 sierpnia, 16:00
Noteć Inowrocław 2-1 KS Brzoza 21 sierpnia, 17:00
Orzeł Kcynia 1-1 Fregata Polanowice 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Fregata Polanowice 2-1 Noteć Gębice 29 sierpnia, 11:00
KS Brzoza 1-1 Orzeł Kcynia 29 sierpnia, 11:00
Zjednoczeni Szarlej 1-2 Noteć Inowrocław 29 sierpnia, 15:00
Piast Kołodziejewo 0-1 LZS Kościelec Kujawski 8 września, 17:30
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-4 Burza Nowa Wieś Wielka 28 sierpnia, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 6-2 Zjednoczeni Chwaliszewo 28 sierpnia, 17:00
Dąb Bąkowo 1-0 LZS Jadowniki 29 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Noteć Gębice 4-2 LZS Jadowniki 5 września, 16:00
Zjednoczeni Chwaliszewo 4-2 Dąb Bąkowo 5 września, 17:00
Burza Nowa Wieś Wielka 2-3 Piast Złotniki Kujawskie 5 września, 14:00
LZS Kościelec Kujawski 3-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 5 września, 16:00
Noteć Inowrocław 4-2 Piast Kołodziejewo 5 września, 15:00
Orzeł Kcynia 1-1 Zjednoczeni Szarlej 5 września, 16:00
Fregata Polanowice 3-2 KS Brzoza 5 września, 16:30

Kolejka 5 - 11-12 września

KS Brzoza 2-0 Noteć Gębice 11 września, 16:30
Zjednoczeni Szarlej 3-1 Fregata Polanowice 12 września, 17:00
Piast Kołodziejewo 4-2 Orzeł Kcynia 12 września, 16:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-2 Noteć Inowrocław 11 września, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-0 LZS Kościelec Kujawski 12 września, 11:00
Dąb Bąkowo 0-1 Burza Nowa Wieś Wielka 12 września, 12:30
LZS Jadowniki 1-1 Zjednoczeni Chwaliszewo 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Noteć Gębice 1-6 Zjednoczeni Chwaliszewo 19 września, 16:00
Burza Nowa Wieś Wielka 6-1 LZS Jadowniki 18 września, 16:45
LZS Kościelec Kujawski 3-1 Dąb Bąkowo 19 września, 16:00
Noteć Inowrocław 2-3 Piast Złotniki Kujawskie 19 września, 16:00
Orzeł Kcynia 3-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 19 września, 16:00
Fregata Polanowice 2-1 Piast Kołodziejewo 19 września, 13:00
KS Brzoza 0-2 Zjednoczeni Szarlej 18 września, 16:30

Kolejka 7 - 25-26 września

Zjednoczeni Szarlej 8-0 Noteć Gębice 26 września, 14:00
Piast Kołodziejewo 2-0 KS Brzoza 26 września, 16:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-7 Fregata Polanowice 26 września, 11:00
Piast Złotniki Kujawskie 5-2 Orzeł Kcynia 26 września, 15:00
Dąb Bąkowo 5-0 Noteć Inowrocław 26 września, 13:30
LZS Jadowniki 0-4 LZS Kościelec Kujawski 26 września, 11:00
Zjednoczeni Chwaliszewo 0-2 Burza Nowa Wieś Wielka 26 września, 15:00

Kolejka 8 - 2-3 października

Noteć Gębice 1-5 Burza Nowa Wieś Wielka 3 października, 15:00
LZS Kościelec Kujawski 4-1 Zjednoczeni Chwaliszewo 3 października, 16:00
Noteć Inowrocław 2-4 LZS Jadowniki 3 października, 15:00
Orzeł Kcynia 4-1 Dąb Bąkowo 3 października, 15:00
Fregata Polanowice 1-1 Piast Złotniki Kujawskie 3 października, 15:00
KS Brzoza 1-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 2 października, 16:00
Zjednoczeni Szarlej 2-1 Piast Kołodziejewo 3 października, 14:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Piast Kołodziejewo 2-4 Noteć Gębice 10 października, 15:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-2 Zjednoczeni Szarlej 10 października, 11:00
Piast Złotniki Kujawskie 6-1 KS Brzoza 9 października, 15:00
Dąb Bąkowo 2-2 Fregata Polanowice 10 października, 12:30
LZS Jadowniki 4-2 Orzeł Kcynia 10 października, 11:00
Zjednoczeni Chwaliszewo 3-2 Noteć Inowrocław 10 października, 15:00
Burza Nowa Wieś Wielka 3-2 LZS Kościelec Kujawski 10 października, 14:00

Kolejka 10 - 16-17 października

Noteć Gębice 0-1 LZS Kościelec Kujawski 17 października, 15:00
Noteć Inowrocław 0-0 Burza Nowa Wieś Wielka 16 października, 15:30
Orzeł Kcynia 3-0 Zjednoczeni Chwaliszewo 17 października, 15:00
Fregata Polanowice 4-1 LZS Jadowniki 17 października, 11:00
KS Brzoza 6-0 Dąb Bąkowo 17 października, 13:00
Zjednoczeni Szarlej 0-0 Piast Złotniki Kujawskie 17 października, 14:00
Piast Kołodziejewo 4-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Kolorowi Krusza Zamkowa 4-3 Noteć Gębice 24 października, 11:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-1 Piast Kołodziejewo 23 października, 15:00
Dąb Bąkowo 2-0 Zjednoczeni Szarlej 24 października, 11:00
LZS Jadowniki 4-1 KS Brzoza 23 października, 16:00
Zjednoczeni Chwaliszewo 3-1 Fregata Polanowice 24 października, 15:00
Burza Nowa Wieś Wielka 3-0 Orzeł Kcynia 24 października, 12:00
LZS Kościelec Kujawski 2-3 Noteć Inowrocław 24 października, 14:00

Kolejka 12 - 30-31 października

Noteć Gębice 2-1 Noteć Inowrocław 31 października, 13:00
Orzeł Kcynia 1-5 LZS Kościelec Kujawski 31 października, 14:00
Fregata Polanowice 3-2 Burza Nowa Wieś Wielka 31 października, 11:00
KS Brzoza 4-1 Zjednoczeni Chwaliszewo 31 października, 13:00
Zjednoczeni Szarlej 0-2 LZS Jadowniki 31 października, 14:00
Piast Kołodziejewo 4-6 Dąb Bąkowo 31 października, 14:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-1 Piast Złotniki Kujawskie 31 października, 11:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Piast Złotniki Kujawskie 3-2 Noteć Gębice 6 listopada, 13:30
Dąb Bąkowo 4-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 7 listopada, 11:00
LZS Jadowniki 5-2 Piast Kołodziejewo 6 listopada, 14:30
Zjednoczeni Chwaliszewo 3-3 Zjednoczeni Szarlej 7 listopada, 14:00
Burza Nowa Wieś Wielka 1-1 KS Brzoza 7 listopada, 12:00
LZS Kościelec Kujawski 2-0 Fregata Polanowice 7 listopada, 13:00
Noteć Inowrocław 3-0 Orzeł Kcynia 7 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 19-20 marca

Noteć Gębice 3-0 Orzeł Kcynia 20 marca, 15:00
Noteć Inowrocław 6-2 Fregata Polanowice 20 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Kościelec Kujawski 0-0 KS Brzoza 20 marca, 11:00
Burza Nowa Wieś Wielka 3-0 Zjednoczeni Szarlej 20 marca, 14:00
Zjednoczeni Chwaliszewo 1-0 Piast Kołodziejewo 20 marca, 15:00
LZS Jadowniki 2-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 20 marca, 11:00
Dąb Bąkowo 0-2 Piast Złotniki Kujawskie 20 marca, 12:30

Kolejka 15 - 26-27 marca

Dąb Bąkowo 3-1 Noteć Gębice 27 marca, 12:30
Piast Złotniki Kujawskie 4-1 LZS Jadowniki 26 marca, 15:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 5-0 Zjednoczeni Chwaliszewo 27 marca, 11:00
Piast Kołodziejewo 0-1 Burza Nowa Wieś Wielka 27 marca, 15:00
Zjednoczeni Szarlej 0-2 LZS Kościelec Kujawski 27 marca, 15:00
KS Brzoza 1-2 Noteć Inowrocław 26 marca, 16:00
Fregata Polanowice 5-0 Orzeł Kcynia 27 marca, 15:00

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

Noteć Gębice 0-1 Fregata Polanowice 3 kwietnia, 15:00
Orzeł Kcynia 2-0 KS Brzoza 3 kwietnia, 17:00
Noteć Inowrocław 4-4 Zjednoczeni Szarlej 3 kwietnia, 17:00
LZS Kościelec Kujawski 4-1 Piast Kołodziejewo 3 kwietnia, 11:00
Burza Nowa Wieś Wielka 5-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 3 kwietnia, 14:00
Zjednoczeni Chwaliszewo 1-1 Piast Złotniki Kujawskie 3 kwietnia, 16:00
LZS Jadowniki 0-3 Dąb Bąkowo 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

LZS Jadowniki 0-3 Noteć Gębice 9 kwietnia, 15:30
Dąb Bąkowo 2-4 Zjednoczeni Chwaliszewo 10 kwietnia, 12:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-1 Burza Nowa Wieś Wielka 9 kwietnia, 16:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-7 LZS Kościelec Kujawski 10 kwietnia, 11:00
Piast Kołodziejewo 3-2 Noteć Inowrocław 10 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Szarlej 2-0 Orzeł Kcynia 10 kwietnia, 15:00
KS Brzoza 3-1 Fregata Polanowice 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

Noteć Gębice 1-1 KS Brzoza 17 kwietnia, 15:00
Fregata Polanowice 4-1 Zjednoczeni Szarlej 17 kwietnia, 15:00
Orzeł Kcynia 1-1 Piast Kołodziejewo 17 kwietnia, 17:00
Noteć Inowrocław 1-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 16 kwietnia, 17:00
LZS Kościelec Kujawski 1-3 Piast Złotniki Kujawskie 17 kwietnia, 16:00
Burza Nowa Wieś Wielka 2-2 Dąb Bąkowo 17 kwietnia, 14:00
Zjednoczeni Chwaliszewo 0-0 LZS Jadowniki 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 23 kwietnia

Zjednoczeni Chwaliszewo 4-2 Noteć Gębice 23 kwietnia, 12:00
LZS Jadowniki 2-4 Burza Nowa Wieś Wielka 23 kwietnia, 15:30
Dąb Bąkowo 0-3 LZS Kościelec Kujawski 23 kwietnia, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 4-1 Noteć Inowrocław 23 kwietnia, 15:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-1 Orzeł Kcynia 23 kwietnia, 15:00
Piast Kołodziejewo 4-2 Fregata Polanowice 23 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Szarlej 1-1 KS Brzoza 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 30 kwietnia-1 maja

Noteć Gębice 12-2 Zjednoczeni Szarlej 1 maja, 16:00
KS Brzoza 3-1 Piast Kołodziejewo 30 kwietnia, 16:30
Fregata Polanowice 2-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 1 maja, 11:00
Orzeł Kcynia 0-4 Piast Złotniki Kujawskie 1 maja, 17:00
Noteć Inowrocław 1-0 Dąb Bąkowo 1 maja, 11:00
LZS Kościelec Kujawski 2-0 LZS Jadowniki 1 maja, 16:00
Burza Nowa Wieś Wielka 2-0 Zjednoczeni Chwaliszewo 1 maja, 14:00

Kolejka 21 - 7-8 maja

Burza Nowa Wieś Wielka 0-3 Noteć Gębice 8 maja, 14:00
(wo)
mecz przerwany w 84. minucie przy stanie 1-2 z powodu uderzenia sędziego przez zawodnika gospodarzy
Zjednoczeni Chwaliszewo 3-5 LZS Kościelec Kujawski 8 maja, 15:00
LZS Jadowniki 3-0 Noteć Inowrocław 7 maja, 15:30
Dąb Bąkowo 2-1 Orzeł Kcynia 8 maja, 12:30
Piast Złotniki Kujawskie 1-1 Fregata Polanowice 7 maja, 17:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-5 KS Brzoza 7 maja, 17:00
Piast Kołodziejewo 3-1 Zjednoczeni Szarlej 8 maja, 15:00

Kolejka 22 - 14-15 maja

Noteć Gębice 3-1 Piast Kołodziejewo 15 maja, 16:00
Zjednoczeni Szarlej 8-3 Kolorowi Krusza Zamkowa 15 maja, 15:00
KS Brzoza 2-5 Piast Złotniki Kujawskie 14 maja, 16:30
Fregata Polanowice 3-1 Dąb Bąkowo 15 maja, 11:00
Orzeł Kcynia 2-1 LZS Jadowniki 15 maja, 17:00
Noteć Inowrocław 3-1 Zjednoczeni Chwaliszewo 14 maja, 17:00
LZS Kościelec Kujawski 1-2 Burza Nowa Wieś Wielka 15 maja, 16:00
w Pakości

Kolejka 23 - 21-22 maja

LZS Kościelec Kujawski 1-1 Noteć Gębice 22 maja, 16:00
Burza Nowa Wieś Wielka 3-2 Noteć Inowrocław 22 maja, 14:00
Zjednoczeni Chwaliszewo 1-1 Orzeł Kcynia 22 maja, 15:00
LZS Jadowniki 5-2 Fregata Polanowice 21 maja, 15:30
Dąb Bąkowo 1-3 KS Brzoza 22 maja, 12:30
Piast Złotniki Kujawskie 3-0 Zjednoczeni Szarlej 22 maja, 13:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-4 Piast Kołodziejewo 21 maja, 17:00

Kolejka 24 - 28-29 maja

Noteć Gębice 4-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 29 maja, 16:00
Piast Kołodziejewo 0-4 Piast Złotniki Kujawskie 29 maja, 15:00
Zjednoczeni Szarlej 6-2 Dąb Bąkowo 29 maja, 15:00
KS Brzoza 4-1 LZS Jadowniki 28 maja, 16:30
Fregata Polanowice 1-1 Zjednoczeni Chwaliszewo 29 maja, 11:00
Orzeł Kcynia 2-1 Burza Nowa Wieś Wielka 29 maja, 17:00
Noteć Inowrocław 0-2 LZS Kościelec Kujawski 29 maja, 15:00

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

Noteć Inowrocław 2-3 Noteć Gębice 8 czerwca, 18:00
LZS Kościelec Kujawski 7-1 Orzeł Kcynia 5 czerwca, 16:00
Burza Nowa Wieś Wielka 4-2 Fregata Polanowice 5 czerwca, 14:00
Zjednoczeni Chwaliszewo 1-0 KS Brzoza 5 czerwca, 15:00
LZS Jadowniki 3-6 Zjednoczeni Szarlej 5 czerwca, 11:00
Dąb Bąkowo 2-2 Piast Kołodziejewo 5 czerwca, 12:00
Piast Złotniki Kujawskie 8-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 4 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 12 czerwca

Noteć Gębice 3-2 Piast Złotniki Kujawskie 12 czerwca, 16:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-13 Dąb Bąkowo 12 czerwca, 15:00
Piast Kołodziejewo 2-1 LZS Jadowniki 12 czerwca, 15:00
Zjednoczeni Szarlej 5-1 Zjednoczeni Chwaliszewo 12 czerwca, 14:00
KS Brzoza 2-4 Burza Nowa Wieś Wielka 11 czerwca, 16:30
Fregata Polanowice 1-4 LZS Kościelec Kujawski 12 czerwca, 11:00
Orzeł Kcynia 3-1 Noteć Inowrocław 12 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska I)
Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska II)

Klasa okręgowa 2010/2011 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2010/2011 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2010/2011 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2010/2011 (Toruń)
Klasa A 2010/2011 (Włocławek)

Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz V)
Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz VI)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas