[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2010/2011, grupa: Bydgoszcz V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cukrownik Tuczno 20 48 16 0 4 69-22 8 0 2 33-8 8 0 2 36-14
2.  Zagłębie Piechcin 20 41 12 5 3 53-21 6 3 1 31-10 6 2 2 22-11
3.  Hermes Radłowo 20 38 11 5 4 56-26 7 1 2 36-13 4 4 2 20-13
4.  Pogoń II Mogilno 20 36 11 3 6 50-42 6 1 3 27-19 5 2 3 23-23
5.  Znicz Rojewo 20 33 10 3 7 53-38 5 2 3 26-14 5 1 4 27-24
6.  LZS Palczyn 20 32 9 5 6 45-45 4 2 4 21-26 5 3 2 24-19
7.  Olimpia Dąbrowa 20 26 8 2 10 36-45 3 1 6 13-20 5 1 4 23-25
8.  LZS Wielowieś 20 20 5 5 10 30-46 3 4 3 21-24 2 1 7 9-22
9.  Promień Szczepanowo 20 19 6 1 13 31-58 2 1 7 14-30 4 0 6 17-28
10.  Błyskawica Broniewice 20 12 3 3 14 26-67 1 0 9 9-35 2 3 5 17-32
11.  Polonia Mamlicz 20 8 2 2 16 27-66 1 2 7 15-31 1 0 9 12-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Cukrownik Tuczno    0-1 1-0 7-1 5-1 2-0 0-1 1-0 4-2 5-1 8-1 
 2 Zagłębie Piechcin1-2     1-1 6-0 2-2 3-3 5-2 5-0 4-0 3-0 1-0 
 3 Hermes Radłowo3-2 3-0     2-2 4-1 1-2 5-2 1-2 6-2 6-0 5-0 
 4 Pogoń II Mogilno1-3 2-6 2-1     4-1 4-1 2-3 0-0 5-1 4-1 3-2 
 5 Znicz Rojewo2-3 3-1 2-2 0-1     1-1 0-3 5-0 1-0 4-2 8-1 
 6 LZS Palczyn0-3 0-0 1-5 1-7 6-4     5-0 4-2 1-3 1-1 2-1 
 7 Olimpia Dąbrowa4-1 2-3 0-1 0-4 0-3* 2-2     1-0 0-1 2-4 2-1 
 8 LZS Wielowieś1-7 1-1 3-3 1-1 2-6 1-2 3-0     4-1 2-2 3-1 
 9 Promień Szczepanowo1-5 0-4 1-2 2-0 0-3 1-5 2-3 3-1     3-3 1-4 
 10 Błyskawica Broniewice1-4 0-5 0-3 2-3 1-4 2-4 0-6 0-3 1-2     2-1 
 11 Polonia Mamlicz0-6 0-1 2-2 2-4 0-2 2-4 3-3 2-1 2-5 2-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Pauza: LZS Wielowieś.
 
Zagłębie Piechcin 1-0 Polonia Mamlicz 28 sierpnia, 17:00
Cukrownik Tuczno 7-1 Pogoń II Mogilno 29 sierpnia, 16:00
LZS Palczyn 1-3 Promień Szczepanowo 29 sierpnia, 14:00
w Pęchowie
Błyskawica Broniewice 1-4 Znicz Rojewo 29 sierpnia, 11:30
w Kołodziejewie
Hermes Radłowo 5-2 Olimpia Dąbrowa 29 sierpnia, 10:00

Kolejka 2 - 4-5 września

Pauza: Olimpia Dąbrowa.
 
Polonia Mamlicz 2-1 LZS Wielowieś 5 września, 14:00
Znicz Rojewo 2-2 Hermes Radłowo 5 września, 14:00
Promień Szczepanowo 3-3 Błyskawica Broniewice 5 września, 16:00
Pogoń II Mogilno 4-1 LZS Palczyn 5 września, 13:00
w Dąbrówce
Zagłębie Piechcin 1-2 Cukrownik Tuczno 4 września, 17:00

Kolejka 3 - 11-12 września

Pauza: Znicz Rojewo.
 
Cukrownik Tuczno 8-1 Polonia Mamlicz 12 września, 16:00
LZS Palczyn 0-0 Zagłębie Piechcin 12 września, 14:00
w Pęchowie
Błyskawica Broniewice 2-3 Pogoń II Mogilno 12 września, 11:30
w Kołodziejewie
Hermes Radłowo 6-2 Promień Szczepanowo 12 września, 10:00
LZS Wielowieś 3-0 Olimpia Dąbrowa 12 września, 15:00

Kolejka 4 - 18-19 września

Pauza: Promień Szczepanowo.
 
Polonia Mamlicz 3-3 Olimpia Dąbrowa 19 września, 14:00
Znicz Rojewo 5-0 LZS Wielowieś 19 września, 14:00
Pogoń II Mogilno 2-1 Hermes Radłowo 19 września, 13:00
w Dąbrówce
Zagłębie Piechcin 3-0 Błyskawica Broniewice 19 września, 16:00
Cukrownik Tuczno 2-0 LZS Palczyn 19 września, 16:00

Kolejka 5 - 25-26 września

Pauza: Pogoń II Mogilno.
 
LZS Palczyn 2-1 Polonia Mamlicz 26 września, 14:00
w Pęchowie
Błyskawica Broniewice 1-4 Cukrownik Tuczno 26 września, 11:30
w Kołodziejewie
Hermes Radłowo 3-0 Zagłębie Piechcin 26 września, 13:00
LZS Wielowieś 4-1 Promień Szczepanowo 26 września, 15:00
Olimpia Dąbrowa 0-3 Znicz Rojewo 26 września, 13:00
(wo)
gospodarze nie skompletowali składu

Kolejka 6 - 2-3 października

Pauza: Zagłębie Piechcin.
 
Polonia Mamlicz 0-2 Znicz Rojewo 3 października, 14:00
Promień Szczepanowo 2-3 Olimpia Dąbrowa 3 października, 15:00
Pogoń II Mogilno 0-0 LZS Wielowieś 3 października, 12:00
w Dąbrówce
Cukrownik Tuczno 1-0 Hermes Radłowo 3 października, 16:00
LZS Palczyn 1-1 Błyskawica Broniewice 3 października, 14:00
w Pęchowie

Kolejka 7 - 9-10 października

Pauza: Cukrownik Tuczno.
 
Błyskawica Broniewice 2-1 Polonia Mamlicz 10 października, 11:30
w Kołodziejewie
Hermes Radłowo 1-2 LZS Palczyn 9 października, 15:00
LZS Wielowieś 1-1 Zagłębie Piechcin 10 października, 14:00
Olimpia Dąbrowa 0-4 Pogoń II Mogilno 10 października, 13:00
Znicz Rojewo 1-0 Promień Szczepanowo 10 października, 14:00

Kolejka 8 - 16-17 października

Pauza: LZS Palczyn.
 
Polonia Mamlicz 2-5 Promień Szczepanowo 17 października, 14:00
Pogoń II Mogilno 4-1 Znicz Rojewo 17 października, 12:00
w Dąbrówce
Zagłębie Piechcin 5-2 Olimpia Dąbrowa 17 października, 11:00
Cukrownik Tuczno 1-0 LZS Wielowieś 17 października, 16:00
Błyskawica Broniewice 0-3 Hermes Radłowo 17 października, 11:30
w Kołodziejewie

Kolejka 9 - 23-24 października

Pauza: Błyskawica Broniewice.
 
Hermes Radłowo 5-0 Polonia Mamlicz 23 października, 15:00
LZS Wielowieś 1-2 LZS Palczyn 24 października, 13:00
Olimpia Dąbrowa 4-1 Cukrownik Tuczno 24 października, 13:00
Znicz Rojewo 3-1 Zagłębie Piechcin 24 października, 13:00
Promień Szczepanowo 2-0 Pogoń II Mogilno 24 października, 15:00

Kolejka 10 - 30-31 października

Pauza: Hermes Radłowo.
 
Polonia Mamlicz 2-4 Pogoń II Mogilno 31 października, 14:00
Zagłębie Piechcin 4-0 Promień Szczepanowo 31 października, 14:00
Cukrownik Tuczno 5-1 Znicz Rojewo 31 października, 14:00
LZS Palczyn 5-0 Olimpia Dąbrowa 31 października, 14:00
w Pęchowie
Błyskawica Broniewice 0-3 LZS Wielowieś 31 października, 10:30
w Kołodziejewie

Kolejka 11 - 6-7 listopada

Pauza: Polonia Mamlicz.
 
LZS Wielowieś 3-3 Hermes Radłowo 7 listopada, 12:00
Olimpia Dąbrowa 2-4 Błyskawica Broniewice 7 listopada, 13:00
Znicz Rojewo 1-1 LZS Palczyn 7 listopada, 13:00
Promień Szczepanowo 1-5 Cukrownik Tuczno 7 listopada, 13:30
Pogoń II Mogilno 2-6 Zagłębie Piechcin 7 listopada, 12:00
w Dąbrówce

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Pauza: LZS Wielowieś.
 
Polonia Mamlicz 0-1 Zagłębie Piechcin 3 kwietnia, 14:00
Pogoń II Mogilno 1-3 Cukrownik Tuczno 3 kwietnia, 13:00
w Dąbrówce
Promień Szczepanowo 1-5 LZS Palczyn 3 kwietnia, 13:30
Znicz Rojewo 4-2 Błyskawica Broniewice 3 kwietnia, 14:00
Olimpia Dąbrowa 0-1 Hermes Radłowo 3 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Pauza: Olimpia Dąbrowa.
 
LZS Wielowieś 3-1 Polonia Mamlicz 10 kwietnia, 15:00
Hermes Radłowo 4-1 Znicz Rojewo 10 kwietnia, 10:00
Błyskawica Broniewice 1-2 Promień Szczepanowo 10 kwietnia, 11:00
w Kołodziejewie
LZS Palczyn 1-7 Pogoń II Mogilno 10 kwietnia, 14:00
w Pęchowie
Cukrownik Tuczno 0-1 Zagłębie Piechcin 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Pauza: Znicz Rojewo.
 
Polonia Mamlicz 0-6 Cukrownik Tuczno 17 kwietnia, 14:00
Zagłębie Piechcin 3-3 LZS Palczyn 17 kwietnia, 15:00
Pogoń II Mogilno 4-1 Błyskawica Broniewice 17 kwietnia, 13:00
w Dąbrówce
Promień Szczepanowo 1-2 Hermes Radłowo 17 kwietnia, 13:30
Olimpia Dąbrowa 1-0 LZS Wielowieś 17 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Promień Szczepanowo.
 
Olimpia Dąbrowa 2-1 Polonia Mamlicz 1 maja, 13:00
LZS Wielowieś 2-6 Znicz Rojewo 1 maja, 15:00
Hermes Radłowo 2-2 Pogoń II Mogilno 1 kwietnia, 11:00
Błyskawica Broniewice 0-5 Zagłębie Piechcin 1 maja, 15:00
w Kołodziejewie
LZS Palczyn 0-3 Cukrownik Tuczno 1 maja, 14:00
w Pęchowie

Kolejka 16 - 7-8 maja

Pauza: Pogoń II Mogilno.
 
Polonia Mamlicz 2-4 LZS Palczyn 8 maja, 14:00
Cukrownik Tuczno 5-1 Błyskawica Broniewice 8 maja, 16:00
Zagłębie Piechcin 1-1 Hermes Radłowo 8 maja, 16:00
Promień Szczepanowo 3-1 LZS Wielowieś 8 maja, 14:00
Znicz Rojewo 0-3 Olimpia Dąbrowa 8 maja, 14:00

Kolejka 17 - 14-15 maja

Pauza: Zagłębie Piechcin.
 
Znicz Rojewo 8-1 Polonia Mamlicz 15 maja, 14:00
Olimpia Dąbrowa 0-1 Promień Szczepanowo 15 maja, 13:00
LZS Wielowieś 1-1 Pogoń II Mogilno 15 maja, 15:00
Hermes Radłowo 3-2 Cukrownik Tuczno 14 maja, 17:00
Błyskawica Broniewice 2-4 LZS Palczyn 14 maja, 17:00
w Kołodziejewie

Kolejka 18 - 21-22 maja

Pauza: Cukrownik Tuczno.
 
Polonia Mamlicz 2-3 Błyskawica Broniewice 22 maja, 14:00
LZS Palczyn 1-5 Hermes Radłowo 22 maja, 14:00
w Pęchowie
Zagłębie Piechcin 5-0 LZS Wielowieś 21 maja, 16:00
Pogoń II Mogilno 2-3 Olimpia Dąbrowa 22 maja, 13:00
w Dąbrówce
Promień Szczepanowo 0-3 Znicz Rojewo 22 maja, 14:00

Kolejka 19 - 28-29 maja

Pauza: LZS Palczyn.
 
Promień Szczepanowo 1-4 Polonia Mamlicz 29 maja, 14:00
Znicz Rojewo 0-1 Pogoń II Mogilno 29 maja, 14:00
Olimpia Dąbrowa 2-3 Zagłębie Piechcin 29 maja, 13:00
LZS Wielowieś 1-7 Cukrownik Tuczno 29 maja, 15:00
Hermes Radłowo 6-0 Błyskawica Broniewice 28 maja, 17:00

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Pauza: Błyskawica Broniewice.
 
Polonia Mamlicz 2-2 Hermes Radłowo 5 czerwca, 14:00
LZS Palczyn 4-2 LZS Wielowieś 5 czerwca, 14:00
w Pęchowie
Cukrownik Tuczno 0-1 Olimpia Dąbrowa 5 czerwca, 16:00
Zagłębie Piechcin 2-2 Znicz Rojewo 5 czerwca, 16:00
Pogoń II Mogilno 5-1 Promień Szczepanowo 5 czerwca, 13:00
w Dąbrówce

Kolejka 21 - 11-12 czerwca

Pauza: Hermes Radłowo.
 
Pogoń II Mogilno 3-2 Polonia Mamlicz 12 czerwca, 13:00
w Dąbrówce
Promień Szczepanowo 0-4 Zagłębie Piechcin 12 czerwca, 14:00
Znicz Rojewo 2-3 Cukrownik Tuczno 12 czerwca, 14:00
Olimpia Dąbrowa 2-2 LZS Palczyn 12 czerwca, 13:00
LZS Wielowieś 2-2 Błyskawica Broniewice 12 czerwca, 15:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 18-19 czerwca

Pauza: Polonia Mamlicz.
 
Hermes Radłowo 1-2 LZS Wielowieś 3 maja, 13:00
Błyskawica Broniewice 0-6 Olimpia Dąbrowa 19 czerwca, 15:00
w Kołodziejewie
LZS Palczyn 6-4 Znicz Rojewo 19 czerwca, 14:00
w Pęchowie
Cukrownik Tuczno 4-2 Promień Szczepanowo 18 czerwca, 17:00
Zagłębie Piechcin 6-0 Pogoń II Mogilno 19 czerwca, 16:00

Klasa A 2010/2011 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2010/2011 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2010/2011 (Bydgoszcz VI)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas