[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Bydgoszcz III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Łochowo 22 60 20 0 2 119-31 11 0 0 76-12 9 0 2 43-19
2.  Fala Świekatowo 22 52 17 1 4 80-35 11 0 0 42-10 6 1 4 38-25
3.  Tarpan Mrocza 22 42 14 0 8 64-37 8 0 3 34-16 6 0 5 30-21
4.  Łokietek Wierzchucin Królewski 22 36 11 3 8 65-41 7 1 3 45-17 4 2 5 20-24
5.  Vittra Kusowo 22 34 10 4 8 49-44 6 3 2 28-16 4 1 6 21-28
6.  Zorza Ślesin 22 31 9 4 9 64-60 5 2 4 38-32 4 2 5 26-28
7.  Ramiel Bydgoszcz 22 30 10 0 12 53-54 6 0 5 29-25 4 0 7 24-29
8.  Wisła Gruczno 22 29 8 5 9 56-46 5 2 4 26-21 3 3 5 30-25
9.  Piaski Bydgoszcz 22 27 8 3 11 57-54 5 1 5 38-27 3 2 6 19-27
10.  Sokół Nowy Dwór 22 26 8 2 12 57-67 3 2 6 34-31 5 0 6 23-36
11.  LKS Ostromecko 22 17 5 2 15 41-73 3 1 7 20-30 2 1 8 21-43
12.  Victoria Bydgoszcz 22 0 0 0 22 19-182 0 0 11 7-70 0 0 11 12-112

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 KS Łochowo    5-0 4-0 6-0 3-1 6-2 5-1 5-2 6-0 6-1 5-2 25-3 
 2 Fala Świekatowo5-1     2-1 2-1 4-1 3-2 2-1 2-1 3-0 7-0 3-0 9-2 
 3 Tarpan Mrocza3-5 2-1     1-2 4-0 7-3 1-0 0-3* 2-1 4-0 4-1 6-0 
 4 Łokietek Wierzchucin Królewski3-1 0-4 1-2     3-4 2-1 5-1 2-2 6-2 5-0 7-0 11-0 
 5 Vittra Kusowo1-3 2-2 1-0 2-1     1-1 4-2 4-1 2-1 1-3 1-1 9-1 
 6 Zorza Ślesin2-8 4-5 2-4 3-3 5-1     3-1 4-2 2-2 5-2 2-3 6-1 
 7 Ramiel Bydgoszcz1-3 2-7 1-2 2-0 1-0 5-2     4-2 0-3 2-4 4-2 7-0 
 8 Wisła Gruczno1-6 6-2 0-1 1-2 2-2 1-2 3-0     1-1 4-3 3-1 4-1 
 9 Piaski Bydgoszcz1-4 3-2 2-1 3-0 1-4 0-3 2-3 1-1     1-5 6-3 18-1 
 10 Sokół Nowy Dwór1-5 1-2 3-4 3-3 0-2 1-4 2-4 2-2 5-2     7-2 9-1 
 11 LKS Ostromecko1-3 0-7 4-0 1-2 3-2 1-1 1-4 0-3* 0-4 1-2     8-2 
 12 Victoria Bydgoszcz0-4 0-6 1-15 0-6 2-4 1-5 1-7 1-11 0-3 0-3 1-6     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Wisła Gruczno 3-1 LKS Ostromecko 29 sierpnia, 16:00
KS Łochowo 5-1 Ramiel Bydgoszcz 29 sierpnia, 17:00
Victoria Bydgoszcz 1-5 Zorza Ślesin 29 sierpnia, 17:00
Tarpan Mrocza 1-2 Łokietek Wierzchucin Królewski 29 sierpnia, 17:00
Piaski Bydgoszcz 3-2 Fala Świekatowo 29 sierpnia, 15:00
Sokół Nowy Dwór 0-2 Vittra Kusowo 29 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 4-5 września

LKS Ostromecko 3-2 Vittra Kusowo 5 września, 16:00
Fala Świekatowo 7-0 Sokół Nowy Dwór 4 września, 17:00
w Zalesiu Królewskim
Łokietek Wierzchucin Królewski 6-2 Piaski Bydgoszcz 5 września, 17:00
Zorza Ślesin 2-4 Tarpan Mrocza 4 września, 16:00
Ramiel Bydgoszcz 7-0 Victoria Bydgoszcz 5 września, 19:00
Wisła Gruczno 1-6 KS Łochowo 5 września, 16:30

Kolejka 3 - 11-12 września

KS Łochowo 5-2 LKS Ostromecko 12 września, 12:00
Victoria Bydgoszcz 1-11 Wisła Gruczno 12 września, 17:00
Tarpan Mrocza 1-0 Ramiel Bydgoszcz 12 września, 15:00
Piaski Bydgoszcz 0-3 Zorza Ślesin 12 września, 15:00
Sokół Nowy Dwór 3-3 Łokietek Wierzchucin Królewski 12 września, 13:00
Vittra Kusowo 2-2 Fala Świekatowo 12 września, 12:00

Kolejka 4 - 18-19 września

LKS Ostromecko 0-7 Fala Świekatowo 19 września, 17:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 3-4 Vittra Kusowo 19 września, 14:00
Zorza Ślesin 5-2 Sokół Nowy Dwór 19 września, 12:00
Ramiel Bydgoszcz 0-3 Piaski Bydgoszcz 19 września, 19:00
Wisła Gruczno 0-1 Tarpan Mrocza 22 września, 17:00
KS Łochowo 25-3 Victoria Bydgoszcz 19 września, 14:00

Kolejka 5 - 25-26 września

Victoria Bydgoszcz 1-6 LKS Ostromecko 26 września, 19:15
Tarpan Mrocza 3-5 KS Łochowo 26 września, 15:00
Piaski Bydgoszcz 1-1 Wisła Gruczno 26 września, 17:00
Sokół Nowy Dwór 2-4 Ramiel Bydgoszcz 26 września, 13:00
Vittra Kusowo 1-1 Zorza Ślesin 26 września, 12:00
Fala Świekatowo 2-1 Łokietek Wierzchucin Królewski 25 września, 16:00
w Zalesiu Królewskim

Kolejka 6 - 2-3 października

LKS Ostromecko 1-2 Łokietek Wierzchucin Królewski 3 października, 14:00
Zorza Ślesin 4-5 Fala Świekatowo 2 października, 16:00
Ramiel Bydgoszcz 1-0 Vittra Kusowo 3 października, 19:00
Wisła Gruczno 4-3 Sokół Nowy Dwór 3 października, 15:00
KS Łochowo 6-0 Piaski Bydgoszcz 3 października, 14:00
Victoria Bydgoszcz 1-15 Tarpan Mrocza 3 października, 17:00

Kolejka 7 - 9-10 października

Tarpan Mrocza 4-1 LKS Ostromecko 10 października, 15:00
Piaski Bydgoszcz 18-1 Victoria Bydgoszcz 10 października, 14:00
Sokół Nowy Dwór 1-5 KS Łochowo 10 października, 11:00
Vittra Kusowo 4-1 Wisła Gruczno 10 października, 12:00
Fala Świekatowo 2-1 Ramiel Bydgoszcz 9 października, 16:00
w Zalesiu Królewskim
Łokietek Wierzchucin Królewski 2-1 Zorza Ślesin 10 października, 14:00

Kolejka 8 - 16-17 października

LKS Ostromecko 1-1 Zorza Ślesin 17 października, 14:00
Ramiel Bydgoszcz 2-0 Łokietek Wierzchucin Królewski 17 października, 18:00
Wisła Gruczno 6-2 Fala Świekatowo 16 października, 15:00
KS Łochowo 3-1 Vittra Kusowo 17 października, 14:00
Tarpan Mrocza 2-1 Piaski Bydgoszcz 17 października, 15:00
Sokół Nowy Dwór 9-1 Victoria Bydgoszcz 17 października, 14:00

Kolejka 9 - 23-24 października

Piaski Bydgoszcz 6-3 LKS Ostromecko 24 października, 14:00
Sokół Nowy Dwór 3-4 Tarpan Mrocza 24 października, 13:00
Vittra Kusowo 9-1 Victoria Bydgoszcz 24 października, 12:00
Fala Świekatowo 5-1 KS Łochowo 24 października, 16:00
w Zalesiu Królewskim
Łokietek Wierzchucin Królewski 2-2 Wisła Gruczno 24 października, 14:00
Zorza Ślesin 3-1 Ramiel Bydgoszcz 23 października, 16:00

Kolejka 10 - 30-31 października

LKS Ostromecko 1-4 Ramiel Bydgoszcz 31 października, 15:00
Wisła Gruczno 1-2 Zorza Ślesin 30 października, 15:00
KS Łochowo 6-0 Łokietek Wierzchucin Królewski 31 października, 14:00
Victoria Bydgoszcz 0-6 Fala Świekatowo 30 października, 18:00
Tarpan Mrocza 4-0 Vittra Kusowo 31 października, 13:00
Piaski Bydgoszcz 1-5 Sokół Nowy Dwór 31 października, 13:00

Kolejka 11 - 6-7 listopada

Sokół Nowy Dwór 7-2 LKS Ostromecko 7 listopada, 11:00
Vittra Kusowo 2-1 Piaski Bydgoszcz 7 listopada, 12:00
Fala Świekatowo 2-1 Tarpan Mrocza 6 listopada, 16:00
w Bydgoszczy; na boisku ze sztuczną murawą przy ul. Gdańskiej
Łokietek Wierzchucin Królewski 11-0 Victoria Bydgoszcz 7 listopada, 14:00
Zorza Ślesin 2-8 KS Łochowo 7 listopada, 13:00
Ramiel Bydgoszcz 4-2 Wisła Gruczno 7 listopada, 19:00

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

LKS Ostromecko 0-3 Wisła Gruczno
(wo)
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany
Ramiel Bydgoszcz 1-3 KS Łochowo 3 kwietnia, 18:00
Zorza Ślesin 6-1 Victoria Bydgoszcz 3 kwietnia, 12:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 1-2 Tarpan Mrocza 2 kwietnia, 16:00
w Mąkowarsku
Fala Świekatowo 3-0 Piaski Bydgoszcz 3 kwietnia, 15:00
Vittra Kusowo 1-3 Sokół Nowy Dwór 3 kwietnia, 12:00

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Vittra Kusowo 1-1 LKS Ostromecko 10 kwietnia, 12:00
Sokół Nowy Dwór 1-2 Fala Świekatowo 10 kwietnia, 14:00
Piaski Bydgoszcz 3-0 Łokietek Wierzchucin Królewski 9 kwietnia, 16:00
Tarpan Mrocza 7-3 Zorza Ślesin 10 kwietnia, 15:00
Victoria Bydgoszcz 1-7 Ramiel Bydgoszcz 10 kwietnia, 12:00
KS Łochowo 5-2 Wisła Gruczno 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

LKS Ostromecko 1-3 KS Łochowo 17 kwietnia, 16:00
Wisła Gruczno 4-1 Victoria Bydgoszcz 17 kwietnia, 16:30
Ramiel Bydgoszcz 1-2 Tarpan Mrocza 17 kwietnia, 18:00
Zorza Ślesin 2-2 Piaski Bydgoszcz 16 kwietnia, 16:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 5-0 Sokół Nowy Dwór 17 kwietnia, 14:00
w Mąkowarsku
Fala Świekatowo 4-1 Vittra Kusowo 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Fala Świekatowo 3-0 LKS Ostromecko 1 maja, 15:00
goście nie dojechali
Vittra Kusowo 2-1 Łokietek Wierzchucin Królewski 1 maja, 12:00
Sokół Nowy Dwór 1-4 Zorza Ślesin 1 maja, 14:00
Piaski Bydgoszcz 2-3 Ramiel Bydgoszcz 1 maja, 18:00
Tarpan Mrocza 0-3 Wisła Gruczno 1 maja, 15:00
(wo)
na boisku 3-1
Victoria Bydgoszcz 0-4 KS Łochowo 1 maja, 10:00

Kolejka 16 - 7-8 maja

LKS Ostromecko 8-2 Victoria Bydgoszcz 8 maja, 14:00
KS Łochowo 4-0 Tarpan Mrocza 8 maja, 14:00
Wisła Gruczno 1-1 Piaski Bydgoszcz 7 maja, 17:00
Ramiel Bydgoszcz 2-4 Sokół Nowy Dwór 8 maja, 18:00
Zorza Ślesin 5-1 Vittra Kusowo 7 maja, 16:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 0-4 Fala Świekatowo 7 maja, 17:00
w Mąkowarsku

Kolejka 17 - 14-15 maja

Łokietek Wierzchucin Królewski 7-0 LKS Ostromecko 14 maja, 17:00
w Mąkowarsku
Fala Świekatowo 3-2 Zorza Ślesin 15 maja, 15:00
Vittra Kusowo 4-2 Ramiel Bydgoszcz 15 maja, 12:00
Sokół Nowy Dwór 2-2 Wisła Gruczno 15 maja, 14:00
Piaski Bydgoszcz 1-4 KS Łochowo 15 maja, 19:00
Tarpan Mrocza 6-0 Victoria Bydgoszcz 15 maja, 15:00

Kolejka 18 - 21-22 maja

LKS Ostromecko 4-0 Tarpan Mrocza 22 maja, 16:00
Victoria Bydgoszcz 0-3 Piaski Bydgoszcz 22 maja, 14:00
KS Łochowo 6-1 Sokół Nowy Dwór 22 maja, 14:00
Wisła Gruczno 2-2 Vittra Kusowo 21 maja, 17:00
Ramiel Bydgoszcz 2-7 Fala Świekatowo 22 maja, 18:00
Zorza Ślesin 3-3 Łokietek Wierzchucin Królewski 21 maja, 16:00

Kolejka 19 - 28-29 maja

Victoria Bydgoszcz 0-3 Sokół Nowy Dwór 29 maja, 16:00
Zorza Ślesin 2-3 LKS Ostromecko 28 maja, 16:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 5-1 Ramiel Bydgoszcz 28 maja, 17:00
w Mąkowarsku
Fala Świekatowo 2-1 Wisła Gruczno 29 maja, 15:00
Vittra Kusowo 1-3 KS Łochowo 29 maja, 12:00
Piaski Bydgoszcz 2-1 Tarpan Mrocza 28 maja, 17:00

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

LKS Ostromecko 0-4 Piaski Bydgoszcz 5 czerwca, 16:00
Tarpan Mrocza 4-0 Sokół Nowy Dwór 5 czerwca, 15:00
Victoria Bydgoszcz 2-4 Vittra Kusowo 5 czerwca, 14:00
KS Łochowo 5-0 Fala Świekatowo 5 czerwca, 17:00
Wisła Gruczno 1-2 Łokietek Wierzchucin Królewski 4 czerwca, 17:00
Ramiel Bydgoszcz 5-2 Zorza Ślesin 5 czerwca, 18:00

Kolejka 21 - 11-12 czerwca

Ramiel Bydgoszcz 4-2 LKS Ostromecko 12 czerwca, 18:00
Zorza Ślesin 4-2 Wisła Gruczno 11 czerwca, 16:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 3-1 KS Łochowo 12 czerwca, 17:00
w Mąkowarsku
Fala Świekatowo 9-2 Victoria Bydgoszcz 12 czerwca, 15:00
Vittra Kusowo 1-0 Tarpan Mrocza 12 czerwca, 12:00
Sokół Nowy Dwór 5-2 Piaski Bydgoszcz 12 czerwca, 14:00

Kolejka 22 - 18-19 czerwca

LKS Ostromecko 1-2 Sokół Nowy Dwór 19 czerwca, 16:00
Piaski Bydgoszcz 1-4 Vittra Kusowo 19 czerwca, 14:00
Tarpan Mrocza 2-1 Fala Świekatowo 19 czerwca, 15:00
Victoria Bydgoszcz 0-6 Łokietek Wierzchucin Królewski 19 czerwca, 11:00
KS Łochowo 6-2 Zorza Ślesin 18 czerwca, 16:30
Wisła Gruczno 3-0 Ramiel Bydgoszcz 18 czerwca, 17:00

Klasa A 2010/2011 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2010/2011 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz V)
Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz VI)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas