[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2010/2011, grupa: Bydgoszcz IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Grochowiska Księże 18 44 14 2 2 66-16 6 1 2 31-11 8 1 0 35-5
2.  GLZS Sadki 18 38 12 2 4 64-16 7 1 1 39-7 5 1 3 25-9 2 3 1 0 1 8-4
3.  LZS Świątkowo Cerekwica 18 38 11 5 2 64-25 7 2 0 41-7 4 3 2 23-18 2 3 1 0 1 4-8
4.  Victoria Kołaczkowo 18 32 10 2 6 45-34 7 1 1 28-9 3 1 5 17-25
5.  LZS Sipiory 18 25 7 4 7 33-43 4 2 3 17-21 3 2 4 16-22
6.  Iskra Zamość-Rynarzewo 18 22 6 4 8 31-29 4 3 2 18-11 2 1 6 13-18
7.  Iskra Samoklęski Duże 18 21 6 3 9 28-54 4 1 4 14-17 2 2 5 14-37
8.  Orion Dziewierzewo 18 19 6 1 11 35-47 4 1 4 21-24 2 0 7 14-23
9.  Zieloni Zalesie 18 12 4 0 14 30-87 3 0 6 16-39 1 0 8 14-48
10.  Orion Mrozowo 18 6 1 3 14 8-53 1 1 7 6-27 0 2 7 2-26
Orion Mrozowo wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 LZS Grochowiska Księże    1-8 0-0 3-0* 0-1 4-0 3-1 4-1 9-0 7-0 
 2 GLZS Sadki0-1     8-2 6-0 7-1 2-2 4-1 3-0 6-0 3-0* 
 3 LZS Świątkowo Cerekwica1-1 2-0     2-2 3-1 1-0 13-0 7-3 9-0 3-0* 
 4 Victoria Kołaczkowo1-5 1-0 5-0     4-0 2-0 7-0 2-1 5-2 1-1 
 5 LZS Sipiory0-3 2-1 3-3 2-1     0-5 2-2 2-0 3-6 3-0* 
 6 Iskra Zamość-Rynarzewo1-3 0-2 0-0 4-0 0-0     3-1 3-2 6-2 1-1 
 7 Iskra Samoklęski Duże1-3 1-1 0-3 1-3 1-5 2-0     2-1 4-1 2-0 
 8 Orion Dziewierzewo0-4 0-4 0-4 4-1 3-5 4-1 2-2     5-3 3-0* 
 9 Zieloni Zalesie1-12 1-3 1-7 3-7 1-0 3-2 3-4 0-4     3-0* 
 10 Orion Mrozowo0-3* 1-6 1-4 0-3* 3-3 0-3* 0-3* 0-2 1-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Pauza: LZS Świątkowo Cerekwica, Zieloni Zalesie.
 
LZS Grochowiska Księże 4-0 Iskra Zamość-Rynarzewo 29 sierpnia, 11:00
Orion Dziewierzewo 3-5 LZS Sipiory 29 sierpnia, 12:00
Victoria Kołaczkowo 7-0 Iskra Samoklęski Duże 28 sierpnia, 17:30
Orion Mrozowo 1-6 GLZS Sadki 29 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 4-5 września

Pauza: Zieloni Zalesie, LZS Grochowiska Księże.
 
GLZS Sadki 8-2 LZS Świątkowo Cerekwica 5 września, 11:00
Iskra Samoklęski Duże 2-0 Orion Mrozowo 5 września, 14:00
LZS Sipiory 2-1 Victoria Kołaczkowo 5 września, 14:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 3-2 Orion Dziewierzewo 5 września, 15:00
w Kołaczkowie

Kolejka 3 - 11-12 września

Pauza: Orion Dziewierzewo, GLZS Sadki.
 
LZS Grochowiska Księże 9-0 Zieloni Zalesie 12 września, 11:00
Victoria Kołaczkowo 2-0 Iskra Zamość-Rynarzewo 12 września, 14:00
Orion Mrozowo 3-3 LZS Sipiory 12 września, 14:00
LZS Świątkowo Cerekwica 13-0 Iskra Samoklęski Duże 12 września, 11:00

Kolejka 4 - 18-19 września

Pauza: Iskra Samoklęski Duże, Victoria Kołaczkowo.
 
Zieloni Zalesie 1-3 GLZS Sadki 19 września, 12:00
LZS Sipiory 3-3 LZS Świątkowo Cerekwica 19 września, 14:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 1-1 Orion Mrozowo 19 września, 14:00
w Kołaczkowie
LZS Grochowiska Księże 4-1 Orion Dziewierzewo 19 września, 11:00

Kolejka 5 - 25-26 września

Pauza: Orion Mrozowo, LZS Sipiory.
 
Orion Dziewierzewo 5-3 Zieloni Zalesie 26 września, 12:00
Victoria Kołaczkowo 1-5 LZS Grochowiska Księże 26 września, 14:00
LZS Świątkowo Cerekwica 1-0 Iskra Zamość-Rynarzewo 26 września, 15:00
GLZS Sadki 4-1 Iskra Samoklęski Duże 26 września, 11:00

Kolejka 6 - 2-3 października

Pauza: Iskra Zamość-Rynarzewo, LZS Świątkowo Cerekwica.
 
Zieloni Zalesie 3-4 Iskra Samoklęski Duże 3 października, 12:00
LZS Sipiory 2-1 GLZS Sadki 3 października, 14:00
LZS Grochowiska Księże 7-0 Orion Mrozowo 3 października, 11:00
Orion Dziewierzewo 4-1 Victoria Kołaczkowo 3 października, 12:00

Kolejka 7 - 9-10 października

Victoria Kołaczkowo 5-2 Zieloni Zalesie 10 października, 14:00
Orion Mrozowo 0-2 Orion Dziewierzewo 10 października, 14:00
LZS Świątkowo Cerekwica 1-1 LZS Grochowiska Księże 10 października, 15:00
GLZS Sadki 2-2 Iskra Zamość-Rynarzewo 10 października, 11:00
Iskra Samoklęski Duże 1-5 LZS Sipiory 10 października, 14:00

Kolejka 8 - 16-17 października

Pauza: LZS Grochowiska Księże, GLZS Sadki.
 
Zieloni Zalesie 1-0 LZS Sipiory 17 października, 12:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 3-1 Iskra Samoklęski Duże 17 października, 11:00
w Kołaczkowie
Orion Dziewierzewo 0-4 LZS Świątkowo Cerekwica 17 października, 12:00
Victoria Kołaczkowo 1-1 Orion Mrozowo 17 października, 14:00

Kolejka 9 - 23-24 października

Pauza: Orion Dziewierzewo, Iskra Samoklęski Duże.
 
Orion Mrozowo 1-0 Zieloni Zalesie 24 października, 14:00
LZS Świątkowo Cerekwica 2-2 Victoria Kołaczkowo 24 października, 15:00
GLZS Sadki 0-1 LZS Grochowiska Księże 24 października, 11:00
LZS Sipiory 0-5 Iskra Zamość-Rynarzewo 24 października, 14:00
w Kcyni

Kolejka 10 - 30-31 października

Pauza: LZS Sipiory, Victoria Kołaczkowo.
 
Zieloni Zalesie 3-2 Iskra Zamość-Rynarzewo 31 października, 12:00
LZS Grochowiska Księże 3-1 Iskra Samoklęski Duże 31 października, 11:00
Orion Dziewierzewo 0-4 GLZS Sadki 31 października, 12:00
Orion Mrozowo 1-4 LZS Świątkowo Cerekwica 31 października, 14:00

Kolejka 11 - 6-7 listopada

Pauza: Iskra Zamość-Rynarzewo, Orion Mrozowo.
 
LZS Świątkowo Cerekwica 9-0 Zieloni Zalesie 7 listopada, 14:00
GLZS Sadki 6-0 Victoria Kołaczkowo 7 listopada, 11:00
Iskra Samoklęski Duże 2-1 Orion Dziewierzewo 24 października, 14:00
LZS Sipiory 0-3 LZS Grochowiska Księże 7 listopada, 14:00
w Kcyni

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Pauza: LZS Świątkowo Cerekwica, Zieloni Zalesie.
 
Iskra Zamość-Rynarzewo 1-3 LZS Grochowiska Księże 3 kwietnia, 15:00
w Kołaczkowie
LZS Sipiory 2-0 Orion Dziewierzewo 3 kwietnia, 11:00
w Kcyni
Iskra Samoklęski Duże 1-3 Victoria Kołaczkowo 3 kwietnia, 14:00
GLZS Sadki 3-0 Orion Mrozowo
(wo)

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Pauza: LZS Grochowiska Księże, Zieloni Zalesie.
 
LZS Świątkowo Cerekwica 2-0 GLZS Sadki 10 kwietnia, 11:00
Orion Mrozowo 0-3 Iskra Samoklęski Duże
(wo)
Victoria Kołaczkowo 4-0 LZS Sipiory 10 kwietnia, 14:00
Orion Dziewierzewo 4-1 Iskra Zamość-Rynarzewo 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Pauza: GLZS Sadki, Orion Dziewierzewo.
 
Zieloni Zalesie 1-12 LZS Grochowiska Księże 17 kwietnia, 11:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 4-0 Victoria Kołaczkowo 17 kwietnia, 15:00
w Kołaczkowie; Iskra gospodarzem
LZS Sipiory 3-0 Orion Mrozowo
(wo)
Iskra Samoklęski Duże 0-3 LZS Świątkowo Cerekwica 17 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Iskra Samoklęski Duże, Victoria Kołaczkowo.
 
GLZS Sadki 6-0 Zieloni Zalesie 1 maja, 11:00
LZS Świątkowo Cerekwica 3-1 LZS Sipiory 1 maja, 11:00
Orion Mrozowo 0-3 Iskra Zamość-Rynarzewo
(wo)
Orion Dziewierzewo 0-4 LZS Grochowiska Księże 1 maja, 16:00

Kolejka 16 - 7-8 maja

Pauza: LZS Sipiory, Orion Mrozowo.
 
Zieloni Zalesie 0-4 Orion Dziewierzewo 8 maja, 11:00
LZS Grochowiska Księże 3-0 Victoria Kołaczkowo
(wo)
w pierwotnym terminie (8 maja) odwołany - goście zrezygnowali z przyjazdu na mecz
Iskra Zamość-Rynarzewo 0-0 LZS Świątkowo Cerekwica 8 maja, 15:00
w Kołaczkowie
Iskra Samoklęski Duże 1-1 GLZS Sadki 8 maja, 14:00

Kolejka 17 - 14-15 maja

Pauza: Iskra Zamość-Rynarzewo, LZS Świątkowo Cerekwica.
 
Iskra Samoklęski Duże 4-1 Zieloni Zalesie 15 maja, 14:00
GLZS Sadki 7-1 LZS Sipiory 15 maja, 11:00
Orion Mrozowo 0-3 LZS Grochowiska Księże
(wo)
Victoria Kołaczkowo 2-1 Orion Dziewierzewo 15 maja, 14:00

Kolejka 18 - 21-22 maja

Zieloni Zalesie 3-7 Victoria Kołaczkowo 21 maja, 18:00
Orion Dziewierzewo 3-0 Orion Mrozowo
(wo)
LZS Grochowiska Księże 0-0 LZS Świątkowo Cerekwica 22 maja, 11:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 0-2 GLZS Sadki 22 maja, 15:00
w Kołaczkowie
LZS Sipiory 2-2 Iskra Samoklęski Duże 22 maja, 11:00
w Kcyni

Kolejka 19 - 28-29 maja

Pauza: GLZS Sadki, LZS Grochowiska Księże.
 
LZS Sipiory 3-6 Zieloni Zalesie 29 maja, 11:00
w Kcyni
Iskra Samoklęski Duże 2-0 Iskra Zamość-Rynarzewo 29 maja, 14:00
LZS Świątkowo Cerekwica 7-3 Orion Dziewierzewo 29 maja, 11:00
Orion Mrozowo 0-3 Victoria Kołaczkowo
(wo)

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Pauza: Orion Dziewierzewo, Iskra Samoklęski Duże.
 
Zieloni Zalesie 3-0 Orion Mrozowo
(wo)
Victoria Kołaczkowo 5-0 LZS Świątkowo Cerekwica 5 czerwca, 13:00
LZS Grochowiska Księże 1-8 GLZS Sadki 5 czerwca, 11:00
Iskra Zamość-Rynarzewo 0-0 LZS Sipiory 5 czerwca, 16:30
w Kołaczkowie

Kolejka 21 - 11-12 czerwca

Pauza: LZS Sipiory, Victoria Kołaczkowo.
 
Iskra Zamość-Rynarzewo 6-2 Zieloni Zalesie 12 czerwca, 16:00
w Kołaczkowie
Iskra Samoklęski Duże 1-3 LZS Grochowiska Księże 12 czerwca, 14:00
GLZS Sadki 3-0 Orion Dziewierzewo 12 czerwca, 11:00
goście nie dojechali
LZS Świątkowo Cerekwica 3-0 Orion Mrozowo
(wo)

REKLAMA

Kolejka 22 - 18-19 czerwca

Pauza: Iskra Zamość-Rynarzewo, Orion Mrozowo.
 
Zieloni Zalesie 1-7 LZS Świątkowo Cerekwica 18 czerwca, 18:00
Victoria Kołaczkowo 1-0 GLZS Sadki 19 czerwca, 14:00
Orion Dziewierzewo 2-2 Iskra Samoklęski Duże 19 czerwca, 14:00
LZS Grochowiska Księże 0-1 LZS Sipiory 19 czerwca, 11:00

Klasa A 2010/2011 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2010/2011 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz V)
Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz VI)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas