[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2010/2011, grupa: Bydgoszcz VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kujawy Kozy 22 45 13 6 3 58-28 7 2 2 27-11 6 4 1 31-17
2.  Gopło Kościeszki 22 43 13 4 5 55-33 8 3 0 33-10 5 1 5 22-23 2 6 2 0 0 4-0
3.  Orłowianka Orłowo 22 43 14 1 7 65-33 10 0 1 38-11 4 1 6 27-22 2 0 0 0 2 0-4
4.  Victoria Gnojno 22 38 12 2 8 58-45 8 0 3 40-17 4 2 5 18-28 2 6 2 0 0 7-3
5.  Mikrus Szadłowice 22 38 11 5 6 63-47 5 4 2 35-23 6 1 4 28-24 2 0 0 0 2 3-7
6.  Zootechnik Kołuda Wielka 22 36 11 3 8 52-40 6 2 3 36-23 5 1 5 16-17
7.  Kujawiak Sukowy 22 34 11 1 10 52-44 7 1 3 32-18 4 0 7 20-26
8.  Arkadia Jaksice 22 32 10 2 10 43-45 8 0 3 28-14 2 2 7 15-31
9.  RS Suchatówka 22 21 7 0 15 52-88 5 0 6 35-33 2 0 9 17-55
10.  Iskra Sikorowo 22 15 4 3 15 44-96 4 1 6 30-34 0 2 9 14-62
11.  Unia Leszcze 22 13 4 1 17 38-81 3 1 7 23-34 1 0 10 15-47
12.  Kujawianka II Strzelno 22 23 7 2 13 55-55 6 1 4 34-16 1 1 9 21-39
Kujawianka II Strzelno wycofała się z rozgrywek po 18. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Kujawy Kozy    3-0 2-2 1-1 2-0 0-1 1-2 3-0 4-1 6-1 3-2 2-1 
 2 Gopło Kościeszki2-2     2-0 3-0 2-2 2-1 3-1 2-2 4-1 4-0 2-0 7-1 
 3 Orłowianka Orłowo3-1 0-2     4-0 3-2 5-2 3-0 3-0 6-0 4-0 4-2 3-2 
 4 Victoria Gnojno0-3* 5-2 3-2     4-2 1-4 0-3* 1-0 8-0 6-0 9-0 3-1 
 5 Mikrus Szadłowice3-3 4-2 3-6 1-3     1-1 3-2 1-1 1-0 3-3 7-1 8-1 
 6 Zootechnik Kołuda Wielka2-2 6-2 4-2 4-0 1-4     1-4 0-2 8-3 3-3 4-1 3-0* 
 7 Kujawiak Sukowy3-5 1-3 0-3 1-1 5-1 2-0     4-1 5-0 5-2 3-2 3-0* 
 8 Arkadia Jaksice1-3 1-0 1-0 0-5 2-4 1-0 3-0     7-0 6-1 5-1 1-0 
 9 RS Suchatówka1-4 2-5 0-6 2-1 2-3 0-1 5-2 9-2     11-1 0-6 3-2 
 10 Iskra Sikorowo1-4 0-4 4-1 3-6 0-4 1-2 2-3 3-1 10-4     1-0 5-5 
 11 Unia Leszcze1-1 1-2 1-4 0-1 2-3 2-3 2-1 5-3 2-5 6-3     1-8 
 12 Kujawianka II Strzelno0-3 0-0 2-1 9-0 1-3 2-1 3-2 0-3* 0-3* 8-0 9-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

RS Suchatówka 9-2 Arkadia Jaksice 29 sierpnia, 11:00
Kujawiak Sukowy 2-0 Zootechnik Kołuda Wielka 29 sierpnia, 14:00
Kujawy Kozy 2-1 Kujawianka II Strzelno 29 sierpnia, 16:15
Iskra Sikorowo 0-4 Mikrus Szadłowice 29 sierpnia, 11:00
Unia Leszcze 1-2 Gopło Kościeszki 29 sierpnia, 17:00
Victoria Gnojno 3-2 Orłowianka Orłowo 29 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 4-5 września

Arkadia Jaksice 1-0 Orłowianka Orłowo 5 września, 15:00
w Gnojnie
Gopło Kościeszki 3-0 Victoria Gnojno 5 września, 14:00
Mikrus Szadłowice 7-1 Unia Leszcze 5 września, 16:00
Kujawianka II Strzelno 8-0 Iskra Sikorowo 5 września, 11:30
Zootechnik Kołuda Wielka 2-2 Kujawy Kozy 5 września, 16:00
RS Suchatówka 5-2 Kujawiak Sukowy 5 września, 11:00
w Gniewkowie

Kolejka 3 - 11-12 września

Kujawiak Sukowy 4-1 Arkadia Jaksice 12 września, 14:00
Kujawy Kozy 4-1 RS Suchatówka 12 września, 15:45
Iskra Sikorowo 1-2 Zootechnik Kołuda Wielka 12 września, 11:00
Unia Leszcze 1-8 Kujawianka II Strzelno 12 września, 16:00
Victoria Gnojno 4-2 Mikrus Szadłowice 12 września, 11:00
Orłowianka Orłowo 0-2 Gopło Kościeszki 12 września, 16:00

Kolejka 4 - 18-19 września

Arkadia Jaksice 1-0 Gopło Kościeszki 19 września, 15:00
w Gnojnie
Mikrus Szadłowice 3-6 Orłowianka Orłowo 19 września, 15:00
Kujawianka II Strzelno 9-0 Victoria Gnojno 19 września, 11:30
Zootechnik Kołuda Wielka 4-1 Unia Leszcze 19 września, 15:00
RS Suchatówka 11-1 Iskra Sikorowo 19 września, 11:00
w Gniewkowie
Kujawiak Sukowy 3-5 Kujawy Kozy 19 września, 14:00

Kolejka 5 - 25-26 września

Kujawy Kozy 3-0 Arkadia Jaksice 26 września, 11:15
Iskra Sikorowo 2-3 Kujawiak Sukowy 26 września, 11:00
Unia Leszcze 2-5 RS Suchatówka 26 września, 15:00
Victoria Gnojno 1-4 Zootechnik Kołuda Wielka 26 września, 11:00
Orłowianka Orłowo 3-2 Kujawianka II Strzelno 26 września, 16:00
Gopło Kościeszki 2-2 Mikrus Szadłowice 26 września, 14:00

Kolejka 6 - 2-3 października

Arkadia Jaksice 2-4 Mikrus Szadłowice 3 października, 15:00
w Gnojnie
Kujawianka II Strzelno 0-0 Gopło Kościeszki 3 października, 11:30
Zootechnik Kołuda Wielka 4-2 Orłowianka Orłowo 3 października, 15:00
RS Suchatówka 2-1 Victoria Gnojno 3 października, 11:00
w Gniewkowie
Kujawiak Sukowy 3-2 Unia Leszcze 3 października, 14:00
Kujawy Kozy 6-1 Iskra Sikorowo 3 października, 14:15

Kolejka 7 - 9-10 października

Iskra Sikorowo 3-1 Arkadia Jaksice 10 października, 11:00
Unia Leszcze 1-1 Kujawy Kozy 10 października, 15:00
Victoria Gnojno 0-3 Kujawiak Sukowy
(wo)
w pierwotnym terminie (10 października, 11:00) odwołany
Orłowianka Orłowo 6-0 RS Suchatówka 10 października, 15:00
Gopło Kościeszki 2-1 Zootechnik Kołuda Wielka 10 października, 14:00
Mikrus Szadłowice 8-1 Kujawianka II Strzelno 10 października, 14:00

Kolejka 8 - 16-17 października

Arkadia Jaksice 1-0 Kujawianka II Strzelno 17 października, 15:00
w Gnojnie
Zootechnik Kołuda Wielka 1-4 Mikrus Szadłowice 17 października, 14:00
RS Suchatówka 2-5 Gopło Kościeszki 17 października, 11:00
w Gniewkowie
Kujawiak Sukowy 0-3 Orłowianka Orłowo 17 października, 14:00
Kujawy Kozy 1-1 Victoria Gnojno 17 października, 13:45
Iskra Sikorowo 1-0 Unia Leszcze 17 października, 11:00

Kolejka 9 - 23-24 października

Unia Leszcze 5-3 Arkadia Jaksice 24 października, 14:00
Victoria Gnojno 6-0 Iskra Sikorowo 24 października, 11:00
Orłowianka Orłowo 3-1 Kujawy Kozy 24 października, 14:00
Gopło Kościeszki 3-1 Kujawiak Sukowy 24 października, 14:00
Mikrus Szadłowice 1-0 RS Suchatówka 24 października, 13:00
Kujawianka II Strzelno 2-1 Zootechnik Kołuda Wielka 24 października, 11:30

Kolejka 10 - 30-31 października

Arkadia Jaksice 1-0 Zootechnik Kołuda Wielka 31 października, 15:00
w Gnojnie
RS Suchatówka 3-2 Kujawianka II Strzelno 31 października, 14:00
w Gniewkowie
Kujawiak Sukowy 5-1 Mikrus Szadłowice 31 października, 14:00
Kujawy Kozy 3-0 Gopło Kościeszki 31 października, 12:45
Iskra Sikorowo 4-1 Orłowianka Orłowo 31 października, 11:00
Unia Leszcze 0-1 Victoria Gnojno 31 października, 14:00

Kolejka 11 - 6-7 listopada

Victoria Gnojno 1-0 Arkadia Jaksice 7 listopada, 11:00
Orłowianka Orłowo 4-2 Unia Leszcze 7 listopada, 13:00
Gopło Kościeszki 4-0 Iskra Sikorowo 7 listopada, 13:00
Mikrus Szadłowice 3-3 Kujawy Kozy 7 listopada, 13:00
Kujawianka II Strzelno 3-2 Kujawiak Sukowy 7 listopada, 11:30
Zootechnik Kołuda Wielka 8-3 RS Suchatówka 7 listopada, 13:30

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Arkadia Jaksice 7-0 RS Suchatówka 3 kwietnia, 16:00
w Gnojnie
Zootechnik Kołuda Wielka 1-4 Kujawiak Sukowy 3 kwietnia, 16:00
Kujawianka II Strzelno 0-3 Kujawy Kozy 3 kwietnia, 11:00
Mikrus Szadłowice 3-3 Iskra Sikorowo 3 kwietnia, 14:00
Gopło Kościeszki 2-0 Unia Leszcze 3 kwietnia, 15:00
Orłowianka Orłowo 4-0 Victoria Gnojno 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Orłowianka Orłowo 3-0 Arkadia Jaksice 10 kwietnia, 16:00
Victoria Gnojno 5-2 Gopło Kościeszki 10 kwietnia, 11:00
Unia Leszcze 2-3 Mikrus Szadłowice 10 kwietnia, 15:00
Iskra Sikorowo 5-5 Kujawianka II Strzelno 10 kwietnia, 11:00
Kujawy Kozy 0-1 Zootechnik Kołuda Wielka 10 kwietnia, 15:00
Kujawiak Sukowy 5-0 RS Suchatówka 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Arkadia Jaksice 3-0 Kujawiak Sukowy 17 kwietnia, 16:00
w Gnojnie
RS Suchatówka 1-4 Kujawy Kozy 17 kwietnia, 11:00
w Gniewkowie
Zootechnik Kołuda Wielka 3-3 Iskra Sikorowo 17 kwietnia, 16:00
Kujawianka II Strzelno 9-0 Unia Leszcze 17 kwietnia, 11:00
Mikrus Szadłowice 1-3 Victoria Gnojno 17 kwietnia, 14:00
Gopło Kościeszki 2-0 Orłowianka Orłowo 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Gopło Kościeszki 2-2 Arkadia Jaksice 1 maja, 15:00
Orłowianka Orłowo 3-2 Mikrus Szadłowice 1 maja, 16:00
Victoria Gnojno 3-1 Kujawianka II Strzelno 1 maja, 11:00
Unia Leszcze 2-3 Zootechnik Kołuda Wielka 1 maja, 15:00
Iskra Sikorowo 10-4 RS Suchatówka 1 maja, 11:00
Kujawy Kozy 1-2 Kujawiak Sukowy 1 maja, 15:00

Kolejka 16 - 7-8 maja

Arkadia Jaksice 1-3 Kujawy Kozy 8 maja, 16:00
w Gnojnie
Kujawiak Sukowy 5-2 Iskra Sikorowo 8 maja, 14:00
RS Suchatówka 0-6 Unia Leszcze 8 maja, 11:00
w Gniewkowie
Zootechnik Kołuda Wielka 4-0 Victoria Gnojno 8 maja, 16:00
Kujawianka II Strzelno 2-1 Orłowianka Orłowo 8 maja, 11:00
Mikrus Szadłowice 4-2 Gopło Kościeszki 8 maja, 15:00

Kolejka 17 - 14-15 maja

Mikrus Szadłowice 1-1 Arkadia Jaksice 15 maja, 15:00
Gopło Kościeszki 7-1 Kujawianka II Strzelno 15 maja, 15:00
Orłowianka Orłowo 5-2 Zootechnik Kołuda Wielka 15 maja, 16:00
Victoria Gnojno 8-0 RS Suchatówka 15 maja, 11:00
Unia Leszcze 2-1 Kujawiak Sukowy 15 maja, 15:00
Iskra Sikorowo 1-4 Kujawy Kozy 15 maja, 11:00

Kolejka 18 - 21-22 maja

Arkadia Jaksice 6-1 Iskra Sikorowo 22 maja, 16:00
w Gnojnie
Kujawy Kozy 3-2 Unia Leszcze 22 maja, 16:00
Kujawiak Sukowy 1-1 Victoria Gnojno 22 maja, 14:00
RS Suchatówka 0-6 Orłowianka Orłowo 22 maja, 11:00
w Gniewkowie
Zootechnik Kołuda Wielka 6-2 Gopło Kościeszki 22 maja, 16:00
Kujawianka II Strzelno 1-3 Mikrus Szadłowice 22 maja, 11:00

Kolejka 19 - 28-29 maja

Kujawianka II Strzelno 0-3 Arkadia Jaksice 29 maja, 11:00
(wo)
Mikrus Szadłowice 1-1 Zootechnik Kołuda Wielka 29 maja, 14:00
Gopło Kościeszki 4-1 RS Suchatówka 29 maja, 17:00
Orłowianka Orłowo 3-0 Kujawiak Sukowy 29 maja, 16:00
Victoria Gnojno 0-3 Kujawy Kozy 29 maja, 11:00
(wo)
gospodarze nie poinformowali gości o terminie meczu
Unia Leszcze 6-3 Iskra Sikorowo 29 maja, 15:00

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Arkadia Jaksice 5-1 Unia Leszcze 5 czerwca, 16:00
w Gnojnie
Iskra Sikorowo 3-6 Victoria Gnojno 5 czerwca, 11:00
Kujawy Kozy 2-2 Orłowianka Orłowo 5 czerwca, 17:00
Kujawiak Sukowy 1-3 Gopło Kościeszki 5 czerwca, 14:00
RS Suchatówka 2-3 Mikrus Szadłowice 5 czerwca, 11:00
w Gniewkowie
Zootechnik Kołuda Wielka 3-0 Kujawianka II Strzelno
(wo)

Kolejka 21 - 11-12 czerwca

Zootechnik Kołuda Wielka 0-2 Arkadia Jaksice 12 czerwca, 17:00
Kujawianka II Strzelno 0-3 RS Suchatówka
(wo)
Mikrus Szadłowice 3-2 Kujawiak Sukowy 12 czerwca, 16:00
Gopło Kościeszki 2-2 Kujawy Kozy 12 czerwca, 15:00
Orłowianka Orłowo 4-0 Iskra Sikorowo 12 czerwca, 16:00
Victoria Gnojno 9-0 Unia Leszcze 12 czerwca, 11:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 18-19 czerwca

Arkadia Jaksice 0-5 Victoria Gnojno 19 czerwca, 16:00
w Gnojnie
Unia Leszcze 1-4 Orłowianka Orłowo 19 czerwca, 15:00
Iskra Sikorowo 0-4 Gopło Kościeszki 19 czerwca, 11:00
Kujawy Kozy 2-0 Mikrus Szadłowice 19 czerwca, 17:00
Kujawiak Sukowy 3-0 Kujawianka II Strzelno
(wo)
RS Suchatówka 0-1 Zootechnik Kołuda Wielka 19 czerwca, 11:00
w Gniewkowie

Klasa A 2010/2011 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2010/2011 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz V)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas